Strona 2 z 2 < 1 2
Opcje tematu
#175202 - 03/04/2003 19:23 Re: Zuzel - parodia w STS, plus Toto-mixa i Profesjonala
szachus Offline
veteran

Meldunek: 13/01/2003
Postów: 1219
Skąd: Tychy
panowie dajcie im szanse. to dopiero pierwsza kolejka a wy juz chcecie gory przenosic. spokojnie. to ze sts to amatorszczyzna swiadczy fakt ze okolo 10 % spotkan z oferty jest poblokowana. to ja sie pytam po co oni to wogole daja? wcale ich nie bronie, ale mam nadzieje ze zuzel jednak sie pojawi. z ta nadzieja bede zyl do niedzieli. potem bardzo mozliwe ze znowu ich zwyzywam. pozdrawiam

Do góry
Bonus: Unibet
#175203 - 03/04/2003 22:39 Re: Zuzel - parodia w STS, plus Toto-mixa i Profesjonala
saba Offline
veteran

Meldunek: 19/09/2001
Postów: 1232
Skąd: Płock
[QUOTE]Oryginalnie wysłał szachus:
[qb]panowie dajcie im szanse. to dopiero pierwsza kolejka a wy juz chcecie gory przenosic. spokojnie. to ze sts to amatorszczyzna swiadczy fakt ze okolo 10 % spotkan z oferty jest poblokowana. [/qb][/QUOTE]O jakich ty 10% mówisz. W poniedziałek było zablokowane około 70%

Do góry
#175204 - 03/04/2003 22:51 Re: Zuzel - parodia w STS, plus Toto-mixa i Profesjonala
saba Offline
veteran

Meldunek: 19/09/2001
Postów: 1232
Skąd: Płock
cytat z dzisiejszego Przegłądu Sportowego z wywiadu z prezesem STS ZDZISŁAWEM LUDWIKIEM

cyt.
"...natomiast wywoałany do tablicy prezes STS nie chce skupiać się na konkurencji:
-Oczywiście śledzimy kroki firm pokrewnych, ale nie to jest dla nas najważniejsze. Skupiamy się na jakości naszych usług i ofercie, to nas głównie interesuje - mówi..."

Ale się uśmiałem jak to czytałem.

Panie Zdzisławie Ludwik a może jeszcze by nam pan powiedział kiedy pan leci na marsa ?
A jaką wy macię ofertę własną , te poblokowane zdarzenia ???
Moja rada dla pana - pić więcej mleka i mniej palić zioło, to może takich bzdur nie będzie nikt musiał czytać.

Do góry
#175205 - 03/04/2003 23:04 Re: Zuzel - parodia w STS, plus Toto-mixa i Profesjonala
belja Offline
enthusiast

Meldunek: 06/06/2002
Postów: 205
Skąd: KATOWICE
[QUOTE]Oryginalnie wysłał slav007o:
[qb]Jednak już w niedzielę będą kursy w STS na polską ekstraklasę, nie wiadomo jeszcze jak to będzie z pierwszą ligą, ale mam nadzieję że ludzie zajmujący się kursami na tą dyscyplinę i tym szczeblem rozgrywkowym się zainteresują.

SLAV [/qb][/QUOTE]Ta, i co z tego jak na pewno w minimum 5 kombi uke: STS

Do góry
#175206 - 03/04/2003 23:31 Re: Zuzel - parodia w STS, plus Toto-mixa i Profesjonala
SR Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/04/2003
Postów: 8313
Skąd: Częstochowa
Śmieszy mnie troche postawa STS jeżeli chodzi o żużel.Zrezygnowalo z angielskiej Elite League mimo tego ze ta w tym sezonie jest bardzo wyrowana i napewno zarobili by na niej wiecej niz w tamtym sezonie.a tu prosze->nie ma obstawiania zuzelka:(((Sytuacja z polska liga jest podobna.Przeciez gdyby oni sie znali na fachu to by umieli dobrac takie handi zeby zarobic a nie stracic wiec takie rozwiazanie jakie dali czyli wycofanie wogole jest niezrozumiale i sklania do zastanawienia sie nad sensem obstawiania(moze lepiej wybrac 6 z 49 cyferek a nie 4 z 10 meczow na tablicy:)
moglbym dlugo taki pisac i pisac.......
ale to nie ma sensu!
ja sie wzialem do dzialania i powysylalem maila do kazdego buka z prosba i tlumaczniem zeby dawali jednak zuzel w porzadnym wydaniu!
pozostaje nadzieja i czekanie.....
a ha i mam nadzieje ze szwedzka Eliteserien bedzie na banq

Do góry
#175207 - 04/04/2003 00:37 Re: Zuzel - parodia w STS, plus Toto-mixa i Profesjonala
slav007o Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 10/12/2001
Postów: 3640
Skąd: Zielona Góra/Blackburn
[QUOTE]Oryginalnie wysłał belja:
[qb] [QUOTE]Oryginalnie wysłał slav007o:
[qb]Jednak już w niedzielę będą kursy w STS na polską ekstraklasę, nie wiadomo jeszcze jak to będzie z pierwszą ligą, ale mam nadzieję że ludzie zajmujący się kursami na tą dyscyplinę i tym szczeblem rozgrywkowym się zainteresują.

SLAV [/qb][/QUOTE]Ta, i co z tego jak na pewno w minimum 5 kombi uke: STS[/qb][/QUOTE]belja zobacz na datę wysłania mojego postu, a przed Tobą otworzą się nowe horyzonty postrzegania mojej wypowiedzi

Pozdrawiam

SLAV

Do góry
#175208 - 04/04/2003 04:37 Re: Zuzel - parodia w STS, plus Toto-mixa i Profesjonala
belja Offline
enthusiast

Meldunek: 06/06/2002
Postów: 205
Skąd: KATOWICE
[QUOTE]Oryginalnie wysłał slav007o:
[qb] [QUOTE]Oryginalnie wysłał belja:
[qb] [QUOTE]Oryginalnie wysłał slav007o:
[qb]Jednak już w niedzielę będą kursy w STS na polską ekstraklasę, nie wiadomo jeszcze jak to będzie z pierwszą ligą, ale mam nadzieję że ludzie zajmujący się kursami na tą dyscyplinę i tym szczeblem rozgrywkowym się zainteresują.

SLAV [/qb][/QUOTE]Ta, i co z tego jak na pewno w minimum 5 kombi uke: STS[/qb][/QUOTE]belja zobacz na datę wysłania mojego postu, a przed Tobą otworzą się nowe horyzonty postrzegania mojej wypowiedzi

Pozdrawiam

SLAV[/qb][/QUOTE] iwo:

Do góry
#175209 - 06/04/2003 01:57 Re: Zuzel - parodia w STS, plus Toto-mixa i Profesjonala
[g]um[p] Offline


Meldunek: 24/08/2002
Postów: 5057
Skąd: na pewno nie tam
Już po pierwszej kolejce Profesjonal "wyleczył" się z żużla, tzn. my go wyleczyliśmy sami; Prof oznajmił, że drugiej kolejki do typowania nie da

Do góry
#175210 - 06/04/2003 04:57 Re: Zuzel - parodia w STS, plus Toto-mixa i Profesjonala
slav007o Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 10/12/2001
Postów: 3640
Skąd: Zielona Góra/Blackburn
Całe szczęście Totomix trzyma fason, zawsze byłem zagorzałym przeciwnikiem tej firmy, na samą myśl, że miałem wchodzić do ich lokalu i coś tam stawiać za swoje pieniądze, przyprawiało mnie to o szewską pasję, dlatego też zawitałem tam ledwie raz lub dwa razy, ale od pewnego czasu oferta tego buka zaczyna naprawdę spełniać oczekiwania klientów, co sprawia że moja apatia względem tej firmy (sam nie wiem do końca czym wywołana ), kompletnie gdzieś wyparowała i niesmak związany z typowaniem w tamtym miejscu rónież minął. Mam nadzieje że na jutro nie będzie wielkich kolejek w Totomixie.

Pozdrawiam wszystkich zagorzałych fanów metanolu.

SLAV

Do góry
#175211 - 06/04/2003 18:10 Re: Zuzel - parodia w STS, plus Toto-mixa i Profesjonala
jaca102 Offline
addict

Meldunek: 30/07/2002
Postów: 627
Skąd: Bydgoszcz
Nie wiem panowie o czym mówicie ale dzisiaj obstawiałem żużel w Toto - mix i minimum 5 zdarzeń na kuponie na którym jest coś z żuzla więc dziwi mnie trochę ta dyskusja. Jest tam system open więc jak to jest naprawdę ?? Przecież na żuzel cały czas tam są dziwne zasady !! Nie można grać żużla w toto-mix jako single. I jeszcze jedno wszystkie mecze są z handicapami. Więc ogólnie oferta na żużel w Polsce jest uke: W internecie jedynie centerbet trzyma fason ale pewnie taż nie długo.

Do góry
Strona 2 z 2 < 1 2

Moderator:  Green Arrow, rafal08 



Kto jest online
0 zarejestrowanych użytkowników (), 1641 gości oraz 12 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45044 Tematów
5581246 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49