Strona 3 z 10 < 1 2 3 4 5 ... 9 10 >
Opcje tematu
#1397810 - 14/07/2007 23:49 Re: Plażowa piłka nożna [Re: retoox]
retoox Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 23/07/2003
Postów: 2034
Skąd: Nisko
Szkoda, ze nikt mi nieodpisał, pozostaje wiec zasugerowanie sie skrótami.

Szwajcaria - Russia Handicap SZWAJCARIA 0.5 1.70
8/10 Ub
Wynik 4-5

Szwajcaria i taki kurs... moim zdaniem analitycy sie tutaj niepopisali. Rosyjski bramkarz popisywał sie wczoraj wspaniałymi interwencjami i miał duzo szczescia, ale watpie zeby dziś znów mu sie taki dzien powtórzył. Szwajcarzy sa graczami z pewnoscia o wiele lepszymi technicznie, bramkarz tez jest ich silnym punktem. Gra na Szwajcarie wyglada bardzo, bardzo dobrze, gdybym widział wczorajsze mecze mogłbym napisac cos wiecej, ale neistety... .


Edited by retoox (19/07/2007 23:07)

Do góry
Bonus: Unibet
#1409943 - 19/07/2007 23:45 Re: Plażowa piłka nożna [Re: retoox]
retoox Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 23/07/2003
Postów: 2034
Skąd: Nisko
Francja - Polska
Polsce nigdy "nielezała" ta druzyna w dodatku niewiem czy do bramki wróci "Guru", ale raczej watpie zeby kontuzja jakiej nabawił sie w Atenach pozwoliła mu juz na gre. Bramkarz który grał w ostatnim turneiju wypadł fatalnie wiec moze dzis skonczyc sie mocnym laniem. Naszczescie do druzyny wraca Zuk który wzmocni nasza siłe ataku. Over wielce prawdopodobny. Typy:
Francja 1.55 4/10
Over 7.5 1.6 6/10
Wynik: FRANCE 4 x 2 POLAND

Rosja - Hiszpania
To co zrobiła Rosja to było dla mnei bardzo duze zaskoczenie. We Włoszech furore zrobił Andrey Bukhlitskiy który pokazał kilka fantastycznych parad. To co wyprawiał momentami to było cos fenomalnego. Z koleji u Hiszpanów zagra najlepszy strzelec z turnieju z San Benedetto tj. Amarelle (8goli). prawde mowiac do dzis niemoge zrozumiec jak to sie stało, ze Rosja osiagała wyniki jakie osiafgała, dzij jednak sadze ze ich passa zostanie przerwana. Dodatkowo, boisko napewno juz niebedzie im tak sprzyjało i stylowi ich gry, gdyz podobno boisko w Portimao faworyzuje druzyny grajace technicznie a do takich na chwile obecna Rosji zaliczyc niemozna. Tak wiec kursy na hiszpanów uwazam za mocno przeszacowane. Typy:
Hiszpania +0,5 2.02 8/10
Wynik: SPAIN 3 x 4 RUSSIA


Szwajcaria - Włochy
Włosi ciagle nic wielkeigo niepokazuja. Zwazywszy na to co pokazuja Szwajcarzy w tym sezonie to oni sa faworytami. Ze wzgladu na sposób rozgrywek warto zagrac hc -1.5 gdyz w koncówce bardzo prawdopodobne jest odsłoniecie przy 1 bramkowej porazce Włochów ich odsłoniecie i albo bedzie remis albo wejdzie hc przynajmneij tak to widze:)Typy:
Szwajcaria -1,5 2.72 2/10
Wynik: ITALY (2) 1 x 1 (3) SWITZERLAND


Edited by retoox (27/07/2007 18:00)

Do góry
#1432162 - 27/07/2007 18:17 Re: Plażowa piłka nożna [Re: retoox]
retoox Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 23/07/2003
Postów: 2034
Skąd: Nisko
Hiszpania Polska
Typ: Polska + remis na zwrot stawki
Kurs: 3.15 Bwin 3.50 Unibet
Stawka: 6/10
Wynik:3:2

Mecz niezwykle wazny dla obu ekip. Hiszpanie w tym sezonie prezentuja sie bardzo przecietnie, ale Polacy wcale nie lepiej. Z tego co mówił prezez Sieczko to klimat jaki panuje w tignes wybitnie pasuje naszym zawodnikom, czego dowodem jest zeszłoroczne zwyciestwo własnie w tym turnieju. Hiszpanie to druzyna która wybitnie "lezy" nam i dosc regularnie ich ogrywamy, tymczasem buki wciaz wystawiaja na naszych kursy powyzej 3.0. Kurs jest napewno nieadekwatny do tego co dzis powinnismy zobaczyc na boisku. Oby tylko na bramce Kenny kuchciak wystawił Zalewskiego, bo Piechota w ostatnich meczach prezentował sie bardzo słabo. Nasz podstawowy bramkarz dalej jest kontuzjowany i we Francji go niezobaczymy. Nasz skład na ten turniej:
Bramkarze:
Leszek Zalewski
Dariusz Piechota

Zawodnicy z pola:
Krzysztof Kuchciak
Tomasz Wydmuszek
Kamil Bartczak
Marek Żuk
Witold Ziober
Paweł Friszkemut
Bogusław Saganowski
Info z tej strony.

Francja - Czechy
Typ: Francja +2.5
Stawka: 2j
Kurs: 1.85
Wynik:4:2

Unibet oferował jeden z dwóch hc jaki napisałem, na chwile obecna jednak z oferty znikneły wszystkie zakłady. Znajac zycie jeszcze sie pojawia wiec napisze conieco. W ostatnim turnieju Francja zaprezentowała sie dosc poprawnie. Widac ze do dobrej dyspozycji powraca ich głowne żądło tj. Samoun. Czesi po pierwszym bdb turneiju w portugalii wypadli juz dosc przecietnie i tutaj neipowinni wypasc lepiej tym bardziej, ze w EBSL gospodarze z reguły bardzo dobrze wypadaja przed własna publika ( z zeszłym sezonie 3 z 4 turniejów wygrali gospodarze).

Czarna seria trwa, ale warto dodac, ze w meczu Polska - Hiszpania było naprawde blisko dobrego rezultatu. Dwuktornie obejmowalismy prowadzenie po bramkach Wydmuszka, a na kilka sekund przed koncem z lini bramkowej piłke ręka wybił jeden z graczy z pola, czego jednak niezauwazył sedzia i sknczyło se jak skonczyło tj. oficjalnym protestem polskiej federacji odnosnie pracy sedziów.


Edited by retoox (31/07/2007 00:23)

Do góry
#1433728 - 28/07/2007 00:12 Re: Plażowa piłka nożna [Re: retoox]
Logan Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 14/12/2003
Postów: 14507
Skąd: Lublin
retoox masz moze liva do Francja-Czechy?

Do góry
#1435358 - 28/07/2007 19:40 Re: Plażowa piłka nożna [Re: Logan]
drogowiec Offline
journeyman

Meldunek: 17/07/2007
Postów: 98
Panowie eksperci podzielcie sie swoimi typami bo chetnie gram ta odmiane pilki ale czekam na wasze opnie dotyczace dzisiejszych spotkan.

Do góry
#1457194 - 03/08/2007 20:07 Re: Plażowa piłka nożna [Re: drogowiec]
drogowiec Offline
journeyman

Meldunek: 17/07/2007
Postów: 98
Panowie dzis znow wiele ciekawych spotkan a tu cissza.
Moja uwage przykul mecz Portugalia - Rosja kurs 1.5 2.5 ja skusilbym sie tutaj na granie Rosjan bo Portugalia to praktycznie jeden zawodnik magic \:D a reszta w zasiegu ruskich.

Francja Szwajcaria tez fajnie wyglada zaklad na wygrana Szwajcarow. Ale czekam na opinie znawcow tematu \:\)

Do góry
#1458227 - 04/08/2007 00:31 Re: Plażowa piłka nożna [Re: drogowiec]
retoox Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 23/07/2003
Postów: 2034
Skąd: Nisko
Co do opini odnosnie Portugali to całkowicie sie z nia niezgadzam. Wszyscy zawodnicy w ich składzie pod wzgledem techniki prezentuja sie lepiej od Rosjan. To o Rosji mozna powiedziec,ze ma magika w bramce bo reszta gra bardzo prosta aczkowiek skuteczna pilke, jednak jesli chodzi o jaks finezje w grze to do Portugalii im jeszcze bardzo duzo brakuje.

Włochy - Polska (Neutral Venue)

To chyba najlepszy mecz do grania w dniu dzisiejszym. Dla obu ekip, bedzie to najwazniejszy mecz w tym sezonie gdyz zadecyduje o tym która z ekip zagra w finale EBSl i uniknie barazy w walce o awans do MS. Do składu powrócił podstawowy bramkarz (Górecki) i najlepszy strzelec MP tj. W. Polakowski. Włosi w połowie zeszłego sezonu mocno odmłodzili skład i od tej pory ich wyniki sa duzo, duzo gorsze. Biorąc pod uwage stawke meczu, forme obydwu druzyn oraz ich składy uwazam branie na naszych za bardzo dobry zakład.

Typ: Polska + remis 2.06 Unibet 7/10

Dla mneij odwaznych:
Typ: Polska +1.5 1.65 Unibet 10/10

Do góry
#1475361 - 09/08/2007 23:10 Re: Plażowa piłka nożna [Re: retoox]
kasparov Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 29/01/2007
Postów: 1630
Dzis ruszyly eliminacje MŚ w strefie obu Ameryk. TOTO-MIX wystawil ciekawe kursy. Szczegolnie na mecz Meksyk - KOSTARYKA 3.80 . To chyba jakies nie porozumienie! W ubieglorocznych eliminacjach KOSTARYKA zdobyła 8 pkt. (brakło punktu żeby dostac sie na MŚ , pokonali wtedy 3-2 USA!) zas MEKSYK zdobyl zaledwie 3pkt. Obie reprezentacje spotkaly sie na tym turnieju rok temu , wtedy KOSTARYKA wygrala po dogrywce! Dzis sklad KOSTARYKI jest podobny , graja najlepsi zawodnicy. Dlatego kurs 3.80 to kosmos , niby turniej w MEKSYKU , ale co z tego , piach ten sam \:\)

USA nie powinno miec problemow z debiutujacym SALVADOREM kurski 1.55 rok temu USA wygrala ten turniej!

Do góry
#1476311 - 10/08/2007 02:41 Re: Plażowa piłka nożna [Re: kasparov]
retoox Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 23/07/2003
Postów: 2034
Skąd: Nisko
Kurs na Kostaryke jest chyba troszke przeszacowany (wyzszy mozna znalesc w Bwin), ale gra u sibie to jednak duzy plus podobnie jak doswiadczenie druzyny z Meksyku. Moim zdaniem gospodarze tego meczu nie przegraja. Co do piasku niby taki sam, ale sami zawodnicy rozrózniaja kilka badz kilkanascie rodzajów rózniacych sie miedzy soba. Przykładzik; turnieje w Rio de Janeiro czy Portimao, piasek bardzo sypki, nogi zapadaja sie bardzo głeboko i utrudniaja gre dołem. Turniej kwalifikacyjny do EBSL w Atenach (boiska olimpijskie) tutaj boiska były betonowe a na nich warstwa piachu (stosunkowo cienka), która bardzo ułatwiała gre dołem. To takie troszke skrajne przypadki, ale chciałem zaznaczyc, ze zawodnicy mimo, ze ciagle graja na piachu to nie zawsze moga grac w ten sam sposób co czesto widac.

Co do dzisiejszych spotkac, to na dokładke uwazam, ze mozna dołozyc spokojnie Argentyne. Jesli chodzi o umiejetnosci Argentynczyków to sa one napewno o kilka klas lepsze. Przyznam sie, ze nie znam składów i nie wiem czy w składzie Argentyny po MS zaszły jakies wieksze zmiany. Pisze o tym celowo gdyz, moze jak jeszcze kilka osob pamieta Argentynczycy po swoim ostatnim meczu na MS rozpetali małe piekiełko na boisku po którym federacja nałozyła z tego co pamietam kary meczowe dla 4 zawodników i trenera. Mozna to obejrzec sobie TUTAJ Mimo to zespół ten dysponuje takim potencjałem, ze nawet bez nich sa wstanie pokonac Wenezuelczyków i pokryc jeszcze jakies srednie handi.
Kurs na USA 1.60 tez uwazam za wmiare interesujacy. Dyscyplina ta zyskuje w Stanach coraz wieksza popularnosc, wiec powinny byc dalej bardzo dobre wyniki. Spodziewam sie dosc łatwego zwyciestwa USA.

Do góry
#1476390 - 10/08/2007 03:05 Re: Plażowa piłka nożna [Re: retoox]
kasparov Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 29/01/2007
Postów: 1630
siema retoox

z tym piaskiem mnie załatwiłes hehe \:\) ale srednio znam sie na tym sporcie , co do USA i AGENTYNY zgadzam sie z toba , ale co do meczu KOSTARYKI dalej zostaje przy swoim \:\) co do doswiadcznie hmm wyczytalem na stronce FIFA , ze to KOSTARYKA ma dluga tradycje w tym sporcie , sklad taki sam jak rok temu i wierze w ich zwyciestwo!

POZDRO (niedlugo MŚ w LA \:\) )

Do góry
#1509989 - 21/08/2007 20:59 Re: Plażowa piłka nożna [Re: kasparov]
retoox Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 23/07/2003
Postów: 2034
Skąd: Nisko
Finały czas zacza...

...warto ogladac chociazby ze wzgledu na takie cheerleaderki.

Live video będzie TUTAJ


Plan gier:

Wtorek 21.08.07
17:00 France-Italy
Followed by: Russia-Spain

Środa 22.08.07
17:00 Switzerland-Spain
Followed by: Portugal-Italy

Czwartek 23.08.07
17:00 Russia-Switzerland
Followed by: France-Portugal

Sobota 25.08.07
15:00 Semifinal 1 Last Chance
Followed by: Semifinal 2 Last Chance
17:30 Semifinal 1 EBSL 2007-Superfinal
Followed by: Semifinal 2 EBSL 2007 Superfinal

Niedziela 26.08.07
15:00 3rd-4th Place Superfinal
Followed by: Final Last Chance
17:30 Final EBSL 2007-Superfinal

-->Bardzo, badzo przydatny link (format PDF)<--

Znajduje sie tu wiekszosc przydatnych informacji odnoscie tej imprezy jak i samego beach soccera. Składy druzyn, zasady tej gry, kwalifikacji do MS, historia rozgrywek, jednym słowem cos co przesledzic kazdy kto podejmuje sie typowania tej dyscypliny.

France - Italy
Francja to obok portugalii głowny kandydat do zwyciestwa. trudno sie z tym neizgodzic patrzac na progres w wynikach jaki miał miejsce. w pierwszym turnieju zajeli miejsce piate poźniej tzrecie, drugie by ostatnie zawody na Majorce juz wygrac. O Włoskiej druzynie i ich odmładzanym składzie pisałem juz kiedys, ale na chwile obecna wychodzi im srednio i prym w druzynie ciagle wioda Fruzzetti 36l, Esposito 35l. oraz juz zywa legenda czyli Galli 45l. Patrzac na skad, osiagniecia i tradycyjna lokalizacje zawodów widac, ze w meczu tym moze byc tylko jeden faworyt, ale czy warto go grac po kursie 1.50... . W tym meijscu trzeba dodac, ze pomimo dobrych miejs w eliminacjach Francuzi w moich oczach wypadaja troszke słabiej niz chociazby rok temu. po kontuzji Samoun niegra juz tak skutecznie jak kiedys akcje Aubry-Samoun -Cardoso (Basquaise), juz im nie wychodza jak dawniej. Moze to przeciwnicy zaczeli tak dobrze czytac ich gre, a moze poprostu Francuzom brakuje troskze dokładnosci. Od siebie dodam ze kurs na Francje uwazam za dobrze oszacowany.

Rosja - Hiszpania
Rewelacja tych rozgrywek Rosja zmierzy sie z Hiszpania, która to ledwo, ledwo co znalazła sie w finałowej szostce. Przyznam sie ze myslałem, ze analitycy Unibetu czy STS'u (oni jak anarzie wystawili kursy) zwróca na to uwage i zaproponuja nam nizsze kursy na Rosje. na samym wstepie musze sie rpzyznac, ze Rosja jest druzyna której bardzo neilubie ogladac w akcji ze wzgledu na ich sposob gry chociaz graja bardzo skutecznie. Rosja to przedewszystkim Bukhlitskiy - najlepszy bramkarz tegorocznych zawodów i czterech zawodników w polu grajacych bardzomadrze taktycznie. Druzyna ta na poczatku była sporego kalibru sensacja gdyz przez jakis czas w ogole jej nie było widac na zawodach miedzynarodowych (spowodowane było to jakimis niesnaskami na lini fereracja BS - federacja Rosji). Powrócili w wielkim stylu, ale czy beda w stanie w tym turnieju powalczyc o zwyciestwo -mysle ze nie. Tak jak wspomnaiłem poczatkowo Rosja była nikomu nieznana co było ich plusem. Portugalia, Francja i inni mocarze dopiero startowali szykujac szczyt formy zapewne na turniej finałowy, wiec teraz ograc te druzyny bedzie napewno Rosjanom o wiele trudniej. Kolejny aspekt to piach o którym wspomnaił kasparov. W Marsyli mamy typowe beachsoccerowe boisko tj. z bardzo głebokim i sypkim piachem, co całkowicie nie bedzie na ręke naszym wschodnim sasiadom. Wszystkie te czynniki sprawiaja, ze niewidze Rosji tutaj w gronie faworytów. Przed wystawieniem kursów myslałem o zagraniu Hiszpanów, ale musze sie przyznac, ze myslałem ze kurs bedzie wyzszy. Hiszpania to od wielu lat Amarelle i długo długo nic, no moze tzreba jeszcze wspomniec o dosc dobrze broniacym Rebi i filarze obrony tj. Nico. Wracajac do dzisiejszego spotkania, spodziewam sie bardzo wyrównanego pojedynku. Sprawa zwyciestwa jest tu dla mnie otwarta. Napewno lekkimi faworytami sa Rosjanie, ale nei az takimi, zeby na nich stawiac po kursie 1.80. Kurs na Hiszpanów tez jakos mało zachecajacy. W związku z tym najsensowniejszym typem jest dla mnie Hiszpania +1.5 po 1.50 w Unibecie.

Zapraszam do dyskusji

Do góry
#1515692 - 23/08/2007 18:26 Re: Plażowa piłka nożna [Re: retoox]
retoox Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 23/07/2003
Postów: 2034
Skąd: Nisko
Razem z finałem EBSL toczy sie walka o awans do MS wiec teraz kilka słow na temat tych spotkań.

Ukraina - Estonia
Faworyt w tym meczu jest jeden co wyraznie widac po kursach. Ukraińcy w tym sezonie nie zakwalifikowali sie do zasadniczych rozgrywek EBSL, ale jak "wieś gminna niesie" wcale im na tym niezalezało bo w tym samym czasie w ich rodzimym kraju powstał cykl zawodów które były bardzo dobrze opłacane... . Róznicami miedzy tymi zespolami to naprawde kilka klas i kurs 1.1 mozna smiało uzywac jako dokładke do wszystkiego. Dodatkowo spodziewam sie tu sporej ilosci goli. Tutaj jedak ze graniem i stawkowaniem na overa trzeba uwazac z uwagi na system kwalifikacji. Moze dosjsc do sytuacji, ze Ukraińcy po wypracowaniu 3-4 bramek przewagi zaczna sie poprostu oszczedzac. Mimo to Ukraina 10/10 over 2/10.

Turcja - Norwegia
Druzyny o dosc zblizonym potencjale. 1.30 na Turków to lekkie nieporozumienie, dlatego warto pograc tu X po 8.00 i Norwegów po 4.60. Kursy na pewno sporo przeszacowane.

Węgry - Rumunia
Ojojoj to sie porobiło. Kursy na Rumunie 5.00 i remis 9.00 hmmm. Niby na miedzynarodowym podwórku Rumunia to do tej pory była czarna plama to wcale nieoznacza, ze nikt tam w beach soccera neigra. Węgrzy to typowy europejski sredniak (i to moze nawet taki z "nizszych sfer") z którym mozna spokojnie powalczyc. Rumunia słynie z piłkarzy dobrych technicznie a technika to klucz do wygrywania w beach soccera, więc czemu na nich niestawiac? przyznam sie ze tej druzyny jeszcze nigdy nie widziałem w grze, ale widziałem Węgrów którzy niczym mi niezaimponowali, słaba technika, graja wszystko dołem a napad mało skuteczny. Dlatego tez uwazam ze zupełnie mi neiznana Rumunia bedzie w stanie z nimi zawalczyc jak i nawet wygrac. Typ Rumunia 5.00 4/10 + remis na zwrot.

Do góry
#1516388 - 23/08/2007 23:54 Re: Plażowa piłka nożna [Re: retoox]
retoox Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 23/07/2003
Postów: 2034
Skąd: Nisko
Rosja - Szwajcaria
Faworytem w tym spotkaniu powinni byc Rosjanie i są ale czy az takim, zeby na helwetów wystawiac kurs na poziomie 3.30? Moim zdaniem raczej nie. Z drugeij strony u Szwajcarów lekkie braki w składzie, ale mimo to spodziewam sie bardzo wyrównanego spotkania, gdzie zwyciestwo jednej z ekip jest dla mnie sprawa otwarta, co do bramek składniałbym sie do overka (linia 7.5) ale gram tylko X2. Co do drugiego spotkania szanse oceniam na 50-50. Wiec ze wzgledu na kurs mozna probowac Francje (po 2.35), ale ja tem meczyk sobie daruje.

Do góry
#1736160 - 02/11/2007 18:33 Re: Plażowa piłka nożna [Re: retoox]
retoox Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 23/07/2003
Postów: 2034
Skąd: Nisko
Mistrzostwa czas zacząc....

Russia - Mexico
Typ: Rosja -1.5 3/10 1.55 Bwin,patybets, gb (1.70 188bet)
Rosja 1.58 5/10profesjanal

Mecz mimo, ze inauguruje impreze bedzie miał ogromne znaczenie dla obu ekip gdyz lepszy w tym spotkaniu moze byc juz niemal na 100% pewnym awansu do dalszej fazy turnieju. W grupie jest jeszcze Brazylia która powinna spokojnie awansowac i Wyspy Salomona, które moga w tej grupie odegrac jedynie role statysty.
Rosja w tym sezonie w koncu pokazała sie z bardzo dobrej strony na europejskim podwórku ( wczesniej przez jakis czas byli wykluczeni z powodu złych układów ich fereracji z EBSL). Ich mocne punkty to na pewno bramkarz - Bukhlitski, nie raz udowadniał, ze dobry bramkarz to w tej dyscyplinie to 50% sukcesu i odwracał wyniki spotkan dla Rosjan. Silnymi punktami tej Reprezentacji sa dobre warunki fizyczne wiekszosc graczy, wytrzymałosc oraz stałe fragmenty, wiekszosc Rosjan dysponuje naprawde silnym uderzeniem (np. Shaykov, Shkarin, Gorchinskiy). Rosjanie moze nie potrafia grac z polotem, graja troszke siermiezna piłke, ale sa zawsze dobrze przygotowani taktycznie i potrafia sie jej taktyki trzymac do ostatnich minut.
O Meksyku moja wiedza jest skromniejsza gdyz zbyt czesto nie miałem okazji ich widziec w akcji. Ich mocnymi punkami sa Rosales - szybki drobnej budowy dobrze wyszkolony napastnik oraz równie bramkostrzelny Villalobos (wysoki, grajacy siłowo). Meksykanie w meczach ktore miałem okazje ogladac grali ze słabym bramkarzem, jego nazwiska niestety nie moge sobie przypomniec, ale patrzac w statystyki obecnych graczy nie wiem czy na tej pozycji nie zaszła zmiana. Obecnie podstawowym bramkarzem jest ( przynajmniej patrzac na mecze eliminacyjne do MS) Miguel Estrada (180cm 79kg). Faktem jest, ze w meczach które obserwowałem zawsze najsłabszymi punktami był bramkarz i obrona oraz "gorące głowy" w decydujacych momentach.
Na chwile obecna lepszym i bardziej wyrównanym składem dysponuja moim Rosjanie. Spodziewam sie dosc zacietego spotkania, ale ktos ma tu wygrac to zwazywszy na wage meczu napewno przeskakujac ten hc.

Do góry
#1736597 - 02/11/2007 20:45 Re: Plażowa piłka nożna [Re: retoox]
retoox Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 23/07/2003
Postów: 2034
Skąd: Nisko
Brazil - Solomon Islands
Typ: Brazylia -6.5 1.55 4/10 gb, partybets (1.50 188bet)
brazylia -7.5 1.75 5/10 Bwin

Oba zespoły dzieli kilka klas. Bedzie to pierwszy mecz dla Brazylii na tych MS. W dwóch poprzednich MS Brazylia grajac mecze otwarcia wygrwała 9-2 z Tajlandia i Polska. Sa to na pewno zespoły silniejsze od Wysp Salomona. Do tej pory wszystkie MS odbywały sie w Brazylii, ale po tych zawodach ulegnie to zmianie i zapewne kolejna taka impreza do tego kraju szybko niezawita. Moze to w jakis sposob motywowac Brazylijczyków do jak najlepszego pokazania sie przed własna publicznoscia. Co do składu gospodarzy to jest on niemal identyczny jak podczas ostatnich Mistrzostw, jedyna nowa postacia jest młodziutki Daniel Souza. Zgranie, technika szybkosc, publicznosc... jakiego bym tylko nie wymienił czynnika wszytko to przemawia za Brazylia. Wyspy Salomona hmmm od jakiegos czasu prowadze sobie rózne notatki odnosnie druzyn, po ostatnich MS zanotowałem tylko "J. Naka- jedyny majacy jako takie pojecie, Koto- jako tako reszta miernota". W tym miejescu dodam jeszcze ze druzyna ta na poprzednich osiagneła nastepujace rezulaty: wygrana 5-2 z Kamerunem (Kamerunczycy ledwo co wogole w tej imprezie wystartowali, chyba pierwszy raz grali na prawdziwym beachsoccerowym boisku, prezentowali sie n aprawde fatalnie), przegrali 10-5 z Urugwajem ( przy stanie 4-0 Urugwajczycy dali pograc swoim rezerwowym stad tylko 5 bramkowa porazka) oraz przegrali 14-2 (ten wynik odzwierciedla najdobitniej to czego spodziewam sie jutro. Portugalia podeszła do tego meczu na luzie, duzo grali zmeinnicy, gdyz Portugalia wczesniej zapewniła sobie awans i mecz ten nie mial dla nich zadnego znaczenia).
Na chwile obecna -10 oferuje nb po 2.25, ale na to sie raczej juz nie skusze.

Do góry
#1737225 - 02/11/2007 23:14 Re: Plażowa piłka nożna [Re: retoox]
retoox Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 23/07/2003
Postów: 2034
Skąd: Nisko
USA - Hiszpania
Typ: 1x 2.45 ub 1.5/10

Hiszpania zespół od jakiegos zespołu grajacy tak samo. Maja super strzelca Amarelle, jesli Amerykanie beda umieli go powstrzymac to ich szanse odrazu wzrastaja o 50%. Drugi filar Hiszpani to obrońca Nico. Jesli którys z nich bedzie miał tylko słabszy dzien odrazu gra Hiszpanów zaczyna sie sypac. Hiszpania w tym sezonie gra dosc słabo, bardzo schematycznie, jesli w ostatnim czasie nie wycwiczyli nowych elementów to te Mistrzosta moga byc jednymi z mniej udanych. W druzynie USA brakuje az tak duzych indywidualnosci, ale ich siła jest kolektyw. Chociaz maja tez kilku na prawde dobrych graczy np. Ibsen (wybrany najlepszym graczem podczas turnieju kwalifikacyjnego) czy Albuquerque (bardzo skuteczny napastnik). Ten pojedynek podobnie jak Rosja - Meksyk najprawdopodobniej zadecyduje o tym ktora z tych druzyn zagra w 1/16. Dlatego, spodziewam sie tu gry dosc asekuracyjnej. W porównaniu z ostatnimi MS USA gra w prawie identycznym składzie (Merla zastapił Nolz) w składzie jest równiez wczesniej wspomniany Albuquerque którego rok temu wykluczyła kontuzja. U Hiszpanow odnotowac trzeba brak w składzie podstawowego bramkarza ostatniego mundialu jak i obecnego sezonu tj. Rebo. Był to zawodnik dosc dobry, doswiadczony, ale od czasu do czasu zdarzały mu sie głupie błedy. Jak bedzie sobie radził jego nastepca Dona nie wiem, na pewno jednak bedzie mu brakowac doswiadczenia co jest kolejnym plusikiem przemawiajacym na korzysc Amerykancow.

Do góry
#1741152 - 03/11/2007 19:32 Re: Plażowa piłka nożna [Re: retoox]
retoox Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 23/07/2003
Postów: 2034
Skąd: Nisko
United Arab Emirates - France
UEA +4.5 @1.84 2/10 188bet (1.80bwin 1.7gb 1.65nb)
X @15.50 0.5/10 ub

UEA - zupełny debiutant nikt nic o nim niewie. Sam równiez moge bazowac tylko na kilku newsach i wypowiedziach paru osob, dlatego podchodze do tego spotkania bardzo ostroznie. Na ostatnich Mistrzostwach swoja gra zaimponowały mi druzyny z Azji, gdyz na tym kontynencie chyba w ostatnich latach druzyny robia najwieksze postepy. Rok temu bardzo dobre spotkania rozgrywał Bahrajn, ograł Włochów, Nigerie minimalne przegrał z Argentyna. Dzis Zjednoczone Emiraty zajeły miejsce tej druzyny wygrywajac azjatyckie eliminacje. Róznice miedzy poszczególnymi Reprezentacjami coraz mocniej sie zacieraja a 5 bramek to nawet jak na beach soccer juz sporo. Dzis dodatkowo zauwazyłem, ze bardzo blado prezentowały się wszystkie europejskie druzyny i nie grały tego co zwykle pokazuja, ale nie wiem czym to jest spowodowane. Moze problemy z aklimatyzacja... idac tym tropem trzeba dodac ze jutrzejszy mecz bedzie rozgrywany miedzy 12-13 wiec w najwieksze upały, co jesli ma komus pomoc to tylko ZEA. Francja to podobnie jak Portugalia druga siła na swiecie, dysponuja ogromnym potencjałem, ale jesli beda prezentowac sie tak jak dzis Portugalczycy to o hc jestem spokojny. Jesli jedak zagraja w 100% to na co ich stac to Azjatom bedzie ciezko cokolwiek ugrac.

Japonia - Senegal
Over 7.5 3/10 @1.92 188bet (1.75ub) ew. o8.5 @1.92 fonbet
Senegal strasznie overovy w eliminacjach, na MS afrykanskie druzyny graja bardzo spontaniczna piłke bez specjalnego przywiazywania uwagi do taktyki ( no moze z wyjatkiem Nigerii). Japonia w eliminacjach srednio tez ponad 8 bramek na mecz, na ostatnim mundialu srednia ponad 10 na mecz. Zapowiada się na dosc otwarty obfitujacy w bramki mecz.

Kursy lekko pospadały, ale nie mam juz czasu na korekty, bo za 30 minut meczyk mojej Stalówki która tak nawiasem mowia tez dzis licze ze wygra (stawka 5/10).

Do góry
#1742465 - 03/11/2007 23:48 Re: Plażowa piłka nożna [Re: retoox]
Rivaldinho Offline
+

Meldunek: 29/04/2004
Postów: 19495
Skąd: 比得哥ߠ...
Swietne typy Retoox gdyby nie ten naciagany faul na 40 sekund przed koncem i fartem trojkolorowych remisik by wpadl.. niemniej jednak.. dzieki za typek na handi \:\)


w ostatnim dzis meczu zagram over 2.5 goli Senegalu. Druzyny afrykanskie bardzo dobrze sobie tutaj radza.. sila fizyczna, przygotowanie fizyczne i motywacja po stronie afrykanow.. mysle ze spookojnie sa w stanie ustrzelic samurajom 3 bramki


Pozdro

Do góry
#1745050 - 04/11/2007 16:16 Re: Plażowa piłka nożna [Re: Rivaldinho]
kasparov Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 29/01/2007
Postów: 1630
w STS ROSJA-WYSPY SALOMONA kurs na ROSJE 10,00 !

Do góry
#1745069 - 04/11/2007 16:24 Re: Plażowa piłka nożna [Re: kasparov]
krycha84 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 25/11/2006
Postów: 2562
Skąd: Inowroclaw
Nie ma juz chyba z etgo co widze w necie zdejte z oferty:(

Do góry
Strona 3 z 10 < 1 2 3 4 5 ... 9 10 >

Moderator:  Green Arrow, rafal08 



Kto jest online
0 zarejestrowanych użytkowników (), 3241 gości oraz 7 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5581660 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49