Strona 6 z 8 < 1 2 3 4 5 6 7 8 >
Opcje tematu
#1831125 - 04/12/2007 18:38 Re: LM - GRUPA D (Benfica, Celtic, Milan, Shakhtar) [Re: AL_Capone]
drfocus Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/03/2006
Postów: 4403
Originally Posted By: AL_Capone
1. Milan chce wygrac ten mecz , Milan chce wygrac grupe i
przejsc do hisotori jako druzyna ktora wygrywala rozgrywki
grupowe szesc razy z rzedu..
Milan jest zespolem lepszym , Milan to DNA ktory brzmi ?



Prawie się z Tobą zgodze, tylko szkoda, że nie przeczytałes dokładnie tego co napsiałem. Zauważ, że Milanowi remis daje zwycięzstwo w grupie o jak to napisałes przejście do historii jako druzyna ktora wygrała grupe sześć razy z rzędu. I dokładnie w tym jest problem, lepszy pewny remis który pasuje obu druzynom i oboje są zadowoleni. Milanma pierwsze miejsce a Celtic awans.

Originally Posted By: AL_Capone

2. Milam zagra w najsilniejszym skladzie na chwile obecna
z wyjatkiem kontuzjowanych Ronaldo , Emersona i Sergingio


Jeszcze Jankulovski

Nie dokonam wielu zmian w składzie, ponieważ jak już mówiłem to spotkanie jest bardzo ważne.

Czyli jakiś możemy się spodziewać jakichś zmian.

Originally Posted By: AL_Capone

3. Pozwol ze tego nawet nie skomentuje.



pozwalam

Aha i jeszcze jedno mi się spodobało w wypowiedzi Ancelottiego:

Jeśli będzie remis, to nie będę obawiał się krytyki, ponieważ wychodzimy na boisko, aby spełnić nasz obowiązek
\:D

Aha i odrazu mówie, że ja remisu nie gram raczej po takim kursie, jak już pisałem wcześniej z rene (druga czy trzecia strona) grałem na Celtic awans po kursie 3.70 jeszcze przed meczem z Benficą. Teraz dam sobie kontre na Szachtar. Choć i tak uważam, że to Celci awansują choć grają do pupu.

NA UKŁADY NIE MA RADY

Do góry
Bonus: Unibet
#1831141 - 04/12/2007 18:58 Re: LM - GRUPA D (Benfica, Celtic, Milan, Shakhtar) [Re: drfocus]
Innamorato Offline
newbie

Meldunek: 04/09/2007
Postów: 26
Milan wygra ten mecz, a buki znów zarobią na masówce.

Do góry
#1831232 - 04/12/2007 20:53 Re: LM - GRUPA D (Benfica, Celtic, Milan, Shakhtar) [Re: Innamorato]
Eriksson Offline
veteran

Meldunek: 22/08/2007
Postów: 1512
Skąd: Mysłowice
Originally Posted By: Innamorato
Milan wygra ten mecz, a buki znów zarobią na masówce.


Innamorato za dużo to Ty nam nie powiedziałeś ;\)

Zapewne masz na myśli granie na zawyżony kurs jaki jest na Milan. Wszystko dzieje się za sprawą bardzo prawdopodobnego remisu na który waha się w granicach 2,00.
Ja wspomnę jeszcze raz o tym że ciężko wybrać cokolwiek z tego spotkania by się opłacało... under ok. 1,50 remis dobry bet ale raczej nie będe tego grał po kursie 2,00 bo przecież w piłce różnie bywa.
Do remisu przekonuje nas matematyka a wszystko przedstawi nam boisko jeśli Celtic nie zaatakuje i będzie bronił wyniku to może mu sie to nie udać. Będzie można się spodziewać sporo fauli przed polem karny gdyż Szkocji będą głęboko cofnięci w Milanie jest Kaka oraz Pirlo którzy jeden ze stałych fragmentów gry mogą wykorzystać a przy stanie 1-0 do Mialnu to wątpie by tak defensywnie usposobiony Celtic dał rady się podnieść.

Trochę spotkanie Milan - Celtic zaćmiewa nam drugi mecz tej grupy gdzie również stawka jest bardzo wysoka. Wygrana Milanu przecież może stać się faktem a wtedy ekipa Lewandowskiego przy zwycięstwie na własnym terenie z Benficą może wejść do dalszej fazy rozgrywek \:\)

Miałem okazje oglądać pierwszy mecz tej pary gdzie w Lizbonie skończyło sie porażką Benfici 0-1. Wynik całkowicie niesprawiedliwi, Benfica w tym meczu miała dosyć wyraźną przewagą: słupek, wybita piłka z linii bramkowej i co tu dużo mówić gra gospodarzy wyglądała lepiej. Szachtar strzelił z kontry i chyba każda sytuacja groźna pod bramką Benfici to był kontratak gości.
Dzisiaj jednak sytuacja wygląda inaczej bo gospodarzem jest Szachtar i to oni powinni narzucić swój styl gry jeśli nie będzie prześladował ich tak spory pech jak Benficę w Lizobonie to wątpie by mogli tego meczu nie wygrać.

Szansa dla Szacharu jeszcze jest teraz trzeba ją wykorzystać \:\)
Lewandowki dzisiaj na łamach Przeglądu Sportowego powiedział listopad był złym miesiącem dla klubu ale teraz jest już grudzień i musi być lepiej...

Także Ja omijam undery, remisy w meczu Milanu z Celticiem a wybieram Szachtar, który ma dzisiaj ostatnią szanse.

Do góry
#1831280 - 04/12/2007 21:35 Re: LM - GRUPA D (Benfica, Celtic, Milan, Shakhtar) [Re: Eriksson]
Ignorator Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/10/2005
Postów: 3789
Skąd: .::Destination unknown::.
04/12 godzina 20:45

Szachtar Donieck VS Benfica Lizbona

Typ: Szachtar Donieck

Dzisiaj powinniśmy poznać drugą drużynę z grupy D, która obok AC Milanu awansuje do dalszej fazy Ligi Mistrzów.

Największe szansę na awans mają ekipy szkockiego Celticu Glasgow i ukraińskiego Szachtara Donieck. Dlatego dwie konfrontacje AC Milan-Celtic Glasgow i Szachtar Donieck-Benfica Lizbona zdecydują kto awansuje dalej. Bliżej tego sukcesu jest Celtic Glasgow, któremu wystarczy remis na San Siro. Jednak Milan tanio skóry na pewno nie sprzeda. Na to liczą w Doniecku, bo jeśli Szachtar Donieck pokona Benficę i Milan wygra mecz to właśnie Ukraińcy zagrają w dalszej fazie turnieju.

Jednak najpierw podopieczni trenera Lucescu muszą uporać się z Benficą. Z tym raczej nie powinno być problemu. Mamy dobrze w pamięci, że Szachtar już pokonał Benficę i to na Estadio da Luz (1:0). Wówczas zwycięską bramkę dla Ukraińców zdobył Jadson Podobny wynik w dzisiejszym meczu zagwarantuje Szachtarowi start w Pucharze UEFA a także być może awans w Lidze Mistrzów.

Na korzyść gospodarzy na pewno przemawia kilka atutów. Pierwszy to, że podopieczni trenera Lucescu w zeszłym weekend nie musieli rozgrywać żadnego meczu i mogli swobodnie przygotowywać się do konfrontacji z Benficą Lizbona. Drugim atutem jest brak problemów kadrowych w składzie. Trener Lucesu będzie miał do dyspozycji optymalną jedenastkę.

Zupełnie inaczej wygląda sytuacja Benfiki, która ma jeszcze teoretyczne szanse na występ w Pucharze UEFA. W zeszły weekend podopieczni trenera Jose Camacho rozgrywali prestiżowe spotkanie z FC Porto i ponieśli porażkę (0:1) na własnym stadionie. Do tego trener Jose Camacho nie będzie miał takiego komfortu jak jego vis-a-vis. Niestety Benfica ma problemy kadrowe. Na pewno zabraknie: Augustina Binya (pauzuje za kartki), Fabio Coentrao i Cristiana Rodrigeza. Pod znakiem zapytania stoi występ Nelsona.


Trener Jose Camacho mówi, że jego zespół jedzie do Doniecka po komplet punktów, który zagwarantuje im strat w Pucharze UEFA. Kluczem do sukcesu ma być wykorzystywania pod bramkowych sytuacji. Właśnie ten element gry przesądził o tym, że w pierwszym spotkaniu na Estadio da Luz lepszą stroną był Szachtar Donieck.

Faworytem tej konfrontacji jest Szachtar Donieck, który na własnym stadionie jest bardzo groźny. Warto zwrócić uwagę, że podopieczni trenera Lucescu nie musieli ostatnio rozgrywać żadnych ważnych meczów a także mają optymalną kadrę na to spotkanie. Oczywiście w piłkarzach jak i szkoleniowcach tego ukraińskiego klubu nadal tli się nadzieję na awans do dalszej fazy Ligi Mistrzów. Jednak aby tego dokonać to trzeba pokonać Benfikę Lizbona i liczyć na korzystny rezultat w meczu AC Milan-Celtic Glasgow.

.::Think Twice::. Ignorator.

Do góry
#1831298 - 04/12/2007 21:46 Re: LM - GRUPA D (Benfica, Celtic, Milan, Shakhtar) [Re: Ignorator]
rene Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 25/01/2006
Postów: 1711
Skąd: Gdansk
Ignorator - a gdzie wyrazisty typ i stawka \:D

Ja o tym meczu mam zgoła odmienne zdanie, a szanse Szachtara na wyjście z grupy oceniam na 5-10%
Oni nie mieli szczęścia w Glasgow, ale też i w układzie gier
( jaka szkoda, że mecze nie są rozgrywane systemem pucharowym, jak to było w starym PE )

Olać kontuzje, czy ich brak - moim zdaniem nie to jest istotne w tym meczu
Piłkarze Szachtara zapewne mają w pamięci bramkę straconą w doliczonym czasie gry, ona im się śni po nocach, mają ją w podświadomości.
Poza tym oni wiedzą, że ich szanse na wyjście z grupy są minimalne
Oni nie będą w stanie zagrać dzis na 100%, z pełną determinacją, możliwe, ze przytrafią się im błędy
To, że pokonali Benfikę na wyjezdzie, nie znaczy, że wygrają dziś

Moim zdanie nie wygrają, a tym samym mój wyrazisty typ to X2

Do góry
#1831364 - 04/12/2007 22:22 Re: LM - GRUPA D (Benfica, Celtic, Milan, Shakhtar) [Re: rene]
Lawyer Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/09/2003
Postów: 3453
Skąd: Poznań
Co myslicie o zakladzie:
Lucarelli nie strzeli bramki
Mam wrażenie, że to może wejść ale chcialbym zapytać się tu ekspertów ;\)

Do góry
#1831562 - 04/12/2007 23:57 Re: LM - GRUPA D (Benfica, Celtic, Milan, Shakhtar) [Re: Lawyer]
Warren Offline
Dr. Watson

Meldunek: 18/01/2005
Postów: 136775
Skąd: Warszawa-WH
Witam
Cięzko cos wytypować na te dwa mecze .
Bardziej dla zabawy
1-Kaka Strzeli,Brandao Strzeli
Szachtar Win ,Milan Win
Oba Mecze UNDER
w meczu Milan-Celtic X HT/1FT

Do góry
#1831622 - 05/12/2007 00:30 Re: LM - GRUPA D (Benfica, Celtic, Milan, Shakhtar) [Re: Warren]
Zabielany Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 28/02/2005
Postów: 5727
Skąd: Bytom
Dał nam przykład Juventus jak zwyciezac mamy, a raczej jak grać z Milanem.

Milan w weekand dostal sromotne lanie od Juvetusu, ktory calkowicie ich zdemontowal.. pozbawil ich wszystkich atutów. Pomimo tego, że Milan teoretycznie gra 5 pomocnikami to w srodku pola zdecydowana przewage miala stara dama. Strachan pewnie ogladal nie raz to spotkanie i bedzie probowal celtów ustawic podobnie.

Gdyby kurs na remis wynosil 2.5 to z pewnoscia skusilbym sie na podzial punktow. 1.9 to dla mnie troche za malo. Kto nie wierzy w uklady w takich rozgrywkach jak LM... to pewnie nie wierzyl tez w uklady na MŚ ? ;\)

Celtic zawsze uwazalem za zgraje dzikusów z 2 zawodnikami, na ktorych milo popatrzec... Nakamura jest kontuzjowany, a Żurawia Stachan oszczedza na ME 2012.. wiec pozostaja zgraja dzikusów z geniuszem w bramce.

Wychodze z zalozenia, ze jezeli ma byc uklad to skonczy sie bezbolesnym 0-0 po nudnym meczu i 1 sytuacji Pirlo z wolnego. Jezeli Milan zagra o zwyciestwo... to z cala pewnoscia on bedzie strona dominujaca, jednak zageszczone szeregi defensywne jak i srodek pola umiejetnie powinny ataki demontowac.

Tylko jakas desperacka kontra badz staly fragment gry moze sie zamienic w bramke dla Szkotów... dlatego Celtic nie strzeli @2 uwazam za solidny typ... i szanse jego powodzenia oceniam na jakies 65%. Kurs podobny jak na remis... a nie zamyka zadnej furtki i wydaje sie "szerszy".

Do góry
#1831657 - 05/12/2007 00:44 Re: LM - GRUPA D (Benfica, Celtic, Milan, Shakhtar) [Re: Zabielany]
Baqu Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 28/09/2004
Postów: 26931
Skąd: ‎Mindfields
Originally Posted By: rene


W środę gra tylko ta jedna grupa, a podyktowane jest to tym, że Milan grać będzie o klubowy puchar świata


we wtorek, czyli dziś :]

Do góry
#1831682 - 05/12/2007 00:58 Re: LM - GRUPA D (Benfica, Celtic, Milan, Shakhtar) [Re: Lawyer]
Eriksson Offline
veteran

Meldunek: 22/08/2007
Postów: 1512
Skąd: Mysłowice
Originally Posted By: Lawyer
Co myslicie o zakladzie:
Lucarelli nie strzeli bramki
Mam wrażenie, że to może wejść ale chcialbym zapytać się tu ekspertów ;\)


Wszystko zależy od kursu jaki masz na to zdarzenie \:\)

Lucarelli jest "lisem" pola karnego i jeśli kurs jest niski raczej nie polecam tego zdarzenia.

Do góry
#1831709 - 05/12/2007 01:11 Re: LM - GRUPA D (Benfica, Celtic, Milan, Shakhtar) [Re: Baqu]
czit Offline
stranger

Meldunek: 26/10/2007
Postów: 5

celtic w tym sezonie w LM na wyjazdach skupiał sie jedynie do obrony, nawet przegrywając nie zmieniali taktyki,o ile mnie pamięć nie myli to ostatni gol na wyjezdzie celtic strzelil rok temu w meczu z ManU (bo hasselink niedawno wcześniej grał w PSV więc był w bardzo dobrej dyspozycji-skuteczny, no ale pograł troche szkocji i już mu przeszło)a pozatym to bez rewelacji, rok temu w 1/16 w meczu w milanie po 90 minutach było 0:0 (bo boruc sie nie dał), niby możnaby zakładać że jest to mecz gdzie celtic wreszcie mógłby/powinien sie przełamać jeśli myśli o awansie ale strachan na wyjazdach nie lubi sprawiać niespodzianek na nieswoim terenie, nawet w derbach z rangersami ostatnie kilka meczy przegrywali do 0

mój typ:
ile goli strzeli team 2? bez goli - 2.1 Bwin

Do góry
#1831732 - 05/12/2007 01:18 Re: LM - GRUPA D (Benfica, Celtic, Milan, Shakhtar) [Re: Eriksson]
Rivaldinho Offline
+

Meldunek: 29/04/2004
Postów: 19495
Skąd: 比得哥ߠ...
Szachtar Donieck - Benfica Lizbona [1 połowa] ( X ) 2.20

Uważam, że 1 połowa bedzie bardzo wyrownana.. Obie druzyny maja o co grac.
Szachtar musi wygrać zeby miec szanse na awans z grupy (wszyscy wiemy jak wyglada uklad, wiec nie ma sensu tego powtarzać) - ale musi sie także bronic przed porazka, ktora poze go pozbawic p. UEFA.
Myśle ze 1 polowa bedzie typowa na 0-0. Obie druzyny interesuje tylko zwyciestwo. trzeba pamietac jednak o obronie.. nie spodziewam sie atakow na hura i w moim odczuciu jedna z druzyn wygra ten mecz 1-0 (lub ewentualnie 2-0 po golu w ostatnich minutach, gdy przeciwnicy postawia wszystko na jedna karte)
Takie sa moje przemyslenia co do tego meczu, zobaczymy czy taki scenariusz sie sprawdzi.



AC Milan - Celtic ( 1 ) 2.50

Odnosnie drugiego meczu.. to bardzo chcialbym aby Milan wygral.. i aby 'obalili' wszelkie podtexty o ustawce.
Sa to winni swoim kibicom.. za ligowe wystepy na wlasnym terenie, gdzie nie wygrali jeszcze ani jednego spotkania ! (0-5-2)
W LM wprost przeciwnie 2 zwyciestwa 2-0-0 6:2
Po takim kursie musze zaryzykować, bo chce/probuje uwierzyc w czystosc mej ukochanej dystypliny sportu \:\)
Moje typy 1-0/2-0

Do góry
#1831970 - 05/12/2007 02:21 Re: LM - GRUPA D (Benfica, Celtic, Milan, Shakhtar) [Re: Rivaldinho]
Szczypior Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/07/2005
Postów: 8998
Skąd: TomaszówLub/Wrocław
Milan - Celtic

Dla mnie jest to bardzo ciekawe i elektryzujące spotkanie, ze względu na kilka istotnych niuansów. Jak często spotykamy się z kursami na remis w trzydrogowym zdarzeniu piłkarskim? Uogólniając to dość rzadko, a w Lidze Mistrzów? Szczerze, ale ja osobiście nigdy nie widziałem czegoś takiego, albo po prostu pamięć mnie myli lecz gdy ma to miejsce taka postać rzeczy to oddsmakerzy wiedzą co robią, ponieważ w przypadku dzisiejszego widowiska w ramach 'przyśpieszonej' kolejki grupy D argumenty przemawiają za takim właśnie rozwiązaniem i przeważnie zdarza się tak, iż jeśli mamy przed sobą takie kursy na remis, to taki wynik właśnie pada. Teoretyzując i patrząc na powierzchowne argumenty, taki wynik powinien dziś paść, do tego under, a mecz powinien się zakończyć wynikiem 0-0, powinien, powinien, powinien, ale czy musi? Oczywiście że nie. Wiele osób jednak z typerskiego świata skłania się ku takiemu właśnie rozwiązaniu, bo jest to wynik nie krzywdzący żadnej ze stron, dający obu zespołom awans, a Milanowi który i tak ma awans w butonierce i pierwsze miejsce w grupie w przypadku remixu. Jednak jest to moim zdaniem szablonowe myślenie, choć podparte treściwymi argumentami to moim zdaniem, dzisiejszego wieczora nie będzie miało racji bytu. Choć Ancelotti mówi iż remis nie był by złym rozstrzygnięciem, to również twierdzi i zaznacza iż wystawi najsilniejszą jedenastkę i liczy dziś na zwycięstwo na własnym stadionie mówiąc, że w tym sezonie często na nim nie wygrywali... ba?! "Często nie wygrywali"?, a raczej wcale, bo w tym sezonie w żadnym ze spotkań i są najgorzej spisującym się zespołem Serie A przed własną publicznością. a dla wielu osób jest to kolejny argument za rozstrzygnięciem remisowym. Ale dlaczego nie postawić na Milan, który w normalnych okolicznościach powinien łyknąć na przekąskę zespół Celticu? Moim zdaniem warto, choć jestem świadomy jak wyglądały ostatnie pojedynki między tymi zespołami, ale kurs predyscynuje do łyknięcia go choć za małą stawkę. Choć trener Celticu twierdzi, że dziś nie będą grali na remis, to wg niektórych źródeł ustawi swój zespół niesamowicie defensywnie. Myślę, że mit dotyczący remisu, którym karmi się dziś wiele osób, legnie w gruzach. A typ, że Milan wygra różnicą dwóch bramek po tak gigantycznym kursie biorę i nawet w rękę nie całuje.

Popieram w 100% Zabielanego, który twierdzi że Celtic nie strzeli, do tego po fajnym kursie. Bardzo dobre zwrócenie uwagi, na ten typ, który w moim odczuciu jest bardzo dobrym rozwiązaniem, który niejako mógłby podeprzeć moje dociekania odnośnie zwycięstwa Milanu. Jesli będzie remis to tylko 0-0, jeśli padnie inne rozstrzygnięcie to sorry, ale Celtic nie strzeli żadnej bramki. Kurs fajniusi, proponuje się połakomić.

Ignuś nie stawkuje ;\) więc

Milan 1 -1 po @5.0 za 1.75j

Do góry
#1832044 - 05/12/2007 02:33 Re: LM - GRUPA D (Benfica, Celtic, Milan, Shakhtar) [Re: Rivaldinho]
Eriksson Offline
veteran

Meldunek: 22/08/2007
Postów: 1512
Skąd: Mysłowice
Już po zagraniu Szachatru coraz bardziej kuszą mnie kursy na Milan. Rivaldinho znalazł 2,50 co w kontekście wymyślonej ustawki w tak elitarnych rozgrywkach jak LM jest do grania.

Z minuty na minutę coraz mocniej przekonuję mnie be na Milan w koncu Celtic nawet jeśli się cofnie bardzo daleko to przecież królem gry w defensywie nie jest. W szczególności jeśli ma doczynienia z wyjazdami.

Także dzisiaj Milan i Szachtar 1 \:\)

Do góry
#1832157 - 05/12/2007 02:47 Re: LM - GRUPA D (Benfica, Celtic, Milan, Shakhtar) [Re: Eriksson]
Rivaldinho Offline
+

Meldunek: 29/04/2004
Postów: 19495
Skąd: 比得哥ߠ...
Chocby Milan grał u siebie z sama Chelsea, Barca czy inna potega nie dostalibysmy kursu w okolicach 2.50 \:\)
Dokładnie tak jak pisze Szczypior.. albo bedzie 0-0 (ustaffffffka) albo piłkarsko wygra Milan
Po takim kursie sprobować musze, chocbym mial dzis tego pozalowa. \:\)

Ps. Nie zdziwie sie jak to Benfica wygra 1-0 \:\)

Do góry
#1832205 - 05/12/2007 02:55 Re: LM - GRUPA D (Benfica, Celtic, Milan, Shakhtar) [Re: Rivaldinho]
Eriksson Offline
veteran

Meldunek: 22/08/2007
Postów: 1512
Skąd: Mysłowice
Riva ja powiem tak: jeśli Milan grałby z Barcą to 2,50 było by nasze, Milan jednak gra z Celticem i również mamy 2,50 tak więc z prostej kalkulacji to się opłaca! \:\)

A co Riva myślisz o zupełnym hardcorze i graniu handi +1.0 po 4,85 ;\) Żartowałem...

Jeszcze raz wspomne warto grać na Milan, wiem że rano odnosiłem się troche innaczej do tego wydarzenia ale czasem bywa że człowiek potrzebuje czasu by dojść do być może prawidłowego rozwiązania.

Co do drugiego meczu nadal utrzymuje się przy wygranej Szachtaru. W lidze ostatnio grają słabo ale klub ma bardzo duży potencjał i stać go na wyjście z fazy grupowej a napewno już jest w stanie zajać 3 miejsce i zagwarantować sobie start w Pucharze Uefa.

Do góry
#1832244 - 05/12/2007 03:03 Re: LM - GRUPA D (Benfica, Celtic, Milan, Shakhtar) [Re: Eriksson]
CarlosMarc Offline
old hand

Meldunek: 15/09/2006
Postów: 874
Skąd: Widzew 1910
Po pierwsze: zaden trener nie przyzna sie, ze bedzie gral na remis w takim meczu. Takze nie patrzcie na takie teksty bo on przysięgnie, że zespół będzie gryzł trawe.
Po drugie: wczujcie sie w psychike pilkarza Milanu. Czy walczylibyscie na smierc i zycie ze Szkotami, ktorzy moga Wam polamac nogi, byle tylko osiagnac swoj cel? Przed Wami wiele waznych meczy a ten jest o pietruszke. Cel byl wyjsc z grupy, ewentualnie na I miejscu. Przed nimi puchar Swiata, liga, dalsze rundy.
Po trzecie: jakby trener wystawil cieniakow to kursy na remis poszlyby na pysk i pewnie na celtic tez. A tak robi sie otoczke, ze beda walczyc.
Nie wiem, ale jakos nie wierze, ze swiecie pilki rządzonym przez kase pilkarze Milanu wzniosą się dzis na szczyty. A sponsorem Milanu jest Bwin... A kiedy najwiecej ta firma zarobi? Jak Celtic wygra..., hmmm

Do góry
#1832341 - 05/12/2007 03:16 Re: LM - GRUPA D (Benfica, Celtic, Milan, Shakhtar) [Re: CarlosMarc]
Rivaldinho Offline
+

Meldunek: 29/04/2004
Postów: 19495
Skąd: 比得哥ߠ...
Nie ma co sie smiac \:\) w 10becie za 2-0 placa 15.10 \:D
Ja zagrałem w Unibecie 1-0 @ 7.50 i 2-0 @ 11.00

Niekoniecznie o pietruszke.. bo za wygranie mecze w LM klub dostaje niemale pieniadze..
Po drugie nie wiem czy wiesz.. niektore druzyny graja o zwyciestwo dla swoich kibicow.. bo to oni sa najwazniejszi.. nie prezes, manager czy inny szatniarz.

Do góry
#1832389 - 05/12/2007 03:23 Re: LM - GRUPA D (Benfica, Celtic, Milan, Shakhtar) [Re: Rivaldinho]
19marcin08 Offline
ŁKS Łódź


Meldunek: 06/02/2005
Postów: 23488
Skąd: Łódź
Riva są jeszcze takie kluby?
Nie wiem co mam myśleć o tym meczu, kurs na Milan strasznie kuszący patrząc na obrone Celtów aż prosi się złapać powyżej @2.
Jaka jest motywacja piłkarzy dzisiaj? Tego nie wiemy.

Bardziej przekonuje mnie Szachtar dzisiaj który masz nóż na gardle. Przy pomocy Milanu awansują do dalszych rozgrywek, moim zdaniem to właśnie Ukraińcy bardziej na niego zasłużyli niż Szkoci.

Wszystko okaże się dzisiaj wieczorem \:\)

Do góry
#1832438 - 05/12/2007 03:33 Re: LM - GRUPA D (Benfica, Celtic, Milan, Shakhtar) [Re: 19marcin08]
Szewa Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/09/2004
Postów: 27489
Nie wiem jak obie drużyny podejdą do meczu ale widząc wczoraj kurs 2.78 na Milan w betfair nie mogłem przejść obok niego obojętnie \:\) Nauczony wieloletnim doświadczeniem mogę stwierdzić, że na Milan opłaca się stawiać, gdy kurs przekracza 1.50 ;\) Wszystko oczywiście okaże się za parę godzin ale nieczęsto zdarza się złapać taki kurs na obrońcę tytułu grającego przed własną publicznością przeciwko klubowi, który do europejskiej czołówki raczej nie należy, a na wyjazdach traci połowę ze swojej wartości \:\)

Do góry
Strona 6 z 8 < 1 2 3 4 5 6 7 8 >

Moderator:  Akhu, Biszop 



Kto jest online
11 zarejestrowanych użytkowników (Akhu, Lukasz111, Sensei, igea23, ElNinho[mmdea], rymoholik, Ojro, VVega, alfa, DePito, latajaca_holenderka), 3911 gości oraz 2 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5582271 Postów

Najwięcej online: 4029 @ Wczoraj o 14:25