Strona 1 z 2 1 2 >
Opcje tematu
#1692063 - 19/10/2007 02:17 11 kolejka Orange Ekstraklasy.
19marcin08 Offline
ŁKS Łódź


Meldunek: 06/02/2005
Postów: 23488
Skąd: Łódź
Legia Warszawa v Odra Wodzislaw
1.25 5.00 9.00

Jagiellonia Bialystok v Zaglebie Lubin
3.00 3.10 2.20

Ruch Chorzow v GKS Belchatow
2.45 3.10 2.60

Zaglebie Sosnowiec v Korona Kielce
3.50 3.20 1.95


Groclin Dyskobolia v Lech Posnan
2.50 3.10 2.60


MKS Cracovia Krakow v Wisla Krakow
4.00 3.25 1.80


LKS Lodz v Gornik Zabrze
2.45 3.10 2.60

Polonia Bytom v Widzew Lodz
2.20 3.20 2.90

Do góry
Bonus: Unibet
#1692122 - 19/10/2007 02:26 Re: 11 kolejka Orange Ekstraklasy. [Re: 19marcin08]
19marcin08 Offline
ŁKS Łódź


Meldunek: 06/02/2005
Postów: 23488
Skąd: Łódź
Ze specjalną dedykacją dla Ignoratora

Jak wiecie najbardziej interesuje mnie mecz ŁKS Łódź - Górnik Zabrze. Już w najbliższą sobotę o godzinie 17 łodzianie zmierzą się z silną ekipą ze Sląska. Co tu dużo pisać, zdziwiłem się gdy zobaczyłem kurs na piłkarzy z Zabrza @2.60 Moim zdaniem są oni faworytem tego meczu, przy tak skutecznym Jarce i przy tak słabej obronie ŁKSu, łodzianie nie mają czego szukać, dochodzi brak w defensywie Tomka Kłosa. Klosa najprawdopodobniej zastępować będzie Dzidek Leszczyński tylko dylematem jest fakt czy ten piłakrz (38 lat) wytrzyma kondycyjnie całe 90 minut. Jeszcze troche czasu do meczu zobaczymy, może jeszcze ktoś wypadnie ze składu, może ktoś z Górnika ;\) Ale na ten czas skłaniałbym się zagrać mimo wszystko delikatnie 2 po takim kursie.

Ahoj \:p

Do góry
#1692337 - 19/10/2007 03:08 Re: 11 kolejka Orange Ekstraklasy. [Re: 19marcin08]
juancarlos Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 16/04/2007
Postów: 3481
Skąd: Poznan / Paris
w jutrzejszych derbach Wielkopolski, poznański Lech zagra bez Henry'ego Quinterosa.

Absencja środkowego pomocnika Kolejorza wynika z jego kojenych już występów w kadrze narodowej Peru. Quinteros do Poznania wróci dopiero jutro w godzinach popołudniwych i Franciszek Smuda postanowił zrezygnować z jego usług w Grodzisku Wielkopolskim, dając mu odpocząć.
Zastąpi go prawdopodobnie Injac.

Mimo iż Lech jest na fali jakoś nie jestem skłonny do postawienia na nich pieniędzy. Groclin zawsze traktował potyczki z Poznaniakami bardzo prestiżowo. Dodatkowych emocji dodaje fakt, iż zwycięstwo nad Lechem pozwoli piłkarzą z Grodziska wyprzedzić Poznaniaków w ligowej tabeli.

Obie ekipy na fali - spodziewam się ciekawego widowiska i kilku bramek. I właśnie jedyne co był tykał z bukmacherskiego punktu widzenia, to over. Choć ja zupełnie ten mecz odpuszczam - wolę obejrzeć na spokojnie.

Pozdrawiam

Do góry
#1692918 - 19/10/2007 05:10 Re: 11 kolejka Orange Ekstraklasy. [Re: juancarlos]
Ignorator Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/10/2005
Postów: 3789
Skąd: .::Destination unknown::.
Jagiellonia Białystok
VS
KGHM Zagłębie Lubin
Typ: remis lub Jagiellonia Białystok

Bardzo ciekawe zawody sportowe zostaną rozegrane w piątek przy ulicy Słonecznej. Na przeciw siebie staną dwie drużyny, które w ostatnim czasie były targane różnego rodzaju problemami, głównie natury wewnętrznej.

W Białymstoku bomba eksplodowała dokładnie 10 października. Piłkarze mieli już dość braku płynności finansowej klubu. Postanowili, więc że w ramach protestu nie wezmą udział w treningu prowadzonym przez trenera Artura Płatka. Na szczęście sytuacja w klubie powoli stabilizuje się. Doszło do spotkania akcjonariuszy z piłkarzami i uzgodniono, że przejściowe problemy nie będą miał wpływu na wynik sportowy. Znając Białystok i wspaniałą atmosferę w tym mieście można ufać, że właśnie tak się stanie.

Z północy naszego kraju czas wyruszyć na południe. Tutaj odwiedzamy nie pozorny Lubin, który broni tytułu mistrza Polski. Jednak w ostatnich kolejkach ligowy styl, jaki prezentują podopieczni trenera Czesława Michniewicza woła o pomstę do nieba. Wiadro z pomyjami wylało się po meczu przegranym z Polonią Bytom (0:1). Najpierw mieliśmy przepychanki na linii prezes Robert Pietryszyn - trener Czesław Michniewicz. Jednak to był dopiero początek agonii. Po kolejnej przegranej tym razem z Groclinem Grodzisk Wielkopolski (1:3). Doszło do jawnego konfliktu na linii trener Czesław Michniewicz a zawodnicy, choćby Maciej Iwański.

Kapitan "miedziowej jedenastki" nie kryje, że drużyna ma dosyć już medialnego trenera, który uważa się, że jest Jose Mourinho. Maciej Iwański dość dobrze wypunktował Michniewiczowi, że po każdej przegranej Mourinho winę za wynik sportowy brał zawsze na siebie. Natomiast trener Michniewicz zwala wszystko na zawodników. Widać, że piłkarze KGHM -u Zagłębie mają dość już takiego zachowania Michniewicza.

Prezes Pietryszyn bez ogródek w tym tygodniu mówił, że w drużynie jest konflikt wewnętrzny.
Dobrze wiemy, że kłopoty w szatni nie budują wyniku sportowego. Wystarczy spojrzeć na sezon 2006/2007. W czubie tabeli Orange Ekstraklasy znalazły się dwa kluby: Zagłębie Lubin i BOT GKS Bełchatów. Można zadać pytanie w tym miejscu, co łączy obydwie drużyny?. Odpowiedź jest bardzo prosta...wręcz banalna. W tych zespołach nie było żadnych konfliktów, każdy z zawodników gryzł trawę. Dzisiaj dobrze wiemy, że sytuacja tych jedenastek jest daleka od optymalnej. Niestety tak duży wpływ na drużynę piłkarską ma dobra atmosfera w szatni, to ona potrafi zbudować dobry wynik na boisku.

Bardzo dobrze z tego zdaje sobie sprawę prezes Pietryszyn, który po meczu w Białymstoku chce spotkać się indywidualnie z trenerem Michniewiczem i piłkarzami. Możliwe, że dojdzie do zmian i być może sam prezes straci swoje stanowisko pracy. W końcu 21 października odbędą się w Polsce wybory parlamentarne a prezes Pietryszyn jest z obozu rządzącego.

Co gorsze w KGHM-ie Zagłębie Lubin ostatnio same złe wieści. Prócz fatalnej atmosfery w samej drużynie doszły kontuzje i wykluczenia piłkarzy. W sumie trener Czesław Michniewicz nie będzie mógł skorzystać z usług, aż sześciu piłkarzy: Andre Nunes, Maciej Iwański, Robert Kolendowicz, Marcin Pietroń, Tiago Gomes i Michał Vaclavik. Wspominane szósta jest dość istona, jeśli chodzi o pierwszą jedenastkę KGHM-u Zagłębie, więc trenera Michniewicza czeka nie lada orzech do zgryzienia.

Zwłaszcza, że w Białymstoku wcale nie jest łatwo o ligowe punkty. Popularna "Jaga" potrafiła zatrzymać Górnika Zabrze (1:1) czy Koronę Kielce (0:0), a dobrze wiemy, że wspomniana dwójka należy do czołówki naszej ligowej stawki.


Więcej atutów w tym spotkaniu widzę po stronie Jagielloni Białystok. Co prawda w ostatnim czasie były problemy w Jagielloni z pieniędzmi to jednak w porównaniu do tego co dzieje się w KGHM-ie Zagłębie Lubin to mały pryszcz. Drużyna z Lubina dzisiaj jest już tylko groźna na papierze a piłkarze ciągle żyją przeszłością i magiczną datą 26 maja 2007.

.::Think Twice::. Ignorator.

Do góry
#1693381 - 19/10/2007 07:55 Re: 11 kolejka Orange Ekstraklasy. [Re: Ignorator]
micha$ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 25/11/2005
Postów: 6311
Skąd: Uć
Polonia Bytom - Widzew Łódź

W sobotę o 17 w Chorzowie te dwie drużyny będą wlaczyć o punkty. Boisko jest zdecydowanie atutem "gospodarzy" - Polonii, która pokonała tam m.in. Cracovię i Zagłębie Lubin. Widzewowi w tym sezonie nie wiedzie się zbyt dobrze. Na wyjazdach do tej pory żadnej wygranej, 4 porażki. Podejrzewam, że tym razem nie będzie lepiej. Absencja dosięgła: Oshadogana, Jarmuża, Piechnę. Niepewny jest występ Bono, Juszkiewicza oraz Bogunovića. Po stronie Polonii kontuzje: Drej, Kupis, Klepczyński i Sosna.

Gospodarze na pewno są podbudowani ostatnimi ligowymi zwycięstwami z GKS'em i Zagłębiem. Fornalak sam przyznaje, że start z pozycji faworyta może im przeszkadzać ale zapowada walkę o trzy punkty. Jeśli tylko utrzymają formę nie powinni mieć problemów z ograniem słabego Widzewa.
GB daje na Polonię 2,2 i ja to biorę z pocałowaniem ręki.

Do góry
#1693419 - 19/10/2007 14:14 Re: 11 kolejka Orange Ekstraklasy. [Re: micha$]
blackjack Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/10/2004
Postów: 3334
Skąd: Łódź Widzew Łódź/ Malta
Originally Posted By: micha$
Polonia Bytom - Widzew Łódź

W sobotę o 17 w Chorzowie te dwie drużyny będą wlaczyć o punkty. Boisko jest zdecydowanie atutem "gospodarzy" - Polonii, która pokonała tam m.in. Cracovię i Zagłębie Lubin. Widzewowi w tym sezonie nie wiedzie się zbyt dobrze. Na wyjazdach do tej pory żadnej wygranej, 4 porażki. Podejrzewam, że tym razem nie będzie lepiej. Absencja dosięgła: Oshadogana, Jarmuża, Piechnę. Niepewny jest występ Bono, Juszkiewicza oraz Bogunovića. Po stronie Polonii kontuzje: Drej, Kupis, Klepczyński i Sosna.

Gospodarze na pewno są podbudowani ostatnimi ligowymi zwycięstwami z GKS'em i Zagłębiem. Fornalak sam przyznaje, że start z pozycji faworyta może im przeszkadzać ale zapowada walkę o trzy punkty. Jeśli tylko utrzymają formę nie powinni mieć problemów z ograniem słabego Widzewa.
GB daje na Polonię 2,2 i ja to biorę z pocałowaniem ręki.

Piechna gra a na dodatek jak wiesz graja w Chorzowie i jestem pewien ze akurat druzyna Widzewa bedzie sie czuła jakby grala u siebie tym bardziej ze Ruch gra w dzisiaj i nie bedzie problemu aby kibice Niebieskich mogli jutro ponownie przyjsc na stadion i wspomóc dopingiem Widzew

Do góry
#1693486 - 19/10/2007 16:31 Re: 11 kolejka Orange Ekstraklasy. [Re: blackjack]
mirekinter Offline
old hand

Meldunek: 10/06/2005
Postów: 721
..Do czego to doszło ze typem jest gra na wygraną Poloni Bytom z Widzewem ?? Na mnie i moją wyobraznie wygrane Bytomian z Zaglebiem i Botem nie działają..Są to druzyny rozbite , nie tworzaće zgranej ekpiy i co najwazniejsze nie walczące..Widzew słabszy kadrowo ale walczyc potrafi i nie wierze aby nic nie przywiózł z ...... no wlasnie Chorzowa...Widzów napewno nie zabrkanie i doping pozwoli wygrac...takie mam czucie..

Polonia - Widzew 0-1...

Do góry
#1693494 - 19/10/2007 16:39 Re: 11 kolejka Orange Ekstraklasy. [Re: mirekinter]
rene Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 25/01/2006
Postów: 1711
Skąd: Gdansk
Originally Posted By: mirekinter
..Do czego to doszło ze typem jest gra na wygraną Poloni Bytom z Widzewem ?? Na mnie i moją wyobraznie wygrane Bytomian z Zaglebiem i Botem nie działają..Są to druzyny rozbite , nie tworzaće zgranej ekpiy i co najwazniejsze nie walczące..Widzew słabszy kadrowo ale walczyc potrafi i nie wierze aby nic nie przywiózł z ...... no wlasnie Chorzowa...Widzów napewno nie zabrkanie i doping pozwoli wygrac...takie mam czucie..

Polonia - Widzew 0-1...


Rzeczywiście, mętlik jest wielki i trudno się w tym wszystkim połapać
ŁKS, który w 10 meczach wygrał tylko jeden raz, też typowany jest jako zwycięzca z majstrem Polski
Chyba tylko Wiśle i Legii można w tej chwili ufać
I Lechowi i Koronie u siebie

Do góry
#1693508 - 19/10/2007 16:53 Re: 11 kolejka Orange Ekstraklasy. [Re: rene]
mirekinter Offline
old hand

Meldunek: 10/06/2005
Postów: 721
....Moje propozycje
1. Legia wygra wiecej niz 1,5 bramką.. Odra na wyjazdach fatalna , brak Kowalczyka , Biskupa i Grzegorzeskiego wiec nie bedzie czym straszyc..Legia bedzie liczyc na jakąs niespodzianke w derbach Krakowa i mysle ze szybko swój mecz z Odrą rozstrzygnie. TYP 3-0...

2. tak jak wyzej Polonia-Widzew 2 lub x2...

3. LKS - Gornik 1....widzialem łodzian w derbach i ich gra nawet mi sie podobala..muszą wygrac aby sie odblokowac..Górnik wedlug mnie troszke za bardzo faworyzowany i w Lodzi przegra ..

4 . Zaglebia,Korony.Ruchu i lecha nie ruszam.

5 . DERBY DLA PASÓW - to moje marzenie. Cracovia nie wygrala od powrotu do 1 ligi z Wisła , regularnie remisując u siebie( raz przegrała) i przegrywając na wyjedzie ( raz zremisowała) . Ciekawie wygląda otoczka spotkania po ra zpierwszy od dluzszego czasu. Zawsze przed derbrami kazdy głosno mowil ze Cracovia moze urwac punkty wisle bo : raz Wisła grała po przegranje z Tibilisi , raz było zwolnienie trenera i prowadzil asystent , raz była bez formy ale i tak zawsze na boisku wygrywała.....
Teraz jest pierwszy raz sytuacja w ktorej typ na wygraną Wisly jest masówką i grają go wszyscy.Ale jak dla mnie typy 4-1.6 w derbach to torszke na wyrost i ja zagram deliktanie swoją ukochaną Cracovie a może sie uda teraz kiedy nikt na nas nie stawia !! DO BOJU CRACOVIA !!

Do góry
#1693512 - 19/10/2007 16:57 Re: 11 kolejka Orange Ekstraklasy. [Re: rene]
Ignorator Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/10/2005
Postów: 3789
Skąd: .::Destination unknown::.
Originally Posted By: rene
Rzeczywiście, mętlik jest wielki i trudno się w tym wszystkim połapać
ŁKS, który w 10 meczach wygrał tylko jeden raz, też typowany jest jako zwycięzca z majstrem Polski
Chyba tylko Wiśle i Legii można w tej chwili ufać
I Lechowi i Koronie u siebie


Łódzki Klub Sportowy gra z Górnikiem Zabrze i jak napisał powyżej 19marcin08 to właśnie Górnik jest faworytem \:\) .

Zapewne beticos chodzi tobie o Jagiellonię \:\) . Uwierz mi to co dzieje się w Lubinie oznacza, że drużyna nie koniecznie może chcieć wygrać. W zeszłym sezonie pamietamy dobrze jak Legia Warszawa, która targana była konfliktami wewnętrznymi potrafiła przegrać w Sanoku (1:2) ze Stalą czy też ze slabym wówczas Górnikiem Zabrze (0:1). Było pokaz zrobiony przez piłkarzy. Właśnie dzięki temu a także kolejnym porażką ze stanowiskiem musiał pożegnać się trenera Dariusz Wdowczyk.

Podobnie w zeszłym sezonie było w Koronie Kielce. Zawodnicy olali sobie obowiązki i ile przegranych było...jak dobrze pamiętam to siedem z rzędu a ze stanowiskiem musiał pożegnać się Ryszard Wieczorek.

Widzimy ze zła atmosfera działa bardzo źle na zespół. Naprawdę po tym co czytałem i śledziłęm to atmosfera w Lubinie jest gorąca. Trener wszystko zwala na zawodników ci się buntują i graj poniżej oczekiwań szkoleniowca. Do tego doszły kontuzje.

Być może ta Jagiellonia nie jest jakimś motorem napędowym ligi, ale u siebie na boisku potrafią zagrać ładną i skuteczną piłkę. Bardzo podobał mi sie ich mecz z Widzewem Łódź, gdzie wygrali (2:1). Mecz, który na pierwszy rzut oka wcale nie był ciekawy widowiskiem ani do oglądania tym bardziej do typowania. Okazał się wspaniałym widowiskiem na wysokiem poziomie.

Oczywiście ktoś powie, że przegrali ostatnio, aż (0:5), ale było to w spotkaniu z liderem z Krakowa. To spotkanie z Zagłębiem będzie zdecydowanie inne. Pokazały już nam to mecze z Koroną Kielce czy Górnikiem Zabrze. Z resztą trener Jacek Zieliński bardzo źle wspomina tamto spotkanie i tuz przed straciem z Zagłębiem Sosnowiec mówił, że podobne jego ekipie nie może przydarzyć się właśnie w Wodzisławiu Śląskim z Zagłębiem Sosnowiec.

Ja zawsze mówię, że wybór należy do grających, ale informacje i kurs jaki mam w expekt.com 1,7 na 1x zachęca i kusi \:\) .

.::Think Twice::. Ignorator.


Edited by Ignorator (19/10/2007 17:00)

Do góry
#1693515 - 19/10/2007 17:00 Re: 11 kolejka Orange Ekstraklasy. [Re: Ignorator]
rene Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 25/01/2006
Postów: 1711
Skąd: Gdansk
Faktycznie, myślałem o Górniku, a napisałem majster
Ja tam nie ruszam ani ŁKS, ani Lubina

Do góry
#1693542 - 19/10/2007 17:38 Re: 11 kolejka Orange Ekstraklasy. [Re: rene]
Komentator Offline
enthusiast

Meldunek: 15/03/2006
Postów: 275
Skąd: Gdańsk
W Legi zabraknie Astiza oraz być może Grzelaka...Grzelak gra w kratkę ale moim zdaniem to wartościowy zawodnik natomiast strata Astiza to ogromne osłabienie dla warszawian.....Odra to dziwny zespół na pewno nie bez szans. Chciałem dodac Legie do combosa ale chyba sie rozmyślę...Co o tym sądzicie?

Do góry
#1693734 - 19/10/2007 19:18 Re: 11 kolejka Orange Ekstraklasy. [Re: Komentator]
kamilino19 Offline
stranger

Meldunek: 04/10/2006
Postów: 6
Panowie a co o meczu ZAGLEBIE_KORONA? jestem zdecydowany za grubsza kaske na KORONE.sts daje jeszcze 1.9:) calkiem przyzwoicie:)

Do góry
#1693744 - 19/10/2007 19:25 Re: 11 kolejka Orange Ekstraklasy. [Re: kamilino19]
szymon0305 Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 23/08/2006
Postów: 2038
Skąd: poznań
astiza ma kto zastapic na srodku obrony. urban z trzeciakiem zbudowali silna kadre, wies strata astiza to znowu nie az takie wielkie oslabienie
grzalak na dzien dzisiejszy to nie ejst podstawowy napastik, przegrywa rywalizacje z Chinyama
dla mnie za niski kurs, 1,25 na legie, moze sie skonczy gladko 3-0 ale nie tykam

wole zagrac sobie gornik zabrze, umiejetnie drygowany przez weteranow hajte i brzeczka, majacych wsparcie w reprezentantach kraju: golosiu i zahorskim oraz liderem strzelcow Jarce
dla mnie czysta 2, zwlaszcza ze w gorniku zapowiadaja potezne wzmocnienia skladu w przerwie
Lks nie zachwyca, slabo graja, poza madejem nie widze tam zawodnika, ktory moze pociagnac gre tego zespolu

lks- gornik 2

Do góry
#1693763 - 19/10/2007 19:31 Re: 11 kolejka Orange Ekstraklasy. [Re: Komentator]
drfocus Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/03/2006
Postów: 4403
Legia nie powinna mieć najmniejszych problemów z ograniem Odry, który jest bardzo słaba w tym sezonie. Na pewno brak Astiza to osłabienie, ale akurat w tym przypadku to nie ma znaczenia. Janek woś moze i nawet coś ukłuje, bo Mucha ostatnio wpuszcza bramke w każdym meczu. Ale Legia musi pewnei pokonac Odre aby zapomnieć o porażce w prestiżowej potyczce z Lechem.
Z overkiem tu nie powinno byc problemów

over 2,5 gola 1.75 8/10

Ale jakże by inaczej, nie mogę się skupić na innym meczu niż Zagłebie Sosnowiec - Korona Kielce.
Ta moja Koronka coś underowa strasznie, ale dzisiaj będzie inaczej \:p . Nie zagra Skerla, który jeszcze we środe grał z Francją, a zastapi go Hernani który wraca po kontuzji która trwała ok. miesiąc, Drugim stoperem jest Drzymont (były gracz Sosnowca, który przez tamtych działaczy byl wymieniony jako jeden z tych co sprzedawali mecze). Warto dodać, że Maciek Mielcarz nie wpuścił bramki od 464 minut w lidze a mozna do tego jeszcze dołożyć 90 minut w PP właśnie z Zagłebiem. Bardzo ciekawa sprawa wygląda w ataku. Edi - pewniak, a co dalej?? Jest Robak, jak narazie najkuteczniejszy napastnik, ale od kilku meczy się zatrzymał, po kontuzji wraca Gajtek, który mówi że jeszcze chce pokazać ża jest wart wyłożenia prze Korone okragłej bańki, no i ku zdumieniu kibiców do walki o skłąd włączył się Zabłocki, który chce być królem strzelców \:D . O dziwo wcale bym się nie zdziwił jakby to właśnie on wyszedł w 11 obok Ediego. No i warto jeszcze dodać Kowalczyka, który nie łapie się aktualnie do 18-tki!! Także zobaczymy co pokażą moi snajperzy. Po ostatnim meczu z Sosnowcem trio snajperów (Gajtek, Robak, Zabłocki) wykorzystywali setki aż miło w jednej z Kieleckich knajp.
Niestety pojawiają się dziwne informacje w prasie. Przegląd Sportowy pisze jakoby Bonin chcial rozwiązac kontrakt na zasadzie tego nowego prawa unijnego. Coś się przebąkuje o klubach zainteresowanych Skerlą i Hernanim. Czas pokaże co będzie dalej, ale jeśli dzisiaj Bonina zastąpi powracający po kontuzji Kaczmarek to coś na rzeczy moze być. Ja dzisja czystej 2 nie stawiam. A pobawie się w inne typki.

Obie drużyny strzelą - kurs 1.83 Buk Sportingbet 10/10
Over 2,5 gola 1.95 Unibet 8/10
Over 3,5 gola 3.50!! Unibet 4/10

Do góry
#1693765 - 19/10/2007 19:31 Re: 11 kolejka Orange Ekstraklasy. [Re: Komentator]
dAnTeCh Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/08/2005
Postów: 3499
Skąd: Stalowa Wola
Originally Posted By: Komentator
W Legi zabraknie Astiza oraz być może Grzelaka...Grzelak gra w kratkę ale moim zdaniem to wartościowy zawodnik natomiast strata Astiza to ogromne osłabienie dla warszawian.....Odra to dziwny zespół na pewno nie bez szans. Chciałem dodac Legie do combosa ale chyba sie rozmyślę...Co o tym sądzicie?

tylko ostatnio Grzelak grał w Legii ogony(oprócz Pucharu Ekstraklasy) bo mocniejszą pozycje wyrobił sobie Chiniyama(czy jak mu tam \:D ). Co do Astiza to w Legii jest pare osób, które mogą go zastąpić(według mnie będzie to para jak w PE Choto+Szala) a w obwodzie są jeszcze Wawrzyniak(był próbowany na tej pozycji) Augustyn,Rzeźniczak bądź Bronowicki(w zależności od ustawienia).A co do Odry to dla mnie pozostanie ona typową drużyną swojego boiska \:p

Do góry
#1693814 - 19/10/2007 19:49 Re: 11 kolejka Orange Ekstraklasy. [Re: Ignorator]
Stalion Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 19/10/2006
Postów: 2651
Skąd: Ruda Śląska
ŁKS Łódź - Górnik Zabrze

Coz, nastroje na Slasku sa po prostu swietne. Mecz z Zaglebiem mocno podbudowal wszystkich zawodnikow. Zabrzanie dwa razy przegrywali, a jednak umieli wyjsc na prowadzenie. Druga polowa byla calkowitym nokautem dla ekipy z Sosnowca. Swoje okazje strzeleckie(oprocz gradu bramek Jarki) mial i Zahorski, i Moskal. Ten pierwszy byl calkiem niedawno na zgrupowaniu reprezentacji. Czytajac wywiady z Tomaszem, stwierdze ze pobyt u Leo bardzo go pobudzil i zmotywowal. To moze wreszcie nadszedl czas na przelamanie...
Dawid Jarka to bardzo ambitny chlopak. Tak bynajmniej mowil mi moj kolega, ktory trenowal z nim w Gwarku Zabrze. A pisze to dlatego bo trzeba postawic sie w sytuacji tego mlodego gracza. Niewatpliwe gwiazdeczka Gornika, na pewno najlepszy strzelec - a do reprezentacji zostaje powolany jego nieskuteczny klubowy kolega z ataku. Nie mniej jednak ten fakt powinien jeszcze bardziej pobudzic Jarke.
W srodowym, nieudanym wystepie Polski bral udzial takze inny zawodnik zabrzanskiej druzyny - Golos.

Co do skladu Gornika.
W sobote nie wystapi Jerzy Brzeczek - "asystent". Jest to kara za kartki. Zreszta jego udzial i tak bylby niepewny, poniewaz pomocnik zabrzan jest przeziebiony.

Kadra Gornika na mecz z LKSem:

Bramkarze: Laskowski Tomasz, Pesković Boris
Obrońcy: Hajto Tomasz, Jarczyk Sławomir, Marciniak Adam, Papeckys Tadas, Pawelec Mariusz, Pazdan Michał, Smirnovs Maris
Pomocnicy: Danch Adam, Gierczak Piotr, Gołoś Konrad, Kiżys Marius, Madejski Piotr
Napastnicy: Jarka Dawid, Malinowski Piotr, Moskal Tomasz, Zahorski Tomasz

W przerwie w rozgrywkach spowodowanej gra reprezentacji Gornik rozegral towarzyski mecz z litewskim zespolem z Kowna. Wynik 1-1.
Informacja potwierdzona jest to, ze w przerwie zimowej zabrzanie maja jechac do Hiszpanii (a dawno juz takiego wyjazdu nie mieli).

Z tego co slyszalem do Lodzi wybiera sie az 1500 kibicow. To moze byc plotka, ale gdyby jednak tak sie stalo bylaby to naprawde imponujaca liczba.

Ostatnie mecze pomiedzy tymi zespolami:
20 maja 2000 r.:
Górnik Zabrze – ŁKS Łódź 3:1 (3:0)
1:0 – Kompała 13’
2:0 – Gierczak 35’
3:0 – Kompała 42’
3:1 – Krysiński 72’

21 października 2006 r.:
ŁKS Łódź – Górnik Zabrze 2:0 (0:0)
1:0 – Mysona 72’
2:0 – Madej 85’

9 maja 2007 r.:
Górnik Zabrze – ŁKS Łódź 1:1 (1:0)
1:0 – Moskal 18’
1:1 – Kłos 63’

Ogółem rozegrano 84 spotkania, z czego:
- zwycięstwa Górnika: 36
- remisy: 22
- zwycięstwa ŁKS: 26
Stosunek bramek: 118-103 na korzyść Górnika.

Biorac pod uwage ostatnie mecze obu druzyn faworytem wydaje mi sie byc ekipa ze Slaska. Jednak nie ma co ukrywac gra Gornika na wyjazdach jest czasem nieprzywidywalna.
Takze ze stawka trzeba uwazac.

LKS - Gornik 2 kurs 2.5
LKS - Gornik X2 (takie duzo pewnejszy pick) kurs 1.4

@19marcin08
Zycze udanego i ciekawego meczu \:\)

@drfocus
A juz za tydzien Gornik jedzie do Kielc Ciezko bedzie z Korona, do tego dochodzi 'historia' Ryszarda Wieczorka. Mam nadzieje, ze zabrzanie pokaza na co ich stac \:\)

---------------------------------------------------------------

Z innych meczow widze zwyciestwo Legii. Klub z Warszawy bez Astiza powinien sobie poradzic. Z tego co gdzies wyczytalem Dariusz Wdowczyk kloci sie o jakies tam pieniadze. Heh... Kurs marny, ale to chyba taka peffka z calej kolejki

Rozwazylbym jeszcze gre na Korone Kielce i na Wisle Krakow (kursy fajne).

Z drugiej strony mecze Zaglebia Lubin, Belchatowa, Polonii Bytom - no bet. To co pokazaly te druzyny w ostatnich meczach, jednak troche mnie zaskoczylo.

Pozdrawiam

Do góry
#1694779 - 19/10/2007 23:34 Re: 11 kolejka Orange Ekstraklasy. [Re: Stalion]
medivall Offline
old hand

Meldunek: 29/12/2004
Postów: 1125
Obie druzyny maja dobra passe.
GG - 3porazki
Lech 2 porazki
Typ 2-1 dla GG.



Zobacz inne mecze ligi polskiej
'

Do góry
#1695251 - 20/10/2007 01:19 Re: 11 kolejka Orange Ekstraklasy. [Re: drfocus]
bitnap Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/09/2007
Postów: 40246
Originally Posted By: drfocus
Legia nie powinna mieć najmniejszych problemów z ograniem Odry, który jest bardzo słaba w tym sezonie. Na pewno brak Astiza to osłabienie, ale akurat w tym przypadku to nie ma znaczenia. Janek woś moze i nawet coś ukłuje, bo Mucha ostatnio wpuszcza bramke w każdym meczu. Ale Legia musi pewnei pokonac Odre aby zapomnieć o porażce w prestiżowej potyczce z Lechem.
Z overkiem tu nie powinno byc problemów

over 2,5 gola 1.75 8/10

Ale jakże by inaczej, nie mogę się skupić na innym meczu niż Zagłebie Sosnowiec - Korona Kielce.
Ta moja Koronka coś underowa strasznie, ale dzisiaj będzie inaczej \:p . Nie zagra Skerla, który jeszcze we środe grał z Francją, a zastapi go Hernani który wraca po kontuzji która trwała ok. miesiąc, Drugim stoperem jest Drzymont (były gracz Sosnowca, który przez tamtych działaczy byl wymieniony jako jeden z tych co sprzedawali mecze). Warto dodać, że Maciek Mielcarz nie wpuścił bramki od 464 minut w lidze a mozna do tego jeszcze dołożyć 90 minut w PP właśnie z Zagłebiem. Bardzo ciekawa sprawa wygląda w ataku. Edi - pewniak, a co dalej?? Jest Robak, jak narazie najkuteczniejszy napastnik, ale od kilku meczy się zatrzymał, po kontuzji wraca Gajtek, który mówi że jeszcze chce pokazać ża jest wart wyłożenia prze Korone okragłej bańki, no i ku zdumieniu kibiców do walki o skłąd włączył się Zabłocki, który chce być królem strzelców \:D . O dziwo wcale bym się nie zdziwił jakby to właśnie on wyszedł w 11 obok Ediego. No i warto jeszcze dodać Kowalczyka, który nie łapie się aktualnie do 18-tki!! Także zobaczymy co pokażą moi snajperzy. Po ostatnim meczu z Sosnowcem trio snajperów (Gajtek, Robak, Zabłocki) wykorzystywali setki aż miło w jednej z Kieleckich knajp.
Niestety pojawiają się dziwne informacje w prasie. Przegląd Sportowy pisze jakoby Bonin chcial rozwiązac kontrakt na zasadzie tego nowego prawa unijnego. Coś się przebąkuje o klubach zainteresowanych Skerlą i Hernanim. Czas pokaże co będzie dalej, ale jeśli dzisiaj Bonina zastąpi powracający po kontuzji Kaczmarek to coś na rzeczy moze być. Ja dzisja czystej 2 nie stawiam. A pobawie się w inne typki.

Obie drużyny strzelą - kurs 1.83 Buk Sportingbet 10/10
Over 2,5 gola 1.95 Unibet 8/10
Over 3,5 gola 3.50!! Unibet 4/10


mam rozumiec, ze dajesz 22j. na jeden mecz ? ... heh 0-0,1-0,0-1,2-0,0-2 i plyniesz grubo \:\)

nie wiem ja jakos mam wrazenie, ze 1-0 czy 2-0 dla Korony jest bardzo realnym wynikiem i jakos specjalnie nie widze zbyt duzo atutow po stronie Sosnowca - walka Davida z Goliatem \:\)

Do góry
#1696706 - 20/10/2007 17:27 Re: 11 kolejka Orange Ekstraklasy. [Re: bitnap]
Inzaghi78 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 21/02/2004
Postów: 11876
Skąd: Łódź
Polonia Bytom - WIDZEW LODZ X2 8/10 over 2,5 5/10

Mecz raczej z tych NO BET... Ciezko powiedziec czy Widzew ktory w kazdym meczu prezentuje sie dobrze ale tylko artystycznie bo punktow nie przybywa jest w stanie powstrzymac Polonie ktora napewno psychicznie ma o wiele silniejsza pozycje po zwyciestwach nad mistrzem i wicemistrzem Polski

Łodzianie dzisiaj beda bardzo powaznie oslabieni w defensywie gdyz zabraknie Oshadogana (środkowy obrońca) i Brozia (lewy defensor) Dlatego tez upatruje over bo zapowiada sie ostre strzelanie z obydwu stron...
Przynajmniej taka mam nadzieje ze nie bedzie to typowy mecz walki na 0-0
Dodam jeszcze ze Widzew zdobyl tylko jeden punkt na wyjezdzie i to w doliczonym czasie gry z Odra Wodzislaw co przyznam nie napawa mnie optymizmem

Do góry
Strona 1 z 2 1 2 >

Moderator:  Akhu, Biszop, Ojro 



Kto jest online
10 zarejestrowanych użytkowników (pacyfista, Akhu, akagi, Lukasz111, igea23, Józef Małolepszy, VVega, alfa, wHiTe_StAr, 11kera11), 3275 gości oraz 3 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45044 Tematów
5581519 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49