Strona 1 z 4 1 2 3 4 >
Opcje tematu
#1574742 - 09/09/2007 17:46 EURO 2008 - kwalifikacje - [12 września 2007]
Mark242 Offline
old hand

Meldunek: 21/03/2005
Postów: 863
Skąd: Pomorze
Było troche niespodzianek ..... ale jedziemy dalej


Do góry
Bonus: Unibet
#1574815 - 09/09/2007 18:32 Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [12 września 2007] [Re: Mark242]
Eriksson Offline
veteran

Meldunek: 22/08/2007
Postów: 1512
Skąd: Mysłowice
Sytuacja w tabelach:


Do góry
#1574836 - 09/09/2007 18:42 Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [12 września 2007] [Re: Eriksson]
polo_2 Offline
stranger

Meldunek: 23/05/2006
Postów: 7
Jeśli chodzi o moje typy na środe to gram taki dubelek :
Portugalia - Serbia 1 1.45
Hiszpania - Łotwa 1 1.10

Bukmacher : Bwin

Z prostych przyczyn oba te mecze powinny wejść.
Jeśli chodzi o Portugalię to po zobaczeniu sobotniego meczu z Polską można powiedzieć że Portugalia jest w naprawdę dobrej dyspozycji. Żądza rewanżu przed swoimi kibicami będzie wystarczającym powodem aby wygrać to spotkanie.

Natomiast Hiszpanie po remisie z Islandią nie mają innego wyjścia jak wygrać ze słabą Łotwą zwłaszcza że grają na własnym terenie, a punkty są im potrzebne jeśli chcą spokojnie awansować do euro.

Łączny kurs nie jest powalający 1.60, ale gra się to co wydaje się pewne (nic na siłę)

Moja stawka to 90zł (czyli do wyciągnięcia 50zl na czysto)

Do góry
#1576326 - 10/09/2007 02:33 Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [12 września 2007] [Re: polo_2]
takizwykły Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 23/10/2003
Postów: 2849
Skąd: Szczecin / Warszawa
Na pierwszy rzut oka Turcy i Portugalczycy. Te zespoły za wszelką cenę muszą wygrać, są postawione pod ścianą. Jednak pod ścianą była też postawiona Portugalia w meczu z Polską i ... nie dała rady. Serbowie jednak grają strasznie słabo ostatnimi czasy i wydaję mi się, że ze zdeprymowanymi dwoma ostatnimi remisami (Armenia, Polska) Portugalczykami nie dadzą sobie rady. Zdecydowanie Portugalia

Gorzej sprawa wygląda w Turcji. Tabela zdecydowanie pokazuje, że ten mecz trzeba wygrać. Jednak Węgry ostatnio grają dobrą piłkę, a jak wiemy Turcja w krytycznych sytuacjach radzi sobie beznadziejnie. Pamiętamy jak odpadała w barażach z Łotwą i Szwajcarią w el. ME 2004 i MŚ 2006. Dlatego raczej przestrzegał bym przed grą na Turcję.

Prędzej Anglia, która jest na fali i udowodniła, że nawet drugim składem potrafi grać. A Rosja jak pokazał mecz z Polską, a nawet z Macedonią (gdzie wcale nie grali tak dobrze) wcale nie jest aż tak mocna.. poczekamy na składy i ubytki piłkarzy.

Z niespodzianek proponuje Albania-Holandia 1X.

Do góry
#1577288 - 10/09/2007 08:09 Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [12 września 2007] [Re: takizwykły]
madel Offline
enthusiast

Meldunek: 15/05/2007
Postów: 233
co myślicie o puszczeniu takiego dubelka?

Portugalia - Serbia (1.45)
BiH - Mołdawia (1.30)

narazie bez analiz, czekam na opinie szanownych forumowiczów

Do góry
#1577332 - 10/09/2007 09:05 Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [12 września 2007] [Re: takizwykły]
_Korver_ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 09/04/2004
Postów: 18397
Originally Posted By: takizwykły

Z niespodzianek proponuje Albania-Holandia 1X.


hmm czym motywujesz taki typ? Szczerze mówiąc, ja rozważam dodanie Holandii do 'grubszego' kuponu na tę kolejkę. Stąd też moje zdziwienie.


Z pozostałych meczy wstępnie przychylam się do grania:

Portugalia - w meczu z naszą reprezentacją Portugalczycy zaprezentowali się naprawdę przyzwoicie. Nie odnieśli zwycięstwa jedynie z powodu braku szczęścia, co drugi raz nie powinno sie powtórzyć.

Litwa - Wyspy Owcze? hmm ;\)

Hiszpania - piłkarze z płw. Iberyjskiego mają nieciekawą sytuację. Myślę, że w tak trudnej sytuacji sprężą się i uzyskają zadowalający ich rezultat. W końcu wypadałoby zaspokoić wymagania kibiców. Wynik kilkoma bramkami powinien załatwić sprawę.


Do tego, dobrym pomysłem może być handi (1 lub 2 gole) w meczach Chorwacji czy Bułgarii. Obie drużyny zmierzą się z 'kelnerami', kwestia zwycięzcy meczu jest, w moim mniemaniu, przesądzona już przed jego rozpoczęciem. Pozostaje pytanie jakim stosunkiem bramkowym wygrają obie ekipy.


pozdrawiam, Kamil

Do góry
#1577350 - 10/09/2007 14:11 Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [12 września 2007] [Re: takizwykły]
crova Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 30/05/2006
Postów: 7896
Skąd: Kraków
Originally Posted By: takizwykły


Z niespodzianek proponuje Albania-Holandia 1X.


nie wiem dlaczeggo wszyscy szukacie niespodzianek w meczach holendrów, tak samo mialo byc z Bulgarią, a Albania jest to zespół o conajmniej klase nizej niz Bulgaria. Albania-Holandia-2

Do góry
#1577522 - 10/09/2007 18:21 Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [12 września 2007] [Re: crova]
pinnacle Offline
member

Meldunek: 04/09/2007
Postów: 110
Skąd: PGS
Pewnie dlatego szukaja bo Albania dosc dobre wyniki osiaga na wlasnym terenie, jest po prostu niewygodnym rywalem. Ja np. omijam ten mecz chociaz i tak pewnie Holandia Wygra i Sneijder poprowadzi chlopakow do Wina:)

HAla MAdrid
Sneijder Come on !!!

Myslicie ze ktos z tych :pewniakow" moze wtopic: ?????

Dania - Lichtenstein 1.04
Bulgaria - Luksemburg 1.03
Andora - Chorwacja 1.02
Cypr - San Marino 1.06
Hiszpania - Lotwa 1.09

??????

Ja rozkminiam ze tu gdzies beda wtopy:
Francja - Szkocja
Turcja - Wegry
Macedonia - Estonia
Bosnia - Moldawia
Litwa - Wyspy Owcze

oraz z tych kursow powyzej 1.5:

Slowacja - Walia
Anglia - Rosja
Czechy - Irlandia

Do góry
#1577583 - 10/09/2007 19:03 Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [12 września 2007] [Re: pinnacle]
cyrkluS Offline
addict

Meldunek: 01/01/2004
Postów: 556
Skąd: Warszawa
Panowie ja od siebie tylko dodam tyle, że Rosja nie przegrała w tych eliminacjach żadnego meczu. Co za tym dalej idzie. Łatwe i gładkie zwycięstwo Anglii, która jest na fali? Angole grali w składzie "B" z Żydkami. Większość z rezerwowych sprężyła się, żeby się pokazać. W meczu z Rosją nie będzie już tak łatwo. Czekam aż toto-mix wystawi kurs + 1,5 na Rosję i śmiało idę zagrać, bo nie widzę Anglików wygrywających z Ruskimi więcej niż jedną bramką a powód jest prosty. Rosja na chwilę obecną prezentuje wysoką formę.

Turcja - Węgry:
Jedni z najbardziej popieprzonych kibiców na świecie ;\) + niesamowita motywacja do wygrania + presja wyniku i wręcz charakterystyczne słowo dla bukmacherki, które dla Turków będzie szczególne: MUSZĄ. Nie widzę innej możliwości jak wygrana Turcji, która w tym meczu przemebluje skład i wróci prawdopodobnie kilku dobrych grajków po lekkich kontuzjach.

Ponad to polecam Polaków po pięknym kursie, chociaż ja osobiście grubo zagram 02 @ 1.30 w toto-mix'ie. Nie widzę innej opcji. Nie wyobrażam sobie porażki ze Skandynawami. Nie widzę tego i koniec kropka.

No i Portugalia... Tylko, jak wyglądał mecz Serbia-Finlandia? Czekam na jakieś informacje odnośnie tej potyczki.

Do góry
#1577639 - 10/09/2007 19:33 Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [12 września 2007] [Re: cyrkluS]
Stalion Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 19/10/2006
Postów: 2651
Skąd: Ruda Śląska
Portugalia - Serbia

Kazdy z nas widzial jak grala ekipa Scolariego
Widac, ze Ronaldo&spolka sa w formie i watpie zeby i tym razem noga im sie powinela (co skomplikowaloby na maxa ich sytuacje).
Statystycznie Portugalia bardzo dobrze gra na wlasnym stadionie (wyjatek mecz z naszymi 'Orlami').
A teraz pora przeanalizowac gre Serbii.
Serbowie byli ekipa przewazajaca. Jednak zabraklo im calkowicie skutecznosci. W sumie zawodnicy Clemente oddali 10 strzalow (z czego tylko 2 celne).
W ekipie Finlandii najlepsze noty zebrali: Hannu Tihinen, Sami Hypia i Jussi Jaaskelainen (obronca, obronca i bramkarz).

Ciekawe sa tez nastroje w poszczegolnych krajach.
W Serbii ewentualny awans traktuje sie jak 'mission impossible'.
Marzenie o finalach mistrzostw Europy zaczyna stawac sie realne - tak znowu uwaza finski portal YLE.

Podsumowujac, uwazam ze w srode ekipa brazylijskiego szkoleniowca pokona Serbow.


Finlandia - Polska

O gospodarzach juz co nie co pisalem. Mecz bedzie trudny. Teraz moze byc tak ze to ekipa Finlandii bedzie ograniczala sie do defensywy.
W naszej reprezentacji prawodpodobnie wystapia Pawel Golanski i Arkadiusz Glowacki. Zewlakow zostalby wtedy przesuniety na lewa obrone. Chyba ze trener Leo zastosuje wariant z Kazmierczakiem.
Nie wiadomo jak bedzie u nas z linia pomocy. Mozliwe ze Dariusza Dudke zastapi bardziej ofensywny Lukasz Gargula.

Tak sobie mysle o tym meczu i prawdopodobny wydaje mi sie under.
W Expekcie nie ma jeszcze kursu na takie rozwiazanie.

Hiszpania - Lotwa

Ekipa iberyjska jest dla mnie jedna wielka niewiadomo. Niby musza wygrac, ale to 'muszenie' towarzyszy im prawie w kazdym meczu. A jak wygladaja wyniki i sytuacja Hiszpanii to kazdy wie.
Sobotni mecz w Islandii bardzo slaby. Moze to przez to ze w 19.minucie czerwona kartke dostal Xabi Alonso (sluszny kartonik).
Gazeta Marka zachodzi w glowe, jak tak slabo grajacy zespol ma szanse nawet na pierwsze miejsce.

A Lotwa az takim 'ogorkiem' nie jest. Ostatnio wygrala z faworyzowna Irlandia Pln....

Do góry
#1577653 - 10/09/2007 19:42 Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [12 września 2007] [Re: Stalion]
crossmen Offline
old hand

Meldunek: 29/05/2006
Postów: 1043
Co do meczu Polska-Finlandia -
gdzieś po raz któryś słyszę opinię , że Finowie zagrają defensywnie ,dla nas remis jest jak 3 pkt dla finów nie - wg mnie to Polska będzie grała na remis - dla mnie ten mecz to remis albo under
( o obronę się nie martwmy nie po to mamy takiego super trenera , żeby tego nie poskładał a juz nie raz udowodnił ma nosa do składu)
pozdro

Do góry
#1577694 - 10/09/2007 20:02 Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [12 września 2007] [Re: crossmen]
As Offline
old hand

Meldunek: 03/10/2003
Postów: 844
Skąd: WueRO
Ja z kolei słyszałem, że Finowie będą grali ofensywnie, gdyż tylko zwycięstwo na własnym terenie przedłuża ich szansę na awans. Remis nic im nie daje, gdyz to my pozostaniemy liderami. W tym momencie otwiera się szansa dla naszych do wyprowadzania skutecznych kontrataków. Ja równiez w tym meczu nie mogę sobie wyobrazic porażki naszych. Nie po to wywalczyliśmy remis w Lizbonie, aby polec z Finami. Także typ X2 za 1.30 jak najbardziej do wzięcia. Sam się zastanowię jeszcze nad zagraniem czystej 2. IMO ten mecz będzie łatwiej wygrac niz np. z powracającą do wysokiej dyspozycji, młodą i głodną gry reprezentacją Belgii. Finlandia wydaje się łatwym kąskiem dla naszych. Wydaje mi się że ten mecz będzie podobny do spotkań z Walią czy Austrią na wyjezdzie jeszcze za kadencji Janasa.

Do góry
#1577740 - 10/09/2007 20:29 Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [12 września 2007] [Re: As]
ketjow Offline
veteran

Meldunek: 10/02/2004
Postów: 1319
Skąd: Toruń
Dla Polski i Portugalii był to najważniejszy mecz tej serii spotkań eliminacyjnych dlatego wszystkie swoje umiejętności postawili na szali co musiało mocno odbić na samopoczuciu. Obawiam się że obie drużyny nie będą w stanie zagrać kolejnego ciężkiego meczu w odstępie 4 dni.
Inaczej przedstawia się sprawa Finów i Serbów. Oni rozgrywając mecz w sobotę wiedzieli, muszą oszczędzać siły na środowe mecze, które z ich punktu widzenia są dla nich ważniejsze.
Wydaje mi się że będą to zupełnie inne reprezentacje.
Dlatego obawiam się obu spotkań. Szczególnie dla Portugalii - zdecydowanego faworyta może to być trudny mecz. Uważam, że na obecną chwilę Serbowie stanowią lepszy monolit jako drużyna od Polski. Jeśli Portugalia nie strzeli szybko gola może być bardzo nerwowo. Jak dla mnie nie obydwa mecze nie do grania.

Do góry
#1577838 - 10/09/2007 21:16 Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [12 września 2007] [Re: ketjow]
drfocus Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/03/2006
Postów: 4403
Widać, że po szczęśliwym remisie w Lizbonie panuje w kraju wielki optymizm, ale ja zadam pytanie kiedy to Polska zagrała dwa dobre mecze w ciągu 4 dni?? Fakt Finlandia to moim zdaniem ogórki ale w 10 meczach zdobyli 18 pkt. Jeszcze jedno, patrząc na mecze jakie ma Finlandia do rozegrania jakakolwiek strata punktów praktycznie przekreśla ich szanse na awans gdyż pozostają im m.in mecze z Belgią i Portugalią na wyjździe. Fińczycy \:D muszą ten mecz wygrać i tu widzę najwiekszą szanse dla Polski. O dziwo jakoś bardziej byłem przekonany że Polska wygra w Helsinkach przed meczem z Portugalią, teraz jestem nastawiony sceptycznie i niestety jak miałbym cos grać to 1X.
Ogólnie ten mecz to NO BET, ale Polska tego meczu nie wygra.

Do góry
#1577898 - 10/09/2007 21:56 Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [12 września 2007] [Re: drfocus]
crossmen Offline
old hand

Meldunek: 29/05/2006
Postów: 1043
do ogórków to pojechała wielka Hiszpania - z wiadomym skutkiem.
Tych ogórków to w futbolu to śladowa ilość,
Portugalia moim zdaniem poradzi sobie łatwo z Serbami ,z prostej przyczyny - Serbia na wyjeżdzie to pół drużyny u siebie - zawsze tak było , nawet srednia obecnie Belgia ich przetrzepała

Do góry
#1577984 - 10/09/2007 22:25 Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [12 września 2007] [Re: drfocus]
Ranger Offline
member

Meldunek: 10/11/2006
Postów: 107
Originally Posted By: drfocus
ale ja zadam pytanie kiedy to Polska zagrała dwa dobre mecze w ciągu 4 dni?? .
A to z Portugalią zagraliśmy dobrze? Wynik dobry, ale gra już nie.

Jesli nie wygraja tego meczu praktycznie traca szanse na awans (przed nimi mecz z Portugalią i Belgią na wyjeździe). Finlandia z Serbami zagrała wybijanie piłek na oslep. Teraz pojdą na ofensywny futbol co sami przyznaja w wywiadach. Przy otwartej grze mamy szanse im wsadzać z kontry. Lige maja gorsza od naszej, grajkow generalnie tez ne lepszych. My mamy za to swiatowego trenera. Trzeba tez pamietac ze w razie przegranej i nam sie sytuacja mocno spieprzy w grupie. JEsli cos grac to tylko x2, lub 2, ale mimo wszystko lepiej omijac i bezstresowo obejrzec przed tv.

Do góry
#1577986 - 10/09/2007 22:25 Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [12 września 2007] [Re: drfocus]
juancarlos Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 16/04/2007
Postów: 3481
Skąd: Poznan / Paris
naprawde ciezko w tej kolejce 'wyhaczyc' kilka spotkan, za razem w miare pewnych, jak i fajnych kursach. Dlatego poki co wypatrzylem tylko jednego dubla, ktorego puszcze po stawce mniej wiecej 6-7/10, a takze w glowie kreuje mi sie juz tez jakas tasma \:\)

przechodzac do wspomnianego dubla:

Portugalia - Serbia 1

Mecz, o ktorym juz napisano wiele i z tego, co widze to chyba grac go bedzie kazdy \:D
Portugalczycy sa pod sciana, jaka dawno nie byli. Na wlosku wisi ich awans, ale takze posada trenera, Luisa Felipe Scolariego. Nie da sie ukryc, ze jest to idealny przyklad spotkania must win.

Reprezentacja z Polwyspu Iberyjskiego, w spotkaniu z nami zaprezentowala sie naprawde bardzo dobrze. Wynik remisowy tego nie pokazuje, ale trzeba sobie powiedziec, ze wywalczylismy go nie tylko walka, nieustepliwoscia, ale i w duzej mierze dzieki szczesciu. Jezeli takie osobowosci, jak Cristiano Ronaldo, Deco, czy Quaresma zagraja, tak jak w spotkaniu przeciwko Bialo-Czerwonym, to powinni poprowadzic swoj zespol do trzech punktow, ktore w Portugalii zostac poprostu musza!


Albania - Holandia 2

Drugim spotkaniem, ktore dobieram do glownego dubla na srodowa serie spotkan jest wlasnie pojedynek Albanczykow z reprezentacja Oranje.
Holendrzy najwiekszy krok ku temu, by awansowac do Euro 2008 postawili w sobote, pokonujac Bulgarie (2:0). Wlasnie dzieki temu zwyciestwo podopieczni Marco van Bastena wyprzedzili Bulgarow o jeden punkt w tabeli, majac jeszcze w zanadrzu jedno spotkanie rozegrane mniej. Takze o jeden mecz wiecej maja za soba juz Rumunii, ktorzy przewodza w tabeli grupy G z 20 'oczkami' na koncie i trzema przewagi nad Holendrami.
Juz w nadchodzaca srode, reprezentanci Kraju Tulipanow beda miec niesamowita okazje do przejecia przewodnictwa w tabeli i do jeszcze wiekszego przyblizenia sie do awansu. Patrzac na terminarz kolejnych kolejek, gdzie ekipa Marco van Bastena czeka wyjazd do Rumunii, a w ostatniej kolejce - na Bialorus, srodowe spotkanie nie moze zakonczyc sie innym wynikiem, anizeli 3 punktami dla przyjezdnych.

Ze reprezentacja Holandii jest lepsza kadrowo nie trzeba nikogo przekonywac. Ponadto do reprezentacji wrocil Ruud van Nistelrooy, ktorego stosunki z trenerem nie byly najlepsze. Obaj panowie jednak sobie wszystko wyjasnili i juz w sobote Ruud uczcil swoj powrot do kadry golem na 2:0 w spotkaniu przeciw Bulgarom, pokazujac tym samym, ze jest w formie. Tej nie mozna odmowic takze nowemu nabytkowi madryciego Realu, Wesleyowi Sneijderowi, ktoremu zmiana klimatu z deszczowej Holandii na sloneczna Hiszpanie wychodzi poki co na bardzo dobre. Piekne trafienia z rzutow wolnych w ostatnim ligowych meczu z Villarreal oraz w sobotnim spotkaniu, kadrowym z Bulgarami, tylko to potwierdzaja i daja nadzieje na kolejny popis umiejetnosci w kolejnych potyczkach.


Laczny kurs obu spotkan wynosi 1.90, co przy spotkaniach, ktore wydaja sie byc dosc pewnymi, mnie osobiscie zadowala.

Do góry
#1579336 - 11/09/2007 05:06 Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [12 września 2007] [Re: Ranger]
panKa$a Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 26/02/2005
Postów: 2957
Skąd: Kraków
Originally Posted By: Ranger
A to z Portugalią zagraliśmy dobrze? Wynik dobry, ale gra już nie.



A niby źle zagraliśmy? Według mnie zagraliśmy wręcz świetnie pod względem taktycznym - podwajania ,potrajania ,rozbijania indywidualnych akcji portugalczyków. Może nie efektownie ,ale efektywnie.Zresztą przyglądając się ostatnim spotkaniom drużyny Portugalii doszedłem do wniosku ,że po prostu wiele reprezentacji "nauczyło się z nimi grać" ,gdyż sotosują oni bardziej indywidualną ,niz zespołową formę gry. Dlatego ponownie zagram na remis portugalczyków.

Do góry
#1579849 - 11/09/2007 18:10 Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [12 września 2007] [Re: panKa$a]
cafe21 Offline
member

Meldunek: 06/03/2006
Postów: 125
Ja postawilem 2 single

PORTUGALIA -SERBIA 1 (1.43) za 200zl
FILANDIA-POLSKA 2 (2.55) za 80 zl


Bardziej jestem pewny 1 spotkania dlatego podaje za ile zagralem , poniewaz dla mnie PORTUGALIA to pewniak , a SERBIA jest po prostu slabsza I od PORTUGALII i od POLSKI i nie uda jej sie nawet zremisowac i zaden JAVIER im nie pomoze. Co do Polski tez powinna wygrac , no ale jednak gra na wyjezdzie ...

Do góry
#1579860 - 11/09/2007 18:15 Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [12 września 2007] [Re: cafe21]
takizwykły Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 23/10/2003
Postów: 2849
Skąd: Szczecin / Warszawa
W ekipie Rosji, będzie bronił.. trzeci bramkarz. Sami widzieliśmy jak broni bramkarz nr. 2 w meczu z Polską, choć za bramkę Krzynówka nie można go winić. Rosja nie zachwyciła w srodę.. ale czy na mecz o wszystko z Anglią się zmobiluzują? W Expekcie 1.55, jakos nie wyobrażam sobie Euro bez Anglii..

Do góry
#1579897 - 11/09/2007 18:26 Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [12 września 2007] [Re: takizwykły]
As Offline
old hand

Meldunek: 03/10/2003
Postów: 844
Skąd: WueRO
Czy Serbia jest słabsza od Polski to bym polemizował. Może nie grają zbyt dobrze, ale piłkarzy mają raczej lepszych niz Polska. Wystarczy tu wymienić Zigica (Valencia), Stankovica (Inter) czy Dragutinovica (Sevilla). Ale za to nasz Leo na pewno klasą trenerską przewyzsza Clemente. To nie podlega dyskusji. Serbowie nie stanowią za bardzo druzyny i to jest ich problem.

Do góry
#1581092 - 12/09/2007 00:21 Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [12 września 2007] [Re: juancarlos]
pescar Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/02/2005
Postów: 2742
Skąd: Lublin
Originally Posted By: juancarlos


Albania - Holandia 2

Drugim spotkaniem, ktore dobieram do glownego dubla na srodowa serie spotkan jest wlasnie pojedynek Albanczykow z reprezentacja Oranje.
Holendrzy najwiekszy krok ku temu, by awansowac do Euro 2008 postawili w sobote, pokonujac Bulgarie (2:0). Wlasnie dzieki temu zwyciestwo podopieczni Marco van Bastena wyprzedzili Bulgarow o jeden punkt w tabeli, majac jeszcze w zanadrzu jedno spotkanie rozegrane mniej. Takze o jeden mecz wiecej maja za soba juz Rumunii, ktorzy przewodza w tabeli grupy G z 20 'oczkami' na koncie i trzema przewagi nad Holendrami.
Juz w nadchodzaca srode, reprezentanci Kraju Tulipanow beda miec niesamowita okazje do przejecia przewodnictwa w tabeli i do jeszcze wiekszego przyblizenia sie do awansu. Patrzac na terminarz kolejnych kolejek, gdzie ekipa Marco van Bastena czeka wyjazd do Rumunii, a w ostatniej kolejce - na Bialorus, srodowe spotkanie nie moze zakonczyc sie innym wynikiem, anizeli 3 punktami dla przyjezdnych.

Ze reprezentacja Holandii jest lepsza kadrowo nie trzeba nikogo przekonywac. Ponadto do reprezentacji wrocil Ruud van Nistelrooy, ktorego stosunki z trenerem nie byly najlepsze. Obaj panowie jednak sobie wszystko wyjasnili i juz w sobote Ruud uczcil swoj powrot do kadry golem na 2:0 w spotkaniu przeciw Bulgarom, pokazujac tym samym, ze jest w formie. Tej nie mozna odmowic takze nowemu nabytkowi madryciego Realu, Wesleyowi Sneijderowi, ktoremu zmiana klimatu z deszczowej Holandii na sloneczna Hiszpanie wychodzi poki co na bardzo dobre. Piekne trafienia z rzutow wolnych w ostatnim ligowych meczu z Villarreal oraz w sobotnim spotkaniu, kadrowym z Bulgarami, tylko to potwierdzaja i daja nadzieje na kolejny popis umiejetnosci w kolejnych potyczkach.


Laczny kurs obu spotkan wynosi 1.90, co przy spotkaniach, ktore wydaja sie byc dosc pewnymi, mnie osobiscie zadowala.


Prawdopodobnie Sneijder nie zagra bo podczas treningu doznał uraz u w starciu z kolegą więc jego wysęp jest mało prawdopodobny. A szkoda bo forma jest genialna i na pewno w tym meczu też by zaprezentował dobry poziom.

Do góry
#1581504 - 12/09/2007 02:11 Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [12 września 2007] [Re: pescar]
Ignorator Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/10/2005
Postów: 3789
Skąd: .::Destination unknown::.
Finlandia
VS
Polska
Typ: remis lub Polska

Po sobotni meczu na Estadio da Luz (2:2) na nowo odżyła nadzieję na start ekipy prowadzonej przez Leo Beenhakkera na mistrzostwach Europy. Jednak, aby osiągnąć ten historyczny sukces to trzeba jeszcze uporać się z Finlandią, Kazachstanem, Belgią i Serbią. Pierwszym testem będzie spotkanie z Finlandią w Helsinkach.

Niestety rok temu mecz pomiędzy Polską a Finlandią zakończył się jedną wielką katastrofą!. Polska w Bydgoszczy uległa Finlandii, aż (1:3) po bardzo słabym spotkaniu. Większość kibiców już wtedy skreśliła naszą kadrę a jednak pomimo początkowych trudności nasza reprezentacja aktualnie przoduje w tabeli grupy A.

Trzeba przyznać, że "nasze Orły" potrafią nas nie źle zaskoczyć. Kiedy spodziewaliśmy się łatwej wygranej z Armenią to okazało się, że po 90 minutach w Erewaniu to gospodarze cieszyli się ze zwycięstwa. Z kolei, kiedy wszyscy już gasili światło na Estadio da Luz to nagle okazało się, że mamy zapasową żarówkę. Końcowy wynik (2:2) jest wielkim sukcesem nie tylko podopiecznych Leo Beenhakkera, ale także polskiego futbolu. Ten wynik jest już porównywanym z historycznym remisem (1:1) na Wembley w 1970 roku!. Jednak ostateczną weryfikację dostaniemy po czterech bardzo ważnych meczach z Finlandią, Kazachstanem, Belgią i Serbią.

Po ostatnim meczu z Portugalią większość piłkarskich ekspertów jest zgodna: "Wynik w Lizbonie był zdecydowanie lepszy niż gra". Niestety wiele jest w tym prawdy. Martwi szczególnie gra obrona Polski. Do tego warto zauważyć, że trener Beenhakker nie będzie mógł skorzystać z usług dwóch wykartkowanych obrońców: Marcina Wasilewskiego i Grzegorza Bronowickiego. Ich miejsce powinni zająć: Dariusz Dudka na lewej obronie a na prawej - Paweł Golański. Obaj zawodnicy ostatnio prezentują dobrą formę w swoich drużynach klubowych (Wisła Kraków, Steaua Bukareszt) pozostaje, więc mieć nadzieję, że nie wprowadzi to wielkiego zamieszania w nasze szeregi obronne.

Zwłaszcza, że Finlandia potrafiła już w tych eliminacjach odbierać punkty tym najlepszym. Największe sukcesy "Suomi" odnosili właśnie na swoim boisku. W Helsinkach zabrali punkty Portugalczykom (1:1) i Belgom (2:0). Z czołowych drużyn nie poradzili sobie tylko z Serbią przegrywając (0:2), ale na wyjeździe w Belgradzie potrafili zremisować bezbramkowo. Tak jak widzimy Finowie są nie wygodnym rywalem. Miejmy nadzieję, że nasi reprezentacji wyciągną odpowiednie wnioski i obejrzą kilka razy taśmę z pierwszego starcia tych drużyn w Bydgoszczy.

Mecz w Helsinkach będzie miał wielką stawkę i ciężar gatunkowy. Wygrany zasiądzie na fotelu lidera grupy A. Nie będzie tutaj liczyła się konfrontacja Portugalii z Serbią, ale trzeba pamiętać, że obie reprezentacje rozegrały o jeden mecz mniej od Polski i Finlandii. Tak naprawdę środowe mecze dadzą nam odpowiedź, komu będzie bliżej do mistrzostw Europy 2008?. Ja osobiście widzę w tej roli Polskę.

.::Think Twice::. Ignorator.

Do góry
#1581614 - 12/09/2007 02:37 Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [12 września 2007] [Re: Mark242]
boberek90 Offline
stranger

Meldunek: 12/09/2007
Postów: 10
Skąd: Bochnia
Witam!
Moj pierwszy post na tym forum:),a teraz typy:
Finlandia-Polska X2 1,40
Porugalia-Serbia 1,43
(kursy expekt)
Łacznie to daje nieco ponad 2 stawka ok. 40 zł.
Pozdrawiam

Do góry
#1581618 - 12/09/2007 02:38 Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [12 września 2007] [Re: Mark242]
boberek90 Offline
stranger

Meldunek: 12/09/2007
Postów: 10
Skąd: Bochnia
Witam!
Moj pierwszy post na tym forum:),a teraz typy:
Finlandia-Polska X2 1,40
Porugalia-Serbia 1 1,43
(kursy expekt)
Łacznie to daje nieco ponad 2 stawka ok. 40 zł.
Pozdrawiam

Do góry
#1581631 - 12/09/2007 02:41 Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [12 września 2007] [Re: boberek90]
rafal08 Offline
Zbanowany

Meldunek: 01/03/2005
Postów: 110840
Skąd: Las Vegas
Originally Posted By: boberek90
Witam!
Moj pierwszy post na tym forum:),a teraz typy:
Finlandia-Polska X2 1,40
Porugalia-Serbia 1 1,43
(kursy expekt)
Łacznie to daje nieco ponad 2 stawka ok. 40 zł.
Pozdrawiam


Jeśli chcesz podawać typy to załóż sobie temat w PP tu piszemy czemu gramy dany mecz.

Do góry
#1581773 - 12/09/2007 03:41 Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [12 września 2007] [Re: takizwykły]
czołg Offline
HT2/FT1

Meldunek: 23/05/2003
Postów: 14120
jazastanawiam sie nad meczem islandii z irlandia polnocna niewiele brakowalo a wsobote bym by bogatym czlowiekiem gdyby nie inista w pierwszym meczu bylo 3-0 dla islandii w prasie angielskiej jak to opisano byla sensacyjna wygrana loty nad irlandiapolnocna mi ten meczyk siadl wiec nie wiem skad te komentarze fakt wygrana ze szwecjai hispzania na wlasnym terenie robi wrazenie ale pamietam te oba mecze i powiem szczerze ze zawiodla skutecznosc druzyn przyjezndych (dosc marna) o ile hiszpanie zalsuzyli na porazke to szwecja abolutnie nie zabraklo tylko skutecznosci moim zdaniem dla irlandii polnocnej mecz z tych ze musz tak jak polska w siatke ;p moim zdaniem druzyny wyrownane a kurs warty zwlaszcza ze islandia gra u siebie jesli sie tyczy anglii ogladalem mecz w sobote i musze przyznac ze grali swietnie zwlaszcza owen ktory wrocil 2 tygodnie temu do gry w barclays premier league widac bylo brak ogrania u tego zawodnika ale rozkreca sie chlopak i mysle ze mimo spekulacji nawet w prasie angielskiej tu sugerowany jest remis. tu na wyspach panuje ogromne cisnienie na anglikach ale mimo wszystkiego maja solidna druzyne jesli pierwsi strzela gola mysle ze wynik zakonczy sie na 2-0 ruscy prezentuja silowa pilke jednak obrona angielska to jedna z najlepszych na swiecie jedymie bramkarz mnie niepokoi moze znowu jakiegos farfocla podarowac rosjanom.

ciekawe stawki mamy na druzyny sasiadujacymi od poludnia z polska czechy i slowacja irlandia bez formy czesi 3-0 z san marino nie iwem czy sioe meczyli czy grali na luzie do druzyny walii wraca bellamy po problemach rodzinnych(nie zagral z iemcami z powodu choroby corki) ale co to zmieni solidna druzyna slowacji powinna wygrac pewnie 1-0 co do czechow jesli zagraja skutecznie i z rosickym w skladzie bedzie dobrze
moj typ
dubelek slowacja i czechy
anglia francja

singiel islandia

powodzenia

Do góry
#1581803 - 12/09/2007 03:51 Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [12 września 2007] [Re: pescar]
juancarlos Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 16/04/2007
Postów: 3481
Skąd: Poznan / Paris
Originally Posted By: pescar
Originally Posted By: juancarlos


Albania - Holandia 2

Drugim spotkaniem, ktore dobieram do glownego dubla na srodowa serie spotkan jest wlasnie pojedynek Albanczykow z reprezentacja Oranje.
Holendrzy najwiekszy krok ku temu, by awansowac do Euro 2008 postawili w sobote, pokonujac Bulgarie (2:0). Wlasnie dzieki temu zwyciestwo podopieczni Marco van Bastena wyprzedzili Bulgarow o jeden punkt w tabeli, majac jeszcze w zanadrzu jedno spotkanie rozegrane mniej. Takze o jeden mecz wiecej maja za soba juz Rumunii, ktorzy przewodza w tabeli grupy G z 20 'oczkami' na koncie i trzema przewagi nad Holendrami.
Juz w nadchodzaca srode, reprezentanci Kraju Tulipanow beda miec niesamowita okazje do przejecia przewodnictwa w tabeli i do jeszcze wiekszego przyblizenia sie do awansu. Patrzac na terminarz kolejnych kolejek, gdzie ekipa Marco van Bastena czeka wyjazd do Rumunii, a w ostatniej kolejce - na Bialorus, srodowe spotkanie nie moze zakonczyc sie innym wynikiem, anizeli 3 punktami dla przyjezdnych.

Ze reprezentacja Holandii jest lepsza kadrowo nie trzeba nikogo przekonywac. Ponadto do reprezentacji wrocil Ruud van Nistelrooy, ktorego stosunki z trenerem nie byly najlepsze. Obaj panowie jednak sobie wszystko wyjasnili i juz w sobote Ruud uczcil swoj powrot do kadry golem na 2:0 w spotkaniu przeciw Bulgarom, pokazujac tym samym, ze jest w formie. Tej nie mozna odmowic takze nowemu nabytkowi madryciego Realu, Wesleyowi Sneijderowi, ktoremu zmiana klimatu z deszczowej Holandii na sloneczna Hiszpanie wychodzi poki co na bardzo dobre. Piekne trafienia z rzutow wolnych w ostatnim ligowych meczu z Villarreal oraz w sobotnim spotkaniu, kadrowym z Bulgarami, tylko to potwierdzaja i daja nadzieje na kolejny popis umiejetnosci w kolejnych potyczkach.


Laczny kurs obu spotkan wynosi 1.90, co przy spotkaniach, ktore wydaja sie byc dosc pewnymi, mnie osobiscie zadowala.


Prawdopodobnie Sneijder nie zagra bo podczas treningu doznał uraz u w starciu z kolegą więc jego wysęp jest mało prawdopodobny. A szkoda bo forma jest genialna i na pewno w tym meczu też by zaprezentował dobry poziom.


Tak, wlasnie przeczytalem o 'wypadku' na treningu Holenrow i Sneijder na 90% jutro nie zagra. Z pewnoscia bedzie to strata dla widowiska i dla gry reprezentacji Pomaranczowych. Jednak wieksza strate przypisalbym temu pierwszemu - widowisku - gdyz nie sadze, by absencja Sneijdera miala jakis wiekszy wplyw na wynik tej potyczki. Marco van Basten dysponuje naprawde bardzo dobrymi pilkarzami i nie powinien miec jutro problemu z zastapieniem swojego srodkowego.
Prawdopodobnie miejsce Wesleya Sneijdera zajmie jutro w srodku pola zawodnik AC Milan, Clarence Seedorf, ktory to takze w ostatnim, sobotnim spotkaniu przeciwko Bulgarii, zmienil w 73. minucie wlasnie Sneijdera. Warto dodac, ze mimo krotkiego czasu, jakie dane bylo przebywac Seedorfowi na boisku, mial on swoja okazje do strzelenia bramki - jednak po jego strzale pilka odbila sie od slupka.

Podsumowujac, nie sadze, by brak Sneijdera w jutrzejszym meczu mial wplyw na wynik i roztrzygniecie spotkania. Ucierpiec moze na tym co najwyzej widowisko, ale efekt powinnismy miec ten sam, czyli zwyciestwo Oranje - i taki wlasnie rezultat podtrzymuje i go gram \:\)

Do góry
#1581808 - 12/09/2007 03:52 Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [12 września 2007] [Re: czołg]
kamil077 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 05/09/2007
Postów: 3246
Originally Posted By: czołg
jazastanawiam sie nad meczem islandii z irlandia polnocna niewiele brakowalo a wsobote bym by bogatym czlowiekiem gdyby nie inista w pierwszym meczu bylo 3-0 dla islandii w prasie angielskiej jak to opisano byla sensacyjna wygrana loty nad irlandiapolnocna mi ten meczyk siadl wiec nie wiem skad te komentarze fakt wygrana ze szwecjai hispzania na wlasnym terenie robi wrazenie ale pamietam te oba mecze i powiem szczerze ze zawiodla skutecznosc druzyn przyjezndych (dosc marna) o ile hiszpanie zalsuzyli na porazke to szwecja abolutnie nie zabraklo tylko skutecznosci moim zdaniem dla irlandii polnocnej mecz z tych ze musz tak jak polska w siatke ;p moim zdaniem druzyny wyrownane a kurs warty zwlaszcza ze islandia gra u siebie jesli sie tyczy anglii ogladalem mecz w sobote i musze przyznac ze grali swietnie zwlaszcza owen ktory wrocil 2 tygodnie temu do gry w barclays premier league widac bylo brak ogrania u tego zawodnika ale rozkreca sie chlopak i mysle ze mimo spekulacji nawet w prasie angielskiej tu sugerowany jest remis. tu na wyspach panuje ogromne cisnienie na anglikach ale mimo wszystkiego maja solidna druzyne jesli pierwsi strzela gola mysle ze wynik zakonczy sie na 2-0 ruscy prezentuja silowa pilke jednak obrona angielska to jedna z najlepszych na swiecie jedymie bramkarz mnie niepokoi moze znowu jakiegos farfocla podarowac rosjanom.

ciekawe stawki mamy na druzyny sasiadujacymi od poludnia z polska czechy i slowacja irlandia bez formy czesi 3-0 z san marino nie iwem czy sioe meczyli czy grali na luzie do druzyny walii wraca bellamy po problemach rodzinnych(nie zagral z iemcami z powodu choroby corki) ale co to zmieni solidna druzyna slowacji powinna wygrac pewnie 1-0 co do czechow jesli zagraja skutecznie i z rosickym w skladzie bedzie dobrze
moj typ
dubelek slowacja i czechy
anglia francja

singiel islandia

powodzenia


Witaj! Akurat miałem okazje oglądac meczu Czechow z San Marino w sobotę. Musze powiedziec ze Czesi nie zachwycili. San Marino przy odrobinie szczęscia moglo sppokojnie strzelic bramki ( na 1-0). Przy stanie 1-0 dla Czechów również 2 zmarnowane sytuacje. Także różnie to może byc, jutro będę oglądał Czechów, więc pewnie się skuszę na 1. Ale za małą stawkę \:\) pozdrawiam

Do góry
#1581824 - 12/09/2007 04:04 Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [12 września 2007] [Re: kamil077]
$port Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 12/12/2006
Postów: 6199
Skąd: bezczas
kurcze z tego co widze portugalia na jutro to masówka. ale masowki nie zawsze koncza sie porazka, druzyna scolariego jak i ona sam maja przysłowiowy noz na gadle. mecz który MUSZĄ wygrać. z nami musieli nie wyszło im chwała naszym za to, jednak ten mecz z Serbią po ostatnich komentarzach Ronaldo jest wazniejszym meczem niz z Polakami. Dyspozycja Ronaldo , Decko, Maniche'a czy Queresmy dobra i sadze ze jutro ku uciesze kibiców boisko to zoobrazuje ;\) bardzo bym prosił kogos o podanie skłądó Anglii z ostatniego meczu, równiez zainteresowała mnie to spotkanie ale dopieor staram sie go poid jakimis tam kątami zanalizować. DO jutra Panowie ;\)

Pzdr
$port

Do góry
#1581846 - 12/09/2007 04:17 Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [12 września 2007] [Re: $port]
juancarlos Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 16/04/2007
Postów: 3481
Skąd: Poznan / Paris
Originally Posted By: $port
kurcze z tego co widze portugalia na jutro to masówka. ale masowki nie zawsze koncza sie porazka, druzyna scolariego jak i ona sam maja przysłowiowy noz na gadle. mecz który MUSZĄ wygrać. z nami musieli nie wyszło im chwała naszym za to, jednak ten mecz z Serbią po ostatnich komentarzach Ronaldo jest wazniejszym meczem niz z Polakami. Dyspozycja Ronaldo , Decko, Maniche'a czy Queresmy dobra i sadze ze jutro ku uciesze kibiców boisko to zoobrazuje ;\) bardzo bym prosił kogos o podanie skłądó Anglii z ostatniego meczu, równiez zainteresowała mnie to spotkanie ale dopieor staram sie go poid jakimis tam kątami zanalizować. DO jutra Panowie ;\)

Pzdr
$port



sklad Anglikow w meczu z Izraelem:

Paul Robinson - Ashley Cole, Rio Ferdinand, John Terry, Micah Richards - Joe Cole, Steven Gerrard, Gareth Barry, Shaun Wright-Phillips - Emile Heskey, Michael Owen.

Zmiany:
Andrew Johnson -> Emile Heskey (71')
Phil Neville -> Steven Gerrard (71')
David Bentley -> Shaun Wright-Phillips (83')

Pozostali powolani na ow mecz:
David James
Wes Brown
Stewart Downing
Jermain Defoe

Do góry
#1581945 - 12/09/2007 04:51 Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [12 września 2007] [Re: Mark242]
Muczaczo Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/04/2006
Postów: 4781
Kazachstan- Belgia 2 1.70 STS stawka: 8/10


Środowe spotkanie w "polskiej" grupie. Belgowie mają jeszcze matematyczne szanse na zakwalifikowanie się do ME w przeciwieństwie do z Kazachstanu ,którzy już dawno stracili szansę na awans
upatruję w tym meczu zwycięstwo gości z kilku względów:
- Belgowie będą chcieli udowodnić że ostatnie zwycięstwo u siebie nad Serbią nie było przypadkiem,
- Belgia posiada w swoim składzie kilku naprawde wartościowych graczy takich jak Dembele (Alkmar) Van Buyten (Bayern) Vermelen (Ajax) czy Mpenza (M. City)
- wygrana w tym spotkaniu napewno jeszcze pozostawi cień nadzieji na awans, w przypadku innego wyniku Belgia żegna się z szansami na wans

Kazachstan to napewno nie jest drużyna którą powninni obawiać się Belgowie. Mimo niespodziewanego zwycięstwa w tych eliminacjach z Serbią myślę że typ na Belgię jest dobrym typem. A kurs na zwycięstwo gości jest zachęcający (1.70)

Pozdro

Do góry
#1582288 - 12/09/2007 06:56 Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [12 września 2007] [Re: Muczaczo]
Ranger Offline
member

Meldunek: 10/11/2006
Postów: 107
Belgia w gruncie rzecz i tak juz nie ma szans awansowac, wiec te gadki szmatki że niby to "matematycznie" jeszcze ma są dziecinne.

Do góry
#1582348 - 12/09/2007 08:00 Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [12 września 2007] [Re: Ranger]
micha$ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 25/11/2005
Postów: 6311
Skąd: Uć
Przejrzałem sobie mecze Słowacji i Walii i chyba zdecyduję się zagrać UNDER 2,5 @ 1.87 GB.
Wydaje mi się, że będzie to mecz do pierwszej bramki.

Walia wg mnie nie zagra w finale Euro2008. Co prawda ma dwa "proste" komplety punktów do zgarnięcia (z San Marino i Cyprem) i nawet jeśliby wygrali ze Słowacją to będą w tabeli poniżej premiowanych miejsc. Mimo, że powołano: Collins'a, Craig Bellamy'ego, Koumas'a, Carl'a Fletcher'a i Carl'a Robinson'a nie potrafili skutecznie zamurować bramki przed Niemcami (0-2, z którymi zresztą będą rozgrywać ostatnie spotkanie w grupie).
Nie widzę powodu, dla którego mieliby zagrać w pełnej mobilizacji.

Z drugiej strony Słowacja, która jest w podobnej sytuacji. Został im dwumecz z San Marino (teoretycznie 6 pkt) ale w konfrontacji z Czechami nie sądzę, żeby ugrali remis. Szansą pozostaje walka (z Irlandią, która ma cięższe spotkania ale więcej punktów na koncie) o 3 miejsce.
W reprezentacji Słowacji nie zagra (znowu) kapitan Vittlek; jego miejsce ma zająć Sebo (napastnik Glasgow Rangers, obecnie w Valenciennes).

Ciężkie spotkanie. Po cichu liczę na wygraną Słowacji, ale nie podejrzewam, żeby to był wysoki wynik (tak jak w ostatnim meczu tych drużyn: 5:1).
Wydaje mi się, że Under jest rozsądnym posunięciem.

Do góry
#1582366 - 12/09/2007 09:32 Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [12 września 2007] [Re: czołg]
zxp Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 16/11/2006
Postów: 10972
Originally Posted By: czołg
jazastanawiam sie nad meczem islandii z irlandia polnocna niewiele brakowalo a wsobote bym by bogatym czlowiekiem gdyby nie inista w pierwszym meczu bylo 3-0 dla islandii w prasie angielskiej jak to opisano byla sensacyjna wygrana loty nad irlandiapolnocna mi ten meczyk siadl wiec nie wiem skad te komentarze fakt wygrana ze szwecjai hispzania na wlasnym terenie robi wrazenie ale pamietam te oba mecze i powiem szczerze ze zawiodla skutecznosc druzyn przyjezndych (dosc marna) o ile hiszpanie zalsuzyli na porazke to szwecja abolutnie nie zabraklo tylko skutecznosci moim zdaniem dla irlandii polnocnej mecz z tych ze musz tak jak polska w siatke ;p moim zdaniem druzyny wyrownane a kurs warty zwlaszcza ze islandia gra u siebie jesli sie tyczy anglii ogladalem mecz w sobote i musze przyznac ze grali swietnie zwlaszcza owen ktory wrocil 2 tygodnie temu do gry w barclays premier league widac bylo brak ogrania u tego zawodnika ale rozkreca sie chlopak i mysle ze mimo spekulacji nawet w prasie angielskiej tu sugerowany jest remis. tu na wyspach panuje ogromne cisnienie na anglikach ale mimo wszystkiego maja solidna druzyne jesli pierwsi strzela gola mysle ze wynik zakonczy sie na 2-0 ruscy prezentuja silowa pilke jednak obrona angielska to jedna z najlepszych na swiecie jedymie bramkarz mnie niepokoi moze znowu jakiegos farfocla podarowac rosjanom.

ciekawe stawki mamy na druzyny sasiadujacymi od poludnia z polska czechy i slowacja irlandia bez formy czesi 3-0 z san marino nie iwem czy sioe meczyli czy grali na luzie do druzyny walii wraca bellamy po problemach rodzinnych(nie zagral z iemcami z powodu choroby corki) ale co to zmieni solidna druzyna slowacji powinna wygrac pewnie 1-0 co do czechow jesli zagraja skutecznie i z rosickym w skladzie bedzie dobrze
moj typ
dubelek slowacja i czechy
anglia francja

singiel islandia

powodzenia



A ja mam zupelnie odmienne zdanie co do tego meczu Irlandia nastepny mecz rowniez na wyjezdzie ze Szwecja gdzi ebedzie duzo ciezej niz w Islandii, Irlandia ma tyle samo punktow co hiszpania jesli marza aby zachowac sznase na euro 2008 musza ten mecz wygrac bo potem moze sie liczyc kazdy punkcik,co do Islandii i meczu z Hiszpanami wydaje mi sie ze Hiszpanie zlekcewazyli gospodarzy czesto tak sie zdaza ze druzyna ktora jest gospodarzem i nie jest faworytem wznosi sie ponad sowje umiejetnosci, pozatym wg mnie hiszpania jest w lekkim kryzysie juz od dluzszego czasu i Islandczycy to wykorzystali

moj typ 2

Do góry
#1582435 - 12/09/2007 16:26 Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [12 września 2007] [Re: zxp]
LASZLO1908 Offline
stranger

Meldunek: 27/02/2007
Postów: 17
Zastanawiam się poważnie czy nie zagrać KAZACHSTAN - BELGIA 1x. W pierwszym meczu tch drużyn w Belgii był remis 0:0.
Poza tym tak myslę,że skoro Finowie przegrali u Kazachów zdaje sie 2:1 to Belgom też nie bedzie łatwo. U siebie Kazachowie są groźni sami sie o tym przekonaliśmy wygralismy tylko 0:1.
Co o tym sądzicie?

Do góry
#1582445 - 12/09/2007 16:37 Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [12 września 2007] [Re: LASZLO1908]
pinnacle Offline
member

Meldunek: 04/09/2007
Postów: 110
Skąd: PGS
Mecz meczowi nie rowny, i tam gdzie sie niespodziewasz i teoretycznie myslisz ze taka slaba Belgia moze przegrac lub zremisowac , a tu nagle Wygrywa:/ Ja bym tego wogole nie ruszal. sa ciekawsze mecze na dzis !!!

Do góry
#1582452 - 12/09/2007 16:44 Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [12 września 2007] [Re: LASZLO1908]
Eriksson Offline
veteran

Meldunek: 22/08/2007
Postów: 1512
Skąd: Mysłowice
Ja w tym meczu bardzo poważnie zastanawiam sie nad underem. Na boisku w Kazachstanie nie bedzie grało sie Belgą łatwo. Jeśli nawet wygrają to raczej bramek za dużo nie zdobędą a wątpie rówmnież by Kazachstan strzelił wiecej niż jednego gola.

Kazachowie z Polską 0-1 z Finlandią 0-2! Wyjątki w meczach z Serbami gdzie niespodziewanie wygrali 2-1 i z Armenia gdzie przegrali 1-2. Wydaje mi sie że we wrzesniu również warunki bedą nie co trudniejsze do gry w piłke...

Under w Unibecie można zagrać po @1,65 \:\)

Do góry
#1582502 - 12/09/2007 17:19 Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [12 września 2007] [Re: Eriksson]
zxraq Offline
addict

Meldunek: 11/12/2005
Postów: 626
Finlandia - Polska
Suma Strzelonych Bramek - Pierwsza Połowa

Typ: Ponad 0.5 Unibet 1.42


Wyniki poszczegolnych ekip:
Polska - Finlandia 1:3 (0:0)
Polska - Serbia 1:1 (1:0)
Kazachstan - Polska 0:1 (0:1)
Polska - Portugalia 2:1 (2:0)
Belgia - Polska 0:1 (0:1)
Polska - Azerbejdżan 5:0 (3:0)
Polska - Armenia 1:0 (1:0)
Azerbejdżan - Polska 1:3 (1:0)
Armenia - Polska 1:0 (0:0)
Portugalia - Polska 2:2 (0:1)

Polska - Finlandia 1:3 (0:0)
Finlandia - Portugalia 1:1 (1:1)
Armenia - Finlandia 0:0 (0:0)
Kazachstan - Finlandia 0:2 (0:1)
Finlandia - Armenia 1:0 (1-0)
Azerbejdżan - Finlandia 1-0 (0-0)
Finlandia - Serbia 0-2 (0-1)
Finlandia - Belgia 2-0 (1-0)
Finlandia - Kazachstan 2-1 (1-1)
Serbia - Finlandia 0-0 (0-0)

w Findlandii jak widzimy zawsze padala jakas bramka przed przerwa, poniewaz ich taktyka w domu, a na wyjezdzie jest odmienna.
a w meczach Polakow 0-0 HT bylo tylko w pierwszym meczu eliminacji, kiedy to druzna nasza jeszcze malo co znaczyla, no i niestety zdazyl nam sie wielki kryzys w Armenii.

jednak dzsiejszy mecz bedzie calkiem inny i o wiele wieksza stawke, wiec przewiduje ze brameczki jednak beda i to beda juz przed przerwa!

pozdrawiam

Do góry
#1582505 - 12/09/2007 17:27 Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [12 września 2007] [Re: zxraq]
Eriksson Offline
veteran

Meldunek: 22/08/2007
Postów: 1512
Skąd: Mysłowice
zxraq dobrze przemyślany typ!

Własnie szukałem czegoś ciekawego na dokładek do tego undera Belgów i chyba już mam! Kurs 1,42 również uważam za bardzo dobry.

Jak na dokładke do dubla jest to świetna propozycja \:\)

Do góry
#1583632 - 12/09/2007 22:36 Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [12 września 2007] [Re: Stalion]
Piotruś Pan Offline
addict

Meldunek: 15/07/2002
Postów: 654
Skąd: Ostrzeszów
Słowenia -Białoruś typ 1 1.90
Słowenia w tych eliminacjach gra slabą piłkę jak na dokonania tego kraju po odłączeniu od byłej Jugosławii. Obecnie mają 7 pkt po 2 wygranych z Luksemburgiem i remisie 0:0 z Albanią w Tiranie.
Dzisiejszy rywal gospodarzy Białoruś wyprzedza Słowenię ze względu na wygrany pojedynek 4:2 w Minsku poza tym ma tez 7 pkt, wiec szansa dla Słowenców jest duża by poprawić swoją pozycję w tabeli i zająć miejsce 4 w grupowej tabeli jeśli Albania nie wygra z Holendrami. Słoweńcy pomimo że nie dysponują w składzie jakimiś utytułowanymi zawodnikami powinni poradzic sobie z Białorusia która na wyjazdach nie prezentuje się dobrze przegrali wszystkie spotkania poza wyjazdem do Luksemburga, myślę że piłkarze tego bałkańskiego kraju pokuszą sie o zwycięstwo skoro strzelili Białorusi 2 bramki w Minsku.
Grają przed własną publicznościa więc dodatkowa motywacja będzie by zdobyć 3 pkt w tabeli
Ukraina -Włochy typ 1 3.40 lub X 3.10 dwudrogowo
Prawdopodobny wynik tego meczu to remis, jednak dla Ukrainy nadszedł decydujący czas w tych eliminacjach z najtrudniejszymi meczami co prawda u siebie z vicemistrzem i mistrzem świata oraz ze Szkocją na wyjeździe.
Jeśli Ukraina myśli jeszcze o grze na Euro 2008 to musi dziś pokonać Włochy w Kijowie, co z pewnościa leży w ich zasięgu.
Vicemistrz swiata swoją grą wcale nie przekonuje o czym świadczy siarczysty policzek od outseiderów europejskiej piłki jakimi są niewątpliwie Węgrzy, nie mówiąc o szczęśliwym remisie z Francją, własciwie to ten remis jest sukcesem Włoch i zachowawczą grą Francuzów by im samym krzywda się nie stała.
Ukraina chyba limit pecha wyczerpala z Gruzją kiedy straciła bramkę w 90 min meczu praktycznie wygranego,sądze iż to wypadek przy pracy bo Ukraina na własnym boisku nie przegrała w tych eliminacjach i dzis z pewnoscia tez nie mogą pozwolić sobie na porażkę. Grają u siebie i powinni sobie poradzić z Włochami którzy są chyba w nienajlepszej dyspozycji, Ukraincy z pewnością bedą walczyć o premiowane awnsem miejsce nic innego im nie pozostaje jeśli wywalczą tylko punkt to własciwie ich szanse na awans zostaną poważnie ograniczone, jeśli wygrają to 4 zesoły dalej bedą rywalizowały o miejsca 1 lub 2 Istotny będzie wynik 2 spotkania jeśli Szkoci zdołają powstrzymać Francję to róznica bedzie niweielka i każde spotkanie do konca eliminacji będzie mialo znaczenie
Norwegia - Grecja typ 2 kurs 3.20 typ X 3.10 dwudrogowo
Moim zdaniem faworytem meczu jest Norwegia przynajmniej tak wynika z kursów, jednak wczesniejsze mecze dają wiele do myślenia.
Norwegia gra w tych eliminacjach w kratkę mecze które powinna spokojnie wygrać remisowała lub przegrywała natomiast zremisowała na neutralnym terenie z Turcją 2:2
Norwegia przegrała między innymi z Bośnią i Hercegoviną 1:2 u siebie co musialo ich zaboleć bo pózniej remis z Turcją i pewne wygrane z Maltą, Węgrami, Mołdawią.
Niemniej Grecja jest rewelacyjna w tych eliminacjach przegrała tylko 1 spotkanie u siebie z Turcją 1:4 dotkliwa porazka ale mecz był wyrównany i brakowalo im naprawdę szczęscia.
Na wyjazdach Grecja do tej pory wszystko winner z Bośnią 0:4 z Mołdawią i Maltą 0:1 do tego zwycięstwo z Norwegią 1:0 u siebie i Węgrami 2:0 Bośnia 2:1.
Poza tym Grecy pauzowali w sobotę i pewnie mają wiecej sił od Norwegów, którzy mają już w nogach trudny mecz z Mołdawią. Ewentualna porazka lub remis nie pozbawi szans Norwegii która zagra jeszcze mecze u siebie z Turcją i wyjazdy do Bośni i Malty.
Grecja może sprawić niespodziankę, właciwie w tym meczu można spodziewać się wszystkiego i jeśli Norwegowie przegraliby niespodziewanie to bezpośredni awans walczyć bedą z Turcja, z którą ugrali już remis
Finlandia - Polska typ X2 lub over Polska ostatnio strzela minimum 2 bramki w meczu a ptrzecież i Finlandii może cos ustrzelić to trudny przeciwnik sądze iż pójdziemy na wymianę ciosów Finlandia zmuszona jest grać o zwycięstwo kadry Benhakera też gra na remis nie zadowala, moze byc widowisko podobne do sobotniego wynik 2:2 tez uznam za korzystny tym bardziej że w obronie trzeba trochę roszad zrobić bo ten sędzia z meczu sobotniego pochopnie wyciągnął kartki conajmniej z 3 razy
Ciekawy mecz to Macedonia -Estonia typ 1 1,45
Macedonia powinna spokojnie wygrać i to na luzie pierwszy mecz dla gospodarzy tego meczu Estonia jest słabiutka może nawet nie bedzie sie stawiać To wszystko z mojej strony możecie komentować te spotkania zanim je pójdę zagrać

Do góry
#1583927 - 12/09/2007 23:48 Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [12 września 2007] [Re: Eriksson]
dj Lukee Offline
stranger

Meldunek: 12/09/2007
Postów: 2
hej
z mojej strony standardowo na tych z nożami na gardle czyli Portugalię \:\) nie ma sensu żeby przepisywał to co każdy pisze o tym meczu wiadomo że nie mogą odwalić lipy i reszta argumentów jest zbędną , jedyne co może ich powstrzymać to pech coś ala strzał Krzynówka ;\)

typ. 1

nie zgodzę sie jednak ze stwierdzeniami że warto grać Holendrów , grają na nie łatwym terenie a kurs 1,2 jest na tyle mały że według mnie nie ma sensu ryzykować na ten mecz pieniędzy

zdecydowanie bardziej skupiam się na meczu naszych orów
wersja XP jest dość możliwa , nasi podbódowani po remisie w sobote , co by nie było ale wydaje mi się że mamy więcej lepszych graczy , u nich zdecydowanie numer 1 według mnie to bramkarz , na szczescie u nas tez dobry \:\) w pozostałych formacjach wydaje mi się również nie odstajemy i sznase na ugranie remisu są bardzo duże na wygraną mniej bym liczył ale opcja x2 to mój typ

anglia - rosja

po raz kolejny anglicy u siebie , po łatwym 3:0 z izraelem czas na trudniejszego przeciwnika.wydaje mi sie ze anglicy wygraja nie jakos bardzo wysoko ale strzela jednego gola wiecej od ruskich,nie moga sobie juz pozwolic na wpadki tym bardziej jak gra sie u siebie,sa druzyna lepsza majaja wiecej indywidualnosci i nawet mimu paru oslabien w kadrze powinni ten mecz wygrac

typ 1

Do góry
#1584993 - 13/09/2007 04:29 Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [12 września 2007] [Re: dj Lukee]
Duke Nukem Offline
enthusiast

Meldunek: 11/08/2007
Postów: 276
Skąd: Krakow
Co do polski wersja XP weszla (gralem) pozostal w dubelku portugal win rowniez sie zgodze ze tylko cos naprawde dziwnego spowoduje inny wynik.
Mecz jest na livie wiec polecam.
Co do Angli prowadzi 1-0 ale nie przekonuje gra moze byc roznie.
Proponuje grac POrtugalie!!

Do góry
#1585064 - 13/09/2007 04:42 Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [12 września 2007] [Re: Duke Nukem]
encepence Offline
enthusiast

Meldunek: 20/05/2007
Postów: 358
A zastanawiam sie czemu Portugalia ma wygrac? Skoro z Polska zremisowala a Serbia wcale nie jest jakims chlopcem do bicia? Kurs na remis na bet fair 4,8 - na pewno warty zagrania. Portugalia ma noz na gardle - ale co z tego? Czy zespoly majace noz na gardle zawsze wygrywaja? Kurs za niski na Portugalie. Niektorzy mysle, za 2 razy pod rzad Portugalia nie zremisuje - w takiej formie jak sa to wlasnie moga - poza indywidualnosciami brakuje tam zgrania

Do góry
#1585587 - 13/09/2007 06:27 Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [12 września 2007] [Re: encepence]
Piotruś Pan Offline
addict

Meldunek: 15/07/2002
Postów: 654
Skąd: Ostrzeszów
Moje typy nie do końca się sprawdziły remis w Oslo i Helsinkach wygrana Słowenii zawód sprawiła Ukraina, która nie utrzymała korzystnego rezultatu poraz kolejny i ćwierćfinalisty MS raczej nie zobaczymy na Euro.
Niewątpliwie sobotnia kolejka była zdecydowanie lepsza dla typujących wyniki w spotkaniach reprezentacji.
Polska reprezentacja miała z Finladią sporo szczęścia jednak zsłużenie zdobyła 1 pkt, pomimo iż też nie ustrzegli się błędów, grajac naprawdę beton w obronie. Wynik cały czas wisiał na włosku mimo iż swietnie spisywał się nasz Artur, wyciągnal z 2 setki ktore jakby wpadły to nie można by mieć pretensji do niego
Cięzki mecz dla obrońców i lini pomocy jeszcze gorszy niż z Portugalią, murowanie bramki na maksa, zamiast ofensywnej gry z obu stron to czekanie na błąd przeciwnika bardziej deprymujące niż spotkanie atak za atak. Najcięzszy mećz eliminacji moim zdaniem, z tych dotychczasowych nawet z Armenią mieliśmy wiecej dogodnych sytuacji wcale sie nie dziwię iż Portugalczycy ugrali tylko punkt. Serbowie wygrali pewnie tylko dlatego, że z pierwszej akcji jaką przeprowadzili udało im sie strzelić bramkę w 2 min. Finlandia gra niezbyt ładną piłkę w porównaniu z Portugalią, to jednak jeśli Portugalczycy będa grać słabo i gubić jeszcze punkty to Finowie moga awansować kosztem reprezentacji znajdujących sie za nimi.
Cieszę sie bardzo z tego punktu bo w tej sytuacji po dwóch wrześniowych kolejkach będziemy nadal liderem co najwyżej Portugalia zajmnie 2 miejsce jeśli wygrają spotkanie z Serbami co nie jest takie oczywiste. Jeśli nie stracimy punktów w meczach u siebie to przed ostatnią kolejką powinniśmy spokojnie osiągnąc awans nawet z 2 miejsca bez względu na wyniki innych druzyn.
Jeśli nawet Portugalia rozstrzygnie wszystkie spotkania do 17 listopada na swoją korzyść to będzie mieć 13 28 pkt Polska 13 27 pkt to Finlandia będzie miała 13 pkt 25 pkt Serbia 13 24 pkt i wówczas aby wyprzedzić nas na końcu eliminacji rzutem na taśmę Serbowie musieli by nas pokonać w Belgradzie a Finlandia wygrać w Lizbonie.

Do góry
#1585748 - 13/09/2007 06:56 Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [12 września 2007] [Re: panKa$a]
panKa$a Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 26/02/2005
Postów: 2957
Skąd: Kraków
Originally Posted By: panKa$a
Originally Posted By: Ranger
A to z Portugalią zagraliśmy dobrze? Wynik dobry, ale gra już nie.



A niby źle zagraliśmy? Według mnie zagraliśmy wręcz świetnie pod względem taktycznym - podwajania ,potrajania ,rozbijania indywidualnych akcji portugalczyków. Może nie efektownie ,ale efektywnie.Zresztą przyglądając się ostatnim spotkaniom drużyny Portugalii doszedłem do wniosku ,że po prostu wiele reprezentacji "nauczyło się z nimi grać" ,gdyż sotosują oni bardziej indywidualną ,niz zespołową formę gry. Dlatego ponownie zagram na remis portugalczyków.



Do góry
#1585761 - 13/09/2007 06:59 Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [12 września 2007] [Re: panKa$a]
DJ SOSNA Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/03/2001
Postów: 5220
Lepszych wyników z perspektywy naszego awansu nie mogliśmy sobie wymarzyć! Wygrywamy teraz z Kazachstanem u siebie i potem w Chorzowie "przeklepujemy" awans pokonując Belgię! Będzie super mecz i atmosfera na "Śląskim"

PS: Portugalia jest jednak troche przereklamowana a najbardziej mnie dziwi że o ataku ma stanowic Nuno Gomes \:o

Do góry
#1585788 - 13/09/2007 07:08 Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [12 września 2007] [Re: DJ SOSNA]
HAGIi Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 26/06/2003
Postów: 25529
Skąd: Bydgoszcz
hmm sosna, zerknij pozadniej na tabelke
Ogolnie ten remis troszke nam komplikuje sprawe awansu
Wygrana z Kazachami i Belgami przy porazce w Serbii moze nic nam nie dac takze ostatni mecz bedzie najwazniejszy, bedzie trzeba urwac tam punkty gospodarzom

Pozdrawiam

Do góry
#1585809 - 13/09/2007 07:14 Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [12 września 2007] [Re: HAGIi]
Soczi Offline
veteran

Meldunek: 24/05/2001
Postów: 1267
Skąd: Warszawa
Tak w sumie z perspektywy dalszej walki o awans naszej reprezentacji lepsze byłoby zwycięstwo Portugalii. Wystarczy spojrzeć na to z kim Portugalia zagra pozostałe 4 spotkania. A ten 1 punkt dla Serbii może mieć swoje znaczenie przed ostatnim meczem naszej reprezentacji.

Do góry
#1585827 - 13/09/2007 07:19 Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [12 września 2007] [Re: HAGIi]
Borinho Offline
enthusiast

Meldunek: 28/07/2005
Postów: 201
Skąd: Kraków
dokładnie sytuacja się komplikuje otóż serbia i portugalia mają 1 mecz mniej

Serbia gra z Azerbejdzanem Armenią wyjazdy , Kazachstanem i na koniec Polską u siebie
natomiast Portugalia gra wyjazdy z azerami , kazachstanem i na koniec u siebie ma mecze z Armenią i finlandią.
Przy założeniu że portugalia nie straci już punktów bo raczej ma łatwe mecze zostaje serbia a ta do meczu z Polską ma tylko trudny wyjazd do Armenii jeśli tam wygra to przy założeniu że Polska zleje Kazachów i Belgów u siebie gramy mecz o wszystko z Serbią.
Jedyny plus jest taki że remis w Serbii da nam awans. Oby jednak Serbia straciła punkty z tą Armenią .
Finlandia już nam raczej nie zagraża a może tylko pomóc sprawiając sensacje w Portugali w co wątpie ... natomiast jak dla mnie straci jeszcze punkty w Belgii.
Zatem trzeba też liczyć na potknięcia innych i wygrać 2 mecze u siebie.

Do góry
#1585842 - 13/09/2007 07:32 Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [12 września 2007] [Re: Borinho]
DJ SOSNA Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/03/2001
Postów: 5220
HAGIi, Borinho - według mnie Polska jest teraz narówniej grającą ekipą w Gr.A i jeśli wygra teraz z Kazachami i Belgami (oba mecze u siebie) to wystarczy to do miejsc 1-2 i awansu \:\)

Do góry
#1585846 - 13/09/2007 07:37 Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [12 września 2007] [Re: DJ SOSNA]
HAGIi Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 26/06/2003
Postów: 25529
Skąd: Bydgoszcz
Originally Posted By: DJ SOSNA
HAGIi, Borinho - według mnie Polska jest teraz narówniej grającą ekipą w Gr.A i jeśli wygra teraz z Kazachami i Belgami (oba mecze u siebie) to wystarczy to do miejsc 1-2 i awansu \:\)


DJ moze jest najrowniejsza, ale moze to nie dac awansu (niestety)
Nasze mecze wazne jak cholera ale trzeba liczyc na to, ze Serbowie straca gdzies punkty, bo u nich bedzie bardzo ciezko powlaczyc o awans
Licze na to, ze do tego czasu beda jeszcze jakies kabarety u Nas w grupie i zapewnimy juz sobie awans w Chorzowie \:\)

Do góry
#1585857 - 13/09/2007 07:58 Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [12 września 2007] [Re: HAGIi]
Borinho Offline
enthusiast

Meldunek: 28/07/2005
Postów: 201
Skąd: Kraków
najrówniejsza i liderem , w naszej grupie możemy być najlepsi do ostatniego meczu i wjebać wszystko w zabójczym terenie w Serbii.
Oby było tak żebyśmy tam na wycieczkę jechali a nie po remis.... bo już raz bodajże do Szwecji też jechaliśmy po remis .... i jak to się skończyło w 1999 roku ....
ile Polskich klubów jechało po remis by awansować ??? i jak to się kończyło .....

Do góry
#1585868 - 13/09/2007 08:20 Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [12 września 2007] [Re: Borinho]
Maxi Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 11/08/2005
Postów: 3034
Skąd: BTM/Cz-wa
A ja tam najbardziej boje się o mecz z Belgią. Beldzy (Belgowie?) to nie jest Kazachstan, który mozna spokojnie pyknąć nawet przy gorszej grze. I wcale się nie zdziwie jak nagle po meczu w Chorzowie będzie płacz bo rywalowi wyjdą dwie kontry. A jak Polska gra atak pozycyjny to dobrze wiemy, więc nie dopisywałbym tak od razu sześciu punktów.

Do góry
#1585869 - 13/09/2007 08:22 Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [12 września 2007] [Re: HAGIi]
cafe21 Offline
member

Meldunek: 06/03/2006
Postów: 125
no tak.. Dziwilem sie juz po naszym meczu z Portugalia, a teraz dziwie sie jeszcze bardziej po meczu z FInami , ze ktos mówi , ze to cenny remis , ze prawie juz przyklepany awans ,ze zdobedziemy te 6 pkt. z kazachami i Belgami (z Belgami-czy aby na pewno ?),ze mozemy sie pakowac i rezerwowac bilety na ME itd... Zupelnie nie rozumiem tego piania zachwytu Engela w tvp po zakonczeniu meczu , nieoczekiwany remis Serbii z Portugalia , tylko pogorszyl nasza sprawe , maja teraz latwych rywali , lacznie z wyjazdem a kauaz
NA mecze z Armenia i azerami . Wczoraj zmarl trener armenii (dla zainteresowanych link :http://sport.onet.pl/74456,1248770,1604166,wiadomosc.html) -czy wszyscy o tym wiedzieli ?
nie wiadomo jak teraz Armenia zagra , ich ś.P. trener swietnie poukladal te druzyne , a przeciez wiele osob liczylo wlasnie na utrate punktow z armenia (Ormianie raczej z nowym trenerem jeszcze nie zdaza na te eliminacje dostosowac sie do nowego trenera wiec Serbia-win ). Tak naprawde to my teraz musimy wszystko wygrywac i liczyc na potkniecia innych ...Niestety Seria i POrtugalIA o czym pisalem , ma bardzo latwy teraz kalendarz , a my nie , szkoda dzisiejsze nasze zwyciestwo , przy szczesliwym remisie Serbii , dawalo nam znakomita sytuacje ,a tak...ehh....oto moja symulacja raczej wiarygodna jak to bedzie do konca wygladac :
teraz jest
p. drużyna m
1. Polska 11 21
2. Finlandia 11 19
3. Portugalia 10 17
4. Serbia 10 16


a potem ....

13.10.2007 -
Polska 1-0 Kazachstan
- -
Armenia 0-1 Serbia
- -
Belgia 0-0 Finlandia
- -
Azerbejdżan 0-1 Portugalia


p. drużyna m pkt.
1. Polska 12 24
2. Finlandia 12 20
3. Portugalia 11 20
4. Serbia 11 19


17.10.2007 -
Kazachstan 0-1 Portugalia
- -
Azerbejdżan 0-1 Serbia
- -


p. drużyna m pkt.
1. Polska 12 24
2. Portugalia 12 23
3. Serbia 12 22
4. Finlandia 12 20



17.11.2007 -
Polska 0-0 Belgia
to ze Belgowie zawalili eliminacje nie oznacza to ze sa zla druzyna , bardzo trudno na niezlej druzynie zdobyc komplet punktow , wiec 4 to i tak niezla zaliczka

Serbia 1-0 Kazachstan
- -
Finlandia 1-0 Azerbejdżan
- -
Portugalia 1-0Armenia

p. drużyna m pkt.

1. Portugalia 13 26
2. Polska 13 25
3. Serbia 13 25
4. Finlandia 13 23


21.11.2007 (OSTATNIA)
sytuacja analogiczna , jak dzisiejszego wieczoru , tzn gra czolowka miedzy soba , z tym ze Polsce wystarcza remis , gramy na goracej "serbskiej maracanie" , nie wiem czy wytrzymamy presje
Serbia -:- (-:-) Polska
- -
Portugalia -:- (-:-) Finlandia
- -
Armenia -:- (-:-) Kazachstan
- -
Azerbejdżan -:- (-:-) Belgia

SYMULACJE JEST RACZEJ WIERYGODNA , JEDYNE POCIESZENIE ZE I NADZIEJA , ZE NIESPODZIANKI MAGA BYC W TEJ GRUPIE DO KONCA , OBY JUZ BEZ UDZIALU POLAKOW (chyba ze na plus)

Do góry
#1585874 - 13/09/2007 08:46 Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [12 września 2007] [Re: cafe21]
encepence Offline
enthusiast

Meldunek: 20/05/2007
Postów: 358
Dobra symulacja - mozna zagrac progresywnie te mecze bo jak zwykle bywa Polska to dramatyczna druzyna - nie moze byc nigdy z gorki. Ale to tez tylko symulacja.

Jednej rzeczy kolega jednak nie wzial pod uwage - za szybko wszyscy w symulacjach i dywagacjach dopisujecie 3 pkt Portugalii - mowie wam ze to popaprancy i nie dopisywalbym im tak szybko tych punktow bo ich gra jest zalosna.

Biorac pod uwage ze musza byc spelnione wszystkie czynniki: Serbia wygrywa, Portugalia wygrywa wszystko do ostatniego meczu z Serbia - Polska - tak raczej nie bedzie i cos z tego ukladu sie sypnie. I to w najmniej oczekiwanym momencie - zobaczycie jeszcze jak nastepnym razem Scolari Kazachowi z dynki wytnie \:D

Do góry
#1585978 - 13/09/2007 16:49 Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [12 września 2007] [Re: encepence]
Amkwish Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/01/2004
Postów: 29182
Zgadzam sie w 100% z tym ,co napisał DJ Sosna.

Nie maco symulować i jeczęćze strachu przed Belgią.

Poza tym....nawet gdy bedzie nam brakować 1 punktu ,to mozemy liczyć spokojnie na Serbów ,bo oni pójdą na wszystko,aby tylko wyeliminować ćwoka Scolariego i jego grajków.

Do góry
#1586065 - 13/09/2007 17:31 Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [12 września 2007] [Re: Amkwish]
jacgan Offline
addict

Meldunek: 08/12/2004
Postów: 528
coś za łatwo dopisujecie po trzy pkt i Serbom i Portugali( tak to można na papierze) jestem przekonany że jeszcze sporo potracą na wschodzie.

Do góry
#1586260 - 13/09/2007 19:24 Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [12 września 2007] [Re: jacgan]
zombi Offline
enthusiast

Meldunek: 06/09/2005
Postów: 249
nie ma co się patrzyć na innych,chcemy awansować to musimy ten awans SAMI wywalczyć a nie liczyć na potknięcia rywali,terminarz jest jaki jest. 3 mecze i 9 punktów i mamy w dupie to kto gdzie punkty potraci, warunek jeden trzeba te 3 mecze wygrać \:\)

Do góry
#1586270 - 13/09/2007 19:29 Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [12 września 2007] [Re: zombi]
solo24 Offline
veteran

Meldunek: 02/01/2006
Postów: 1522
Myślę,że juz dwa zwycięstwa u siebie z Kazachami i Belgia dadzą nam awans gdyz finlandia na peno zgubi punkty w Portugalii a Serbia w Armenii;)ale trzeba koniecznie mecze u siebie wygrac;)

Do góry
#1586325 - 13/09/2007 20:02 Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [12 września 2007] [Re: solo24]
encepence Offline
enthusiast

Meldunek: 20/05/2007
Postów: 358
A zreszta - w ogole o co sie martwic? Jak nie wygraja z Belgia lub przegraja z Serbia to i tak nie maja czego szukac na EURO 2008!
Czy o to chodzi, zeby wygrywac eliminacje i potem na samym poczatku odpadac? Chyba pamietacie jeszcze Ekwador?

Ja bym chcial zeby ostatni mecz decydowal wlasnie o naszym awansie - bo jesli na ciezkim terenie w tak waznym meczu nie przegraja - znaczy cos soba reprezentuja i mozna miec w koncu jakas nadzieje ze powalcza na EURO 2008. Jak przegraja to dobrze i niech miejsca nie blokuja tym co moga cos osiagnac.

To jest walka do Mistrzostw Europy - nie rozgrywki podworkowe - i niech wygra po prostu lepszy. Oczywiscie fajnie byloby jakby Polska byla tym lepszym \:\)

Do góry
#1586340 - 13/09/2007 20:07 Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [12 września 2007] [Re: encepence]
cafe21 Offline
member

Meldunek: 06/03/2006
Postów: 125
Originally Posted By: encepence
A zreszta - w ogole o co sie martwic? Jak nie wygraja z Belgia lub przegraja z Serbia to i tak nie maja czego szukac na EURO 2008!
Czy o to chodzi, zeby wygrywac eliminacje i potem na samym poczatku odpadac? Chyba pamietacie jeszcze Ekwador?

Ja bym chcial zeby ostatni mecz decydowal wlasnie o naszym awansie - bo jesli na ciezkim terenie w tak waznym meczu nie przegraja - znaczy cos soba reprezentuja i mozna miec w koncu jakas nadzieje ze powalcza na EURO 2008. Jak przegraja to dobrze i niech miejsca nie blokuja tym co moga cos osiagnac.

To jest walka do Mistrzostw Europy - nie rozgrywki podworkowe - i niech wygra po prostu lepszy. Oczywiscie fajnie byloby jakby Polska byla tym lepszym \:\)


no ja bym jednak wolał , zeby awansowali w kiepskim nawet stylu i zeby nawet kiepsko zagrali w turnieju finałowym (oczywiscie nie specjalnie-zakładam najgorszy wariant), ale turniej euro 2008 , byłby swietnym przetarciem przed EURO 2012 , gdzie gramy z urzedu i bogatsi o doswiadczenia z Austrii I SZwajcarii nie bedziemy juz placic frycowych

Do góry
#1588618 - 14/09/2007 07:20 Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [12 września 2007] [Re: cafe21]
Piotruś Pan Offline
addict

Meldunek: 15/07/2002
Postów: 654
Skąd: Ostrzeszów
Podzie;alam poglad kolegi teraz gramy o awans do turnieju finałowego i lepiej abyśmy podtrzymali dobrą passe z eliminacji z lat poprzednich. Awans jest ważny bo własnie on jest potwierdzeniem wartości danej drużyny, wkładu ich pracy i zaangażowania, poza tym awans jest tą wisienką na torcie, o ktorej przegrani mogą pomarzyć i cel tej całej dwuletniej zabawy, przeciez nie po to Scolarii nie wytrzymał nerwowo podczas meczu z Serbami, by nie walczyć o awans tu nie gra się o czopke śliwek tylko o prawo uczestnictwa w najważniejszej imprezie piłkarskiej naszego kontynentu.
Sprawa awansu do turnieju, a późniejsza gra w nim to dwie rożne bajki, o czym mogliśmy się przekonac podczas MŚ w Koreii Pld, czy Niemczech gdzie z rożnych powodów zagraliśmy ponizej oczekiwań kibiców, mediów itd.
Od zakończenia eliminacji do turnieju głównego jest ponad pół roku w tym czasie moze zdarzyć sie prawie wszystkio łącznie z tym iż kolektyw dzisiejszego zespołu może sie nawet rozlećieć, chociaż z doświadczeniem i umiejętnościami Benhakera prawdopodobieństwo takiej katastrofy jest dużo mniejsze niż w przypadku byłych selekcjonerów Engela i Janasa, zresztą i tak wszystko zależy od piłkarzy nie będą regularnie grywać w klubach lub zlekceważą przygotowania bo im sodówka do głowy uderzy to zostaną sprowadzeni szybko na ziemię.

Do góry
#1591063 - 15/09/2007 07:10 Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [12 września 2007] [Re: Piotruś Pan]
żyła Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 07/05/2003
Postów: 2320
Skąd: Tarnów
Co sie liczy jesli 2 zespoly beda mialy ta sama ilosc punktow?

Do góry
#1591079 - 15/09/2007 07:28 Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [12 września 2007] [Re: żyła]
As Offline
old hand

Meldunek: 03/10/2003
Postów: 844
Skąd: WueRO
Bezpośrednie spotkania.

Do góry
Strona 1 z 4 1 2 3 4 >

Moderator:  Akhu, Biszop 



Kto jest online
10 zarejestrowanych użytkowników (alfa, Akhu, Sensei, akagi, kemp, pacyfista, ANZELMO, Kretol, VVega, Lukasz111), 3309 gości oraz 9 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45044 Tematów
5581239 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49