Strona 1 z 2 1 2 >
Opcje tematu
#1749218 - 05/11/2007 06:25 Puchar UEFA - faza grupowa 2 kolejka (8 listopada)
_zvonimir_ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/04/2007
Postów: 6833
Skąd: Silesia
Grupa A:




Do góry
Bonus: Unibet
#1749227 - 05/11/2007 06:27 Re: Puchar UEFA - faza grupowa 2 kolejka (8 listopada) [Re: _zvonimir_]
_zvonimir_ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/04/2007
Postów: 6833
Skąd: Silesia
Grupa B:




Do góry
#1749234 - 05/11/2007 06:28 Re: Puchar UEFA - faza grupowa 2 kolejka (8 listopada) [Re: _zvonimir_]
_zvonimir_ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/04/2007
Postów: 6833
Skąd: Silesia
Grupa C:




Do góry
#1749245 - 05/11/2007 06:30 Re: Puchar UEFA - faza grupowa 2 kolejka (8 listopada) [Re: _zvonimir_]
_zvonimir_ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/04/2007
Postów: 6833
Skąd: Silesia
Grupa D:




Do góry
#1749254 - 05/11/2007 06:31 Re: Puchar UEFA - faza grupowa 2 kolejka (8 listopada) [Re: _zvonimir_]
_zvonimir_ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/04/2007
Postów: 6833
Skąd: Silesia
Grupa E:




Do góry
#1749255 - 05/11/2007 06:32 Re: Puchar UEFA - faza grupowa 2 kolejka (8 listopada) [Re: _zvonimir_]
_zvonimir_ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/04/2007
Postów: 6833
Skąd: Silesia
Grupa F:




Do góry
#1749273 - 05/11/2007 06:33 Re: Puchar UEFA - faza grupowa 2 kolejka (8 listopada) [Re: _zvonimir_]
_zvonimir_ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/04/2007
Postów: 6833
Skąd: Silesia
Grupa G:




Do góry
#1749280 - 05/11/2007 06:34 Re: Puchar UEFA - faza grupowa 2 kolejka (8 listopada) [Re: _zvonimir_]
_zvonimir_ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/04/2007
Postów: 6833
Skąd: Silesia
Grupa H:




Do góry
#1749283 - 05/11/2007 06:34 Re: Puchar UEFA - faza grupowa 2 kolejka (8 listopada) [Re: _zvonimir_]
_zvonimir_ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/04/2007
Postów: 6833
Skąd: Silesia
Zapraszam do dyskusji

Do góry
#1752522 - 07/11/2007 00:21 Re: Puchar UEFA - faza grupowa 2 kolejka (8 listopada) [Re: _zvonimir_]
tomo Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 09/12/2004
Postów: 8416
Ja nigdy wielkim znawcą piłki kopanej nie byłem i zapewne nie zostanę, ale czy może mi któryś z szanownych forumowiczów wytłumaczyć dlaczego przeciętny niemiecki klub z Norymbergi jest faworytem spotkania ze średniakiem Premiership?

Bo ja tu logiki nie widzę i już pograłem sobie leciutko Everton DNB po @2.05 i czekam na komentarze na ten temat bo albo zostawię tak jak jest albo ten Everton jeszcze sobie dogram, na co mam zresztą sporą ochotę.

Do góry
#1752595 - 07/11/2007 00:46 Re: Puchar UEFA - faza grupowa 2 kolejka (8 listopada) [Re: tomo]
Ojro Offline
Na pełnejjj kurrr...

Meldunek: 02/04/2004
Postów: 29734
Originally Posted By: tomo
Bo ja tu logiki nie widzę i już pograłem sobie leciutko Everton DNB po @2.05

Przegladnalem sobie kilka stron [kicker, sportal, 1fc nurmberg], w sumie na razie nic ciekawego nie pisza, no moze poza wywiadem z kapitanem niemieckiego zespolu, Tomasem Galaskiem. Wspomina on ze maja trudna sytuacje w Bundeslidze [ble ble ble]...dlatego wystep w PUEFA powinien byc jakims tam doswiadczeniem dla mlodszych zawodnikow i dla tych co maja male doswiadczenie z wystepem na arenach miedzynarodowych. Wzmianka jest rowniez o zdrowiu, jest juz raczej starszym pilkarzem, ktory bardzo odczuwa obciazenie gra co kilka dni.
Kolejny wywiad jest z Alois Reinhardt`em. Nic specjalnego, on typuje ze gospodarze wygraja 2-0.

tomo, gdzie zagrales Toffees z takim kursem na AH ? Qrde zaciekawiles mnie tym spotkaniem...

pzdr

Do góry
#1752615 - 07/11/2007 00:54 Re: Puchar UEFA - faza grupowa 2 kolejka (8 listopada) [Re: tomo]
rene Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 25/01/2006
Postów: 1711
Skąd: Gdansk
Originally Posted By: tomo
Ja nigdy wielkim znawcą piłki kopanej nie byłem i zapewne nie zostanę, ale czy może mi któryś z szanownych forumowiczów wytłumaczyć dlaczego przeciętny niemiecki klub z Norymbergi jest faworytem spotkania ze średniakiem Premiership?

Bo ja tu logiki nie widzę i już pograłem sobie leciutko Everton DNB po @2.05 i czekam na komentarze na ten temat bo albo zostawię tak jak jest albo ten Everton jeszcze sobie dogram, na co mam zresztą sporą ochotę.


Mnie też zdziwiły kursy, bo Norymberga jest w jakimś dołku, ale czesto w Pucharze UEFA jest tak, że drużyny, które wloką się w ogonie tabeli ( niekoniecznie z Niemiec ) potrafią zrobić numer i ograć drużynę wygladającą na lepszą lub lepszą

Norymberga do mocarzy nie należy i nigdy należeć nie będzie, ale jest to drużyna, która w swych szeregach ma kilku reprezentantów różnych krajów, a ponadto potrafi grać bardzo fajną i nowoczesną piłkę
W poprzednim sezonie rozbiła Bayern 3:0 ( nie tak mocny jak dziś ) i Stuttgart 4:1
Stuttgart gral jak z nut i zasłuzenie zdobył mistrzostwo Niemiec.

W Norymberdze jest sporo kontuzji, ale jeśli Anglicy ich zlekceważą, to mogą dostać baty
Jak np. Tottenham, ktory przegral u siebie z Getafe
Dla mnie z kolei Everton to średniak z Anglii, a takie drużyny na kontynencie dużo tracą

Jeśli chodzi o moje zdanie, to Everton w czwartek raczej nie wygra. Dobrym typem wydaje się, obie drużyny strzelą

Do góry
#1752626 - 07/11/2007 01:01 Re: Puchar UEFA - faza grupowa 2 kolejka (8 listopada) [Re: rene]
tomo Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 09/12/2004
Postów: 8416
Ojro - Bet365, Pinnacle.

Do góry
#1758497 - 08/11/2007 08:02 Re: Puchar UEFA - faza grupowa 2 kolejka (8 listopada) [Re: tomo]
Radek_89 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/01/2006
Postów: 8920
Skąd: Ciechanów/Toruń
Bayern Monachium - Bolton Wanderers [Asian Hc 0:1,5] 1 (7/10)
To będzie bardzo ważne spotkanie dla Bayernu - po raz pierwszy w sezonie Ottmar Hitzfeld, trener Bawarczyków, będzie dysponował pełnym składem. Dlatego też w wyjściowej jedenastce prawdopodobnie zabraknie miejsca dla takich piłkarzy, jak Lahm, Ze Roberto czy Altintop. W pierwszej kolejce piłkarze z Allianz Arena pragną przełamać bezbramkową serię, która przytrafiła im się w Bundeslidze, bowiem w dwóch ostatnich spotkaniach nie udało im się pokonać bramkarza rywala. Hitzfeld zapowiada ataki od pierwszych minut, a Oliver Kahn jest wyjątkowo spokojny, bowiem w drużynie "Kłusaków" zabraknie dwóch podstawowych napastników - Nicolasa Anelki i El Hadji Diouf'a. Dla Boltonu fatalne znaki zaczęły się już przed sezonem - odszedł menedżer Sam Allardyce - twórce sukcesu drużyny z Reebok Stadium. Nie licząc meczów w Pucharze UEFA, goście ostatni raz wygrali prawie półtora miesiąca temu - w Carling Cup z Fulham, natomiast w Premiership z trzech punktów nie cieszyli się od 25. sierpnia! Drogę do fazy grupowej Pucharu UEFA mieli banalną, bowiem na swojej drodze spotkali FK Rabotnicki Skopjce, a i z tym zespołem mieli masę problemów. W pierwszej kolejce zremisowali u siebie ze Sportingiem Braga. Nie wróży to dobrze drużynie Samuela Lee. Natomiast Bayern po zwycięstwie na belgradzkiej Marakanie będzie chciał kontynuować zwycięską serię w europejskich pucharach. I ja nie zakładam, aby ta sztuka najlepszej drużynie Bundesligi miała się nie udać.

Spartak Moskwa - Bayer Leverkusen 1 (6/10)
Do świetnego meczu dojdzie na moskiewskich Łużnikach, gdzie miejscowy Spartak zagra z innym przedstawicielem Bundesligi w Pucharze UEFA, Bayerem Leverkusen. Osobiście typuję zwycięstwo gospodarzy i widzę szereg argumentów przemawiających za nimi. Przede wszystkim murawa i trudne warunki pogodowe - w Rosji nikomu nie gra się dobrze, szczególnie o tej porze roku. Bayer nie jest przyzwyczajony do rozgrywania meczów na sztucznej murawie, a przy takiej temperaturze jest to sztuka dość specyficzna. Siłą rosyjskich drużyn od dawna były mecze na własnym terenie. Oglądałem Spartak w meczach z Celticiem i muszę przyznać, że rosyjski potentat prezentował się tam wyśmienicie. Bardzo szybcy skrzydłowi, pomysłowy Mozart w środku i zabójczo groźny Pavluczenko na szpicy - to bardzo wybuchowa, a jednocześnie wyjątkowo groźna dla rywali, mieszanka. Wszystko poparte fanatyczną publiką, czego przykład mieliśmy chociażby podczas niedawnego meczu eliminacji do ME (Rosja - Anglia). Gospodarze w drodze do rundy grupowej rozbili dwukrotnie szwedzkie Hacken, a mecz z Bayerem będzie pierwszym spotkaniem fazy zasadniczej. Bayer natomiast w swoim pierwszym meczu pokonał zespół reprezentujący Ligue 1, Toulouse (1:0). Rzecz ta miała miejsce na Bay-Arena. Nie od dziś wiadomo, że to własny stadion jest główną siłą Bayeru. W sześciu wyjazdowych meczach Bundesligi zdobyli tylko 7 punktów, a wygrywali z Hannoverem i Nurynbergą, czyli zespołami dużo słabszymi od najbliższego rywala. W rundzie kwalifikacyjnej do fazy grupowej grali z portugalskim Uniao Leiria i awans uzyskali właśnie dzięki zwycięstwu na własnym obiekcie - w rewanżu przegrali 2:3. Spartak będzie chciał zacząć od mocnego uderzenia, a Bayerowi punkty tak koniecznie potrzebne nie są. Siedem lat temu w Moskwie Spartak pokonał Bayer Leverkusen 2:0. Osobiście nie mam nic przeciwko "powtórce z rozrywki".

Do góry
#1758612 - 08/11/2007 10:19 Re: Puchar UEFA - faza grupowa 2 kolejka (8 listopada) [Re: Radek_89]
Szczypior Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/07/2005
Postów: 8998
Skąd: TomaszówLub/Wrocław
Mlada Bolesław - Villareal 2

Moim zdaniem bardzo ciekawie wygląda typ na drużynę hiszpańską. Czesi słabo prezentują się ostatnio w swojej rodzimej lidze. Nie wygrali od trzech spotkań, przegrywając dwukrotnie na własnym boisku z bardzo przeciętną Zyliną i Slovanem Liberec, który w tym sezonie rozczarowuje. Mlada słabo prezentuje się na własnym boisku 2-1-3 i strzeliła na nim zaledwie pięć bramek. Morale ich dzisiejszych przeciwników po zwycięstwie nad Atletico na pewno jeszcze bardziej wzrosło, a po świetnym początku sezonu, mimo trzech porażek wciąż prezentuje dobra formę. Obawiam się jak goście potraktują ten mecz i czy nie będą oszczędzali sił na arcytrudne niedzielne spotkanie z Sevillą. Myślę, że gdy będziemy dysponowali już składem gości, warto również zastanowić się nad zakładem, iż Żółta Łódz wygra do zera.

Do góry
#1758682 - 08/11/2007 15:39 Re: Puchar UEFA - faza grupowa 2 kolejka (8 listopada) [Re: tomo]
Davidian Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 11/06/2001
Postów: 1791
Skąd: Dont frasunek mlaszcza tutaj
Hmm zastanawiam sie czy grac na druzyny Rosyjskie.Przed nimi ostatnia kolejka gdzie rozstrzygna sie losy mistrzostwa (Spartak kontra Zenit)
Kurs na Zenit bardzo apetyczyny ale chyba wezme go jako X2.

Do tego Tottenham z ostatnia druzyna ligi izraelskiej (przed Tottenhamem dwa wazne mecze ten w UEFA i Wigan w Premiership)

Pozatym mysle o dwoch underkach 2,5 (Nurymberga-Everton, Kopenhaga-Ateny)

Do góry
#1758705 - 08/11/2007 16:41 Re: Puchar UEFA - faza grupowa 2 kolejka (8 listopada) [Re: Davidian]
Kreczmer Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 24/02/2005
Postów: 1718
Skąd: Ulica Sezamkowa
na wstepie taka mala uwaga. samuel lee nie jest juz menadzerem boltonu. jednak prosze tego nie odbierac jako zlosliwosc ;-)

co do samego spotkania to oprocz wspomnianych juz anelki i dioufa nie zagraja jeszcze meite i hunt (obaj to obroncy) ktorzy nabawili sie kontuzji w ostatnim meczu z west ham. do tego grona mozemy dorzucic rowniez abscencje ivana campo ktory nie zostal zgloszony do rozgrywek przez poprzedniego trenera a wystapil w trzech ostatnich meczach pod wodza nowego menadzera gary`ego megsona.

Do góry
#1758755 - 08/11/2007 18:27 Re: Puchar UEFA - faza grupowa 2 kolejka (8 listopada) [Re: Kreczmer]
grzesol Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 19/08/2005
Postów: 7541
Dzisiaj nie ma innej możliwości jak zwycięstwo Bayernu tylko mam problem bo po kursie 1.25 nie ma sensu tego stawiać. Bayern ostatnio 2 remisy w lidze, pomiędzy nimi był mecz pucharu Niemiec, który Bawarczycy wygrali 3:1. Myślę, że teraz Bayern nastawi sobie bardziej celownik i z tych swoich kilkudziesięciu strzałów 2 lub 3 wpadną do siatki. Swój typ popieram tym, że Bolton nie dość, że jest słaby to jeszcze zagra bez swoich 5 podstawowych zawodników, ato raczej nie polepszy. Mam do was jednak prośbę bo mam cały czas dylemat co zagrać czy handicap na Bayern czy LB>2,5. Jak myślicie co ma większą szansę wejścia ? Ja długo myślałem nad tym i dochodze do wniosku, że jeżeli Bolton strzeli bramkę to LB>2,5 wchodzi na pewno. Tylko właśnie tu nasuwa się pytanie czy Bolton bez swoich podstawowych napastników jest w stanie strzelić chociażby 1 bramkę bo według mnie nie. Z handicapem mam takie problem czy czasami nie skończy się 1:0 lub 2:1 bo wyższego wyniku bez różnicy 2 bramek na pewno nie bezie bo Bolton 2 bramek na 100 % nie strzeli. Dobra podałem wam moje opinie,a co wy myślicie handicpa czy liczba bramek. Będe bardzo wdzięczny za sugestie. Pozdrawiam

Do góry
#1758769 - 08/11/2007 18:41 Re: Puchar UEFA - faza grupowa 2 kolejka (8 listopada) [Re: grzesol]
El D1ablo Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 19/02/2007
Postów: 2198
Skąd: Sopot Kamienny Potok
Wg mnie najlepszym typem dotyczącym tego meczu jest

Bolton nie strzeli gola 1,80 Toto-mix

Argumenty:

- Bayern Monachium jest w znakomitej formie i wystąpi w najsilniejszym składzie,
- Bayern stracił w Bundeslidze 4 gole w 12 meczach,
- Bayern w 6 ligowych meczach na własnym stadione stracił 1 gola (bilans 15-1),
- Bolton w tragicznej formie, w 12 meczach Premiership trafiali 11 razy do bramki rywala,
- Bolton przyjeżdża bez swoich najwazniejszych napastników - Anelki i Dioufa, a także podobno bez Meity, Campo i kogoś jeszcze ,

te czynniki, jak i wysokość kursu utwierdza mnie w przekonaniu,że jest to najlepszy bet dotyczący tego spotkania.

-

Do góry
#1758772 - 08/11/2007 18:43 Re: Puchar UEFA - faza grupowa 2 kolejka (8 listopada) [Re: Davidian]
PetePistol Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 20/07/2007
Postów: 1764
Originally Posted By: Davidian
Hmm zastanawiam sie czy grac na druzyny Rosyjskie.Przed nimi ostatnia kolejka gdzie rozstrzygna sie losy mistrzostwa (Spartak kontra Zenit)
Kurs na Zenit bardzo apetyczyny ale chyba wezme go jako X2.

Do tego Tottenham z ostatnia druzyna ligi izraelskiej (przed Tottenhamem dwa wazne mecze ten w UEFA i Wigan w Premiership)

Pozatym mysle o dwoch underkach 2,5 (Nurymberga-Everton, Kopenhaga-Ateny)
Ja tez mysle o tych dwoch meczach rosyjskich zespolow,tyle ze wrecz przeciwnie,tzn co najmniej 1x ale na Larise a nie na Zenit.Przeciez wiadomo ze Zenit wlasnie bedzie staral sie oszczedzac przed ostatnia kolejka ligowa.Chyba raczej zapewnienie sobie LM na przyszly sezon jest wazniejsze niz wygranie jednego meczu w UEFA ? Tak wiec kurs na Larise 3,00, moim zdaniem mozna brac jako promocje i zaryzykowac na niego


Do góry
Strona 1 z 2 1 2 >

Moderator:  Akhu, Biszop 



Kto jest online
1 zarejestrowanych użytkowników (rafal08), 3388 gości oraz 9 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45044 Tematów
5581602 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49