Strona 2 z 2 < 1 2
Opcje tematu
#1630539 - 29/09/2007 19:59 Re: 8 kolejka Bundesligi (28-30 wrzesień) [Re: Platini]
WERDER12 Offline
addict

Meldunek: 24/05/2005
Postów: 552
Skąd: buten un binnen

Bochum - Nürnberg

Nürnberg w ostatnich 3 meczach (Leverkusen,HSV i Rapid) trafil tylko 1 raz! do bramki przeciwnika i to tylko z rzutu karnego!Problem Nürnberga to strzelanie bramek przez napastnikow,ostatni gol napastnika notuje sie w kwietniu!!!

Bochum w ostatnich 3 meczach (z Leverkusen,Frankfurt i Stuttgart) nie strzelil bramki! Ostatni mecz z VfB byl katastrofalny,tylko 1 celny strzal na bramke przeciwnika.

Trener Nürnberga Meyer jeszcze nie przegral w BL meczu z Bochum!

Teoretycznie ;\) w tym spotkaniu wszystko moze sie zdarzyc,oprocz duzej ilosci goli!

Typ:

Under 2,5 @1.92 3/10 Betfair

Do góry
Bonus: Unibet
#1630666 - 29/09/2007 20:56 Re: 8 kolejka Bundesligi (28-30 wrzesień) [Re: rene]
Pawciu Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 20/10/2003
Postów: 1740
Skąd: Szczecin
Originally Posted By: rene
Ja bym dziś uważał na Werder, bo nie jest to już ten sam Werder, do którego zdążyliśmy się przyzwyczaić. Poza tym plaga kontuzji.
Mnie zastanawia, kto tam ma strzelać bramki, bo żaden napastnik mnie nie przekonuje ( są chimeryczni )
Diego w każdym meczu nie może grać na najwyższym poziomie, a nadto trzeba pamiętać, że w Bundeslidze angielski tydzień i drużyny grają co 3 dni
Dodatkowo Weder gra w UEFA, kadrą mocno okrojoną
Trener gości to jeden z najlepszych fachowców i zapewne wie, z której strony jego drużynie grozi największe niebezpieczeństwo ( Diego )
Jak patrzę na II linię Werderu, to poza wspomnianym, nie widzę tam jakiś kreatywnych graczy, ot zwykli wyrobnicy
Co by nie mówić Arminia grać potrafi i po malej zadyszce moze się przebudzić.
Kurs na Werder jest stanowczo za niski do gry, a handi moze nie znaleźć pokrycia
Co prawda historia jest po stronie Werderu 13-1-0 i przemawia za overem, ale to tylko i już historia


Ja Ci powiem kto bedzie strzelal. Dla mnie wielkim plusem jest jzu to ze graja u siebie bo graja kapitalnie ( mecz ze Stuttgartem ).
Diego gra rowno, faktem jest ze nie zawsze bedzie gral na najwyzszym poziomie ale gra co najmniej na tyle by blyszczec.
Ja dlugo nie docenialem Hugo Almeida ale wiem ze gosc potrafi uderzyc i wlaczyc pokretlo a pilki wystarczy ze dogrywac beda wspomniany Diego lub Jensen, no i jest jeszcze Boubacar Sanogo swietnie grajacy w powietrzu i z glowki potrafi trafic z najtrudniejszych pozycji ( chociaz do Klose mu daleko w tym elemencie ). Wiec strzelac ma kto ;\) wszystko zalezy od partnerow a Werder potrafi sobie stworzyc sporo sytuacji bramkowych w meczu.

Do góry
#1630734 - 29/09/2007 21:16 Re: 8 kolejka Bundesligi (28-30 wrzesień) [Re: rene]
WERDER12 Offline
addict

Meldunek: 24/05/2005
Postów: 552
Skąd: buten un binnen
Originally Posted By: rene
Ja bym dziś uważał na Werder, bo nie jest to już ten sam Werder, do którego zdążyliśmy się przyzwyczaić. Poza tym plaga kontuzji.
Mnie zastanawia, kto tam ma strzelać bramki, bo żaden napastnik mnie nie przekonuje .


Ja tez uwazalbym na Werder,tylko troche z innej strony \:\)
Werder pomimo plagi kontuzji zdobyla wystarczajaca ilosc punktow aby nadal zaliczac sie do czolowki BL.To swiadczy o dobrym skladzie Werderu.
W tym tygodniu bardzo dobrze trenowal juz Borowski,za tydzien bedzie napewno juz w skladzie.Frings juz tez trenuje i z pewnoscia bedzie za 2 tygodnie w skladzie a Fritz juz dzis jest w kadrze.
Jezeli dzis Werder wygra,co naprawde jest mozliwe to w nastepnych tygodniach Werder bedzie coraz lepszy,dlatego juz teraz trzeba uwazac na Werder.
Werder posiada wystarczajaca sile ofensywna i zawsze jest ktos w stanie strzelic bramki np.Sanogo (3 bramki),Almeida (2) czy nawet Harnik (1),nie wspominajac juz o Diego (3).

Werder na Weserstadionie jest ciezko do pokonania ,a oczekiwac od zespolu z Bielefeldu,(ktory w ostatnich meczach zaprezentowal sie bez szans z przeciwnikami jak Hannover,Schalke,czy Duisburg) dobrego wyniku jest malo wiarygodne.

Typ:

Werder - Bielefeld 1 @1.48 5/10 Betfair

Do góry
#1630831 - 29/09/2007 21:41 Re: 8 kolejka Bundesligi (28-30 wrzesień) [Re: Platini]
WERDER12 Offline
addict

Meldunek: 24/05/2005
Postów: 552
Skąd: buten un binnen

Rostock - Stuttgart

Stuttgart jest jedyna druzyna BL,ktora jeszcze w tym sezonie na wyjezdzie nie zdobyla punktu.Przygladajac sie jak doszlo do porazek to trzeba przyznac,ze byly one bardzo pechowe i po inwidualnych bledach obroncow.
Po ostatnim wygranym meczu z Bochum mozna bylo zauwazyc,ze VfB zagral juz na poziomie podobnym z ubieglego sezonu.Defensywa zagrala bardzo uwaznie i nie bylo jakiegos momentu w ktorym zwyciestwo VfB byloby zagrozone.
Uwazam,ze dzis VfB, przy podobnej koncentracji jak w ostatnim meczu ma mozliwosc wywiezc punkt/y z Rostocku.

Rostock co prawda z seria 2 zwyciestw z rzedu,nie wydaje mi sie byc druzyna,ktora moglaby ograc zespol VfB.

Typ:

Rostock - Stuttgart x2 @1.30 5/10 Expekt

Do góry
#1633191 - 30/09/2007 16:20 Re: 8 kolejka Bundesligi (28-30 wrzesień) [Re: Koski]
czubek Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 23/08/2005
Postów: 2135
Skąd: LZS Jarocin
Originally Posted By: Koski
Kapitalna akja w wykonaniu Bayeru Levekusen, zakończona pierwszą bramką w tym sezonie Arturo Vidala:

[img]http://www.youtube.com/watch?v=HSITGKVCDu8[/img]


gdyby nie spalony to ladna akcja

Do góry
#1633255 - 30/09/2007 17:12 Re: 8 kolejka Bundesligi (28-30 wrzesień) [Re: czubek]
Pawciu Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 20/10/2003
Postów: 1740
Skąd: Szczecin
Originally Posted By: czubek
Originally Posted By: Koski
Kapitalna akja w wykonaniu Bayeru Levekusen, zakończona pierwszą bramką w tym sezonie Arturo Vidala:

[img]http://www.youtube.com/watch?v=HSITGKVCDu8[/img]


gdyby nie spalony to ladna akcja


Spalony?? przeciez normalnie uznana bramka, albo ja nie rozumiem czegos

Do góry
#1633292 - 30/09/2007 17:39 Re: 8 kolejka Bundesligi (28-30 wrzesień) [Re: Pawciu]
Pawciu Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 20/10/2003
Postów: 1740
Skąd: Szczecin
Hannover 96 - MSV Duisburg @1 1.8 wh 3/10 ( uni 1.65, ex sj 1.75 )

Hannover grac potrafi i dzis to udowodni, sklad maja wyrownany i calkiem niezly jak na niemieckie warunki. Zle zaczeli sezon ale pozniej bylo juz lepiej. Podejmuja "Zebry" ktore sa w dolku, gospodarze powinni to wykorzystac ktorzy rowniez potrzebuja punktow, ostatnio wygrana na awayu 2-0z Arminia ale to u siebie trzeba tez wygrywac, w poprzednim meczu 0-3 z Leverkusen. Wierze ze 3 punkty zostana w Hannoverze.

Hannover 96
Enke - Cherundolo, Fahrenhorst, Vinicius, Tarnat - Balitsch, C. Schulz - Rosenthal, Bruggink, Huszti - Hanke

MSV Duisburg
Starke - Willi, Fernando, Schlicke, Caceres - Grlic, Tararache - Tiffert, Georgiev - Ishiaku, Lavric

Do góry
#1633315 - 30/09/2007 17:58 Re: 8 kolejka Bundesligi (28-30 wrzesień) [Re: Pawciu]
Koski Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 11/08/2005
Postów: 3988
Skąd: BayArena
30/09 17:00 Hannover - Duisburg

W niedzielę na AWD Arena dojdzie do spotkania Hannoveru 96 z MSV Duisburg. Obydwie drużyny spotykały się już 24. razy.

Gospodarze w rozgrywanym w środę, meczu 7. kolejki, wygrali na wyjeździe z Arminią Bielefeld 2:0. W tabeli, drużyna z AWD Arena jest na 11. miejscu z dorobkiem 10 punktów. Duisburg w meczu 7. kolejki, poległ przed własną publicznością z zespołem Schalke 04 (0:2). Podopieczni Rudiego Bommera są na 15. miejscu i na ich koncie jest 6 punktów.

Bilans Hannoveru w meczach z Duisburgiem, rozgrywanych na własnym obiekcie, wynosi 3-7-2.

W dzisiejszym meczu w zespole gospodarzy nie zagrają Brdaric, Zizzo i Bikmaz. Natomiast w zespole z Duisburga nie wystąpią Weber, Filipescu, A. Meyer, Bodzek, Lamey, Y. Mokhtari, Terodde i Book. Osłabienia są dość poważne, gdyż nieobecnych jest kilku zawodników z podstawowego składu (m. in. Lamey,Filipescu).

W tym meczu jestem skłonny postawienia na gospodarzy (kurs 1.70). W ostatnim meczu, Hannover zagrał bardzo mądrze, wykorzystując błedy rywala. Duisburg stracił podstawowych obrońców (Lamey i Filipescu), którzy nabawili się kontuzji. Strata tych zawodników źle wpływa na grę obrony. W niedzielnym meczu, Hannover może to wykorzystać. Napastnik drużyny trenera Heckinga – Hanke nie strzelił bramki od dwóch spotkań. W 8. kolejce będzie mógł poprawić swój strzelecki dorobek (4 bramki w 7 meczach), gdyż rywal nie należy do najmocniejszych. Duisburg przegrał ostatnie dwa wyjazdowe mecze w Bundelidze, nie strzelając bramki. Hannover na własnym stadionie wygrał w tym sezonie raz. Czas, by podopieczni Heckinga zagrali wreszcie na miarę oczekiwań i odnieśli pewne zwycięstwo.
Typ: 1

Do góry
Strona 2 z 2 < 1 2

Moderator:  Akhu, Biszop 



Kto jest online
1 zarejestrowanych użytkowników (alfa), 3563 gości oraz 7 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5581662 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49