Strona 3 z 5 < 1 2 3 4 5 >
Opcje tematu
#1567953 - 07/09/2007 05:58 Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [08 września 2007] [Re: Maxi]
pinnacle Offline
member

Meldunek: 04/09/2007
Postów: 110
Skąd: PGS
Wlasnie o to chodzi ze nie ma lepszego sr. obroncy.
Zgadzam sie tez ze Brozek powinien wyjsc w 1 skladzie!!!
Oto moj kuponik ( analiza jest wyzej) :


Do góry
Bonus: Unibet
#1567964 - 07/09/2007 06:06 Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [08 września 2007] [Re: pinnacle]
madel Offline
enthusiast

Meldunek: 15/05/2007
Postów: 233
zgodzę sie, Brożek zasługuje na występ w kadrze. obecnie troche już strzelił bramek w OE. tak troche stare to będzie co napisze ale warto przypomnieć sobie mecz MŚ06 z Ekwadorem, wchodzi Brożek z Jeleniem i odrazu nasze ataki są groźniejsze, obaj trafili po słupku. był to chyba ostatni poważniejszy mecz Brożka w kadrze jeśli się nie myle warto go wpuścić z Portugalią jako jokera, może coś uszczypnie

Do góry
#1571354 - 08/09/2007 06:09 Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [08 września 2007] [Re: madel]
OldCham Offline
stranger

Meldunek: 03/09/2007
Postów: 15
Ja zaproponuję remis w meczu Włochy - Francja (3.10 Bwin).
Co prawda Francuzi rzadko wywożą jakiekolwiek punkty z Półwyspu Apenińskiego, ale w tym przypadku gwarantuje im to utrzymanie 1 miejsca w grupie B. W ekipie Raymonda Domenecha być może będzie mógł wystąpić Patrick Vieira. Natomiast w składzie Azzurich nie zagra Luca Toni.

Do góry
#1571482 - 08/09/2007 06:52 Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [08 września 2007] [Re: OldCham]
Tomasz Frankowski Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 11/07/2004
Postów: 5378
Skąd: Wielkopolska
Ciekawie moze byc w spotkaniu Holandia Blugaria .
Tabela przedstawia sie nastepujaco
1.Romania 7 17
2.Bulgaria 7 15
3.Netherlands 6 14
4.Albania 7 9
5.Belarus 7 7
6.Slovenia 7 4
7.Luxembourg 7 0

Mimo ze gospodarze maja jeden mecz mniej od jutrzejszych przeciwnikow musza to wygrac , na poczatku tygodnia zdecydowanie typowalem ich zwyciestwo.Ale z dnia na dzien z ich obozu dochodzily sluchy o klopotach kadrowych , wiec granie 1 po kursie 1.40 to troszke jak dla mnie smieszne i bardzo ryzykowne Blugarzy do kopciuszkow nie naleza .
A jak trener reprezentacji Holandii Marco van Basten zrezygnował z sześciu piłkarzy przy ustalaniu składu oto pominieci :
Rafaela van der Vaarta (kontuzja )w reprezentacji "Oranje" zabraknie Ibrahima Afellaya, Urby Emanuelsona, Klaas-Jana Huntelaara, Kewa Jaliensa i Henka Timmera, jeszcze do tego dochodza kontuzje Denny'ego Landzaata, Arjena Robbena natomiast wystep Dirka Kuijta i Wesley'a Sneijdera stoi pod znakiem zapytania to sytuacja ciekawie nie wyglada tak wiec moim zdaniem dobry typ na to spotkanie to x .

Holandia Blugaria
Typ: x
Kurs :4,00
Betgun

;\)

Do góry
#1571645 - 08/09/2007 08:58 Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [08 września 2007] [Re: Tomasz Frankowski]
Soczi Offline
veteran

Meldunek: 24/05/2001
Postów: 1267
Skąd: Warszawa
Garść typów na jutro:

1. Chorwacja-Estonia Estonia nie strzeli 1,72 10/10

Mecz grupy E z wyraźnym faworytem, ale kurs na 1 mało zachęcający. Natomiast 1,72 na to, iż goście w meczu nie strzelą gola wygląda na spore value z kilku przyczyn. Po pierwsze Estonia w tych eliminacjach strzeliła tylko 2 gole i to w ostatnim spotkaniu z relatywnie słabym przeciwnikiem jakim jest Andorra. W tym również spotkaniu czerwone kartki otrzymali zawodnicy grający w formacjach ofensywnych tj. strzelec drugiej bramki Zelinski (druga żółta po zdjęciu koszulki zaraz po strzeleniu zwycięskiego gola) oraz pomocnik Klavan. Wraca do gry podstawowy napastnik, zawodnik holenderskiej Rody Kerkrade Oper, ale nie jest on jeszcze w najlepszej dyspozycji, gdyż dopiero niedawno powrócił do gry po kontuzji. Chorwaci w 4 dotychczas rozegranych meczach przed własną publicznością stracili 4 bramki.

2. Anglia-Izrael
Izrael nie strzeli 1,7-1,77 5/10 Bwin, Betako, Totomix
under 2,5 1,7 2/10 Bwin

Wiadomo Anglicy są mocno osłabieni. Nie zagrają Lampard, Beckham i Hargraeves. W ataku mają wystąpić podobno starzy znajomi z Liverpoolu Owen i Heskey. Nie zapowiada to najlepiej dla Anglików, ale mam przeczucie, że w tym meczu jednak sobie poradzą. Będą grać przed 90000 publicznością na stadionie Wembley i mają jednak na tyle klasowych graczy, że powinni rozstrzygnąć to spotkanie na swoją korzyść. W zespole z Izraela nie wystąpi Calautti - strzelec 6 z 17 goli dla Izraela w tych eliminacjach. Anglicy na pewno rozczarowują, ale z tyłu zachowują z reguły czyste konto. W el ME stracili na razie tylko 2 bramki i o obie w feralnym szczególnie dla bramkarza meczu z Chorwacją. 1:0, 2:0 jak dla mnie w tym spotkaniu. Jeszcze na koniec staty z pierwszego meczu w Izraelu, Izrael-Anglia:

strzały (celne) 5(1) - 14 (10)
rzuty rożne 1 - 7
posiadanie piłki 44% - 56%

3. Serbia-Finlandia
Serbia nie strzeli gola 6,00 2/10 Totomix
Serbia dokładnie 1 gol 3,70 3/10 Bwin

Finlandia jakby nie patrzeć to silna reprezentacja, formacje: defensywna i pomocnicy grają w wielu solidnych klubach europejskich i mają doświadczonych graczy. W tym spotkaniu zabraknie Kallio, ale z tyłu pozostają m.in Hyypia(Liverpool), Tihinen (FC Zurich) i Pasanen (Werder). Od paru lat Finowie stają się coraz mocniejsi za sprawą trenera Hodgsona, brakuje im na pewno siły ognia z przodu, ale jak nie są faworytem, to nie mają "ciśmnienia" i grę mogą opierać na obronie dostępu do własnej bramki i kontratakach. Coś co takim ekipom jak np Polska czy Serbia nie za bardzo odpowiada. Jak dla mnie Finowie to właśnie taka ekipa, która z Serbią i z nami na własnym stadionie przegra, na wyjeździe natomiast będzie odbierać punkty jako outsider. W dwóch takich konfrontacjach, jak dotychczas miało to miejsce i myślę, że podobnie będzie w sobotę i środę. Co do Serbii to trzeba przyznać, że strzelanie goli nie przychodzi im lekko. U siebie mimo, iż ssłyną z gorącej atmosfery na stadionie wyższe zdobycze bramkowe niż jeden gol na mecz to rzadkośc w ich wykonaniu, w tych el. ME:

Serbia-Azerbejdzan 1:0
Serbia-Armenia 3:0 (1 gol z karnego, 1 już w przewadze liczebnej)
Serbia-Belgia 1:0
Serbia-Portugalia 1:1

Myślę, że przy tych kursach warto zaryzykować. X2 jak dla mnie jak najbardziej realna ale wolę wariant z bramkami, bo mimo wszystko 1:0 dla Serbii w tym meczu pozostaje dość prawdopodobne.

4. Szkocja-Litwa
Szkocja nie strzeli gola 6,50 2/10 Totomix
Szkocja dokłądnie 1 gol 4,00 3/10 Bwin

Podobny wariant jak powyżej. Szkoci mimo na pewno dużo lepszej gry w ich wykonaniu w ostatnich 2 latach w dalszym ciągu mnie nie przekonują, natomiast przyzwyczaiłem się już do tego, że Litwinom stzela się gole niezwykle ciężko - 7 straconych w 7 meczach eliminacyjnych. Mecze wyjazdowe Litwy w tych eliminacjach:

Włochy-Litwa 1:1
Wyspy Owcze-Litwa 0:1
Ukraina-Litwa 1:0

To kolejna z ekip, której lepiej się gra, jak to nie ona musi kreować grę w środku pola. Duże zagęszczenie środka i przedpola karnego i rywale mają najczęściej problemy z przebiciem się przez taką zaporę. Szkoci w tych eliminacjach strzelili bramek 13 (na 7 spotkań), ale jak odliczymy od tego 6:0 w pierwszym spotkaniu z W.O, które było w fazie drastycznej przebudowy w tamtym okresie to średnia na mecz oscyluje wokół jednego gola. Ostatnie spotkanie Szkotów na własnym stadionie to szczęśliwe 2:1 w samej końcówce spotkania z Gruzinami, a Gruzja co by nie mówić gra wesoły futbol, szczególnie na tyłach i bramki traci raczej seriami niż pojedynczo. Przewiduję bardzo trudny mecz dla reprezentacji Szkocji i kursy typu 1,3 na gospodarza tego spotkania zupełnie mnie nie przekonują. Wariant bramkowy znów o tyle ciekawszy, że raczej Litwini sami z siebie dwóch goli w tym meczu również nie ukąszą.

Z pozostałych meczy na 1x2 wziąłbym jeszcze Rumunię 6/10 1,5-1,55 i ewentualnie Szwecję 4/10 1,95 . Rumunia zrobiła na mnie dość dobre wrażenie szczególnie po meczu wyjazdowym z Holandią, ale i w dwumeczu ze Słowenią zagrali bardzo solidnie. Jak pamiętam Białoruś potrafi sprawić niespodzianki, ale z reguły na wyjazdach. Szwedzi z Duńcykami robili co chcieli w Kopenhadze przez pierwsze 30 minu, a potem coś im się nagle rozsypało. Myślę, że są pewni swego i jak na obecną chwilę jednak o klasę wyżej od Duńczyków.

Do góry
#1571654 - 08/09/2007 09:44 Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [08 września 2007] [Re: Soczi]
Soczi Offline
veteran

Meldunek: 24/05/2001
Postów: 1267
Skąd: Warszawa
Chorwaci u siebie oczywiście nie stracili 4 goli tylko 1.

Do góry
#1571688 - 08/09/2007 15:26 Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [08 września 2007] [Re: Soczi]
magic321 Offline
veteran

Meldunek: 13/02/2006
Postów: 1379
Portugalia-Polska x
Portugalia to taka druzyna która im nizsze kursy na nich tym wieksze maja problemy z wygrana. Pamietam nie tak dawne meczernie bodajze z liechtenstainem. Opinia publiczna juz zdecydowala o ich wyraznym winie a mnie cieszy ze w obozie Polaków nie ma tradycyjnych dywagacji ze sa jeszcze nastepne mecze i jak przegramy to portugalia moze pózniej gdzies tez przegra a jak nie to sa jeszcze szanse ze zagramy w finale 2012 roku. Wydaje mi sie ze leo wie jak dzis napsuc krwi rywalom i przypominam ze druzyna Polska to nadal europejski sredniak który lubi grac z kontry . Licze ze znów spunktuja portugalczyków na poczatku meczu a wtedy wszystko mozliwe

Do góry
#1571830 - 08/09/2007 18:01 Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [08 września 2007] [Re: magic321]
19marcin08 Offline
ŁKS Łódź


Meldunek: 06/02/2005
Postów: 23488
Skąd: Łódź
Tak mnie również zaciekawiło spotaknie Anglików. Lista zawodnkiów którzy nie zagrają dzisiaj przeciwko Izraelowi jest ogromna King, G.Neville, Woodgate, Campbell, Dyer, Bridge, Lennon, Lampard... nie widadomo do konca czy zagra Owena Hargreavesa i Steven Gerrard. Peter Crouch także nie zagra ponieważ jest zawieszony. To będzie bardzo cieżka potyczka dla Anglików, Izraelczycy napewno zadowoleni będą z remisu i rezulatat 0:0 czy 1:1 braliby w ciemno przed meczem. Już w marcu tego roku Izrae urwał punkty Anglii na własnym terenie. Napewno będą chceli to powtórzyć dzisiaj.

Przy takiej liście nieobecnych w zespole Anglii postanowiłem zagrać typ,że Anglia nie wygra dwoma golami kurs zachęcający bo aż @1.95 \:o

Do góry
#1571858 - 08/09/2007 18:14 Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [08 września 2007] [Re: magic321]
g_i_t_s Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 05/08/2004
Postów: 3495
Skąd: NY
Originally Posted By: magic321
Portugalia-Polska x
Portugalia to taka druzyna która im nizsze kursy na nich tym wieksze maja problemy z wygrana. Pamietam nie tak dawne meczernie bodajze z liechtenstainem. Opinia publiczna juz zdecydowala o ich wyraznym winie a mnie cieszy ze w obozie Polaków nie ma tradycyjnych dywagacji ze sa jeszcze nastepne mecze i jak przegramy to portugalia moze pózniej gdzies tez przegra a jak nie to sa jeszcze szanse ze zagramy w finale 2012 roku. Wydaje mi sie ze leo wie jak dzis napsuc krwi rywalom i przypominam ze druzyna Polska to nadal europejski sredniak który lubi grac z kontry . Licze ze znów spunktuja portugalczyków na poczatku meczu a wtedy wszystko mozliwe


Tak były meczarnie z liechtenstainem na wyjeździe (2-2), ale 3 dni później Portugalia zniszczyła Rosję u siebie bodajże 7-1.

Do góry
#1571876 - 08/09/2007 18:24 Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [08 września 2007] [Re: 19marcin08]
Amkwish Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/01/2004
Postów: 29182
Originally Posted By: 19marcin08

Przy takiej liście nieobecnych w zespole Anglii postanowiłem zagrać typ,że Anglia nie wygra dwoma golami kurs zachęcający bo aż @1.95 \:o


Jedna stara prawda.... typy "na hiene" z reguly sa bledne

Uwazam ,ze mecz z zydami to doskonala okazja dla angielskich dublerow (swoja droga niejedna repra chcialaby miec 1 garnitur zlozony z takich dublerow).
Jestem pewien ,ze Anglicy zagraja na maksa przez 90(95 :))minut i dopisza do konta 3 punkty.
Nie zdziwie sie nieudanym poczatkiem gospodarzy ,ale koniec koncow innego rozwiazania jak "jedynka" sobie nie wyobrazam.

Dopisuje ja do dubla z Portugalia.

Salud !

amk

Do góry
#1571934 - 08/09/2007 18:51 Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [08 września 2007] [Re: Amkwish]
Bzyku Offline
Blade Runner

Meldunek: 04/05/2004
Postów: 27145
Skąd: Szczecin
SZKOCJA - LITWA

Szkocja, która pod wodzą aktualnego szkoleniowca - Alexa McLeisha - wygrała 4 z 5 spotkań, rozegra dziś mecz "o życie" na Hampden Park. Menedżer Szkotów zapowiada, że zrobią wszystko by zgarnąć 3 punkty i podkreśla, że jest to dla nich mecz o życie lub śmierć.
Zas jego asystent jest ponoć "zachwycony" postawą napastników na treningach.

McLeish zapowiedział też, że wobec absencji kapitana Barry'ego Fergusona, dziś opaskę kapitańską przejmie Darren Fletcher. Wobec absencji kilku powołanych graczy, oraz kilku tych, którzy już od dłuższego czasu są niedysponowani, szkoccy żurnaliści spodziewają się zaskakującego zestawienia wyjściowej jedenastki Szkotów.

Nie zagrają:
Barry Ferguson (kartki)
Gary Caldwell (kartki)
Gary Naysmith (kontuzja)
Kenny Miller (kontuzja)

Prawdopodobne składy:

SZKOCJA (4-4-2):Craig Gordon (24A) - Alan Hutton (2A), David Weir (56A/1g), Stephen McManus (6A), Jay McEveley (1A) - Gary Teale (9A), Scott Brown (4A), Darren Fletcher (30A/4g), Lee McCulloch (11A) - Kris Boyd (10A/6g), Garry O'Connor (12A/4g)

LITWA (4-4-1-1): Zydrunas Karcemarskas - Arunas Klimavičius, Andrius Skerla, Tomas Žvirgždauskas, Marius Stankevičius - Igoris Morinas, Deividas Šemberas, Mindaugas Kalonas, Saulius Mikoliūnas - Tomas Danilevičius - Andrius Velička

Do góry
#1572049 - 08/09/2007 20:19 Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [08 września 2007] [Re: Bzyku]
19marcin08 Offline
ŁKS Łódź


Meldunek: 06/02/2005
Postów: 23488
Skąd: Łódź
Dodam tylko,że w Toto-Mixie już nie ma zakładu na dodatki HC na Izrael. Wycofany.

Do góry
#1572312 - 08/09/2007 21:46 Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [08 września 2007] [Re: Mark242]
Gedzo Offline
enthusiast

Meldunek: 01/11/2001
Postów: 288
Anglia - Izrael

Mimo ze gospodarze sa oslabienie to i tak sa zdecydowanym faworytem! Taka druzyna jak anglia, zawsze moze bez problemu wystawic druga 11-stke ktora wcale nie bedzie gorsza. W podstawowym skladzie w ataku ma zagrac owen i heskey czyli powinno byc dobrze, Owen jak to Owen zawsze znajdzie sie w odpowiednim miejscu wystarczy ze bedzie troche bardziej skuteczniejszy niz ostatnio i pozamiatane, do tego u boku bedzie mial "Tank" ktory jest w formie!. Może i Anglicy beda sie meczyc ale inny rezultat niz zwyciestwo bedzie dla mnie lekkim szokiem.

Islandia - Hiszpania

Pamietam spotkanie jak hiszpanie sie meczyli z islandia ale mimo to udalo sie w 81m wbic ta jedna jedyna bramke! Ale tak to juz jest kiedy zespol broni sie robiac zamek hokejowy! Fakt, hiszpanie grali w tym meczu w fatalnych warunkach atmosferycznych wrecz w wielkiej kaluzy dopiero od 60min boisko wygladalo w miare dobrze, mimo to byli strona dominujaca biedny gudjonsen to moze z 5 razy wyszedl poza swoja polowe boiska :).
Dzis tez widze wiktorie hiszpanow 2-0 ewe. 3-1

Portugalia - Polska

No coz co bym nie powiedzial to i tak faworyt jest tylko jeden Portugal!. Nie widze tu zadnych argumentow które przemawialy by za Polska, remis bedzie wielka sensacja. Pozostaje nam za 4 dni zlac "lodziarzy" i jestesmy w grze! Ale dzis zdecydowane zwyciestwo gospodarzy.

Do góry
#1572377 - 08/09/2007 22:18 Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [08 września 2007] [Re: 19marcin08]
Bzyku Offline
Blade Runner

Meldunek: 04/05/2004
Postów: 27145
Skąd: Szczecin
WĘGRY (4-2-1-3): Fulop Marton (5A) - Szelesi Zoltan (6A), Vasko Tamas (4A), Juhasz Roland (27A/2g), Vanczak Vilmos (23A) - Vass Adam (3A), Tozser Daniel (8A) - Hajnal Tamas (15A) - Gera Zoltan (45A/14g), Priskin Tamas (11A/7g), Dzsudzsak Balazs (2A) http://www.mlsz.hu

BOŚNIA (4-4-2): Adnan Guso (4A) - Mirko Hrgović (22A/2g), Safet Nadarević (4A), Branimir Bajić (16A), Dżemal Berberović (28A/1g) - Dario Damjanović (2A), Elvir Rahimić (1A), Darko Maletić (2A), Zjezdan Misimović (24A/9g) - Zlatan Muslimović (6A/7g), Edin Dżeko (1A/1g) http://www.reprezentacija.tk

-----

ROSJA (3-5-2): Vyacheslav Malafeev (13A) - Aleksei Berezutskiy (25A), Sergey Ignashevich (30A/3g), Vasili Berezutskiy (20A) - Dmitry Torbinsky (4A), Igor Semshov (19A), Vladimir Bystrov (14A/2g), Diniyar Bilyaletdinov (14A), Andrei Arshavin (28A/9) - Roman Pavlyuchenko (9A/2), Dmitriy Sychev (33A/13) http://www.bettingadvice.com

MACEDONIA (3-4-1-2): Petar Milosevski (45A) - Goce Sedloski (76A), Igor Mitreski (39A), Aleksandar Vasoski (29A) -
Vlade Lazarevski (16A), Velice Sumulikoski (41A), Aleksandar Mitreski (31A) - Goran Maznov (28A) - Aco Stojkov (20A), Goran Pandev (32A) http://www.bettingadvice.com

Do góry
#1572380 - 08/09/2007 22:19 Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [08 września 2007] [Re: Gedzo]
AnJay Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/10/2003
Postów: 3523
Wg mnie najpewniejsze typy na dziś to Anglia & Chorwacja .

Angole osłabieni, ale za to bardzo zmotywowani. Będą zasuwać na boisku i powinni wygrać to w miarę spokojnie, a kto wie czy nie z handicapem.
Co do Chorwacji to nie można mieć wątpliwości, bo obecnie Estonia prezentuje poziom Luksemburga... 2:0 wydaje się być minimalnym wynikiem tego spotkania.

Rosja, Hiszpania i Turcja to niby pewne typy, ale coś mi w nich "śmierdzi". Do Ruskich może nabiorę przekonania po dzisiejszej wygranej, ale na razie im nie ufam.
Hiszpania zagra o zwycięstwo, ale wcale nie musi wygrywać, awansują na pewno do ME.
Turcja na Malcie może się pomęczyć, bo dla tego małego kraju mecz ten jest traktowany wyjątkowo, jak derby i chłopaki mogą utrudnić Turkom życie.

Natomiast jeśli chodzi o mecz w Lizbonie to... niby Portugalia nastawiona na zwycięstwo, ale maja przecież jeszcze 3 mecze u siebie i 2 wyjazdy ze słabeuszami.. oni na pewno awansują, piłkarze na pewno są tego świadomi. Mogą nie być do końca skoncentrowani. Jeśli szybko strzelą nam bramkę, to niestety przegramy. Jeśli uda się przeczekać ze 30 minut, to może być ciekawie.
Może 1:1 ?
Ja tego nie stawiam \:\)

Do góry
#1572472 - 08/09/2007 22:49 Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [08 września 2007] [Re: AnJay]
Eriksson Offline
veteran

Meldunek: 22/08/2007
Postów: 1512
Skąd: Mysłowice
08.09 / 20:30 Szwecja - Dania 1 2,05 6/10 Expekt

Mozna powiedziec ze zaczynamy grac na powaznie \:\)

Mecz Szwecji z Dania zapowiada sie na jeden z najciekawszych wsrod sobotnich spotkan. Odwieczni rywale zagraja o 20:30 na stadionie Roslunda. W obu ekipach nastroje sa bardzo waleczne a atmosfere podgrzewa pamiec z pierwszego meczu eliminacyjnego miedzy tymi zespolami. Juz po 26 minutach po golach Elmandera i Hanssona Szwecja prowadzila 3-0. Dunczycy jednak mozolnie odrabiali straty i odrobili w 75 minucie bylo juz 3-3. Na minute przed koncem sedzia tego spotkania pan Herbert Fandel podyktowal jedenastke! Pijany kibic druzyny Danii nie wytrzymal emocji i sam chcial wymierzyc sprawiedliwosc. Za atak na sedziego Szwedom przyznano walkower a kibic w znacznym stopniu przyczynil sie do tego iz jego reprezentacja jest w powaznych tarapatach po szesciu rozegranych spotkaniach.

Szwedzi na wlasnym stadionie nie znaja litosci! Pokonali wszystkich, ktorzy staneli im na drodze. Moze rywal z Liechtensteinu i Islandi nie byl wielce wymagajacy ale zwyciestwo z faworytem grupy czyli reprezentacja Hiszpani robi spore wrazenie. W meczach wyjazdwoych Szwedzi rowniez sprawiali wrazenie zespolu, ktory jest w stanie pokonac wszystkich. Ich pierwsza porazka miala miejsce w Belfascie gdzie nie dali rady Irlandi przegrywajac 1-2 (warto dodac ze Irlandia zajmuje obecie 2 miejsce w tabeli). Dzisiaj Szwecja gra o to by umocnic sie na pierwszym miejscu grupy F a zarazem by upokorzyc Dunczykow, ktorzy jesli dzisiaj przegraja marzenie o Euro beda musieli przelozyc na rok 2012.

W skladach obu druzyn zabraknie po jednym znaczacym nazwisku. W druzynie Szwecji nie zagra pomocnik West Ham United Freddie Ljunberg natomiast w reprezenatcji Danii nie zobaczymy filaru pomocy Martina Jorgensena oraz zawodnika Sevilli Christiana Poulsena.

Szwecja: Shaaban - Edman, Mellberg, Hanson, Nilsson - Wilhelmsson, Linderoth, Källström, Alexandersson - Ibrahimovic, Elmander

Dania: Cristiansen - Jensen, Agger, Laursen, Helveg - Andreasen, Kahlenberg, Jensen - Grönkjaer, Tomasson, Rommerdahl

Do góry
#1572477 - 08/09/2007 22:49 Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [08 września 2007] [Re: AnJay]
Bzyku Offline
Blade Runner

Meldunek: 04/05/2004
Postów: 27145
Skąd: Szczecin
Wysłannikowi "Przeglądu Sportowego" udało się jednak dowiedzieć, że Polacy powinni rozpocząć mecz w składzie:

Artur Boruc - Marcin Wasilewski, Michał Żewłakow, Mariusz Jop, Grzegorz Bronowicki - Jakub Błaszczykowski, Mariusz Lewandowski, Dariusz Dudka, Jacek Krzynówek - Maciej Żurawski - Euzebiusz Smolarek.


Ja meczu Polski nie stawiam. W pierwszym meczu wszyscy jak jeden mąż dawali na Portugalię i był zonk. Teraz to samo i oby historia się powtórzyła.
Bo nasi przynajmniej za kadencji Beenhakkera to chyba najlepiej grają, gdy nikt w nich nie wierzy (mecze z Serbią czy Portugalią).

Do góry
#1572573 - 08/09/2007 23:09 Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [08 września 2007] [Re: Bzyku]
Kopytko Offline
veteran

Meldunek: 18/09/2005
Postów: 1460
Skąd: Warszawa
Tak na szybko:

Anglia - Izrael under 2,5 1,90

Liczę, że Izrael będzie się skutecznie bronić,(gra bez najlepszego strzelca i chyba na dużo z przodu nie mogą liczyć). Anglia bez kilku ważnych graczy, bardziej chyba szykują się na Rosję. Kurs zachęcający \:\)

Serbia - Finlandia under 2,5 1,80

Serbia u siebie gra underowo, Finlandia słaba nie jest, więc trzeba będzie uważać, mają niezłych obrońców. W dotychczasowych wynikach wyjazdowych Finów tez raczej wiele bramek nie pada. Kurs dobry \:\)

Białoruś - Rumunia 2 1,55

W tej grupie o awans Rumuni walczą z Holandią i Bułgarią. Białoruś nie ma już szans na awans, z kolei Rumuni mają dobra okazję, by odskoczyć głównym rywalom, gdyż Ci grają dzisiaj między sobą, więc wygrana z nieobliczalną, lecz raczej słabą Białorusią pozwoli na zachowanie lidera i powiększenie przewagi nad rywalami.

Do góry
#1572583 - 08/09/2007 23:12 Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [08 września 2007] [Re: Kopytko]
stoprocent_ Offline
veteran

Meldunek: 02/03/2006
Postów: 1344
Skąd: Kielce
serbia - finlandia x

szwecja - dania x

Do góry
#1572870 - 09/09/2007 00:32 Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [08 września 2007] [Re: stoprocent_]
micha$ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 25/11/2005
Postów: 6311
Skąd: Uć
Twoje argumenty mnie przekonały. Stawiam dom i samochody na te dwa remisy!!!

Do góry
Strona 3 z 5 < 1 2 3 4 5 >

Moderator:  Akhu, Biszop 



Kto jest online
11 zarejestrowanych użytkowników (akagi, kemp, pacyfista, Akhu, ANZELMO, Kretol, alfa, VVega, Sensei, Lukasz111, wHiTe_StAr), 3292 gości oraz 9 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45044 Tematów
5581236 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49