Strona 1 z 2 1 2 >
Opcje tematu
#1530449 - 28/08/2007 06:58 Bundesliga 4 kolejka 31.08 - 02.09
_zvonimir_ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/04/2007
Postów: 6833
Skąd: Silesia
4 kolejka Bundesligi

piątek, 31 sierpnia
Schalke 04 - Bayer Leverkusen

sobota, 1 września
Werder Brema - Eintracht Frankfurt
Hertha BSC - VFL Wolfsburg
Hannover 96 - VFL Bochum
Energie Cottbus - FC Nurnberg
Hansa Rostock - Borussia Dortmund
MSV Duisburg - Arminia Bielefeld

niedziela, 2 września
Hamburger SV - Bayern Monachium
Karlsruher SC - VFB Stuttgart

Do góry
Bonus: Unibet
#1531183 - 28/08/2007 08:25 Re: Bundesliga 4 kolejka 31.08 - 02.09 [Re: _zvonimir_]
rene Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 25/01/2006
Postów: 1711
Skąd: Gdansk
Zestaw iście piorunujący, bo ja w żadnym meczu tak na pierwszy rzut oka nie widzę faworyta. Ale to dobrze, bo będzie można złowić coś z wysokim kursem... zaczynajac od piatkowego spotkania. Ale jeszcze nie analizowałem kolejki

Do góry
#1531789 - 28/08/2007 17:52 Re: Bundesliga 4 kolejka 31.08 - 02.09 [Re: rene]
crossmen Offline
old hand

Meldunek: 29/05/2006
Postów: 1043
Miałem przyjemność oglądać na żywo mecz Arminia-Hertha,Wichniar bramę strzelił ale najbardziej byłem w szoku jakim szacunkiem dażą go kibice Arminii ( dla nich to Król Artur dosłownie)),
W skrócie Arminia to dobry bramkarz, Srodkowy obrońca również pewny,pomoc + boczni obrońcy typowe walczaki noi napad z naszym Królem Arturem na czele - naprawdę niezła ekipa, Hertha trawę gryzła i nic, wtopiła - u siebie grożna dla wszystkich
( ciekawostka od kibiców Arminii , że Bayern zawsze ma u nich kłopoty do tego info , że ciężko gra się Bawarczykom z małymi klubami ).To dla tych co planują wywęszyć i zarobić na jakiejś niespodziance z udziałem Bayernu - choć w tym sezonie mają naprawdę dream team
Do tej pory miałem na temat Arminii takie sobie , ale po obejrzeniu na żywo jest to całkiem przyzwoita drużyna na którą są wystawiane dość ładne kursy , więc spróbuje x2 lub azjana w meczu z Duisburgiem - nawet Arminia powinna lepiej wypaść w grze z kontry - bo Artur i Eigler są do tego idealni
Na drugi plan mecz w Hamburgu pora na przełamki - under2,5 lub Hamburg strzeli
dokleję może na Schalke 1 ( kursy ok. 1,7 ) + vfb Stuttgart x2
to tak na gorąco
pozdro fani i typerzy bundesligi

Do góry
#1532523 - 28/08/2007 23:01 Re: Bundesliga 4 kolejka 31.08 - 02.09 [Re: crossmen]
Wade Offline
member

Meldunek: 03/08/2006
Postów: 178
Skąd: Wołomin
Witam co myślicie o meczu Bayernu M i BVB pewne 2 czy lepiej zagrać z podpórką??
Pozdro:)

Do góry
#1532613 - 28/08/2007 23:30 Re: Bundesliga 4 kolejka 31.08 - 02.09 [Re: Wade]
_zvonimir_ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/04/2007
Postów: 6833
Skąd: Silesia
Zobaczymy w jakich składach wyjdą, ale BVB może być wałek ;\) trzeba pomyśleć o jakimś handi na Hansę... Bayern z podpórką, choć po ich grze w Bochum to dam chyba 2 za małą stawkę.. no ale typki podam dopiero w piątek ;\)

Do góry
#1534698 - 29/08/2007 03:44 Re: Bundesliga 4 kolejka 31.08 - 02.09 [Re: crossmen]
DJ SOSNA Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/03/2001
Postów: 5220
Originally Posted By: crossmen
Miałem przyjemność oglądać na żywo mecz Arminia-Hertha,Wichniar bramę strzelił ale najbardziej byłem w szoku jakim szacunkiem dażą go kibice Arminii - dla nich to Król Artur dosłownie.


W Bielefeld jest zwyczaj, że po wygranym meczu kibice przywołują do siebie wybranego piłkarza, który dostaje do ręki mikrofon i bawi się razem z nimi. Tym razem padło na mnie i to ja siedziałem na płocie. Ale po takim meczu zabawa była przednia - mówi Wichniarek. - Będę grał dobrze, potwierdzał formę, strzelał bramki. Naprawdę nic więcej nie mogę zrobić, żeby się polecić trenerom kadry - zapowiada.

[url=http://www.youtube.com/watch?v=zcRR_kNh5ok&eurl=http%3A%2F%2Fpilkanozna%2Epl%2Fpn%2Ephp%3Fdzial%3Dnews%26id%3D75247]Wichniarek "prowadzi" doping z ogrodzenia.[/url]

PS: Dla mnie Wichniarek zdecydowanie bardziej zasługuje na gre w Kadrze niż Żurawski z którego śmieje się już od dawna cała Szkocja. Beenhakker ma jednak swoją wizję drużyny i trzeba to uszanować. Gdybym DJ SOSNA był selekcjonerem to Wichniarek dostałby chociaż szansę pokazania się w Kadrze!

Do góry
#1534710 - 29/08/2007 03:46 Re: Bundesliga 4 kolejka 31.08 - 02.09 [Re: DJ SOSNA]
DJ SOSNA Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/03/2001
Postów: 5220

Do góry
#1535671 - 29/08/2007 05:51 Re: Bundesliga 4 kolejka 31.08 - 02.09 [Re: DJ SOSNA]
crossmen Offline
old hand

Meldunek: 29/05/2006
Postów: 1043
Wichniar w Bielefeldzie znów zabłysnął - po przestoju w Hercie .
słowem odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu - oby tak dalej szkoda , że w polskiej prasie trochę cisza o tym , ale dziennikarze zawsze mają też swoich ulubieńców jak np. Zurawski .
Mam nadzieję,że po każdym meczu Arminii Wichniar na płocie .

Do góry
#1545554 - 31/08/2007 19:06 Re: Bundesliga 4 kolejka 31.08 - 02.09 [Re: crossmen]
Patricu$ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 05/07/2001
Postów: 8615
Skąd: Bulvarre_de_la_Rava
Schalke 1 (Bwin.com) - 1,25

...jesli po 90 min. padnie remis - zwrto stawki \:\) hmmm a moim zdaniem Schalke stac na pewna wygrana a w przypadku wpadki (remisu) zwrot stawki \:\) mysle ,ze uczciwe i warte zagrania...

POZDRO1.8.8.8

Do góry
#1545719 - 31/08/2007 20:22 Re: Bundesliga 4 kolejka 31.08 - 02.09 [Re: Patricu$]
_zvonimir_ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/04/2007
Postów: 6833
Skąd: Silesia
Bundesliga 8-4 +7,65 j. yield = +13,19 % 2.Bundesliga 14-8 -4,24 j. yield = -4,42 %

Schalke 04 - Bayer Leverkusen

Składy:

Schalke: Neuer - Rafinha, Bordon, Krstajic, Pander - F. Ernst - Jones, Bajramovic - Rakitic - Asamoah, Kuranyi

Leverkusen: R. Adler - Castro, Haggui, M. Friedrich, Gresko - Ramelow, Rolfes - B. Schneider, Barnetta - Kießling, Gekas

Absencje:

Schalke: Varela, Larsen, Heppke, Tapalovic

Leverkusen: Schwegler

Inauguracja 4 kolejki piłkarskiej Bundesligi przypada na spotkanie wicemistrza z Bayerem. Po nieoczekiwanym remisie z Wolfsburgiem na wyjeździe Schalke będzie chciało się odkuć, ale nie będzie łatwo. Wszak zespół "Aptekarzy" po słabym początku nareszcie złapał wiatr w żagle i zaczyna dążyć ku określonym celom.
Składy bez większych osłabień, choć u gospodarzy niepokoi uraz Kobiashvilego, który jednak zasiądzie na ławce rezerwowych i niepewny występ Bordona, który opuścił trening w czwartek. U gości do składu wraca Gresko.
Bilans gier na Veltins-Arena 7-9-7 bramki 40:36 więc widać, że pojedynki niebieskich z Bayerem należą do bardzo wyrównanych.
Ja jednak faworyzuję gości i korzystając z bardzo wysokiego kursu sugeruję postawić za niską stawkę.

typ: 2 (remis - nie ma zakładu)
kurs: 3.55 buk: bwin
stawka: 3/10

Do góry
#1549368 - 01/09/2007 07:36 Re: Bundesliga 4 kolejka 31.08 - 02.09 [Re: _zvonimir_]
Koski Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 11/08/2005
Postów: 3988
Skąd: BayArena
01/09 15:30 Duisburg - Arminia Bielefeld

Do bardzo ciekawego spotkania dojdzie w sobotnie popołudnie na Wedaustadion w Duisburgu. Miejscowa drużyna – MSV, będzie podejmować klub Artura Wichniarka – Arminie Bielefeld.

Duisburg przed tygodniem przegrał zaledwie 0:1 wyjazdowe spotkanie z VfB Stuttgart. Podopieczni trenera Bommera zajmują 11. miejsce i na ich koncie są 3 punkty. Arminia w 3. kolejce wygrała w Bielefeld z Herthą Berlin 2:0, a jedną z bramek strzelił Artur Wichniarek. Drużyna Polaka zajmuje obecnie bardzo wysokie, drugie miejsce i na koncie ma 7 punktów.

W drużynie MSV W sobotnim meczu nie wystąpią m.in. Alexander Meyer, Klemen Lavric, Simon Terodde, Nils-Ole Book, Adam Boczek, Youssef Mokhtari i Mihai Tararache. Natomiast w Armini w sobotnie popołudnie zabraknie Tobiasa Raua, Sibusiso Zumy, Stefana Aignera i Umuta Kocina.

Bilans spotkań w Bielefeld, pomiędzy sobotnimi rywalami jest nieznacznie lepszy dla gospodarzy. Wygrali oni 3 spotkania, 4 zremisowali i przegrali 2. Ostatni raz na stadionie MSV, obie ekipy spotkały się w grudniu 2005 roku i padł wynik 1:1. Statystyka bramek: 14:11.

W tym meczu bardzo ciekawy wydaje mi się typ na „jedynkę”, jednak z handicapem azjatyckim 0:0. Jest to nic, innego, jak popularny zakład DRAW NO BET. Bukmacherzy zaproponowali nam na to rozwiązanie kurs 1.70.
Duisburg oglądałem w meczu ze Stuttgartem i muszę przyznać, że ta drużyna zaimponowała mi walecznością. Bardzo dobrym ruchem transferowym było sprowadzenie Ailtona. Czarnoskóry zawodnik bardzo „ożywił” poczynania ofensywne MSV. W spotkaniu 3. kolejki nie zagrał od pierwszych minut, ale wszedł z ławki rezerwowych. Co prawda nie jest awizowany do gry w wyjściowej „jedenastce”, jednak mam nadzieję, że trener Bommer skorzysta z jego usług od pierwszych minut. Zmiany ustawienia domagają się dziennikarze, którzy na łamach prasy chwalili Ailtona.
Arminia zaskoczyła bardzo wysoką formą w tym sezonie. Drugie miejsce w tabeli robi piorunujące wrażenie na kibicach Bundesligi. Cieszy postawa Wichniarka, który od początku sezonu popisuje się golami (po bramce w 1, 2, i 3 kolejce).
Bardzo potrzebne są punkty drużynie MSV Duisburg. Po spektakularnym zwycięstwie z Borussią (1:3) przyszły dwie porażki. Mam nadzieję, że w sobotnie popołudnie drużyna trenera Bommera zagra dobry i skuteczny futbol.
Typ: 1(0)

MSV Duisburg: Starke - Lamey, Filipescu, Schlicke, Caceres - Grlic, Georgiev - Tiffert, Maicon, Idrissou – Ishiaku. Trener: Bommer.

Arminia Bielefeld: Hain - Kirch, Mijatovic, Langkamp, Schuler - Kucera - Tesche, Böhme - Masmanidis - Eigler, Wichniarek. Trener: Middendorp.

Do góry
#1549448 - 01/09/2007 08:16 Re: Bundesliga 4 kolejka 31.08 - 02.09 [Re: Koski]
Koski Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 11/08/2005
Postów: 3988
Skąd: BayArena
Weserstadion będzie w sobotę areną zmagań Werderu Brema oraz Eintarachtu Frankfurt. Będzie to 77. bezpośrednie spotkanie sobotnich rywali.

Werder w 3. kolejce wygrał na wyjeździe z Nürnberg FC 1:0. Podopieczni Thomasa Schaafa są obecnie dopiero na 10. miejscu z dorobkiem 4. punktów. Eintracht przed tygodniem wygrał z outsiderem Bundesligi – Hansą Rostock 1:0. Eintracht w tabeli jest na wysokim, 4. miejscu i ma na koncie 7 punktów.

W sobotnie popołudnie w drużynie gospodarzy z Bremy nie zobaczymy Aarona Hunta, Pierre'a Wome, Clemensa Fritza, Patricka Owomoyeli, Ivana Klasnica, Carlosa Alberto, Torstena Fringsa, Tima Borowskiego oraz Christiana Schulza, który przeszedł do Hannoveru. Eintracht zagra osłabiony brakiem Patricka Ochsa, Christoph Preußa, Marcela Hellera i Chrisa.

W Bremie drużyny spotykały się do tej pory 28. razy. Bilans wypada na korzyść drużyny Werderu, która odniosła 23 zwycięstwa, 9 porażek i 6 razy dzieliła się punktami z Eintrachtem. W zeszłym sezonie niespodziewanie wygrał Eintracht 2:1. Statystyka bramek 76:42.

W tym spotkaniu jestem skłonny postawić na gospodarzy, którzy zapewne będą chcieli odnieść swoje pierwsze zwycięstwo w sezonie na własnym obiekcie. Kurs 1.5 wydaje się być do zaakceptowania. W tym sezonie na Weserstadion, gospodarze grali raz, z Bayernem, który upokorzył, wygrywając aż 4:0! W tym tygodniu podopieczni trenera Schaafa zapewnili sobie awans do Ligi Mistrzów, więc na razie mogą skupić się na Bundeslidze. Bez wątpienia zawodnicy Werderu będą chcieli zrehabilitować się kibicom za mecz z Bayernem. Sobotni rywal należy do „średniaków”, z którym drużyna aspirująca do Mistrzostwa Niemiec powinna sobie poradzić bez problemu. Za zdobywanie bramek będą odpowiedzialni Sanogo i Hugo Almeida, a za nimi ustawiony będzie Brazylijczyk Diego. Ofensywne ustawienie powinno być dużym atutem gospodarzy. Eintracht będzie nastawiony na grę obronną, ale to nie powinno być przeszkodą dla Bremeńczyków, którzy nie raz urządzali sobie festiwal strzelecki, grając przeciwko Eintrachtowi (6:2 w grudniu 2006 roku czy 4:1 w październiku 2005). Następni dwaj rywale Werderu to Borussia Dortmund oraz Real Madryt (LM).
Typ: 1 5/10

Werder Bremen: Wiese - Pasanen, Mertesacker, Naldo, Tosic - Baumann - Vranjes, D. Jensen - Diego - Sanogo, Hugo Almeida. Trener: Schaaf.

Eintracht Frankfurt: Pröll - Mahdavikia, Russ, Kyrgiakos, Spycher - Inamoto, M. Fink - A. Streit - A. Meier, Köhler – Amanatidis. Trener: Funkel.

Do góry
#1549517 - 01/09/2007 08:51 Re: Bundesliga 4 kolejka 31.08 - 02.09 [Re: Koski]
Koski Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 11/08/2005
Postów: 3988
Skąd: BayArena
01/09 15:30 Hansa Rostock - Dortmund

Na stadion DKB-Arena w Rostocku przyjeżdża Borussia Dortmund. Będzie to 23. wzajemna konfrontacja obydwu drużyn.

Hansa przed tygodniem przegrała na wyjeździe z Eintrachem 0:1. Po 3. seriach spotkań drużyna z Rostocku okupuje ostatnie miejsce (18) w tabeli bez zdobyczy punktowej. Goście z Dortmundu przed tygodniem wygrali z Energie Cottbus 3:0, rehabilitując się za fatalny start w tym sezonie Bundesligi (dwie porażki). Podopieczni Thomasa Dolla są obecnie na 13. miejscu z 3. punktami w dorobku.

Gospodarze z Rostocku zagrają w sobotnie popołudnie bez Regisa Dorna i Ryana Gyakiego. Natomiast w ekipie Borussi nie wystąpią Lars Ricken, Sebastian Kehl, Aleksander Frei, Daniel Gordon oraz zawieszony Roman Weidenfeller.

Bilans spotkań bezpośrednich na obiekcie w Rostocku przemawia na korzyść gospodarzy. Legitymują się bilansem 6-1-4. Ostatni mecz w Rostocku skończył się podziałem punktów (1:1). Statystyka bramek 18:12.

Biorąc pod uwagę ostatni wynik Borussi, można dojść do wniosku, że przezwyciężyli pewien swojego rodzaju mały kryzys. Natomiast Hansa w 3. kolejkach strzeliła zaledwie jedną bramkę. Ostatnie trzy porażki potwierdzają tylko założenia przedsezonowe ekspertów, że drużyna z Rostocku jest głównym kandydatem do spadku. Na razie nie zanosi się na to, aby coś w grze zawodników z DKB-Arena miało się zmienić. Dwa tygodnie przerwy przydadzą się podopiecznym trenera Pagelsdorfa, który za słabe wyniki może okazać się pierwszym trenerem w tym sezonie, który zostanie zwolnionym z posady.
Na ten mecz wybrałem typ: 2(0). W przypadku remisu mamy zwrot stawki. Kurs na taki handicap (0:0) wynosi ok. 1.65 i wydaje się być rozsądnym rozwiązaniem.
Typ: 2(0) 3/10

Hansa Rostock Wächter - B. Lense, Sebastian, Orestes, Diego Morais - Beinlich - D. Langen, Rahn - Kern - Agali, Schied. Trener: Pagelsdorf.

Borussia Dortmund: Marc Ziegler - P. Degen, Brzenska, Wörns, Dede - Tinga - Blaszczykowski, Kringe - Petric - Klimowicz, Valdez. Trener: Doll.

Do góry
#1549532 - 01/09/2007 09:07 Re: Bundesliga 4 kolejka 31.08 - 02.09 [Re: _zvonimir_]
WERDER12 Offline
addict

Meldunek: 24/05/2005
Postów: 552
Skąd: buten un binnen

Kolega z BayAreny zawsze pisze swietne analizy i zadko kiedy nie jestem jego zdania,jednak tym razem wydaje mi sie,ze nie jest to najlepsza opcja w meczu Duisburg - Bielefeld,ktora proponuje Koski.

Wedlug mnie w druzynie gospodarzy brak bedzie 2 bardzo waznych pilkarzy,Lavric i Tararache,(obaj w tym sezonie strzelili juz po jednej bramce,a ogolnie MSV strzelil tylko 4 gole).
W ostatnim meczu ligowym z slabo grajacym Stuttgartem,MSV nie byl w stanie zdobyc chociazby 1 punktu.
MSV w ostatnich 8 meczach na wlasnym boisku przegral az 5 razy!

Arminia wygrala w ostatnich 4 meczach away az 3 razy!
Wichniarek w ostatnich 8 meczach strzelil az 6 bramek,w tym sezonie 3 mecze i 3 bramki.

H2H: 5-8-5 bramki 23-22
W ostatnich 7 spotkaniach w domu, MSV wygral tylko 1 raz z Arminia.

Ja wybralem opcje x2 ,powod:
Wyrownane staty,brak 2 podstawowych graczy MSV oraz bardzo dobry start w nowy sezon zespolu z Bielefeld.

Typ:

Duisburg - Arminia x2 @1.72 Betfair 1/10

Do góry
#1549635 - 01/09/2007 16:04 Re: Bundesliga 4 kolejka 31.08 - 02.09 [Re: WERDER12]
rene Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 25/01/2006
Postów: 1711
Skąd: Gdansk
Originally Posted By: WERDER12

Ja wybralem opcje x2 ,powod:
Wyrownane staty,brak 2 podstawowych graczy MSV oraz bardzo dobry start w nowy sezon zespolu z Bielefeld.

Typ:

Duisburg - Arminia x2 @1.72 Betfair 1/10


Ja się zastanawiałem nad tym meczem i ja też więcej szans daję Wichniarkowi i spółce. Ten mecz wygląda mi na "bezremisowy", ktos to powinien wygrać. Gospodarzom szans nie obieram

WERDER12, powiedz mi co sądzisz o meczu "swojej" drużyny.
Zauważyłem, że nienajlepiej oceniałeś ją w pucharach i wietrzyłeś niespodziankę. W pucharach jej nie było - jest jakieś samouspokojenie. Tymczasem prawda wyglada tak, że Werder daleki jest od tego, do czego zdałał nas przyzwyczaić i problemy są i to nie małe. Frankfurt zaś świetnie wystartował, oglądalem ich ostatni mecz, gdzie nie dali gosciom oddechu. Powinni go wygrać 3:0 jak nie wyżej. Ja tu wietrzę niespodziankę, tym bardziej, ze ostatni mecz Werder przegral u siebie. A kursy pychotka

Do góry
#1549654 - 01/09/2007 16:34 Re: Bundesliga 4 kolejka 31.08 - 02.09 [Re: _zvonimir_]
WERDER12 Offline
addict

Meldunek: 24/05/2005
Postów: 552
Skąd: buten un binnen
W tej chwili SV Werder nazywamy SV Diego ,gdyby nie ten pilkarz,ktory prawie sam pokonal Zagrzeb,(i Nürnberg)to sytuacja wygladalaby o wiele gorzej.Dzieki ostatnich zwyciestw sytuacja unormowala sie,nie mowi sie juz,ze trener Schaaf wykonczyl zawodnikow inna metoda trenowania.Po raz pierwszy w tym tygodniu widzialem Schaafa usmiechnietego,po udanym zadaniu w Zagrzebiu druzyna wyglada na treningach o wiele swiezej.
Dzis zobaczymy po raz pierwszy w BL nowego l.obroncy Tosica,ktory napewno nie bedzie gorszy niz byl Schulz.

Ja czekam na info,czy zagra w druzynie gosci Kyrgiakos,ktory ostatnio byl chory,on jest glowa obrony,bez niego druzyna jest oslabiona.
W ataku nastapic mialy transfery,ktore jednak sie nie spelnily.

Werder moze zagrac dzis bez presji i wziasc rewanz za ostatni przegrany mecz na Weserstadionie z Frankfurtem,ktory kosztowal Werder mistrza Niemiec.
Ja gram z fala ,a nie pod prad,dlatego wydaje mi sie,ze dzis zwyciestwo gospodarzy jest mozliwe.
@1.65 w betfair zacheca do grania.

Do góry
#1550009 - 01/09/2007 20:15 Re: Bundesliga 4 kolejka 31.08 - 02.09 [Re: WERDER12]
_zvonimir_ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/04/2007
Postów: 6833
Skąd: Silesia
Energie Cottbus - FC Nurnberg

Składy:

Cottbus: Piplica - S. Angelov, Kukielka, I. Mitreski, Cvitanovic - T. Rost, Bassila - D. Sörensen, Skela, Aloneftis - Kioyo

Nurnberg: Blazek - D. Reinhardt, A. Wolf, Glauber, Pinola - Galasek, Mnari - Kluge - Vittek, Kennedy, Saenko

Absencje:

Cottbus: Burca, da Silva, Mannel

Nurnberg: Stephan, Jacobsen, Nikl, Charisteas, Weber, Benko, Kling, Szikal

typ: under 2.5
kurs: 1.72 buk: bet365
stawka: 4/10


Hannover 96 - VFL Bochum

Składy:

Hannover: Enke - S. Pinto, Kleine, Fahrenhorst, Tarnat - Cherundolo, Balitsch - Rosenthal, Bruggink, Huszti - Hanke

Bochum: Lastuvka - Pfertzel, Maltritz, Yahia, P. Bönig - Sestak, Zdebel, Dabrowski, Grote - Bechmann - Epalle

Absencje:

Hannover: Vinicius, Lala, Brdaric, Thorvaldsson

Bochum: Concha, Mięciel, Zajas, Fabian, Schroder


typ: both to score
kurs: 1.83
stawka: 3/10

Hansa Rostock - Borussia Dortmund

Składy:

Hansa: Wächter - B. Lense, Sebastian, Orestes, Diego Morais - Beinlich - D. Langen, Rahn - Kern - Agali, Schied

Borussia: Marc Ziegler - P. Degen, Brzenska, Wörns, Dede - Tinga - Blaszczykowski, Kringe - Petric - Klimowicz, Valdez

Absencje:

Hansa: Gyaki, Dorn

Borussia: Weidenfeller, Kehl, Frei, Ricken, Gordon

typ: 1
kurs: 2.8 buk: bet365
stawka: 2/10


MSV Duisburg - Arminia Bielefeld

Składy:

MSV: Starke - Lamey, Filipescu, Schlicke, Caceres - Grlic, Georgiev - Tiffert, Maicon, Idrissou - Ishiaku

Arminia: Hain - Kirch, Mijatovic, Langkamp, Schuler - Kucera - Tesche, Böhme - Masmanidis - Eigler, Wichniarek

Absencje:

MSV: Hausweiler, Meyer, Lavric, Bodzek, Voss, Mokhtari, Terodde, Book, Blank

Arminia: Borges, Rau, Kocin, Zuma, Aigner, Schmidt


typ: over 2,5
kurs: @1.9 buk: bet365
stawka: 4/10

Do góry
#1551279 - 02/09/2007 01:39 Re: Bundesliga 4 kolejka 31.08 - 02.09 [Re: _zvonimir_]
_zvonimir_ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/04/2007
Postów: 6833
Skąd: Silesia
3/4 dobry wynik ;\) zobaczymy jak będzie jutro

Do góry
#1553510 - 02/09/2007 19:11 Re: Bundesliga 4 kolejka 31.08 - 02.09 [Re: _zvonimir_]
_zvonimir_ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/04/2007
Postów: 6833
Skąd: Silesia
Hamburger SV - Bayern Monachium

Składy:

HSV: F. Rost - Brecko, B. Reinhardt, Mathijsen, Atouba - Jarolim, de Jong - Castelen, van der Vaart, Trochowski - Zidan

Bayern: Kahn - Lell, Lucio, Demichelis, Lahm - van Bommel, Zé Roberto - Hamit Altintop, Ribery, Schweinsteiger - Klose

Absencje:

HSV: Muller, Sorin, Kompany, Fillinger, Demel, Benjamin

Bayern: Toni, Sagnol, Schlaudraff, Hummels, Kroos

Na HSH Nordbank Arena przyjeżdża lider i przyszły mistrz Niemiec - Bayern Monachium, który w 3 minionych kolejkach zaliczył komplet demolując po kolei beniaminka z Rostocku, pretendenta do tytułu Werder Brema i solidny Hannover. 9 punktów i bilans bramek 10:0 to fantastyczny start Bawarczyków. Widać, że opłaciło się wydać te kilkadziesiąt milionów euro. Były obawy, czy nadmiar gwiazd nie zmieni FCB znów na FC Hollywood, ale nic takiego się nie stało. Atmosfera w klubie jest idealna, na boisku czują się też jakby ze sobą grali od dawna - istna sielanka. Cele na ten sezon są jednoznaczne. Mistrzostwo Niemiec, Puchar Niemiec, Puchar UEFA. Superpuchar UEFA i Puchar Interkontynentalny przyjdą same ;). By zdobyć to pierwsze trzeba dzisiaj zrobić kolejny krok ku końcowemu triumfowi w Bundeslidze. Ich dzisiejszy rywal to HSV, który znajduje się na 8 pozycji z 6 punktami po wygranych nad Leverkusen i Hannoverem i niespodziewanej porażce z Bochum. Po awansie do I rundy Pucharu UEFA, w której zagrają z Litexem Łowecz gracze z Hamburga są na pewno w dobrych nastrojach i dzisiaj przystąpią do spotkania na luzie i będą chcieli przerwać dobrą passę Bayernu.
Goście zagrają bez swojego asa - włoskiego napastnika Luci Toniego, który doznał urazu w 3 kolejce w trakcie meczu z Hannoverem. Ale trener Hitzfeld ma go kim zastąpić - Klose, Altintop są w dobrej formie i będę ochoczo nękać bramkarza gospodarzy Rosta.
U gospodarzy brak obrońcy Vincentego Kompany, który po odejściu van Buytena dyrygował formacją defensywną w HSV. Jest to poważne osłabienie, bo nie wydaje mi się, żeby mógł go ktoś z powodzeniem zastąpić.
Bayern zagra w systemie 1-4-2-3-1 z wysuniętym Klose, którego na skzydłach będą wspierać Ze Roberto i van Bommel.
Bilans meczów to 12-10-20 bramki 50:72, a więc wyrażna przewaga FCB. Zwycięstwo gości jest chyba przesądzone, dodatkowo over 2 wydaje się być uzasadiony.

typ: 2
kurs: 1.83 buk: bet365
stawka: 4/10

typ: over 2
kurs: 1.4 buk: bet365
stawka: 5/10

Do góry
#1553846 - 02/09/2007 21:53 Re: Bundesliga 4 kolejka 31.08 - 02.09 [Re: _zvonimir_]
WERDER12 Offline
addict

Meldunek: 24/05/2005
Postów: 552
Skąd: buten un binnen
Originally Posted By: _zvonimir_
Hamburger SV - Bayern Monachium

Na HSH Nordbank Arena przyjeżdża lider i przyszły mistrz Niemiec - Bayern Monachium, który w 3 minionych kolejkach zaliczył komplet demolując po kolei beniaminka z Rostocku, pretendenta do tytułu Werder Brema i solidny Hannover. 9 punktów i bilans bramek 10:0 to fantastyczny start Bawarczyków. Cele na ten sezon są jednoznaczne. Mistrzostwo Niemiec, Puchar Niemiec, Puchar UEFA. Superpuchar UEFA i Puchar Interkontynentalny przyjdą same ;\)

U gospodarzy brak obrońcy Vincentego Kompany, który po odejściu van Buytena dyrygował formacją defensywną w HSV. Jest to poważne osłabienie, bo nie wydaje mi się, żeby mógł go ktoś z powodzeniem zastąpić.


Z liderem mozna sie zgodzic,ale do mistrza to jeszcze bardzo daleka droga.
Badzmy szczerzy,kogo Bayern w tych 3 spotkaniach ogral?

-Rostock po 4 kolejkach 0 punktow,jak narazie najslabsza druzyna w lidze
-Werder po katastrofalnym przygotowaniu sie do nowego sezonu w ktorym bylo az 15 kontuzjowanych pilkarzy,bylo duzym szczesciem dla Bayernu,ze wlasnie w tej 2 kolejce zagrali w Bremen.
Do tego wymuszony rzut karny na 1-0 przez (wiadomo Wlocha) Toniego.
-Hannover mozna nazwac solidnym sredniakiem,od 5 lat w 34 kolejce nie stali wyzej w tabeli niz miejsce 10!
W meczu z Bayernem jeszcze w pierwszej polowie zawodnik H96 otrzymal czerwona kartke.

Jak narazie Bayern nie zagral jeszcze z odpowiednia druzyna jak np. w pucharze z Burghausen,ktore pokazalo,ze wola walki moze nawet i 3 ligowa druzyna pokonac wielki Bayern.
Widzac ostatni faul Kompany,za ktora dostal czerwona kartke (moglo sie tez skonczyc na zoltej),powiedzialem sobie,ten Bayern ma cholerne szczescie,a slyszac wczoraj,ze najprawdopodobnie nie zagra van der Vaart (info jednak jeszcze nie potwierdzone) to ciezko mi jest sie wyobrazic,ze HSV moze ten mecz wygrac,ale tez ciezko,ze moga wysoko przegrac.

Typ:

Under 2,5 @2.02 2/10 Betfair

Co do celow Bayernu,to mozna zadeklarowac juz teraz,ze do roku 2025 beda zawsze te same

Do góry
Strona 1 z 2 1 2 >

Moderator:  Akhu, Biszop 



Kto jest online
2 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, igea23), 3444 gości oraz 5 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45044 Tematów
5580274 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49