Strona 15 z 16 < 1 2 ... 13 14 15 16 >
Opcje tematu
#160905 - 16/12/2004 06:59 Re: Odp.
sebkos Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 23/12/2003
Postów: 6731
Skąd: Nowy Sącz
No cóż po raz kolejny niestety przyznaję się do porażki, hmm porażki (skoro trafiłem wczoraj 4/5)- tak porażki a nawet klęski - swojej i sportu.
Porażki do której skusiłem takich ludzi jak Brokstar i BeniToo
Tobie Romanie Giertychu gratuluję - gratuluję ci jesteś naprawdę dobry w tym co robisz - coraz lepszy - pięknie tropisz oczustwa, wałki itp - masz przyszłość, byle cię wcześniej buki nie usunęli.
Ale sport nie ma być ciągłymi wałkami, ale jest - jak w polityce żądzi tu kasa. Tak my też gramy dla kasy dlatego jest jak jest. Pozdrawiam

Do góry
Bonus: Unibet
#160906 - 16/12/2004 07:43 Re: Odp.
Giertyszek Offline
Inwestor

Meldunek: 07/12/2004
Postów: 7747
Skąd: Warszawa
Podsumowanie wczorajszego dnia.

Trafiłem wygraną Ulkeru, w Moskwie jak widać wałka nie było, ale było blisko remisu nawet bez wałka skoro w 39minucie był remis..Potwierdziło się to o czym mówiłem że czynnik psychologiczny, swiadomosc przewagi kadrowej, powoduje osłabienie motywacji do gry, przyjmuje sie postawę "i tak wygramy" wiec granie na handicap (-18) bylo samobójstwem. Nie bede tu wymienial o kogo chodzi ale pare osob wczoraj na tym wtopiło. Dzis czekamy na Prokom, ale kto posluchał sie mnie i zagral wersje dla ostroznych (z handicapami dodatnimi) w systemie 2z3 lub "4" to juz nie przegrał bo 2 typy weszly (na 2 mecze rozegrane).

Pozdrawiam
Roman Giertych

Do góry
#160907 - 16/12/2004 08:14 Re: Odp.
gremlin Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 21/11/2004
Postów: 7963
Quote:

No cóż po raz kolejny niestety przyznaję się do porażki, hmm porażki (skoro trafiłem wczoraj 4/5)- tak porażki a nawet klęski - swojej i sportu.
Porażki do której skusiłem takich ludzi jak Brokstar i BeniToo
Tobie Romanie Giertychu gratuluję - gratuluję ci jesteś naprawdę dobry w tym co robisz - coraz lepszy - pięknie tropisz oczustwa, wałki itp - masz przyszłość, byle cię wcześniej buki nie usunęli.
Ale sport nie ma być ciągłymi wałkami, ale jest - jak w polityce żądzi tu kasa. Tak my też gramy dla kasy dlatego jest jak jest. Pozdrawiam


czy chcesz przez to powiedziec ze tym forum zarzadzaja buki???? bo tak to zrozumialem jezeli jestem w bledzie to mnie wyprowadz z niego.pozdrawiam

Do góry
#160908 - 16/12/2004 08:26 Re: Odp.
sebkos Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 23/12/2003
Postów: 6731
Skąd: Nowy Sącz
Nie no jasne ze forum nie Gremlin - to była taka prznośnia dla Romka
PS. Z polityki wzięta - grupa trzymająca władzę

Do góry
#160909 - 16/12/2004 09:04 Re: Odp.
brokstar Offline
addict

Meldunek: 15/02/2004
Postów: 591
Skąd: Pruszków
A ja znowu idę za kilkanaście minut popełnić bukamcherskie harakiri. Bo gram dubla Cibona z Maccabi. Dlaczego Cibona? Ten zespół jest dużo mocniejszy od Partizana, bardziej doświadczony. Jak każdy zespół bałkański dysponują świetnymi rzucającymi za 3 pkt. i do tego dość solidnych graczy podkoszowych. Zapewne ktoś z pary Vrankovic, Zizic będzie wyznaczony do pilnowania Masiulisa. Sopot bez Jamisona(mała strata, gdyż ten zawodnik ewidentnie jest bez formy - prawdopodobne rozwiązanie kontraktu), oraz z chorymi ale zapewne będącymi w stanie grać Nemethem i Wójcikiem. Ten mecz będzie bardziej "fizyczny" niż "techniczy" i takie dolegliwości mogą wyjść bokiem. Co do Maccabi to piekielnie mocna machina Żydowska z dużym naciskiem na występy w swojej hali. Brak Duenasa będzie bardzo odczuwalny ponieważ nie jest to może gracz wybitny w ataku ale w jego przypadku chodzi o zapewnienie bezpieczeństwa na desce. Weterani w osobach Bodirogi i Fucki nie grają już tak skutecznie jak kilka lat temu a w Barcelonia za dużo jest na ich głowie. Tylko dobra skuteczność obwodowa da zwycięstwo gościom ale to tylko przy poziomie 52-58 % (lub więcej oczywiście ).

P.S. Co do zaczepek personalnych Pana R.G2 to mam je w bardzo głębokim poważaniu. Widzę też, że Twój kupon Euroligowy zależy od Sopotu ponieważ zagrałeś w Profku a tam nie ma wariantów HC+/-. Mógłbym dalej pisać ale chyba mi się nie chce. Ahh te wałki, taka szansa a durni ruscy go nie zrobili. Totalnie głupi oni są.

pozdrawiam brokstar


Edited by brokstar (16/12/2004 09:07)

Do góry
#160910 - 16/12/2004 09:26 Re: Odp.
italodisco70 Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 18/11/2004
Postów: 1642
Na dzis wiec Cibona z handi(skoro potwierdza brokstar i amkwish to trzeba grac:)),ale Maccabi troche sie boje,biorac jeszcze pod uwage ostatnio slabsza forme.Drugi mecz to treviso z Unicaja.Wlosi u siebie wygraja,tylko pytanie czy przelamia handi.Unicaja w lidze gra dosc dobrze na wyjezdzie,ale to sredniak europejski.Treviso wraz z Zydami,CSKA to czolowka.Juz i tak troche Wlosi potracili pkt.Nie uwazacie ze Uleb jest duzo pewniejszy do obstawiania? Duze zroznicowanie poziomow,a w Eurolidze wyrownane zespoly

Do góry
#160911 - 16/12/2004 09:27 Re: Odp.
wyz Offline
veteran

Meldunek: 06/05/2004
Postów: 1272
Skąd: Białystok
wiem ze napisze bez uzasadniena iwogle, ale wydaje mi sie ze na dzis taki tripelek bedzie odpowiedni (fakt ze dosc niskie kursy )
maccabi+cibona+siena

zobaczymy,
zycze wyskich wygranych wszystkim

Do góry
#160912 - 16/12/2004 10:03 Re: Odp.
KRAJAN Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 16/03/2004
Postów: 15586
Skąd: Lublin
Na dziś rozpisik 2/3:
1) Cibona Zagreb - Prokom Trefl Sopot Euroliga 1(-6.5)
2) Maccabi Tel Aviv - Barcelona Euroliga 1(-7.5)
3) Benetton Treviso - Unicaja Malaga Euroliga 1(-5.5)
+ dwa pewniaczki
1) Efes Pilsen - Partizan Belgrade Euroliga 1 (1.08)
2) Montepaschi Siena - Scavolini Pesaro Euroliga 1 (1.15)
Nie będę przedstawiał swoich analiz bo i tak już dużo o tych meczach napisano
Pozdrawiam
KRAJAN

Do góry
#160913 - 16/12/2004 10:19 Re: Odp.
sebkos Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 23/12/2003
Postów: 6731
Skąd: Nowy Sącz
Benetton zmienił skład co nie wyjdzie im na dobre przynajmniej w tym roku - uważam że można zagrać handi na Unicaje. Garba będzie wychodził ze skury by się pokazać z jak najlepszej strony.
Efes powinien złamać linie (ale tu najlepszym szpecem będzie kolega z komisji śledczej - powinien się wypowiedzeć czy coś tu niemiło pachnie

Do góry
#160914 - 16/12/2004 10:25 Re: Odp.
SZYMEL Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 03/06/2004
Postów: 1737
Skąd: Płock

Do góry
#160915 - 16/12/2004 12:09 Re: Odp.
bynio Offline
old hand

Meldunek: 12/12/2003
Postów: 714
Maccabi - Barcelona 1 9/10
Jak potrafi zagrac Maccabi wszyscy wiedza .Polot ,fantazja i nieszablonowe akcje.Gra Barcy to zupelnie skrajny przypadek.Graja tak nudna koszykowke ze mozna przy tym zasnac.Napisze o jednej rzeczy na ktora zdaje sie niewielu zwraca uwage.Izrael wbrew swojemu polozeniu geograficznemu nie wiedziec czemu na sile zostal "doklejony' pod europejskie rozgrywki .Z czym to sie wiaze ? Ano z tym ze wszystkie europejskie zespoly wybierajace sie na mecze do Izraela musza odbyc meczaca podroz ze o zmianie klimatu nie wspomne.Pomijajac oczywista klase gospodarzy mysle ze ma to spory wplyw na zwyciestwa Maccabi u siebie.Dosc powiedziec ze ostatnia porazke na wlasnym parkiecie poniesli jeszcze w poprzedniej edycji EL ze Skipperem jakies 10 miesiecy temu.
Dobra, teraz powazniej.O oslabieniach katalonczykow koledzy juz wpominali .Maccabi juz na 99% z Vujcicem i raczej nie obawial bym sie o jego dyspozycje po kontuzji nogi ktora wykluczyla go z meczu w lublianie.To nie byla jakas bardzo powazna kontuzja skoro byl z zespolem w Lublianie i wyszedl nawet w dresie na prezentacje.Gdyby bylo inaczej na pewno zostal by w domu.W tym meczu niespodzianki nie bedzie.

Adecco Asvel vs. Zalgiris Kaunas 2 7/10
Widzialem dwa mecze Asvelu.Powiem tylko tyle ze jest to najgorsza ekipa z tych ktore mialem okazje ogladac w akcji.Niby zmienil sie trener wymienili kilku zawodnikow a graja taka sama padake jak w ubieglym sezonie .Indywidualne popisy malo ustawionych akcji tak jakby grali bez trenera albo spotkali sie ze soba pierwszy raz na parkiecie.Bardzo przecietna ekipa.
W Zalgirisie coraz wiecej zaczyna wnosic do gry weteran Pack.Widac wyraznie coraz lepsze zrozumienie z kolegami z zespolu.Beard,Salenga,Ginevicius czy Timinskas sa indywidualnie duzo lepszymi zawodnikami niz ich odpowiednicy po stronie Asvelu . W sumie jako zespol prezentuja sie jeszcze bardziej korzystnie.

Do góry
#160916 - 16/12/2004 12:53 Re: Odp.
buszmen Offline


Meldunek: 17/06/2003
Postów: 6411
Skąd: Toruń
Z tego co ja wiem i z tego co piszą na forum BA to Vujcic jednak nie zagra;]. Z tym, że w Barcelonie oprócz Duenasa ma ponoć nie grać Ilevsky, a nie w pełni sił są także[choć zagrają] Bodiroga, Fucka i Gasol.

Mi wczorajsze kupony kończy Siena, Efes i Maccabi i mam nadzieje, że nic mnie tu niemiło nie zaskoczy;]

Do góry
#160917 - 16/12/2004 12:58 Re: Odp.
aqu32 Offline
enthusiast

Meldunek: 18/11/2004
Postów: 301
Skąd: PABIANICE - miasto bycze
Nie ma bata Maccabi musi dziś wygrać i koniec ." i kropka"

Może kilka słów uzasadniena (chociaż inni też już sporo mądrych wniosków wyciągnęli):
1) Maccabi po porażce...... zresztą wynikającej z olania przeciwnika i daję słowo, że Jachwe (i pewnie nie tylko on ) w niebie by się przewracał gdyby przegrali drugi raz pod rząd;
2) Własna hala w Tel Awiwie to prawdziwa mekka dla kibiców i rzecz jasna graczy. Zydki traktują Maccabi jako ich wizytówkę dla resztę świata. Nigdy nie byłem na ich meczu ale po transmisjach w TV mogę powiedziec że jest to połączenie włoskiej pasji futbolem z bałkańskim zaangażowaniem kibiców w to co dzieje się na parkiecie.
3) Prestiż ... Mecz z Barcą to taki mały sprawdzian przed Final Four. Silna hiszpańska drużyna z charakterem. Prezesi Maccabi nie po to dają miliony zielonych, żeby taki meczyk przegać.
A co przemawia za ewentualną porażką ? hmmm Chyba to, że Barca to co miała w tym roku do przegrania to już przegrała. Głupia wpadka u siebie z Żalgirisem ostro skomplikowała im sytuację. A zwycięstwo nad taką drużyną zmyło by w dużym stopniu tę plamę. Ale jak to zrobić? Lepiej żeby ich trener nic nie wymyślił...

Do góry
#160918 - 16/12/2004 14:27 Re: Odp.
klawiatura Offline
enthusiast

Meldunek: 25/11/2004
Postów: 215
Skąd: Szczecin --> Rzeszów
Potraktujcie poniższe z przymrużeniem oka, gdyż znawcą kosza ja nie jestem, ale od kilku dni "czuję", że Prokom wygra. Ot lamerskie przeczucie.

Do góry
#160919 - 16/12/2004 16:02 Re: Odp.
Amkwish Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/01/2004
Postów: 29182
Quote:

Potraktujcie poniższe z przymrużeniem oka, gdyż znawcą kosza ja nie jestem, ale od kilku dni "czuję", że Prokom wygra. Ot lamerskie przeczucie.




Ja mialem takowe na poprzedni mecz i rzeczywiście Prokom wygrał.
Z tym ,że....Twoje Klawiatura sie nie liczy,a moje było fachowe:-)))))

Dzis Cibona -hc !!!

Sorka,pozartowac tez czasem trzeba,bo Euroligi na poważnie nie da się typować:P

Pozdrawiam

amkwish


Edited by amkwish (16/12/2004 17:55)

Do góry
#160920 - 16/12/2004 16:35 Re: Odp.
brokstar Offline
addict

Meldunek: 15/02/2004
Postów: 591
Skąd: Pruszków
Quote:

Maccabi - Barcelona 1 9/10
Jak potrafi zagrac Maccabi wszyscy wiedza .Polot ,fantazja i nieszablonowe akcje.Gra Barcy to zupelnie skrajny przypadek.Graja tak nudna koszykowke ze mozna przy tym zasnac.Napisze o jednej rzeczy na ktora zdaje sie niewielu zwraca uwage.Izrael wbrew swojemu polozeniu geograficznemu nie wiedziec czemu na sile zostal "doklejony' pod europejskie rozgrywki .Z czym to sie wiaze ? Ano z tym ze wszystkie europejskie zespoly wybierajace sie na mecze do Izraela musza odbyc meczaca podroz ze o zmianie klimatu nie wspomne.Pomijajac oczywista klase gospodarzy mysle ze ma to spory wplyw na zwyciestwa Maccabi u siebie.Dosc powiedziec ze ostatnia porazke na wlasnym parkiecie poniesli jeszcze w poprzedniej edycji EL ze Skipperem jakies 10 miesiecy temu.
Dobra, teraz powazniej.O oslabieniach katalonczykow koledzy juz wpominali .Maccabi juz na 99% z Vujcicem i raczej nie obawial bym sie o jego dyspozycje po kontuzji nogi ktora wykluczyla go z meczu w lublianie.To nie byla jakas bardzo powazna kontuzja skoro byl z zespolem w Lublianie i wyszedl nawet w dresie na prezentacje.Gdyby bylo inaczej na pewno zostal by w domu.W tym meczu niespodzianki nie bedzie.

Adecco Asvel vs. Zalgiris Kaunas 2 7/10
Widzialem dwa mecze Asvelu.Powiem tylko tyle ze jest to najgorsza ekipa z tych ktore mialem okazje ogladac w akcji.Niby zmienil sie trener wymienili kilku zawodnikow a graja taka sama padake jak w ubieglym sezonie .Indywidualne popisy malo ustawionych akcji tak jakby grali bez trenera albo spotkali sie ze soba pierwszy raz na parkiecie.Bardzo przecietna ekipa.
W Zalgirisie coraz wiecej zaczyna wnosic do gry weteran Pack.Widac wyraznie coraz lepsze zrozumienie z kolegami z zespolu.Beard,Salenga,Ginevicius czy Timinskas sa indywidualnie duzo lepszymi zawodnikami niz ich odpowiednicy po stronie Asvelu . W sumie jako zespol prezentuja sie jeszcze bardziej korzystnie.




Oj Bynio Bynio zacząłeś nadawać na podobnych falach co ja i Sebkoś. Więc niestety lada dzień niektórzy zaczną na Ciebie jechać :P. A tak już na poważnie to dość ciekawe spostrzeżenie co do tych podróży i klimatu. Nie jest to ironiczna uwaga w żadnym wypadku.

Masz rację Amkwish w tym sezonie Eligi nie da się typować na poważnie. Może przed typami trzeba sobie podrażnić gardło :P. Dobra koniec głupotami. Za 3 godziny festwial koszykówki na najwyższym możliwym poziomie w Europie.

pozdrawiam brokstar

Do góry
#160921 - 16/12/2004 16:47 Re: Odp.
larsson Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/06/2003
Postów: 19966
Skąd: Bytom
Unibet wystawił kurs na Olmpiakos 7.0 nie ma co ja to gram !!!!!

Do góry
#160922 - 16/12/2004 18:01 Re: Odp.
zw1 Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 31/08/2002
Postów: 2036
Skąd: Köslin
Quote:

Podsumowanie wczorajszego dnia.

Trafiłem wygraną Ulkeru, w Moskwie jak widać wałka nie było, ale było blisko remisu nawet bez wałka skoro w 39minucie był remis..Potwierdziło się to o czym mówiłem że czynnik psychologiczny, swiadomosc przewagi kadrowej, powoduje osłabienie motywacji do gry, przyjmuje sie postawę "i tak wygramy" wiec granie na handicap (-18) bylo samobójstwem. Nie bede tu wymienial o kogo chodzi ale pare osob wczoraj na tym wtopiło. Dzis czekamy na Prokom, ale kto posluchał sie mnie i zagral wersje dla ostroznych (z handicapami dodatnimi) w systemie 2z3 lub "4" to juz nie przegrał bo 2 typy weszly (na 2 mecze rozegrane).

Pozdrawiam
Roman Giertych



Romek, qrwa, ale Ty fachowo piszesz!!ja pierdole...muszę uważniej śledzic Twoją działalność na forum...
Qrwa ale z Ciebie spec...nie ma co pierdolić>>>ROMEK jest OK...
a tak już poza tym wszystkim z wszystkimi zgadzam się z wami ...
Macabi powinno rozjechać Hiszpanów...z Ivanowskim czy nie przy słabej koncentracji Żydków w końcówce powinno być jakieś 15-20 pkt...
ps.Jeszcze jedno:Roman,TY chyba wszystko wiesz

Do góry
#160923 - 16/12/2004 19:11 Re: Odp.
Amkwish Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/01/2004
Postów: 29182




Romek, qrwa, ale Ty fachowo piszesz!!ja pierdole...muszę uważniej śledzic Twoją działalność na forum...






Panowie,chcecie czy nie chcecie ale posty Giertycha sa utrzymane w tonie i w formie,jaka chciałoby się widzieć u wszystkich userów.

Mozna mieć o Nim różne zdania,ale jednego (na razie i mysle,że bedzie tak nadal) nie mozna Mu zarzucić - ten user z całą pewnościa nie robi tu obory.

Jest oczywiście(podobnie jak Norman100 na "stadionie")postacią kontrowersyjna ,jednak uważam,że Jego obecnośc w oczywisty sposób wzbogaca ten temat.

A dla tego ostatniego będzie zdecydowanie lepiej ,gdy dyskusja "Giertych kontra Reszta" zamieni się w dialog wszystkich userów,bez ostracyzmu i wytykania palcem kogokolwiek.

Sam przepraszam Giertycha za zbyt dosadne sformułowania w moim poscie,mea culpa

Pozdrawiam

amk-mod

Do góry
#160924 - 16/12/2004 21:13 Re: Odp.
wyz Offline
veteran

Meldunek: 06/05/2004
Postów: 1272
Skąd: Białystok
Quote:

wiem ze napisze bez uzasadniena iwogle, ale wydaje mi sie ze na dzis taki tripelek bedzie odpowiedni (fakt ze dosc niskie kursy )
maccabi+cibona+siena

zobaczymy,
zycze wyskich wygranych wszystkim




w ostatbneij chwili dorzucilem Treviso i Efes i wsio jest na plusie


Do góry
Strona 15 z 16 < 1 2 ... 13 14 15 16 >

Moderator:  Akhu, rafal08 



Kto jest online
6 zarejestrowanych użytkowników (alfa, VVega, akagi, wHiTe_StAr, burbon, igea23), 927 gości oraz 8 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45044 Tematów
5581187 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49