Strona 2 z 3 < 1 2 3 >
Opcje tematu
#1610107 - 22/09/2007 01:50 Re: 8 kolejka Orange Ekstraklasy (21-23.09) [Re: DJ SOSNA]
Ignorator Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/10/2005
Postów: 3789
Skąd: .::Destination unknown::.
Originally Posted By: DJ SOSNA
Igi, dzisiaj prasa lokalna podaje że do Lubina pojechali Kłos, Arifović, Adrian Woźniczka i Marcin Komorowski a trener skomentował to tak: "Cieszę się, wszyscy powoli wracają do zdrowia". Na moje to wszyscy zagrają...co nie zmienia faktu że Zagłębiu powinno u siebie ograć ŁKS.


Niestey wiem wróciłem przed chwilą i widziałem wiadomości. Zobaczymy generalnie ten KGHM Zagłębie musi w końcu wygrać. Kolejna strata punktów będzie oznaczała stratę jakichkolwiek szansa na tytuł i osłabienie pozycji Cześka Michniewicza w Lubinie. Ja on sam to ładnie dzisiaj ujął Zagłębie jest jak lawa i w końcu wybuchnie. Ja mam nadzieję, że już jutro będziemy tego świadkami. A na koniec dodam, że sytuacja z kontuzjami w ŁKS-ie to była swojego rodzaju "mind games" przed starciem z Zagłębiem. Tak podejrzewają w Lubinie ja tak samo myślę, ale swoją drogą to głupie, bo takie rzeczy robi się kiedy grają dwie wielkie drużyny a nie średniak ligowy ze słabeuszem.

.::Think Twice::. Ignorator.

Do góry
Bonus: Unibet
#1610342 - 22/09/2007 03:16 Re: 8 kolejka Orange Ekstraklasy (21-23.09) [Re: Ignorator]
TEKSANSKI Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/01/2003
Postów: 2716
Skąd: Chrzanów
Kurcze calkiem inaczej oglada sie mecz na takim stadionie Korony.
Oby wiecej takich stadionow

Do góry
#1610372 - 22/09/2007 03:26 Re: 8 kolejka Orange Ekstraklasy (21-23.09) [Re: TEKSANSKI]
TEKSANSKI Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/01/2003
Postów: 2716
Skąd: Chrzanów
Czinjama boze.........

Stadion Piłkarski to nie Quasi Czatu tutaj wymagamy więcej od uczestników weekendowego znoju. .::Think Twice::. Ignorator.


Edited by Ignorator (22/09/2007 05:28)

Do góry
#1610547 - 22/09/2007 04:32 Re: 8 kolejka Orange Ekstraklasy (21-23.09) [Re: TEKSANSKI]
19marcin08 Offline
ŁKS Łódź


Meldunek: 06/02/2005
Postów: 23488
Skąd: Łódź
Widze,że już sporo zostało powiedziane o meczu Zagłębie Lubin - ŁKS Łódź.. Ale chyba nie jest aż tak źle z kadrą ŁKS! Jeśli chodzi o zmiany to zostały dokonane tylko dwie w porównaniu z ostatnim meczem z Zagłębiem Sosnowiec. Do Lubina nie pojchałał Paulinho i Taric Ceric. W ich miejsce trener Borecki zabrał ze sobą Sebastiana Przybyszewskiego i Koscelana. Początkowo mówiona,że nie wystąpi Arifovic, Cieśliński, Komorowski czy Woźniczka a to jest nie prawdą wszyscy dzisiaj wyjechali do Lubina i będą brani podczas ustalania składu na jutrzejszy mecz. Przypominam,że w poprzednim sezonie ŁKS zremiswał na stadionie w Lubinie 1:1...

Do góry
#1611226 - 22/09/2007 17:28 Re: 8 kolejka Orange Ekstraklasy (21-23.09) [Re: geri]
pescar Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/02/2005
Postów: 2742
Skąd: Lublin
8 kolejka Orange Ekstraklasy rozpoczęła się od zatrzymania świetnej passy Legii ale mnie bardziej interesują dwa mecz gdzie Vice-mistrz z Bełchatowa zagra z beniaminkiem Jagiellonią oraz drugi mecz Mistrza Polski z drużyną ŁKS. Pół roku temu mało kto by miał jakieś wątpliwości jakimi wynikami skończą się te mecze. Dzisiaj jednak obie drużyny nie grają z takim polotem jak wcześniej i atmosfera w klubach staje się coraz trudniejsza. Już po 7 kolejkach obie drużyny mają duże straty do lidera z Warszawy co powoduję coraz częstsze rozmowy na temat trenerów. W Bełchatowie już nie ma takiej miłości do Lenczyka, a w Lubinie coraz częściej jednak prezes myśli czy polski Mourinho nie powinien podzielić losy tego z Chelsea i pożegnać się z posadą. Zagłębie w tym sezonie z czołówki potrafiło tylko ograć Bełchatów, a zdążyło stracić komplet punktów z Legią, Wisłą u siebie oraz tylko remis z Lechem. Zwycięstwa notowała ze słabszymi drużynami jak Widzew i Odra. Rozczarowaniem na pewno jest też remis z Ruchem 2:2 w ostatniej kolejce gdzie ze stanu 0:1 potrafili odwrócić wynik na 2:1 ale dosyć krótko cieszyli się z prowadzenia i skończyło się podziałem punktów. Teraz grając u siebie inny wynik niż zwycięstwo będzie dla nich wielką porażką dlatego Czesiu pewnie mocno zmobilizuje drużynę by dzisiaj myślała tylko o zwycięstwie.Słabiej grają liderzy drużyny jak Iwański, Łobodziński czy Chałbiński. W porównaniu do poprzedniego sezonu to spadek jest aż za mocno widoczny. Nowe nabytki nie są w stanie pociągnąć gry ofensywnej drużyny bo Nunes po obiecującym początku, trochę przybladł, a Włodarczyk wielkim napastnikiem nie jest i jeżeli ma swój dzień to potrafi bramki strzelać ale jeżeli nie to tylko wywołuje frustrację kibiców swoją nieporadnością. Zagłębie musi liczyć na swoich liderów i że zagrają dobry mecz. Jeżeli tak się stanie to zwycięstwo powinno być pewne.
ŁKS to drużyna, która miała po powrocie do Ekstraklasy świetną pierwszą rundę ale potem zaczęto wysprzedawać piłkarzy co spowodowało oczywiście słabsze wyniki. Przed sezonem klub jednak nie zastąpił ubytków piłkarzami na dobrym poziomie co odzwierciedla wyniki Łodzian w tym sezonie. 1 zwycięstwo w 6 meczach w tym dopiero w poprzedniej kolejce 3:0 z Zagłębiem Sosnowiec. Za dużo zależy w tej drużynie od Madeja, który nie potrafi zagrać kilku dobrych spotkań pod rząd i Zagłębie będzie musiało go wyeliminować z gry to wtedy ŁKS będzie miał zdecydowanie mniejsze szanse. Na pierwsze wyjazdowe zwycięstwo będą musieli jeszcze poczekać bo rywal według mnie za silny dla nich.

Bełchatów po słabym początku sezonu i odpadnięciu z Pucharu UEFA może skupić się jedynie na OE. Forma według mnie powoli idzie do góry acz do tego co prezentowali w poprzedniej rundzie nawet po sprzedaniu Matusiaka jeszcze wiele brakuje. W tej drużynie bardzo brakowało Garguły w formie. Kontuzję już wyleczył ale formy nadal szuka. Ale nawet bez jakiejś super formy to zawodnik, który potrafi rozstrzygnąć losy meczu n a korzyść swojej drużyny. GKS zagra prawdopodobnie dwoma napastnikami z Costlym i Nowakiem. Szczególnie współpraca z tym drugi powinna się dobrze układać bo Nowak potrafi wychodzić w tempo na prostopadłe piłki. Ostatnio grał mniej co jest dziwne bo ani Costly, Ujek czy Dziedzic bramek wielu nie strzelają. Ostatni ich mecz to remis z Lechem. Ciężko było im komplet punktów bo nie odpowiedzialne zachowanie Ujka spowodowało, że wyleciał z boiska. Jednak dzisiaj zagra bo jedna z 4 kartek, którą w tym sezonie zobaczył została anulowana.
Jagiellonia już nie wygrała od 4 spotkań a z potentatami może po za Koroną się nie mierzyła. Bo Sosnowiec (3:1), Zabrze (1:1), Cracovia (2:0). Ostatnie zwycięstwo 5 kolejek temu z ŁKS. Obrona Jagielloni ma problemy z prostopadłymi piłkami a w tym meczu takich powinno być wiele granych przez Gargułę, więc będzie to duży problem dla nich. Ostatnio remis z Koroną ale zagrali Kielczanie w tym meczu fatalnie i nie zagrażali bramce gospodarzy tamtego meczu. Dzisiaj Bełchatów powinien postawić trudniejsze warunki co pozwoli im zdobyć 3 punkty.

Do góry
#1611234 - 22/09/2007 17:40 Re: 8 kolejka Orange Ekstraklasy (21-23.09) [Re: pescar]
19marcin08 Offline
ŁKS Łódź


Meldunek: 06/02/2005
Postów: 23488
Skąd: Łódź
Czy aby napewno kurs @1.40 na Zagłębie jest aż tak warty gry? Jeżeli w ŁKS zagra dobrze Madej razem z drugą linią wcale nie musi skończyć się ten mecz wysokim zwycięstwem gospodarzy. W bramce wyparło pokazuje,ze jest w dobrej formie. Od pierwszych minut na lewej obronie zagra Komorowski pozyskany z GKSu Bełchatów, który tydzień temu wszedł i strzlił trzeciego gola dla ŁKS w meczu z Sosnowcem. Może w końcu odbudował się Arifović który także wpisała się tydzień temu na listę strzelców?
Zagłębie wcale nie jest takie mocne w tym sezonie, na ''własnych śmieciach'' zaledwie 4 punkty, wygrana tylko z Widzewem. Można mówić,że mieli cieżkich rywali Wisła,Legia,Lech ale przecież to jest Mistrz Polski. Trzeba jeszcze dodać,że ŁKS lubi grać w Lubinie o czym przekonują dawne potyczki tych zecpołów.

A i jeszcze bardzo ważna sprawa, kontuzja brazylijczyka Paulinho nie okazała się tak groźna i pomocnik dzisiaj zagra! Tak wiec tylko jedna zmiana będzie za Cericia zagra Komorowski.

Pożyjemy zobaczymy \:\)

Do góry
#1611238 - 22/09/2007 17:44 Re: 8 kolejka Orange Ekstraklasy (21-23.09) [Re: pescar]
Chaoz Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/06/2005
Postów: 29947
Originally Posted By: pescar
Ostatnie zwycięstwo 5 kolejek temu z ŁKS. Obrona Jagielloni ma problemy z prostopadłymi piłkami a w tym meczu takich powinno być wiele granych przez Gargułę, więc będzie to duży problem dla nich. Ostatnio remis z Koroną ale zagrali Kielczanie w tym meczu fatalnie i nie zagrażali bramce gospodarzy tamtego meczu. Dzisiaj Bełchatów powinien postawić trudniejsze warunki co pozwoli im zdobyć 3 punkty.

podejrzewam ze tych problemow z prostopadlymi podaniami bedzie coraz mniej bo zdarzyl sie on raz w meczu z Sosnowcem gdy po raz pierwszy grala dwojka srodkowych obroncow Rodnei i Nawotczynski (Jaga stracila wtedy gola) Hm remis z Korona jak zwykle tlumaczony jest slaba gra gosci... szkoda ze nikt nie zwroci uwagi na swietna gre w obronie (gdzie napastnicy Korony odbijali sie od Rodneia jak male pileczki) oraz niezle kontry z ktorych bylo duze zagrozenie dla Korony. Ale latwiej napisac ze Korona zagrala fatalnie, niz ze niedny beniaminek mial czym postraszyc "3 sile w polskiej pilce"

Do góry
#1611251 - 22/09/2007 17:54 Re: 8 kolejka Orange Ekstraklasy (21-23.09) [Re: 19marcin08]
Ignorator Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/10/2005
Postów: 3789
Skąd: .::Destination unknown::.
Marcin nie moga się tobą zgodzić. Wiem, że bronisz swojego ŁKS-u, ale jeśli spoorzymy na grę tej drużyny a Zagłębia Lubin to widać zdecydowaną różnicę w stylu jaki prezetują drużyny. Przecież ŁKS wygrał tylko jedno spotkania w sezonie i to z Zagłębiem Sosnowiec, które tak naprawdę statystowało na stadionie przyz Aleii Unii. Warto wspomnieć, że napastnicy ŁKS-u dopiero odblokowali się w meczu z Zagłębiem Sosnowiec ile minut nie pootrafili strzelić to już sam nie pamiętam, ale chyba o 600 rozbijało się. Jeśli chodzi o Łukasza Madeja tak to wielki talent jakich mało w Polsce. Jednak Łukasz ma coś z sobie, że nie poszedł dalej tylko stoi w ŁKS-ie ano nie umie grać równo przez całą rundę i dlatego nadal jest w ŁKS-ie. Przecież pamiętam, że nie sprawdził się choćby w takim klubie jak Górnik Łęczna. Także gra obronna Łodzian nie imponuje po odejściu Hajty już nie prezetują się "ełkaesiacy" w tyłach tak dobrze jak w zeszłej rundzie. Przecież potrafili wówczas pokonać Legię (2:1) a w tym sezonie to Łodzianie schodzili pokonani (0:1). Pomijam już w ogóle beznadziejny remis z Polonią Bytom, którą wszyscy rozbijają w pył a ta drużyna jest znana jak Polonia 04 Bytom a czemu bo tyle goli traci co kolejkę.

Z kolei Zagłębie Lubin oczywiście ta ekipa ligowa nie prezentuje się najlepiej w tym sezonie ligowym. Moim zdaniem ten zespół dopadł syndrom pucharów. Tylko czołowe drużyny jak Legia Warszawa i wisłaKraków sa w stanie wytrzymać rywalizację na dwóch frontach: ligowym i europejskim. Inne ekipy co pokazał start sezon nie radzą sobie tak jak powinny. Jesli chodzi o grę Zagłębia to martwią trochę eksperymenty Michniewicza gra "dimanetem" jak zawsze mówię, że diamnety to ładne są jako bizuteria, ale jako styl gry już nie bardzo. Ostatnio w Lubinie pojawiło się wiele krytyki choćby pod adresem Piotra Włodarczyka tylko pozostaj epytanie czemu. Przezcież wartość Piotrusia poznaliśmy juuż w Legii Warszawa. Dla mnie największym mankamentem w grze "Miedziowych" jest właśnie skuteczność napastników. Odejście Łukasza Piszczka odbiło się bardzo negatywnie na Zagłębiu widać to gołym okiem, że sytuacji podbramkowych jest mniej, ale trochę także winny ponosi druga linia "Miedziwoych". Jeśli Zagłębie chcę się liczyć w czołówce to dzisiaj muszą wygrać z ŁKS-em i wrócić do tego co prezentowali w zeszłorocznych rozgrywkach. Myślę, że wkońcu uda się im.

.::Think Twice::. Ignorator.

Do góry
#1611309 - 22/09/2007 18:32 Re: 8 kolejka Orange Ekstraklasy (21-23.09) [Re: Ignorator]
Stalion Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 19/10/2006
Postów: 2651
Skąd: Ruda Śląska
Zaglebie Sosnowiec

Do kadry wrocil Grzegorz Kmiecik i bedzie brany pod uwage w skladzie na niedzielny mecz z Groclinem Grodzisk Wlkp.
Kmiecik zostal przesuniety do Mlodej Ekstraklasy po jego wybrykach alkoholowych. Trener Kowalik rozwazyl jednak wszystkie plusy i munusy i pozwolil wrocic temu zawodnikowi do pierwszej druzyny (na pewno wplyw na to miala ostatnia gra sosnowiczan).

W Zaglebiu sa problemy z bramkarzami. Kontuzje ma Adam Bensz, miesien naciagnal Szymon Gasinski - rezerwowy goalkeeper.
Dariusz Gawecki skrecil kostke w meczu Pucharu Ligi.

Nie wiem jak Groclin podejdzie do tego spotkania.
Jesli jednak bylby skoncentrowany, obecna forma beniaminka + kontuzje moglyby spowodowac ze komplet punktow pojechalby do Wielkopolski.

Kursy na to spotkanie to :
2.80 - 3.20 - 2.45 (expekt)
Na X2 byloby 1.35.

Zagralbym albo na Groclin, albo na Groclin z podporka, ale nie mam pojecia jak podejdzie do tego spotkania Groclin.

Do góry
#1611367 - 22/09/2007 19:17 Re: 8 kolejka Orange Ekstraklasy (21-23.09) [Re: Stalion]
drfocus Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/03/2006
Postów: 4403
Ale do rzeczy, łeb boli, kac trzyma ale dzisiaj pikne meczyki więc troszkę flow trza przepuścić \:D

Na początek na rozkład meczyk Widzew - Cracovia . Jak widać kiełbasa na wschodzie sę zepsuła, ale to nie powinno przeszkodzić w pokonaniu dzisiaj Cracovia która przyjedzie bez Bojarskiego. Trener Stefan Majewski przyjedzie do Łodzi żeby pokonać drużyne z którą awansował do pomaranczy, niestety 3 punkty moim zdaniem zostaną w Łodzi. W poprzedniej kolejce pierwszy mecz wygrał ŁKS teraz kolej na Widzew, który we wtorek pokonał w pseudopucharze Korone, a tydzień temu jako pierwsza druzyna w pomarańczy pokonała Muche, swoją drogą druzyna która chce pokonac Legie powinna zatrudnić Czesia \:D \:D \:D . Craxa cińka na wyjazdach, a wygrana 3-1 z Grodziskiem to główenie dzieki Przyrowskiemu i kolegom z obrony.

Drugi mecz to Górnik - Odra. Ryszard tak samo jak w Koronei miał fatalne początki a mecze we Wrześniu miał bardzo udane, to samo wydaje się być w Zabrzu. Odra natomiast dość niespodziewanie zabrała 2 punkty Wiśle. Niestety dalej uważam, Wodzisławian za mocno przeciętną drużyne i utrzyma się tylko dzięki temu że grają w pomaranczy takie ekipy jak Polonia Bytom czy Zagłebie Sosnowiec. To już 3 derby śląska rozgrywane na stadionie w Zabrzu i zawsze kończyło się dobrze dla gospodarzy i tak samo będzie i tym razem.

No i na koniec GKS Bełchatów - Jagiellonia - peffa dnia \:p choć tan Pan ze wschodu uważa inaczej \:p . Bełchatowianie już dawno odpadli z pucharów Uefa i mogą skupić się na lidze gdzie już natracili sporo punktów. Jak wiemy u siebie zawsze są mocni i bez jaj ale takie mecz muszą pewnie wygrywać. Do kadry wraca Ujek więc piłkarze Jagi lepiej niech grają w maskach \:D . Jaga, hmmm z beniaminków o dziwo prezentuje się najlepiej, ale tylko i wyłącznie u siebie na wyjazdach to już nie ta sama druzyna. Ostatnio wywalczyła zasłuzony remis z ekipą z Kielc, ale czy stać ich na jakieś punkty tym razem w Bełchatowie?? Dla mnie to by była mega sensacja.

Podsumowanie:
Widzew - Cracovia Typ 1 kurs 2.55 Unibet 5/10
Górnik - Odra Typ 1 kurs 1.8 Expekt 5/10
Bełchatów - Jaga Typ 1 kurs 1.50 GB 10/10

Dla zabawy jeszcze zagrałem kuponik na 5 jedynek w dzisiejszych meczach z ako ok 15 za drobne

P.S. Ja to nie wiem jak pewien kolega z forum nie boi się tak zostawiać sojego obklejonego golfa w centrum Kielc \:p

sory za błędy ale kaaaaaaaaac \:D


Edited by Ignorator (22/09/2007 20:13)

Do góry
#1611415 - 22/09/2007 19:40 Re: 8 kolejka Orange Ekstraklasy (21-23.09) [Re: drfocus]
DJ SOSNA Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/03/2001
Postów: 5220
Originally Posted By: drfocus
P.S. Ja to nie wiem jak pewien kolega z forum nie boi się tak zostawiać swojego obklejonego golfa w centrum Kielc \:p


Trzeba było mu za wycieraczki włożyć karteczkę w pewniakami na weekend, na pewno by się ucieszył

A tak poważnie to wczoraj w Kielcach brakowało mi kibiców Legii (nie mówię o tej kilkunasto osobowej grupce "partyzantów" co w jakiś sposób się dostała na sektor VIP). Zawsze na Sciegiennego pojedynek fanów Korony Vs Legii był super dodatkiem do meczu a teraz PZPN nas tego pozbawił! Co do sportowego aspektu to brawa dla Jacka Zielińskiego, to musiała być dla niego wielka sprawa ograc Legię! Szaczunek dla niego!

Z dzisiejszych meczów l.polskiej nie gram nic. Myślałem nad Zagłębiem i GKS ale po tak niskich kursach w l.polskiej nie gram. Ciekawie za to wygląda Widzew - Cracovia un 2.5 (1.80).

Pozdrawiam
DJ

Do góry
#1611441 - 22/09/2007 19:51 Re: 8 kolejka Orange Ekstraklasy (21-23.09) [Re: DJ SOSNA]
geri Offline
enthusiast

Meldunek: 19/08/2007
Postów: 299
Korona \:D wygrala u siebie z Legia, a za tydzien na wyjezdzie znowu nie wygra
w Widzewie nie ma oslabien, wiec sie moze przelamia tak jak tydzien temu ŁKS ;\)
sa jakies oslabienia w Wiśle? bo chyba zagram na nich handi, bo Polonia duzo traci

Jeszcze raz zobaczę obrazę klubów piłkarskich w twoim wykonaniu to ostrzeżenie będzie z miejsca!!!. .::Think Twice::. Ignorator.


Edited by Ignorator (22/09/2007 20:12)

Do góry
#1611449 - 22/09/2007 19:53 Re: 8 kolejka Orange Ekstraklasy (21-23.09) [Re: geri]
19marcin08 Offline
ŁKS Łódź


Meldunek: 06/02/2005
Postów: 23488
Skąd: Łódź
@geri
Najpierw naucz się pisać nazwy klubów a dopiero w drugiej kolejności oczekuj na odpowiedz na Twoje pytanie.

Do góry
#1611458 - 22/09/2007 19:56 Re: 8 kolejka Orange Ekstraklasy (21-23.09) [Re: 19marcin08]
boozieee Offline
addict

Meldunek: 11/09/2007
Postów: 562
"Co do sportowego aspektu to brawa dla Jacka Zielińskiego, to musiała być dla niego wielka sprawa ograc Legię! Szaczunek dla niego!"


I szacunek dla sedziego ;\)
Zielinski ze swoimi chlopcami musial w Vive dobrze potrenowac.

Do góry
#1611460 - 22/09/2007 19:57 Re: 8 kolejka Orange Ekstraklasy (21-23.09) *DELETED* [Re: 19marcin08]
boozieee Offline
addict

Meldunek: 11/09/2007
Postów: 562
Post deleted by Ignorator

Do góry
#1611479 - 22/09/2007 20:05 Re: 8 kolejka Orange Ekstraklasy (21-23.09) [Re: boozieee]
drfocus Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/03/2006
Postów: 4403
boozie widać jak często jesteś na forum, i jak czytasz posty ze zrozumieniem bo to było w formie żartu ;\) a co do użytkownika geri to już to nie jest pierwszy raz w jego wykonaniu.

Moda działu proszę o usunięcie mojego pierwszego zdania a mianowicie o polegnięciu w Kielcach ekipy z Warszawy

Pozdrawiam

Usuniete \:\) Panowie , panie pamiętajcie o zachowaniu dobrego bon-tonu robicie nie potrzebny zamęt w temacie i ja tego osobiście nie rozumiem. A już na pewno nie przystoi to pewnym użytkownikom aby obrażać Legię. Pamietajcie o jednym ja zawsze z najsurowszymi konsekwencjami będę moderował ten dział. Jeśli ktoś przegnie to niech wie, że kara go nie ominie. .::Think Twice::. Ignorator.


Edited by Ignorator (22/09/2007 20:18)

Do góry
#1611823 - 22/09/2007 22:08 Re: 8 kolejka Orange Ekstraklasy (21-23.09) [Re: DJ SOSNA]
Ignorator Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/10/2005
Postów: 3789
Skąd: .::Destination unknown::.
Originally Posted By: DJ SOSNA
Z dzisiejszych meczów l.polskiej nie gram nic. Myślałem nad Zagłębiem i GKS ale po tak niskich kursach w l.polskiej nie gram. Ciekawie za to wygląda Widzew - Cracovia un 2.5 (1.80).


Popieram typ Filipa na under w meczu Wiudzew Łódź-Cracovia Kraków. W środku tygodnia w Krakowie słychać było głosy, że drużyne "Pasów" spotkał "Mały Szpital". Marcin Bojarski jest kontuzjowany. Do tego doszła kontuzja Tomasza Moskały a także uraz Dariusza Kłusa. Kłus pojechał na mecz do łodzi, ale nie wiem czy jest w optymalnej meczowej formie. Także Dariusz Pawlusiński narzekał na uraz, ale powrócił do treningu w Czwartek.

Widać, że trener Majewski manie mały bół głowy przed meczem z rozpędzonym łódzkim Widzewem. Już w Pucharze Ekstraklasy podopieczni Marka Zuba pokazali się z dobrej stronywygrywając, aż (3:0). Wiele osób uważa, że nie powinniśmy brać na poważnie tych rozgrywek i tutaj zgdzam się z większością. Jednak takie wygrane jakby nie było z trzeciom drużyną Ekstraklasy podbudowują drużynę mentlanie. Gracze zaczynają bardziej wierzyć w swoje umiejętności i na pewno te rozgrywki pod tym względem są dobre.

Tak naprawdę dzisiaj Widzew Łódź nie ma już nic do stracenia tylko do zyskania. Podopieczni Marka Zuba mogą w końcu wygrać pierwsze spotkanie w nowym sezonie Orange Ekstraklasy. siła ofensywna "Pasów" w tym meczu będzie bardzo mizerna. Myślę, że trener Stefan Majewski pojedzie i zagra typowe "catenacio" czyli obronę Krakowa. Pewnie nastawią się na kontry tylko nie wiem kto będzie w stanie wykorzystać takie okazje. Brak Moskały będzie zapewne widoczny i to właśnie w takich momentach gry.

Faworytem tego spotania będzie Widzew Łódź. Wiele osób przywołuje, że rywal za miedzy ŁKS właśnie przełamał się kolejkę temu więc teraz dobrze aby to samo zrobiła drużyna Widzewa, która dzisiaj na papierze ma więcej atutów niż Cracovia. Ja osobiście przychylam się w tym meczu do undera. Brak ofensywnych zawodników jak Moskała i Bojarski to wielka strata dla Stefana Majewskiego.

.::Think Twice::. Ignorator.

Do góry
#1611888 - 22/09/2007 22:27 Re: 8 kolejka Orange Ekstraklasy (21-23.09) [Re: Ignorator]
viali Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/08/2005
Postów: 5574
Witam przytaczam tylko historie spotkan Widzew - Cracovia

22-09-2007 10:13

Historia spotkań z Cracovią

7 listopada 1982r.
Cracovia Kraków - Widzew Łódź 2:2

12 czerwca 1983r.
Widzew Łódź - Cracovia Kraków 7:0

28 sierpnia 1983r.
Cracovia Kraków - Widzew Łódź 0:0

15 kwietnia 1984r.
Widzew Łódź - Cracovia Kraków 1:0

18 listopada 2006r.
Cracovia Kraków - Widzew Łódź 2:1 (1:1)
0:1 - Budka 23’
1:1 - Giza 45’
2:1 - Giza 63’

26 maja 2007r.
Widzew Łódź - Cracovia Kraków 1:3 (1:1)
1:0 - Oshadogan 18’
1:1 - Wiśniewski 45’
1:2 - Nowak 51’
1:3 - Stawarczyk (sam.) 63’

Ogółem rozegrano 6 spotkań, z czego:
- zwycięstwa Widzewa: 2
- remisy: 2
- zwycięstwa Cracovii: 2

Stosunek bramek: 12-7 dla Widzewa

Poniewaz jestem kibicem widzewa zrozumiale jest ze twierdze ze wygra i jak mowili moi poprzednicy skoro 3 punkty zdobyl u siebie lks teraz czas na WIDZEW. obym sie nie mylil .patrzac na statystki 3 punkty powinny zostac w lodzi czym na pewno uciesza kibicow jak i sie bardziej odbuduja psychicznie

http://live.man.lodz.pl/archiwum/42/nagrania/522

Do góry
#1611904 - 22/09/2007 22:32 Re: 8 kolejka Orange Ekstraklasy (21-23.09) [Re: viali]
19marcin08 Offline
ŁKS Łódź


Meldunek: 06/02/2005
Postów: 23488
Skąd: Łódź
Następny co nie umie pisać nazwy klubów? ŁKS a nie lks

Do góry
#1611905 - 22/09/2007 22:32 Re: 8 kolejka Orange Ekstraklasy (21-23.09) [Re: drfocus]
juancarlos Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 16/04/2007
Postów: 3481
Skąd: Poznan / Paris
Lech Poznań - Ruch Chorzów

Po czterech latach nieobecnosci, na ulice Bulgarska znow zawita ekipa Ruchu Chorzow. Spotkanie, ktore rozpocznie sie 15 minut po godzinie 18 zapowiada sie bardzo ciekawie i wylaczajac wczorajsza potyczke Korony z Legia, mozna smialo powiedziec, ze ow mecz jest najatrakcyjniej zapowiadajacym sie spotkaniem.

Dla wszystkich zwiazanych z Kolejorzem tydzien rozpoczal sie gorzka przystawka. Informacje, jakie doplynely po zakonczonym spotkaniu Pucharu Ekstraklasy z Odra Wodzislaw (2:0) nie byly optymistyczne. Podstawowy obronca Lecha, Marcin Dymkowski jest kontuzjowany i w tym roku juz najprawdopodobniej nie zagra! Informacja ta to kolejny cios w wypunktowana juz defensywe poznanskiego klubu, a w szczegolnosci jej srodkowa czesc. Jak wiadomo, grac nie moze rowniez Bartosz Bosacki, Grzegorz Wojtkowiak, a i Zlatko Tanevski zmaga sie z drobnym urazem i dzis z pewnoscia go nie ujrzymy. Ktoz wiec pozostal w obwodzie? Franciszek Smuda zbyt duzego pola manewru nie ma i srodek defensywy beda tworzyli dzis rezerwowi, mlodzi i malo ograni (choc ta ostatnia cecha raczej nie tyczy sie Kucharza) - Tomasz Midzierski (22 lata) oraz Dawid Kucharski (23 lata).
Franz obarczy dzis pewnie Rafala Murawskiego jeszcze czestszym wracaniem sie pod pole karne i wspieranie kolegow z defensywy. W nim tez widze dzis nadzieje na niezle kierowanie poczynaniami w defensywie.

Chorzowianie przyjezdzaja do stolicy Wielkopolski podbudowani urwaniem punktow Mistrzowi Polski, Zaglebiu Lubin w poprzedniej kolejce i z nadzieja na kolejna zdobycz punktowa w spotkaniu, gdzie za faworyta uznawani nie sa.
Ruch bedzie miec w Poznaniu wsparcie okolo 1500 swoich fanow, ktorzy naleza do jednym z najbardziej aktywnych kibicow w meczach wyjazdowych.

Spotkanie zapowiada sie bardzo ciekawie, a w moim odczuciu wynik jest sprawa otwarta. Ruch to nie ogorki i od momentu powrotu do Ekstraklasy tylko to potwierdzaja. Uwazam ich za jednego z dwoch beniaminkow, wnoszacych cokolwiek do naszej rodzimej ligi. Licze dzis na ciekawy pojedynek i kilka bramek.
Z bukmacherskiego punktu widzenia nie odwazylbym sie wziac jedynki, bo kurs jest poprostu smieszny - 1.5 - 1.6. Poznaniacy wcale nie prezentuja sie az tak dobrze, by uwazac ich dzisiaj za murowanego faworyta. W dodatku wypunktowana defensywa moze dzis ulatwic zadanie Chorzowianom i pewnie cos ustrzela. Jezeli cos mialbym grac to tylko i wylacznie over 2.5. Napastnicy Lecha sa w nienajgorszej formie, a wspierani skrzydlami - Wilk i Zajac - beda dzisiaj probowac znalezc droge do bramki Ruchu. Szczegolnie szybki Zajac moze napsuc dzisiaj troche krwi lewemu defensorowi przyjezdnych i w nim upatruje szansy na prowadzenie gry, jakas asyste, a moze nawet i 5 juz bramke...
Sam nic z tego meczu nie gram. Wole spokojnie obejrzec go na stadionie i nie martwic sie o moje fundusze, a tylko o losy Kolejorza. Jednak jedyna sluszna decyzja, w moim odczuciu, jest granie tu wyniku overowego.

Pozdrawiam

Do góry
Strona 2 z 3 < 1 2 3 >

Moderator:  Akhu, Biszop, Ojro 



Kto jest online
10 zarejestrowanych użytkowników (akagi, wHiTe_StAr, Lukasz111, Akhu, alfa, Kretol, VVega, Sensei, ANZELMO, pacyfista), 3623 gości oraz 11 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45044 Tematów
5581245 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49