Strona 3 z 5 < 1 2 3 4 5 >
Opcje tematu
#1627929 - 28/09/2007 22:45 Re: Polska 07/08 Comarch Ekstraliga [Re: Trewor]
Trewor Offline
veteran

Meldunek: 23/12/2001
Postów: 1483
Cracovia Kraków - TKH Toruń 3-2

Mecz oglądałem oczami wyobraźni dzięki komentarzom na stronce Cracovii. Wg nich Pasy przeważały raczej całe spotkanie, ale nie potrafiły pokonać ostatniej przeszkody w postaci Kachniarza, notabene byłego bramkarza Cracovii. Gdy gospodarze wygrywali 2-0, ja oczywiście liczyłem już . Ale jak wiemy, starożytna maksyma mówi: dopóki krążek w grze... I tak też było. Najpierw Toruń zdobył bramkę w przewadze, a potem wyrównał po rzucie karnym. Na szczęście dla mnie i mojego komputera, któremu zmieniam image w 55 minucie mój nowy kolega - Pasiut, zdobył zwycięskiego gola.


Unia Oświęcim - Cracovia Kraków

Kursy na Cracovię w granicach ~1.15 zmuszają szukać jakiegoś innego rozwiązania, typu na ten mecz. Z joesakic'em właśnie się nad tym głowimy i wymyśliliśmy rzecz na pierwszy rzut oka bardzo prostą: Craxa -2.5 (1.55). A jak będzie w praktyce? Lodowisko przy ul. Chemików godz. 18:00. Wszystkich chętnych zapraszam.

Typ: Cracovia -2.5


__________________________________________________


Do góry
Bonus: Unibet
#1641864 - 03/10/2007 17:45 Re: Polska 07/08 Comarch Ekstraliga [Re: Trewor]
Trewor Offline
veteran

Meldunek: 23/12/2001
Postów: 1483
Unia Oświęcim - Cracovia Kraków 5-6 OT

Co prawda już 5 dni po meczu, no ale...
Mecz rozpoczął się zgodnie z przewidywaniami. Gdy na zegarze była 20 sekunda, rzuciłem w stronę kolegów: 'ostatnio często tracą gole około 40 sek...' Nie udało mi się dokończyć zdania, bo L. Laszkiewicz właśnie umieszczał krążek w bramce. Wznowienie, kara dla Unity i Pasy szybko wykorzystują grę w przewadze, a dokładniej Badzo. Kilka minut później brutalnego faulu dopuszcza się Wajda, za co zostaje ukarany karą meczu, a Craxa gra przez 5 minut w osłabieniu. Sytuację tą wykorzystuje Bucek i na lodowisku słyszy się skromne oklaski, połączone z małym zdziwieniem. Oklaski i podziw zwiększają się, gdy w 14 min. Połącarz zdobywa wyrównującego gola podczas gry w osłabieniu. W 16 min. wszyscy przecierają oczy ze zdziwienia po bramce Połącarza w podwójnej przewadze, a co się dzieje po bramce Szewczyka w 19 min. to sobie możecie sami wyobrazić. Koniec 1. tercji, a na tablicy wynik 4-2 dla gospodarzy. Przed meczem się tego nikt nie spodziewał, a co dopiero po pierwszych 2 minutach meczu, kiedy to Cracovia prowadziła już 0-2. Cztery bramki w 1. tercji, trzy gole w przewadze, jeden w osłabieniu? Kurę z grzędą temu kto mógł to przewidzieć. Początek 2. tercji, szybka kara dla Unii, ale co się dzieje? Unia po raz kolejny (tak, tak można tutaj użyć słowa 'kolejny') zdobywa gola w osłabieniu. 5-2 i na trybunach niesamowita radość, której nie oglądaliśmy przy ul. Chemików już od dawna. W 2. tercji padł jeszcze jeden gol. Na 3 min. do końca tej części gry zdobył ją L. Laszkiewicz. Gol ten okazał się złym zwiastunem dla Oświęcimia. Na ostatnią tercję Unici wyszli z wynikiem 5-3, a kibice z pełna obawą o wynik końcowy. Gra obu zespołów powróciła do tych z pierwszych dwóch minut spotkania. Craxa żądna wygranej przycisnęła gospodarzy, którzy zaczęli się gubić i do czego nas przyzwyczaili popełniać proste błędy. 51 min. i gol L. Laszkiewicza w osłabieniu na 5-4. Na 6 min. przed końcem na ławkę kar powędrował zawodnik z Oświęcimia i powoli stawało się jasne, że komplet punktów w Oświęcimiu nie pozostanie. Za sprawą Marcińczaka stało się to faktem. Gol w przewadze i na trybunach znowu konsternacji, tym razem trochę spodziewana, bo tego, że Unia będzie prowadzić 5-2 nikt się nie spodziewał, ale to że z wyniku 5-2 pozwolą dość rywalowi na 5-5... to już inna kwestia. W ostatniej minucie zawodnik Unii znowu został odesłany na ławkę kar i nawet mały punkcik, który w Oświęcimiu zostałby przyjęty z wielką radość stanął pod znakiem zapytania. Na szczęście udało się odeprzeć napór Pasów i doszło do dogrywki. W doliczonym czasie stało się chyba to co najgorsze, czyli bramka Hloucha już w 40 sek. W ogólnym rozrachunku ani 3 punktów ani hanicapu. Mimo wszystko zawodnikom Unii należą się ogromne brawa za ten mecz (jak wiemy 3 dni później w Gdańsku nie było już tak wesoło). Na szczególne wyróżnienia zasługują Ci co zawsze, czyli Bucek, Valusiak, Modrzejewski. szkoda, że wśród wymienionych nie ma żadnego obrońcy.
Ze względu na wydarzenia jakie miały miejsce podczas meczu z Podhalem został wystosowany zakaz wpuszczania na mecze w Oświęcimiu kibiców gości. Z tego też chyba powodu przed wejściem na mecz z Cracovią grupa policjantów spisywała dane bardziej lub mniej podejrzanych kibiców. Bardziej, bo spisali joesakic'a, a mniej, bo wzięli też moje dane \:p . Ja trafiłem do policjanta, który miał przy sobie psa (albo na odwrót ;\) ). Gdy podchodziłem mundurowy zaczął mówić, żebym uważał, bo pies... I podobnie jak ja na meczu nie zdążył skończyć swojej kwestii, bo nogi niezłego w rozmiarach wilczura już była na moich spodniach. I tutaj chciałbym poruszyć sprawę tego psa (w sensie wilczura ;\) ), który miał niebywałe szczęście. Po pierwsze miał czyste nogi i moje spodnie zostały nienaruszone. A po drugie co ważniejsze, wyjątkowo przed meczem nie wybraliśmy się do Turka (miejsca gdzie robią najlepsze kebapy w Polsce). Pewnie spytacie co ma Turek do psa? Wbrew pozorom ma i to dużo. Gdybyśmy się tam udali na pewno wziąłbym coś na wynos na lodowisko i zapewne trzymał to w ręce podczas spisywania danych. Teraz łatwo sobie wyobrazić mnie z kebapem w ręce i skaczącego na mnie wilczura. Wierzcie mi lub nie, ale gdyby zaczął dobierać się do mojego ulubionego posiłku doszłoby do rękoczynów, a dokładniej do szczękoczynów. Już widzę te nagłówki gazet: 'W Oświęcimiu doszło do niecodziennego zdarzenia. Człowiek w obronie kebapa zagryzł psa policyjnego...'


__________________________________________________


Do góry
#1649275 - 05/10/2007 23:23 Re: Polska 07/08 Comarch Ekstraliga [Re: Trewor]
Raphael Offline
stranger

Meldunek: 15/06/2007
Postów: 7
Sosnowiec vs. Unia -2,5 1 1,60 Expekt

Sosnowiec gonna destroy Unia.

Torun vs. Bytom 2 4,75 Bet365

Why Torun is the favorite here?

Do góry
#1654202 - 07/10/2007 21:36 Re: Polska 07/08 Comarch Ekstraliga [Re: Raphael]
magic321 Offline
veteran

Meldunek: 13/02/2006
Postów: 1379
Unia Oswiecim- TKH Torun 1 +2.5(kurs 1.9-bet365)
Do tej pory tylko Podhale pokonalo Unie wieksza róznica niz 2 bramki. W pozostalych najczesciej róznica 2-bramkowa ale mlodziez z Oswiecimia potrafila wygrac z Sosnowcem jak i niedawno stoczyc zaciety mecz z liderm Krakowa. Natomiast druzyna z Torunia jest w wyraznym odwrocie inie zmienia nawet tego faktu ostatnia wygrana z Polonia. Licze na zaciety pjedynek na styku niewykluczajac tez nawet wygranej Uni.

Do góry
#1671311 - 12/10/2007 21:27 Re: Polska 07/08 Comarch Ekstraliga [Re: magic321]
Trewor Offline
veteran

Meldunek: 23/12/2001
Postów: 1483
Unia Oświęcim - Polonia Bytom 2-9

Tak słabego meczu w wykonaniu Oświęcimian to jeszcze nie było. Można powiedzieć, że zaczęło się jak zwykle, czyli od prowadzenia Unii po golu Połącarza. Piszę jak zwykle, bo ostatnimi czasy 1. tercje Unia ma naprawdę udane. Niestety tylko na tyle było stać niebieskich. Dominacja Bytomian nie podlegała dyskusji, a to co wyprawiali obrońcy gospodarzy woła o pomstę do nieba. Największe pretensje należy mieć do Maja, który tylko dzięki wygranej bójce w ostatnich minutach z Grabarczykiem zachował jako tako twarz i mógł spokojnie zjechać z lodu. Najsłabszy mecz, najmniejsza widownia... nawet najwięksi optymiści zaczynają się chwytać za głowę.


Naprzód Janów - Unia Oświęcim

Co tu dużo pisać. Nie chcę się powtarzać o sytuacji Unii, niech jej wyjazdowe wyniki przemówią same za siebie.

Typ: 1

Cracovia Kraków - Polonia Bytom

Po wyjazdowym zwycięstwie 9-2 Bytomianie zostaną sprowadzeni na ziemię. Poza tym proponuje grać na wygraną Cracovii na własnym lodzie, gdyż mają już serię jednej porażki z rzędu u siebie ;\) .

Typ: 1


__________________________________________________


Do góry
#1675162 - 13/10/2007 20:47 Re: Polska 07/08 Comarch Ekstraliga [Re: Trewor]
_zvonimir_ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/04/2007
Postów: 6833
Skąd: Silesia
Aktualna tabela:


Do góry
#1679051 - 14/10/2007 21:45 Re: Polska 07/08 Comarch Ekstraliga [Re: _zvonimir_]
Trewor Offline
veteran

Meldunek: 23/12/2001
Postów: 1483
Naprzód Janów - Unia Oświęcim 4-2

Było gorąco...

Cracovia Kraków - Polonia Bytom 2-3 SO

...a tutaj gorąco pozostało :/ To już drugi mecz Craxy u siebie, w którym tracą punkty. O ile we wtorek stracili je nie z byle kim, bo z GKS Tychy, o tyle dzisiejszy rywal sprawił dużą niespodziankę.


Unia Oświęcim - KH Sanok

Lepiej zagrać i żałować, niż żałować, że się nie zagrało.

Typ: 2


__________________________________________________


Do góry
#1689690 - 18/10/2007 05:59 Re: Polska 07/08 Comarch Ekstraliga [Re: Trewor]
_zvonimir_ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/04/2007
Postów: 6833
Skąd: Silesia
19 października:



Zapraszam do dyskusji

Do góry
#1694169 - 19/10/2007 21:22 Re: Polska 07/08 Comarch Ekstraliga [Re: _zvonimir_]
joesakic Offline
enthusiast

Meldunek: 25/11/2005
Postów: 222
Skąd: Osiek/Kraków
Na dziś taki oto dubelek:

Cracovia - Zagłębie 1x
Polonia - Stoczniowiec x2

\:\)

Do góry
#1694653 - 19/10/2007 22:47 Re: Polska 07/08 Comarch Ekstraliga [Re: joesakic]
Trewor Offline
veteran

Meldunek: 23/12/2001
Postów: 1483
Unia - KH Sanok 4-3 SH

Drużyna Sanoka wygrała konkurs pt.: 'Najsłabsza drużyna, która przyjechała do Oświęcimia'. Obiektywnie można nawet przyznać, że byli oni słabsi od gospodarzy. Grać dwa razy przez minutę w przewadze 5 na 3 i nie potrafić tego wykorzystać, to jest nie lada wyczyn. Sanok właśnie tego dokonał w tym meczu. Widowisko słabe, kibiców mało... Jedyny pozytyw tego meczu to zwycięstwo Unii. Kebap - 7 zł, bilet - 5 zł, radość w oczach garstki fanów po zwycięstwie - bezcenne. Mimo że jak napisał wcześniej, że ludzi było mało, to po ostatnim karnym obronionym przez Stańczyka na hali zapanowała ogromna radość. Czemu ogromna? Bo kto wie kiedy będzie następna okazja do świętowania .

Na dzisiaj podobnie jak kolega wyżej proponuję zagrać na Craxę lub Stocznię albo na Craxę i Stocznię.
Jeśli chodzi o pojedynek w Krakowie to gospodarze nie wygrali u siebie już od dwóch meczy z rzędu. Seria jednego meczu była już długa, a teraz... Remis w tym meczu można wykluczyć ze względu na serię trzech z rzędu w wykonaniu Pasów. Jeśli chodzi o Sosnowiec to jak dotąd wygrał wszystkie mecze wyjazdowe (przyjmuje że korzystna dla nich decyzja walkoweru z Unią zostanie podtrzymana). Jest to dość rzadko spotykana seri, a jak wiadomo każda kiedyś musi się skońćzyć. Czy będzie to dzisiaj? Każdy z Was musi podjąć decyzję sam.

Jeśli chodzi o spotkanie Poloni Bytom ze Stoczniowcem Gdańsk, to jak wiadomo Ślązacy po raz pierwszy zagrają na własnych śmieciach. Wracają tam po 14 meczach wyjazdowych. Takiej serii nawet w NHL nie notują ;\) . Jednak ze względu na personalia w składzie oraz na ich serie trzech meczy bez porażki widziałbym tu raczej zwycięstwo przybyszów z nad morza.

To były takie luźne przemyślenia, z którymi zostawiam Was teraz samych \:\) .


__________________________________________________


Do góry
#1701160 - 21/10/2007 22:14 Re: Polska 07/08 Comarch Ekstraliga [Re: Trewor]
Trewor Offline
veteran

Meldunek: 23/12/2001
Postów: 1483
Cracovia Kraków - Zagłębie Sosnowiec 3-1
Polonia Bytom - Stoczniowiec 3-6


Naprzód Janów - Podhale Nowy Targ

Patrząc na skład personalny oraz na to co prezentował dotychczas, klub z NT nie zasługuje na 5. miejsce w tabeli, gdyż powinien być znacznie wyżej. W dodatku, gdy zobaczyłem, że mają oni zaledwie 4 pkt. przewagi nad dzisiejszym rywalem to się lekko zszokowałem. Jednak wierzę/wiem/mam nadzieję, że po dzisiejszym spotkaniu się to zmieni na korzyść gości. Naprzód od czterech meczy niepokonany w reg. czasie gry, w dwóch ostatnich spotkaniach notował remisy, czyli dzisiaj porażka.

Typ: 2

Oświęcimskiej Unii po ostatnich traumatycznych wydarzeniach i przeżyciach z Nowego Targu damy spokój. Mam nadzieję, że dzisiaj nie będę świadkiem tego, o czym w Oświęcimiu starają się zapomnieć... 12-1...


__________________________________________________


Do góry
#1705902 - 23/10/2007 00:52 Re: Polska 07/08 Comarch Ekstraliga [Re: Trewor]
_zvonimir_ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/04/2007
Postów: 6833
Skąd: Silesia
23 października:




Zapraszam do dyskusji

Do góry
#1705904 - 23/10/2007 00:52 Re: Polska 07/08 Comarch Ekstraliga [Re: _zvonimir_]
_zvonimir_ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/04/2007
Postów: 6833
Skąd: Silesia
Aktualna tabela:


Do góry
#1707999 - 23/10/2007 21:25 Re: Polska 07/08 Comarch Ekstraliga [Re: _zvonimir_]
Trewor Offline
veteran

Meldunek: 23/12/2001
Postów: 1483
Naprzód Janów – Podhale Nowy Targ 5-4


Dzisiaj pod lupę proponuję wziąć 2 spotkania:

Podhale Nowy Targ - KH Sanok

Mimo niedzielnej porażki znowu zaufam ekipie z Nowego Targu. W przypadku górali atut własnego lodu to duży handicap, który powinni dzisiaj wykorzystać. Sanok w trzech ostatnich meczach zdobywał punkty dzięki czemu wyprzedza Podhale o 1 pkt. Ich dobra passa dzisiaj się skończy i wszystko wróci do normy. Sanok wyżej niż Podhale .

Typ: 1

Polonia Bytom - Zagłębie Sosnowiec

Hokeiści Polonii nie będą miło wspominać powrotu na własne śmiecie. Po 14 meczach wyjazdowych przegrali pierwsze spotkanie u siebie ze Stocznią 3-6 i po trzech zwycięstwach z rzędu zostali sprowadzeni na ziemię. W niedzielę również ekipa Sanoka pokazała Bytomianom, gdzie ich miejsce wygrywając 6-1. Dzisiaj misji pt. 'Bytom - do szerego wróć' ciąg dalszy. W rolach głównych drużyna Zagłębia, która na wyjeździe spisuje się rewelacyjnie. Przegrała tylko mecz w krakowskiej stodole, co ujmy nie przynosi. Jaros, Klisiak, Da Costa, Puzio, ...

Typ: 2


__________________________________________________


Do góry
#1708263 - 23/10/2007 22:48 Re: Polska 07/08 Comarch Ekstraliga [Re: Trewor]
Domingos Offline


Meldunek: 02/05/2003
Postów: 1508
Skąd: Gdynia
Ja podpowiem tylko tyle ze na BW overy sa na 5,5 bramki ,mozna wybrac ze 2 meczyki a kursy przyzwoite ok 1,50-1,55

Do góry
#1708360 - 23/10/2007 23:13 Re: Polska 07/08 Comarch Ekstraliga [Re: Domingos]
MARSHALL213 Offline
addict

Meldunek: 04/10/2006
Postów: 675
Skąd: Toruń
Zgadzam sie z Treworem co do typu na Zaglebie Sosnowiec, ale jezeli chodzi o drugi typ to mam watpliwosci. Wg mnie blizej tam 2 niz 1 \:D to tylko moja sugestia. Pozdro

PS. Live do Polskiej Ligi Hokejowej gdzie moge znalezc ?

Do góry
#1708471 - 23/10/2007 23:55 Re: Polska 07/08 Comarch Ekstraliga [Re: MARSHALL213]
vonseb Offline


Meldunek: 17/04/2002
Postów: 8948
Skąd: Kraków
Originally Posted By: MARSHALL213


PS. Live do Polskiej Ligi Hokejowej gdzie moge znalezc ?

http://www.hokej.sport24.pl/ i tam na srodku live do tej kolejki

Do góry
#1711449 - 25/10/2007 00:20 Re: Polska 07/08 Comarch Ekstraliga [Re: vonseb]
_zvonimir_ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/04/2007
Postów: 6833
Skąd: Silesia
26 października:




Zapraszam do dyskusji

Do góry
#1716633 - 26/10/2007 21:55 Re: Polska 07/08 Comarch Ekstraliga [Re: _zvonimir_]
Trewor Offline
veteran

Meldunek: 23/12/2001
Postów: 1483
Podhale Nowy Targ - KH Sanok 8-4
Polonia Bytom - Zagłębie Sosnowiec 2-7

Kursy niezłe, wyniki pewne, czyli to co gumisie lubią najbardziej \:p .


Polonia Bytom - Podhale NT

Uparcie będę twierdził, że miejsce Podhala powinno być wyższe niż wskazuje na to tabela. Dzisiaj będą gościć się w Bytomiu i pomimo skąpstwa gospodarzy, jeśli chodzi o zaplecze itp. sprawy, górale wezmą to co im się należy, czyli 3 pkt. Po Stoczni i Sosnowcu teraz NT pokaże Polonii, że ich miejsce jest między 8. a 10. miejscem.

Typ: 2


__________________________________________________


Do góry
#1716734 - 26/10/2007 23:14 Re: Polska 07/08 Comarch Ekstraliga [Re: Trewor]
joesakic Offline
enthusiast

Meldunek: 25/11/2005
Postów: 222
Skąd: Osiek/Kraków
No cóż ogólnie dzisiejsza kolejka wydaje sie bardzo przewidywalna i zwycięstwa faworytów powinny stać sie faktem. Mam tutaj na myśli zwłaszcza spotkania Cracovii i Stoczniowca, po tym co widziałem na meczu we wtorek nie ma innych możliwości niż pewne zwycięstwa gospodarzy.

No i tak jak wyżej wspomniał Trewor alias Trzytysięcznik ;\)
Również Podhale powinno wygrać swój mecz, może już nie tak łatwo jak ekipy z Krakowa i Gdańska ale jednak.

Do góry
Strona 3 z 5 < 1 2 3 4 5 >

Moderator:  rafal08 



Kto jest online
2 zarejestrowanych użytkowników (ElNinho[mmdea], Józef Małolepszy), 3307 gości oraz 10 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45044 Tematów
5581553 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49