Strona 1 z 2 1 2 >
Opcje tematu
#135 - 16/02/2001 18:35 Tabela Typerów - pomysły i opinie
Conrad Offline
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"

Meldunek: 14/11/2000
Postów: 27048
Skąd: Surfers Paradise, QLD
W tym temacie proszę zamieszczać posty na temat TT (oprócz poprawek do tabeli).

Do góry
Bonus: Unibet
#136 - 18/02/2001 04:24 Re: Tabela Typerów - pomysły i opinie
SebaS.... ... Offline


Meldunek: 30/01/2001
Postów: 3731
Skąd: runaway
Skoro Toto-mix ma zawyżone kursy w internecie, można by było zrezygnować z brania od nich typów do TT. W końcu nie trudno jest podać wyśrubowany kurs a w rzeczywistości jest o wiele niższy.

Do góry
#137 - 18/02/2001 12:12 Re: Tabela Typerów - pomysły i opinie
Wojtek Offline
veteran

Meldunek: 22/12/2000
Postów: 1353
Skąd: Kraków / Suche Stawy
Ja uwazam ze powinismy korzystac z ofert Toto-Mix a to ze kursy czasem niezgadzaja sie w rzeczywsitosci to trudno(choc czasem Toto-Mix ma naprawde dziwnie duze kursy)

Do góry
#138 - 22/02/2001 05:22 Re: Tabela Typerów - pomysły i opinie
SebaS.... ... Offline


Meldunek: 30/01/2001
Postów: 3731
Skąd: runaway
Jestem za tym aby wprowadzić 5 typów na tydzień. Przepisywanie takich ilośći typów, a potem wszystkich sprawdzenie i wpisanie zajmuje tyle czasu że dziwię się że Conrad to liczy. Pozy tym wprowdzenie 5 typów na tydzień spowoduje większe przyłożenie się do tego co obstawiamy, a to powinno poprawić skuteczność typów.

Do góry
#139 - 22/02/2001 06:08 Re: Tabela Typerów - pomysły i opinie
Conrad Offline
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"

Meldunek: 14/11/2000
Postów: 27048
Skąd: Surfers Paradise, QLD
Osobiście też jestem za takim ograniczeniem, i przede wszystkim chciał bym widzieć typy wysyłane nie tylko do TT. Już z ograniczeniem do 10-ciu typów widać, że bardziej selektywnie są wysyłane typy.

Do góry
#140 - 22/02/2001 10:38 Re: Tabela Typerów - pomysły i opinie
bogge Offline
addict

Meldunek: 18/01/2001
Postów: 506
Zgadzam sie z Wami i jestem za.

Do góry
#141 - 23/02/2001 05:21 Re: Tabela Typerów - pomysły i opinie
SebaS.... ... Offline


Meldunek: 30/01/2001
Postów: 3731
Skąd: runaway
Są 3 głosy za tym aby wprowadzić 5 typów na tydzień, i żadnego sprzeciwu. Więc jak Conrad, będzie 5 typów na tydzień ?

Do góry
#142 - 23/02/2001 05:47 Re: Tabela Typerów - pomysły i opinie
Conrad Offline
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"

Meldunek: 14/11/2000
Postów: 27048
Skąd: Surfers Paradise, QLD
Tak, jeśli nie będzie mocnego sprzeciwu i większość będzie za to oczywiście ustawimy pułap na 5 typów tygodniowo. Pisałem wcześniej, że się z tym zgadzam i sądze, że wpłynie to korzystnie na trafność typów. A o to przecież nam wszystkim chodzi.

Poczekam jeszcze dzień na opinie od innych i wprowadzimy ewentualne zmiany.

Do góry
#143 - 23/02/2001 11:07 Re: Tabela Typerów - pomysły i opinie
uQ$ Offline


Meldunek: 23/01/2001
Postów: 3177
Ja wcześniej postulowałem zwiększenie limitu to można to chyba potraktować jako sprzeciw . Szczerze mówiąc nie wydaje mi się, aby nakładanie ograniczeń poprawiło jakość typów, wszystko i tak zależy od strategii jaką ktoś gra. Trudno mi też wyobrazić sobie jak mam wybierać tylko "najlepsze" typy jak to ktoś sugerował. Nie analizuję meczów z wyprzedzeniem i jak widzę w poniedziałek 3 opłacalne zakłady to chciałbym zagrać je wszystkie trzy i nie wiem czy np. w sobotę znajdę "lepsze". Jak rozumiem TT ma oprócz dawania dodatkowych emocji, służyć też temu aby było wiadomo kto ma jaką skuteczność i nad czyimi typami warto się zastanawiać. W związku z tym warto aby TT uwzględniała wszystkie typy danej osoby. Jeżeli ja będę wysyłał na forum np. 15 typów tygodniowo z czego tylko 5 zostanie uwzględnionych w TT ze względu na limit, to statystyka dotycząca
mojej skuteczności nie będzie wiarygodna.

Jedyny sens w ograniczeniu jaki widzę to ulga dla Conrada, który to wszystko liczy - ale myślę że to możnaby zrealizować też w inny sposób, np. dobierając kilku ochotników do pomocy (myślę że tacy się znajdą) i podział pracy.

Do góry
#144 - 23/02/2001 15:33 Re: Tabela Typerów - pomysły i opinie
wojgol Offline
member

Meldunek: 06/02/2001
Postów: 154
Skąd: bialystok
Zgadzam sie ze ograniczenie ilosci kuponow nie jest nalepszym rozwiazaniem. Moim zdaniem aby odciazyc Conrada powinnismy po zakonczeniu meczu wstawiac wyniki kuponu,co ulatwi zadanie(po zakonczeniu wszystkich spotkan, a nawet utworzenie tematu do Tabeli typerow - Kupony-wyniki.

Do góry
#145 - 27/02/2001 17:27 Re: Tabela Typerów - pomysły i opinie
Tomi Offline
journeyman

Meldunek: 08/02/2001
Postów: 95
Skąd: Trzemeszno
Cześć Conrad!
Chciałem się dowiedzieć co ile dni będzie
aktualizowana TT. Wstępnie aktualizacja
miała być dwa razy w tygodniu, jednak ostatnia TT jest z dnia (18.02).

Do góry
#146 - 27/02/2001 19:23 Re: Tabela Typerów - pomysły i opinie
comora Offline
newbie

Meldunek: 07/02/2001
Postów: 46
Skąd: wroclaw
cze wszystkim!!!!

powiem krotko:
ograniczenie to naprawde glupi pomysl, lepiej aby ulatwic Conrad'owi prace, zroby rubryke zgloszen wygranych (w koncu po kase to buka tez trza isc). mysle, ze wygladalo to by tak: na oddzielnym temacie (np. wygrane!!!) wchodzi sie i jako odpowiedz pisze sie kiedy, gdzie ile i ew. ktory zaklad (jesli w jednej wiadomosci bylo kilka), Conrad to sprawdza, jak sie zgadza to dolicza i juz. czas na zgloszenie wygranej tydzien lub dwa (nie kazdy zawsze moze). Uwazam, ze tak bylo by spoko i o ile konrad mial by mniej roboty. Aha... Conrad kase za postawienie oddciagal by automatycznie od kazdej nowej wiadomosci w typach.

no to moja opinia zostala wyrazona...

powodzenia!!!

Do góry
#147 - 06/03/2001 22:09 Re: Tabela Typerów - pomysły i opinie
YOGI Offline
enthusiast

Meldunek: 25/01/2001
Postów: 374
Skąd: W-wa
Witam.

Piszę odnośnie nowego systemu przetwarzania wyników w TT.
Tabela Typerów jest świetnym pomysłem (chociaz zbyt wysoko nie jestem), ale jak tak dalej pójdzie to aktualna raczej nie będzie. Obecnie jest na forum około 40-50? osób biorących w tym udział i juz są ok. tygodniowe opóźnienia w jej aktualizowaniu. Ciekawe co sie stanie za kilka miesięcy, kiedy forum odkryje kilkaset następnych osób. Sam Conrad napewno sobie z tym nie poradzi! Całkiem niegłupi jest pomysł comora'a z rubryką zgłoszen wygranych, ale to tez ma swoje wady.
Osobiście proponuję rozwiązanie programowe. Przecież można napisać w HTML-u jakieś mokro (czy jak to sie nazywa) i wszystko zautomatyzować. Z tego co sie orientuję Profesjonał w swoich komputerach używa tych samych plików *.TXT z listą możliwych zakładów oraz z wynikami, które pobieramy z jego strony. Nie wiem jak jest z STS-em, ale z TOTOMIX-em też nie powinno być problemów. Tak więc mamy już gotowe (codziennie aktualizowane) bazy danych z proponowanymi zakładami oraz wyniki na każdy dzień. Teraz wystarczy rozgryść ich strukturę i napisać jakiś program(makro?) w HTML-u (lub program w C++,Delphi... instalowany na dysku i komunikujący sie z serwerem) korzystajacy z tych ofert i wyników. (Osobiście wolał bym, żeby to było na stronie) Wtedy wystarczyło by wybrac bukmachera, daną pozycje i typ. Reszta zrobiła by sie sama...
No i mamy perpettum mobile. Wszystko działa i Conrad nie musi nic sprawdzać. Jeżeli ktos wie jak to urzeczywistnić lub ma takiego znajomego to niech dorzuci swoje trzy grosze. Sam chętnie bym pomógł, ale na razie umiem (a przynajmniej tak mi sie wydaje) pisac proste programy a Assemblerze, a w HTML-u wiem tylko jak wstawić pogrubiony tekst.

Pozdrawiam i życzę powodzenia we wprowadzeniu nowego (SZYBSZEGO) systemu przetwarzanie wyników, jakikolwiek on będzie.

Do góry
#148 - 11/03/2001 20:19 Re: Tabela Typerów - pomysły i opinie
Maaarcin Offline
member

Meldunek: 24/02/2001
Postów: 142
Skąd: Żary
Myślę że ograniczenie do 10 kuponów tygodniowo jest głupie. Już lepsze okazało by się ograniczenie pieniążków np. 2500.

Do góry
#149 - 13/03/2001 02:59 Re: Tabela Typerów - pomysły i opinie
Wojtek Offline
veteran

Meldunek: 22/12/2000
Postów: 1353
Skąd: Kraków / Suche Stawy
Ja uwazam wprost przeciwnie ze ograniczenia powinny byc ,wtedy mozemy wybrac najciekawsze mecze do typowania a nie obstawianie po np 5 kuponow w dzien powszedni

Do góry
#150 - 13/03/2001 03:56 Re: Tabela Typerów - pomysły i opinie
denis Offline


Meldunek: 14/01/2001
Postów: 1037
A ja myślę że było referendum i decyzja zapadła. Uważam że za jakieś 3 miesiące można znowu takie przeprowadzić i zobaczymy.

Cześć

Do góry
#151 - 15/03/2001 01:13 Re: Tabela Typerów - pomysły i opinie
Anonymous
Unregistered


a ja nie wiem dalej co to jest to tt ???????czy ktos mi to powie ???
nie wiem o co chodzi za bardzo i prosze o pomoc

Do góry
#152 - 15/03/2001 02:15 Re: Tabela Typerów - pomysły i opinie
Anonymous
Unregistered


dobra, juz wiem o co chodzi
dzieki

Do góry
#153 - 23/03/2001 14:43 Re: Tabela Typerów - pomysły i opinie
Paragon Offline
member

Meldunek: 26/01/2001
Postów: 121
Skąd: Wrocław
ja proponuje dodanie stawki TT-20...

czasem puszcza sie jakis zaklad z duzym AKO i wtedy szkoda na niego TT-50... EWK nawet przy TT-20 moze byc wystarczajaco interesujaca, wiec czemu ryzykowac TT-50?!? a dla innych stawka TT-20 bylaby sygnalem, ze obstawiajacy sam nie ma zbyt duzej pewnosci co do kuponu...

wszelkie opinie mile widziane

pozdr.
Paragon

Do góry
#154 - 23/03/2001 19:57 Re: Tabela Typerów - pomysły i opinie
Anonymous
Unregistered


a ja jestem dalej za tym zeby nie brac pod uwage kursow z totomiksa, bo ta sa kretacze.
Conrad zrob cos z tym do jasnej chlolery bo mnie juz szlag trafia jak widze te ich kursy a ide tam i h..a z tego jest aktualne.

Do góry
Strona 1 z 2 1 2 >




Kto jest online
3 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, igea23, pacyfista), 3390 gości oraz 8 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45044 Tematów
5581602 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49