Strona 1 z 2 1 2 >
Opcje tematu
#1568398 - 07/09/2007 17:15 Eliminacje mistrzostw Eurpoy do lat 21.
Eriksson Offline
veteran

Meldunek: 22/08/2007
Postów: 1512
Skąd: Mysłowice


Do góry
Bonus: Unibet
#1568560 - 07/09/2007 19:10 Re: Eliminacje mistrzostw Eurpoy do lat 21. [Re: Eriksson]
Eriksson Offline
veteran

Meldunek: 22/08/2007
Postów: 1512
Skąd: Mysłowice
07.09 / 19:30 Republic of Ireland - Portugal 2 1,90 2/10 Expekt

Akurat przy okazji tego spotkania jest mi bardzo ciezko napisac chocby krotka notke ale spróbuje.

Dzisiaj o godzinie 19:30 na Turner's Cross w Cork spotkaja sie ekipy rywalizujace w grupie trzeciej zespoly Irlandi i Portugali. Rywalizacja w grupie numer trzy dopiero sie zaczela i rozegrano tam zaledwie jedno spotkanie w ktorym to ekipa Bulgari przegrala z Czarnogora 2-1. W grupie numer trzy rywaliuje ze soba 5 zespolow oprocz wczesniej wymienionej czworki mamy jeszcze dosc solidny zespol Angli, ktory w pierwszej kolejce pauzuje.

Dlaczego typ na Portugalie?

Zespol ten jest zdecydowanie lepszy, mlodziez ta zawsze jest bardzo dobrze przygotowana i jak wszyscy zdajemy sobie sprawe zapewne wiekszosc z tych pilkarzy ma juz kontrakty w dobrych zagranicznych klubach, gdy spojrzalem na graczy powolanych na ten mecz kilku z nich bylo pilkarzami Valenci, bramkarz byl zakontraktowany w Fulham w napadzie widnieje nazwisko gracza, ktory ma podpisany kontrakt z Bolton. Tak naprawde sam nie wiem jak mam do tego meczu podejsc i w jaki sposob go Wam opisac ale gdy widze chocby jedna z wazniejszych statystyk to wiem kto w tym meczu powinien byc strona lepsza i to w znacznym stopniu. Ta statystyka to liczba spotkan wygranych, zremisowanych oraz przegranych w róznych rozgrywkach U-21. Irlandia na 70 spotkan wygrywala 21 razy, 12 razy remisowala i pokonywana byla w 37 spotkaniach. Dla druzyny Portugali te statystyki wygladaja nastepujaco: 130 spotkan, 71 zwyciestw, 23 remisy i 36 porazek.

Nie ma co za dalego siegac wstecz bo jak wiadomo reprezenatcje mlodziezówek rzadza sie swoimi prawami ale pozwole przedstawic sobie jak graly te ekipy w ostatnim turnieju.

Turniej odbyl sie w Holandi zespoly w kwalifikacjach byl podzielone na 14 grup po trzy zespoly. Druzyna Irlandi trafila do grupy z Belgia i Grecja, zdobywajac trzy punkty zajela drugie miejsce i nie awansowala do dalszej fazy rozgrywek. Po wygranej z Grecja nie udalo im sie pokonac Belgi. Portugalia natomiast trafila do grupy z Polska i Lotwa pokonujac oba zespoly awansowala z kompletem punktow. W dalszej fazie rozgrywek trafila na Rosje. Po pierwszym meczu dla wielu roztrzygniecie tej potyczki bylo juz znane poniewaz Rosja wygrala w Moskwie az 4-1. Zespol Portugali byl na straconej pozycji jednak na wlasnych smieciach odprawil z kwitkiem Rosjan pokonujac ich 3-0. Swietna partie rozegral wtedy Joao Moutinho przyszla gwiazda portugalskiego futbolu. Po wyeliminowaniu Rosjan Portugalia trafila do pierszwej grupy turnieju finalowego gdzie nie dala rady Belga z ktorymi zremisowala 0-0 i reprezentacji Oranje (2-1). Dodam tylko ze ekipa Holandi swietowala nastepnie sukces w tych rozgrywkach.

Do góry
#1569120 - 07/09/2007 22:12 Re: Eliminacje mistrzostw Eurpoy do lat 21. [Re: Eriksson]
Eriksson Offline
veteran

Meldunek: 22/08/2007
Postów: 1512
Skąd: Mysłowice
07.09 / 19:00 Francja - Walia (HC 0-1,5) 1 1,83 3.5/10 Pinnacle

Wydaje mi sie ze ten mecz jeszcze bardziej przypadnie Wam do gustu niz typ na Portugalie. Francuzi to zespol, ktory od paru sezonow spisuje sie dobrze na roznych imprezach w roczniku u-21. Walia to ekipa chyba tak naprawde gorsza od Irlandi, ktora wczesniej opisywalem. Zespol z Francji zagral juz jeden mecz w swej grupie i mozna powiedziec ze rozczarowal swych kibicow zaledwie remisujac 1-1 z Rumunia w dodatku na wlasnym boisku.

Podobnie jak wczesniej co do miary sil dwoch zespolow przyjalem statystki zwyciestw i porazek w roznych imprezach oraz poprzednie mistrzostwa Europy rozgrywane w Holandi. Wiec tak Francja w 144 spotkaniach triumfowala 82 razy, remisowala 35 i przegrywala zaledwie 27-krotnie. Walia na 70 rozegranych meczy wygrala zaledwie 19, remisowala 12 razy i az 39-krotnie przegrywala.

Poprzednie mistrzostwa Europy dla Wali skonczyly sie juz w pierwszej rundzie kwalifikacyjnej jednak wytlumaczeniem zapewne moze byc ciezka grupa gdzie nikt Wali nie dawal wiekszych szans. Zgodnie z oczekiwaniami Walia zajela ostatnie miejsce w grupie choc remis z Turcja i wyrownany bój z Izraelem (3-2) mógl po sobie zostawic dobre wrazenie. Francja grupe kwalifikacyjna przeszla bez wiekszych problemow ale przegrala w PO z wczesniej wspomnianym Izraelem. Mecz dla Francji byl dosyc pechowy poniewaz w meczu wyjazdowym gola przesadzajacego o awansie stracili w 93 minucie spotkania.

Do góry
#1579839 - 11/09/2007 18:07 Re: Eliminacje mistrzostw Eurpoy do lat 21. [Re: Eriksson]
Eriksson Offline
veteran

Meldunek: 22/08/2007
Postów: 1512
Skąd: Mysłowice
Mała rozgrzewka przed jutrzejszymi emocjami:


Do góry
#1579969 - 11/09/2007 18:42 Re: Eliminacje mistrzostw Eurpoy do lat 21. [Re: Eriksson]
Eriksson Offline
veteran

Meldunek: 22/08/2007
Postów: 1512
Skąd: Mysłowice
11.09 / 17:00 Czechy - Liechtenstein (HC 0-3) 2 2,00 3/10 Olympic Sports

Nie powiem że handicap wystawiony na ten mecz mnie nie zaskoczył. Jestem strasznie zdziwiony myślałem że bedzie standardowy -1,5 na gospodarzy z kursem w granicach 1,50 a tu prosze! Mecze młodzieżówek od pewnego czasu stoją na bardzo wyrównanym poziomie co mogą tylko potwierdzić piątkowe mecze Francji z Walią (1-0) czy choćby mecz Włochów z Wyspami Owczymi (2-1). Reprezentacja naszych sąsiadów w pierwszym meczu elimincaji zremisowała z słabsza Armenią 1-1. Liechtenstein zapewne nie jest jak narazie dostawcą łatwych i szybkich punktów w pierwszym meczu pokazli naprawde dobry poziom w meczu z Turkami gdzie grali jak równy z równy ostatecznie przegrywając zaledwie 2-3. W drugim spotkaniu znów napsuli sporo krwi Armeni! dobra gra w obronie spowodowała iż zespół znów był bliski zdobycia swych pierwszych punktów jednak w 84 minucie po strzale Muradyana Armenia obieła prowadzenie i tak już zostało do konca.

Według mojej krótkiej opini Liechtenstein nie jest skazany na pożarcie, choć te moje ostatnie opinie to szkoda gadać

Do góry
#1582006 - 12/09/2007 05:07 Re: Eliminacje mistrzostw Eurpoy do lat 21. *DELETED* [Re: Eriksson]
pinnacle Offline
member

Meldunek: 04/09/2007
Postów: 110
Skąd: PGS
Post deleted by Logan

Do góry
#1668180 - 11/10/2007 21:57 Re: Eliminacje mistrzostw Eurpoy do lat 21. *DELETED* [Re: pinnacle]
rene Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 25/01/2006
Postów: 1711
Skąd: Gdansk
Jutro ( piątek ) nasze Orzełki grają z Hiszpanią we Włocławku.
Goście mają drużynę opartą na tej, ktora w ubiegłym roku sięgnęła po prymat w Europie w kategorii U19. Finały rozgrywane były w Polsce, więc Hiszpanie wspomnienia z naszych boisk będę mieć dobre. We Włocławku wystąpią m.in. Bojan Krkic z Barcelony, Raul Garcia z Atletico Madryt czy Miguel Torres z Realu Madryt.
Zamilski powołał pod broń naszych asiorów z Jarka na czele, ale patrząc na naszą ligową szarzyznę, a to, co się gra w La Liga, to myślę, że dwójeczka siada jak pszczółka na kwiatku. Kurs wynosi 2.00 i grzechem jest tego nie zagrać, choc ze stawka bym nie szalal, bo to młodzieżowa piłka.

Do góry
#1669826 - 12/10/2007 05:59 Re: Eliminacje mistrzostw Eurpoy do lat 21. *DELETED* [Re: rene]
Piotruś Pan Offline
addict

Meldunek: 15/07/2002
Postów: 654
Skąd: Ostrzeszów
Mecz Polska - Hiszpana zapowiada się interesująco i podobno o 17:00 ma być transmisja na TVP Sport, jesli program tej stacji podawany w gazetach jest wiarygodny, bo to róznie z tymi relacjami live bywa
Polska reprezentacja rozegrała o jeden mecz wiecej od Hiszpanów, szkoda że straciliśmy punkty w Rosji, no cóż tak w piłce często zdarza że przegraywamy na wyjeździe.
Z grup awansują zwycięzcy plus zespoły z drugich miejsc tak ze w drugiej rundzie znajdzie się 14 zespołów, które utworzą chyba 7 par z których do głównego turnieju awansują również zwycięzcy.
Sprawa bezpośredniego awansu z grupy Polski skomplikuje się bardzo jeśli przegramy z Hiszpanami, nie możemy sobie pozwolić na porażkę, remis byłby też dobry, bowiem jest szansa by także Hiszpanie stracili jakieś punkty by walczyć do końca.
Porazka będzie dla nas niekorzystnym wynikiem każdy inny rezultat będzie do przyjęcia, może młodzi piłkarze zagrają bardzo dobrze biorąc przykład ze swoich starszych kolegów z seniorskiej reprezentacji, którzy w ubieglym roku pokonali Portugalię 2:1. Myślę że jeśli nasi nie przestraszą się Hiszpanii to też mogą pokonać gwiazdy hiszpańskiej ligi nie porównując poziomu lig, nie ma to znowu aż tak wielkiego przełożenia, gdyż w każdej reprezentacji są wyselekcjonowani najlepsi piłkarze przynajmniej tak zawsze twierdza trenerzy i ja bym ten typ na 2 podparł X, bo twierdze iż nasi tak łatwo punktów rywalowi nie odadza pomimo że grają w dużo słabszej lidze.
Mój typ to X2 tak po pobieżnej analizie, w eliminacjach drużyn do lat 21 też często padają nieoczekiwane wyniki więc wstrzymał bym się z zagraniem tego meczu, bo na papierze wszystko przemawia raczej za gładką wygraną Hiszpanów jak typował rene, różnie moze być.
Osobiście odradzam granie tych eliminacji młodzieżowych, wzamian tego chyba lepiej zagrać coś w sobotę, poza tym nie gram meczów z udziałem Polaków dwa razy miałem też nauczkę że zagrałem 2 przeciwko Polsce a oni wtedy remisowali lub wygrywali.

Do góry
#1670027 - 12/10/2007 08:03 Re: Eliminacje mistrzostw Eurpoy do lat 21. *DELETED* [Re: Piotruś Pan]
rene Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 25/01/2006
Postów: 1711
Skąd: Gdansk
Originally Posted By: Piotruś Pan
Mecz Polska - Hiszpana zapowiada się interesująco i podobno o 17:00 ma być transmisja na TVP Sport, jesli program tej stacji podawany w gazetach jest wiarygodny, bo to róznie z tymi relacjami live bywa
Polska reprezentacja rozegrała o jeden mecz wiecej od Hiszpanów, szkoda że straciliśmy punkty w Rosji, no cóż tak w piłce często zdarza że przegraywamy na wyjeździe.
Z grup awansują zwycięzcy plus zespoły z drugich miejsc tak ze w drugiej rundzie znajdzie się 14 zespołów, które utworzą chyba 7 par z których do głównego turnieju awansują również zwycięzcy.
Sprawa bezpośredniego awansu z grupy Polski skomplikuje się bardzo jeśli przegramy z Hiszpanami, nie możemy sobie pozwolić na porażkę, remis byłby też dobry, bowiem jest szansa by także Hiszpanie stracili jakieś punkty by walczyć do końca.
Porazka będzie dla nas niekorzystnym wynikiem każdy inny rezultat będzie do przyjęcia, może młodzi piłkarze zagrają bardzo dobrze biorąc przykład ze swoich starszych kolegów z seniorskiej reprezentacji, którzy w ubieglym roku pokonali Portugalię 2:1. Myślę że jeśli nasi nie przestraszą się Hiszpanii to też mogą pokonać gwiazdy hiszpańskiej ligi nie porównując poziomu lig, nie ma to znowu aż tak wielkiego przełożenia, gdyż w każdej reprezentacji są wyselekcjonowani najlepsi piłkarze przynajmniej tak zawsze twierdza trenerzy i ja bym ten typ na 2 podparł X, bo twierdze iż nasi tak łatwo punktów rywalowi nie odadza pomimo że grają w dużo słabszej lidze.
Mój typ to X2 tak po pobieżnej analizie, w eliminacjach drużyn do lat 21 też często padają nieoczekiwane wyniki więc wstrzymał bym się z zagraniem tego meczu, bo na papierze wszystko przemawia raczej za gładką wygraną Hiszpanów jak typował rene, różnie moze być.
Osobiście odradzam granie tych eliminacji młodzieżowych, wzamian tego chyba lepiej zagrać coś w sobotę, poza tym nie gram meczów z udziałem Polaków dwa razy miałem też nauczkę że zagrałem 2 przeciwko Polsce a oni wtedy remisowali lub wygrywali.


Oczywiście, że można to podeprzeć remisem, bo to jest sport i wykluczyć niczego się nie da.
Tylko, że na czystą 2 jest kurs 2.00, a na X2 1.25
Postawisz 100 PLN, wygrasz 25
Ja przy kursie 2.00, by wygrać tę samą kwotę 25 PLN, wystarczy, ze postawię drugie tyle, czyli 4 x mniej

Szansa, że nasi wygrają jest niewielka, jakieś 5%, bo poziom ligi polskiej, a La Ligi to dwie różne bajki
Podobnie jak poziom wyszkolenia technicznego, taktycznego, sprawnościowego
Urban z Legii bierze takiego Astiza z rezerw Osasuny ( czyli średniej hiszpańskiej drużyny ) i on niemal natychmiast zostaje najlepszym obrońcą w pomarańczy, bo w tej chwili to jedynie Arboleda może się z nim równać, no może Cleber, ale to chyba nie są Polacy \:D
To, że Polska wygrała z Portugalią to zasługa Leo i dnia, bo o powtórkę byłoby trudno
Poziom między naszą ligą, a zachodem pogłębia się
Naszych juz nie ma w pucharach, a te się jeszcze dobrze nie zdążyły zacząć \:D
Ja uważam, ze jak jest szansa, to nie warto sobie samemu zaniżać kursów, tylko trzeba próbować
Wejdzie - mam podwojenie stawki
Nie wejdzie trudno, na jednym meczu świat sie nie kończy

Nie przekonuje mnie też, by nie grać na Polaków
Ja swoje sentymenty mam, ale jako kibic
Jak gram, staram się na to nie patrzeć
A na Polakach też przegralem z Portugalią, ale tego nie rozpamietuję

Do góry
#1670041 - 12/10/2007 08:36 Re: Eliminacje mistrzostw Eurpoy do lat 21. *DELETED* [Re: rene]
polskignom Offline
Live fast, die young

Meldunek: 25/02/2004
Postów: 14919
Skąd: lublin/warszawa
Tylko, ze poziom ligi ma sie nijak do rozgrywek mlodziezowych miedzynarodowych, a szacowanie prawdopodobienstwa na podstawie sily ligi balansuje miedzy glupota, a powaznym bledem w sztuce.

Ciezko powiedziec, zeby kurs 2.00 na ekipe, ktora ma na swoim rozkladzie Gruzje az 1:0 na wyjezdzie z nienajslabszymi Polakami (na pewno sporo silniejszymi od Gruzji) byl value, az na tyle, na ile Ty to przedstawiasz. Ciekawa analize prezentujesz, tylko, ze ona bardziej nadaje sie do pogadajmy o polskiej pilce, a nie do rozgrywek u21. Hiszpanie od lat maja wielkie sukcesy w mlodziezowkach (choc ostatnio przygasli), ale im dalej w las, tym gorzej. U21 juz nie jest tak przebojowa, a repreza seniorow na chwile obecna straszy tylko nazwiskami, bo gre prezentuja conajwyzej przecietna. Wszystko fajnie, talent Krkica nie rozwija sie w tak ekspresowym tempie jak to bylo zapowiadane i on wcale nie bedzie tak straszyl tej naszej mlodziezowwki.

Reasumujac szansa na zwyciestwo Polakow jest o wiele wyzsza niz 5%, bo to nie poziom lig decyduje o tym, jak sie rozklada sila w mlodziezowych reprezach. Niby wlasciwie czemu mialaby decydowac, skoro ci chlopcy od czasu do czasu powachaja murawe w koncowkach meczow, zastepujac gwiazdy, gdy reszta ekipy gra na stojaco, dociagajac wynik do konca.

Co ma Cleber, Arboleda do U21? Nie ma nic, a Astiz byl kapitanem i troche naciagasz fakty, robiac z niego slabiaka. Urban potwierdzil w Legii, ze zna sie jako tako na trenerskim fachu i raczej leszcza by nie bral tylko po to, by grac swoim. On nie Bobo Kaczmarek.

Przypominam, ze niedawnymi czasy Polacy pokonali ekipe Hiszpanii ml. na wyjezdzie. Ekipe Hiszpanii, w ktorej gral Iniesta, czlowiek o wiele bardziej ograny w tamtym czasie w swiatowej pilce niz obecnie Krkic i inne "gwiazdy", ktore za darmo Ci zapewnia kurs 2.00.

Wynik jest sprawa otwarta, po prostu czasem nie potrafie zdzierzyc glupot.

Do góry
#1670415 - 12/10/2007 17:48 Re: Eliminacje mistrzostw Eurpoy do lat 21. *DELETED* [Re: polskignom]
rene Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 25/01/2006
Postów: 1711
Skąd: Gdansk
Originally Posted By: polskignom
Tylko, ze poziom ligi ma sie nijak do rozgrywek mlodziezowych miedzynarodowych, a szacowanie prawdopodobienstwa na podstawie sily ligi balansuje miedzy glupota, a powaznym bledem w sztuce.


Te twoje pierwsze zdanie już świadczy o głupocie i w zasadzie nie powinienem dalej dyskutować, bo nie ma z kim

Fakty są bowiem takie, że napisałeś cały stek bredni
Mało tego - wysmażyłeś niezły pasztet i ośmieszyłeś się
Tylko nie wiem po co?

Bo fakty są takie, że ja padałem zdarzenie, które warto zagrać i uzasadniłem to tak, jak ja widzę
Ty zaś skupiłeś sie tylko na tym, by mnie obrazić, bo de facto swoich jałowych wywodów nie zakończyłeś żadnym konstruktywnym wnioskiem, a typ ci nie "pasi", bo kibicujesz Polakom

Poza tym trzeba było sie wczytać, o co mi chodzi
Z Astiza wcale nie robię słabiaka
Jest to w tej chwili jeden z najlepszych obrońców w naszej lidze, a kto wie, czy nie najlepszy. A Urban wyciągnął go z rezerw Osasuny. Ręczę ci, że takich "Astizów" w Hiszpanii jest dużo więcej i takimi ( a ściślej - z lepszymi dziś nasze Orzełki będą się mierzyć ). A co mamy w Polsce, pokaż mi jakiegoś klasowego środkowego obrońcę Polaka w pomarańczy?
Tu się kłania system szkolenia, itd. i tu jest przepaść

Jeśli chodzi o "przeciętną" reprezentację Hiszpanii, to chciałbym ci zwrócić uwagę, ze oni kwalifikuja się do wszystkich wielkich imprez, i choć tam nie odnoszą największych sukcesów, to i tak mają lepsze wyniki od Polaków, którzy kwalifikują się sporadycznie i zazwyczaj kończą w kompromitującym stylu w grupie.
Taką teorię, że reprezentacja zawodzi na wielkich imprezach mozna zresztą przypisać innym ekipom, jak choćby Anglii, Holandii i kilku innym, jakby poszukać
W młodzieżowej piłce Hiszpanie sukcesów maja sporo
Naszym co prawda też od czasu do czasu udaje się błysnąć, ale zawsze jest to jednorazowy wyskok

Kończysz swój mierny wywód stwierdzeniem, że wynik jest sprawą otwartą
EUREKA \:D

Nie oczekuję, że wszyscy będą się zgadzać. Tylko, jak ktos się nie zgadza, to fajnie by było, gdyby podał swoje argumenty, chocby tak jak zrobił to Piotruś Pan
Ty obraziłeś mnie tylko i to jest zwykłe k....o

Do góry
#1670455 - 12/10/2007 17:59 Re: Eliminacje mistrzostw Eurpoy do lat 21. *DELETED* [Re: rene]
polskignom Offline
Live fast, die young

Meldunek: 25/02/2004
Postów: 14919
Skąd: lublin/warszawa
gdzie Cie znowu obrazilem?

Nikogo nie obrazalem, a argumentu na temat meczu u21, w ktorym wystepuja Arboleda i Cleber nie moge traktowac powaznie. Ale to Twoj problem, bo to Twoje argumenty.

A Hiszpanow po kursie 2.00 nie warto zagrac. Dlatego ten typ mi nie pasi, pozdrawiam, kurestwa sie nie dopuscilem, jedyne, co zrobilem, to pokazalem ze Twoje argumenty sa nic nie warte (moim zdaniem).

W matematyce jest takie cos jak dowod nie wprost, nie udowadaniasz, ze cos jest czyms, tylko, ze cos nie jest czyms przeciwnym.

System szkolenia lezy w Polsce od kilkudziesieciu lat i to nie jest zadna eureka. Reprezentacja Hiszpanii sie kwalifikuje i fajnie, tylko, ze majac w skladzie wielokrotnych ME do lat 16, 18 itd. kwalifikacja do turnieju ME czy MS to troche malo, chociaz moze jestem dziwny?

Poza tym tego meczu nie gram, ja ten mecz omijam, dlatego nie podalem zadnego typu...forum jest nie tylko po to, zeby dawac typy, jest tez po to, zeby pozwolic ominac miny, ktora tu sie moim skromnym zdaniem szykuje.

A moje pierwsze zdanie calkowicie oddaje moj stosunek do Twoich argumentow. Jesli oceniasz szanse Polakow na 5%, bo liga slaba, no to inaczej zareagowac nie moge. Astizow znajdziesz dziesiatki, albo i wiecej.

Moze jakby ich mieli mniej, to by cos osiagali w pilce seniorskiej reprezentacyjnej?

Do góry
#1670566 - 12/10/2007 18:24 Re: Eliminacje mistrzostw Eurpoy do lat 21. *DELETED* [Re: polskignom]
rene Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 25/01/2006
Postów: 1711
Skąd: Gdansk
1. Jakbyś przeczytał co napisałeś, to moze byś zrozumiał, gdzie mnie obraziłeś, ale mniejsza o to
2. Arboledy i Clebera też nie umieściłem w naszej młodzieżówce, ale tez nie czytałeś uważnie

Mina jest wtedy, gdy kurs jest 1.20 i to nie wchodzi
W tym meczu kursy są bardziej zrównoważone, i trudno tu mówić o minie, choć po meczu mądrych znajdzie się sporo

W tym meczu mina byłaby, gdyby ktos zagral X2 po 1.25 i Polacy to wygrali, ale na to jest 5% szans
Remis to max co nasi mogą dziś ugrać, to moje zdanie

Twoje pierwsze zdanie jest totalnie bez sensu, bo w myśl tej zasady mozna zwołać 11 chłopaków z podworka, po poziom rozgrywek przecież nie ma nic do rzeczy
Ciekawe na jakiej podstawie twierdzisz, że Gruzja jest słaba
Czy też na podstawie poziomu rozgrywek w tym kraju?

Do góry
#1670770 - 12/10/2007 19:09 Re: Eliminacje mistrzostw Eurpoy do lat 21. *DELETED* [Re: rene]
woytass Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 24/01/2004
Postów: 2502
Skąd: Camp Nou
Originally Posted By: rene

W tym meczu mina byłaby, gdyby ktos zagral X2 po 1.25 i Polacy to wygrali, ale na to jest 5% szans
Remis to max co nasi mogą dziś ugrać, to moje zdanie


Jeżeli uważasz że Polacy dziś mają 5% szans na wygranie to 1.25 na X2 to bardzo duuuży value.... ;\)

Wg. mnie jest to sporo więcej, ale nie chcę się spierać \:\)

Do góry
#1670872 - 12/10/2007 19:26 Re: Eliminacje mistrzostw Eurpoy do lat 21. *DELETED* [Re: woytass]
drfocus Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/03/2006
Postów: 4403
ja też beticos się z Toba nie zgodzę. I moim zdaniem dużą role mozę odegrać pogoda jaką mamy za oknami. Zimno, deszcz, nierówne boisko to mozę w znacznym stopniu utrudnić gre Hiszpanów. Do tego to jest młodzierzówka i wynik jest otwarty. Zgodzę się też z polskimgnomem, że w przypadku tych młodych piłkarzy poziom ligi nie jest tak ważny jak w przypadku pierwszej druzyny. Warto także dodać, że nie takdawno już pokonalismy ich ekipę i to na ich terenie. Co więcej małolaci potrafią raz na jakiś czas się zmobilizować i odprawić choćby Brazylie.
Ja osobiście postawie drobne na młodych Polaków po kursie ponad 4.00

Do góry
#1670993 - 12/10/2007 19:51 Re: Eliminacje mistrzostw Eurpoy do lat 21. *DELETED* [Re: drfocus]
rene Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 25/01/2006
Postów: 1711
Skąd: Gdansk
Originally Posted By: drfocus
ja też beticos się z Toba nie zgodzę. I moim zdaniem dużą role mozę odegrać pogoda jaką mamy za oknami. Zimno, deszcz, nierówne boisko to mozę w znacznym stopniu utrudnić gre Hiszpanów. Do tego to jest młodzierzówka i wynik jest otwarty. Zgodzę się też z polskimgnomem, że w przypadku tych młodych piłkarzy poziom ligi nie jest tak ważny jak w przypadku pierwszej druzyny. Warto także dodać, że nie takdawno już pokonalismy ich ekipę i to na ich terenie. Co więcej małolaci potrafią raz na jakiś czas się zmobilizować i odprawić choćby Brazylie.
Ja osobiście postawie drobne na młodych Polaków po kursie ponad 4.00

Nie wiem, jaka pogoda w Kielcach, ale w Gdańsku nie najgorzej. Zimno nie jest, nie pada, a momentami świeci słoneczko
Ja ten mecz zagrałem czystą dwójkę za umiarkowaną stawkę, bo X2 w mojej ocenie to za niski kurs
Też lubię wysokie kursy, ale w tym meczu akurat zwycięstwa naszych Orzełków nie widzę
No ale życzę powodzenia

Ja co mialem do powiedzenia, to juz napisałem, teraz się wyłączam i idę na rower, bo mi dziś pewna osoba za bardzo ciśnienie podniosła
Zresztą widzę, ze i w innych tematach nerwowo \:D

Do góry
#1671110 - 12/10/2007 20:16 Re: Eliminacje mistrzostw Eurpoy do lat 21. *DELETED* [Re: rene]
Amkwish Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/01/2004
Postów: 29182
I po cholere te pyskówki ? \:\)

Najkrócej jak mogę.

Polska - Hiszpania

1)Potencjał 2

2)Motoryka 2

3)Reprezentacja jako kolektyw 1X

4)Podejscie do tzw.obowiazków reprezentanta 1

5)Trener X2

6)Warunki atmosferyczne ,jakość boiska 1

7)Sfera mentalna 2

Wynik : 2

Troche to uprosciłem ,poskracałem jak sie dałó ,aby nie dokładac jeszcze jednego elaboratu.

Czy kurs na Hiszpanie jest value ...nie ,ale jest wart rozwazenia za srednią stawke.

Salud !

amk

Do góry
#1674100 - 13/10/2007 06:19 Re: Eliminacje mistrzostw Eurpoy do lat 21. *DELETED* [Re: Amkwish]
Piotruś Pan Offline
addict

Meldunek: 15/07/2002
Postów: 654
Skąd: Ostrzeszów
No i co Hiszpanie niech się cieszą że naszemu bramkarzowi przytrafił się taki błąd, bo co najwyżej by zremisowali w drugiej połowie Polska grała dużo lepiej niż w pierwszej, ci co obstawili czystą 2 też bo to był prezent od Mikołaja w dzisiejszym meczu, spotkanie było wyrównane, a piłkarze z Płw Iberyjskiego mogli nawet przegrac bo nie wiadomo czy by ten remis co był do 70 min 0:0 utrzymali, przyjechali nie przegrać ewentualnie jak się uda to wygrać 1:0.
Polska reprezentacja zagrała dobry mecz, nie odstawała od swojego rywala, Krikic i spółka naprawdę nic wielkiego nie pokazali, zagraliśmy bardzo mądrze i konsekwentnie do momentu tego fatalnego błędu i twierdzę ze tą waszą goła 2 to szlag by dziś trafił gdyby nie sprzyjające okoliczności.
To że jedni grają ogony w Barcelonie, czy Realu to nie oznacza że są w niewiadomo w jakiej formie i mają jakieś nieporównywalne umiejętności od piłkarzy którzy grają chociażby w naszej lidze, poza tym wielu naszych młodzieżowców wiecej minut gra w podstawowych składach niż ci z południa gdzie muszą liczyć na to aby ich trener wpuścil choć na 10 min, bo tam poza utalentowana młodzieża sa jeszcze klasowi piłkarze, ktorzy w takich zespołach chcą też pograć

Do góry
#1674173 - 13/10/2007 07:23 Re: Eliminacje mistrzostw Eurpoy do lat 21. *DELETED* [Re: Piotruś Pan]
rene Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 25/01/2006
Postów: 1711
Skąd: Gdansk
Piotrus Pan - to co piszesz, to jest nieistotne. Istotne jest to, że ja mam kasę na koncie. Meczu nie widziałem, bo nie mam TVP Sport a w Sopcascie mi się nie chciało tego ogłądać, zresztą nawet nie wiem, czy to było.
Poza tym to są zakłady i czasem szczęście też trzeba mieć, choc nie wiem, czy dziś było potrzebne, bo co by było, gdyby... nie wiemy. Mogłoby być 0:3 także
Spora cześć Hiszpanów gra w La Liga i wcale nie ogony, jak piszesz
Mam nadzieję, że też trochę zgarnęłeś za X2

Do góry
#1674898 - 13/10/2007 20:04 Re: Eliminacje mistrzostw Eurpoy do lat 21. *DELETED* [Re: rene]
Piotruś Pan Offline
addict

Meldunek: 15/07/2002
Postów: 654
Skąd: Ostrzeszów
Masz racje to co napisałem może nie jest zbyt istotne,poza tym odrobina szcześcia w każdej dziedzinie życia jest potrzebna, w zakładach może nawet jeszcze bardziej, cieszę się że zgarnąłeś trochę pieniązków po dobrym kursie i bardzo dobrze że wwytypowałeś prawidłowo meczyk, lecz ja zamieściłem swój post nie dlatego by podważać twój typ, który ostatecznie wszedł tylko aby pokazać,że równie dobrze mógł paść remis w tym meczu, bo nawet kurs 2 zł na Hiszpanów był mocno promujący tylko dlatego iz większość graczy faworyzowała Hiszpanów, stawiając na nich pieniądze.
Z punktu widzenia gracza to się wczoraj wszystko szczęsliwie skończylo oby dziś twoja passa została podtrzymana, bo to jest budujące dla każdego jeśli jego przewidywania się sprawdzaja powodzenia wszystkim, grającym.

Do góry
Strona 1 z 2 1 2 >

Moderator:  Akhu, Biszop 



Kto jest online
5 zarejestrowanych użytkowników (igea23, 11kera11, Józef Małolepszy, alfa, Sony), 3530 gości oraz 13 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45044 Tematów
5580261 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49