Strona 7 z 8 < 1 2 3 4 5 6 7 8 >
Opcje tematu
#2304777 - 30/04/2008 21:11 Re: ACB 2007/2008 - liga hiszpańska [Re: Amkwish]
iti Offline
PLAYOFF WINNER

Meldunek: 01/09/2004
Postów: 24583
Skąd: Rzeszów
Masz racje amkwish. Kursu nie sprawdzalem, bo patrzac po poscie Rocco sadzilem, ze oscyluje on w granicach 1,50, a wtedy mimo wszystko mozna by bylo tknac ten mecz, o tyle po sprawdzeniu kursow oscylujacych w okolicach 1,25-1,30 nie ma kompletnego sensu grania tego meczu. Kurs jest taki, jak gra Estudiantes w calym sezonie czyli marna \:\)

Do góry
Bonus: Unibet
#2305053 - 30/04/2008 23:00 Re: ACB 2007/2008 - liga hiszpańska [Re: iti]
Amkwish Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/01/2004
Postów: 29182
Originally Posted By: iti
Masz racje amkwish. Kursu nie sprawdzalem, bo patrzac po poscie Rocco sadzilem, ze oscyluje on w granicach 1,50, a wtedy mimo wszystko mozna by bylo tknac ten mecz, o tyle po sprawdzeniu kursow oscylujacych w okolicach 1,25-1,30 nie ma kompletnego sensu grania tego meczu. Kurs jest taki, jak gra Estudiantes w calym sezonie czyli marna \:\)


Owszem ,niemniej jednak wystarczy, by sie utrzymać.

Spróbuję udowodnić \:\)

Załozenia :

1)Estudiantes wygrywa dziś z Menorcą i na ostatni mecz jedzie do zaprzyjaźnionego spadkowicza - Leon ; tam równiez wygrywa i kończy z bilansem 12-22

2)Menorce pozostanie w ostatniej kolejce mecz z Gran Canarią, która jest poza PO, bo ma ujemny bilans z Malagą - wygra i zostaje w lidze

3)Valladolid dziś powinien ograć Gironę (uwaga ! dobry kurs ,jezeli nie - zrobi zakupy w Murcii

4)z ligi leci Granada.....ale warto jutro zagrać na ich wygrana w Badalonie (sic !) ??? o tym jutro....zobaczymy co sie stanie dziś na innych parkietach

W ACB leca niezłe wałki (kto nie wierzy nie musi \:\) ) i wcale nie zdziwię się widząc kazde rozstrzygniecie w pozostałych do rozegrania spotkaniach.

Tym bardziej warto poszukać wysokich kursów na underdogi ,faktyczne i...domniemane \:D

Pozdrawiam

amk

Do góry
#2305402 - 01/05/2008 00:55 Re: ACB 2007/2008 - liga hiszpańska [Re: Amkwish]
iti Offline
PLAYOFF WINNER

Meldunek: 01/09/2004
Postów: 24583
Skąd: Rzeszów
Nie chce mi sie wierzyc w pomoc Joventutu dla Granady ;\) Zwlaszcza, ze w pierwszej rundzie Granada miala ich na tacy, ale ostatnia kwarta -19 bodajze i Badalona wygrala, ale to bylo kiedys \:p Zapewne Rudy nie zagra [problemow z barkiem nabawil sie "dzieki" Weisowi w meczu z Bilbao na wyjezdzie czyli dosyc dawno, wiec teraz go pewnie oszczedzaja, bo drugie miejsce pewne], ale cala reszta gra. Ciekawe co zrobili Jagli, ze gra? Przeciez w Madrycie lezal jak deska i nie mogl sie podniesc z parkietu \:p Jezeli mialbym cos grac to predzej dodatnie handi na Granade, ale z drugiej strony jak Joventut zagra dla kibicow, mimo, ze bez Rudy'ego [tak zakladam] to jak sie rozpedzi to zatrzyma sie na +20 dla nich \:D

Do góry
#2305711 - 01/05/2008 02:47 Re: ACB 2007/2008 - liga hiszpańska [Re: iti]
codi Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 01/12/2005
Postów: 5796
Skąd: Ostrow Wielkopolski
Z tego co mi pisal znajomy Hiszpan, to Rudy dzis wraca.

Do góry
#2305727 - 01/05/2008 02:50 Re: ACB 2007/2008 - liga hiszpańska [Re: codi]
codi Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 01/12/2005
Postów: 5796
Skąd: Ostrow Wielkopolski
Naturalnie jutro (brak edycji, polaczcie)

Do góry
#2305750 - 01/05/2008 03:01 Re: ACB 2007/2008 - liga hiszpańska [Re: codi]
MARSHALL213 Offline
addict

Meldunek: 04/10/2006
Postów: 675
Skąd: Toruń
Panowie a co myslicie o meczu: Alta Gestion Fuenlabrada - Bilbao na Bilbao (-2,5) ? Ja widze, ze kurs spada na łeb na szyję ;\) Myślicie, że goście cykną gospodarzy ? \:\)

Do góry
#2326403 - 09/05/2008 07:56 Re: ACB 2007/2008 - liga hiszpańska [Re: MARSHALL213]
iti Offline
PLAYOFF WINNER

Meldunek: 01/09/2004
Postów: 24583
Skąd: Rzeszów
No dobra. Czas na ostatnia kolejke czyli w skrocie komu potrzeba wygrac ;\) Sprobuje skrobnac pare zdan do kazdego meczu, gdzie toczy sie gra o "cos".

Grupo Begar León - MMT Estudiantes 2
No tutaj jest dla mnie sytuacja klarowna. Nie znam do konca relacji pomiedzy druzynami, ale z tego co pisal amkwish to studenci powinni ten mecz wygrac. Ta wygrana bez wzgledu na inne wyniki da upragnione utrzymanie studentom z Madrytu, w ktore sam nie wierzylem \:p Kurs nie zachwyca, ale co by tu duzo mowic - musza, ale handicapu juz bym nie ruszyl.

C.B. Granada - TAU Cerámica 1
Dobry mecz. Ciekaw jestem podejscia TAU do tego meczu, bo nie oszukujac sie wszystko od niego zalezy. Kurs na gospodarzy jest w okolicach 1,85, na TAU podobnie, niektore buki maja na nich odrobine wyzszy niz na gospodarzy. No wlasnie, wracajac do podejscia TAU - zagraja dla kibicow czy dla zarobku? Ja bym sie chyba sklanial do zaufania gospodarzom, ale problem w tym, ze musza liczyc na porazke Estudiantes albo Valladolidu. Studenci nie przegraja, ale Valladolid juz moze dostac w czape..

Polaris World CB Murcia - Grupo Capitol Valladolid 2
Patrze na tabele, tworze sobie minitabele z udzialem Murcii i za kazdym razem wychodzi mi, ze sie utrzymali. Ten mecz musi wygrac Valladolid i sie utrzymaja bez wzgledu na wszystko.

Vive Menorca - C.B. Gran Canaria 1
Wiecie, ze Vive musi ten mecz wygrac, bo przy wygranych Estudiantes, Granady i Valladolidu to oni leca o lige nizej \:D Sam w to nie moglem uwierzyc, ale cyferki nie klamia. Stety, a moze niestety taki scenariusz jest malo prawdopodobny, bo na Menorce wygrywaja tylko ci najwieksi, a z reszta sobie Vive radzi jak to przystalo na typowy Home Team jakim bez watpienia sa gospodarze tego meczu, zreszta Gran Canaria tez jest Home Team'em i na wyjazdach wygrywaja sporadycznie [udalo im sie pokonac Fuenlabrade, Manrese i Cajasol]. Jednak ich wygrana w meczu "o wszystko" dla Vive jest dla mnie malo prawdopodobna.

To tyle jezeli chodzi o utrzymanie. Wkleje jeszcze bilanse bezposrednie dla ulatwienia pomiedzy zainteresowanymi.



Bilans zakladajac wygrane Estudiantes, Granady i Valladolidu:
Polaris World CB Murcia - MMT Estudiantes 87 - 70
MMT Estudiantes - Polaris World CB Murcia 54 - 63

MMT Estudiantes - C.B. Granada 74 - 63
C.B. Granada - MMT Estudiantes 69 - 83

MMT Estudiantes - Grupo Capitol Valladolid 75 - 87
Grupo Capitol Valladolid - MMT Estudiantes 74 - 76

MMT: 3 wygrane, -Murcia, +Granada, -Valladolid


Polaris World CB Murcia - MMT Estudiantes 87 - 70
MMT Estudiantes - Polaris World CB Murcia 54 - 63

Polaris World CB Murcia - C.B. Granada 78 - 71
C.B. Granada - Polaris World CB Murcia 82 - 77

Polaris World CB Murcia - Grupo Capitol Valladolid 09/05/2008
Grupo Capitol Valladolid - Polaris World CB Murcia 83 - 68

MURCIA: 3 wygrane, +MMT, +Granada, -Valladolid


MMT Estudiantes - Grupo Capitol Valladolid 75 - 87
Grupo Capitol Valladolid - MMT Estudiantes 74 - 76

Polaris World CB Murcia - Grupo Capitol Valladolid 09/05/2008
Grupo Capitol Valladolid - Polaris World CB Murcia 83 - 68

Grupo Capitol Valladolid - C.B. Granada 83 - 67
C.B. Granada - Grupo Capitol Valladolid 74 - 68

VALLADOLID: 4 wygrane, +MMT, +Murcia, +Granada


MMT Estudiantes - C.B. Granada 74 - 63
C.B. Granada - MMT Estudiantes 69 - 83

Polaris World CB Murcia - C.B. Granada 78 - 71
C.B. Granada - Polaris World CB Murcia 82 - 77

Grupo Capitol Valladolid - C.B. Granada 83 - 67
C.B. Granada - Grupo Capitol Valladolid 74 - 68

GRANADA: 2 wygrane, -MMT, -Murcia, -Valladolid

W tym przypadku po utworzeniu minitabeli spada Granada.



Ten wariant zaklada wygrane Estudiantes, Granady, Valladolidu i porazke Vive:
Polaris World CB Murcia - MMT Estudiantes 87 - 70
MMT Estudiantes - Polaris World CB Murcia 54 - 63

MMT Estudiantes - C.B. Granada 74 - 63
C.B. Granada - MMT Estudiantes 69 - 83

MMT Estudiantes - Grupo Capitol Valladolid 75 - 87
Grupo Capitol Valladolid - MMT Estudiantes 74 - 76

ViveMenorca - MMT Estudiantes 73 - 77
MMT Estudiantes - ViveMenorca 80 - 78

MMT: 5 wygranych, -Murcia, +Granada, -Valladolid, +Vive


Polaris World CB Murcia - MMT Estudiantes 87 - 70
MMT Estudiantes - Polaris World CB Murcia 54 - 63

Polaris World CB Murcia - C.B. Granada 78 - 71
C.B. Granada - Polaris World CB Murcia 82 - 77

Polaris World CB Murcia - Grupo Capitol Valladolid 09/05/2008
Grupo Capitol Valladolid - Polaris World CB Murcia 83 - 68

ViveMenorca - Polaris World CB Murcia 87 - 79
Polaris World CB Murcia - ViveMenorca 71 - 68

MURCIA: 4 wygrane, +MMT, +Granada, -Valladolid, -Vive


MMT Estudiantes - Grupo Capitol Valladolid 75 - 87
Grupo Capitol Valladolid - MMT Estudiantes 74 - 76

Polaris World CB Murcia - Grupo Capitol Valladolid 09/05/2008
Grupo Capitol Valladolid - Polaris World CB Murcia 83 - 68

Grupo Capitol Valladolid - C.B. Granada 83 - 67
C.B. Granada - Grupo Capitol Valladolid 74 - 68

Grupo Capitol Valladolid - ViveMenorca 95 - 78
ViveMenorca - Grupo Capitol Valladolid 101 - 93

VALLADOLID: 5 wygranych, +MMT, +Murcia, +Granada, +Vive


MMT Estudiantes - C.B. Granada 74 - 63
C.B. Granada - MMT Estudiantes 69 - 83

Polaris World CB Murcia - C.B. Granada 78 - 71
C.B. Granada - Polaris World CB Murcia 82 - 77

Grupo Capitol Valladolid - C.B. Granada 83 - 67
C.B. Granada - Grupo Capitol Valladolid 74 - 68

C.B. Granada - ViveMenorca 94 - 76
ViveMenorca - C.B. Granada 78 - 77

GRANADA: 3 wygrane, -MMT, -Murcia, -Valladolid, +Vive


ViveMenorca - MMT Estudiantes 73 - 77
MMT Estudiantes - ViveMenorca 80 - 78

ViveMenorca - Polaris World CB Murcia 87 - 79
Polaris World CB Murcia - ViveMenorca 71 - 68

Grupo Capitol Valladolid - ViveMenorca 95 - 78
ViveMenorca - Grupo Capitol Valladolid 101 - 93

C.B. Granada - ViveMenorca 94 - 76
ViveMenorca - C.B. Granada 78 - 77

VIVE: 3 wygrane, -MMT, +Murcia, -Valladolid, -Granada

W tym przypadku spada.. Vive.

Jezeli Estudiantes, Granada lub Valladolid przegraja swoje mecze to spada Granada. Granada z tymi druzynami ma bilans ujemny, wiec oni musza wygrac, a maja najtrudniejszego przeciwnika, ale nie takie cuda sie juz dzialy w meczach TAU. W przypadku wygranej Granady, a porazek Estudiantes i Valladolidu leca jednak studenci z Madrytu.

Tak sie przedstawia sytuacja na dole tabeli.

Zajmijmy sie teraz gora. Pierwsze 4 miejsca w tabeli sa juz ustalone i zeby nie wiem co sie dzialo, zostana oni na swoich pozycjach. Wbrew pozorom jest walka o 5 miejsce.

Pamesa Valencia - iurbentia Bilbao Basket 85 - 73
iurbentia Bilbao Basket - Pamesa Valencia 68 - 65

Akasvayu Girona - Pamesa Valencia 83 - 82
Pamesa Valencia - Akasvayu Girona 70 - 91

Akasvayu Girona - iurbentia Bilbao Basket 71 - 62
iurbentia Bilbao Basket - Akasvayu Girona 78 - 62

PAMESA: 1 wygrana, +Bilbao, -Girona
GIRONA: 3 wygrane, +Pamesa, -Bilbao
BILBAO: 2 wygrane, -Pamesa, +Girona

Tak przedstawia sie minitabela, ktora zaklada wygrane Girony z Fuenlabrada i Bilbao z Barcelona oraz porazke Pamesy z Joventutem.

Iurbentia Bilbao Basket - AXA F.C. Barcelona 1
Bilbao gra o 5 miejsce, Barce gra w tym meczu o pietruszke. W Copa del Rey wygralo Bilbao kontrolujac wynik przez cale spotkanie, w Barcelonie naturalnie wygrali gospodarze. Barca na wyjazdach jest przecietna, nawet mozna powiedziec, ze slaba i nie mam pojecia gdzie oni wygrali az 8 razy, ale z tych lepszy pokonali TAU [nawiasem mowiac TAU puscilo ten mecz], Pamese i Girone, a z reszta przegrywali. Ja ich tutaj nie widze w roli zwyciezcow, mimo, ze Bilbao nie zachwyca od dosyc dawna.

Pamesa Valencia - DKV Joventut Badalona 2
Badalona zrobila w tym sezonie juz bardzo duzo. W dodatku Pamese pokonali juz dwukrotnie [w Copa del Rey i Pucharze ULEB] odnoszac wysoki zwyciestwa, a co ciekawe przegrali w meczu u siebie, wiec teraz czas na wyrownanie rachunkow moim zdaniem. Pytanie tylko czy duetowi R&R i spolce bedzie zalezalo na zwyciestwie, ale obserwujac ta druzyne dokladniej przez caly sezon odnosze wrazenie, ze zalezy im na kazdym meczu [porazka z Unicaja bez Rudy'ego to moze byc ten wyjatek..], ale Rudy raczej odpoczywal po tej feralnej kontuzji barku, ktora mu sie przytrafila pare miesiecy temu. Tak mi sie wydaje przynajmniej, ze to jest powod, dlaczego nie gral w Maladze.

Tyle sie rozpisalem, ale nie mam pojecia jak druzyny stoja z kontuzjami, czy wszyscy graja itp. Ja tylko przedstawilem wszystko teoretycznie. O absencje, kontuzje itd. nalezy pytac amkwisha, ktory z pewnoscia jest najbardziej zorientowany z nas wszystkich.

W skrocie. Na co warto grac? Wygrane Estudiantes, Granady, Valladolidu, Vive. Oni poprostu musza, a po fajnych kursach nie mozna przejsc obok spotkan Bilbao i Joventutu, ktorzy tez pewnie wygraja.

Kto nastepny wrzuci swoje zlote mysli ? \:p

Do góry
#2326562 - 09/05/2008 14:14 Re: ACB 2007/2008 - liga hiszpańska [Re: iti]
lleyton Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 29/01/2001
Postów: 2125
Skąd: zielona góra
Czy Bilbao bedzie pchalo sie na 5 miejsce zeby grac w PO z czwartym Tau? a moze wola zostac na 6 zeby grac z trzecia Barca, ktora wydaje sie , ze bardziej im lezy....

Do góry
#2326571 - 09/05/2008 14:51 Re: ACB 2007/2008 - liga hiszpańska [Re: lleyton]
sebkos Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 23/12/2003
Postów: 6731
Skąd: Nowy Sącz
hola hola....to nie tak do końca. To nie do końca od Bilbao zależy na kogo wpadną albo inaczej, jeśli przegrają wpadną pod walec o nazwie JUVE, jeśli wygrają trafią TAU lub dzisiejszego rywala, ale to też zależy od Pamesy (która jak przegra trafi na ... Juve lol). Jedno jest pewne pierwsza czwórka i Malaga na 8 to już wiadomo


Edited by sebkos (09/05/2008 14:56)

Do góry
#2326860 - 09/05/2008 19:41 Re: ACB 2007/2008 - liga hiszpańska [Re: sebkos]
Amkwish Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/01/2004
Postów: 29182
Originally Posted By: sebkos
hola hola....to nie tak do końca. To nie do końca od Bilbao zależy na kogo wpadną albo inaczej, jeśli przegrają wpadną pod walec o nazwie JUVE, jeśli wygrają trafią TAU lub dzisiejszego rywala


Slusznie.

Moim zdaniem najlepsza opcja dla Baskow jest trafic na FCB.
Aby tak sie stalo musza dzisiejszy mecz wygrac i czekac na wyniki z innych parkietow.

Swoja droga niezle jaja moga sie dzis dziac.
Kilka spotkan moze miec nieoczekiwane rozstrzygniecia i szkoda ,ze buki nie proponuja dla basketu opcji HT/FT

Ja zdecyduje sie ,po sredniej stawce na dubel
Bilbao 1
Estudiantes 2

Linie dzis odpuszczam, bo to bardzo specjalna kolejka i typowanie U/O to ,moim zdaniem ,loteria.

Do góry
#2326994 - 09/05/2008 20:28 Re: ACB 2007/2008 - liga hiszpańska [Re: Amkwish]
iti Offline
PLAYOFF WINNER

Meldunek: 01/09/2004
Postów: 24583
Skąd: Rzeszów
Ejze sebkos Juve to Juventus, a Badalona to Joventut przeciez \:p Chyba, ze to jakis skrot, o ktorym nie wiem, w co watpie.. Mnie sie wydaje, ze Estudiantes w sportowej walce powinni pokonac Leona, a Granada i Valladolid kupia swoje mecze \:D Wtedy wygrac musi Vive, ktore przeciez moze spasc jezeli nie wygra swojego meczu. Ten dubel, o ktorym wspomnial amkwish wydaje sie byc rozsadny, ale serce jeszcze mowi, ze Joventut spusci lanie Pamesie \:p Z kolei rozum podpowiada, ze nie beda chcieli z nimi grac w PO, tylko z Bilbao, ktore zajmie 7 miejsce jak Pamesa i Girona wygraja. I badz tu madry..

Bilbao, Vive, Estudiantes powinni wygrac, reszta na zasadzie przypuszczen [Granada, Valladolid, Joventut].

Do góry
#2327032 - 09/05/2008 20:41 Re: ACB 2007/2008 - liga hiszpańska [Re: iti]
sebkos Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 23/12/2003
Postów: 6731
Skąd: Nowy Sącz
W jednym nie masz racji... jak wygra Girona, Bilbao i Pamesa to baskowie będą wyżej w tabulce i Juve zagra sobie derby przedmieścia a myślę że to im pasuje

PS. Taa to skrót myślowy (mój ulubiony).

Do góry
#2327151 - 09/05/2008 21:20 Re: ACB 2007/2008 - liga hiszpańska [Re: sebkos]
iti Offline
PLAYOFF WINNER

Meldunek: 01/09/2004
Postów: 24583
Skąd: Rzeszów
A masz racje \:\) Ja zakladalem zwyciestwo Joventutu z Pamesa i wtedy gre w PO z nimi. Do Walencji tez nie maja znowu tak daleko. A w sumie "derby" rzadza sie swoimi prawami \:p

Do góry
#2327190 - 09/05/2008 21:33 Re: ACB 2007/2008 - liga hiszpańska [Re: Amkwish]
Big_star Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 17/05/2002
Postów: 2961
Skąd: Wrocław
Ja Ciebie proszę - bez takich zaczepek


Edited by sebkos (09/05/2008 21:36)

Do góry
#2327554 - 09/05/2008 23:09 Re: ACB 2007/2008 - liga hiszpańska [Re: Big_star]
Big_star Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 17/05/2002
Postów: 2961
Skąd: Wrocław
Pff zenada, amwish moze jechac innych, a o nim cos powiedziec to po 3 minutach nastepuje cenzura.

Jeszcze jedno pytanie, wszedzie gdzie sie pojawiaja suche typy od razu odsylacie do PP, dlaczego amkwisha post wisi dalej moj oczywiscie juz skasowany, skoro nie podal ani slowa wyjasnienia dlaczego to gra? ROzumiem, ze bedac moderatorem nie musi przestrzegac regulaminu, i nikt nie ma prawa wyedytowac jego postu?

Do góry
#2327593 - 09/05/2008 23:25 Re: ACB 2007/2008 - liga hiszpańska [Re: Big_star]
Dreju Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 15/03/2007
Postów: 2092
Skąd: Barcelona
Ja wypowiem się na temat dwóch spotkań. Absolutny pewniak to Real. U siebie nie pozwolą nikomu już wygrać w sezonie regularnym. Nie zrobią tego po prostu swoim kibicom.

Drugi mecz Granada-TAU
Nie wierzę, że zespół z Vitorii odpuści mecz. Dlaczego? Przede wszystkim nie przesadzajmy, że wszyscy handlują spotkaniami. Już wcześniej kilka osób dwie kolejki temu przepowiadało, że będzie kupczenie. I co? Wówczas nie było żadnej niespodzianki. Poza tym Tau ot nie jest zwykły zespół. Raz, że to europejska czołówka, a dwa, że dla Basków ich ekipy są bardzo ważne i zawodnicy to wiedzą i nie będą odpuszczać.

Wiadomo gospodarze będą strasznie zmotywowani, bo to mecz o ich życie. Tau już nie gra o nic. Na stronie Tau nie wspominają o meczu z Granadą, ale jest już zapowiedź pierwszego meczu fazy play-off z Pamesą. Zaraz coś pogrzebię na necie. Może coś znajdę:)

Do góry
#2327608 - 09/05/2008 23:31 Re: ACB 2007/2008 - liga hiszpańska [Re: Dreju]
sebkos Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 23/12/2003
Postów: 6731
Skąd: Nowy Sącz
Big_Star nie tak nerwowo... przesadzasz
Amkw ma swoje przyzwyczajenia, trzeba wiele jego uwag brać z przymrużeniem oka.

Do góry
#2327616 - 09/05/2008 23:33 Re: ACB 2007/2008 - liga hiszpańska [Re: Big_star]
Amkwish Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/01/2004
Postów: 29182
Originally Posted By: Big_star
Pff zenada, amwish moze jechac innych, a o nim cos powiedziec to po 3 minutach nastepuje cenzura.


Mam wrazenie, ze nie jestes w najlepszej formie, ale nie moja to sprawa.

Co tu uzasadniac ?

Napisalem dlaczego Bilbao winno wygrac ,wczesniej wspominal o tym Sebkos - chodzi o uklad na PO.

Co sie zas tyczy Estudiantes to chyba zrozumiale ,ze do utrzymania potrzebna jest im wygrana ze spadkowiczem w Leon.

Nie wydaje mi sie ,by akurat ta druzyna miala pozegnac sie z liga, za duzy ma budzet i potencjal ,o tradycjach nie wspominajac.

Jezeli jednak moje posty z ACB powoduja wysypke u takich jak Ty, to moze bedzie lepiej ,jak nie bede tu pisal.

To ,ze chce sie dzielic wiadomosciami o lidze ,ktora mam na codzien pod nosem nie jest w koncu najwazniejsze.

Ponapieprzac po moderatorach...jest zas bezcenne.

Adios !

Do góry
#2327636 - 09/05/2008 23:40 Re: ACB 2007/2008 - liga hiszpańska [Re: Amkwish]
sebkos Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 23/12/2003
Postów: 6731
Skąd: Nowy Sącz
SPOKÓJ MA BYĆ bo będę lał

Proszę ładnie współpracować i pisać swoje zdanie ...ale zachować umiar w atakowaniu innych...nie My mamy być celem - cel jest inny ende.

PS. Amkwu pisaj co tam mówią pisaj ;\)

Do góry
#2327659 - 09/05/2008 23:49 Re: ACB 2007/2008 - liga hiszpańska [Re: Dreju]
Dreju Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 15/03/2007
Postów: 2092
Skąd: Barcelona
Hmmm poczytałem i mam coraz większe wątpliwości. Oto kilka faktów odnośnie tego meczu.

Goście (to od nich najwięcej zależy):
1. Z tego co piszą na stronie Tau nie zagra na pewno Zoran Planinic, który wciąż nie doszedł do siebie po Final Four w Madrycie.
2.Pod znakiem zapytanie stoi występ Splittera, który narzeka na jakiś uraz. Czy będą więc ryzykować jego zdrowie przed play-offs? Wątpie.
3. Do składu wracają za to narzekający ostatnio na urazy: Simas Jasaitis i Will McDonald.

U gospodarzy wiadomo mobilizacja i to nie tylko wśród zawodników, którzy zapowidają ostrą walkę. Mobilizacja jest też w mieście. Ceny na ten mecz obniżono do 6 euro. Do tego obniżono ceny na oficjalne gadżety klubowe o 50%. Wszystko to ma sprawić, że Tau przyjedzie do niezłego kotła. Ale jak to wyjdzie w praniu...

Do góry
Strona 7 z 8 < 1 2 3 4 5 6 7 8 >

Moderator:  Akhu, rafal08 



Kto jest online
4 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, Sony, burbon, 11kera11), 3286 gości oraz 7 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45044 Tematów
5581606 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49