Strona 1 z 4 1 2 3 4 >
Opcje tematu
#1574742 - 09/09/2007 17:46 EURO 2008 - kwalifikacje - [12 września 2007]
Mark242 Offline
old hand

Meldunek: 21/03/2005
Postów: 863
Skąd: Pomorze
Było troche niespodzianek ..... ale jedziemy dalej


Do góry
Bonus: Unibet
#1574815 - 09/09/2007 18:32 Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [12 września 2007] [Re: Mark242]
Eriksson Offline
veteran

Meldunek: 22/08/2007
Postów: 1512
Skąd: Mysłowice
Sytuacja w tabelach:


Do góry
#1574836 - 09/09/2007 18:42 Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [12 września 2007] [Re: Eriksson]
polo_2 Offline
stranger

Meldunek: 23/05/2006
Postów: 7
Jeśli chodzi o moje typy na środe to gram taki dubelek :
Portugalia - Serbia 1 1.45
Hiszpania - Łotwa 1 1.10

Bukmacher : Bwin

Z prostych przyczyn oba te mecze powinny wejść.
Jeśli chodzi o Portugalię to po zobaczeniu sobotniego meczu z Polską można powiedzieć że Portugalia jest w naprawdę dobrej dyspozycji. Żądza rewanżu przed swoimi kibicami będzie wystarczającym powodem aby wygrać to spotkanie.

Natomiast Hiszpanie po remisie z Islandią nie mają innego wyjścia jak wygrać ze słabą Łotwą zwłaszcza że grają na własnym terenie, a punkty są im potrzebne jeśli chcą spokojnie awansować do euro.

Łączny kurs nie jest powalający 1.60, ale gra się to co wydaje się pewne (nic na siłę)

Moja stawka to 90zł (czyli do wyciągnięcia 50zl na czysto)

Do góry
#1576326 - 10/09/2007 02:33 Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [12 września 2007] [Re: polo_2]
takizwykły Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 23/10/2003
Postów: 2849
Skąd: Szczecin / Warszawa
Na pierwszy rzut oka Turcy i Portugalczycy. Te zespoły za wszelką cenę muszą wygrać, są postawione pod ścianą. Jednak pod ścianą była też postawiona Portugalia w meczu z Polską i ... nie dała rady. Serbowie jednak grają strasznie słabo ostatnimi czasy i wydaję mi się, że ze zdeprymowanymi dwoma ostatnimi remisami (Armenia, Polska) Portugalczykami nie dadzą sobie rady. Zdecydowanie Portugalia

Gorzej sprawa wygląda w Turcji. Tabela zdecydowanie pokazuje, że ten mecz trzeba wygrać. Jednak Węgry ostatnio grają dobrą piłkę, a jak wiemy Turcja w krytycznych sytuacjach radzi sobie beznadziejnie. Pamiętamy jak odpadała w barażach z Łotwą i Szwajcarią w el. ME 2004 i MŚ 2006. Dlatego raczej przestrzegał bym przed grą na Turcję.

Prędzej Anglia, która jest na fali i udowodniła, że nawet drugim składem potrafi grać. A Rosja jak pokazał mecz z Polską, a nawet z Macedonią (gdzie wcale nie grali tak dobrze) wcale nie jest aż tak mocna.. poczekamy na składy i ubytki piłkarzy.

Z niespodzianek proponuje Albania-Holandia 1X.

Do góry
#1577288 - 10/09/2007 08:09 Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [12 września 2007] [Re: takizwykły]
madel Offline
enthusiast

Meldunek: 15/05/2007
Postów: 233
co myślicie o puszczeniu takiego dubelka?

Portugalia - Serbia (1.45)
BiH - Mołdawia (1.30)

narazie bez analiz, czekam na opinie szanownych forumowiczów

Do góry
#1577332 - 10/09/2007 09:05 Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [12 września 2007] [Re: takizwykły]
_Korver_ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 09/04/2004
Postów: 18397
Originally Posted By: takizwykły

Z niespodzianek proponuje Albania-Holandia 1X.


hmm czym motywujesz taki typ? Szczerze mówiąc, ja rozważam dodanie Holandii do 'grubszego' kuponu na tę kolejkę. Stąd też moje zdziwienie.


Z pozostałych meczy wstępnie przychylam się do grania:

Portugalia - w meczu z naszą reprezentacją Portugalczycy zaprezentowali się naprawdę przyzwoicie. Nie odnieśli zwycięstwa jedynie z powodu braku szczęścia, co drugi raz nie powinno sie powtórzyć.

Litwa - Wyspy Owcze? hmm ;\)

Hiszpania - piłkarze z płw. Iberyjskiego mają nieciekawą sytuację. Myślę, że w tak trudnej sytuacji sprężą się i uzyskają zadowalający ich rezultat. W końcu wypadałoby zaspokoić wymagania kibiców. Wynik kilkoma bramkami powinien załatwić sprawę.


Do tego, dobrym pomysłem może być handi (1 lub 2 gole) w meczach Chorwacji czy Bułgarii. Obie drużyny zmierzą się z 'kelnerami', kwestia zwycięzcy meczu jest, w moim mniemaniu, przesądzona już przed jego rozpoczęciem. Pozostaje pytanie jakim stosunkiem bramkowym wygrają obie ekipy.


pozdrawiam, Kamil

Do góry
#1577350 - 10/09/2007 14:11 Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [12 września 2007] [Re: takizwykły]
crova Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 30/05/2006
Postów: 7896
Skąd: Kraków
Originally Posted By: takizwykły


Z niespodzianek proponuje Albania-Holandia 1X.


nie wiem dlaczeggo wszyscy szukacie niespodzianek w meczach holendrów, tak samo mialo byc z Bulgarią, a Albania jest to zespół o conajmniej klase nizej niz Bulgaria. Albania-Holandia-2

Do góry
#1577522 - 10/09/2007 18:21 Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [12 września 2007] [Re: crova]
pinnacle Offline
member

Meldunek: 04/09/2007
Postów: 110
Skąd: PGS
Pewnie dlatego szukaja bo Albania dosc dobre wyniki osiaga na wlasnym terenie, jest po prostu niewygodnym rywalem. Ja np. omijam ten mecz chociaz i tak pewnie Holandia Wygra i Sneijder poprowadzi chlopakow do Wina:)

HAla MAdrid
Sneijder Come on !!!

Myslicie ze ktos z tych :pewniakow" moze wtopic: ?????

Dania - Lichtenstein 1.04
Bulgaria - Luksemburg 1.03
Andora - Chorwacja 1.02
Cypr - San Marino 1.06
Hiszpania - Lotwa 1.09

??????

Ja rozkminiam ze tu gdzies beda wtopy:
Francja - Szkocja
Turcja - Wegry
Macedonia - Estonia
Bosnia - Moldawia
Litwa - Wyspy Owcze

oraz z tych kursow powyzej 1.5:

Slowacja - Walia
Anglia - Rosja
Czechy - Irlandia

Do góry
#1577583 - 10/09/2007 19:03 Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [12 września 2007] [Re: pinnacle]
cyrkluS Offline
addict

Meldunek: 01/01/2004
Postów: 556
Skąd: Warszawa
Panowie ja od siebie tylko dodam tyle, że Rosja nie przegrała w tych eliminacjach żadnego meczu. Co za tym dalej idzie. Łatwe i gładkie zwycięstwo Anglii, która jest na fali? Angole grali w składzie "B" z Żydkami. Większość z rezerwowych sprężyła się, żeby się pokazać. W meczu z Rosją nie będzie już tak łatwo. Czekam aż toto-mix wystawi kurs + 1,5 na Rosję i śmiało idę zagrać, bo nie widzę Anglików wygrywających z Ruskimi więcej niż jedną bramką a powód jest prosty. Rosja na chwilę obecną prezentuje wysoką formę.

Turcja - Węgry:
Jedni z najbardziej popieprzonych kibiców na świecie ;\) + niesamowita motywacja do wygrania + presja wyniku i wręcz charakterystyczne słowo dla bukmacherki, które dla Turków będzie szczególne: MUSZĄ. Nie widzę innej możliwości jak wygrana Turcji, która w tym meczu przemebluje skład i wróci prawdopodobnie kilku dobrych grajków po lekkich kontuzjach.

Ponad to polecam Polaków po pięknym kursie, chociaż ja osobiście grubo zagram 02 @ 1.30 w toto-mix'ie. Nie widzę innej opcji. Nie wyobrażam sobie porażki ze Skandynawami. Nie widzę tego i koniec kropka.

No i Portugalia... Tylko, jak wyglądał mecz Serbia-Finlandia? Czekam na jakieś informacje odnośnie tej potyczki.

Do góry
#1577639 - 10/09/2007 19:33 Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [12 września 2007] [Re: cyrkluS]
Stalion Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 19/10/2006
Postów: 2651
Skąd: Ruda Śląska
Portugalia - Serbia

Kazdy z nas widzial jak grala ekipa Scolariego
Widac, ze Ronaldo&spolka sa w formie i watpie zeby i tym razem noga im sie powinela (co skomplikowaloby na maxa ich sytuacje).
Statystycznie Portugalia bardzo dobrze gra na wlasnym stadionie (wyjatek mecz z naszymi 'Orlami').
A teraz pora przeanalizowac gre Serbii.
Serbowie byli ekipa przewazajaca. Jednak zabraklo im calkowicie skutecznosci. W sumie zawodnicy Clemente oddali 10 strzalow (z czego tylko 2 celne).
W ekipie Finlandii najlepsze noty zebrali: Hannu Tihinen, Sami Hypia i Jussi Jaaskelainen (obronca, obronca i bramkarz).

Ciekawe sa tez nastroje w poszczegolnych krajach.
W Serbii ewentualny awans traktuje sie jak 'mission impossible'.
Marzenie o finalach mistrzostw Europy zaczyna stawac sie realne - tak znowu uwaza finski portal YLE.

Podsumowujac, uwazam ze w srode ekipa brazylijskiego szkoleniowca pokona Serbow.


Finlandia - Polska

O gospodarzach juz co nie co pisalem. Mecz bedzie trudny. Teraz moze byc tak ze to ekipa Finlandii bedzie ograniczala sie do defensywy.
W naszej reprezentacji prawodpodobnie wystapia Pawel Golanski i Arkadiusz Glowacki. Zewlakow zostalby wtedy przesuniety na lewa obrone. Chyba ze trener Leo zastosuje wariant z Kazmierczakiem.
Nie wiadomo jak bedzie u nas z linia pomocy. Mozliwe ze Dariusza Dudke zastapi bardziej ofensywny Lukasz Gargula.

Tak sobie mysle o tym meczu i prawdopodobny wydaje mi sie under.
W Expekcie nie ma jeszcze kursu na takie rozwiazanie.

Hiszpania - Lotwa

Ekipa iberyjska jest dla mnie jedna wielka niewiadomo. Niby musza wygrac, ale to 'muszenie' towarzyszy im prawie w kazdym meczu. A jak wygladaja wyniki i sytuacja Hiszpanii to kazdy wie.
Sobotni mecz w Islandii bardzo slaby. Moze to przez to ze w 19.minucie czerwona kartke dostal Xabi Alonso (sluszny kartonik).
Gazeta Marka zachodzi w glowe, jak tak slabo grajacy zespol ma szanse nawet na pierwsze miejsce.

A Lotwa az takim 'ogorkiem' nie jest. Ostatnio wygrala z faworyzowna Irlandia Pln....

Do góry
#1577653 - 10/09/2007 19:42 Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [12 września 2007] [Re: Stalion]
crossmen Offline
old hand

Meldunek: 29/05/2006
Postów: 1043
Co do meczu Polska-Finlandia -
gdzieś po raz któryś słyszę opinię , że Finowie zagrają defensywnie ,dla nas remis jest jak 3 pkt dla finów nie - wg mnie to Polska będzie grała na remis - dla mnie ten mecz to remis albo under
( o obronę się nie martwmy nie po to mamy takiego super trenera , żeby tego nie poskładał a juz nie raz udowodnił ma nosa do składu)
pozdro

Do góry
#1577694 - 10/09/2007 20:02 Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [12 września 2007] [Re: crossmen]
As Offline
old hand

Meldunek: 03/10/2003
Postów: 844
Skąd: WueRO
Ja z kolei słyszałem, że Finowie będą grali ofensywnie, gdyż tylko zwycięstwo na własnym terenie przedłuża ich szansę na awans. Remis nic im nie daje, gdyz to my pozostaniemy liderami. W tym momencie otwiera się szansa dla naszych do wyprowadzania skutecznych kontrataków. Ja równiez w tym meczu nie mogę sobie wyobrazic porażki naszych. Nie po to wywalczyliśmy remis w Lizbonie, aby polec z Finami. Także typ X2 za 1.30 jak najbardziej do wzięcia. Sam się zastanowię jeszcze nad zagraniem czystej 2. IMO ten mecz będzie łatwiej wygrac niz np. z powracającą do wysokiej dyspozycji, młodą i głodną gry reprezentacją Belgii. Finlandia wydaje się łatwym kąskiem dla naszych. Wydaje mi się że ten mecz będzie podobny do spotkań z Walią czy Austrią na wyjezdzie jeszcze za kadencji Janasa.

Do góry
#1577740 - 10/09/2007 20:29 Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [12 września 2007] [Re: As]
ketjow Offline
veteran

Meldunek: 10/02/2004
Postów: 1319
Skąd: Toruń
Dla Polski i Portugalii był to najważniejszy mecz tej serii spotkań eliminacyjnych dlatego wszystkie swoje umiejętności postawili na szali co musiało mocno odbić na samopoczuciu. Obawiam się że obie drużyny nie będą w stanie zagrać kolejnego ciężkiego meczu w odstępie 4 dni.
Inaczej przedstawia się sprawa Finów i Serbów. Oni rozgrywając mecz w sobotę wiedzieli, muszą oszczędzać siły na środowe mecze, które z ich punktu widzenia są dla nich ważniejsze.
Wydaje mi się że będą to zupełnie inne reprezentacje.
Dlatego obawiam się obu spotkań. Szczególnie dla Portugalii - zdecydowanego faworyta może to być trudny mecz. Uważam, że na obecną chwilę Serbowie stanowią lepszy monolit jako drużyna od Polski. Jeśli Portugalia nie strzeli szybko gola może być bardzo nerwowo. Jak dla mnie nie obydwa mecze nie do grania.

Do góry
#1577838 - 10/09/2007 21:16 Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [12 września 2007] [Re: ketjow]
drfocus Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/03/2006
Postów: 4403
Widać, że po szczęśliwym remisie w Lizbonie panuje w kraju wielki optymizm, ale ja zadam pytanie kiedy to Polska zagrała dwa dobre mecze w ciągu 4 dni?? Fakt Finlandia to moim zdaniem ogórki ale w 10 meczach zdobyli 18 pkt. Jeszcze jedno, patrząc na mecze jakie ma Finlandia do rozegrania jakakolwiek strata punktów praktycznie przekreśla ich szanse na awans gdyż pozostają im m.in mecze z Belgią i Portugalią na wyjździe. Fińczycy \:D muszą ten mecz wygrać i tu widzę najwiekszą szanse dla Polski. O dziwo jakoś bardziej byłem przekonany że Polska wygra w Helsinkach przed meczem z Portugalią, teraz jestem nastawiony sceptycznie i niestety jak miałbym cos grać to 1X.
Ogólnie ten mecz to NO BET, ale Polska tego meczu nie wygra.

Do góry
#1577898 - 10/09/2007 21:56 Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [12 września 2007] [Re: drfocus]
crossmen Offline
old hand

Meldunek: 29/05/2006
Postów: 1043
do ogórków to pojechała wielka Hiszpania - z wiadomym skutkiem.
Tych ogórków to w futbolu to śladowa ilość,
Portugalia moim zdaniem poradzi sobie łatwo z Serbami ,z prostej przyczyny - Serbia na wyjeżdzie to pół drużyny u siebie - zawsze tak było , nawet srednia obecnie Belgia ich przetrzepała

Do góry
#1577984 - 10/09/2007 22:25 Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [12 września 2007] [Re: drfocus]
Ranger Offline
member

Meldunek: 10/11/2006
Postów: 107
Originally Posted By: drfocus
ale ja zadam pytanie kiedy to Polska zagrała dwa dobre mecze w ciągu 4 dni?? .
A to z Portugalią zagraliśmy dobrze? Wynik dobry, ale gra już nie.

Jesli nie wygraja tego meczu praktycznie traca szanse na awans (przed nimi mecz z Portugalią i Belgią na wyjeździe). Finlandia z Serbami zagrała wybijanie piłek na oslep. Teraz pojdą na ofensywny futbol co sami przyznaja w wywiadach. Przy otwartej grze mamy szanse im wsadzać z kontry. Lige maja gorsza od naszej, grajkow generalnie tez ne lepszych. My mamy za to swiatowego trenera. Trzeba tez pamietac ze w razie przegranej i nam sie sytuacja mocno spieprzy w grupie. JEsli cos grac to tylko x2, lub 2, ale mimo wszystko lepiej omijac i bezstresowo obejrzec przed tv.

Do góry
#1577986 - 10/09/2007 22:25 Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [12 września 2007] [Re: drfocus]
juancarlos Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 16/04/2007
Postów: 3481
Skąd: Poznan / Paris
naprawde ciezko w tej kolejce 'wyhaczyc' kilka spotkan, za razem w miare pewnych, jak i fajnych kursach. Dlatego poki co wypatrzylem tylko jednego dubla, ktorego puszcze po stawce mniej wiecej 6-7/10, a takze w glowie kreuje mi sie juz tez jakas tasma \:\)

przechodzac do wspomnianego dubla:

Portugalia - Serbia 1

Mecz, o ktorym juz napisano wiele i z tego, co widze to chyba grac go bedzie kazdy \:D
Portugalczycy sa pod sciana, jaka dawno nie byli. Na wlosku wisi ich awans, ale takze posada trenera, Luisa Felipe Scolariego. Nie da sie ukryc, ze jest to idealny przyklad spotkania must win.

Reprezentacja z Polwyspu Iberyjskiego, w spotkaniu z nami zaprezentowala sie naprawde bardzo dobrze. Wynik remisowy tego nie pokazuje, ale trzeba sobie powiedziec, ze wywalczylismy go nie tylko walka, nieustepliwoscia, ale i w duzej mierze dzieki szczesciu. Jezeli takie osobowosci, jak Cristiano Ronaldo, Deco, czy Quaresma zagraja, tak jak w spotkaniu przeciwko Bialo-Czerwonym, to powinni poprowadzic swoj zespol do trzech punktow, ktore w Portugalii zostac poprostu musza!


Albania - Holandia 2

Drugim spotkaniem, ktore dobieram do glownego dubla na srodowa serie spotkan jest wlasnie pojedynek Albanczykow z reprezentacja Oranje.
Holendrzy najwiekszy krok ku temu, by awansowac do Euro 2008 postawili w sobote, pokonujac Bulgarie (2:0). Wlasnie dzieki temu zwyciestwo podopieczni Marco van Bastena wyprzedzili Bulgarow o jeden punkt w tabeli, majac jeszcze w zanadrzu jedno spotkanie rozegrane mniej. Takze o jeden mecz wiecej maja za soba juz Rumunii, ktorzy przewodza w tabeli grupy G z 20 'oczkami' na koncie i trzema przewagi nad Holendrami.
Juz w nadchodzaca srode, reprezentanci Kraju Tulipanow beda miec niesamowita okazje do przejecia przewodnictwa w tabeli i do jeszcze wiekszego przyblizenia sie do awansu. Patrzac na terminarz kolejnych kolejek, gdzie ekipa Marco van Bastena czeka wyjazd do Rumunii, a w ostatniej kolejce - na Bialorus, srodowe spotkanie nie moze zakonczyc sie innym wynikiem, anizeli 3 punktami dla przyjezdnych.

Ze reprezentacja Holandii jest lepsza kadrowo nie trzeba nikogo przekonywac. Ponadto do reprezentacji wrocil Ruud van Nistelrooy, ktorego stosunki z trenerem nie byly najlepsze. Obaj panowie jednak sobie wszystko wyjasnili i juz w sobote Ruud uczcil swoj powrot do kadry golem na 2:0 w spotkaniu przeciw Bulgarom, pokazujac tym samym, ze jest w formie. Tej nie mozna odmowic takze nowemu nabytkowi madryciego Realu, Wesleyowi Sneijderowi, ktoremu zmiana klimatu z deszczowej Holandii na sloneczna Hiszpanie wychodzi poki co na bardzo dobre. Piekne trafienia z rzutow wolnych w ostatnim ligowych meczu z Villarreal oraz w sobotnim spotkaniu, kadrowym z Bulgarami, tylko to potwierdzaja i daja nadzieje na kolejny popis umiejetnosci w kolejnych potyczkach.


Laczny kurs obu spotkan wynosi 1.90, co przy spotkaniach, ktore wydaja sie byc dosc pewnymi, mnie osobiscie zadowala.

Do góry
#1579336 - 11/09/2007 05:06 Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [12 września 2007] [Re: Ranger]
panKa$a Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 26/02/2005
Postów: 2957
Skąd: Kraków
Originally Posted By: Ranger
A to z Portugalią zagraliśmy dobrze? Wynik dobry, ale gra już nie.



A niby źle zagraliśmy? Według mnie zagraliśmy wręcz świetnie pod względem taktycznym - podwajania ,potrajania ,rozbijania indywidualnych akcji portugalczyków. Może nie efektownie ,ale efektywnie.Zresztą przyglądając się ostatnim spotkaniom drużyny Portugalii doszedłem do wniosku ,że po prostu wiele reprezentacji "nauczyło się z nimi grać" ,gdyż sotosują oni bardziej indywidualną ,niz zespołową formę gry. Dlatego ponownie zagram na remis portugalczyków.

Do góry
#1579849 - 11/09/2007 18:10 Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [12 września 2007] [Re: panKa$a]
cafe21 Offline
member

Meldunek: 06/03/2006
Postów: 125
Ja postawilem 2 single

PORTUGALIA -SERBIA 1 (1.43) za 200zl
FILANDIA-POLSKA 2 (2.55) za 80 zl


Bardziej jestem pewny 1 spotkania dlatego podaje za ile zagralem , poniewaz dla mnie PORTUGALIA to pewniak , a SERBIA jest po prostu slabsza I od PORTUGALII i od POLSKI i nie uda jej sie nawet zremisowac i zaden JAVIER im nie pomoze. Co do Polski tez powinna wygrac , no ale jednak gra na wyjezdzie ...

Do góry
#1579860 - 11/09/2007 18:15 Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [12 września 2007] [Re: cafe21]
takizwykły Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 23/10/2003
Postów: 2849
Skąd: Szczecin / Warszawa
W ekipie Rosji, będzie bronił.. trzeci bramkarz. Sami widzieliśmy jak broni bramkarz nr. 2 w meczu z Polską, choć za bramkę Krzynówka nie można go winić. Rosja nie zachwyciła w srodę.. ale czy na mecz o wszystko z Anglią się zmobiluzują? W Expekcie 1.55, jakos nie wyobrażam sobie Euro bez Anglii..

Do góry
Strona 1 z 4 1 2 3 4 >

Moderator:  Akhu, Biszop 



Kto jest online
9 zarejestrowanych użytkowników (czubek, Platini, latajaca_holenderka, Lukasz111, burbon, Sensei, igea23, akagi, wHiTe_StAr), 2073 gości oraz 10 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45044 Tematów
5581205 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49