Strona 1 z 3 1 2 3 >
Opcje tematu
#1616917 - 24/09/2007 21:13 Puchar Polski - wtorek,środa
grzesol Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 19/08/2005
Postów: 7541
1 X 2
JAGIELLONIA-WIDZEW 2.00 3.15 3.30
SANDECJA II N. S.-LEGIA 15.00 7.60 1.08
VIC. KORONOWO-ZAGŁĘBIE L.9.00 4.60 1.26
POGOŃ OLEŚNICA-WISŁA PŁ. 6.80 3.80 1.40
ODRA OPOLE-BEŁCHATÓW 3.85 3.25 1.80
POLONIA W.-LECH P. 3.25 3.20 2.00
JEZIORAK IŁAWA-GROCLIN 8.60 4.20 1.30
U. JANIKOWO-ARKA GD. 4.30 3.30 1.70
ZNICZ PRUSZKÓW-CRACOVIA 2.75 3.20 2.25
LECHIA G.-GÓRNIK Z. 2.75 3.20 2.25
START OTWOCK-ŁKS ŁÓDŹ 6.40 4.00 1.40
GKS TYCHY ` 71-WODZISŁAW 8.00 4.20 1.32
KORONA K.-ZAG. SOSNOWIEC 1.38 4.00 6.80
RUCH CH.-G. ŁĘCZNA 1.32 4.40 7.20
ŚLĄSK W.-WISŁA KR. 6.00 3.60 1.50

Oto cały zestaw wtorkowych oraz środowych meczów. Wydaje mi się, że o ile w Pucharze Ekstraklasy drużyny odpuszcały mecze tu nie powinno być podobnie. Puchar Polski jest dla klubów ważniejszy od Pucharu ekstraklasy chociaż niespodzianek pewnie nie zabraknie.

Dobra,a więc zanalizuje kilka meczy, które wg. mnie warto zagrać.
Zacznijmy od meczu Jagiellonia-Widzew tutaj możemy zagrać progresją, która ma ogromną szansę na wejście. Obydwa kluby zagrają ze sobą 2 krotnie w ciągu tego tygodnia bo czeka ich jeszcze mecz w OE i tutaj warto grać na Jagiellonię, która ostatnio nieco spuśćiła z tonu ale u siebie jest zawsze bardzo mocna i 1 z tych 2 meczy musi wygrać. Kursy zachęcają do grania bo są powyżej 2 na gospodarzy.

Zagłebie Lubin tu nie będe za wiele opisywał bo zwycięzca powinien być tylko jeden.

Pogoń Oleśnica-Wisła Płock tutaj zaryzykowałbym jednak lekko na Pogoń albo na remis. Podkreślę, że jestemz Oleśnicy i jest to trochę patryjotyczne granie chcoiaż nie do końca. Pogoń Oleśnica trzeba przyznać, że gra bardzo nierówno w lidze. Raz wygrywa w znakomitym stylu raz przegrywa po dziecinnych błedach. Trzeba jednak podkreślić ich wygraną nad Górnkiem Polkowice na wyjeździe. Wiadomo, że Wisła Płock ma zdecydowany większy potencjał pod względem nie tylko piłkarskim. Myślę, jednak, że Pogoń podejmie walkę i jest w stanie przynajmniej po 90 minutach utrzymać remisowy wynik.

Odra Opole-Bełchatów tutaj trener leńczyk da zapewne pograć rezerwowym i mając na uwadze najbliższy mecz z Legią na wyjeździe może nie chcieć za wszelką cene go wygrać, a więc remis bardzo prawdopodobny.

Znicz Pruszków-Cracovia w tym meczu trener gospodarzy powinien wystawić nasilniejszą 11-stkę, bo gdzie najlepiej zdobywać doświadczenie jak nie z 1 ligową drużyną. Cracovia w pucharze Polski i tak za wiele nie osiągnie, arewelacyjny beniaminek z 2 ligi powinien potwierdzić dobrą formę ze średnią Cracovią. W tym meczu stawiam na 1x.

Lechia Gdańsk-Górnik Zabrze 1x
Tutaj raczej typ przeciwko Górnikowi niż Lechii. Górnik ostatnio na fali 4 zwycięstwa z rzędu w tym jedno na wyjeździe z Wisłą Kraków co na pewno podnosi morale drużyny. Wydaje mi się, jednak, że trener Wieczorek da odpocząć kilku podstawowym zawodnikiem,a na pewno Jarce bez którego Górnik traci bardzo dużo. Lechia przeciwko takiemu rywalowi zagra zapewne najsilniejszą 11-stką i jest w stanie awansować dalej.

Korona Kielce - Zagłebie Sosnowiec 1
Tutaj zdecydowanym faworytem jest Korona, która nawet gdyby wyszła w rezerwowym skłądzie to i tak jest drużyną o 2 klasy lepszą od Zagłebia. Pewna wygrana Korony.

Ruch Chorzów - Górnik Łęczna 1
Górnik Łęczna dobrze spisuje się na boiskach 3 ligowych ale trzeba podkreślić, że są tp tylko boiska 3 ligowe, a Ruch w lidze także spisuje się znakomice, zapewne w tym meczu w ataku wyjdzie Janoszka, który według mnie swoje dobre występy ukoronkuje w końcu strzeleniem gola. Ruch powinien ten mecz wygrać bo jest dużo mocniejszym zespołem od Górnika Łęczna.

Śląsk Wrocław - Wisła Kraków 2
We Wrocławiu szykuje się prawdziwe święto bo do stolicy Dolnego Śląska przyjeżdża wicelider OE. Jest to także mecz 2 zaprzyjaźnionych ze sobą kibiców Śląsk - Wisełka -Lechia Gdańsk. Pełne trybuny, mecz w blasku jupiterów to na pewno będzie niezapomniany mecz dla kibiców, na który oczywiście się wybieram. Myślę jednak, że "twierdza Wrocław" zostanie w końcu zdobyta tak isę mówi o stadionie Śląska, na którym już dawno nikt nie urwał 3 punktów drużynuie z Wrocławia. Trzeba dodać fakt, że Śląsk ma znakomity bilans chyba 14 meczów bez porażki. Przegrał tylko mecz na rozpoczęcie ligi,a później same wygrane i remisy. Myślę jednak, że obie drużyny dzieli jednak różnica klas. Wisła jest naprawdę znakomitą drużyną, a Śląsk mimo dobrej postawy w 2 lidze nie jest na tyle silną drużyną żeby przeciwstawić się Krakowianom. Dużym wzmoncieniem dla Śląska jest na pewno przyjście Łudzińskiego z Ruchu Chorzów ale nie oszukujmy się za dużo szans w tym meczu to on nie bęzie miał.

Do góry
Bonus: Unibet
#1617397 - 25/09/2007 00:22 Re: Puchar Polski - wtorek,środa [Re: grzesol]
drfocus Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/03/2006
Postów: 4403
Mecz Korona Kielce - Zagłebie Sosnowiec przełożony na 10.10 godz. 18.00. Wiadomo z jakich powodów \:\(

Do góry
#1617594 - 25/09/2007 02:01 Re: Puchar Polski - wtorek,środa [Re: drfocus]
kfjatek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 01/09/2004
Postów: 23725
Skąd: Poznań
Jeśli chodzi o Lecha, to do W-wy na mecz wyjechała ta sama 18 osobowa kadra co w ostatnim meczu ligowym. Lechici PP traktują poważnie. Przestrzegam jednak przed huraoptymizmem - ciężko powiedzieć czy ktoś z podstawowej 11tki czasem nie zacznie na ławce, na pewno jednak wielkich rotacji nie będzie. Podejrzewam że ewentualnie szanse może dostać Injac, Florian czy Pitry.

W kadrze wciąż brakuje Tanevskiego (oczywiście Bosego, Dymkowskiego też), a więc znów zapewne wystąpi para obrońców Midzierski-Kucharski - co przy szybkim Kosmalskim i doświadczonym Gilewiczu (zagrają?), może mieć znaczenie.

W bramce możliwe że wystąpi Dolha (ale tu poziom zbliżony i solidny u obu, więc raczej bez znaczenia).

Jakieś wieści z obozu Polonii?

Do góry
#1617884 - 25/09/2007 03:43 Re: Puchar Polski - wtorek,środa [Re: grzesol]
FLAK Offline
stranger

Meldunek: 25/09/2007
Postów: 2
Za obrazę klubu ostrzeżenie i radzę nie robić podobnych numerów. .::Think Twice::. Ignorator.


Edited by Ignorator (25/09/2007 20:38)

Do góry
#1617890 - 25/09/2007 03:45 Re: Puchar Polski - wtorek,środa [Re: FLAK]
19marcin08 Offline
ŁKS Łódź


Meldunek: 06/02/2005
Postów: 23488
Skąd: Łódź
\:\(

Boże ludzie.. kolejny dopiero co zbanowany frustrant?
Naprawde masz jakiś kompleks Legii? \:o
Do kasacji a kolega FLAK do zbanowania za takie posty...

Do góry
#1617915 - 25/09/2007 03:51 Re: Puchar Polski - wtorek,środa [Re: 19marcin08]
Johan Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 04/12/2006
Postów: 1961
Skąd: GÓRNY ŚLĄSK
Kolego FLAK tutaj piszemy o aktualnej formie sportowej piłkarzy klubów piłkarskich a nie o tym czy Ty ich lubisz czy nie.

Troche szacunku dla innych klubów bo to nie kibice.net!!!

Do góry
#1617935 - 25/09/2007 03:56 Re: Puchar Polski - wtorek,środa [Re: 19marcin08]
trueneo Offline
addict

Meldunek: 14/10/2002
Postów: 484
Skąd: Warszawa
FLAK to chyba koniec twojej kariery na tym forum. Przemawia przez Ciebie agresja i tyle. Nie masz prawa do wlasnej opini bo ty nie masz wlasnej opini, nie podajesz zadnych argumentów na poparcie swojej wypowiedzi. Mowiac "grali beznadziejnie" masz na mysli 7 zwyciestw w 8 spotkaniach i 2 stracone bramki?? Spojrz na to obiektywnie kolego.

Co do samego spotkania to po takim kursie to nie ma co tego ruszac, wiadomo jak jest z motywacja w takich spotkaniach, niektorzy mysla ze samo sie wygra.

Do góry
#1617989 - 25/09/2007 04:13 Re: Puchar Polski - wtorek,środa [Re: trueneo]
pearljammer Offline
enthusiast

Meldunek: 16/08/2006
Postów: 242
Skąd: Łódź
Mnie sie podoba mecz Polonii z Lechem...skoro Lech jedzie kadra z meczu sobotniego gdzie nastukali 6 goli, a Polonia na pewno rowniez zagra w silnym skladzie to sadze ze tutaj over musi byc, a ze w weekend mialem 7/8 dobrych overow to mam nadzieje, ze i w tym meczu podtrzymam dobra passe...takze moj typ to +2,5

Do góry
#1618369 - 25/09/2007 07:53 Re: Puchar Polski - wtorek,środa [Re: grzesol]
live99 Offline
addict

Meldunek: 07/06/2005
Postów: 526
Skąd: Płock
Originally Posted By: grzesol

Pogoń Oleśnica-Wisła Płock tutaj zaryzykowałbym jednak lekko na Pogoń albo na remis. Podkreślę, że jestemz Oleśnicy i jest to trochę patryjotyczne granie chcoiaż nie do końca. Pogoń Oleśnica trzeba przyznać, że gra bardzo nierówno w lidze. Raz wygrywa w znakomitym stylu raz przegrywa po dziecinnych błedach. Trzeba jednak podkreślić ich wygraną nad Górnkiem Polkowice na wyjeździe. Wiadomo, że Wisła Płock ma zdecydowany większy potencjał pod względem nie tylko piłkarskim. Myślę, jednak, że Pogoń podejmie walkę i jest w stanie przynajmniej po 90 minutach utrzymać remisowy wynik.

Na poczatku chcialbym wszystkich powitac po mojej dlugiej nieobecnosci... Byly problemy z zalogowaniem ale juz jest wszystko w porzadku i mam nadzieje iz jak za starych dobrych czasow bede regularnie wypowiadal sie w tematach dotyczacych polskich rozgrywek ;)...


Pogoń Oleśnica- Wisła Płock

Napisze wporost Nafciarze jada do Oleśnicy w mocno okrojonym skladzie... Wisla zawsze zachodzila daleko w pp czy to grajac w 1 czy w 2 lidze tym razem moze byc jednak inaczej. Wydaje mi sie ze w klubie nikt nie wierzy w mozliosc zdzialania czegos wiecej w tym pucharze i raczej kazdy skupia sie na walce o awans o co i tak bedzie bardzo trudno... Do tego Wisle juz za kilka dni czeka ciezki i bardzo wazny wyjazd do Gdyni. Jakolcewicz napewno nie bedzie chcial ryzykowac zdrowia niektorych zawodnikow do tego ten facet nie ma jaj zeby wyjsc pierwszym skladem (a patrzac na gre pierwszego zespolu wyborazam sobie iz rezerwowi nie prezentuja zbyt wysokiego poziomu). Zmienikami beda glownie gracze bardzo mlodzi nieograni (Mierzwinski(19lat), Dylewski(18lat), Grzelak(19lat), Sielewski(18lat)) napewno beda sie bardzo starali ale zagrac moga roznie. Naprawde ciezko dokladnie przewidziec jakim skladem wyjda jutro Wislacy. Napewno nie zagraja: Wyczalkowski, Michalek, Kretkowski, Gregorek i kluczowy zawodnik dla Wisly Peszko- ci zawodnicy zostali w Plocku i rozkoszuja sie widokiem kominow z okna :D... Napewno nie zagraja takze Górski i Redlinski(BR)... Kontuzja tego pierwszego powoduje iz w defensywie bedzie musialo wystapic przynajmniej 2 podstawowych graczy(choc i oni sa w sredniej dyspozycji przez co druzyna gra over za overem). W pomocy prym zapewne bedzie wiodla mlodziez. Nie wiadomo czy Jakolcewicz zaryzykuje zdrowie 2 dosyc waznych dla druzyny srodkowych pomocnikow- Krzyzanowskiego i Kowalskiego szczegolnie iz ten drugi nie tak dawno wyleczyl kontuzje a jego brak jest dosyc widoczny w poczynaniach ofensywnych zespolu.
Z drugiej strony po co ich ciagnac razem z zespolem skoro nie zagraja...? czyzby mieli wystapic w roli zmiennikow gdyby druzynie zbytnio sie nie wiodlo...? Podobnie jest z Mierzejewskim i wlasnie jesli chodzi o tych 3 zawodnikow nie wiadomo czy i w jakim wymiarze czasowym oni zagraja...
Wiecej napisze jeszcze (mam nadzieje) jutro...
Sprobuje jednak juz dzis wytypowac jakas jedenastke:

Skrzypiec--Mierzwinski;Strugarek;Lasocki;Zytko--Dylewski;Zawadzki;Krzyzanowski(Sielewski);Michalek--Bania;Staniszewski

Gracze zaznaczeni na czerwono to gracze rezerwowi (poza ocierajacym sie o 1 sklad Michalkiem)

Zapomnialem dodac jeszcze iz najwiekszy problem jest z bramka gdyz wystapi w niej jeszcze na poczatku sezonu pierwszy bramkarz Wisly... Problem polega na tym iz chlopak puszcza wszytsko co leci w swiatlo bramki nie wiem czy jest to wynikiem tremy czy braku umiejetnosci ale urwal on juz Nafciarzom z 6-7 pktow wtym sezonie jak chocby w meczu z Lechia (2-2) puszcajac ledwo toczaca sie od 20metra pilke pod brzuchem... naprawde nawet pierwszy mialby problemy wygrac z Pogonia przy jego slabszej dyspozycji... Zobaczymy jak bedzie jutro jak na razie caly Plock jest przerazony jego powrotem... \:D


Wiecej postaram sie napisac jutro czekam rowniez na wiecej wiesci dotyczacych stylu gry i formy Pogoni ;\) od kolegi grzesola ale i nie tylko bo 1x a napewno 1 wygladaja dosyc atrakcyjnie i zawsze mozna sie w cos takiego zabawic ;\) Napewno odradzam granie na 2


Co do reszty spotkan to raczej nie powinno byc niespodzianek bo w tym sezonie raczej przescignac Wisle czy Legie bedzie bardzo trudno wiec pozostaje tylko jedna droga do pucharow pp... Mysle wiec iz takie zespoly jak Belchatow Lubin czy Lech wyjda na boisko maksymalnie zmobilizowane...

Polonia W-Lech

Mi podoba sie kurs na Kolejorza (2,00 ) gdyz Polonia po ostrym starcie ostatnio gra co raz gorzej i zalicza naprawde dziwne wyniki z duzo slabszymi kadrowo zespolami... Napewno zawodnicy Czarnych Koszul przystapia do meczu bardzo zmotywowani ale czy starczy im umiejetnosci na wygrana czy remis? O motywacje gosci licze iz zadba Fraz Smuda. ;\) A roznica miedzy 1 a 2 liga jest naprawde spora i o tym mozna bylo juz sie przekonac wiele razy sledzac wyniki spotkan pp w przeszlosci

Originally Posted By: grzesol

Odra Opole-Bełchatów tutaj trener leńczyk da zapewne pograć rezerwowym i mając na uwadze najbliższy mecz z Legią na wyjeździe może nie chcieć za wszelką cene go wygrać, a więc remis bardzo prawdopodobny.


Z tego co mi wiadomo nie ma spotkan rewanzowych? Czy cos pokrecilem? pozdrawiam i licze na wieksza ilosc wpisow gdyz pp w naszym kraju jest traktowany przez media troche zdawkowo ;\) z mojej strony wiecej w dniu spotkan ;\)
Ps proponuje nie wdawac sie w takze w glupie dyskusje z dzieciakami ;\)

Do góry
#1618397 - 25/09/2007 09:03 Re: Puchar Polski - wtorek,środa [Re: live99]
rene Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 25/01/2006
Postów: 1711
Skąd: Gdansk
Wisła Płock to drużyna, odnosząca sukcesy w PP. Ten typ na Oleśnicę bez sensu, choć na oczy ich nie widziałem

Do góry
#1618464 - 25/09/2007 15:41 Re: Puchar Polski - wtorek,środa [Re: live99]
szymon0305 Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 23/08/2006
Postów: 2038
Skąd: poznań
trzeba sie zastanowic czy Polonia chce walczyc o 1 lige- moim zdaniem napewno tak, wiec do czego im jeszzce walka w pucharze polski?i tak go nie zdobeda a mecze w srodku tygodnia moga spowodowac zmeczenie, co bedzie widoczne pod koniec sezonu ligowego
Lech w silnym skladzie, mysle ze zalezy im na zdobyciu pucharu- prosta droga do europy, napewno latwiej niz przez lige
jakies info z obozu Polonii?
dla mnie lech 2

Do góry
#1618480 - 25/09/2007 15:51 Re: Puchar Polski - wtorek,środa [Re: szymon0305]
19marcin08 Offline
ŁKS Łódź


Meldunek: 06/02/2005
Postów: 23488
Skąd: Łódź
Nie tłumaczyłbym sobie tak jak kolega wyżej. Zarówno Polonia jak i Lech mają w weekend mecze czy to Polonia w walce o pierwszą ligę czy też pierwszoligowy Lech który walczy o jak najlepsze miejsce w lidze. Tak wiec zmęczenie będzie grało rolę u jednych jak i u drugich.

Ale w Polonii głośno mółwi się o tym,że Najważniejsza jest liga i to może być kluczowy cytat jeśli chodzi o Puchar Polski na Konwiktorskiej. W najbliższej przyszłości czekałaj mecz z liderem Sląskiem Wrocław czy Arką Gdynia i jeśli Polonia nie chce stracić kontaktu z czołówką musi zdobywać punkty w lidze.

Z drugiej strony patrząć dla takich piłkarzy jak Gilewicz kto wie czy PP nie jest ostatnią okazją do pokazania się z jak najlepszej strony. A przeciwnik do tego zoobowiązuje.

Raczej bałbym się zagrać dzisiaj Lecha.

Do góry
#1618485 - 25/09/2007 15:57 Re: Puchar Polski - wtorek,środa [Re: 19marcin08]
szymon0305 Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 23/08/2006
Postów: 2038
Skąd: poznań
Tak Marcin, tyle ze przez puchar latwiej mozna sie dostac do pucharow niz poprzez lige bo moim zdaniem wisla i legia sa poza zasiegiem
i z tego co wiem lech podchodzi powaznie do pucharu
a gilewicz to moze juz pomalu buty wieszac na kolku a nie sie pokazywac- bo i komu, i tak go nikt juz nie kupi

ja sprobuje lecha ze srednia stawke, bez szalenstwa

Do góry
#1618532 - 25/09/2007 16:31 Re: Puchar Polski - wtorek,środa [Re: szymon0305]
19marcin08 Offline
ŁKS Łódź


Meldunek: 06/02/2005
Postów: 23488
Skąd: Łódź
Pewnie spróbować można, chociażby dlatego, że gra pierwoszligowy zespół z drugoligowym i kurs ponad @2.00 na pewnio zachęca.
Owszem Gilewicz może niedługo szykować się na piłkarką emeryture ale nie chodzi mi o to czy go ktoś kupi a o to, że grając przeciwko takim zespołom jak Lech każdy chce się wziesc na szczyty swoich umiejętnosci i pokazać, że można.

Ja bardziej zastanawiam się nad zagranie oVera.
Chciałbym może, żeby ktoś z grona Polonistów się odezwał? \:\)

Do góry
#1618567 - 25/09/2007 16:48 Re: Puchar Polski - wtorek,środa [Re: 19marcin08]
Majtikroko Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 19/07/2004
Postów: 2331
Skąd: Warszawa
z tego co ja wiem od polonistow to w ataku ma raczej wyjsc mlody Maka z ktoryms ze starszych Kosmalski, Gilewicz. Wiec mimo wszystko trener polonii nie stawia na najmocniejszy sklad od poczatku spotkania.

Jak dla mnie oslabiona obrona Lecha i dobra forma napastnikow da over

over 2,5 7/10

Do góry
#1618570 - 25/09/2007 16:53 Re: Puchar Polski - wtorek,środa [Re: Majtikroko]
szymon0305 Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 23/08/2006
Postów: 2038
Skąd: poznań
zgadzam sie z overem ale czy oslabiona obrona lecha???
tego juz nie jestem taki pewny, kucharski z midzierskim graja nie gorzej nic duet tanevski-dymkowski
chyba ze piszesz o jakis innych oslabieniach obrony- mnie o takowych nic nie wiadomo

Do góry
#1618714 - 25/09/2007 18:46 Re: Puchar Polski - wtorek,środa [Re: szymon0305]
greender Offline
addict

Meldunek: 10/03/2005
Postów: 406
Skąd: Lublin
po dobrych występach Widzewa w ekstraklasie wydaje mi się, że przyszedł czas na porażkę w pucharze polski, a Jagiellonia u siebie gra całkiem dobrze. kurs bardzo zachęcający, co myślicie na ten temat ?

Do góry
#1618756 - 25/09/2007 19:05 Re: Puchar Polski - wtorek,środa [Re: szymon0305]
drfocus Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/03/2006
Postów: 4403
Originally Posted By: szymon0305
zgadzam sie z overem ale czy oslabiona obrona lecha???
tego juz nie jestem taki pewny, kucharski z midzierskim graja nie gorzej nic duet tanevski-dymkowski
chyba ze piszesz o jakis innych oslabieniach obrony- mnie o takowych nic nie wiadomo




szymon0305 a ile meczy duet Kucharski-Midzierski zagrał meczy?? Bo jeśli mówisz, że dobrze się spisali w meczu z Ruchem to ja jestem innego zdania, dwie bramki stracone po błędach obrońców w tym jedna jak Ruch grał w 10-tke co więcej, Lech mógł stracić więcej bramek przez swoją niefrasobliwość. Jedyne czym mozna tłumaczyć obronę Kolejorza to tym, że wynik już byl przesądzony. Over w tym meczu, wydaje się być prawdopodobny, ale robi się to troszkę masowy typ.

Co do meczu Jagi to też bym przychylał się do wygranej gospodarzy. Trener Płatek otwarcie mówi, że interesuje ich tylko najbliższy mecz i awans choć najprawdopodobnie nie zobaczymy mających drobne urazy Evertona, Sobocińskiego czy Kwieka a to kluczowi gracze. Ale warto także zauwazyć, że w Łodzi zostali m.in Napoleoni, Kuklis, Broź i paru innych. Ten mecz to będzie moim zdaniem soisty pojedynek psychologiczny przed spotkaniem ligowym tych drużyn w lidze w najbliższą sobote.

Do góry
#1618767 - 25/09/2007 19:11 Re: Puchar Polski - wtorek,środa [Re: greender]
AdrBet Offline
enthusiast

Meldunek: 22/08/2007
Postów: 374
Originally Posted By: greender
po dobrych występach Widzewa w ekstraklasie wydaje mi się, że przyszedł czas na porażkę w pucharze polski, a Jagiellonia u siebie gra całkiem dobrze. kurs bardzo zachęcający, co myślicie na ten temat ?


Niestety nie wiem w jakim składzie zagra Jaga, ale Widzew zdecydowanie zabrał II ekipę.

Kadra na mecz z Jagiellonią:

Jakub Hładowczak, Bartosz Fabiniak, Tomasz Lisowski, Wojciech Jarmuż, Adrian Budka, M. Broź, Mack Bono, Sławomir Szeliga, Ugo Ukah, Robert Kłos, Mindaukas Panka, Piotr Stawarczyk, Łukasz Juszkiewicz, Douglas, Krzysztof Sokalski, Piotr Grzelczak, Łukasz Mierzejewski.

Nie zagrają więc Napoleoni, Masłowski, Piechna, a bez nich siła ofensywna zespołu znacznie spada.

Jeśli Jaga zagra podstawowym składem to raczej nie widzę szans Widzewa na odniesienie sukcesu.

Do góry
#1618792 - 25/09/2007 19:21 Re: Puchar Polski - wtorek,środa [Re: AdrBet]
pearljammer Offline
enthusiast

Meldunek: 16/08/2006
Postów: 242
Skąd: Łódź
AdrBet a sadzisz ze w PE z Korona grala optymalna pierwsza 11? Nie, a wygrali, wiec nie skreslalbym tutaj Widzewa, po za tym Napoleoni rowniez w lidze gra ogony, bo trener woli stawiac na Polakow, wg mnie w tym meczu moze zdarzyc sie wszystko, dla mnie NO BET.

Do góry
Strona 1 z 3 1 2 3 >

Moderator:  Akhu, Biszop, Ojro 



Kto jest online
7 zarejestrowanych użytkowników (burbon, igea23, akagi, kemp, alfa, Lukasz111, Sensei), 3513 gości oraz 9 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45044 Tematów
5581628 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49