Strona 4 z 16 < 1 2 3 4 5 6 ... 15 16 >
Opcje tematu
#1693533 - 19/10/2007 17:32 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej (2) [Re: drfocus]
rene Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 25/01/2006
Postów: 1711
Skąd: Gdansk
Originally Posted By: drfocus
Hehehe niezłę jaja z tym Czesiem. Jestem ciekaw kto pierwszy poleci ze stołka. Czesio czy Pietryszyn po wyborach \:D

Co do Rysia, to tez uważam go za jednego z lepszych trenerów w Polsce przynajmniej pod względem taktyki i to samo mowią piłkarze Korony, że taktycznie to respekt. Niestety u Rysia jest jeden problem, bardzo duży problem. Ten trener nie ma jaj!! Ideałem by było połoczenia wiedzy Czesia z charyzmą Smudy.
Podopiecznie Rycha słabsze ekipy rozbijają w pył, a jeśli już dochodzi do potyczek z ekipami z górnej czesci tabeli, to hmmm wygrają od święta. Zobaczcie ile punktów jak narazei zdobył Górnik z drużynami co są wyżej od nich?? To samo było z Koroną rok temu szczególnie na wyjeździe. Korona zajeła 7 miejsce w lidze a to wyniki z 6 ekipami co były wyżej - wyjazdy:
Zagłębie - Korona 2-0
Bełchatów - Korona 3-2
Legia - Korona 3-0
Cracovia - Korona 1-0
Groclin - Korona 1-0
Lech - Korona 3-0
To jeszcze dodam 8 i 9 ekipa
Wisła - Korona 2-0
ŁKS - Korona 2-1

I mecze wyjazdowe Górnika z ekipami co są wyżej:
Wisła - Górnik 2-0
Groclin - Górnik 3-1
Lech - Górnik 4-1
i jeszcze:
Górnik - Legia 0-3




Dla mnie najlepszym trenerem, z tych, którzy prowadzą ligowy zespół, jest Janek Urban
Michniewicz i Skorża zapatrzeni są w jednym kierunku, a przez to następuje tu pewne "samoograniczenie"
Urban to zupełnie inna szkoła, inna filozofia gry
On zwraca uwagę na wiele elementów, na które inni nawet nie patrzą
Myślę, że sporo w tym także zasługi Mirka Trzeciaka, ale to nie umniejsza roli tego pierwszego.

A co do Ryśka. Może i Ryśki to fajne chłopy, ale tylko rzemieślnik, bez jaj i wyobraźni

Do góry
Bonus: Unibet
#1693544 - 19/10/2007 17:41 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej (2) [Re: rene]
drfocus Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/03/2006
Postów: 4403
Co do Urbana to ja się nie wypowiadam, gdyż od dopiero raczkuej jako trener w Polskiej piłce. Teraz można się nad nim zachwycać, ale zobaczymy jak Legia będzie się prezentowała w rundzie wiosennej, gdyż przygotowania zimowe w Polsce są całkiem inne niż w Hiszpanii. Zauważmy też że Urban takze wygrywa wszystko co "trzeba wygrać", a w 2 meczach wyjazdowych z lepszymi drużynami porażki po 1-0, za tydzień potyczka w Krakowie z Wisłą i kolejny sprawdzian jego umiejętności.

Z Ryśkiem jest dokłądnie tak jak piszesz beticos, on nie ma big cojones.
Skorża to chyba teraz najlepszy trener, ale tak samo uwazam że CZesio to dobry trener i wiele jeszcze osiągnie, ale jest to co napisal Ignoratro. Na dzień dzisiejszy ma o sobie duże mniemanie.

Do góry
#1694179 - 19/10/2007 21:23 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej (2) [Re: drfocus]
rene Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 25/01/2006
Postów: 1711
Skąd: Gdansk
DEZERTER BONIN
ale kwiatek, no no

Grzesiu Bonin chce się wymigać od gry dla Korony Kielce
Woli pokopać w Rosji albo Hiszpanii, i wcale mu się nie dziwię, bo u Dżenasa nie zawsze ma plac

Przepis 17 regulaminu FIFA mówi, że piłkarz może po upływie 3 lat od daty zawarcia kontraktu jednostronnie go wypowiedzieć - tzw. prawo Webstera, ale nie tego saksofonisty jazzowego \:D

No i Grzesiu chce i w Kielcach zrobił się JAZZ
A kto wie, czy w ślady nie pójdą inni, wszak nie wszędzie płacą

Do góry
#1696914 - 20/10/2007 19:18 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej (2) [Re: rene]
mopsiq Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 26/12/2004
Postów: 14696
Skąd: Świnoujście
Tak na marginesie Kto idze na derby krakowa

Do góry
#1704994 - 22/10/2007 17:50 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej (2) [Re: drfocus]
drfocus Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/03/2006
Postów: 4403
\:D \:D \:D

Pietryszyn wie, że leci ale jak widać jeszcze zdążyl usunąć ze stołka Czesia \:D

http://sport.onet.pl/0,1248675,1627726,wiadomosc.html

Do góry
#1704999 - 22/10/2007 17:54 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej (2) [Re: drfocus]
19marcin08 Offline
ŁKS Łódź


Meldunek: 06/02/2005
Postów: 23488
Skąd: Łódź
No proszę tego się nie spodziewałem \:o

Ciekawe kto teraz przygarnie Michniewicza, to bardzo cierkawe pytanie \:\)

Moim zdaniem bardzo dziwne posunięcie ze strony Zagłębia zwalniając Czesia.. zobaczymy kogo zatrudnią \:\)

Do góry
#1705014 - 22/10/2007 18:08 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej (2) [Re: 19marcin08]
rene Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 25/01/2006
Postów: 1711
Skąd: Gdansk
Czesiu nie musi się martwić o pracę. Anglicy szukają selekcjonera, a MURINIO na wyspach cos znaczy \:D

Do góry
#1705022 - 22/10/2007 18:16 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej (2) [Re: rene]
szymon0305 Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 23/08/2006
Postów: 2038
Skąd: poznań
lepiej by sprzedali gwiazdki pokoroju iwanskiego, lobodzinskiego czy chalbine niz warzucac dobrego trenera
posade znajdzie napewno, kto wie czy nie w Pge, gdzie lenczyk tez sie pomalu pakuje

ale z drugiej strony moglby przyjsc do poznania, tu zawsze jest mile widziany,

Do góry
#1705403 - 22/10/2007 21:11 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej (2) [Re: szymon0305]
juancarlos Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 16/04/2007
Postów: 3481
Skąd: Poznan / Paris
Polski Mourinho niczym ten prawdziwy Mourinho.

Teraz pozostaje pytanie czy Zaglebiu uda sie zachowac ostoje swojego zespolu i wspolautorow zeszlorocznego sukcesu. Chociazby taki Arboleda, ktory podkreslal po zdobyciu Mistrzostwa Poslki, komu je zawdziecza - Smudzie, Michniewiczowi i Zaglebiu. Dwoch pierwszych w tym trzecim juz nie ma. Spodziewam sie transferu Kolumbijczyka. Dokad? Mowi sie od jakiegos czasu, jakoby mial trafic do Poznania - nie ukrywam, bardzo by mnie to radowalo - wskazujac tu lacznik w osobie Smudy. Tylko rodzi sie kolejne pytanie. Czy ten rowniez swojej posady niedlugo nie straci?

Ciekawe co dalej z Czesiem. Jakos nie wydaje mi sie, by pozostal w Polsce. Juz byla propozycja ze Steauy. Z pewnoscia teraz pojawia sie kolejne, a przyjecie ktorejs z nich nie bedzie juz tak ciezko decyzja.

Do góry
#1705461 - 22/10/2007 21:34 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej (2) [Re: juancarlos]
Stalion Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 19/10/2006
Postów: 2651
Skąd: Ruda Śląska
Ja sobie mysle, ze predzej czy pozniej (a jak narazie to moze i pozniej) Czeslaw wyladuje w Poznaniu. Taki powrot na stare smieci...
A teraz moze troche sobie odpocznie. Brak kasy mu nie grozi. Kto wie, moze nastepnym wyrzuconym trenerem zostanie Orest. I wtedy zwolnilaby sie posadka w Belchatowie...

Do góry
#1705618 - 22/10/2007 22:36 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej (2) [Re: Stalion]
juancarlos Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 16/04/2007
Postów: 3481
Skąd: Poznan / Paris
Moze i tak. Michniewicz cieszy sie niesamowitym szacunkiem w Poznaniu - zdobywajac Puchar Polski zaprzestal czasom posuchy, bez sukcesow, trwajacych od roku 1993. A juz na pewno cieszy sie wiekszym szacunkiem i sympatia niz Smuda.
Niejeden chcialby powrotu Czesia na Bulgarska. Ja jednak nie widze, ciezko mi sobie wyobrazic, powrot juz teraz bylego juz trenera lubinskiego klubu.

Na pewno bedzie ciekawie w roszadach trenerskich. Jakby nie patrzac znajda sie inne zespoly, ktore nie spelniaja oczekiwan. Chociazby Lech wlasnie, czy GKS Belchatow. Nie zdziwi mnie, jak za panem Pietreszynem pojda inni prezesi klubow.

Do góry
#1706036 - 23/10/2007 01:37 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej (2) [Re: juancarlos]
rene Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 25/01/2006
Postów: 1711
Skąd: Gdansk
Originally Posted By: juancarlos
Polski Mourinho niczym ten prawdziwy Mourinho.

Teraz pozostaje pytanie czy Zaglebiu uda sie zachowac ostoje swojego zespolu i wspolautorow zeszlorocznego sukcesu. Chociazby taki Arboleda, ktory podkreslal po zdobyciu Mistrzostwa Poslki, komu je zawdziecza - Smudzie, Michniewiczowi i Zaglebiu. Dwoch pierwszych w tym trzecim juz nie ma. Spodziewam sie transferu Kolumbijczyka. Dokad? Mowi sie od jakiegos czasu, jakoby mial trafic do Poznania - nie ukrywam, bardzo by mnie to radowalo - wskazujac tu lacznik w osobie Smudy. Tylko rodzi sie kolejne pytanie. Czy ten rowniez swojej posady niedlugo nie straci?

Ciekawe co dalej z Czesiem. Jakos nie wydaje mi sie, by pozostal w Polsce. Juz byla propozycja ze Steauy. Z pewnoscia teraz pojawia sie kolejne, a przyjecie ktorejs z nich nie bedzie juz tak ciezko decyzja.


Ja Ci się nie dziwię, że chcialbyś, by do Poznania przyszedł Arboleda.
Ja bym akurat nie chciał, bo to ze szkodą dla polskiej piłki.

Teraz z Zagłębia wyleciał Murinho
Łobodziński, Iwański - a więc jego główni oponenci i tak odejdą, i to bardzo szybko.
Chalbiński to przeciętny grajek i szkoda nim się nawet zajmować.

Efekt dla Zagłębia będzie taki, że nie edzie ani trenera, ani dobrych zawodników. Jak przyjedzie tam Wisła, to będzie tak jak kiedyś - 6:0
Tylko jaka z tego korzyść, jak potem ta sama Wisła trafi w pucharach na przeciętny zespół i znowu będzie porażka.

Dopóki w Polsce będzie myśleć się takimi kategoriami, to nie będzie sukcesów. Drużyny będą się kisic we własnym sosie, trenerzy i zawodnicy przechodzić, tam gdzie większa kasa.

Musi być rywalizacja i duża grupa silnych ( jak na polskie warunki ) drużyn. By nikt nie był pewien, ze wygra najblizszy mecz z jakimiś ogórkami, których teraz pełno.
Lecha stać na to, by wyszukać sobie podobnego gracza do Arboledy

Do góry
#1706392 - 23/10/2007 03:13 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej (2) [Re: rene]
Stalion Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 19/10/2006
Postów: 2651
Skąd: Ruda Śląska
Moj kolega, jak rozmawialismy o tych 'rewelacjach' ubieglego sezonu stwierdzil, ze wg niego i Belchatow,i Zaglebie to kluby 'jednoroczne'. I patrzac na ich gre w obecnej rundzie wydaje sie to prawda.
Mistrz i wicemistrz - czarno widze ich szanse na powtorzenie jakiegokolwiek sukcesu.

A Czeslaw? Mysle, ze na tle innych coach'ow jest to jeden z naszych rodzimych 'rodzynkow'

Do góry
#1706439 - 23/10/2007 03:20 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej (2) [Re: rene]
DJ SOSNA Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/03/2001
Postów: 5220
Originally Posted By: rene
Efekt dla Zagłębia będzie taki, że nie bedzie ani trenera, ani dobrych zawodników.


nie zapominaj że prezesik z ramienia PiSu też lada chwila powinien dostać "kopa" ale to akurat chyba dobrze bo ja panu Pietrszynowi z "mordy" dobrze nie patrzę.

co do Michniewicza to bardzo zdolny trener młodego pokolenia i Zagłębie zrobiło błąd pozbywając się go.

PS: Słowo "morda" zostało zaczerpinięte ze spotu wyborczego - dokładne brzemienie "mordo ty moja!"

Do góry
#1706480 - 23/10/2007 03:25 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej (2) [Re: DJ SOSNA]
drfocus Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/03/2006
Postów: 4403
Jest dokładnie tak jak piszesz Sosna, Prezio też już się pakuje a to ze nie przepada za Czesiem i wzajemnie już dawno było widać i prezio zwolnił Czesia puki jeszcze mógł. Troche zagrał wieśniacko ale cóż wiadomo skąd się wywodzi \:D

Swoją drogą zastanawiam się kto przyjdzie na jego miejsce, bo jakoś nie widze jak anrazie jakiś wolnych trenerów z prawdziwego zdarzenia. Wdowczyk?? Probierz?? Chojnacki?? Jakoś nic mi tu nie pasi

Do góry
#1706505 - 23/10/2007 03:30 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej (2) [Re: drfocus]
Stalion Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 19/10/2006
Postów: 2651
Skąd: Ruda Śląska
Jeszcze zalezy jak zwyciestka partia PO, bedzie zapatrywac sie na finansowanie Zaglebia przez KGHM.
Bo patrzac na kopalnie wegla kamiennego, mozliwosc finansowania partii przez 'panstwowki' (tj.kopalnie) czesto zalezala od ekipy rzadzacej.
Ciekawe kto bedzie trenerem naszego majstra. Ciekawe tez kto bedzie nowym prezesem.
A nie ma co, stanowisko prezesa to jest bardzo fajna posadka.

Na mecz.pl powinien byc jakis casting

Do góry
#1706592 - 23/10/2007 03:43 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej (2) [Re: Stalion]
drfocus Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/03/2006
Postów: 4403
Ja zgłaszam swoją kandydatura, w końcu głosowałem na PO \:D

A KGHM to nie od węgla kamiennego tylko miedzi \:p

Spoko Stalion Tusk obiecywał Stadiony więc będzie dobrze \:D \:D \:D

Do góry
#1706600 - 23/10/2007 03:44 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej (2) [Re: Stalion]
rene Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 25/01/2006
Postów: 1711
Skąd: Gdansk
Originally Posted By: Stalion
Moj kolega, jak rozmawialismy o tych 'rewelacjach' ubieglego sezonu stwierdzil, ze wg niego i Belchatow,i Zaglebie to kluby 'jednoroczne'. I patrzac na ich gre w obecnej rundzie wydaje sie to prawda.
Mistrz i wicemistrz - czarno widze ich szanse na powtorzenie jakiegokolwiek sukcesu.

A Czeslaw? Mysle, ze na tle innych coach'ow jest to jeden z naszych rodzimych 'rodzynkow'



Rewelacje to były i tego nie można podważać. W tym sezonie bedzie trudno, ale ja bym jeszcze poczekał, bo te drużyny jeszcze nie raz pokażą, że są groźne ( przynajmniej w polskiej lidze )
No i jak nie będzie takiego drukowania, jak w ostatniej kolejce
"Lepszego" karnego, jak ten dla Ruchu, to ze świecą szukać i to w krajach III świata.
Kompromitcja
Kibicowałem też Wiśle w tych "jajcarskich" derbach i trudno mi zrozumieć, jakim cudem Biala Gwiazda ukończyła ten mecz w jedenastu.
Za Majewskim nie przepadam, ale to byly jaja nie derby.
Zresztą gołym okiem widać, ze seziowie sprzyjają Wiśle. Gdyby nie to, to kilka punktów miałaby mniej
Sędziowanie w naszej pomarańczy jest jeszcze gorsze niz na ostatnim mundialu \:D

Do góry
#1706603 - 23/10/2007 03:44 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej (2) [Re: Stalion]
juancarlos Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 16/04/2007
Postów: 3481
Skąd: Poznan / Paris
Originally Posted By: Stalion
Moj kolega, jak rozmawialismy o tych 'rewelacjach' ubieglego sezonu stwierdzil, ze wg niego i Belchatow,i Zaglebie to kluby 'jednoroczne'. I patrzac na ich gre w obecnej rundzie wydaje sie to prawda.
Mistrz i wicemistrz - czarno widze ich szanse na powtorzenie jakiegokolwiek sukcesu.

A Czeslaw? Mysle, ze na tle innych coach'ow jest to jeden z naszych rodzimych 'rodzynkow'



O Belchatowie mialem podobne zdanie. Zaglebie jednak uwazalem, ze bedzie dalej walczyc i liczyc sie w walce o MP. Moglo sie wydawac, ze beda konsekwentnie budowali w Lubinie druzyne majaca ambicje nie tylko na srodek tabeli, a zeszloroczny sukces nie bedzie zaraz nazywany tylko wybrykiem.
Sa tam przeciez duze pieniadze, zaraz ruszy budowa stadionu. Jednak zwolnienie Michniewicza moze byc nie rozwiazaniem, a mlotkiem, ktory powoli zacznie przybijac co kolejne to gwozdzie do trumny. To moze byc definitywny poczatek konca mistrzowskiego Zaglebia. Kryzys, gorsza seria moze sie kazdemu przytrafic. Ale rozwiazania nie musza byc od razu az tak radykalne...

Do góry
#1706663 - 23/10/2007 03:54 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej (2) [Re: drfocus]
rene Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 25/01/2006
Postów: 1711
Skąd: Gdansk
Originally Posted By: drfocus

Spoko Stalion Tusk obiecywał Stadiony więc będzie dobrze \:D \:D \:D


Tusk obiecywał, ale do Donku zbyt wiele bym sobie nie... obiecywał.
Autostrady obiecują nam od lat 25 i jakoś nie mogę na nie wjechać

Do góry
Strona 4 z 16 < 1 2 3 4 5 6 ... 15 16 >

Moderator:  Akhu, Biszop, Ojro 



Kto jest online
0 zarejestrowanych użytkowników (), 3930 gości oraz 8 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5582113 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49