Strona 1 z 20 1 2 3 ... 19 20 >
Opcje tematu
#1663267 - 10/10/2007 23:20 Dominet Bank Ekstraliga - sezon 2007/2008
shane Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/04/2006
Postów: 19172
Skąd: Bydgoszcz, Polska
Witam wszystkich bardzo serdecznie. Długo czekałem, by móc napisać tego posta... Posta inaugurującego koszykarski sezon w Polsce \:\)

Już w piątek rusza moja ukochana liga czyli DBE, to co staram się typować najczęściej i to czemu ostatnimi czasy poświęcam większość swego czasu. Liga w tym roku zapowiada się na jeszcze mocniejszą niż w zeszłym, przez co okaże się na pewno atrakcyjniejsza. Nastąpiło wiele zmian w regulaminie, począwszy od zasad awansu do fazy Play - Off, a skończywszy na...zmianie piłek jakimi będą grali w tym roku gracze biegający po parkietach najlepszej ligi w Polsce \:\)

Poniżej malutkie wprowadzenie \:\)

---

LIGA DBE , sezon 2007/2008 - drużyny!


Anwil Włocławek


Śląsk Wrocław


Stal Ostrów Wielkopolski


AZS Koszalin


Basket Kwidzyn


Czarni Słupsk


Górnik Wałbrzych


Kotwica Kołobrzeg


Turów Zgorzelec


Polpak Świecie


Polpharma Starogard Gdański


Prokom Trefl Sopot


Polonia Warszawa


Viking Gdynia

---

Live: http://www.plk.pl

Terminarz: http://www.plk.pl/?sub=schedule

---

A już dzisiaj będziemy mieli okazję zobaczyć pojedynek o Superpuchar. Mistrz Polski (Prokom Trefl Sopot) Zmierzy się ze zdobywcą Pucharu Polski (Anwil Włocławek). Mecz od godziny 17:50 pokazuje Polsat Sport. Zapraszam do typowania w tym temacie



Zapraszam.

Do góry
Bonus: Unibet
#1663513 - 11/10/2007 00:02 Re: Dominet Bank Ekstraliga - sezon 2007/2008 [Re: shane]
karina Offline
addict

Meldunek: 07/11/2006
Postów: 526
Superpuchar i naziemne nie zawodzą.

Kursy w opcji z remisem odpowiednio Anwil - Prokom 2.6 11 1.40
W dzisiejszym meczu w druzynie Anwilu zabraknie Pluty co jest duzym oslabieniem. Dlatego krotko związle winer Prokomu. Anwil moim zdaniem pozbyl sie zbyt wielu dobrych graczy ( Hill, Jahovic ) i mimo ze uzupelnil kadre to nie tak jak wykonal to prokom.Oczywiscie dzis nie bedzie juz zartow itp liga rusza za dwa dni wiec napewno ujrzymy dzis zdecydowane zwyciestwo prokomu 6 pkt \:\)

Do góry
#1667529 - 11/10/2007 18:50 Re: Dominet Bank Ekstraliga - sezon 2007/2008 [Re: karina]
- c1amak - Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 25/06/2005
Postów: 2116
Skąd: Polska
witam,

pojawiły się już pierwsze kursy na początek sezonu:

Koszykowka | 1.Polska : mecz

2315 Polonia W.-Prokom S. 4,67 19 1,15 3,75 1,1
2316 G.Wałbrzych-T.Zgorzelec 4,37 19 1,17 3,55 1,12
2317 Śląsk W.-Polpak S. 1,37 17 2,88 1,29 2,46
2318 E.Cz.Słupsk-AZS Koszalin 1,2 18 4,04 1,14 3,3
2319 K.Kołobrzeg-Anwil W. 3,56 18 1,25 2,97 1,19
2320 St.Ostrów Wlk.-Polpharma 1,4 17 2,75 1,32 2,37
2321 V.Gdynia-B.Kwidzyń 1,89 13 1,89 1,69 1,68

kursy z Profa

Do góry
#1668326 - 11/10/2007 22:43 Re: Dominet Bank Ekstraliga - sezon 2007/2008 [Re: - c1amak -]
shane Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/04/2006
Postów: 19172
Skąd: Bydgoszcz, Polska
No dobra, to zaczynamy \:\)

MECZE: Turów (1.15) + Prokom (1.15) + Anwil (1.25) + Stal (1.40)

BUKMACHER: Profesjonal

AKO (na czysto): 2.19

STAWKA: 8,5/10


No nic drodzy forumowicze. Już jutro zaczynamy sezon DBE meczem Polonia - Prokom. Kursy na pierwszą kolejkę nie są zbytnio ciekawe, ale udało mi się po konsultacji z kilkoma osobami skleić taki oto właśnie kuponik. Cztery mecze - niby dużo, ale to 2.19 bardzo mnie kusi.

Jak widzicie obecnie chyba tylko Profesjonal wystawił ofertę i nie ma co czekać na netowych bo to co zobaczyłem w Unibecie (Prokom @ 1.05 \:D ) optymizmem mnie raczej nie napawa, więc już jutro lecę do Profesjonala puścić kuponik na podwojenie, bo chyba lepszej promocji na podwojenie długo nie zobaczę \:\)

No, ale powoli... ;\)

Prokom gra już jutro, więc radzę Wam się nie spóźnić na ten meczyk, bo 1.15 Wam umknie sprzed nosa \:p Prokom to Prokom. Co ja tu mogę wiele pisać. Jutro pokażą jacy są mocni na tle bądź co bądź do końca jeszcze nie posklejanej Polonii Warszawa. Kto oglądał Prokom w meczu z Anwilem ten wie na ile stać zespół prowadzony przez trenera(?) Kijewskiego. Superstrzelby z Sopotu jutro dadzą o sobie znać. Daje czysty mecz, więc handi mnie nie interesuje, ale niespodzianki w tym meczu na pewno nie będzie. To samo dotyczy się Anwilu. Po tym co pokazali w meczu o Superpuchar ten zespół coraz bardziej mnie przekonuje. Dojdzie Pluta i Kotwica nie będzie miała raczej nic do powiedzenia, szczególnie, że ich skład jakoś do mnie nie przemawia (dużo graczy ściągniętych na ostatnią chwilę, problemy z budżetem). Tutaj też niespodzianki nie będzie. No i z tych takich "pewniaczków" na deser pozostaje Turów, który...gra jeszcze lepiej niż w zeszłym sezonie. Do ich megadefensywy w tym roku dołączyła też lepsza jakość w ataku. Tutaj niespodzianki też raczej nie będzie, nie ma za dużo co pisać, bo obydwie drużyny walczą o zupełnie inne cele w tym sezonie.

Najbardziej zaskakujące jest to 1.4 na Stal \:D Nie wiem co analityk Profesjonala chciał tym pokazać wystawiając taki kurs ;\) Polpharma to już nie ten sam zespół co w poprzednim sezonie, potrafiący wygrać/powalczyć z każdym. Odszedł praktycznie cały trzon zespołu, a wielu graczy nie pokazało nic szczególnego w springach męcząc się momentami z drużynami z... 1 ligi w Polsce hehe \:\) Nic nie ujmuję Polpharmie, bo bardzo lubię ten zespół, a Chudeusza darzę wyjątkowym szacunkiem, ale nie będzie z nich co zbierać raczej przy Stali, która w tym sezonie jak dla mnie jest poważnym kandydatem do medalu. Istna rewolucja była w tym zespole. Niektórzy z graczy zostali tylko dlatego, by w tym roku walczyć ze Stlą o najwyższe cele. Rozmawiałem z codim i sam przyznaje, że "Stalówka" w tym roku to masakrycznie efektowny i ...efektywny zespół. Naprawdę nie wiem skąd to 1.4 ... ale tym lepiej dla grających.

To tyle odnośnie mojego kuponiku, który przedstawiłem powyżej \:\)

Zastanawiam się jeszcze nad graniem Basketu Kwidzyn ;\) To 1.89 to jakieś jesienne promo chyba, na które zapewne się zdecyduję. Kurs jest megazachęcający, a win Basketu całkiem realny biorąc pod uwagę, że Viking ledwo co przystąpił do rozgrywek i to i tak z dużymi problemami. Kolejnej powtórki Noteci i Unii nie będzie, ale spadek raczej gwarantowany, niestety, bo po ich debiucie w DBE nigdy bym się nie spodziewał, że firma KAGER wywinie im takiego psikusa \:\)

Do góry
#1668363 - 11/10/2007 22:59 Re: Dominet Bank Ekstraliga - sezon 2007/2008 [Re: shane]
krycha84 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 25/11/2006
Postów: 2562
Skąd: Inowroclaw
Nic dodac nic ujac tylko co bedzie jak Koszarek nei zagra drugiego meczu zycia w przeciagu trzech dni i bialek nie bediz trafial jak na zawolanie za trzy...a kotwa u siebie zawsze grozna...

Do góry
#1668493 - 11/10/2007 23:45 Re: Dominet Bank Ekstraliga - sezon 2007/2008 [Re: krycha84]
jarko 33 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 25/12/2003
Postów: 20790
Skąd: ostrow wlkp
z tym "efektywnie" grajaca stalowka to "dowaliles do pieca" ;\) \:D
narazie stal to tylko "nazwiska" niema zespolu grajacy na 1 stefanovic narazie prezentuje sie przecietnie by niepowiedziec zle jego zmiennik grant ma klopoty z wyjsciem z wlasnej polowy "niby lekiem na cale zlo" ma byc bronek huhges tylko czy strettbalowiec moze prowadzic gre ?
wielka niewiadoma gra stalowki moze byc efektowne zwyciestwo lub brzydki mecz trzymajacy do ostatnich sekund( choc wolalbym to 1 rozwiazanie \:\) )
z reszta sie zgadzam sam czekam na handicapy \:\)

Do góry
#1668526 - 11/10/2007 23:57 Re: Dominet Bank Ekstraliga - sezon 2007/2008 [Re: jarko 33]
jarko 33 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 25/12/2003
Postów: 20790
Skąd: ostrow wlkp
mialo byc efektownie
czarni z koszalinem tez powinni wygrac
na turnieju w ostrowie poradzili sobie czarni z koszalinem mimo ze grali bez scota frasunkiewicza
czarni nadal dobrze bronia przy ostrym kryciu dj.thompson bedzie mial duze klopoty z prowadzeniem gry
w pozniejszych meczach koszalin bedzie mocniejszy bo w sobotnim meczu jeszcze malo zgrani beda z zespolem nordgaard i ibrahim nowe "nabytki" ;\) zespolu z koszalina

Do góry
#1668856 - 12/10/2007 01:26 Re: Dominet Bank Ekstraliga - sezon 2007/2008 [Re: jarko 33]
codi Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 01/12/2005
Postów: 5796
Skąd: Ostrow Wielkopolski
Originally Posted By: jarko 33
z tym "efektywnie" grajaca stalowka to "dowaliles do pieca" ;\) \:D
narazie stal to tylko "nazwiska" niema zespolu grajacy na 1 stefanovic narazie prezentuje sie przecietnie by niepowiedziec zle jego zmiennik grant ma klopoty z wyjsciem z wlasnej polowy "niby lekiem na cale zlo" ma byc bronek huhges tylko czy strettbalowiec moze prowadzic gre ?


To samo napisalem shane`owi po tym jak ujrzalem post \:\) Wczesniej zdalem mu relacje po meczu Slupska i dotyczyla ona glownie tego, ze mamy najefektowniej grajacego zawodnika ligi- Odena. Poki co tak jak napisales nie ma pierwszego PG- mamy 2 przecietnych, ktorzy nadaja sie raczej do obsadzenia rezerwowego playmakera. Na SG, SF mamy spore bogactwo, wiec moze to dobrze, iz z zespolu odszedl Ron. Na PF bardzo dobry Boykin, a na C Oden, ktory jest materialem na swietnego centra, ale trzeba bedzie nad nim troszke popracowac. W kazdym razie atmosfere z pewnoscia bedzie robil \:\) Szkoda, ze Kowal nie daje pograc Przybyszewskiemu i niepotrzebnie meczy Boykina ustawiajac go na C, gdy na lawce siedzi Oden. Hughes to jak dla mnie zle posuniecie, streetballowiec, ktory ma wiecej wspolnego z SG, w dodatku nielubiany w Ostrowie i majacy problemy z profesjonalizmem- nie bardzo rozumiem ten transfer. Tak czy siak na Polpharme to powinno starczyc. Tam zapewne bedzie glownie gra na Copelanda, ktory z tego co mi wiadomo ma umiejetnosci, ale i sklonnosci do samolubnej gry...

Do góry
#1669726 - 12/10/2007 05:23 Re: Dominet Bank Ekstraliga - sezon 2007/2008 [Re: codi]
jarko 33 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 25/12/2003
Postów: 20790
Skąd: ostrow wlkp
Viking Gdynia przestaje istnieć!

Viking Gdynia nie wystartuje w rozgrywkach ekstraklasy koszykarskiej. Prezes klubu wydał w związku z tym specjalne oświadczenie, które w całości prezentujemy poniżej.

Szanowni Państwo,

Viking kojarzony jest z podbojami i walką do końca. Jako stowarzyszenie dobrnęliśmy do granicy, której nie jesteśmy w stanie przekroczyć. W związku z niemożnością zdobycia środków zamykamy działalność. Zespół, który w minionym sezonie w rozgrywkach DBE zajął 9. miejsce, nie podejmie rywalizacji w sezonie 2007/08...

Dziękuję koszykarzom, swym asystentom oraz tym wszystkim, którzy dopingiem, środkami materialnymi niezbędnymi do podjęcia sportowych wyzwań i zwyczajną życzliwością wspierali nas od momentu powstania w roku 1999.

Dziękuję i żałuję, że nie dostarczymy już emocji, nie sprawimy żadnej niespodzianki i nie przysporzymy chwały sponsorom i miastu, gdzie goszczono nas przez ostatnie 4 sezony.

Adam Prabucki

Do góry
#1669735 - 12/10/2007 05:29 Re: Dominet Bank Ekstraliga - sezon 2007/2008 [Re: jarko 33]
przyborro Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 19/01/2006
Postów: 3265
Skąd: CIN
Brak slow! Nie mogli tego zrobic 2 miesiace temu? Przynajmniej liga by byla pelna, a teraz beda jakies pauzy... A dzis jeszcze czytalem ze kogos testuja, zaistnialej sytuacji zupelnie nie rozumiem.

Do góry
#1670241 - 12/10/2007 17:03 Re: Dominet Bank Ekstraliga - sezon 2007/2008 [Re: przyborro]
shane Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/04/2006
Postów: 19172
Skąd: Bydgoszcz, Polska
Dramat. Mówiłem, że będzie druga Noteć albo Unia. Mogli to zrobić szybciej jak napisał przyborro. Ale po co?

Kolejny dowód na brak profesjonalizmu w lidze i wydawanie licencji na podstawie wirtualnej kasy...

Lepiej w sumie, że teraz to się wydało, niż później.

Do góry
#1670604 - 12/10/2007 18:34 Re: Dominet Bank Ekstraliga - sezon 2007/2008 [Re: shane]
shane Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/04/2006
Postów: 19172
Skąd: Bydgoszcz, Polska
vs

ZDARZENIE: Górnik Wałbrzych - Turów Zgorzelec
TYPY: Turów Zgorzelec -12,5
KURS: 1,85
BUKMACHER: Bwin.com
STAWKA: 6/10

Data i godzina rozpoczęcia meczu: 13.10.2007 (sobota), godz. 18:00


To drugi kupon jaki przygotowałem na pierwszą kolejkę DBE. Mecz beniaminka Górnika Wałbrzych z aktualnym srebrnym medalistą, zespołem Turowa Zgorzelec.

Mecz emocjonujący bo to w końcu Derby Dolnego Śląska. Górnik to z pewnością jedna z najbardziej zasłużonych ekip koszykarskich w Polsce, która po wielu perypetiach powraca na koszykarskie salony. Pech chciał, że już w pierwszym meczu Górnik trafia na ultramocnego rywala jakim jest bez wątpienia drużyna Turowa Zgorzelec. Cele zespołów w tym sezonie są diametralnie różne - Górnik będzie się bił o utrzymanie, wątpię, by nawet powalczyli o środek tabeli (chociaż wszystko się może zdarzyć), a Turów celuje w medal i to na pewno nie brązowy.

Zespół ze Zgorzelca to jeden z moich ulubionych teamów w DBE, a to za sprawą ich polityki klubowej. Zatrzymali trenera i trzon zespołu, co w naszej lidze zdarza się bardzo rzadko. Jest to spowodowane zwykle brakiem pieniążków...ale Turowa raczej ten problem nie dotyczy. No ale pieniądze nie grają... \:\)

W Wałbrzychu (a tak w ogóle to w Świebodzicach) niespodzianki raczej nie obejrzymy, stąd mój typ na Turów z handicapem. Zgorzelczanie w sparingach spisywali się bardzo dobrze, ich atak w porównaniu z poprzednim sezonem nabrał rumieńców i jest bardziej urozmaicony. Do zespołu dołączyli tacy gracze jak Logan, Nana, Skibniewski, Kitzinger co stawia na pewno w lepszym świetle grę w ataku tak jak wspominałem wcześniej. W zespole zostali Rodriquez, Witka, Kelati (!!!), Drobnjak, Ljubotina i co najważniejsze jak dla mnie najlepszy obecnie trener w DBE Saso Filipovski. W meczu z Górnikiem najprawdopodobniej nie zobaczymy Kitzingera, ale to nie zmienia faktu, że drużyna Turowa jest zdecydowanym faworytem i handicap -12,5 pkt powinni przeskoczyć.

Skład Wałbrzycha szału nie robi, ale zapewne powalczą, jak to bywa w pierwszym meczu beniaminków. Nowych graczy z USA nie widziałem, więc trudno mi cokolwiek powiedzieć o nich, ale raczej nie są to gracze z tej samej półki co gracze Turowa, chociaż pewno jeden z nich będzie gwiazdą w swoim zespole. Do tego dochodzą bądź co bądź przeciętni Polacy - Zabłocki, Czerwonka, Wichniarz. Na pozycji numer 5 obejrzymy Ercegovicia, znanego z występów w Polpharmie i Astorii, ale on sam pod koszem zdziała niewiele i na pewno nie wytrzyma całego meczu, o ile wcześniej nie wyleci za 5 fauli jak to ma w zwyczaju.

Reasumując, uważam, że Zgorzelec wygra spokojnie to spotkanie i niespodzianki nie zobaczymy na pewno. Jak wszystko się ułoży po myśli Filipovskiego, a Logan będzie tak skuteczny jak w sparingach to handicap na Turów -12,5 jest z pewnością do pokrycia.

Do góry
#1671363 - 12/10/2007 21:42 Re: Dominet Bank Ekstraliga - sezon 2007/2008 [Re: shane]
krycha84 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 25/11/2006
Postów: 2562
Skąd: Inowroclaw
Polonia - PRokom (-15,5) 2

Okarze sie czy ci chlopcy maja jaja i czy beda chcieli sie zrehabilitowac za porazke w superpucharze i rozgormia dzis o wiele slbaszego rywala. Porwnywanie zawodnikow nei ma sensu . Ja poprostu mam nadizeje ze prokom dzis zagra na te 60-70% mozlwiosci i wygra z polonia przekonywujaco czyli gdzie kolo 20 oczek.
Bo kto ma tam zatryzmac Spiegela czy Gurovica(ktorego bedzie kryl zawodnik mierzacy 190cm). Nic zobaczymy kolo 21,30 dla mnie ten typ wydaje sie pewny.

Do góry
#1674189 - 13/10/2007 07:57 Re: Dominet Bank Ekstraliga - sezon 2007/2008 [Re: krycha84]
tomo Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 09/12/2004
Postów: 8416
Z takim "difęs" to Prokomik może sobie tylko pomarzyć o tym swoim wyśnionym top 8 Euroligi....

Oby tak dalej panie Gieniu!

Do góry
#1674202 - 13/10/2007 08:24 Re: Dominet Bank Ekstraliga - sezon 2007/2008 [Re: tomo]
krycha84 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 25/11/2006
Postów: 2562
Skąd: Inowroclaw
Tomo daj spokoj co ty porownujesz? przeciez oni nie beda tak bronili w Eurolidze prosze Cie;)

Do góry
#1674204 - 13/10/2007 08:27 Re: Dominet Bank Ekstraliga - sezon 2007/2008 [Re: krycha84]
tomo Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 09/12/2004
Postów: 8416
Będą bo tylko tak potrafią. \:\)

Do góry
#1674209 - 13/10/2007 08:33 Re: Dominet Bank Ekstraliga - sezon 2007/2008 [Re: tomo]
krycha84 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 25/11/2006
Postów: 2562
Skąd: Inowroclaw
no w 3kwarcie pokazali tak w 70% jak potrafia bronic..wiec sie nei stresuj po dwoch meczach w lidze... bez odbioru juz bo to nie miejsce ani czas na takie dyskusje pozdrawiam:)

Do góry
#1674351 - 13/10/2007 16:40 Re: Dominet Bank Ekstraliga - sezon 2007/2008 [Re: krycha84]
Snajper2 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 22/05/2003
Postów: 5461
Skąd: Włocławek
W lidze Prokom będzie grał coś takiego jak Phoenix Suns! Run and gooo! Będą walić po prostu więcej punktów od przeciwnika aż chce sie oglądać takich zawodników jak ma Prokom każdy może pociągnać zespół... Zobaczymy w Euro... trzeba bronic nie ma opcji... euGENIUSZ da rade! \:\)

Co do dzisiejszych spotkań... Anwil mysle na fali po zdobyciu SP... powinien spokojnie poradzic sobie z Kotwą... Białek Henderson Koszarek już na początku sezonu w formie? \:\)

O spotkaniu Turowa nie ma co mówić jeżeli Śląsk kilka dni temu pokonał Górnik ok 93-66 to nie mam wątpliwości kto dzisiaj wygra i czy wejdzie handi -12...

Czarni mega mocni Griszczuk w wywiadach mowi ze to chyba najmocniejszy zespól od czasu pracy jego w Słupsku... z Azsem Czarni grali na pucharze w Ostrowie wygrali 69-62 grając bez podstawowych zawodników takich jak... Ed Scott, Przemysław Frasunkiewicz i Tarmo Kikerpill! Ok ktos powie Azs sprowadzil Jeffa i Ibrahima... tylko ze to Czarni jak zwykle w pelnym skladzie trenuja juz od ponad 1,5 miecha...

Śląsk- Polpak hmm bardzo ciekawe spotkanie! skłaniam sie ku graniu +6 na Polpak nowa jakos w Świeciu... zaciąg bałkański podparty dość ciekawymi zawodnikami ze stanów takimi jak Erick Hicks w dosc mocnej lidze belgijskiej notowal ok 13p. i 6zb. Z tego co mówią koledzy z Wrocławia zarząd zajmuje sie walka z mediami... płatne akredytacje itp a urlep ciągle ściąga nowe "gwiazdo-wynalazki" Ubaka itp... które podobno prezentują sie średnio dlatego +6 Polpak!

Atlas Stal - Polpharma... no w stali podobno pieniędzy ze ho ho dawno tak nie było Atlas wyłożył ostro kaski... zbudowali jak zwykle ciekawy-mocny zespol Szawarski Kadziulis! pod koszem... dobrze sie prezentuje podobno... Oden... Sroka zawsze walczący do końca... jedyny problem to zawirowania na pozycji rozgrywającego... podobno przyszedł... "balet" Hughes on mi nie pasuje do tego zespołu tam naprawdę jest potrzebny rozgrywający który będzie rozdzielał piłki maja wielu strzelców, a na rozgrywajka Hughes mi nigdy nie wyglądał samica jeden \:D O Polpharmie wiem mało... zaciąg amerykański podobno tez wymieniają zawodników jednak myślę ze Stal u siebie poradzi sobie spokojnie zawsze mocni byli u siebie na specyficznej hali \:D

tak na szybko sorry za interpunkcję!
pozdrawiam i wysokich wygranych! \:\)

Do góry
#1675254 - 13/10/2007 21:08 Re: Dominet Bank Ekstraliga - sezon 2007/2008 [Re: Snajper2]
zw1 Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 31/08/2002
Postów: 2036
Skąd: Köslin
Originally Posted By: Snajper2


Co do dzisiejszych spotkań... Anwil mysle na fali po zdobyciu SP... powinien spokojnie poradzic sobie z Kotwą...

Nie bedzie spokojnie! W tym meczu proponuje under 155.5
Z pozostałymi sugestiami się zgadzam...wiecej sobotnich propozycji na http://www.basbetball.pl w dziale "Nowości"

Do góry
#1677980 - 14/10/2007 06:08 Re: Dominet Bank Ekstraliga - sezon 2007/2008 [Re: zw1]
_zvonimir_ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/04/2007
Postów: 6833
Skąd: Silesia
No to pierwsza kolejka przyniosła trochę nieoczekiwanych rezultatów ;\)

Turów przegrał z Wałbrzychem, a Śląsk nie sprostał Polpakowi.

Do góry
Strona 1 z 20 1 2 3 ... 19 20 >

Moderator:  Akhu, rafal08 



Kto jest online
5 zarejestrowanych użytkowników (igea23, ANZELMO, Sensei, Szuman, Irek), 3954 gości oraz 10 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5582113 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49