Strona 1 z 4 1 2 3 4 >
Opcje tematu
#1482625 - 11/08/2007 21:40 Angielskie nonleague, od Conference w dół.
maleo Offline
member

Meldunek: 21/07/2006
Postów: 188
Skąd: Nowy Sącz
Pozwoliłem sobie założyć nowy temat na niższe ligi angielskie, w końcu nowy sezon:)

Bromley – Bath City Conference South(Blue Square South)

Pojedynek dwóch beniaminków. Bromley nie brakuje pieniędzy, władze klubu zainwestowały w wzmocnienie drużyny, gdyż celem drużyny jest awans do Conference. Do klubu sprowadzono kilku dobrych piłkarzy min.: skuteczny napastnik Chaaban z Staines, który w sparingach pokazał się z bardzo dobrej strony, solidny rozgrywający Glover z Ashford, doświadczony obrońca Harris, czy tez rozgrywający Quinton z Sutton. Do tego rzaden z podstawowych graczy z ubiegłego sezonu nie opuścił klubu. Bromley postarał się o dobrych sparingpartnerów, z którymi zagrał bardzo dobre spotkania: remis z Crystal Palace(Champioship) 2-2, remis z Colchester(Championship) 1-1, wygrana z rezerwowym składem Charlton(Championship) 2-1, remis z Ebbsfleet(Conference) 1-1. Wyniki te sa na prawdę obiecujące, tym bardziej, że wszyscy wymienieni powyżej przeciwnicy grają w wyższych ligach, szczególnie może imponować ich gra w ataku( oglądałem kilka skrótów z przedsezonowych spotkan towarzyskich i całkiem dobrze Bromley spisuje się w ofensywie, powinno to starczyć na Conference South). Władze Bath City postawiły sobie za cel utrzymanie składu z zeszłego sezonu. Dlatego też nie pozbyto się rzadnego piłkarza, a kadrę uzupełniono dwoma piłkarzami. W sparingach drużyna prezentowała się średnio, grając z mocniejszymi przeciwnikami, łatwo przegrywali( 0-4 z Cheltenham, 2-5 z Bristol Rovers), zwycięstwa odnosili nad znacznie słabszymi przeciwnikami(3-0 z Yate Town, 2-0 z Gloucester, 2-0 z Melksham). W Bath City w ostatnim towarzyskim meczu z Tiverton(1-1) doznał kontuzji pierwszy bramkarz Evans i nie zagra przeciwko Bromley. Dlatego stawiam na zwycięstwo gospodarzy, którzy mierzą wysoko w tym sezonie, ale nie ma co ukrywać mają ku temu powody. Początek sezonu to i stawka mała.

typ:1
kurs:2.00(bluesquare)
stawka: 4/10

Do góry
Bonus: Unibet
#1485364 - 12/08/2007 18:43 Re: Angielskie nonleague, od Conference w dół. [Re: maleo]
maleo Offline
member

Meldunek: 21/07/2006
Postów: 188
Skąd: Nowy Sącz
Bromley – Bath City 1-1

Bath wyrównało w 91min. \:\(

Do góry
#1490316 - 14/08/2007 02:02 Re: Angielskie nonleague, od Conference w dół. [Re: maleo]
maleo Offline
member

Meldunek: 21/07/2006
Postów: 188
Skąd: Nowy Sącz
Kettering – Hucknall Town Conference North(BlueSquare North)


Kettering to bardzo mocna drużyna, bez jakichkolwiek problemów finansowych. Tak jak w zeszłym sezonie ich celem jest awans do Conference, w ostatnim sezonie awans był bardzo blisko, jednak odpadli w play-off. Właściciel klubu Imraan Ladak postarał się by najlepsi piłkarze z ubiegłego sezonu pozostali w klubie, oraz przeznaczył dość duże fundusze na wzmocnienie drużyny, sprowadzono min.: Mark Cooper(doświadczony pomocnik z Tamworth, mający na swym koncie grę w Premiership z Birmingham i Fulham), Tom Kemp(solidny obrońca, grał regularnie w Tamworth), Tommy Jaszczun(obrońca z Cambridge Utd), Jon Brady(pomocnik z Camridge Utd). Kettering zaliczył dobry start, w sobote wygrali mecz 1-0 na wyjeździe z Stalybridge. Hucknall to bardzo przeciętna drużyna, w przerwie letniej dokonali gruntownej zmiany składu i widać po sparingach, oraz po ostatnim ligowym meczu, że drużyna nie jest jeszcze dobrze zgrana. W sobotę na własnym boisku przegrali 0-2 z beniaminkiem Telford. Obydwie drużyny wystąpią dziś w optymalnych składach. Sądzę, że Kettering powinnien wygrac to spotkanie, a kursy na ich zwycięstwo jakie wystawili bukmacherzy są na prawdę wartościowe, pewnie gdyby nie był to początek sezonu to kurs na zwycięstwo gospodarzy byłby znacznie mniejszy.

typ:1
kurs: 1.83(stanjames)
stawka: 7/10

Do góry
#1491441 - 14/08/2007 05:47 Re: Angielskie nonleague, od Conference w dół. [Re: maleo]
maleo Offline
member

Meldunek: 21/07/2006
Postów: 188
Skąd: Nowy Sącz
Kettering – Hucknall Town 3-2

emocje do samego końca, Hucknall dwa razy prowadziło by w końcu oddać trzy punkty gospodarzom

Do góry
#1493965 - 15/08/2007 03:25 Re: Angielskie nonleague, od Conference w dół. [Re: maleo]
maleo Offline
member

Meldunek: 21/07/2006
Postów: 188
Skąd: Nowy Sącz
Bognor Regis Town FC - Hampton & Richmond Borough Conference South

Pojedynek 12 drużyny z ubiegłego sezonu z beniaminkiem (Hampton to zwycięzca Ryman Premier League). Obydwie drużyny podchodza do tego meczu w różnych humorach. Bognor wygrało na wyjeździe z solidną ekipą Wellling Utd, co prawda dość szczęśliwie, ponieważ decydującą bramkę wbili sobie sami obrońcy Welling. Hampton zaś zagrał bardzo słabe spotkanie u siebie i w rezultacie przegrał 0-2 Eastbourne. Szczególnie słabo zagrała ofensywa, w której brakuje podstawowego napastnika Ian Hodgesa( pauzuje za kartki z ubiegłego sezonu), oraz podstawowego obrońcy Grahama Harpera( leczy kontuzję). Obydwaj również nie wystąpią w meczu z Bognor. Ruchy transferowe w Hampton były znikome, odeszeło 2 piłkarzy, a przyszedł tylko 1. Czyli kadra Hampton jest praktycznie taka sama jak w zeszłym sezonie, gdy grali o jedną lige niżej. Podobną politykę transferową zastosował Bognor, zatrzymano najlepszych piłkarzy, a kadrę uzupełniono trzema graczami. Wydaje się ze kadra Hampton może walczyć tylko o ligowy byt, bo na więcej z pewnością ich nie jest stać. Stawiam na Bongor, przemawia za nimi doświadczenie, dobra gra, fakt że grają po raz pierwszy w tym sezonie u siebie oraz brak ubytków kadrowych. Kursy jakie sa oferowane na to zdarzenie sa jak najbardziej warte gry.

typ:1
kurs:2(gamebookers)
stawka:5/10

Do góry
#1496537 - 16/08/2007 02:29 Re: Angielskie nonleague, od Conference w dół. [Re: maleo]
maleo Offline
member

Meldunek: 21/07/2006
Postów: 188
Skąd: Nowy Sącz
Bognor Regis Town FC - Hampton & Richmond Borough 2-4 \:\(


[b]Newport County – Maidenhead United Conference South

Newport to moim zdaniem najsilniejsza drużyna w Conference South. Być może już w tym sezonie by grali w Conference, gdyby nie fakt, że potraktowali poważnie puchar Walii( Newport lezy na terenie Walii, ale bieże udział w angielskich rozgrywkach), gdzie doszli aż do finału tych rozgrywek(przegrali w finale z mistrzem Walii TNS 0-1). W rezultacie musieli w marcu i kwietniu grać po dwa mecze w tygodniu, co spowodowało ze zabrakło piłkarzom sił na ostatnie mecze, a trzeba zaznaczyć, że w Conference South grają na ogół amatorzy, czyli nie zawsze są przygotowani na grę w 100% w odstępach 3-4 dniowych. Newport w tym sezonie powaznie myśli o awansie, świadczą o tym ciekawe transfery: J. Simpson( pomocnik, w zeszłym sezonie był rezerwowym graczem w Cardiff, reprezentant Szkocji do lat 18), L. Jarman( doświadczony obrońca, 9 razy zagrał w reprezentacji Walii),L. Fowler( utalentowany pomocnik, grał w Newport od marca do maja na zasadzie wypożycznia i spisywał się świetnie, dlatego podpisano z nim kontrakt, reprezentant Walii do lat 21). Z Newport nie odszedł rzaden z podstawowych graczy z ubiegłego sezonu. Maidenhead to beniaminek, awansował do Conference South dzięki zwycięstwu w barażach. Zespół utrzymała kadrę z zeszłego sezonu, sprowadzono do zespołu bardzo dobrego pomocnika W. Daly(AFC Wimbledon), jednak nie zagra dziś, wraz z innym podstawowym pomocnikiem S. Makofo. W ostatnią sobotę Maidenhead nie popisał się, przegrywając u siebie z całkowicie zmienioną drużyną Fisher. Newport zaś zremisował bezbramkowo z Bishop's, z jednym z faworytów ligi. Newport był przeważającą stroną w tym spotkaniu. Trener Peter Beadle po meczu powiedział, że jeśli jego drużyna będzie tak grac w każdym następnym meczu i poprawi trochę skuteczność to jest spokojny o wyniki, oraz dodał, iż wynik 0-0 przeciwko Stortford satsfakcjonuje go. Myślę że Newport nie zawiedzie dziś ani mnie, ani swoich kibiców, którzy zwykle licznie przybywają na domowe mecze Country i wygrają dzisiejsze spotkanie.

typ:1
kurs:1.83(bluesquare)
stawka: 6/10

Do góry
#1518530 - 24/08/2007 20:56 Re: Angielskie nonleague, od Conference w dół. [Re: maleo]
citizen Offline
La Furia Roja

Meldunek: 14/03/2004
Postów: 2383
Skąd: Katowice
Droylsden v Exeter...typ 2...kurs 2.2

City dla mnie to czarny kon tych rozgrywek, mysle ze poza Oxfordem i Torquay to wlasnie oni moga najbardziej zamieszac w conference. w poniedzialek pokazali jak sie gra dobra piłke i mimo remisu z York 1:1 powinni ten mecz rozstrzygnac na swoja korzysc no ale pilka nozna nie zawsze jest sprawiedliwa co moze siwadczyc chocby o remisie jeszcze z 1koleji Droylsden (3:3 Salisbury) dla mnie gospodarze sa spisani na spadek z tej ligi na koniec sezonu, przygladam sie tej druzynie od poczatku zeszlego sezonu kiedy jeszcze grali w Conference North i wiekszosc tych wynikow niepowinna byc taka jakabyla. Juz dzis wiadomo ze City jutro wystapi z malymi klopotami kadrowymi, prawdopodobnie w srodku pomocy zabraknie Gilla i Andy Taylora. wiecej na temat skladow niewiem mimo wszystko typuje na pewne zwyciestwo City.

pozdrawiam

Do góry
#1520468 - 25/08/2007 05:17 Re: Angielskie nonleague, od Conference w dół. [Re: citizen]
[T]-error Offline
I see dead people

Meldunek: 04/08/2001
Postów: 20043
Skąd: Elbląg
Windsor & Eton vs Didcot Town 1 2,40

Po falstarcie przed własną publicznością piłkarze Windsor & Eaton, staj przed szansą rehabilitacji; podejmując zespół Didcot Town.
Goście udanie rozpoczęli sezon British Gas League South & West Division, pokonując u siebie Gosport Borough 2-0 i na wyjeździe 1-0 Marlow strzelając zwycięskiego gola w 88 minucie.
W zespole gości nie zagra wóch podstawowych zawodników w pomocy [Jack King i Matty Jack] natomiast pod dużym znakiem zapytania stoi występ obrońcy Powella.
Gospodarze w których składzie gra dwóch najlepszych napastników ligi [tak mówią :D] Chennels i Roche postawią twarde warunki gościom.
Kurs atrakcyjny 2,40 i biorąc pod uwagę powyższe braki kadrowe Didcot Town można pobrać to za stawkę 3/10 Bwin

bless))

Do góry
#1524116 - 26/08/2007 16:08 Re: Angielskie nonleague, od Conference w dół. [Re: [T]-error]
[T]-error Offline
I see dead people

Meldunek: 04/08/2001
Postów: 20043
Skąd: Elbląg
Windsor & Eton vs Didcot Town 0-3 \:D

No to poradziłem z wyborem meczu

Do góry
#1526843 - 27/08/2007 18:02 Re: Angielskie nonleague, od Conference w dół. [Re: [T]-error]
citizen Offline
La Furia Roja

Meldunek: 14/03/2004
Postów: 2383
Skąd: Katowice
Quote:
Droylsden v Exeter...typ 2...kurs 2.2...wynik 2:3 +




Forest Green v Torquay...typ 2...kurs 2.2

spotkanie dwoch ekip z czolowki tabeli FGR dzieli tylko punkt roznicy do spadkowicza z L2. obie druzyny podobnie zaczely sezon tzn w piewszej kolejce od straty punktow a juz w kolejnych trzech szly jak burza od zwyciestwa do zwyciestwa. tymbardziej jestem zaskoczony postawa FG ktorzy jak nieliczni pamietaja jeszcze dwa sezony temu byli chlopcem do bicia, widac wzmocnienia i roszady w klubie w tym sezonie wyszly na duzo plus. mysle ze jednak nie na taki zeby sprostac Torquay, sa oni dla mnie zdecydowanym faworytem do powrotu do league two. dzis wieczorem wiecej kłopotow kadrowych bedzie mialo FG poniewaz zabraknie 4 zawodnikow z podstawowej jedenastki w tym strzelca ostaniej bramki w zeszly piatek z York - Stuarta Fleetwooda. u gosci niepewny wystep Mansella, lecz jego brak niebedzie tragedia, gral bodajze tylko w jednym meczu w tym sezonie. jak dla mnie kurs zachecajacy bo w granicach 2.1 chetnie zagram.

Do góry
#1526844 - 27/08/2007 18:02 Re: Angielskie nonleague, od Conference w dół. [Re: [T]-error]
citizen Offline
La Furia Roja

Meldunek: 14/03/2004
Postów: 2383
Skąd: Katowice
Quote:
Droylsden v Exeter...typ 2...kurs 2.2...wynik 2:3 +




Forest Green v Torquay...typ 2...kurs 2.2

spotkanie dwoch ekip z czolowki tabeli FGR dzieli tylko punkt roznicy do spadkowicza z L2. obie druzyny podobnie zaczely sezon tzn w piewszej kolejce od straty punktow a juz w kolejnych trzech szly jak burza od zwyciestwa do zwyciestwa. tymbardziej jestem zaskoczony postawa FG ktorzy jak nieliczni pamietaja jeszcze dwa sezony temu byli chlopcem do bicia, widac wzmocnienia i roszady w klubie w tym sezonie wyszly na duzo plus. mysle ze jednak nie na taki zeby sprostac Torquay, sa oni dla mnie zdecydowanym faworytem do powrotu do league two. dzis wieczorem wiecej kłopotow kadrowych bedzie mialo FG poniewaz zabraknie 4 zawodnikow z podstawowej jedenastki w tym strzelca ostaniej bramki w zeszly piatek z York - Stuarta Fleetwooda. u gosci niepewny wystep Mansella, lecz jego brak niebedzie tragedia, gral bodajze tylko w jednym meczu w tym sezonie. jak dla mnie kurs zachecajacy bo w granicach 2.1 chetnie zagram.

Do góry
#1526926 - 27/08/2007 18:25 Re: Angielskie nonleague, od Conference w dół. [Re: citizen]
citizen Offline
La Furia Roja

Meldunek: 14/03/2004
Postów: 2383
Skąd: Katowice
Aldershot v Crawley...typ 1...kurs 1.9

Martin Kuhl trener shots i całe szefostwo od meczu z Drosdylen zachwycone grą swoich piłkarzy. Aldershot to młody zespoł ale to co pokazuja na boisku wcale na to nie wskazuje i wg mnie moga oni podjac walke z najsilniejszymi z nonleague. wspaniała forma Daviesa ktory w meczu z Histon strzelił 2 bramki w tym jedna ze stalego fragmentu rzutu wolnego z ponad 25m. Crawley od "wielkich" zakupow, niby zrobil maly krok na przod - miala to by byc wygrana z Northwich 2:1 no i dwie bramki Viery. z tym ze nowi gracze oprocz Jamesa Krause (Rushden & Diamonds) ktory pojawil sie na boisku z 90' - siedzieli na ławce. trener nieskorzystal z mlodego srodkowego obroncy Bartleya i bramkarza Josha Claphama (Plymouth). Aldershot to strasznie trudny teren (i to samo mowi Evans przed wyjazdem) trener Crawley widzi jednak szanse na punkty w tym ze shots to mlody (ale przeciez nie niedoswiadczony?) zespol. mysle ze w tym spotkaniu bedzie zacieta walka o kazdy metr boiska, lecz 3 punkty zostana w Aldershot.

pozdrawiam

no i jakby ktos mogl usunac jeden post wyzej bo jakos przez przypadek tak wyslalem..

Do góry
#1598665 - 17/09/2007 18:53 Re: Angielskie nonleague, od Conference w dół. [Re: citizen]
Ryan20 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 24/04/2005
Postów: 5399
Skąd: TUREK / WROCŁAW
no to jedziemy dalej \:\)

Anglia Conference, Główny zakład

Aldershot Town - York City ... 1,65 3,40 4,50
Altrincham FC - Cambridge United ... 3,00 3,20 2,10
Burton Albion - Ebbsfleet United ... 1,70 3,40 4,20
Crawley Town - Woking FC ... 1,85 3,25 3,65
Exeter City - Forest Green Rovers ... 1,70 3,40 4,20
Halifax Town - Northwich Victoria ... 1,60 3,50 4,70
Histon - Torquay United ... 2,80 3,20 2,20
Kidderminster Harriers - Droylsden ... 1,55 3,50 5,20
Salisbury City - Stafford Rangers ... 1,60 3,50 4,70
Stevenage Borough - Farsley Celtic ... 1,35 4,00 7,50
Weymouth - Rushden & Diamonds ... 2,10 3,20 3,00

1. Przełamanie Yorku. Wyzwanie to spore bo grają ze świetnie grającym Aldershot, jednak York naprawde nie gra tak słabej piłki jak wskazują wyniki. przełamać sie kiedyś muszą - możnaby zacząc grać na WIN progresje jesli nie jutro to Grays, Halifax polegną \:\) ja stawiam x2 za 1,96
2. WIN Exeter. 1,7 całkowicie mi wystarcza, to jest team na czub tabeli, w ich ataku błyszczy Logan, trzeba ograć przeciętnych Leśnych Chłopców
3. WIN Halifaxu, 1,6 dosyć nisko ale jest typowy zespół własnego boiska juz od kilku lat, Northwich ma duże kłopoty kadrowo-organizacyjne, niespodzianki nie być powinno
4. z reszty meczów grałbym Stafford x2, Ebbsfleet x2 czyli w poszukiwaniu niespodzianek \:p

Do góry
#1598693 - 17/09/2007 19:14 Re: Angielskie nonleague, od Conference w dół. [Re: Ryan20]
Bosman_ Offline
veteran

Meldunek: 05/12/2004
Postów: 1542
Skąd: Wrocław/Poznań
ryan20 a nie typujesz kidderminister na 1 ?? albo nawet z handicapem w koncu graja z amatorami...

Do góry
#1598715 - 17/09/2007 19:25 Re: Angielskie nonleague, od Conference w dół. [Re: Bosman_]
Ryan20 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 24/04/2005
Postów: 5399
Skąd: TUREK / WROCŁAW
nie gram z jednego prozaicznego powodu. Z tego co mnie pamieć nie myli jeszcze nie zdażyło mi sie zagrać jakoś odwazniej na Kidd's \:\) (każdy ma swoje gusta i guściki hehe) jest to dla mnie drużyna himeryczna. Wygrać powinni bo grają ze słabeuszami... Przypomne jednak że do 90 minuty meczu Droylsden-Weymouth było 1-2 i to gospodarze cisneli.

Do góry
#1598770 - 17/09/2007 20:25 Re: Angielskie nonleague, od Conference w dół. [Re: Ryan20]
swansea Offline
member

Meldunek: 08/11/2006
Postów: 126
Skąd: Toruń
wiem, że taka zabawa groźniejsza, ale z tego co widać ja bym
dał HC-1 na Stevenage, Kiddys i Halifax..
przynajmniej dwa by weszły imho.
no i może Torquay na wyjeździe bo 2.2 ładnie wygląda..

co Wy na to??

Do góry
#1599285 - 18/09/2007 01:59 Re: Angielskie nonleague, od Conference w dół. [Re: swansea]
Bosman_ Offline
veteran

Meldunek: 05/12/2004
Postów: 1542
Skąd: Wrocław/Poznań
ja mysle o exeter, halifax i ich przeciwnicy dawno nie remisowali i boje sie remisu... tymbardziej ze head to head na niekorzysc halifaxa, a exeter jeszcze nie wygrał u siebie i ma head to head obiecujace... sugerowałbym czysta 1 na exeter

Do góry
#1599490 - 18/09/2007 03:09 Re: Angielskie nonleague, od Conference w dół. [Re: Bosman_]
Kefir70 Offline
old hand

Meldunek: 28/11/2005
Postów: 778
Skąd: Poznań
Ja proponuję

Kidderminster-Droylsden 1 1,55 - moim zdaniem to super kurs. Kiderminster będzie jednym z pretendentów do awansu.. w każdym razie w mojej ocenie to drużyna o niebo lepsza od Weymouth.. w Droylsden nadal pauzują za kartki McGuire(M) i Daly(F) czyli dwóch podstawowych zawodników...ja uważam , że kurs winien oscylować na poziomie 1,25 -1,3 , a skoro jest taki ładny to gram to. Droylsden w mojej ocenie to totalne nieporozumienie w Conference. I zwróćcie uwagę , że o ile w Nortwich i Stafford zaczęło się ściąganie posiłków to Droylsden nie robi nic. i tak też gra. a ja p-ko nim.zawsze i wszędzie:)

Halifax-Nortwich 1 1,6 - gram także dalej p-ko Nortwich , tym bardziej , że w mojej ocenie Halifax wcale nie jest taki słaby. W meczu z Torquay jak wynika ze statystyk przez większą część meczu mieli przewagę... a w Nortwich bałagan..wywalają zawodników..ściągają zawodników...ale efektów brak..

Altrincham-Cambridge 2 2,2 - krótko ..gram dalej wierząc w siłę "drugiej młodości" Lea Fortune-West-a..tym bardziej , że Altrincham do potentatów nie należy..

Stevenage nie gram , bo tu akurat kurs mi nie pasuje

Do góry
#1599535 - 18/09/2007 03:23 Re: Angielskie nonleague, od Conference w dół. [Re: Kefir70]
crova Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 30/05/2006
Postów: 7896
Skąd: Kraków
Nie znam sie bynajmniej na tej lidze ale proponuje..wg statystyk

SALISBURY-STAFFORD 1 @ 1.60 goscie graja fatalnie, bilans bramek na wyjezdzie o czyms mowi 1:8

Równiez ladnie wyglada Halifax 1 @ 1,60 oraz Kidderminster-Droylsden 1 1,55
jak mozna napiszcie cos o Salisbury \:\)

Do góry
#1599835 - 18/09/2007 05:26 Re: Angielskie nonleague, od Conference w dół. [Re: Bosman_]
lysy1 Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 24/06/2006
Postów: 1959
Skąd: Kraków
Originally Posted By: Bosman_
ja mysle o exeter, halifax i ich przeciwnicy dawno nie remisowali i boje sie remisu... tymbardziej ze head to head na niekorzysc halifaxa, a exeter jeszcze nie wygrał u siebie i ma head to head obiecujace... sugerowałbym czysta 1 na exeter


Exeter - Forest Green u siebie 1, X, 1, X, 1,...??

Do góry
Strona 1 z 4 1 2 3 4 >

Moderator:  Akhu, Biszop 



Kto jest online
6 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, akagi, rafal08, ElNinho[mmdea], igea23, Lukasz111), 3399 gości oraz 12 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45044 Tematów
5581616 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49