Strona 9 z 10 < 1 2 ... 7 8 9 10 >
Opcje tematu
#1606028 - 20/09/2007 23:38 Re: Puchar UEFA [Re: drfocus]
Valverde Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/11/2005
Postów: 15207
Skąd: Allenstein
FK Sarajevo – FC Basel
Typ: 2
Kurs: 1.80
Buk: Betfair
Stawka: 6/10

Kursy na Basel lecą dramatycznie. Jednak nie może być inaczej skoro przeciwnikiem Szwajcarów będzie przeciętna ekipa z Bośni i Hercegowiny. Gospodarze już i tak sprawili sporą niespodziankę eliminując w II rundzie eliminacji do Ligi Mistrzów belgijski Genk. Jednak piłkarze ze światowej stolicy serów, zegarków i banków podobnego błędu nie zrobią i już w pierwszym spotkaniu zdecydowanie przybliżą się do awansu do fazy grupowej Pucharu UEFA.

Getafe – Twente
Typ: x2
Kurs: 2.64
Buk: Betfair
Stawka: 6/10

Getafe dopiero zaczyna swoją przygodę z piłka w europejskim wydaniu. Jednak to nie brak doświadczenia był głównym czynnikiem, jaki przemawiał za tym typem. Otóż stołeczni po odejściu Bernda Schustera do Realu Madryt wyraźnie nie mogą się odnaleźć, co znajduje odbicie w fatalnych wynikach w Primera Division. Z kolei Twente chodź gra w o wiele słabszej lidze, to prezentuje się ostatnio na tyle dobrze, że x2 i to w dodatku po takim kursie jest dla mnie pokusą nie do odparcia.

Pacos Ferreira – AZ Alkmaar
Typ: 2
Kurs: 2.00
Buk: Betfair
Stawka: 6/10

Alkmaar „wisi mi sporą kasę” więc najwyższy czas zacząć spłacać długi \:\) A już tak na serio, to wątpię by przeciętnie grające w Bwin Liga Pacos było w stanie przeciwstawić się Holendrom. Co prawda podopieczni Luisa Van Gaala nie mają ostatnio najlepszych dni, to jednak dzisiejsze spotkanie jest idealnym czasem na rehabilitację i podbudowanie własnego morale. Skład gości pomimo pozbycia się takich zawodników, jak Koevermans, czy Arveładze nadal wygląda bardzo dobrze (chociaż notabene uważam, że strata tego pierwszego była zupełnie niepotrzebna) dlatego też wygraną gości szacuję na ok. 65%-70%

Do góry
Bonus: Unibet
#1606049 - 20/09/2007 23:42 Re: Puchar UEFA [Re: drfocus]
davccio Offline
a.k.a. "dave_k.o."

Meldunek: 19/11/2003
Postów: 1228
Skąd: galaktyka Curvix
Rabotnicki-Bolton

Drużyna gospodarzy wystąpi bez 4 lub 5 podstawowych zawodników, ponadto nie posiadaja zbyt długiej ławki rezerwowych takze kurs 1.67 na bolton jest zachecajacy, przy okazji radze uwazać ze stawianiem dzisiaj na sampdorie bo chodza słuchy iz maja wystawic w dzisiejszym meczu zespół oparty na graczach rezerwowych

Do góry
#1606055 - 20/09/2007 23:43 Re: Puchar UEFA [Re: drfocus]
retoox Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 23/07/2003
Postów: 2034
Skąd: Nisko
drfrocus w takim wypadku moze lepiej zagracc poprostu w tym samym ub zakład, ze w meczy Bayeru z Uniao nie uda sie obu ekipom strzelic gola. kurs 1.80 a chyba ryzyko jednak duzo mniejsze.

Do góry
#1606150 - 21/09/2007 00:10 Re: Puchar UEFA [Re: retoox]
bitnap Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/09/2007
Postów: 40246
Getafe ogladalem tylko raz w meczu z Sevilla i zrobili na mnie niemale wrazenie mimo, iz odejscie Schustera dla wielu znaczylo absolutne obnizenie wartosci zespolu o polowe albo i wiecej ;-)

Wynik 1-4 dosc znacznie znieksztalca obraz gry, gdyz przypomne, ze to goscie strzelili pierwsza bramke, niestety konczac mecz w 9 i tracac az 4 gole.Rzecza nieslychana dla mnie byl fakt, iz Sevilla przy stanie 0-1 bronila sie przed kolejnymi atakami gosci, co najsmieszniejsze grajacych w 10 ... druga czerwona kartka w 44 min. sprawila, ze goscie co najwyzej mogli bronic dostepu do wlasnego pola karnego co sie im niezbyt udalo a faworyzowana Sevilla zdolala strzelic drugiego gola grajac z przewaga 2 zawodnikow ;-)

Remis z Huelva mozna uznac nijako za mala porazke, ale wyjazdowe minimalne 1-0 z Espanyolem, badz co badz finalista p.Uefa juz napewno nie.

tak wiec ja uwazam, ze w tym dwumeczu faworytem jest mimo wszystko Twente, ale dzisiaj roznie moze byc a porazka jedna bramka, przy strzeleniu przynajmniej jednej nie bedzie tragedia dla przyjezdnych

Do góry
#1606158 - 21/09/2007 00:12 Re: Puchar UEFA [Re: bitnap]
polskignom Offline
Live fast, die young

Meldunek: 25/02/2004
Postów: 14919
Skąd: lublin/warszawa
powaznie uwazacie, ze w dwumeczu Twente-Getafe faworytem sa Holendrzy?

Do góry
#1606177 - 21/09/2007 00:18 Re: Puchar UEFA [Re: bitnap]
kamasutra Offline
veteran

Meldunek: 16/01/2006
Postów: 1410
Odnosnie spotkania Getafe-Twente,nie bylbym takim pesymista co do mozliwosci zwyciestwa przez gospodarzy.Faktycznie puki co ,to nie ta sama druzyna co w ubieglynm sezonie patrzac na wyniki,ale nawet nie probuje porownywac ligi hiszpanskiej do holenderskiej.
Uwazam ze nawet teraz hiszpanie prezentuja wyzszy poziom niz Twente i u siebie sa w stanie wygrac.Zaryzykuje nawet teze ze wyjda zwyciesko z konfrontacji w dwumeczu i to oni zagraja w fazie grupowej.Wiem z doswiadczenie ze hiszpanskie zespoly traktuja powaznie puchary i nawet grajac niejednokrotnie w dolnych rejonach tabeli ligowej ,potrafia z powodzeniem konkurowacie na arenie miedzynarodowej.Po prostu poziom ligi jest tak wysoki ze starcza na sredniakow z Holandii,Belgii czy tym podobnych...Jak dla mnie wygraja ten mecz....

Do góry
#1606307 - 21/09/2007 00:49 Re: Puchar UEFA [Re: kamasutra]
bitnap Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/09/2007
Postów: 40246
ja uwazam, ze sprawa awansu jest otwarta i rozstrzygnie sie nie dzis a dopiero w rewanzu, choc wedlug mnie minimalnie wieksze szanse ma Twente

wg mnie dzis wybor jedynki w tym meczu bedzie duzo lepszym rozwiazaniem niz chocby X2 ;-)

Do góry
#1606993 - 21/09/2007 02:51 Re: Puchar UEFA [Re: bitnap]
rene Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 25/01/2006
Postów: 1711
Skąd: Gdansk
Też zastanawiałem się nad Getafe. W lidze faktycznie cienizna, a na dodatek ta drużyna nie ma doswiadczenia w pucharach. Ale to hiszpański zespół i nie zdziwię się, jak będzie 3:0

Do góry
#1607211 - 21/09/2007 03:21 Re: Puchar UEFA [Re: rene]
lepusti Offline
old hand

Meldunek: 25/06/2006
Postów: 1031
Co powiecie na mecz Everton - Metalist Charków??
Wydaje mi sie ze everton bedzie dominowal na boisku. Chce postawic grubsza kase na to ze everton bedzie mial wiecej rzutow roznych w meczu.
Prosze zeby ktos to skomentowal...:)

Do góry
#1607376 - 21/09/2007 03:50 Re: Puchar UEFA [Re: lepusti]
yarek.. Offline
enthusiast

Meldunek: 01/02/2006
Postów: 318
Skąd: Kęty miasto
poczytaj na anglojęzycznym forum.

ewerton gra bez kilku podstawowych graczy.

ja stawiam handi +2,0/+2,5 na ukraińcow.

Do góry
#1607396 - 21/09/2007 03:54 Re: Puchar UEFA [Re: lepusti]
Eriksson Offline
veteran

Meldunek: 22/08/2007
Postów: 1512
Skąd: Mysłowice
Villarreal CF - FC BATE Borisov X HT @3,70 2/10 Bwin

Villareal w meczach pucharowych porównuje do innego hiszpanskiego zespoły Atletico Madryt. W moim osobistym odczuciu dwa zepoły grają bo muszą a w meczach wypadają bardzo przeciętnie. O ile dobrze pamiętam to Villarel odpadł z jakimiś słabeuszami w III rundzie Intertoto.

Bate to obecnie najlepszy zespół na Białorusi. W tabeli prowadzi z 10 pkt. przewaga dzisiaj pewnie będa w stanie przez pierwszą część spotkania dzielnie stawiać czołoa rywalom. Wydaje mi się że remis do przerwy jest bardziej prawdopodonby niż wyszacował to Bwin tym bardziej że tak jak już pisałem wcześniej wątpie by Villareal grał w szybkim tempie to spotkanie.

Powodzenia \:\)

Do góry
#1608302 - 21/09/2007 14:15 Re: Puchar UEFA [Re: Eriksson]
astrolog1 Offline
journeyman

Meldunek: 11/06/2007
Postów: 83
Liczyłem na to,że Ewerton poradzi sobie z druzyną ze wschodu kurs był 1.20 w sts a tu taka lipa.

Do góry
#1608813 - 21/09/2007 19:47 Re: Puchar UEFA [Re: astrolog1]
Maxi Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 11/08/2005
Postów: 3034
Skąd: BTM/Cz-wa
No to tym co się wczoraj działo to mnie już żadne wyniki nie zdziwią. Bolton remisuje podczas gdy rywale mają kłopoty kadrowe a Anderlecht bawi się z rywalem by stracić gola i w rezultacie zwycięstwo. Evertonu nie grałem ale to co zrobili to parodia. Dwa karne rywal w 9 kończy i jeszcze w osłabieniu strzela wyrównującą bramkę. Andy jak strzelał tego karnego numer dwa to chyba nawet w bramke nie celował tylko przywalił na siłe aby przed siebie i wyszło jakieś 2 czy 3 metry nad bramką \:D Co do Groclinu to mecz nawet ciekawy w pierwszej połowie w drugiej to już gra jakiej się można było spodziewać. Znaczy końcówke oglądałem już z przerwami bo mnie znudziło i jak obiecałem na wieczorynke przestawiłem i sprawdziło się to, że tam było więcej akcji. Taki musical bardziej to był \:D Wracając do Groclinu to wynik przypomina mi losy Zagłębia Lubin ze Steauą. Rezultat końcowy bedzie pewnie ten sam i po walce Groclin przegra. Jesli chodzi o rewanże to pierwszy mecz, który przychodzi mi do głowy to zwycięstwo Dnipro na własnym terenie. Oby tylko kurs nie był 1.30.

Do góry
#1609021 - 21/09/2007 20:41 Re: Puchar UEFA [Re: Maxi]
Piotruś Pan Offline
addict

Meldunek: 15/07/2002
Postów: 654
Skąd: Ostrzeszów
Mecze pucharu UEFA przynajmniej w tej formie jest trudny do przewidzenia i mało atrakcyjny, wielość drużyn w tych rozgrywkach jest porażająca, poza tym grają zespoły o tak róznej klasie, że obstawianie tego to zwykla loteria.
Nie ma w tych rozgrywkach zespołów klasowych tak jak w LM graja zespoły z dalszych miejsc z najsilniejszych lig, zespoły które powygrywały puchary poszczególnych krajów lub pucharu ligi, spadkowicze z trzeciej rundy ligi mistrzów, którzy nie potrafili pokonać średniaków europejskich jak Steua Bukareszt, Fenerbahce czy Rosenborg lub Szachtar nie mówiąc już o Valencji, Liverpool,czy Sevilli, jacyś zwycięzcy pucharu Intertoto czy zespoły z dziką kartą za klasyfikacje fair play to taka zbieranina, że przewidzieć coś konstuktywnego jest niezwykle trudno.
Może jeśliby formuła tego pucharu Uefa była inna i mogli by w niej grać np 3-4 ligi francuskiej, angielskiej, holenderskiej czy hiszpańskiej, poza tym ci co nie awansowali do LM plus po jednym zespole z 3 miejsc z lig niższych to może byłoby lepiej dla tych rozgrywek a tak to aby dochodzi do takich żenująco słabych spotkań slabych drużyn jak Ewerton - Metalist, itp
Moim zdaniem za duzo zespołów pretenduje do gry w europejskich pucharach, a powinna być to nagroda dla tych, którzy prezentują w miare solidny futbol. Uefa powinna być tez zorganizowana na kształt LM 8 grup po 5 zespołów systemem mecz i rewanż nie trzeba by było grać tylu rund kwalifikacji lub była by jedna gdzie grałyby zespoły z krajów słabszych np od miejsca 24 do 48 itd.
Od cholery tych zespołów w tych rundach kwalifikacyjnych od lipca do wrzesnia gra, wczoraj mnóstwo meczy w ofercie wiele par a tak naprawdę mało przewidywalnych tym bardziej że grają mecz i rewanż co np strzelenie bramki przez gosci powoduje zabicie całej gry, bo gramy by bramki nie stracić a nie po to by je strzelać, ciekawe jaki byłby wynik tych kwalifikacji jeśli prowadziłoby się gre o punkty i awansowałby np zwycięzca danej grupy.

Do góry
#1645024 - 04/10/2007 19:11 Re: Puchar UEFA [Re: Piotruś Pan]
pol44 Offline
veteran

Meldunek: 14/03/2006
Postów: 1289
Skąd: Żywiec
FC Metalist Kharkiv - Everton FC 2 1,75

W pierwszym meczu pomiędzy tymi zespołami doszło do sporej niespodzianki. Everton przez cały mecz raził nieskutecznością, a szczytem nieudolności strzeleckiej było niewykorzystanie dwóch rzutów karnych. Mecz zakończył się sensacyjnym wynikiem 1-1. Teraz już na taki brak skuteczności zawodnicy z Liverpoolu nie będą mogli sobie pozwolić jeżeli chcą awansować do fazy grupowej. Everton w lidze spisuje się dobrze, obecnie zajmuje piąte miejsce. W meczach wyjazdowych pokonał Bolton i Tottenham, a więc teoretycznie lepsze zespoły od Ukraińców. Goście przystąpią do tego meczu bez większych osłabień. Jedynie pod znakiem zapytania stoi występ niefortunnego wykonawcy obu karnych w pierwszym meczu Andrewa Johnsona. Natomiast Metalist wystąpi bez Seweryna Gancarczyka i Oleksandra Babycha zawieszonych za czerwone kartki.

Do góry
#1645109 - 04/10/2007 19:51 Re: Puchar UEFA [Re: Piotruś Pan]
rene Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 25/01/2006
Postów: 1711
Skąd: Gdansk
Panie Piotrusiu, myślę, że powinieneś pan z taką petycją zgłosić się do Platiniego, może by Ciebie wysłuchał, bo to Ci jest zapewne potrzebne. Formuła jak jest, tak jest i są dwa wyścia. Pierwsze to wybrać jakieś spotkanie(a) i po prostu obstawić. Drugie wyjscie jest drzwiami, po fajki, gazetę, piwo...
Twoje żale są tu nikomu niepotrzebne, a jedyną rzeczą, z którą się zgadzam, to to, iż UEFA jest trudny do przewidzenia.
Do reszty nie będę się odnosić, ale to co w niektórych miejscach piszesz, dalekie jest od prawdy.

Ty, i kolega niżej wspomnieliście i meczu Metalista z miasta Charkow na Ukrainie z Evertonem
Niby ci hutnicy tacy słabi, ale mocarne angole jakoś nie potrafiły udowodnić tego na własnym boisku, a to co zrobił niedoszły ( i całe szczęście ) reprezentant Polski Andrzej Jankowski przechodzi ludzkie pojęcie. Nie wiem, czy tu można mówić o braku szczęścia, czy bardziej właściwy byłby zwrot brak umiejętności. No i ewidentna głupota, bo stara piłkarska zasada mówi, ze jak dany zawodnik karnego nie strzelił, to do drugigo podchodzi kto inny. To spotkanie akurat nie zalicza się do gatunku "żenujaco słabych", bo akurat wiele padliny było na innych boiskach, choćby w Groclinie. Podejrzewam, że mecz wpadł do tej kategorii głownie dlatego, że Everton nie wygrał, bo wtedy byłoby OK.

Dziś co prawda angole mogą wygrać, choć nie muszą, skoro nie wygrali u siebie. Na wyjzadach zespoły z wysp zazwyczaj grają dużo gorzej ( nie wliczajac w to czołowej czwórki ) a poza tym Ukraińcy nie tacy słabi, co wczoraj udowodnił "przeciętny" Szachtar choćby. Wcalę sie nie zdziwię, jak angole spala się w hutniczym piecu w Charkowie.
Moim zdaniem w tym meczu warto zagrać under, bo wielu bramek tam nie będzie. Ja myślę, że padnie jeden z 4 wyników 0:0, 0:1, 1:0, 1:1

Do góry
#1645139 - 04/10/2007 20:03 Re: Puchar UEFA [Re: pol44]
dAnTeCh Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/08/2005
Postów: 3499
Skąd: Stalowa Wola
Zaragossa-Aris(poprzednie spotkanie 0-1) typ:(awans)1-1,40

Kadra Arisu:
Halkias,Kelemen,Neto, Koulouheris, Papadopoulos, Ronaldo, Marco Aurelio, Vangelis,Gogolos.
Nebegleras, Toni, García, Siston, Ivic, Pritas,Kiriakos,Anderson, Koke, Felipe, Javito


Kadra Saragossy:
César, López Vallejo, Cuartero, Óscar, Ayala, Luccin, Aimar, Sergio García, D'Alessandro, Juanfran, Oliveira, Gabi, Pavón, Celades, Zapater, Diego Milito, Sergio Fernández oraz Chus Herrero.


Zespół hiszpański ma skład pełen uznanych nazwisk w Europie i Hiszpanii. Sądze że dziś odrobią strate jednej bramki i awansują do fazy grupowej Pucharu UEFA. W drużynie gospodarzy zabraknie m.in. Matuzalema i Diogo, jednak to nie powinno przeszkodzić w pokonaniu gości, którzy w swojej lidze zanotowali 3 remisy(na 3 mecze) strzelając przy tym 1 bramkę.

Basel-Sarajevo(poprzednie spotkanie 2-1)

Basel 1-1,25
Basel( -1,5) 1-,45


Liczne kontuzje w zepole Sarajewa i kiepskie wyniki w lidze(11 pozycja), to oznacza dla mnie pewny awans drużyny szwajcarskiej.

AIK Solna-Hapoel T.A. 1-2,00(poprzednie spotkanie 0-0)

Kursy lecą na łeb na szyje, ponieważ w lidze Hapoel nie może się odnaleźć. W pierwszym meczu dzisiejsi goście mimo kilku sytuacji nie zanotowali dobrego rezultatu, remisując z dobrze broniącej szwedzkiej drużynie. AIK od trzech spotkań w lidze tylko remisuje, czas przełamać tą niemoc. Żydki w lidze mają problem ze strzelaniem goli, ze składu wypadł kapitan Badir(kontuzja) i obrońca Bondar. Wierze że gospodarze zagrają o zwycięstwo, bo przecież bramkowy remis promuje Hapoel.

Ponadto Blackburn-Larisa 1-1,20 Methalist-Everton 2-1,85(wszystkie kursy są z naziemnego toto-mixa, więc można poszukać lepszych kursów).

Do góry
#1645171 - 04/10/2007 20:12 Re: Puchar UEFA [Re: rene]
woytass Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 24/01/2004
Postów: 2502
Skąd: Camp Nou
Originally Posted By: rene

Moim zdaniem w tym meczu warto zagrać under, bo wielu bramek tam nie będzie. Ja myślę, że padnie jeden z 4 wyników 0:0, 0:1, 1:0, 1:1


Na 1:0 bym nie liczył, Everton zlekceważył rywala u siebie i dziś tego samego błędu nie popełni. Do tego dochodzi absencja zawieszonych za kartki Babycha i Gancarczyka. Jedynie co może martwić to nieskuteczność Anglików. Przy murowaniu bramki piłkarzy Metalistu może się skończyć na 0:0 (co oczywiście daje awans Ukraincom). Wydaję mi się że kursy w granicach 1,90 nadają się do gry. Jakoś nie widzę dziś wygranej zespołu z Charkowa

Do góry
#1645205 - 04/10/2007 20:21 Re: Puchar UEFA [Re: woytass]
taniak Offline
old hand

Meldunek: 27/11/2006
Postów: 1000
Skąd: Rybnik
Originally Posted By: woytass
Originally Posted By: rene

Moim zdaniem w tym meczu warto zagrać under, bo wielu bramek tam nie będzie. Ja myślę, że padnie jeden z 4 wyników 0:0, 0:1, 1:0, 1:1


Na 1:0 bym nie liczył, Everton zlekceważył rywala u siebie i dziś tego samego błędu nie popełni. Do tego dochodzi absencja zawieszonych za kartki Babycha i Gancarczyka. Jedynie co może martwić to nieskuteczność Anglików. Przy murowaniu bramki piłkarzy Metalistu może się skończyć na 0:0 (co oczywiście daje awans Ukraincom). Wydaję mi się że kursy w granicach 1,90 nadają się do gry. Jakoś nie widzę dziś wygranej zespołu z Charkowa


Oglądałem cały ten mecz i musze powiedzieć ze Everton miał bardzo duzo sytuacji bramkowych nawet w sytuacji gdy goscie bronili sie całą drużyną.Wynik pierwszego spotkania jest bardzo niesprawiedliwy bo gospodarze powinnie wygrac conajamniej czteroma bramkami.Goscie bramke strzelili po kontrze i o ile pamietam był to jeden z nielicznych strzałow na bramke gospodarzy.Jak dla mnie dzis pewna 2 i wygrana Evertonu nawet z handi. Pozdro

Do góry
#1645226 - 04/10/2007 20:32 Re: Puchar UEFA [Re: taniak]
rene Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 25/01/2006
Postów: 1711
Skąd: Gdansk
Ja Wam tylko powiem na koniec, że Metalist zakończył rozgrywki ligowe na 3 miejscu, uzbierał 61 punktów, czyli tylko dwa punkty mniej od Szachtara. Na własnym boisku z 15 meczy wygrał 11, 2 zremisowal i 2 przegrał. W 15 meczach strzelił 22 bramki ( nie tak dużo, ale stracił zaledwie 6 )

Każdy wynik z tych, co padalem wcześniej jest tu możliwy, takze 1:0, ktory ktoś podważył, a nie podważył 1:1
Skoro moze być 1:1, to dlaczego nie 1:0, zwłaszcza jak angole mają problemy ze strzelaniem bramek, a nie mam grać Andrzej Johnson
Liga ukraińska jest słabsza i nie twierdzę, ze jest inaczej
Ale ten hurraoptymizm i przekonanie wyższości Evertonu wynika z tego, ze to angole, którzy grają z jakimiś cieniasami "zza Buga"
Kto, chce nie gra 2 albo 2 z handi
Nie moje pieniadze

Do góry
Strona 9 z 10 < 1 2 ... 7 8 9 10 >

Moderator:  Akhu, Biszop 



Kto jest online
6 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, akagi, Kretol, wHiTe_StAr, Lukasz111, igea23), 3235 gości oraz 8 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45044 Tematów
5581587 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49