Strona 5 z 5 < 1 2 3 4 5
Opcje tematu
#161047 - 27/09/2004 11:21 Re: Eliminacje ME 2005 - kobiety
sebkos Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 23/12/2003
Postów: 6731
Skąd: Nowy Sącz
Borczi za współpracę iwo: - na Eurolidze dopiero najemy miejmy nadzieję - pozdro dla wszystkich

Do góry
Bonus: Unibet
#161048 - 27/09/2004 16:46 Re: Eliminacje ME 2005 - kobiety
Amkwish Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/01/2004
Postów: 29182
[QUOTE]Oryginalnie wysłał Borczi:
[qb]Wiem, że to nie wiele wnosi do tematu (i z tego powodu nie obrażę się jeśli wpis zostanie usunięty.. hehe), ale... UWIELBIAM ostatnie kolejki Dziś weszło wszystko co MUSIAŁO wejść, a wielki bonus sprawiły mi Chorwatki, które potwierdziły moją opinię, że Słowaczki to naprawdę bardzo przeciętny zespół, a tylko słabej grupie zawdzięczają, że wogóle się liczyły w walce. Szkoda, że awansu nie wywalczyła moim zdaniem najciekawsza druzyna z tej grupy - właśnie Chorwacja. Udział takich zespołów jak Łotwa czy Rumunia, a brak Polski, Chorwacji, Węgier czy Słowacji nawet to spora niespodzianka. Nam niestety znacznie utudniająca walkę o to jedno pozostałe miejsce.

Tak wogóle to ... VIVA "BABSKI" BASKET!!! Kopalnia złota w walce z bukmacherami

A co do Polek.. ehhh.. okazało się, że były bliżej niż sądziłem Zabrakło porażki Rumuni z Izraelem... chocby jednym punkcikiem.. ehhh.. SZKODA wielka. Zespół jednak w końcówce eliminacji pokazał, że stac go na sporo i nawet brak pewnej wielkiej (chyba tylko wzrostem) osoby może działać na jego korzyść. Mam nadzieję, że przez rok druzyna ukształtuje się na tyle, że bez problemów wywalczy awans do ME.[/qb][/QUOTE]Zostawiamy
Gratki dla wszystkich,którzy dobrze typowali i mam nadzieje,że kontynuacja nastąpi.
Ja nie udzielałem sie przy ostatniej kolejce z przyczyn,nazwijmy to rodzinnych,ale pozwoliłem sobie na wariata pograć Wasze typy,z powodzeniem

Myśle,że nie ma co czekać na Euroligę,bo w sobote rusza "ligówka",tak więc z podrasowanymi kontami bierzmy sie do roboty

Pozdrawiam

amkwish - Sulphur City

Do góry
Strona 5 z 5 < 1 2 3 4 5

Moderator:  Akhu, rafal08 



Kto jest online
12 zarejestrowanych użytkowników (ANZELMO, wHiTe_StAr, Akhu, pacyfista, VVega, burbon, rymoholik, haczyk, akagi, Lukasz111, Józef Małolepszy, 11kera11), 3327 gości oraz 4 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45044 Tematów
5581535 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49