Strona 1 z 2 1 2 >
Opcje tematu
#160933 - 30/08/2004 02:07 Nowy "Parkiet"
Amkwish Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/01/2004
Postów: 29182
Witam :-)

Nowy,bo NBA przeszła do "USA Sports".

Ustalaliśmy wstepnie,że na "parkiecie" maja swoje miejsce

1)Ligi Europejskie
-włoska
-hiszpańska
-niemiecka
-grecka
-francuska
-szwedzka
-fińska
-inne (jakie ? dajcie ew.propozycje - ważne,musi to byc liga ,kaja w ofercie buki,to oczywiste)

Proponuję,tym którzy zgodzili się miec pieczę nad poszczególnymi ligami o pozakladanie swoich tematów i ważne ...!!!

w pierwszym poście danego tematu zawrzyjcie,w miare możliwości ,podstawowe informacje o danej lidze.

Proponuję jak najzwyczajniesze tytuły tematów,np.

"Liga włoska" czy "Liga niemiecka" lub
"Liga hiszpańska ACB"

Proponuje w każdej lidze podział na "rundy" !
Tak więc na przykład temat na pierwsze mecze ligi włoskiej winien być taki
"Liga włoska - 1 kolejka"
a pierwszy zamieszczony w tym temacie post winien zawierać "schedule",ok ?

Lige niemiecką prowadzi Brokstar.

Sebkos i Ben - przypomnijcie się proszę i wypowiedzcie raz jeszcze co chcecie prowadzić.

Jeżeli Ktoś zgłaszał wcześniej chęć "opieki" nad ktorąś z lig,a nie wymieniłem Go tutaj,to niech mi wybaczy (straszny mam kołowrotek z nowym działem) i bedzie uprzejmy sie raz jeszcze przypomnieć.

Prosze równiez wszystkich nowych chetnych do porowadzenia poszczególnych lig o oferowanie swoich kandydatur

2)Euroliga

3)ULEB Cup

Sebkos - Ty to prowadzisz ,a kto Ci pomoże,to Twoje zmartwienie,hehe.

4)Turnieje mistrzowskie i inne rozgrywki międzynarodowe(miedzyklubowe)

Jak cos takiego będzie grane to będziemy reagowali na bieżaco.

5) Konkursy
To ewentualnie - jak pomysł bedzie dobry,czemu nie

6)Tematy pomocnicze,jak np. "Linki" ,itp.

7)Temat organizacyjny - myślę,że niech istnieje na stałe,bo pewnie w każdej chwili będzie potrzeba o czymś z tej działki porozmawiać.

I jeszcze jedno przypomnienie.

Nie ma na "Parkiecie" miejsca na bluzganie i "puke'owanie - wszystkie posty z czyms takim bedą deletowane.

Nie będzie tolerowana ,powszechna niestety na forum praktyka,edytowania własnych postów,po to tylko,by obok wcześniej prognozowanego wyniku wkleić piwo lub uśmiech.
Kazdy umie czytać i wie jak kto typował,nie ma powodu ,by "narcystyczne" posty robiły tu śmietnik.

Bardzo niechetnie widziane posty z treścią np.
"Żalgiris wygra na 100% !!!!"

Kazdy typ,a przynajmniej ten podawany jako pierwszy powinien mieć ,chociaż krótkie,uzasadnienie.

Pewnie nie jest to potrzebne tym,którzy ryzykuja kwoty,za które mozna kupić nowe kredki świecowe do szkoły,ale wiekszość tu obecnych traktuje typerkę na poważnie i dlatego apeluje o rozsądne posty z typami.

To na razie tyle uwag,teraz Wasza kolej - proszę o opinie i pomysły

Pozdrawiam

amkwish - Sulphur City

Do góry
Bonus: Unibet
#160934 - 30/08/2004 02:29 Re: Nowy "Parkiet"
Top Dog Offline
addict

Meldunek: 21/08/2004
Postów: 687
Skąd: Flushing Meadows
Ja moge sie opiekowac liga włoska i hiszpanska jak nie ma sie kto nimi zająć :rolleyes:
w american sports z checia zaopiekuje sie wnba

Do góry
#160935 - 30/08/2004 03:41 Re: Nowy "Parkiet"
Amkwish Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/01/2004
Postów: 29182
[QUOTE]Oryginalnie wysłał Top Dog:
[qb]Ja moge sie opiekowac liga włoska i hiszpanska jak nie ma sie kto nimi zająć :rolleyes:
w american sports z checia zaopiekuje sie wnba [/qb][/QUOTE] [QUOTE]Oryginalnie wysłał Top Dog:
[qb]Ja moge sie opiekowac liga włoska i hiszpanska jak nie ma sie kto nimi zająć :rolleyes:
w american sports z checia zaopiekuje sie wnba [/qb][/QUOTE]Załatwione

Top ,może sobie jeszcze kogoś dobierzesz do pomocy albo sam sie zgłosi - śmiało Dog nie gryzie

Bez opieki liga grecka i obie skandynawskie.
Szczególnie zależy mi z tych ostatnich na szwedzkiej,bo jest IMHO dość przewidywalna i typując ją w ubiegłym sezonie miałem lepsze rezultay niz w NBA

Acha,skasowałem posty o "kasowaniu" i pozwoliłem sobie zdeletować tematy "olimpijskie",uznałem,że istnialy tylko dla potrzeb turniejów w Atanac i nie bedziemy z nich korzystać ,jeżeli chodzi o typy ligowe.

Sukcesywnie poprzenoszę archiwalne tematy związane z NBA do "USA Sports" ,ale jest ich tyle,że...pomału dam radę :-)

Przy okazji pytanie - czy zostawić archiwalia dotycząe Eurobasketu ?

Pozdrawiam

amkwish - Sulphur City

Do góry
#160936 - 30/08/2004 03:44 Re: Nowy "Parkiet"
Top Dog Offline
addict

Meldunek: 21/08/2004
Postów: 687
Skąd: Flushing Meadows
Dzieks amkwish
załtawione jeśli chodzi o hiszpanska i wloska lige a co z wnba? :rolleyes:

Do góry
#160937 - 30/08/2004 03:56 Re: Nowy "Parkiet"
Amkwish Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/01/2004
Postów: 29182
[QUOTE]Oryginalnie wysłał Top Dog:
[qb]Dzieks amkwish
załtawione jeśli chodzi o hiszpanska i wloska lige a co z wnba? :rolleyes: [/qb][/QUOTE]Pisząc "załatwione" miałem na myśli róznież WNBA - btw może Ileyton wróci ? mam taka nadzieję.

amkwish

Do góry
#160938 - 30/08/2004 20:42 Re: Nowy "Parkiet"
Mastro Tomo Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 18/08/2003
Postów: 2141
Skąd: Kraków
Zaraz zaraz chwileczkę, nie widzę tu Ligi Polskiej (EBL, czy PLK) jak kto woli.

To, że nie ma jej w bukach, to nie znaczy, że nie można by było o niej troszkę podyskutować, na e-basket.pl jest coś takiego jak Liga Typerów ( do wygrania koszulki ), może gdyby był tu taki kącik Ligi Polskiej, to znalazło by się trochę fachowych analiz.

Nie wiem czy ten pomysł może zaistnieć, ale Pozdrawiam

Do góry
#160939 - 30/08/2004 20:56 Re: Nowy "Parkiet"
Amkwish Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/01/2004
Postów: 29182
Brylant,o wielu ligach można by podyskutować,ale to jest forum dla TYPERÓW.
Bedzie oferta u bukuff - będzie temat.
BTW ,jak będziesz dobrze typował np.Eurolige to stać Cie będzie na niejedna koszulkę - kupisz sobie za wygraną w zakładach

Pozdrawiam

amkwish - Sulphur City

Do góry
#160940 - 30/08/2004 23:05 Re: Nowy "Parkiet"
Kejar Offline
old hand

Meldunek: 03/08/2002
Postów: 853
Skąd: Toruń
A widze ze sie bieze ktos do roboty .
To dobrze i mam nadzieje ze w czasie sezonu bedize tutaj jakos porzadnie i jesli kazdy bedzie siebie pilnował to jakos nam posluzy ten dział.

Do góry
#160941 - 31/08/2004 00:54 Re: Nowy "Parkiet"
Amkwish Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/01/2004
Postów: 29182
[QUOTE]Oryginalnie wysłał Kejar:
[qb]A widze ze sie bieze ktos do roboty .
To dobrze i mam nadzieje ze w czasie sezonu bedize tutaj jakos porzadnie i jesli kazdy bedzie siebie pilnował to jakos nam posluzy ten dział.[/qb][/QUOTE]Kejar,słowo honoru,czekalem na Twój głos

Mam nadzieję,że nie odmówisz swojej pomocy i zechcesz poprowadzić jeden z tematów (sam lub Kims wspólnie).

Ja ze swej strony moge zadeklarować swoje wsparcie,polegające choćby na tym,że nie dopuszcze do robienia obory na "Parkiecie" ,a osoby kreujące poszczególne tematy ,powtarzam to do bólu ,beda miały wolna rękę iw ich prowadzeniu.

Pozdrawiam

amkwish - Sulphur City

Do góry
#160942 - 31/08/2004 01:07 Re: Nowy "Parkiet"
Mastro Tomo Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 18/08/2003
Postów: 2141
Skąd: Kraków
[QUOTE]Oryginalnie wysłał amkwish:
[qb]Brylant,o wielu ligach można by podyskutować,ale to jest forum dla TYPERÓW.
Bedzie oferta u bukuff - będzie temat.
BTW ,jak będziesz dobrze typował np.Eurolige to stać Cie będzie na niejedna koszulkę - kupisz sobie za wygraną w zakładach

Pozdrawiam

amkwish - Sulphur City[/qb][/QUOTE]amkwish a ja może chcę tą z e-basket, bo to duma nosić koszulkę z nadrukiem w sumie chyba najlepszego portalu o koszu , bo ona mnie się najbardziej podoba , a tak na poważnie to miło by było podyskutować troszeczkę o naszym rodzimym baskecie.
Kto się ze mną zgadza ? Ręka do góry ...

Ps. Skończyłem ligę typerów na e-baskecie na 37 miejscu , pocieszający jest jednak fakt, że nie brałem udziału w dwóch pierwszych typowaniach (bo odpoczywałem na wakacjach), i to w dużej mierze Wasze podpowiedzi, umożliwiły mi osiągnięcie takiego sukcesu.
Dziękuje rodzicom, adimnowi Forum mecz.pl, pozdrawiam mojego psa i kota, no i oczywiście całą rzeszę fanów basketu z Mecz.pl, to Wy wytrwale mnie wspieraliście, kocham Was
Dobra na dziś koniec tych wygłupów
Pozdrawiam

Do góry
#160943 - 31/08/2004 02:23 Re: Nowy "Parkiet"
Amkwish Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/01/2004
Postów: 29182
Parkiet posprzątany.

Zostawiłem archiwalia,nie tylko z sentymentu,ale również z ta myślą,że moze Ktoś chciałby znaleźć cos dla siebie istotnego w starych tematach.

Faktycznie,bez NBA parkiet wygląda na mocno przecyklinowany,ale ufam,że juz niedługo zacznie puchnąć - oby od rozsadnych postów,a nie od lania wody

Pozdrawiam

amkwish - Sulphur City

Do góry
#160944 - 31/08/2004 13:50 Re: Nowy "Parkiet"
sebkos Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 23/12/2003
Postów: 6731
Skąd: Nowy Sącz
Amkw proponuje abyś założył temat el. ME osobno oczywiście koiet i mężczyzn - start już za tydzień a treneży poszczególnych ekip ogłaszają składy - ciekawostka we Francji brak Parkera, a w Czechach Bartona, Welsha i Żidka. Czy nam to coś pomoże - wątpie
PS. Oczywiście bardzo chętnie będę sie bawił w mój ulubiony europejski basket. Ale rozpoczniemy tematy po zakończeniu eleminacji ME na których proponuje się teraz skupić .

Do góry
#160945 - 31/08/2004 14:03 Re: Nowy "Parkiet"
[g]um[p] Offline


Meldunek: 24/08/2002
Postów: 5057
Skąd: na pewno nie tam
[QUOTE]Oryginalnie wysłał sebkos:
Amkw proponuje abyś założył temat el. ME osobno oczywiście koiet i mężczyzn[/QUOTE]sam mozesz zalozyc, przynajmniej bedziesz mogl edytowac pierwszego posta, w ktorym zamiescisz podstawowe informacje

Do góry
#160946 - 31/08/2004 14:58 Re: Nowy "Parkiet"
Kejar Offline
old hand

Meldunek: 03/08/2002
Postów: 853
Skąd: Toruń
[QUOTE]Oryginalnie wysłał amkwish:
[qb] [QUOTE]Oryginalnie wysłał Kejar:
[qb]A widze ze sie bieze ktos do roboty .
To dobrze i mam nadzieje ze w czasie sezonu bedize tutaj jakos porzadnie i jesli kazdy bedzie siebie pilnował to jakos nam posluzy ten dział.[/qb][/QUOTE]Kejar,słowo honoru,czekalem na Twój głos

Mam nadzieję,że nie odmówisz swojej pomocy i zechcesz poprowadzić jeden z tematów (sam lub Kims wspólnie).

Ja ze swej strony moge zadeklarować swoje wsparcie,polegające choćby na tym,że nie dopuszcze do robienia obory na "Parkiecie" ,a osoby kreujące poszczególne tematy ,powtarzam to do bólu ,beda miały wolna rękę iw ich prowadzeniu.

Pozdrawiam

amkwish - Sulphur City[/qb][/QUOTE]No jesli chodzi o mnie to ja bym chcial sie dolozyc po trochu do kazdego tematu zwlaszcza chyba o Eurolidze,lidze wloskiej no i moze w tym sezonie tez ULEB.
Ale ja nie musze miec wladzy konkretnej nad zadnym tematem .W koncu tylu nas tu jest ze znajdzie sie sporo osob chetnych.

Do góry
#160947 - 31/08/2004 16:47 Re: Nowy "Parkiet"
Amkwish Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/01/2004
Postów: 29182
Zrobiłem sobie mała przerwę w pracy,więc juz odpisuję :-)

A propos postu Sebkosa - eliminacje ME.

Seb,tak jak mówi Gump,zakładaj,jest rzeczywiście czas po temu.

I teraz ważna rzecz,chciałbym,aby to co teraz napiszę,stało się zasadą,zarówno na "Parkiecie" ,jak i w "USA Sports".

Osoba decydujaca się założyć temat winna byc odpowiedzialna za jego prowadzenie !!!

Nie znaczy to oczywiście,ze nikt inny nie może sie wtrącać :-),ale przyjmijmy zasadę,że jak zakładamy temat,to czynimy to świadomie ,z myslą o kontynuowaniu wątku.

Nie może być tak,że Ktoś temat założy i ...tyle go widzieli
W takim przypadku robi sie tylko śmietnik.

I jeszcze jedno,gdyby Ktoś znalazł chwilke czasu,to przydałaby się "lista bukuff" - każdy mógłby zawczasu wiedzieć gdzie jaką ligę/rozgrywki będzie mógł obstawiać.

Ta lista bedzie uaktualniana,na razie odnieśmy sie do poprzedniego sezonu.

Czekam na kolejne pomysły,kazdy bedzie wziety pod uwagę,przedyskutowany i...NIE chciałbym arbitralnie podejmować tu zadnej decyzji - o kształcie działu decydować maja użytkownicy.

Pozdrawiam

amkwish - Sulphur City

Do góry
#160948 - 31/08/2004 17:46 Re: Nowy "Parkiet"
Top Dog Offline
addict

Meldunek: 21/08/2004
Postów: 687
Skąd: Flushing Meadows
Kejar w takim razie pomozesz mi w opiece nad Lega Baket?
Wyraziles taka chec, podtrzymujesz te slowa?

Do góry
#160949 - 31/08/2004 18:52 Re: Nowy "Parkiet"
Kejar Offline
old hand

Meldunek: 03/08/2002
Postów: 853
Skąd: Toruń
[QUOTE]Oryginalnie wysłał Top Dog:
[qb]Kejar w takim razie pomozesz mi w opiece nad Lega Baket?
Wyraziles taka chec, podtrzymujesz te slowa?
[/qb][/QUOTE]Oczywiscie z checia dorzuce swoje 2 grosze ,na tyle na ile bede mogl.

Do góry
#160950 - 01/09/2004 23:28 Re: Nowy "Parkiet"
bynio Offline
old hand

Meldunek: 12/12/2003
Postów: 714
Wykupilem dekoder polsatu m.in. z mysla o meczach euroligi a tu taka kicha!
web page

Do góry
#160951 - 02/09/2004 02:13 Re: Nowy "Parkiet"
Kejar Offline
old hand

Meldunek: 03/08/2002
Postów: 853
Skąd: Toruń
Jesli euroliga zniknie z anteny polsatu dla mnie bedzie to duza strata.Zawsze to lepiej opierac sie na tym co sie widzi,i typowac,niz tylko sledzic suche statystyki.
Bedzie nam wszytskim trudniej typowac jesli chociaz raz nie ujzymy ekipy na zywo i jej stylu gry,cos czuje ze skutecznosc przynajmniej moich typow "dzieki" polsatowi moze sie drastycznie obnizyc.
Sorry za zasmiecanie.

Do góry
#160952 - 02/09/2004 18:40 Re: Nowy "Parkiet"
Amkwish Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/01/2004
Postów: 29182
[QUOTE]Oryginalnie wysłał Kejar:
[qb]Jesli euroliga zniknie z anteny polsatu dla mnie bedzie to duza strata.Zawsze to lepiej opierac sie na tym co sie widzi,i typowac,niz tylko sledzic suche statystyki.
Bedzie nam wszytskim trudniej typowac jesli chociaz raz nie ujzymy ekipy na zywo i jej stylu gry,cos czuje ze skutecznosc przynajmniej moich typow "dzieki" polsatowi moze sie drastycznie obnizyc.
Sorry za zasmiecanie.[/qb][/QUOTE]Żadne zaśmiecanie,to ważna rzecz wiedzieć,gdzie można ogladać mecze
Mnie sie obiło o uszy,że publiczna tel_avi_zja ma transmitować Euroligę.
Pewnie w paśmie TV3,bo przecież tam "wyrzucają" często sport przez duże "S".

Pozdrawiam

amkwish - Sulphur City

Do góry
Strona 1 z 2 1 2 >

Moderator:  Akhu, rafal08 



Kto jest online
3 zarejestrowanych użytkowników (VVega, alfa, Józef Małolepszy), 1546 gości oraz 10 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45044 Tematów
5581246 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49