Strona 2 z 7 < 1 2 3 4 5 6 7 >
Opcje tematu
#1775892 - 14/11/2007 03:59 Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [17 listopada 2007] [Re: szuwi1]
Amkwish Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/01/2004
Postów: 29182
Originally Posted By: szuwi1
Postawie na x2 w tym meczy umiarkowaną stawke 6/10 i i mam nadzieję, że to umoczę.


Nominacja do Złotej Maliny \:D

Do góry
Bonus: Unibet
#1776288 - 14/11/2007 04:53 Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [17 listopada 2007] [Re: Amkwish]
rene Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 25/01/2006
Postów: 1711
Skąd: Gdansk
Originally Posted By: amkwish
Originally Posted By: szuwi1
Postawie na x2 w tym meczy umiarkowaną stawke 6/10 i i mam nadzieję, że to umoczę.


Nominacja do Złotej Maliny \:D


Też to wychwyciłem \:D

amk, napisz co sądzisz o Hiszpanii

Jak Ajrisze wygrają z Danią, to zachowają jeszcze matematyczne szanse na awans
Hiszpania awansuje na 100%, gdy wygra ze Szwecją
Jak będzie inny wynik ( X2 ) to awansują Szwedzi
Jednego finalistę poznamy

Wróbelki ćwierkają, że w tym meczu ma być remis, ale mnie to do końca nie przekonuje ( no chyba, że taki wynik padnie bez układów )
Jeśli Hiszpania zremisuje, to ten punt da im awans, gdy w równoległym meczu wygra Dania
Jeśli wygra Irlandia to jeden ma dla Hiszpanii taką samą wartość jak zero punktów ( porażka ), bo z Irlandią będą musieli zremisować

Do góry
#1776379 - 14/11/2007 04:59 Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [17 listopada 2007] [Re: rene]
Amkwish Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/01/2004
Postów: 29182
Originally Posted By: rene
Originally Posted By: amkwish
Originally Posted By: szuwi1
Postawie na x2 w tym meczy umiarkowaną stawke 6/10 i i mam nadzieję, że to umoczę.


Nominacja do Złotej Maliny \:D


Też to wychwyciłem \:D

amk, napisz co sądzisz o Hiszpanii


Na dziś to....ani grosza na Hiszpanów.
Aragones i wszystko jasne

Im blizej meczu tym bardziej bedzie wiadomow jakim ostatecznie składzie zagra Seleccion Espanola.

Szczególnie interesuje mnie pomoc.
Xavi daje ciała ,Iniesta znowu posiedział na ławie i wypadł z rytmu.
Kto tych Szwedów ma rozklepać ?
I kto zresetuje Ibrahimovica ?

W piatek wieczorem wrócimy do tego meczu \:\)

Do góry
#1776546 - 14/11/2007 05:18 Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [17 listopada 2007] [Re: rene]
juancarlos Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 16/04/2007
Postów: 3481
Skąd: Poznan / Paris
Originally Posted By: rene

Wróbelki ćwierkają, że w tym meczu ma być remis, ale mnie to do końca nie przekonuje ( no chyba, że taki wynik padnie bez układów )
Jeśli Hiszpania zremisuje, to ten punt da im awans, gdy w równoległym meczu wygra Dania
Jeśli wygra Irlandia to jeden ma dla Hiszpanii taką samą wartość jak zero punktów ( porażka ), bo z Irlandią będą musieli zremisować


o ile dobrze sobie to porozpisywalem i policzylem to remis w spotkaniu ze Szwedami, da Hiszpanom awans rowniez w przypadku, gdy Irlandia Pln. zremisuje z Dunczykami. Wtedy przed ostatnia kolejka tabela wygladac bedzie tak: Szwecja - 24 pkt; Hiszpania - 23; Dania i Irlandia Pln. - po 18. I wszystko jasne

Mecz Irlandii i Danii jest o godzine i 15 minut wczesniej, wiec wychodzac na boisku Szwedzi i Hiszpanii beda juz mieli jakis poglad, co sie szykuje. W przerwie juz beda wszystko wiedziec. Dlatego mysle, ze mozna sprobowac remisu w Hiszpanii. Ewentualnie przy wygranej Irlandii, moze uda sie troche skontrowac na live po jakims ciekawym kursie ;\)

Pozdrawiam

Do góry
#1777136 - 14/11/2007 07:26 Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [17 listopada 2007] [Re: juancarlos]
rene Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 25/01/2006
Postów: 1711
Skąd: Gdansk
Originally Posted By: juancarlos


o ile dobrze sobie to porozpisywalem i policzylem to remis w spotkaniu ze Szwedami, da Hiszpanom awans rowniez w przypadku, gdy Irlandia Pln. zremisuje z Dunczykami. Wtedy przed ostatnia kolejka tabela wygladac bedzie tak: Szwecja - 24 pkt; Hiszpania - 23; Dania i Irlandia Pln. - po 18. I wszystko jasne

Mecz Irlandii i Danii jest o godzine i 15 minut wczesniej, wiec wychodzac na boisku Szwedzi i Hiszpanii beda juz mieli jakis poglad, co sie szykuje. W przerwie juz beda wszystko wiedziec. Dlatego mysle, ze mozna sprobowac remisu w Hiszpanii. Ewentualnie przy wygranej Irlandii, moze uda sie troche skontrowac na live po jakims ciekawym kursie ;\)

Pozdrawiam


Jak w meczu Irlandia - Dania bedzie remis, to obie te drużyny będą miały po 18 pkt, a tym samym awansują Hiszpanie i Szwedzi

Jak wygra Dania, to Szwecja też awansuje, gdyż Duńczycy mogą co najwyżej zrównać się ze Szwedami punktami, ale bilans bezpośrednich spotkań jest dla Szwedów
Hiszpanom zaś wystarczy 1 punkt, bo bilans bezpośrednich spotkań z Danią mają po swojej stronie

Najgorzej ( dla Hiszpanów i Szwedów ) będzie, gdy wygra Irlandia

Do góry
#1777153 - 14/11/2007 07:34 Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [17 listopada 2007] [Re: rene]
juancarlos Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 16/04/2007
Postów: 3481
Skąd: Poznan / Paris
Originally Posted By: rene
Originally Posted By: juancarlos


o ile dobrze sobie to porozpisywalem i policzylem to remis w spotkaniu ze Szwedami, da Hiszpanom awans rowniez w przypadku, gdy Irlandia Pln. zremisuje z Dunczykami. Wtedy przed ostatnia kolejka tabela wygladac bedzie tak: Szwecja - 24 pkt; Hiszpania - 23; Dania i Irlandia Pln. - po 18. I wszystko jasne

Mecz Irlandii i Danii jest o godzine i 15 minut wczesniej, wiec wychodzac na boisku Szwedzi i Hiszpanii beda juz mieli jakis poglad, co sie szykuje. W przerwie juz beda wszystko wiedziec. Dlatego mysle, ze mozna sprobowac remisu w Hiszpanii. Ewentualnie przy wygranej Irlandii, moze uda sie troche skontrowac na live po jakims ciekawym kursie ;\)

Pozdrawiam


Jak w meczu Irlandia - Dania bedzie remis, to obie te drużyny będą miały po 18 pkt, a tym samym awansują Hiszpanie i Szwedzi

Jak wygra Dania, to Szwecja też awansuje, gdyż Duńczycy mogą co najwyżej zrównać się ze Szwedami punktami, ale bilans bezpośrednich spotkań jest dla Szwedów
Hiszpanom zaś wystarczy 1 punkt, bo bilans bezpośrednich spotkań z Danią mają po swojej stronie

Najgorzej ( dla Hiszpanów i Szwedów ) będzie, gdy wygra Irlandia


to wlasnie napisalem ;\)

jak juz wspomnialem, mysle ze rozwiazanie remisowe jest ma tu duze prawdopodobienstwo i warto sporobowac. Kursy widze juz troszke sie chwieja ku dolowi. Lekko juz postawilem, ale czekam do piatku na roztrzygniecie wszystkich kwestii. Liczymy amk, w okolicach piatek/sobota na swieze info z obozu hiszpanskiego ;\)

Pozdrawiam

Do góry
#1781428 - 16/11/2007 02:11 Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [17 listopada 2007] [Re: juancarlos]
Lord Devastator Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 11/03/2006
Postów: 7490
Izrael-Rosja
typ: Rosja wygra jednym golem
Kurs 3.50 Nordicbet (czyli EH 1-0 'X')
Rosjanie jada do Izraela zeby wygrac po brzydkim meczu jedna bramka i to ich w zupelnosci zadowala i biora to w ciemno - mecz mi wyglada na typowe 75 minut na 0-0 po czym Rosjanie strzelaja zwycieska bramke
Oczywiscie Izrael rzadko przegrywa u siebie bodaj 3 na 30 ostatnich meczow ale sportowo kurs na 2 powinien wynosic 1.8 -2.20 a nie 1.45....
Dziwi mnie ze wystwiaja w ogole kursy na wygrana Rosja jedna bramka i sa one tak wysokie - wpadlem na taki szalony pomysl przy obiadku w kuchni i pobieglem sprawdzic bo bylem przekonany, ze takiej opcji nie bedzie do gry
Dla ukladu tabeli decydujace sa 2 rozstrzygnecia tego meczu:
1. Rosja wygra - albo 1 bramka albo z handi i ja ta pierwsza opcje zagralem - zawsze w 85 minucie mozna przylozyc na zywo dla kontry na remis i 'nastepny gol-Rosja' jesli bedzie grubo zagrane
2. Rosja nie wygra - dla zwolennikow tej teorii zalecana gra na 1x ale zobaczcie dwie ostatnie kolejki ligi rosyjskiej ile byscie na tym 'zarobili'
Z tym Benayunem to jest megagiga SCIEMA - szukaja pretekstu zeby nie zagrac w meczu z Rosja i jakos usprawiedliwic porazke dwa fakty:
-Benayun nie zagra dokladnie tyle ile wyniesie przerwa na rozgrywki reprezentacyjne
- jakos 'kontuzja' w ostatnim meczu nie przeszkodzila mu dograc do konca meczu z Fulham - widzialem mecz i zasuwałjak dziki osioł
takie czasy teraz nie tylko Polacy stosuja zasade 'chorobowego' kombinowania tylko w odniesienie do innych narodow sie to moze bardziej hipokrytycznie nazywa
Kurs 1.45 sugeruje ze mecz jest juz dogadany na korzysc Rosjan, majacy zydowskie pochodzenie Abramowicz i trener Grant osobiscie fatyguja sie na mecz i daje sobie reke uciac ze Abramowicz stoi po stronie Rosjan a nie Anglikow i bedzie lobbowal na korzysc ruskich ile bedzie mogl - a wplywy i kontakty w srodowisku ma napewno niemale
Co bedzie zobaczymy ja sobie zagralem wygrana Rosji 1 golem i zobaczymy co dalej ale jestem pewien jednego - kurs na to co zagralem nie wzrosnie

Do góry
#1781864 - 16/11/2007 03:25 Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [17 listopada 2007] [Re: Lord Devastator]
rene Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 25/01/2006
Postów: 1711
Skąd: Gdansk
Lord Devastator
Przy tych założeniach, które podałeś, lepiej jest zagrać 0:1 po kursie ok. 6 - 7 ( nie sprawdzałem, ile mozna dostać )

Do góry
#1782365 - 16/11/2007 04:34 Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [17 listopada 2007] [Re: rene]
Stalion Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 19/10/2006
Postów: 2651
Skąd: Ruda Śląska
Tak troche z historii

Już raz w decydującym o awansie na finał dużej imprezy meczu reprezentacja Polski osiągnęła korzystny wynik z Belgią. Tyle że wtedy potrzebny był nam remis, a nie wygrana.

11 września 1985 r. mecz Polska - Belgia w Chorzowie kończył eliminacje do meksykańskiego mundialu w grupie 1. Polakom wystarczał remis, by większą liczbą strzelonych goli (punkty i różnica goli byłyby takie same) wyprzedzić właśnie Belgię, która musiała ten mecz wygrać. Pozostałe drużyny - Grecja i Albania - już się nie liczyły. Stawka związała nogi piłkarzom obu zespołów, mecz był wyrównany, ale bez wielkich akcji. Skończyło się szczęśliwym dla Polaków 0:0, co oznaczało, że w czerwcu następnego roku pojechaliśmy do Meksyku.

Różne źródła podają, że tamto spotkanie - na jeszcze nieprzebudowanym Stadionie Śląskim - oglądało 70-80 tys. widzów, a atmosfera była gorąca nie tylko na trybunach. Pod koniec meczu, kiedy Polacy łapali każdą okazję, by ukraść trochę czasu, doszło do szarpaniny między obrońcą Ericem Geretsem a ówczesnym selekcjonerem Antonim Piechniczkiem, który utrudniał Belgowi wyrzut piłki z autu. Obaj dosłownie rzucili się na siebie z pięściami.


Tak czy siak uwazam ze mecz Polski zupelnie nie do grania. Kurs ~ 1.5 troche marny,a by zagrac na naszych Orłów.
Mecz w sam raz do ogladania. Mam nadzieje, ze ok. godziny 22.30 reprezentacja Polski zapewni sobie historyczne miejsce na Mistrzostwach Europy. A to wszystko na tym obiekcie:



----------------------------------------------------------------------------------

Co do innych typow to zgadzam sie z Lordem.

Izrael wcale nie jest taki slaby jak go niektorzy opisuja. Wprawdzie Rosja musi wygrac to spotkanie, jednakze watpie, abyt zakonczylo sie to jakims porazajacym rezultatem.
Warto spojrzec na statystyki.
Jak sobie policzylem to:
od 2002 roku Izrael przegral u siebie tylko 3 razy. Mialo to miejsce:
- 2006 rok 3-4 z Chorwacja (el.ME)
- 2006 rok 0-2 z Dania (towarzyski)
- 2003 rok 1-2 z Francja (el.ME)

h2h
Obie ekipy spotkaly sie ponad rok temu i wtedy, na terenie naszego "Wielkiego Brata" byl remis 1:1.

I dlatego Devastator podal bardzo ciekawy i wart przemyslenia typ.

Do góry
#1782557 - 16/11/2007 05:14 Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [17 listopada 2007] [Re: juancarlos]
Amkwish Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/01/2004
Postów: 29182
Originally Posted By: juancarlos

jak juz wspomnialem, mysle ze rozwiazanie remisowe jest ma tu duze prawdopodobienstwo i warto sporobowac. Kursy widze juz troszke sie chwieja ku dolowi. Lekko juz postawilem, ale czekam do piatku na roztrzygniecie wszystkich kwestii. Liczymy amk, w okolicach piatek/sobota na swieze info z obozu hiszpanskiego ;\)

Pozdrawiam


Na razie niewiele hałasu wokół tego meczu i praktycznie zadnych quasi-sensacyjnych informacji nie ma.

Kalkulacji jest troche i też mozna przeczytac o "zwycieskim ,dla obu stron,remisie"

Zastanawiam sie ,na ile taki remis trzeba ustawić ,bo 0:0 nie bedzie mile widziane \:D

Szwedzi maja juz doswiadczenie z ME ,kiedy to z Duńczykami wydymali Włochów ,remisujac 2:2.
Jednak Hiszpanie sie do takich wysublimowanych ustawek nie nadają ,za bardzo są nerwowi.

Jezeli remis ,to ja widziałbym tu 1:1 ,ale.....na te chwile moim pewniakiem jest UNDER.

Jeszcze o meczu Polaków.
Niech nikt nawet nie smie tu silic sie na oryginalność i proponowac jakieś X2.

Polska WYGRA i to jest peffka miesiaca

Do góry
#1782579 - 16/11/2007 05:20 Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [17 listopada 2007] [Re: Amkwish]
rene Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 25/01/2006
Postów: 1711
Skąd: Gdansk
Originally Posted By: amkwish

Jeszcze o meczu Polaków.
Niech nikt nawet nie smie tu silic sie na oryginalność i proponowac jakieś X2.

Polska WYGRA i to jest peffka miesiaca


No to ja sobie zagram 1/X HT/FT \:D
Kurs ponad 20

P.S.
Mam nadzieję, ze to umoczę \:D

Do góry
#1782774 - 16/11/2007 06:06 Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [17 listopada 2007] [Re: rene]
Amkwish Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/01/2004
Postów: 29182
Originally Posted By: rene


No to ja sobie zagram 1/X HT/FT \:D
Kurs ponad 20

P.S.
Mam nadzieję, ze to umoczę \:D


Ja mam pewność ,ze umoczysz \:\)

Ale...chcesz sie draznić ,to masz

Polska - Belgia HT/FT 2/1
Kurs:26,00
Stawka :1/10

Polska - Belgia
Correct score : 3:1
Kurs:11,00
Stawka:1/10

Zakład specjalny :

Czy w czasie II połowy zgaśnie światło ?
TAK
Kurs:1,01
Stawka : \:D

Do góry
#1782805 - 16/11/2007 06:14 Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [17 listopada 2007] [Re: Amkwish]
micha$ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 25/11/2005
Postów: 6311
Skąd: Uć
Amk, Twój typ Polska - Belgia HT/FT 2/1 jest wg mnie bardzo prawdopodobny. Znając życie dostaniemy brameczkę w pierwszej połowie, a po gwizdku na drugą chłopaki się ścisną i strzelą ze dwie...
Tyle razy już to widziałem ;\)

Do góry
#1782827 - 16/11/2007 06:19 Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [17 listopada 2007] [Re: Amkwish]
Gibon Offline
enthusiast

Meldunek: 03/04/2005
Postów: 242
Skąd: Poznań
grupa A:
Polska - Belgia 1 @1,45 0:1 1@2,10 Polacy nie przepuszcza tej okazji. mój typ 2:0.

grupa B:
no bet

grupa C:
Norwegia - Turcja 1 @2,05 i to dla mnie chyba typ kolejki. co prawda obie ekipy waclzą o to samo do końca. Ostatni 10 meczy 5-3-2 wygrywając nawet z Argentyną. Turcja 2-4-4. Są w słabej formie straszny finisz rozgrywek.

Grupa D:
no bet

Grupa E:
Izrael - Rosja X@3,70 delikatna stawka. Rosja nie ugra tam kompletu to wydaje mi się pewne. Co innego gdyby grali w Rosji, ale na wyjezdzie to jest inna drużyna

Andora - Estonia 1X @2,47 Andora jest obok San Marino 2-gą najgorszą drużyną Europy, ale taki kurs na wlasnym boisku z równie słabą ostatnio Estonią zachęca do wyprobowania tego meczu. Czuje ze tu zaryzykuje tez średnio-wysoką stawkę. Dla ryzykantów 1 @7.00 \:\)

Grupa F:
Hiszpania - Szwecja chyba jednak jedynka. Ale po kursie ok 1,6 to nie wiem czy warto.

Grupa G:
Bułgaria - Rumunia 1@2,40 Rumunii już awansowali, Bułgarzy ostatnio słabiej, ale pewne szanse jeszcze mają. Nie wiem w jakim składnie przyjadą Rumunii, może rezerwowy? a może by chcieli trochę dorobić, i odpuścić mecz Bułgarom. Myśle że mozliwy scenariusz tym bardziej ze Holandia gra dopiero pózniej

Do góry
#1782833 - 16/11/2007 06:22 Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [17 listopada 2007] [Re: Gibon]
Gibon Offline
enthusiast

Meldunek: 03/04/2005
Postów: 242
Skąd: Poznań
Sorry ale edit nie działa.

Tak widzę że moje typki ładnie pasują do systemu 2/4 +Polska Trzeba to przykminić \:\)

Do góry
#1782837 - 16/11/2007 06:25 Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [17 listopada 2007] [Re: Gibon]
Fro_Lech Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/06/2003
Postów: 15179
Skąd: Poznań
Wy naprawdę sądzicie, że Hiszpania i Szwecja mogą czuć się w jakikolwiek sposób zagrożone ? :).
Szwecja w ostatniej kolejce z Łotwą, Hiszpania z Irl.Płn.(obie ekipy u siebie).
No bez jaj :).

Do góry
#1782859 - 16/11/2007 06:35 Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [17 listopada 2007] [Re: Fro_Lech]
moor6 Offline
5 minut po czasie

Meldunek: 13/05/2005
Postów: 19746
Skąd: katowice tychy
według mnie:
norwegia-turcja (x)

hiszpania-szwecja(x) obu zespołom remis daje awans,(mecz zaczyna sie o 22 i jest ostatnim meczem tego dnia z elme(waleczek moze byc)

szkocaj-włochy(under),(x) majac1 mecz do rozegrania wiecej remis ich w pelni satysfakcjonuje,a szkoci przegrali te eliminacje miesiac temu.

macedonia-chorwacja(X) który satysfakcjonuje przyjezdych dajac im upragfniony awans

Do góry
#1782891 - 16/11/2007 06:49 Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [17 listopada 2007] [Re: rene]
Stalion Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 19/10/2006
Postów: 2651
Skąd: Ruda Śląska
Originally Posted By: rene
Szkocja - Włochy
Mecz o wszystko, z tym, że remis Włochów satysfakcjonuje
Taka sytuacja to woda na młyn dla Włochów, bo defensywę mają oni w genach, a przykontrować potrafią. Szkoci dali ciała z Gruzją i ta porażka będzie w ich psychice. Nie wierzę, by byli w stanie wygrać z mistrzami świata. X2 powinno wejść jak w masełko, ja zastanawiam się nad czytą 2


Mistrzowie, mistrzowie - ale swoje mistrzostwo tez pokazali nie raz . SZkocja u siebie bardzo grozna, ostatnio mecz u siebie przegrali bodajze ze Szwajcaria w 2005 roku.

W h2h 2:1:0 dla Wlochow. Dwa zwyciestwa dla Italii (po 2:0) w 2005 i w 2007 roku. Na brytyjskiej ziemi 1:1 i taki rezultat tez jest bardzo prawdopodobny.

A tak sobie mysle, ze gdy Wlosi wygraja zapewnia sobie awans do ME. Lepiej byloby jakby nie wywiezli kompletu punktow wtedy sytuacja w grupie stalaby sie ciekawsza.

Wlosi faktycznie moga pokazac swoja defensywe.
Jednak w tych eliminacjach maja bilans bramkowy 17-7, przy 20-10 Szkotow.

Nie wiem czemu, ale mam przeczucie ze za 2 dni w Glasgow mistrzowie nie wywiaza 3 punktow.
Moze James McFadden jakiegos kolejnego gola strzeli \:\)
Ja moze zagram na 1X po kursie 1.7.

Do góry
#1782946 - 16/11/2007 07:30 Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [17 listopada 2007] [Re: Amkwish]
rene Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 25/01/2006
Postów: 1711
Skąd: Gdansk
Originally Posted By: amkwish

Czy w czasie II połowy zgaśnie światło ?
TAK
Kurs:1,01
Stawka : \:D


Amk, mam lenia, bo za długa przerwa
Ja tam naszych orłów nie ruszam

Ten Twój typ ze światłem jest nędzny, bo elektryk na Śląskim nazywa się Nędza \:D

Co do Hiszpanii, to ten mecz jest do grania na LIVE
Wcześniej ( o 1 godz. i 15 min. ) grają Irlandia z Danią
Wynik tego spotkania może ustawić mecz Hiszpanów

Co do jednego jestem przekonany
Jeśli remis będzie dawał awans Hiszpanom i Szwedom, to remis będzie
Z tym, że taka sytuacja będzie, gdy wygrają Duńczycy, co z kolei jest mało prawdopodobne

Nie wiem, czy Hiszpanie i Szwedzi obawiają się o awans, ale jak będą mogli sobie zapewnić to w sobotę, to z pewnością to zrobią

* * * * *
Co do meczu Szkocja - Włochy to zaczynam zmieniać zdanie
Tak na pierwszy rzut wyglądało mi to na makaroniarzy, ale teraz mam coraz więcej wątpliwości
Włosi w tych eliminacjach niczego wielkiego nie grają
Mają jakiegoś śmiesznego trenera, chyba z łapanki \:D
Trochę im przyfarciło, że Szkoci przegrali z Gruzją, bo teraz robi im remis
Grają jeszcze z Owczarzami, więc 3 punkty można im dopisać
Ale Szkoci u siebie mogą im dokopać
Tyle, ze to są farciarze i remis chyba wywiozą

Niezła by była jazda, jakby Angole i Włosi wylecieli

Macedonia - Chorwacja
Niby remis daje Chorwatom awans, ale wygrają goście.
Nie zagra Pandev i gospodarzom będzie ciężko coś strzelić, a Chorwaci coś wcisną

Norwegia - Turcja
Licho wie. Jak już grać, to na Turków albo na remis.
Na Norwegów za niski kurs moim zdaniem. Zresztą wątpię, by Norwegowie to wygrali

Do góry
#1782983 - 16/11/2007 07:45 Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [17 listopada 2007] [Re: rene]
arvid Offline
old hand

Meldunek: 03/08/2004
Postów: 916
Remis Turcji nic nie da bo Norwedzy graja ostatni mecz na Malcie i tam raczej dopiszą 3 punkty i przypieczętują awans (W przypadku 0-0 lub 1-1 wystraczy im nawet remis na Malcie). Turcja musi więc grać o 3 punkty. A czy maja na to potencjał?? Wydaje się, że nie.. jesli dodać do tego, że to raczej nerwowi faceci to uciekający czas będzie owodował coraz więcej błędów u Turków. Gospodarze zaś potrafią szybko wyprowadzić piłkę, stworzyć przewagę.... Graja naprawdę solidna piłkę i dość poukładaną. Wystarczy popatrzeć na wyniki Rosenborga w LM. Do tego zywiołowa publiczność, słaba ostatnio gra Turków.. Kurs lekko ponad 2 na gospodarzy całkiem niezły.

Do góry
Strona 2 z 7 < 1 2 3 4 5 6 7 >

Moderator:  Akhu, Biszop 



Kto jest online
8 zarejestrowanych użytkowników (akagi, igea23, wHiTe_StAr, alfa, Lukasz111, rafal08, ElNinho[mmdea], ANZELMO), 3227 gości oraz 6 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45044 Tematów
5581585 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49