Strona 2 z 2 < 1 2
Opcje tematu
#2228601 - 04/04/2008 22:06 Re: Ukraina 2007/08 [Re: Vami]
Szewa Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/09/2004
Postów: 27489
Tawria jak najbardziej do gry, chociażby ze względu na formę i bilans meczów u siebie \:\)

Ja jednak zagram dzisiaj coś innego. Otóż oba zespoły mają praktycznie sezon z głowy. Tavria piąta w tabeli, ze stratą 10 pkt. do miejsca premiowanego grą w p. UEFA. Strata raczej nie do odrobienia. Arsenał z kolei ósmy w tabeli, z bezpieczną przewagą nad strefą spadkową. Chociaż włodarze klubu z Kijowa postawili przed piłkarzami cel w postaci awansu do Intertoto, chyba po to, aby chociaż po części zmobilizować grajków w końcówce sezonu ;\)

Miałem ostatnio okazję oglądać grę obu zespołów i trzeba przyznać, że prezentują one ładny, ofensywny i atrakcyjny dla oka futbol. Mam nadzieję, że dzisiaj, nie będąc pod jakąś wielką presją, zagrają przede wszystkim dla kibiców i pokażą pełnię swoich walorów. Biorąc pod uwagę powyższe, gram w tym spotkaniu over po dosyć ładnym kursie. Martwić może fakt, że obie drużyny notują serię kilku overów pod rząd, ale liczę, że na tym spotkaniu ona się nie zakończy ;\)

Typ: over 2.5
Kurs: 2.20
Buk: Racebook

Do góry
Bonus: Unibet
#2576477 - 30/08/2008 19:18 Re: Ukraina 2007/08 [Re: Szewa]
sebechiv Offline
old hand

Meldunek: 16/09/2005
Postów: 966
Skąd: Rosenthal
Czas mnie nagli, bo kumpel się żeni. Czas odgrzać kotlety, więc krótko o siódmej kolejce.

Illicziwec' - Worskła
Goście w tym sezonie mogą bić się o pierwszą szóstkę. Wygrali z Szachtarem i zremisowali z Dynamem. Jarmasz i Krawczenko znaleźli uznanie trenera "Zbirnej". Drugiego już kupiło DK. Po dobrym kursie prognozuję 3 pkt. dla Połtawczan. Tym bardziej, że gospodarze cieniują.

Dnipro - Metalist
Gospodarze - tragedia. Z takim składem normalnie wstyd co pokazują. Protasow zdjął się ze stołka, trwa akcja "szukamy dobrego trenera". Jestem prawie za, a nawet niepewny, że Charkowianie będą walczyć o majstra. Na wyjazdach pokonali DK, a Górnicy szczęśliwie uratowali remis. Jest dobra okazja na przewiezienie Dnipra.

Zoria - Krywbas 1
Tawrija - Czornomorec' 1

Do góry
Strona 2 z 2 < 1 2

Moderator:  Akhu, Biszop 



Kto jest online
4 zarejestrowanych użytkowników (VVega, Sensei, rymoholik, igea23), 3369 gości oraz 6 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5581949 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49