Strona 2 z 3 < 1 2 3 >
Opcje tematu
#161953 - 17/01/2002 00:52 Re: Czy A. Małysz powraca do formy ?
Conrad Offline
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"

Meldunek: 14/11/2000
Postów: 27048
Skąd: Surfers Paradise, QLD
Małyszowi potrzeba dużej dawki pewności siebie i Zapokane musi to mu dać. Aż się nie mogę doczekać do skoków. Żałuję tylko, że nie mogę tam być. Remol, jak będziesz w kafejce to prześlij tu proszę nazwe i adres bo jak będę w Zapokcu to będę potrzebować dostęp do pracy i do forum. Mam nadzieję, że się wszyscy spotkacie na kilka, kilkanaście czy kilkadziesiąt piw, i że impreza będzie na całego! iwo:

Do góry
Bonus: Unibet
#161954 - 17/01/2002 01:34 Re: Czy A. Małysz powraca do formy ?
saba Offline
veteran

Meldunek: 19/09/2001
Postów: 1232
Skąd: Płock
Może trochę nie na temat, ale każde info może komuś się przydać.
Jak byście się bawili w piątek lub sobotę na dyskotece w "Morskim Oku" to powinna być tam taka blond laska z długimi kręconymi włosami mówiąca z rosyjskim akcentem (przynajmniej była w ten piątek).
Polecam, bo dziewczyna zna się na rzeczy i jest całkiem nie droga.

Do góry
#161955 - 17/01/2002 01:48 Re: Czy A. Małysz powraca do formy ?
oli Offline
sottocapo

Meldunek: 02/11/2001
Postów: 37765
Skąd: POland
[QUOTE]Oryginalnie wysłał saba:
[qb]Może trochę nie na temat, ale każde info może komuś się przydać.
Jak byście się bawili w piątek lub sobotę na dyskotece w "Morskim Oku" to powinna być tam taka blond laska z długimi kręconymi włosami mówiąca z rosyjskim akcentem (przynajmniej była w ten piątek).
Polecam, bo dziewczyna zna się na rzeczy i jest całkiem nie droga.[/qb][/QUOTE]

gdzie to ???

Do góry
#161956 - 17/01/2002 01:59 Re: Czy A. Małysz powraca do formy ?
saba Offline
veteran

Meldunek: 19/09/2001
Postów: 1232
Skąd: Płock
[QUOTE]Oryginalnie wysłał profi:
[qb]

gdzie to ???[/qb][/QUOTE]

Dyskoteka i lokal "Morskie Oko" mieści się w Zakopanem na Krupówkach. Jest nawet nawet, ale kiedyś dużo bardziej lubiłem pub "Raiders" na końcu Krupówek, ale jak odwiedziłem go w piątek to przeżyłem szok.To już nie te klimaty, jakie były tam kiedyś.Powstawiali jakieś gry i teraz większość ludzi tam to małolaci.

Do góry
#161957 - 17/01/2002 03:18 Re: Czy A. Małysz powraca do formy ?
goral Offline
member

Meldunek: 14/05/2001
Postów: 100
Skąd: zakopane
[QUOTE]Oryginalnie wysłał saba:
[qb]

kiedyś dużo bardziej lubiłem pub "Raiders" na końcu Krupówek, ale jak odwiedziłem go w piątek to przeżyłem szok.To już nie te klimaty, jakie były tam kiedyś.Powstawiali jakieś gry i teraz większość ludzi tam to małolaci.[/qb][/QUOTE]



Saba ja też byłem kiedyś bardzo częstym klientem Raidersa ale po zmianach jakie tam zaszyły odniechciało mi się. Teaz wole bardziej spokojne kimaty i chodze do Anemona - wiesz gdzie to jest?
P.S. Saba a propos to skąd jesteś?

Do góry
#161958 - 17/01/2002 03:50 Re: Czy A. Małysz powraca do formy ?
saba Offline
veteran

Meldunek: 19/09/2001
Postów: 1232
Skąd: Płock
[QUOTE]Oryginalnie wysłał goral:
[qb]

Saba ja też byłem kiedyś bardzo częstym klientem Raidersa ale po zmianach jakie tam zaszyły odniechciało mi się. Teaz wole bardziej spokojne kimaty i chodze do Anemona - wiesz gdzie to jest?
P.S. Saba a propos to skąd jesteś?[/qb][/QUOTE]

Jestem z woj. mazow., ale kilka razy w roku bywam w Zakopcu. Co do "Anemona" to nie wiem gdzie to jest. A co do "Raidersa" to pamiętam jak kilka lat temu z Krupówek zwineli kiedyś gościa który zajebiście śpiewał, a jego kumpel grał na gitarze.
Taki klimat jak wtedy tam się zrobił to chyba nie było nawet na starych koncertach Dżemu jeszcze za życia Ryśka.

P.S
Przepraszam skoczków narciarskich i fanów Adama za zaśmiecenie tematu.

Do góry
#161959 - 18/01/2002 15:50 Re: Czy A. Małysz powraca do formy ?
Anonymous
Unregistered


Teraz wiadomosc dla wszystkich , którzy otwieraja ten temat i smieja sie z naszego optymizmu. Wiadomosc jest krotka i do rzeczy. ADAM MAŁYSZ PIERWSZY NA TRENINGU W ZAKOPANYM 125m, drugi Sven Hanawald 124m, nastepni zawodnicy dopiero 6 m blizej.

Do góry
#161960 - 19/01/2002 04:19 Re: Czy A. Małysz powraca do formy ?
goral Offline
member

Meldunek: 14/05/2001
Postów: 100
Skąd: zakopane
A ja właśnie wruciłem ze spotkania z kolegą i koleżanką z forum tzn. z sexmisiem i jego dziewczzyną małami. Było bardzo sympatycznie i wesoł. Wypilismy za zdrowie wszystkich sympatyków tego forum i za jego admina, oczywiście nie odbyło sie bez uwag na temat forum ale to juz inny temat.- Kurcze chyba browaru było za dużo bo mi sie ekran przesuwa.- Pozdrowienia dla wszystkich przesyła Goral, Sexmiś i MałaMi.
PS 1. Po dzisiejszych skokach myslę że Adaś ma wielkie szanse na pierwszą trójke i jestem tego prawie pewien.
PS 2. MałaMi to kobieta, panowie dostajecie bety
od niej w tenisie, Rafter nie wstyd Ci?
PS 3. Kończe dzisiejszymi słowami A.Małysza "Nawet nie myślę o tym co się będzie działo(...) . Niech żałują ci, którzy nie przyjechali w Tatry"

Do góry
#161961 - 19/01/2002 04:56 Re: Czy A. Małysz powraca do formy ?
Conrad Offline
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"

Meldunek: 14/11/2000
Postów: 27048
Skąd: Surfers Paradise, QLD
Dzięki! Naprawdę Wam zazdroszczę, że nie jestem teraz z Wami w Zakopcu bo impreza musi być na całego. Za rok musimy zrobić tam zjazd czy coś w tym stylu.

Pozdrawiam Was wszystkich i życzę niesamowitych wrażen podczas tego weekendu. Aż nie chcę myśleś co się będzie działo jeśli Małysz wygra!

Do góry
#161962 - 20/01/2002 05:50 Re: Czy A. Małysz powraca do formy ?
Conrad Offline
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"

Meldunek: 14/11/2000
Postów: 27048
Skąd: Surfers Paradise, QLD
Jeśli wierzycie w Małysza, to Bet&Win daje 10.00 na jego zwycięstwo jutro.

Do góry
#161963 - 20/01/2002 19:55 Re: Czy A. Małysz powraca do formy ?
Carnby Offline
enthusiast

Meldunek: 06/07/2001
Postów: 290
Skąd: Warszawa
[QUOTE]Oryginalnie wysłał Conrad:
[qb]Jeśli wierzycie w Małysza, to Bet&Win daje 10.00 na jego zwycięstwo jutro.[/qb][/QUOTE]

Po dzisiejszych kwalifikacjach bylo juz 12.00.
Ale nie zagralem, nie wierzylem...

Do góry
#161964 - 20/01/2002 22:06 Re: Czy A. Małysz powraca do formy ?
Carnby Offline
enthusiast

Meldunek: 06/07/2001
Postów: 290
Skąd: Warszawa
BTW Wszedlem specjalnie na strony Przegladu Sportowego by znalezc artykul, o ktorym pare dni temu wspomniano TVP. Dotyczy on przyczyn spadku formy Malysza(odciecie energii przez bioenergoterapeute). POLECAM:
http://www.sports.pl/gazeta/iso/sporty_zimowe_19.htm

Do góry
#161965 - 20/01/2002 22:39 Re: Czy A. Małysz powraca do formy ?
Anonymous
Unregistered


Na poczatku chce przeprosic wszystkich za bledy, ale pisze to wstanie wskazujacym.
dzisiaj wygralem 880 euro. Naprawde kiedy Adam odnosil coraz gorsze wyniki coraz mniej ludzi wierzylo w sukces Adam, ale za tym poszla jedna rzecz dobrz. Mianowicie kurs na Adama. Wynosil on o godzinie 12.30 12!!!!!!!! . Na Malysza obstawiam caly czas wiec narazi te 880 euro jest jakby zwrotem za wczesniejsz wtopy. Ale przyrzekam nie pisze tego dlatego aby sie pochwalic ze wygralem, pisze to dlatego aby pokazac jak bardzo wierze w Adam i jego forme. Dwa tygodnie temu napisalem ten temat , majac nadzieje ze wykrakam zwyrzke formy Polaka, no i stalo sie. Teraz kiedy juz chyba kazdy wie , ze Forma Adama Malysza wraca do normy - to nasuwa mi sie nastepne pytanie: "Czy Adam Malysz zdobedzie na olimpiadzie przynajmniej jeden zloty medal".
Odpowiedz , bynajmniej dla mnie jest prosta. Adam napewno zdobedzie dwa medale z czego jeden napewno bedzie koloru zlotego a drugi ... zobaczymy moze tez zloty. Wiecej nic nie mowie nastemnym razem zajrze tutaj po olimpiadzie i napisze wiadomo co. - A nie mówiłem.
Bardzo wam wszystkim dziekuje za wszystkie listy napisane odnosnie Adama, i zycze sobie aby do olimpiady bylo ich jeszcze raz tyle.

Do góry
#161966 - 21/01/2002 01:47 Re: Czy A. Małysz powraca do formy ?
Hubi Offline
addict

Meldunek: 25/06/2001
Postów: 579
Skąd: Warszawa
Ja uwarzam że to nie był spadek formy tylko nie wytrzymywał psychicznie dzisiej było inaczej przed zawodami lub w czasie nie usmiechal się do kamer tylko był taki jak przed sezonem jakby nic doniego nie dochodziło ,a twierdze tak dlatego że jeżeli z krótkiego rozbiegu skakał 130 m mniejwiecej 10m od pozostalych więcej a na zawodach mniejwiecj równo(wczorej) to raczej psychika mu wysiadła a nie nogi.ale mam nadzieje że już wszystko jest w najlepszym pożądku

Do góry
#161967 - 21/01/2002 02:57 Re: Czy A. Małysz powraca do formy ?
Anonymous
Unregistered


Małysz teraz po zwycięstwie jakże ważnym, przed swoją publicznością przełamie złą passę i teraz nikt nie będzie w stanie go zatrzymać!!!
Myślę że najgroźniejszym rywalem będzie M.Hautameki a nie HAM-awald. Nasza niemiecka gwiazdeczka zacznie powoli przygasać, co było widać dzisiaj jakoś się już tak nie cieszył. OJEJKU dwa razy był tak blisko jak mi go szkoda !!! A w Małysza wierzę i nigdy nie przestałem a co się z tym wiąże również na nim wygrałem. Tak dalej panie Adamie! al:

Do góry
#161968 - 21/01/2002 04:27 Re: Czy A. Małysz powraca do formy ?
Batigol Offline
addict

Meldunek: 13/12/2001
Postów: 688
Skąd: Warszawa
Nie ma przyjemniejszego tematu na forum niż ten o Małyszu.

Szczególnie teraz jak Adam wygrał - jak sam powiedział - cieszy się nawet bardziej jak po tryumfie w TCS rok temu.

Ja wierzyłem w Adama jak wszyscy w tym temacie, chodź zapoznałem się z nim dokładnie dopiero teraz. I przekonany byłem od początku (TCS), że przede wszystkim to kwestia psychiki. A teraz przeczytałem ten artykuł (link jest w temacie) -"ciekawe" rzeczy tam piszą.

Myślę, że większość z 50 tys. ludzi w Zakopanym i większość przed TV nadal wierzyło w Adam. Co prawda mało ludzi wierzyło, że akurat już dzisiaj wygra (to była miłą niespodzianką).
A nieprzyjemne rzeczy, które krążą za Adamem -typu dziwni ludzie lub słomiany zapał to nie reguła dla prawdziwych kibiców. W Polsce jest mnóstwo świetnych kibiców - wszyscy to dziś podkreślali.

Genialne zwycięstwo, we wspaniałym stylu.

Adam ! Tak Trzymaj !!!

Do góry
#161969 - 21/01/2002 14:13 Re: Czy A. Małysz powraca do formy ?
malami Offline
member

Meldunek: 17/08/2001
Postów: 118
Skąd: Legnica
WITAM SERDECZNIE
Oboje z Sexmisiem byliśmy świadkami tego co się działo w Zakopanym.
Tego się raczej nie da opisać słowami.
Po pierwszym dniu - szczerze - raczej wszyscy byli lekko zdołowani że Adam był na siódmym miejscu. Jednakże cieszyło wszystkich że ośmiu Polaków weszło do 50 - tki zawodników.
Cieszyła wszystkich postawa Tomka Pochwały i Roberta Matei. CHWAŁA IM ZA TO!!!!!!
Polska ekipa zaczyna sprawować się coraz lepiej!!

Drugi dzień 20.01
Samopoczucie Polaków po pierwszym dniu nie było zbyt ciekawe. Tym bardziej się pogorszyło - skok Adama w kwalifikacjach - 114 m!!!!
Tragedia prawie że narodowa.
Ale...
TEGO JESZCE NIE BYŁO!!!!!!!!!!!!!!!
Jedenastu Polaków w 50 -tce...
To zaczęło dobrze wróżyć )))
Po pierwszym skoku Adasia (131 m) na Wielkiej Krokwi zaczęło się ŚWIĘTO. Czterech Polaków weszło do finałowej 30-stki!!!!!
WIELKIE BRAWA dla BAHLEDY, MATEI, POCHWAŁY oraz NASZEGO ADASIA.
Tego co tam się działo nie da się opisać słowami.
Reszta później. Muszę trochę popracować.
PAPA

Do góry
#161970 - 21/01/2002 14:36 Re: Czy A. Małysz powraca do formy ?
malami Offline
member

Meldunek: 17/08/2001
Postów: 118
Skąd: Legnica
Jeszcze jedno
Przepraszam że nie na temat

SERDECZNE POZDROWIENIA DLA GÓRALA!!!!
SYMPATYCZNY Z NIEGO FACET!!!!
POZDRO ODE MNIE I OD SEXMISIA.
DO ZOBACZYSKA
CZESC

Do góry
#161971 - 21/01/2002 20:56 Re: Czy A. Małysz powraca do formy ?
Conrad Offline
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"

Meldunek: 14/11/2000
Postów: 27048
Skąd: Surfers Paradise, QLD
Malami, dzięki za relację! Szkoda, że więcej nas nie przyjechało. Może Harrachov?

Podobało mi się wczoraj zachowanie Hannawalda, który od razu po skoku Adama podszedł do niego i mu pogratulował. Te zwycięstwo było nam wszystkim potrzebne, ale nie popadajmy w huraoptymizm bo żaden z zawodników nie ma zagwarantowanych medali olimpijskich. Oczywiście, każdy by chciał złoto dla Adama ale to nie jest takie proste. Hannawald jest dalej w wyśmienitej formie a Hautamaeki też jest wspaniałym skoczkiem. A są inni, którzy też mogą mieć "swój dzień."

Ale jak wszyscy tutaj wierzę w Adama i myślę, że ma duże szanse na przynajmniej jedno złoto, chociaż każdy medal bez względu na kolor jest sukcesem. Jeśli miałbym typować to widzę większą szansę na złoto na średniej skoczni, ale takich kursów jak 12.00 raczej nie zobaczymy. Chyba, że Amerykańscy bukmacherzy niedocenią Adama.

Do góry
#161972 - 22/01/2002 03:04 Re: Czy A. Małysz powraca do formy ?
Conrad Offline
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"

Meldunek: 14/11/2000
Postów: 27048
Skąd: Surfers Paradise, QLD

Do góry
Strona 2 z 3 < 1 2 3 >

Moderator:  Ojro 



Kto jest online
0 zarejestrowanych użytkowników (), 3242 gości oraz 9 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45044 Tematów
5581602 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49