Strona 22 z 25 < 1 2 ... 20 21 22 23 24 25 >
Opcje tematu
#1792503 - 19/11/2007 20:32 Re: NHL 07/08 [Re: Vader]
4rest Offline
addict

Meldunek: 11/12/2006
Postów: 427
No to mam pecha co do Minnesoty \:\( Jakby nie mogli wtedy wygrac \:p Malusieńki plusik jest i wydaje mi sie ze nie jest zle jak na taka niedziele. Zaczyna sie nowy tydzien, w ktorym zycze wszystkich trafnych typow i wielgasnych zyskow \:\) Wieczorem postaram sie cos skrobnąć.
PS. Zauwazylem Nivet , ze grasz rowniez liczbe bramek na piersza tercje. Czasem tak gralem, ale tylko na mniej goli. Przewaznie wybieralem New York R. mecze i szlo calkiem niezle, az sie cos zmienilo i zaczeli strzelac i tracic jak np z NJD po poltorej minuty juz 2 gole byly. Dla mnie obstawianie bramek jest wielka loteria bo skad mozna wiedziec czy bramkarz akurat bedzie robil za recznik czy za mur chinski. Jednak czasem mozna zaryzykowac a w szczegolnosci jak graja takie zespoly jak Minnesota czy Nowy York. Jesli ktos zaobserwowal inne zespoly , prosilbym o podanie nazw bo az tak dokladnie statystyk nie sledze. PZDR

Do góry
Bonus: Unibet
#1792521 - 19/11/2007 20:49 Re: NHL 07/08 [Re: Jendyk]
4rest Offline
addict

Meldunek: 11/12/2006
Postów: 427
Originally Posted By: Jendyk
Poza tym i Harding i Backstrom b. slabo bronia, co jest kolejnym argumentem przemawiajacym za Lawinami. Na poczatek mniejsza troche stawka.

stawka 5/10
Jeden z nich moze i nie lapie oszalamiajaco ale zeby napisac iz obydwoje slabo bronia \:\) Nie rozpedziles sie za bardzo \:\) Dzieki Lemexowi zrobilem sie uczulony na bramkarzy i moze dlatego ta uwaga \:p PZDR

Do góry
#1792524 - 19/11/2007 20:52 Re: NHL 07/08 [Re: 4rest]
lemex Offline
veteran

Meldunek: 12/12/2002
Postów: 1481
Skąd: Jastrzębie Zdrój
Dallas-Los Angeles
Być może typowanie Dallas w tym meczu jak zwycięzcy, to igranie z "rozwścieczonym psem" i ciągnięcie go za ogon w celu udowodnienia, kto jest Alfą w stadzie. Gwiazdy w meczach z LA na swoim lodzie dawno nie przegrały i złość sportowa Królów sięga pewnie zenitu. To będzie 4 mecz w tym sezonie i u siebie Dallas wygrało 5:1, by w rewanżach wyjazdowych przegrać 2:1 i 6:5ot.
Królowie od 5 meczy nie wygrali w reg.time 4 z tych meczy grali w domu: 1:3 z San Jose, 6:5ot z Dallas, 3:4ot w Anaheim i 3:6 ponownie z Kaczkami oraz 0:1 z Kojotami. Od pewnego czasu w ich bramce grają naprzemiennie LaBarbera - Aubin i gdyby ta prawidłowość znalazła swoje potwierdzenie, to dzisiaj powinien wystąpić Aubin, co prawda w meczu z Dallas wpuścił 5 goli, ale Królom "cudem" udało się wygrać po OT. Przed LA mecze wyjazdowe i "popoluję" na ich porażki.
Typ:1, 1x, 1(ot+sh)

Do góry
#1792580 - 19/11/2007 22:31 Re: NHL 07/08 [Re: 4rest]
nivet Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/01/2006
Postów: 4725
Originally Posted By: 4rest

PS. Zauwazylem Nivet , ze grasz rowniez liczbe bramek na piersza tercje.


rzecz jasna nivet nie gra takich zakładów \:p ;\)

Originally Posted By: 4rest
Dzieki Lemexowi zrobilem sie uczulony na bramkarzy i moze dlatego ta uwaga \:p PZDR


Lemex uczy,bawi,wychowuje \:D ;\)

Pozdro

Do góry
#1792829 - 20/11/2007 01:46 Re: NHL 07/08 [Re: nivet]
dewoj Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/12/2005
Postów: 4446
Skąd: Birmingham
Po wczorajszym remisie Detroit dzisaj gram Ottawe

1 poziom progresji na W Ott @ 2.35 Betway

Mam nadzieje ze druzyna Ottawy bedzie grac tak jak Buffalo w zeszlym sezonie , ktorym nie przytrafily sie 2 L pod rzad.
Kolejne mecze Ottawy:
11/21/07 @BUF
11/22/07 PIT
11/24/07 PHI
11/28/07 @NYI

Ciezczy przeciwnicy ale do dobrze bo kursy nie beda rzedu 1,65;))

Do góry
#1792831 - 20/11/2007 01:47 Re: NHL 07/08 [Re: dewoj]
dewoj Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/12/2005
Postów: 4446
Skąd: Birmingham
"Ciezczy" bez "z" po "c"

Do góry
#1793020 - 20/11/2007 03:04 Re: NHL 07/08 [Re: dewoj]
nivet Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/01/2006
Postów: 4725
Witam poraz drugi \:\)

Atlanta Thrashers-Tampa Bay Lightning

Nov 7 FLA Won 3-1
Nov 8 @CAR Won 5-1
Nov 10 @WAS Won 5-2
Nov 14 CAR Won 6-1
Nov 16 WAS Won 5-2

10-8-1

Tampa ma za sobą fantastyczną serie. 5 wygranych w 5 kolejnych spotkaniach, stosunek bramkowy 24-7 i fantstyczną dyspozycje Johana Holmqvist'a która wydaje się być kluczem do zabezpieczenia tyłów.
W trzech meczach w tym sezonie między tymi drużynami,które zostały rozegrane na lodach Atlanty Tampa wygrała dwukrotnie 5-2 i 6-2 by ulec w 3 meczu 4-6.

Holmqvist trzyma "tyły" a ten Pan :



... jest motorem napędowym ekipy, zdobywając w tych 5 wygranych z rzędu 11 punktów [5G,6A]

Dla mnie w tym meczu bardziej faworytem są goście, mimo że Drozdy wygrały ostatnio z Caroliną ( 3-0), ale trzeba trzymać się swego i grać konsekwentnie przeciw ekipie z St. Pete Times Forum .

3 poziom progresji na L TB @ 2.35 2j Exp


New York Rangers - New York Islanders

The Rangers \:\)

Strażnicy konsekwentnie gromadzą punkty (w ostatnich 5 meczach komplet) jednak mieli dużo szczęścia gdyż 2 razy wygrali ostatnio po karnych a raz po dogrywce.

Dzis mamy derby NY.Derby jak to derby rządzą się swoimi prawami i wynik jest sprawą otwarta

Tym bardziej ułatwia mi to analize i nie musze rozmieniać się na drobne.

2 poziom progresji na L NYR @ 3.45 1j
Uni


Jeśli jeszcze coś wpadło by mi w oko to wrzucę pózniej.

Pozdro

Do góry
#1793138 - 20/11/2007 03:50 Re: NHL 07/08 [Re: Vader]
4rest Offline
addict

Meldunek: 11/12/2006
Postów: 427
Atlanta w ostatnich 10 meczach zaliczyla bilans 7-3. Jak na ten zespol to wedlog mnie o wiele za duzo. Dzisiaj trafia sie odpowiedni rywal aby popsuc troche statystyki Atlanty. Na czeli z Vinecentem niesiona sukcesami Tampa powinna przejechac walcem po gracach Atlanty. Hedberga statystykim z Tampa mowia tez same za siebie. Czy dzisiaj znowy bedzie mial 6 za soba. Wydaje mi sie ze jest to prawdopodobne :)Po przeciwnej stronie zagra Holmqvist ktory jest w znakomitej formie. Tampa win (ot,so)
Drugi mecz to Dallas i nie mam nic wiecej do dodania niz Lemex. Jeszcze sie zastanawiam nad underem w 1 tercjo w derbach ale do konca przekonany nie jestem. Najwyrazniej cos mi sie pokrecilo Nivet \:p NIe wiem ja nie wnikam \:\) Elo

Do góry
#1793156 - 20/11/2007 03:58 Re: NHL 07/08 [Re: 4rest]
4rest Offline
addict

Meldunek: 11/12/2006
Postów: 427
Jednak nie sadze zeby mecz z Los angeles byl igraniem \:p Dla mnie to byl pierwszy mecz ktory rzucil mi sie w oczy \:\) Kings jeszcze poczekaja na zwyciestwo chyba ze dzisiaj Cammmalleri zagra rewelacyjny mecz \:\) DWlasna hala jest kluczem do tego zwyciestwa \:\)

Do góry
#1793291 - 20/11/2007 04:37 Re: NHL 07/08 [Re: 4rest]
polskignom Offline
Live fast, die young

Meldunek: 25/02/2004
Postów: 14919
Skąd: lublin/warszawa
uwazaj z tym underem w NY, u Wyspiarzy zbliza sie czas na over i zbliza sie czas na porazke Rangersow. Takie male dywagacje ;\)

Ale zawsze moze wejsc under w 1 t. i over w calym meczu, choc akurat na to bym nie liczyl.

Do góry
#1793421 - 20/11/2007 05:20 Re: NHL 07/08 [Re: polskignom]
lemex Offline
veteran

Meldunek: 12/12/2002
Postów: 1481
Skąd: Jastrzębie Zdrój
Mimo to, że gram na Dallas w dniu dzisiejszym, to jednak mój optymizm jest umiarkowany. Widziałem przegrany przez Dallas mecz w LA 6:5OT i zaprawdę powiadam Wam, w cuda trzeba wierzyć, bo taki właśnie zdarzył się wtedy. Dallas mając wygrany mecz w ciągu paru minut zaprzepaściło swoją szansę i chłopcy zgarnęli ochłap w postaci punktu. 4rest, przeanalizuj statsy wielu ekip i dojdziesz do wniosku, że własna hala to nie zawsze atut i jeśli cokolwiek ma przechylać szalę za typem, to ja ten czynnik akurat odrzucam od razu. Mój typ w dniu dzisiejszym jest bardziej uwarunkowany chęcią "ustrzelenia" porażki LA w meczach wyjazdowych niż upatrywanie Dallas jako zdecydowanego faworyta.

Do góry
#1793426 - 20/11/2007 05:21 Re: NHL 07/08 [Re: 4rest]
Vader Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 31/10/2007
Postów: 3584
Skąd: Galante peFFki
Originally Posted By: Vader

Można spróbować under 1,5 gola 1 ter. Skoro obie ekipy dość sporo strzelały to under na tercje a także na mecz może okazać się sukcesem.
pozdr


Originally Posted By: Vader
No ale MIN won, under 1,5 w 1 tercji i nawet under cały mecz...
Zysk jest \:\)
pozdr


Originally Posted By: 4rest

PS. Zauwazylem Nivet , ze grasz rowniez liczbe bramek na piersza tercje. Czasem tak gralem, ale tylko na mniej goli. Przewaznie wybieralem New York R. mecze i szlo calkiem niezle, az sie cos zmienilo i zaczeli strzelac i tracic jak np z NJD po poltorej minuty juz 2 gole byly. Dla mnie obstawianie bramek jest wielka loteria bo skad mozna wiedziec czy bramkarz akurat bedzie robil za recznik czy za mur chinski. Jednak czasem mozna zaryzykowac a w szczegolnosci jak graja takie zespoly jak Minnesota czy Nowy York. Jesli ktos zaobserwowal inne zespoly , prosilbym o podanie nazw bo az tak dokladnie statystyk nie sledze. PZDR


Dużo tych cytatów...wiem ;\)
Ale być może chodziło Ci o mnie.
Ja zacząłem grać under 1,5 gola na 1 tercje jak powoli "wykrystalizowała" się sytuacja w sezonie. Zasadniczo gram duble. Choć czasami single też. A jak się uprę to i zagram sobie małą progresję. Wczoraj miałem dubla under 1,5 ter MIN+ LA Lakers -6. No i siadło \:\)
A co do wyboru meczu. Zasadniczo wybieram te ekipy, które tracą mało bramek. Naturalnie mają co najmniej dobrych bramkarzy- moim przekonaniu. Poza tym jak czasami patrze jakie mecze są danego dnia to czasami "widzę (czuję) under 1,5 na 1 ter na odległość". W tym sezonie zagrałem taki typ ok. 5-7 razy i za każdym razem weszło. Z czego chyba 3 mecze miałem 0 goli w 1 tercji. Więc póki mam nosa i wchodzi to gram. W poprzednim sezonie także "przecwyczyłem" ten typ. Ale nie pytaj czy opieram się na jakiś statsach bo się nie opieram \:\)

A co do dziśiejszych meczów NHL to już wczoraj widziałem typ na swoim dublu Dallas. Nie ma co się rozpisywać bo już wcześniej pisaliście.
Jedyne co napisze to może to że oglądałem mecz LAK-DAL. Grałem Dallas i zamykali mi dubla. Przed 3 tercja było 0-4 dla DAL. Właściwie już przysypiałem... wynik bezpieczny. Ale jednak rozbudziłem się jak zaczęły mnie dochodzić co chwila dzwięk syreny... Bo to nie był zwiastun dobrego wyniku dla mnie. Dawno takiego czegoś nie widziałem, żeby chyba w 5 czy 6 minut z wyniku 0-4 zrobić 5-4... ( ostatnio jakoś chyba Tor wygrywało 4-1 a ostatecznie przegrało 4-6, co mi przypomniało mecz CAR- TOR z poprzedniego sezonu, gdzie z 1-4 wyciągła CAR na 5-4 w 3 tercji)
No ale nie piszę sobie tego tak, żeby był jakiś pamiętnik tylko chce "powiedzieć", że DAL powinno dziś wygrać. Bo w tym meczu słowo "rewanż" nabiera chyba jednak szczególnego znaczenia. Przynajmniej dla mnie...
Musze jeszcze pomysleć nad jednym ciekawym typem bo DAL oraz 2 mecze NBA już mam. Więc 2 duble będą- dziś musi być lekka stawka bo jest poniedziałek \:\) jednak dziś jest pon, a jakoś fart mi w pon. nie sprzyja.

Powodzenia i pozdr

Do góry
#1793568 - 20/11/2007 06:47 Re: NHL 07/08 [Re: Vader]
beholder Offline
member

Meldunek: 20/05/2005
Postów: 146
HEH
to jest ponoc forum hokejowe,najlwpszej ligi swiata,wielu tu eks'pertow jak i wiele meczy,wiec czy nie powinno mienic sie tu od roznosci pogladow i typow,a zawialo tu az odnosnikami az do dwuch spotkan z 7,troche malo jak na moj gust.
DALL-LAK tak wiec jesli o mnie chodzi,to moze LA ma recepte na gre z dallas,skoro trafialja kilkukrotnie w przeciagu paru minut,cos w tym jest,pozatym kings to dosc chimeryczna druzyna potrafiaca przegrac 5 meczy z rzedu a nastepnie nie przegrac tylez samo.
Wedlug mnie wysokie ryzyko,nie warete gry,jesli maja przegrac to zrobia to w najblizszych 2 meczach,pomijajac to dzisiejsze.
Aby nie byc monnotonny to:
NYR-NYI typ X
A to dlatego ze sa derby,wiec mecz bedzie spewnoscia na styku,a ze kurs na gospodarzy nieadekwatny,gdyz islandersi to druzyna mocno niewygodna zwazywszy,ze underowa a z taka maja do czynienia,wiec pozatym under bardzo mozliwy.

Do góry
#1793612 - 20/11/2007 07:19 Re: NHL 07/08 [Re: beholder]
Hans Offline
old hand

Meldunek: 21/09/2005
Postów: 721
Skąd: Górny Śląsk
Atlanta - Tampa Bay 1 oraz OT (1,52)

Błyskawice jak już koledzy dużo wcześniej zauważyli dostali wiatru w plecy i przeszli jak najgorsza burza po rywalach, niszcząc ich doszczętnie. Jednak każde błyskawice i niespokojna pogoda kiedyś ustają i myśle, że podobnie bedzie z drużyną z TB. Raczej nie poszaleją przez kolejne 6 dni, w których to zagrają aż 4 mecze i to z nie byle kim bo kolejno: ATL (W), NYR (D), CAR (W), NJD (D).
A więc błyskawice beda aż tak mocne i długotrwałe, aby stać je było na sparaliżowanie swoich rywali w 9 kolejnych meczach w reg. time ? Oj nie wierze...

Do góry
#1793685 - 20/11/2007 08:10 Re: NHL 07/08 [Re: lemex]
4rest Offline
addict

Meldunek: 11/12/2006
Postów: 427
Originally Posted By: lemex
Mimo to, że gram na Dallas w dniu dzisiejszym, to jednak mój optymizm jest umiarkowany. Widziałem przegrany przez Dallas mecz w LA 6:5OT i zaprawdę powiadam Wam, w cuda trzeba wierzyć, bo taki właśnie zdarzył się wtedy. Dallas mając wygrany mecz w ciągu paru minut zaprzepaściło swoją szansę i chłopcy zgarnęli ochłap w postaci punktu. 4rest, przeanalizuj statsy wielu ekip i dojdziesz do wniosku, że własna hala to nie zawsze atut i jeśli cokolwiek ma przechylać szalę za typem, to ja ten czynnik akurat odrzucam od razu. Mój typ w dniu dzisiejszym jest bardziej uwarunkowany chęcią "ustrzelenia" porażki LA w meczach wyjazdowych niż upatrywanie Dallas jako zdecydowanego faworyta.
Chodzi mi wlasna hale w tym pojedynczym przypadku. Pamietam ostatni mecz miedzy tymi ekipami. Zasnalem chwile po rozpoczeciu 3 tercji. Wstalem rano i pewien wygranej wchodze na strone. No i poraz pierwszy w zyciu "zalamalem" sie porazka \:p Taka przewage roztwonic i to jeszcze Modano musial doprowadzic do remisu \:\) Dlatego w dniu dzisiejszym licze na rewanz , a najlepiej to uczynic we wlasnej hali \:\) Mam nadzieje ze troszke jasniej sie wyrazilem teraz. Lemex znam magie NHL i dla mnie to jest bez roznicy czy zespol gra na wyjezdzie czy u siebie, jednak zdarzaja sie przypadki iz wieksza determinacja wsrod zawodnikow panuje gdy graja przed wlasna publicznoscia \:\)
Co tak malo ludzi wierzy w Tampe??? Jesli Ottawa mogla wygrywac tak dlugo to czemu BŁYSKAWICE nie moga??? Wierze iz dzisiaj rowniez mnie nie zawioda \:\) GO VINI GO \:\)

Do góry
#1793691 - 20/11/2007 08:14 Re: NHL 07/08 [Re: polskignom]
4rest Offline
addict

Meldunek: 11/12/2006
Postów: 427
Originally Posted By: polskignom
uwazaj z tym underem w NY, u Wyspiarzy zbliza sie czas na over i zbliza sie czas na porazke Rangersow. Takie male dywagacje ;\)

Ale zawsze moze wejsc under w 1 t. i over w calym meczu, choc akurat na to bym nie liczyl.
I wlasnie na to licze, ze wejdzie w 1 tercji a nie calym meczu, Rangersi ostatnio overowo wiec mozna powiedziec ze teraz moze byc under. Dla mnie zadne uzasadnienie. Nie patrze na staty tylko na bramke i na to ze to derby i w 1 tercji bramkarze moga nic nie wpuscic. PZDR

Do góry
#1793694 - 20/11/2007 08:18 Re: NHL 07/08 [Re: Vader]
4rest Offline
addict

Meldunek: 11/12/2006
Postów: 427
Originally Posted By: Vader
Originally Posted By: Vader

Można spróbować under 1,5 gola 1 ter. Skoro obie ekipy dość sporo strzelały to under na tercje a także na mecz może okazać się sukcesem.
pozdr


Originally Posted By: Vader
No ale MIN won, under 1,5 w 1 tercji i nawet under cały mecz...
Zysk jest \:\)
pozdr
No pewnie ze chodzilo mi o Ciebie \:\) Pomyslalem sobie ze moglem pomylic osoby ale nie udalo mi sie odszukac kto pisal to co przeczytalem \:p Czasem strasznie zakrecony jestem \:\) Rowniez nie patrzen na statystyki bo one nie graja \:p Czasem wypatrze sobie jakis zespol i gram. Do tej pory byli Rangersi, Minnesota... Jesli masz jakies inne zespoly u ktorych nie wykrylem underowego stylu gry w 1 tercji to podeslij. Moze cos uda sie zarobic na swieta wiecej ;\) PZDR

Originally Posted By: 4rest

PS. Zauwazylem Nivet , ze grasz rowniez liczbe bramek na piersza tercje. Czasem tak gralem, ale tylko na mniej goli. Przewaznie wybieralem New York R. mecze i szlo calkiem niezle, az sie cos zmienilo i zaczeli strzelac i tracic jak np z NJD po poltorej minuty juz 2 gole byly. Dla mnie obstawianie bramek jest wielka loteria bo skad mozna wiedziec czy bramkarz akurat bedzie robil za recznik czy za mur chinski. Jednak czasem mozna zaryzykowac a w szczegolnosci jak graja takie zespoly jak Minnesota czy Nowy York. Jesli ktos zaobserwowal inne zespoly , prosilbym o podanie nazw bo az tak dokladnie statystyk nie sledze. PZDR


Dużo tych cytatów...wiem ;\)
Ale być może chodziło Ci o mnie.
Ja zacząłem grać under 1,5 gola na 1 tercje jak powoli "wykrystalizowała" się sytuacja w sezonie. Zasadniczo gram duble. Choć czasami single też. A jak się uprę to i zagram sobie małą progresję. Wczoraj miałem dubla under 1,5 ter MIN+ LA Lakers -6. No i siadło \:\)
A co do wyboru meczu. Zasadniczo wybieram te ekipy, które tracą mało bramek. Naturalnie mają co najmniej dobrych bramkarzy- moim przekonaniu. Poza tym jak czasami patrze jakie mecze są danego dnia to czasami "widzę (czuję) under 1,5 na 1 ter na odległość". W tym sezonie zagrałem taki typ ok. 5-7 razy i za każdym razem weszło. Z czego chyba 3 mecze miałem 0 goli w 1 tercji. Więc póki mam nosa i wchodzi to gram. W poprzednim sezonie także "przecwyczyłem" ten typ. Ale nie pytaj czy opieram się na jakiś statsach bo się nie opieram \:\)

A co do dziśiejszych meczów NHL to już wczoraj widziałem typ na swoim dublu Dallas. Nie ma co się rozpisywać bo już wcześniej pisaliście.
Jedyne co napisze to może to że oglądałem mecz LAK-DAL. Grałem Dallas i zamykali mi dubla. Przed 3 tercja było 0-4 dla DAL. Właściwie już przysypiałem... wynik bezpieczny. Ale jednak rozbudziłem się jak zaczęły mnie dochodzić co chwila dzwięk syreny... Bo to nie był zwiastun dobrego wyniku dla mnie. Dawno takiego czegoś nie widziałem, żeby chyba w 5 czy 6 minut z wyniku 0-4 zrobić 5-4... ( ostatnio jakoś chyba Tor wygrywało 4-1 a ostatecznie przegrało 4-6, co mi przypomniało mecz CAR- TOR z poprzedniego sezonu, gdzie z 1-4 wyciągła CAR na 5-4 w 3 tercji)
No ale nie piszę sobie tego tak, żeby był jakiś pamiętnik tylko chce "powiedzieć", że DAL powinno dziś wygrać. Bo w tym meczu słowo "rewanż" nabiera chyba jednak szczególnego znaczenia. Przynajmniej dla mnie...
Musze jeszcze pomysleć nad jednym ciekawym typem bo DAL oraz 2 mecze NBA już mam. Więc 2 duble będą- dziś musi być lekka stawka bo jest poniedziałek \:\) jednak dziś jest pon, a jakoś fart mi w pon. nie sprzyja.

Powodzenia i pozdr

Do góry
#1793697 - 20/11/2007 08:22 Re: NHL 07/08 [Re: 4rest]
4rest Offline
addict

Meldunek: 11/12/2006
Postów: 427
Originally Posted By: 4rest
Originally Posted By: Vader
Originally Posted By: Vader

Można spróbować under 1,5 gola 1 ter. Skoro obie ekipy dość sporo strzelały to under na tercje a także na mecz może okazać się sukcesem.
pozdr


Originally Posted By: Vader
No ale MIN won, under 1,5 w 1 tercji i nawet under cały mecz...
Zysk jest \:\)
pozdr
No pewnie ze chodzilo mi o Ciebie \:\) Pomyslalem sobie ze moglem pomylic osoby ale nie udalo mi sie odszukac kto pisal to co przeczytalem \:p Czasem strasznie zakrecony jestem \:\) Rowniez nie patrzen na statystyki bo one nie graja \:p Czasem wypatrze sobie jakis zespol i gram. Do tej pory byli Rangersi, Minnesota... Jesli masz jakies inne zespoly u ktorych nie wykrylem underowego stylu gry w 1 tercji to podeslij. Moze cos uda sie zarobic na swieta wiecej ;\) PZDR

Originally Posted By: 4rest

PS. Zauwazylem Nivet , ze grasz rowniez liczbe bramek na piersza tercje. Czasem tak gralem, ale tylko na mniej goli. Przewaznie wybieralem New York R. mecze i szlo calkiem niezle, az sie cos zmienilo i zaczeli strzelac i tracic jak np z NJD po poltorej minuty juz 2 gole byly. Dla mnie obstawianie bramek jest wielka loteria bo skad mozna wiedziec czy bramkarz akurat bedzie robil za recznik czy za mur chinski. Jednak czasem mozna zaryzykowac a w szczegolnosci jak graja takie zespoly jak Minnesota czy Nowy York. Jesli ktos zaobserwowal inne zespoly , prosilbym o podanie nazw bo az tak dokladnie statystyk nie sledze. PZDR


Dużo tych cytatów...wiem ;\)
Ale być może chodziło Ci o mnie.
Ja zacząłem grać under 1,5 gola na 1 tercje jak powoli "wykrystalizowała" się sytuacja w sezonie. Zasadniczo gram duble. Choć czasami single też. A jak się uprę to i zagram sobie małą progresję. Wczoraj miałem dubla under 1,5 ter MIN+ LA Lakers -6. No i siadło \:\)
A co do wyboru meczu. Zasadniczo wybieram te ekipy, które tracą mało bramek. Naturalnie mają co najmniej dobrych bramkarzy- moim przekonaniu. Poza tym jak czasami patrze jakie mecze są danego dnia to czasami "widzę (czuję) under 1,5 na 1 ter na odległość". W tym sezonie zagrałem taki typ ok. 5-7 razy i za każdym razem weszło. Z czego chyba 3 mecze miałem 0 goli w 1 tercji. Więc póki mam nosa i wchodzi to gram. W poprzednim sezonie także "przecwyczyłem" ten typ. Ale nie pytaj czy opieram się na jakiś statsach bo się nie opieram \:\)

A co do dziśiejszych meczów NHL to już wczoraj widziałem typ na swoim dublu Dallas. Nie ma co się rozpisywać bo już wcześniej pisaliście.
Jedyne co napisze to może to że oglądałem mecz LAK-DAL. Grałem Dallas i zamykali mi dubla. Przed 3 tercja było 0-4 dla DAL. Właściwie już przysypiałem... wynik bezpieczny. Ale jednak rozbudziłem się jak zaczęły mnie dochodzić co chwila dzwięk syreny... Bo to nie był zwiastun dobrego wyniku dla mnie. Dawno takiego czegoś nie widziałem, żeby chyba w 5 czy 6 minut z wyniku 0-4 zrobić 5-4... ( ostatnio jakoś chyba Tor wygrywało 4-1 a ostatecznie przegrało 4-6, co mi przypomniało mecz CAR- TOR z poprzedniego sezonu, gdzie z 1-4 wyciągła CAR na 5-4 w 3 tercji)
No ale nie piszę sobie tego tak, żeby był jakiś pamiętnik tylko chce "powiedzieć", że DAL powinno dziś wygrać. Bo w tym meczu słowo "rewanż" nabiera chyba jednak szczególnego znaczenia. Przynajmniej dla mnie...
Musze jeszcze pomysleć nad jednym ciekawym typem bo DAL oraz 2 mecze NBA już mam. Więc 2 duble będą- dziś musi być lekka stawka bo jest poniedziałek \:\) jednak dziś jest pon, a jakoś fart mi w pon. nie sprzyja.

Powodzenia i pozdr
Ale cos namotalem. Tyle pisania na nic :/ W skrocie. TAk pomyslalem ze pomylilem osoby ale nie moglem sie doszukac tego wpisu \:\) Ja gram czasem na Rangersow i Minnesote ale jesli wypatrzyles jakies inne zespoly , grajace underowo na poczatku spotkania to napisz \:\) Moze cos sie wypatrzy dobrego \:\) Najlepiej takie zespoly co oddaja malo strzalow a bramkarze lapia wszystko ;\) Bede wdzieczny. PZDR

Do góry
#1793774 - 20/11/2007 09:59 Re: NHL 07/08 [Re: 4rest]
Vader Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 31/10/2007
Postów: 3584
Skąd: Galante peFFki
Troszke to cytowanie jest uciążliwe i mozna się zamotać.

Ale do rzeczy. W sumie to najważniejsza jest para meczu. Bo nawet jeśli jedna druzyna powiedzmy jest mocno underowa w 1 ter to przeciwnik zawsze może coś ustrzelić jako "overoviec". A co do drużyn. To zerknałem w moją historię zakładów w Bwin ( ostatnio z różnych względów tam gram) i zauważyłem, że ustrzeliłem undery głównie na MIN. Ale z przeciwnikiem raczej także nie bardzo "overowym". Choć warto zwrócić uwagę także na NYR, VAN, NYI, NJD.

A właśnie dzisiaj dałem under 1,5 na 1 ter NYR-NYI w Bwin było po 1,72. Choć najwyższy znalazłem na GB gdzie było po 1.81. Konfiguracja tych ekip dawała spore szanse na powodzenie. Zwłaszcza, że ostatnio jednak NYR czy NYI w meczach notowali overy.
Ale w historii znalazłem także inne pary meczu gdzie siadł mi under 1,5 na 1 ter. Np. PHO- SJS. Teraz już nie pamiętam czym się kierowałem dając to \:\)
W zeszłym sezonie ładnie do pewnego moemntach siadał ten under na meczach DET. Powiem więcej. Siadał dość często under 0,5 na tercje. Kurs w okolicach 5. W tym seoznie podjąłem chyba 4 próby na ten typ i powodzenie jedno. I w dodatku na live. Chyba 2 mecz ANAH, otwarcia w Londynie. dałem po 4 min 3 tercji bez gola po ok. 5. Wynik już został do końca 4-1.
No własnie zaczynając pisać trwają mecze...
NYR- NYI-- 0-0 w 1 ter. Można powiedzieć, że kurs 1,72 za free \:\)
Choć to jest hokej i nawet mając 0-0 na 1 min. przed końcem 1 ter może się skończyć się overem 1,5 \:\)
Niektórzy uznają to jako loterie... ktoś wyżej sugerował, żeby uważać. No ale uważać trzeba zawsze ;\)

Pytałeś czy nikt nie wierzy w Tampe. No ja wierze. I dałem delikatnie TBL ML po 1,95 w tryplu ( under na 1 ter już wszedł, NBA powoli też zmierza w kierunku undera więc może się uda).
Ale co do niektórych drużyn czasami mogę być mniej obiektywny ze względu, że komuś kibicuje. A kibicuje Błyskawicom.

powodzonka i pozdr

Do góry
#1794455 - 20/11/2007 21:12 Re: NHL 07/08 [Re: Vader]
4rest Offline
addict

Meldunek: 11/12/2006
Postów: 427
Nocka by nalezala do bardziej udanej gdyby Tampa dowiozla do konca wynik. Szkoda, szkoda, ale i tak nie jest zle. Na puchar Stanleya szansa nadal jest \:\)
Dzieki Vader za info \:\) Na pewno nie jedna 1 tercje wygramy \:\) Do uslyszenia wieczorem. Elo

Do góry
Strona 22 z 25 < 1 2 ... 20 21 22 23 24 25 >

Moderator:  rafal08 



Kto jest online
8 zarejestrowanych użytkowników (VVega, Sensei, 11kera11, Lukasz111, rafal08, latajaca_holenderka, Igor, Zaixi), 4378 gości oraz 4 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45047 Tematów
5582756 Postów

Najwięcej online: 4485 @ Dzisiaj o 00:31