Strona 5 z 5 < 1 2 3 4 5
Opcje tematu
#1798943 - 22/11/2007 07:01 Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [21 i 24 listopada 2007] [Re: Gedzo]
Gedzo Offline
enthusiast

Meldunek: 01/11/2001
Postów: 288
Originally Posted By: Gedzo
Anglia zagra systemem 4-5-1

Carson, Richards, Bridge, Campbell, Lescott, Barry, Wright-Phillips, Gerrard, Lampard, Joe Cole, Crouch

Czyli ubezpieczamy tyły a jak sie uda to cos może strzelimy. standard.


Anglia vs Chorwacja 2-3 FT! 4 Mercedesy zrobiły robote \:\)

Do góry
Bonus: Unibet
#1799015 - 22/11/2007 07:22 Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [21 i 24 listopada 2007] [Re: jarkow]
Piotruś Pan Offline
addict

Meldunek: 15/07/2002
Postów: 654
Skąd: Ostrzeszów
Ostatnia kolejka po prostu super trafiłem wszystko Chorwacja weliminowała Anglię jednak mercedesy podziałaly mobilizująco trafiłem remis naszej kadry Francji i zwycięstwo Grecji kurs 22,65 po prostu super do tego jeszcze Izrael pokonał Macedonię wiec dla mnie ta kolejka eliminacji na zakończenie po prostu swietna.
Nasza kadra zagrała świetny mecz z przereklamowaną Serbią szkoda że Finlandia nie wykorzystała sytuacji bo Portugalia w tych eliminacjach grala słabo i jeszcze na koniec usmiechneło sie szczęscie też pełno gwiazd z najlepszych klubów lecz nie ma zespolu. Finlandii naprawdę żal bo to ich najlepsze eliminacje w historii jeszcze tak swietnie sie nie prezentowali. Mecz naszej kadry był udany bardzo dobre powolania Leo Murawski, Zahorski, Wawrzyniak Fabianski Bąk i Lewandowski, Bronowicki Wasilewski zagrali bardzo dobrze. Szkoda Kosy ze nie wszedł w mecz dobrze a do tego nabawił sie kontuzji ale moim zdaniem po dzisiejszym meczu i wczesniejszych byłby u mnie pierwszym kandydatem do odpadniecia drugim chyba standardowo Rasiak, dobrze pokazał sie Matusiak jesli będzie grywał w Herenven to jakis miły prognostyk sie może dla niego szykowac. Podobają mi sie ci mlodziency z polskiej ligi i to ze nie mają kompleksów przed jakimis tam gwiazdami Serbii Portugalii czy innej kadry. Czasami mam wrażenie że Benhaker jeśli musiałby zagrać przeciwko klasowemu zespołowi nawet krajowym składem czy rezerwami wybrałby takich kandydatów którzy swoją grą zagwarantowali by mu korzystny rezultat. Graliśmy bez 7 podstawowych zawodników oznacza to że Leo ma jednak bogate zaplecze i nie ma sie czego obawiac losowania ani koszyka w którym sie znajdziemy. Pod kierownictwem tego Holendra nawet jak trafimy do grupy śmiwrci to jestem przekonany że jeśli nie awansujemy to rozegramy 3 solidne mecze cieszmy sie panowie wygralismy grupe mamy ciekawych zawodników i mądrego trenera ktory potrafi znaleźć zawodników z potencjałem piłkarskim super
Portugalia ma swoje gwiazdy za kilkadziesiat milionów każda my jesli ją mamy to ona warta jest ok 1 mln czasem 2 ale mamy zespół którego oni w tej chwili nie maja Pozdrowionka ide swiętować papa

Do góry
#1799029 - 22/11/2007 07:33 Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [21 i 24 listopada 2007] [Re: Piotruś Pan]
Radek Stepanek Offline
The worm

Meldunek: 15/04/2004
Postów: 6364
Skąd: Poznań
wychodzi wiec ze co innego piszesz tu a co innego grasz u buka,
bo wszystkiego nie trafiles ;\)

Do góry
#1799069 - 22/11/2007 07:56 Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [21 i 24 listopada 2007] [Re: Piotruś Pan]
Kibickr Offline
veteran

Meldunek: 27/06/2007
Postów: 1471
Originally Posted By: Piotruś Pan
Moje przewidywania na dzisiejszą ostatnią kolejkę eliminacji Euro 2008.
Serbia - Polska typ X.
Mecz zapowiada się bardzo ciezki na takiej błotnistej murawie to i bronić jak i atakować będzie bardzo trudno, w porównaniu z poprzednimi eliminacjami Leo dobrze zrobił iż tą 6 wysłal już do klubów i zagrają ci z bezposredniego zaplecza motywacji im nie zabraknie bo kazdy bedzie chciał zagrac jak najlepiej, bo kolejnej szansy może nie otrzymać tych terminów do finałowego turnieju bardzo mało więc każdy mecz się liczy. Remis jest prawdopodobny i w zasięgu kadrowiczów Benhakera.
Ukraina - Francja typ X
Jedni już awansowali drudzy chcą jak najszybciej skończyć te eliminacje nikt specjalnie nie będzie się nadwyrężał a z prespektywy Francji 4 koszyk jest jak najbardziej oczekiwany zresztą jak jest sie vicemistrzem Swiata to nie ma tak ogromnego znaczenia z którego koszyka będa losowani mecz trzeba rozegrac i juz Ukraina jak zremisuje na koniec eliminacji to to będzie dla nich niezły wynik tym bardziej że trzeba się będzie rehabilitować za porażkę z Litwinami.
Węgry-Grecja typ 2 Węgry nie grają najlepszej piłki już od kiedy ja tylko żyje nie pamiętam by byli zrobić komukolwiek krzywdę chociaż pokonali Italie w meczu towarzyskim, jednak jeśli Grecja zagra nawet 2 składem to powinna Węgry pokonać bo im bliżej do Malty niż nawet do Bośni, niczego Maltańczykom nie ujmując moim zdaniem sie poprawili w stosunku do poprzednich eliminacji zdobyli jakies tam punkty. Grecja zakończy te eliminacje zwycięstwem.
Anglia -Chorwacja może piłkarze z Bałkanów sie zmobilizują na mecz z Anglikami bo Macedonie to sobie pokpili i pewnie przepili nie chciało im sie grać jednak Anglia wyzwala większą motywacje może też oszczędzali siły na ten mecz. Chorwacja jest w stanie wygrac z kazdym tylko musza chcieć ta druzyna zawsze mi sie podobala jest groźna i nieobliczalna w poprzednich eliminacjach dwukrotnie Szwedów ograła wieć remisik mi tu pasi jedni i drudzy będą zadowoleni
Słowenia -Bulgaria no bet zarówno 1X jak X2 prawdopodobne
Izrael - Macedonia typ 1
Portugalia - Finlandia typ 2 0:1 liczę na niespodziankę może sie tym Finom uda osiągnąc korzystny wynik i przy dobrej defensywie strzelić brameczkę Portugalii wtedy przy remisie w Belgradzie awans Finlandii Portugalia by sie skitrała jakby nie awansowali.


To są typki Piotrusia Pana \:\) Kobay \:\) Więc ok!

Do góry
#1799110 - 22/11/2007 08:49 Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [21 i 24 listopada 2007] [Re: Piotruś Pan]
Igor Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 16/11/2004
Postów: 5673
Originally Posted By: Piotruś Pan
Finlandii naprawdę żal bo to ich najlepsze eliminacje w historii

A mi Finlandii wcale nie żal. Na prawdę żal mi Serbii.

Do góry
#1800217 - 22/11/2007 23:35 Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [21 i 24 listopada 2007] [Re: Igor]
Piotruś Pan Offline
addict

Meldunek: 15/07/2002
Postów: 654
Skąd: Ostrzeszów
Wracając do ostatniej kolejki eliminacji najwieksza niespodzianką jest odpadnięcie Anglii Guus Hiddink utrzymał miano trenera któremu kolejna drużyna zawdzięcza awans szacunek dla Chorwacji i Izraela które w sumie wspólnie zabrały 8 pkt w tych rozgrywkach szczególnie Anglicy będą rozpamiętywać porażkę z Chorwacją na swoim boisku i remis z Izraelem w Tel Avivie gdyby tam zdobyli 3 pkt mieli by awans. Na mjejscu trenera Anglii to niespecjalnie dziś kwapił bym sie by wyjść chociażby po zakupy lub otworzyć gazetę. Największym błędem Mclarena było jednak to że nie potrafił wykorzystać potencjału graczy jakich miał w kadrze. Anglia zawsze nieszczególnie grała w eliminacjach, jednak wystarczało to do awansu, aż mi sie wierzyć nie chce że Anglii zabraknie na ME, mimo to uważam że zasłużenie odpadli, ponieważ w pierwszej i ostatniej fazie eliminacji grali słabo.
Drugim takim zespołem była w tych eliminacjach Portugalia,grali słabo przez całe eliminacje od początku do samego końca prześlizgneli sie po Finlandii w ostatnim meczu i dzis cieszą się ze te eliminacje są skończone i doczłapali się do
Euro 2008. Scolari też nie potrafi pracować z tymi zawodnikami nie widać zespołu sa lepiej lub gorzej prezentujące się indywidualności.
Ponizej swoich mozliwości zagrała też Dania, Ukraina i Serbia ta ostatnia jest strasznie przereklamowana, nie grają tak dobrze jakby wskazywał skład pełen dobrych zawodników.
Moim zdaniem niespodzianką tych eliminacji były drużyny Finlandii Szkocji i Izraela które też bardzo długo liczyły się w stawce o awans jednak dla kogoś musiało zabraknąć miejsca w tych finałach. Dobrą postawą przynajmniej z silnymi rywalami promowała się Irlandia Pln gdzie ich zawodnik został najskuteczniejszym strzelcem tych eliminacji.
Najłatwiejszą przeprawę przez eliminacje miały z pewnościa Niemcy i Czechy, którzy nie dali szans pozostałym rywalom w grupie.
Z punktu bukmacherskiego dla mnie te eliminacje były przecietnie przewidywalne, były z 2 takie kolejki że kursy nie nadawały się wogóle do grania, poza tym dużo ludzi gra w zakładach mimo wszystko to i kursy na niektóre mecze były obniżone do granic możliwości, trzeba wiecej meczy przez to typować ogólnie nie było aż tak strasznie, w środkowej częsci eliminacji sporo niespodzianek było jak np Armenia - Polska 1:0 Szwecja- Hiszpania 2:0 Irlandia - Czechy 1:1 Walia -Czechy 0:0 itd.
Od wrzesnia kolejne eliminacje do MŚ więc ciekawych spotkań nie zabraknie to tyle pozdrawiam

Do góry
#1804322 - 24/11/2007 18:02 Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [21 i 24 listopada 2007] [Re: Piotruś Pan]
Baqu Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 28/09/2004
Postów: 26931
Skąd: ‎Mindfields
http://www.sport.pl/sport/1,65025,4701818.html

ciekawe, czy to prezes odmówił, czy jednak piłkarze chcieli by je dostać : >

Do góry
Strona 5 z 5 < 1 2 3 4 5

Moderator:  Akhu, Biszop 



Kto jest online
1 zarejestrowanych użytkowników (rafal08), 2183 gości oraz 11 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45044 Tematów
5581195 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49