Strona 6 z 6 < 1 2 3 4 5 6
Opcje tematu
#1849872 - 12/12/2007 04:02 Re: LM - GRUPA A (Beşiktaş, Liverpool, Marseille, Porto) [Re: Szczypior]
rene Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 25/01/2006
Postów: 1711
Skąd: Gdansk
Originally Posted By: Szczypior
ha ha. rene wiem co chcesz przez to powiedzieć :]. No nie ważne, ale moim zdaniem wynika to z faktu czy analizujesz spotkanie, argumentujesz i na podstawie tego określasz swój typ, czy wybierasz typ i piszesz dlaczego :D. Obie się sprawdzają jeśli się ma otwarty umysł i nie zamyka się na jeden tok rozumowania, niczym koń który z klapkami na oczach brnie do przodu, gdy przed nim rysuje się przepaść. Zresztą często jest wiele znaków zapytania w przypadku drugiego zespołu więc widać czasem ( nie chce oceniać ale wiesz coś o tym ;\) ), jak ktoś przedstawia spotkanie podając argumenty za typem zespołem x i 'złe cechy' przeciwnika, co jeszcze bardziej utwierdza 'piszącego' o swoim zdaniu. Zawsze jest druga strona medalu ale nie zawsze chcemy to przedstawiać ;\)


Nie, nie - tu akurat nie ma podtekstów
Wydaje mi sie tylko, że Reds ma sporo fanów, a poza tym jest spora grupa przeświadcona o sile tego zespołu, że mało kto zadaje sobie trud przyjrzenia się przeciwnikowi, jakimś uwarunkowaniom, bo przecież wiadomo, że Liverpool chcąc awansować musi wygrać

Jestem ciekaw jak to jest w przypadku innych drużyn, bo teraz tak z nudów poczytałem sobie temat od początku

Do góry
Bonus: Unibet
#1850568 - 12/12/2007 06:40 Re: LM - GRUPA A (Beşiktaş, Liverpool, Marseille, Porto) [Re: konstruktor1]
Cigano Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 26/06/2003
Postów: 3852
Skąd: Milano
Originally Posted By: konstruktor1
Beticos, widze, ze juz zaczynasz progresje na porazke Liverpolu tak jak w zeszlym sezonie \:D . Wtedy po ciezkiej batalii pelnej bolesnych dla Ciebie porazek w koncu udalo Ci sie we finale \:D .


Nie mam pojecia co zrobia Jankesi ale jesli zwolnia Beniteza to bedzie najglupsza decyzja jaka moga podjac. Kazdy popelnia bledy i Rafie pare sie zdarzylo w sobote jesli chodzi o ustawienie i wybory personalne ale nie zmienia to faktu, ze ten facet to najlepsze co przydarzylo sie Liverpoolowi od czasu gdy w ponury lutowy dzien w 1991 roku swoje odejscie z klubu obwiescil Krol Kenny Dalgeish.

Nie chodzi tylko o to co widac raz czy dwa razy na tydzien w transmitowanych przez TV meczach. Poza powolnym wzmacnianiem pierwszego skladu Benitez pracuje od podstaw. Zapamietajcie te nazwiska bo za 2-3 lata bedzie o nich bardzo glosno: Duran, San Jose, Plessis, Insua, Eccleston, Bruna, Pourie, Pacheco, Nemeth. Wszyscy to nastolatkowie grajacy obecnie w juniorach i druzynie rezerw, wszyscy sciagnieci do Liverpoolu przez Beniteza, ktory powierzyl prowadzenie Akademii Pietovi Hamburgowi majacemu fantastyczne osiagniecia w Zurychu.

Benitez kupil za 750 tysiecy funtow Carsona, teraz jest wyceniany na 10 mln, Lucas Leiva kosztowal 5-6 mln,a ma predyspozycje by zrobic kariere na miare Kaki ( mam nadzieje, ze jutro Lucas zagra). Crouch kosztowal 7 mln, teraz 10 mln to minimum ( a to tylko dlatego,ze zostalo mu 18 miesiecy do zakonczenia kontraktu), Danny Guthrie zagral pare dobrych meczow dla Boltonu i juz jego cena to co najmniej 2 mln funtow. W nizszych ligach rozwijaja swoje talenty Peltier, Anderson, Therfall, Antwi, Linfield. Nawet jesli beda za slabi , zeby przebic sie do kadry Liverpoolu to na ich sprzedazy klub zarobi pare groszy ( czytaj: milion tu, 2 tam) . Jezeli to sa dokonania slabego menedzera to podejrzewam, ze kazdy wlasciciel firmy zatrudnialby slabych.

W 5 meczach przed porazka w Reading Liverpool strzelil 21 bramek tracac 1. Faktycznie nuda. I to w czasie gdy kontuzjowani sa bardzo wazni dla zespolu pilkarze: Aurelio, Agger i Alonso.

Jutrzejszy mecz zadecyduje o tym ile pieniedzy bedzie mial do wydania Rafa na wzmocnienia. Choc troche wyzej w tym temacie mozna znalezc moj post o tym, ze LM i pieniadze, ktore mozna dzieki jej zarobic to nie wszystko to jednak nie jest tak rozowo. Rosnace ceny stali ( planowana budowa nowego stadionu) i kryzys na rynku finansowym w USA sprawil, ze nowi wlasciciele Liverpoolu postawili Benitezowi ultimatum. Chcesz pieniedzy zdobadz je na boisku lub sprzedaj pilkarzy. Choc to tez nie do konca prawda ale to juz bym musial napisac wypracowanie na 30 stron. Pozostanmy przy tym, ze ten mecz jest bardzo wazny z finansowego punktu widzenia.

Ale nie tylko finanse. Takze glod ze strony pilkarzy chcacych jak co roku walki o najwyzsze laury powoduje, ze jestem pewien, ze Liverpool jutro wyjdzie zwyciesko z batalii przeciwko Marsylii.

Moj typ: Lekko, latwo i przyjemnie. Marsylia - Liverpool 0-4, Torres 3 ( 8, 37, 54), Gerrard (76)


gratuluje mam nadzieje ze ten DW zostal zagrany \:\)

Do góry
#1850876 - 12/12/2007 09:49 Re: LM - GRUPA A (Beşiktaş, Liverpool, Marseille, Porto) [Re: Cigano]
konstruktor1 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/08/2004
Postów: 2760
Skąd: Bray
Dzieki

Juz myslalem, ze sie skonczy na trojce ale Ryan nie zawiodl \:\)

Do góry
#1850880 - 12/12/2007 09:57 Re: LM - GRUPA A (Beşiktaş, Liverpool, Marseille, Porto) [Re: konstruktor1]
Platini Offline
Porucznik

Meldunek: 15/04/2005
Postów: 32699
Skąd: Pers Y Siro Sun Camp
Wielkie gratki konstruktor1

Po jakim kursie chodził DW ?

Osobiście grałem na kilku kuponach Live gdyż z taką grą zasługują oni na kolejną rundę.
Rano po głowie biegało mi zagrać w handi na Live, ostatecznie odpuściłem.
Takiego pogromu się nie spodziewałem, myślalem może 2-0..
Rzut karny uspokoił Pool i mogli tylko kontrolować spotkanie.
Marsylia chyba ani razu nie zagroziła bramce Reiny.
Bramka Torresa 'miszczostwo' \:o

Do góry
#1850884 - 12/12/2007 10:09 Re: LM - GRUPA A (Beşiktaş, Liverpool, Marseille, Porto) [Re: Platini]
konstruktor1 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/08/2004
Postów: 2760
Skąd: Bray
40.0 ale gralem to tylko za piataka \:\)

Moj glowny zaklad dzis to byl Luton ( pisalem w temacie o pucharze Anglii) i Walsall ( przekonala mnie do niego analiza Prema )

Jednym slowem rewelacyjny dzien.

Liverpool tak gra od miesiaca \:\) , z Reading to byl wypadek przy pracy i nic sie nie ukladalo. Sedzia, slupki, poprzeczki, poza tym Rafa i pilkarze za bardzo chyba mysleli o Marsylii.

Czas na MU w niedziele. Dawno nie bylem tak spokojny przed meczem z nimi. Fernando ich zniszczy, a Vidic nie bedzie wiedzial jak sie nazywa.

Happy days \:\)

PS: Polecam wszystkim granie na hat -trick Torresa, mysle, ze jeszcze w grudniu ustrzeli.

Do góry
Strona 6 z 6 < 1 2 3 4 5 6

Moderator:  Akhu, Biszop 



Kto jest online
12 zarejestrowanych użytkowników (burbon, alfa, Sensei, Szuman, Akhu, 11kera11, Lukasz111, igea23, ElNinho[mmdea], rymoholik, Ojro, VVega), 3920 gości oraz 4 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5582274 Postów

Najwięcej online: 4029 @ 14:25