Strona 2 z 5 < 1 2 3 4 5 >
Opcje tematu
#1564731 - 06/09/2007 05:25 Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [08 września 2007] [Re: medivall]
geri Offline
enthusiast

Meldunek: 19/08/2007
Postów: 299
moze napiszesz czemu polecasz? chyba o to tu chodzi

Do góry
Bonus: Unibet
#1564735 - 06/09/2007 05:26 Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [08 września 2007] [Re: As]
madel Offline
enthusiast

Meldunek: 15/05/2007
Postów: 233
Anglia - Izrael: newsy odnośnie meczu

" ... But McClaren is hopeful there will be good news about Steven Gerrard, who is looking to overcome a broken toe. He said: "I’m very very confident that Stevie G will be with us on Saturday for what is a very important game. He wants to play, I want him to play, the team does, the fans do. The whole country does. It’s a big game and we need big players. And Stevie G is one of them ..."

zatem rozgrywający Anglii Steven Gerrard jednak zagra w meczu

"But the injury is not as serious as first thought and we’re hopeful of assessing him on Saturday. There’s a 50-50 chance he may be ready for next week. We’re giving him every chance to be available for us."

zdecydowana większość kontuzjowanych graczy ma być gotowa na początku następnego tygodnia, zatem Anglia zbroi się przed meczem z Rosją ...

podsumowując McClaren w meczu z Izraelem prawdopodobnie wydeleguje dość eksperymentalny skład aby zespół się przetarł przed arcyważnym meczem z Rosją. już teraz na portalach angielskich piszą że mecz z Rosją będzie o być albo nie być na Euro 2008, zatem na ten mecz trener będzie chciał mieć wszystkich do dyspozycji, nie będzie chciał męczyć grajków z Izraelem, któremu pewnie strzelą błyskawicznie bramkę, góra diwe a dalej zamurują się oszczędzając siły. zatem śmiem twierdzić że w tym meczu warto postawić na któryś z tych typów:

- Połowa/Wynik końcowy 1 / 1 (1,50zł)
- Kto będzie prowadził po pierwszej połowie? Anglia - Izrael 1 (1,40zł)
- Kiedy padnie więcej bramek? Pierwsza połowa (2,90zł) - chyba najbardziej kuszący typ

Do góry
#1564801 - 06/09/2007 05:46 Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [08 września 2007] [Re: madel]
madel Offline
enthusiast

Meldunek: 15/05/2007
Postów: 233
przepraszam, popełniłem rażący błąd w tłumaczeniu, niestety przekroczyłem czas na edycję posta (pare sekund?) zatem chcę sprostować pewne zdanie gdyż nie chce nikogo wprowadzać w błąd.

napisałem:
Quote:
"But the injury is not as serious as first thought and we’re hopeful of assessing him on Saturday. There’s a 50-50 chance he may be ready for next week. We’re giving him every chance to be available for us."

zdecydowana większość kontuzjowanych graczy ma być gotowa na początku następnego tygodnia, zatem Anglia zbroi się przed meczem z Rosją ...


trener szanse na wyzdrowienie obecnych kontuzjowanych graczy ocenia na 50% zatem występ ich w meczu z Izralem jest absolutnie niemożliwy lecz jak to znając gadkę przedmeczową to chłopak nam mydli oczy i szczerze mówiąc pewnie połowa graczy powinna być gotowa na mecz z Rosją.

może czepiam się pierdół ale wole to sprostować pozdro!

Do góry
#1564924 - 06/09/2007 06:14 Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [08 września 2007] [Re: madel]
pinnacle Offline
member

Meldunek: 04/09/2007
Postów: 110
Skąd: PGS


smutno sie to czyta, ja zdecydowanie wolałbym przegrać dużo pieniędzy w zamian za ujrzenie zwycięstwa Polaków

Odp.
No raczej watpie !!! Nikt by nie chcial przegrac duzej kasy w zamian za Win Polakow !

Do góry
#1564930 - 06/09/2007 06:16 Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [08 września 2007] [Re: medivall]
pinnacle Offline
member

Meldunek: 04/09/2007
Postów: 110
Skąd: PGS
Zapomnialem o 1 spotkaniu:

Walia - Niemcy tez zaliczam do niespodzianek !!! Walia jest ciezka do ogrania na wlasnym terenie co nie znaczy ze nie przegra. ja jednak Niemcow bym nie ruszal !

Do góry
#1565112 - 06/09/2007 08:48 Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [08 września 2007] [Re: pinnacle]
Ranger Offline
member

Meldunek: 10/11/2006
Postów: 107
Leo wie ze jesli zastosuje obrone Czestochowy (jak to bylo w meczu z Niemcami na MS) to przy tej obronie jaką mamy mecz sie dla nas skonczy juz po pierwszej polowie. Taktyką zatem bedzie wysoka obrona, opanowac srodek pola. Problem w tym ze jakbysmy nie zagrali to i tak widze same porazki. Tym wieksze im bardziej defensywnie bedziemy ustawieni bo tym dluzej Ronaldo i spolka beda przy pilce rolując naszych drwali - co slusznie zauwazyl Beenhaker w wywiadzie.
Co tu dużo gadać, Portugalczycy musza to wygrac i u siebie nigdy nie zawodzą, jedynka wejdzie i to czysto. Zagralem w ako za 5 stów.
Tak po za tym czy tylko mnie dziwią kursy na over wynoszące ~2 lub wiecej? Z syntezy zmasowanych atakow Portugalczykow, naszej miernej defensywy oraz niezłego ataku wychodzi wynik overowy.

Do góry
#1565116 - 06/09/2007 08:50 Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [08 września 2007] [Re: Ranger]
Ranger Offline
member

Meldunek: 10/11/2006
Postów: 107
A tak po za tym to bardzo dobrymi meczami do ako wydaja sie Ruscy i Chorwacja.

Do góry
#1565504 - 06/09/2007 17:51 Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [08 września 2007] [Re: madel]
Amkwish Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/01/2004
Postów: 29182
Originally Posted By: madel
[quote=Pinnacle]
smutno sie to czyta, ja zdecydowanie wolałbym przegrać dużo pieniędzy w zamian za ujrzenie zwycięstwa Polaków


To nie lepiej wydać te pieniadze na wycieczke do Porugalii i obejrzenie domniemanego zwyciestwa na zywo....bezcenne

Ja wolałbym wygrac duzo pieniedzy ,postawionych na wygraną Polaków ,na to jednak sie nie zapowiada.

Ja pewnie skupie sie na meczu Szwecja - Dania ,który wyglada mi overowo ,a predykcja "obie druzyny strzelą" równiez bardzo mi pasuje.

Do góry
#1565684 - 06/09/2007 19:35 Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [08 września 2007] [Re: Amkwish]
wincent1978 Offline
member

Meldunek: 21/06/2007
Postów: 116
proponuje cos takiego:
macedonia nie strzeli 1.75 rosja w 7 meczach stracila tylko jedna bramke poza tymsa w pelni sezonu
estonia nie strzeli 1.45 estonia w osmiu meczach strzelila 2 bramki wiec nie sadze zeby im sie to udalo w chorwacji
szkocja-litwa 1 kurs 1.3 szkoci potrzebuja punktow a litwa zbyt cienka by im zagrozic na ich terenie
islandia-hiszpania 2 kurs 1.3 hiszpania tez potrzebuje punktow oglona przepasc pomiedzy tymi zaspolami uwazam ze zarty sie skonczyly i niespodzianki tu nie bedzie
moldawia-norwegia kurs 1.3 uzasasdnienie patrz wyzej
portugalia-polska 1 kurs 1.45 pierwszy raz gram przeciwko polsce
ale nie sadze by zmotywowana i posiadajaca taka kadre portugalia drugi raz zignorowala nas i popelnila blad poza tym czy wygra czy przegra i tak bede mial satysfakcje sklaniam sie ku tezie ze pierwszy mecz polska przegra a drugiz finlandia wygra
wogle uwazam ze ten weekend bedzie ubogi w niespodzianki potegi potrzebuja punktow jak powietrza

Do góry
#1566170 - 06/09/2007 21:59 Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [08 września 2007] [Re: wincent1978]
micha$ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 25/11/2005
Postów: 6311
Skąd: Uć
Chyba za bardzo lubicie Anglię. Patrząc na ich skład i osiągniecia Izraela (2 miejsce w grupie o czymś świadczy) zagram X2 @ 3,05 GB.
Izrael nie musi tego wygrać. Wystarczy, że będą się bronić (z Rosją się udało). Poza tym, jeśli mecz Anglii z Rosją ma być o wszystko, to mecz z Izraelem ma być tylko sparingiem? Testowaniem niekontuzjowanych zawodników? Na to wychodzi.
A, że kursik na X2 jest atrakcyjny to grzechem byłoby go nie grać przy takich warunkach...

Do góry
#1566307 - 06/09/2007 22:34 Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [08 września 2007] [Re: micha$]
imarcel Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 26/08/2005
Postów: 3071
Skąd: sokołów podlaski
warte teź zagrania +handi na pejsiaków

Do góry
#1567137 - 07/09/2007 02:22 Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [08 września 2007] [Re: imarcel]
juancarlos Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 16/04/2007
Postów: 3481
Skąd: Poznan / Paris
kurs na Anglie (~1.3) jest wrecz smieszny. Przy takich oslabieniach kazdy wynik jest mozliwy. Izreal to nie ogorki i juz nie jeden raz faworyt sie na nich 'przejechal'. Nie mowie, ze Anglia ten mecz przegra, ale remisu wykluczyc nie mozna, a jezeli juz Anglikom uda sie wywalczyc 3 punkty, to sadze, ze w meczarniach i nie wiecej niz 1 bramka.

Moje typy na to spotkanie:

Anglia - Izrael under 2.5 goals @ 1.93 Pinnacle
Brak Rooneya, Lamparda, Beckhama, Croucha a moze i nawet Gerrarda (wyczytuje z roznych zrodel rozne, sprzeczne informacje, ale nawet jezeli SG zdola sie do meczu wyleczyc, to watpie by byl gotowy na 100% i nie zdziwie sie, jak zacznie mecz na lawce - o ile w ogole sie na niej znajdzie). Poza tym Aarona Lennona, Kierona Dyera, czy Darrena Benta. Jak na zalaczonym obrazku widac oslabienia w linii ataku i pomocy sa bardz duze! Nie widze w reprezentacji Synow Albionu zawodnika, ktorego mozna by obarczyc organizacja gry i kreowaniem akcji. Jedyna sile w akcjach ofensywnych Anglikow widze w prawym skrzydle i bedacym w dobrej formie SWP.

Powolani na mecz napastnicy:
Alan Smith, Emile Heskey, Andrew Johnson, Michael Owen, Jermain Defoe i Ashley Young.
Zaznaczeni zawodnicy sa jedynymi (z linii napadu), ktorym udalo sie strzelic w tym sezonie choc jednego gola! Heskey trafil do siatki raz, zas Owen - 2. Jak latwo policzyc, napastnicy, ktorymi dysponuje na to spotaknie Steve McLaren strzelili w tym sezonie zaledwie 3 bramki.
Miedzy innymi wlasnie to sklania mnie do postawienie na niewielka liczbe bramek w meczu.

Anglia - Izrael (hc 0:1) X @ 3.7 Interwetten
Jezeli juz Anglikom uda sie wygrac owe spotkanie, to nie wydaje mi sie, by bylo to zwyciestwo zdecydowane. Wrecz przeciwnie, po mekach i ciezkim spotkaniu, w ktorym Izrealczycy beda sie raczej bronic. Wynik 1:0 uwazam za najbardziej mozliwy i na taki rowniez sie skusilem @ 6.5 Expekt

Pozdrawiam i powodzenia wszystkim ;\)

Do góry
#1567221 - 07/09/2007 02:41 Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [08 września 2007] [Re: juancarlos]
Maxi Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 11/08/2005
Postów: 3034
Skąd: BTM/Cz-wa
Tez postawiłbym Under w meczu Anglików jednak to co mnie odstrasza od tego to Robinson w bramce, którego pewnie znów zobaczymy. Jakoś jak widze, że piłka leci juz w kierunku jego bramki a mam postawione na druzyne w której on gra to ciśnienie mi skacze na poziom niewiele nizszy do położenia nad poziom morza mojego miasta.
Tylko dlatego nie zagram tutaj na liczbę goli bo po za tym to wszytsko tutaj przemawia za takim rozwiązaniem. Anglicy znów zagrają schematycznie i jeśli goście wytrzymają przez pierwsze 30 minut bez straty gola to wynik do końca powinien być na styku.

Do góry
#1567417 - 07/09/2007 03:24 Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [08 września 2007] [Re: Maxi]
madel Offline
enthusiast

Meldunek: 15/05/2007
Postów: 233
dołącze do juancarlos i poprę jego typ swoją analizą ...

"Dość ciekawe spotkanie pomiędzy reprezentacjami Anglii i Izraela. Kadra Anglii jest w rozsypce, trener McClaren wyraźnie nie radzi sobie z presją jaka towarzyszy przy byciu trenerem Synów Albionu. Na mecz z Izraelem można się spodziewać eksperymentalnego składu, gdyż wielu podstawowych piłkarzy jest kontuzjowanych i głównie są to piłkarze decydujący o potencjale ofensywnym tej drużyny tacy jak Lampard, Hargreaves czy Crouch. W ataku wystąpi prawdopodbnie duet Smith - Owen, więc siła ataku jak na Anglie naprawdę mała, skoro na ławkę został powołany nawet długo niepowoływany Emil Heskey to widać że z atakiem tej drużyny nie jest najlepiej. Zupełnie inaczej prezentuje się defensywa która obecnie jest najmocniejszym punktem Anglii. Anglicy w eliminacjach grają dobrze w obronie lecz słabo w ofensywie i przez mizerną skuteczność bardzo głupio tracą punkty zaś Izrael je skrupulatnie gromadzi i zajmuje obecnie drugą lokatę w grupie. Izrael to drużyna nieprzewidywalna, bez większych gwiazd, polegająca głównie na dobrej grze u siebie, czego odzwierciedleniem jest m.in. bezbramkowy remis w meczu Izrael – Anglia. Trener Izraela będzie miał do dyspozycji najmocniejszy skład, jednak sam stwierdził że pomimo najlepszego składu nie będą grać w Londynie aby wygrać, ich nawet jeden punkt zadowoli zatem to oznacza że zamurują bramkę licząc na jakieś kontry. Bardzo ważnym argumentem jest fakt że Anglicy cztery dni później grają arcyważny mecz z Rosją o być albo nie być na Mistrzostwach! W tym przypadku aby oszczędzić siły na ten mecz McClaren rzuci drużynę od początku ruszą do ataku aby stuknąć jedną, góra dwie bramki a następnie zamurować się oszczędzając przy tym zawodników na kolejny mecz. Można zatem spodziewać się wymęczonego ale jednak zwycięstwa w tym meczu. Będzie to pierwszy mecz o punkty na nowym Wembley, zatem jak to często bywa w „debiutach” męcz będzie brzydki, nudny i będzie w nim mało bramek."

Do góry
#1567847 - 07/09/2007 05:08 Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [08 września 2007] [Re: madel]
mirekinter Offline
old hand

Meldunek: 10/06/2005
Postów: 721
.na sobote widze 3 mecze

Rosja- Macedonia 1 można brac także handi...Rosjanie w njamconiejszym składzie , zabraknie tylko bramkarza Akinfijewa ale ma go kto zastapic..Potencjał jest co bylo widoczne w meczu z nami w 1 polowie..Hiddink powtarzał ze gdy bedzie miał do dyspozycji wiecej czasu to nauczy Rosjan grac przede wszsytkim piłką , klepke a nie tylko bezmyslne dośrodkowania jak to było za Gazajewa i Romancewa..Wierze w Holendra i napewno zagram Rosjan , nawet z handi..

Portugalia-Polska 1 ....chamsko ale rozsądnie...Portugalczycy mają noż na gardle ale sa na tyle doswiadczeni ze sobie poradzą , przegrali w tyvh eliminacjach tylko raz wlasnie z bajecznie grającymi Polakami a tak to mieli pecha bo trafili na będąca w formie Serbie i Armenie choć w obu spotkanaich przewazali zdecydowanie...Belgów zniesli z placu boju i uwazam ze podobnie moze byc z nami..Zadeycduje gra skrzydłami a to Miguel, Fereira,,CR,,Nani, Simao,Quaresma nie oszukujy sie przewage zrobią..Spokoj Deco,Maniche w środku i mysle ze Boruc , choć będzie miał pewnie mase pracy coś wpusci...Mój typ 2-0 i tak zagralem w toto
.

szukalem trzeciego meczu i chyba zagram Turków albo Słowenie która lubi bic takich jak Luxemburg...,

Do góry
#1567871 - 07/09/2007 05:23 Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [08 września 2007] [Re: madel]
Ignorator Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/10/2005
Postów: 3789
Skąd: .::Destination unknown::.
Portugalia
VS
Polska
Typ: Portugalia

Kogo nadzieję na awans do Mistrzostwo Europy zgasną w sobotnim meczu na Estadio da Luz?. Spotkanie będzie hitem nie tylko grupy A, ale także wszystkich sobotnich spotkań. Na przeciw siebie staną reprezentacje, które mają wielkie szansę, aby wziąć udział w nadchodzących Mistrzostwach Europy.

Pierwsze spotkanie pomiędzy Portugalia a Polską zakończyło się zwycięstwem tych drugich. Bohaterem Stadionu Śląskiego jak i całej Polski został Euzebiusz Smolarek, który strzelił dwie bramki Portugalczykom.

Nasi grupowi rywale przez sobotnim meczem mówią, że wyciągnęli wnioski po ostatnim spotkaniu w Chorzowie. Na pewno, jeśli liczą na komplet oczek to musieli uważanie śledzić grę naszych reprezentantów. Dobrym wskaźnikiem na pewno był mecz towarzyski z Rosją rozegrany przez Polskę w Moskwie. W pierwszej odsłonie meczu podopieczni Leo Beenhakkera nie istnieli a Rosjanie robili praktycznie, co chcieli. Efekt mógł być tylko jeden, Polska po pierwszych 45 minutach przegrywała, aż (0:2). Dopiero w drugich 45 minutach Polska pokazała efektowną grę, która zaskoczyła Rosjan. Tym razem bohaterem został Jacek Krzynówek, który nie tylko strzelił bramkę, ale także imponował swoją grą w drugiej linii. Miejmy nadzieję, że popularny "Krzynio" pokażę podobną grę w sobotnim spotkaniu.

Jeśli Portugalia weźmie właśnie pod uwagę grę naszej reprezentacji w Moskwie czy też Erewaniu (przegrana z Armenią 0:1) to raczej nie powinni mieć obaw przed zapisaniem sobie na konto kolejnych trzech oczek. Z resztą trener Portugalii - Luis Felip Scolari liczy w meczu z Polską i Serbią na komplet oczek. Na pewno dość duży optymizm powinien mieć szkoleniowiec przed starciem z Polską. Ostatnio forma naszych kadrowiczów nie zachwyca. Bardzo widoczny będzie brak w Lizbonie kontuzjowanego Jacka Bąka. Jacek jest ostoją defensywny i wprowadzanie nowego człowieka na jego miejsce w tak prestiżowym meczu może skończyć się katastrofą. Do tego warto zwrócić uwagę na niemoc naszych napastników. Mało występów w ligowych zespołach plus nieskuteczność może odbić się czkawką w meczu z Portugalią. Tak naprawdę nasz aktualnie najlepszy snajper Paweł Brożek (siedem goli w sześciu kolejkach ligowych) jest rezerwowym. Myślę, że z wielką szkodą dla naszej kadry. Dla przykładu Radosław Matusiak, który jest w kadrze zespołu zmarnował praktycznie pół roku w Palermo. Dopiero teraz będzie szukał szczęścia i bramek w holenderskim Heerenveen.

Właśnie w obronie i ataku widzę największe bolączki Polski w nadchodzącym meczu. Myślę, że sukcesem naszej kadry będzie remis na Estadio da Luz, ale czy go osiągniemy ciężko powiedzieć, bo Portugalia chcę nadrobić stracone w tych eliminacjach punkty. Wszyscy w obozie naszych przeciwników zdają sobie sprawę, że mecze z Polską i Serbią są o być, albo nie być Portugalia w Mistrzostwach Europy.

.::Think Twice::. Ignorator.

Do góry
#1567901 - 07/09/2007 05:36 Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [08 września 2007] [Re: Ignorator]
geri Offline
enthusiast

Meldunek: 19/08/2007
Postów: 299
Bak ostoja defensywy? \:D \:D \:D \:D to nasze wzmocnienie \:\)

Do góry
#1567906 - 07/09/2007 05:40 Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [08 września 2007] [Re: geri]
Amkwish Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/01/2004
Postów: 29182
Originally Posted By: geri
Bak ostoja defensywy? \:D \:D \:D \:D to nasze wzmocnienie \:\)


Rzeczywiście tylko jedna ikona pasuje ,by skomentować kim jest "Komar" \:\)

Wobec jego absencji kurs na Portugalie pewnie pójdzie do góry.

Do góry
#1567919 - 07/09/2007 05:45 Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [08 września 2007] [Re: Amkwish]
Maxi Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 11/08/2005
Postów: 3034
Skąd: BTM/Cz-wa
A jest w kadrze lepszy srodkowy obrońca od niego nie licząc Żewłakowa?

Do góry
#1567942 - 07/09/2007 05:54 Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [08 września 2007] [Re: Maxi]
madel Offline
enthusiast

Meldunek: 15/05/2007
Postów: 233
Originally Posted By: Maxi
A jest w kadrze lepszy srodkowy obrońca od niego nie licząc Żewłakowa?


Mariusz Lewandowski według mnie lepszy tylko onnieczęsto w kadrze gra na pozycji środkowego obrońcy

Do góry
Strona 2 z 5 < 1 2 3 4 5 >

Moderator:  Akhu, Biszop 



Kto jest online
0 zarejestrowanych użytkowników (), 1641 gości oraz 12 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45044 Tematów
5581246 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49