Strona 2 z 2 < 1 2
Opcje tematu
#1857906 - 15/12/2007 09:12 Re: 17 kolejka Bundesligi 14.12. - 16.12 [Re: AL_Capone]
WERDER12 Offline
addict

Meldunek: 24/05/2005
Postów: 552
Skąd: buten un binnen
Originally Posted By: AL_Capone
Werder co sie dzieje z Carlosem Alberto ? przed sezonem klub
go kupil za 5 mln czy mi cos umknelo ?


Werder kupila go za 8,5 mln.
Co tu o nim pisac,moze tyle,ze w srode zameldowal sie chory,nie przyszedl na trenig,dzien wczesniej widziano go jak balowal,nie jest polowany do kadry na mecz z Leverkusen.
W/mnie niema ochoty do grania w Werderze,bo to nie on zasadzil czy chce tutaj grac,tylko grupa inwestorow MSI ,do ktorej on nalezy,poprostu zostal sprzedany tam gdzie placili najwiecej.

Do góry
Bonus: Unibet
#1857910 - 15/12/2007 09:21 Re: 17 kolejka Bundesligi 14.12. - 16.12 [Re: AL_Capone]
bitnap Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/09/2007
Postów: 40246
kupili go za 8 baniek, ostatnio blysnal tym, ze pobil sie z Sanogo na treningu \:D

sprawa jest dziwna, bo jesli dobrze kojarze, chlopak pare miesiecy temu zaslabl i trafil do szpitala, od tej pory praktycznie nie istnial dla Werderu ... rzekomo tez ma jakies problemy ze snem, co sie przeklada na calkowita nieprzydatnosc dla zespolu

Do góry
#1857922 - 15/12/2007 09:34 Re: 17 kolejka Bundesligi 14.12. - 16.12 [Re: WERDER12]
rene Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 25/01/2006
Postów: 1711
Skąd: Gdansk
WERDER12 - Aptekarze są w formie, a "wydaje się", że są
To, że przeciwnicy teoretycznie słabsi i w dodatku w dołku, to prawda, ale to nie zmienia faktu - w każdym razie ja będę tej wersji się trzymać \:D

Nie udało mi się, niestety, złapać w necie meczu w LM, widziałem tylko skróty, więc muszę polegać na Twojej relacji

Zgadzam się co do tego, że póki co Werder zrobił mistrzostwo świata, a przy dobrych wiatrach może być pierwszy na półmetku
Więcej optymizmu \:D
Niestety, ale obrona, która wcześniej była bardzo silna, w tym sezonie to jest dramat. Wystarczy popatrzeć, co wyprawiają zawodnicy ( mój "faworyt" to Naldo ) oraz na tabelę, a ta nie kłamie.
Nie jestem też pewien, czy Werderowi abstynęcie są do zastąpienia, szczególnie napastnicy. Na Klasnica bym jeszcze nie liczył, Hunt - sorry, 2 Bundesliga. Rosenberg i owszem, choć on trochę zepchnięty wcześniej na drugi to, i trudno powiedzieć, jak się zaprezentuje

Ja bym nie przywiązywał szczególnej uwagi do wieku Aptekarzy, choćby z tego powodu, iż w poprzednim sezonie "gówniarze" ze Stuttgartu wygrali ligę, a Werder pokonali 2 razy
Ten typ "Koskiego" 2DNB \:D wydaje się całkiem dobry i moim zdaniem lepszy od tego handi, który on sam podał \:D

Są dwa ale
Pierwsze to H2H, a drugie to to, że Aptekarze to jest zespół, który takich serii raczej nie notuje i zawsze mozna go podejrzewać o wpadkę i to wtedy, gdy nikt tego się nie spodziewa.
Ponadto Werder ma 7-0-1 u siebie i kto wie, czy na bezdechu nie pojedzie dalej
1 czy 2?
Za cholerę nie wiem, nie gram

Do góry
#1857939 - 15/12/2007 09:50 Re: 17 kolejka Bundesligi 14.12. - 16.12 [Re: rene]
Koski Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 11/08/2005
Postów: 3988
Skąd: BayArena
15/12 15:30 Werder Bremen - Leverkusen

Werder Brema - Bayer Leverkusen to spotkanie, które bez ogródek można nazwać szlagierem 17. kolejki Bundesligi. Obydwa zespoły zajmują czołowe miejsca w lidze i sobotnie widowisko powinno być bardzo zacięte i emocjonujące.

Werder w poprzedniej kolejce przegrał wyjazdowe spotkanie z Hannoverem 3 do 4. Podopieczni Thomasa Schaafa w tabeli zajmują pozycję wicelidera, tracąc do pierwszego Bayernu – 2 punkty.
Bayer Leverkusen w 16. kolejce poradził sobie bezproblemowo z Hansą Rostock (3:0). Aptekarze w tabeli są na 4. miejscu z dorobkiem 30 punktów, do lidera podopieczni trenera Skibbe tracą 5 oczek.
Historia wzajemnych spotkań na stadionie w Bremie w roli faworyta stawia gospodarzy, którzy legitymują się bilansem 13-12-2. W poprzednim sezonie padł wynik 2:1 dla ekipy Thomasa Schaafa.
W dzisiejszym meczu w zespole Werderu nie zobaczymy Boenischa (2 spotkania w tym sezonie; 0 bramek/0 asyst), Wome, Baumanna (11; 0/0), Owomoyeli, Sanogo (12; 7/3), Fringsa (3; 0/1), Hugo Almeidy (13; 7/2), Niemeyera (2; 1/0). Jak widać osłabienia w ekipie dowodzonej przez Thomasa Schaafa są dość poważne. Aptekarze będą musieli sobie poradzić bez Schweglera (4; 0/0), Vidala (11; 1/3), Schneidera (6; 0/4) i Papadopulosa (7; 0/0).
W bardzo wysokiej formie są obydwa zespoły. Bayer Leverkusen wygrał 5 ostatnich spotkań! Werder na własnym boisku gra najlepiej ze wszystkich 18 drużyn Bundesligi. Bilans 7-0-1, uzyskany w tym sezonie robi wrażenie. W ekipie Werderu, w spotkaniu z Bayerem wystapi duet napastników Rosenberg (14; 4/5) – Klasnic (2; 0/0). Osłabienie w postaci braku Hugo Almeidy i Sanogo wydaje się być bardzo poważne, gdyż obydwaj zawodnicy w tym sezonie zdobyli w sumie 14 bramek.
Wielokrotnie pisałem o tym, jak wyśmienicie wygląda w tym sezonie gra Leverkusen. Do składu drużyny wraca Barbarez, który w ostatniej kolejce nie wystąpił. Uważam, że Bayer w sobotnim spotkaniu zdobędzie co najmniej 1 punkt. W związku z tym zdecydowałem się na typ: Leverkusen (+0,5) po kursie 1.85. Mam nadzieję, że Bayer stanie na wysokości zadania i zagra na 110% swoich możliwości!!!
Typ: 2(+0,5) kurs: 1.85 stawka: 2/10

Do góry
#1858008 - 15/12/2007 11:40 Re: 17 kolejka Bundesligi 14.12. - 16.12 [Re: Koski]
Koski Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 11/08/2005
Postów: 3988
Skąd: BayArena
Arminia Bielefeld - Stuttgart

Bardzo ciekawie zapowiada się spotkanie Arminii Bielefeld z aktualnym Mistrzem Niemiec - VfB Stuttgart. Arminia przegrała 3 ostatnie mecze, a po ostatniej, bardzo dotkliwej przegranej z Borussią Dortmund (1:6) z pracą pożegnał się trener Ernst Middendorp. Jego miejsce zajął jego asystent - Detlev Dammeier. Drużyna Artura Wichniarka w tabeli jest na miejscu 15. z 15 punktami na koncie. VfB Stuttgart jest ostatnio w dość dobrej formie. W poprzedniej kolejce zespół Armina Veha wygrał z Wolfsburgiem 3:1. Jednak pozycja 8. to wciąż poniżej oczekiwań kibiców, trenera i całego zespołu. Drużyna Mistrza Niemiec ma do Bayernu stratę 10 oczek.
Bilans wzajemnych spotkań w Bielefeld (7-3-5) przemawia na korzyść gospodarzy. W poprzednim sezonie wygrał jednak Stuttgart 3:2.
W dzisiejszym meczu w zespole gospodarzy zabraknie podstawowego bramkarza – Haina (14 spotkań w tym sezonie), Bollmanna (10 spotkań w tym sezonie; 0 bramek/0 asyst), Mijatovica (8; 0/0) oraz Langkampa (13; 0/0). VfB Stuttgart będzie natomiast osłabiony brakiem Becka (5; 1/1), Cacau (12; 3/2), Khediry (14; 1/ 2) i Gomeza 12; 7/0).
Faworytem spotkania będą gośćie ze Stuttgartu. Arminia straciła podstawowego bramkarza – Haina, którego zmiennik – Fernandez wpuścił w ostatnim meczu 6 bramek. Dammeier skorzysta raczej z podobnego ustawienia (4-2-3-1), jakie stosował Middendorp. Nie spodziewałbym się z jego strony żadnych innowacji.
W ataku Stuttgartu zobaczymy duet Ewerthon (10; 1/1) – Marica (14; 2/2). Zespół Stuttgartu powinien to spotkanie wygrać. Arminia w ostatnich 10 meczach zdobyła tylko 5 punktów, co jest najgorszym wynikiem w Bundeslidze. Argumentem, który przekonuje mnie do gry na Stuttgart jest dość wysoki kurs (2.00). Arminii potrzebna jest przerwa, aby zespół znalazł nowego trenera i przeanalizował swoją fatalną grę.
Typ: 2


Hertha Berlin - Bayern Munchen

.Bayern Monachium, który miał nokautować kolejno rywali, złapał zadyszkę. Bawarczycy w ostatniej kolejce zremisowali na własnym stadionie 0:0 z zespołem MSV Duisburg. Ten wynik można uznać za sensację, ale potwierdzenie, że forma Bawarczyków na razie do najwyższych nie należy. Zespół jest nadal liderem w tabeli z 2 punktami przewagi na drugim w tabeli Werderem. Ich sobotni rywal 0 Hertha Berlin nie może zaliczyć tej rundy do udanych. Zespół zajmuje dopiero 12. miejsce w tabeli (19 punktów), a w ostatniej kolejce, klub zes tolicy przegrał z Nurnberg 1 do 2.
Bilans (7-11-6) wzajemnych spotkań, na Olympiastadion w Berlinie, pomiędzy sobotnimi rywalami nie wyjaśnia dokładnie, kto lepiej czuje się na tym obiekcie. Jedni zwycięstwo więcej od Herthy, ma jednak zespół z Bawarii. W poprzednim sezonie górą był zespół z Monachium, który wygrał w Berlinie 3 do 2.
W ekipie gospodarzy z Berlina w dzisiejszym meczu nie zobaczymy Lucio (8; 1/3), Eberta (15; 1/1) oraz Müllera (1; 0/0). Zespoł Bayernu dowodzony przez Ottmara Hitzfelda będzie musiał sobie poradzić bez Kahna, Sagnola, Lucio, Altintopa i Jansena.
Wydarzeniem tygodnia było zawieszenie przez Bayern Monachium bramkarza – Olivera Kahna. Zawodnik nie wystąpi w meczu z Herthą i zapłaci ponadto 25 tysięcy Euro kary. Podobno sprawa potoczyła się o to, że utytułowany golkipera skrytykował postawę Riery'ego i Toni'ego, którzy według niego za mało angażowali się w grę zespołu. Ottmar Hitzfeld miał również sprzeczkę z Willym Sagnol'em, który nie może wywalczyć sobie miejsca w składzie Bawarczyków i wyraził chęć odejścia z zespołu. Jak widać sytuacja w Bayernie jest napięta. Forma w otatnich meczach jest daleka od tej, jaką zawodnicy Hitzfelda prezentowali na początku sezonu i już spekuluje się o tym, kto latem może zająć miejsce dotychczasowego trenera Bawarczyków. Były gracz Bayernu - Stefan Effenberg w tej roli widzi Armina Veha. Wracając do sobotniego meczu, to faworytem będą goście, którzy do tej pory na wyjazdach zgromadzili aż 17 punktów. Zespół z Berlina przegrał 3 ostatnie mecze i widać, że trener Favre nie może poukładać zespołu, który prezentuje się bardzo chimerycznie. Zespół Bayernu ma coś do udowodnienia kibicom i działaczom. Po ostatnim meczu na Allianz-Arena słychać było przeraźliwe gwizdy. Ale trudno się dziwić kibicom, skoro przed sezonem na transfery wydano 75 milionów Euro. Od takich gwiazd, jak Ribery, Klose czy Toni oczekuje się dużo. Zawodnicy mają coś do udowodnienia kibicom, wygrana powinna cofnąć słowa Kahna na dalszy plan. Bayern po ewentualnej wygranej z Herthą utrzyma fotel lidera. Kurs na zwycięstwo Bawarczyków wynosi 1.75 i jest to bardzo zachęcająca opcja. Miejmy nadzieję, że Bayern zagra dobre spotkanie i Hertha przegra 4 mecz z rzędu. Prawdopodobnie porażka Herthy sprawi, że trener ekipy z Berlina zadrży o swoją posadę.
Typ: 2

Schalke 04 - Nurnberg

Faworytem spotkania Schalke 04 – Nurnberg FC jest bez wątpienia zespół gospodarzy. Podopieczni Mirko Slomki w poprzedniej kolejce zremisowali na wyjeździe z Eintrachtem Frankfurt 2:2. Zespół z Gelsekirchen zajmuje obecnie 7. miejsce w tabeli. Drużyna sponsorowana przez Gazprom ma w dorobku 26 punktów, tracąc do lidera 9 oczek. Zespół Nurnberg w tym sezonie spisuje się nie najlepiej. W poprzedniej kolejce jednak, drużyna stanęła na wysokości zadania i pokonała na własnym obiekcie Herthę Berlin 2:1. Jednak 14. pozycja w tabeli i tylko 15 punktów w dorobku to wynik poniżej oczekiwań sympatyków drużyny prowadzonej przez Hansa Meyera.
Bilans (10-7-4) wypada na korzyść gospodarzy, którzy ostatni raz na własnym stadionie nie zdobyli kompletu punktów z Nurnberg w 2002 roku. W poprzednim sezonie Niebiescy wygrali 1:0.
W dzisiejszym meczu w ekipie Mirko Slomki nie wystąpią Grossmüller (7; 1/0), Varela, Abel i Pander (9; 1/3). Zespoł Nurnberg będzie sobie musiał poradzić bez Jacobsena (1; 0/0), Spiranovica (5; 0/1), Pinoli (3; 0/0) i Vittka (4; 0/0).
W dzisiejszym meczu nie powinno być niespodzianki i zespół z Veltins-Arena sięgnie po 3 punkty. Gospodarze awansowali do 2. rundy Ligi Mistrzów, co było dla nich szczególnie ważne. Trener Slomka nie kryje wielkiego zadowolenia z tego faktu i mówi, że jest zachwycony awansem i jego drużyna będzie chciała w Lidze Mistrzów osiągnąć jak najwięcej. Ostatni mecz na własnym stadionie będzie okazją do małej fety. Schalke, spotkanie powinno wygrać, ponieważ zespół zajmuje na razie dość odległe, jak na aspiracje Niebieskich, 7. miejsce. Wygrana zapewni gospodarzą utrzymanie kontaktu z czołówką. Rywal – Nurnberg jest słaby. Podopieczni Hansa Meyera w tym sezonie na wyjeździe zdobyli tylko 5 punktów. Schalke wystąpi w najsilniejszym składzie.
Kurs 1.45 jest niski, ale typ ma dużą szansę powodzenia.
Typ: 1

Werder Bremen - Leverkusen 2(+0,5) @ 1.85 2/10

Schalke 04 - Nurnberg 1 @ 1.45 6/10

Hertha Berlin - Bayern Munchen 2 @ 1.75 3/10

Arminia Bielefeld - Stuttgart 2 @ 2.00 3/10

Do góry
#1858185 - 15/12/2007 18:55 Re: 17 kolejka Bundesligi 14.12. - 16.12 [Re: Koski]
rene Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 25/01/2006
Postów: 1711
Skąd: Gdansk
No jak widzę, ze Koski po nocach nie śpi, by napisać nam analizy i zatypować, za co należy mu się bez wątpienia

Teoretycznie tak to powinno wyglądać w opisanych spotkaniach, tyle tylko, że to jest Bundesliga i tak być nie musi....
Choć jak pisałem wcześniej - w tym sezonie dość przewidywalna

Jeśli chodzi o mnie, to mam wątpliwości co do spotkania w Berlinie
Niby Bayern powinien tam wygrać, aczkolwiek typ oparty jest bardziej na poboznych życzeniach i przekonaniu o wielkości, wszak kasy trochę wydali, itp.

Prawda wygląda jedeak tak, że w ostatnim czasie Wielki Bayern brzmi trochę jak dobry kawał, bo Bawarczycy są zupełnie pod formą, a 6 ostatnich meczach udało im się trafic do siatki rywali raptem czterokrotnie
Nie najlepiej tam się dzieje, a tym samym kurs wystawiony przez bukmacherów wywołuje tylko moje politowanie i uśmiech
Hertha co prawda prezentuje się mizernie, Bayern za bardzo jej nigdy nie leżał
Nie zmienia to faktu, że po tym kursie grać na Bayern najzwyczajniej w świecie się nie opłaca

Do góry
#1858213 - 15/12/2007 19:18 Re: 17 kolejka Bundesligi 14.12. - 16.12 [Re: rene]
wer890 Offline
addict

Meldunek: 20/11/2007
Postów: 579
Typ po marnym kursie ale mysle ze warto dac na podbicie
Werder - Leverkusen ( 0;1)x 2 1.3
Jak juz pisano popularni aptekarze sa w bardzo dobrej formie , na dotatek jak wiadomo Werder gral w Grecji i moze odczuwac trudy podrozy , wedlug mnie jezeli aptekarze przegraja to nie powinni przegrac az dwoma bramkami , przy ich ostatnio dobrze funkcjonujacej obronie wydaje mi sie to malo mozliwe .

Do góry
#1858618 - 15/12/2007 22:19 Re: 17 kolejka Bundesligi 14.12. - 16.12 [Re: Koski]
Szczypior Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/07/2005
Postów: 8998
Skąd: TomaszówLub/Wrocław
Originally Posted By: Koski
Originally Posted By: WERDER12


Dla zabawy stawiam 10/10 ,ze nasz kolega Koski ;\) w tym meczu zagra 2 (0)



Myślałem nad tym , ale chyba zadowole sie typem na Bayer w zdarzeniu Werder-Leverkusen 2 (handicap 0:1/2)@1.75. Ale z drugiej strony pewnie na jednym kuponie dam (0)2 lub moze nawet czystą 2 !!!


\:D

nie tylko on ;\)

Do góry
#1858620 - 15/12/2007 22:22 Re: 17 kolejka Bundesligi 14.12. - 16.12 [Re: Szczypior]
Koski Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 11/08/2005
Postów: 3988
Skąd: BayArena
Szczypior nie chwaliłeś się, że pracujesz dla bets... Co do większości spotkań, mamy odmienne zdanie

Do góry
#1858621 - 15/12/2007 22:22 Re: 17 kolejka Bundesligi 14.12. - 16.12 [Re: Szczypior]
Szczypior Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/07/2005
Postów: 8998
Skąd: TomaszówLub/Wrocław
wczoraj pisałem, yy znaczy dziś skrobalem jak wróciłem o 6 rano zapowiedzi, ale niestety mi się przysneło i wszystko się upaprało \:\(

Rene a ja ? piwo?

szyrs ;\)
najlepszejszego
duży rośnij :]

Do góry
#1858623 - 15/12/2007 22:23 Re: 17 kolejka Bundesligi 14.12. - 16.12 [Re: Koski]
Szczypior Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/07/2005
Postów: 8998
Skąd: TomaszówLub/Wrocław
Originally Posted By: Koski
Szczypior nie chwaliłeś się, że pracujesz dla bets... Co do większości spotkań, mamy odmienne zdanie


Koski ;\)

Zagarnął mnie o.pl. ;\)

Ale o to chodzi przecież, bo to stwarza pole do polemiki
jeszcze jak bym tyle nie pił

ale co zrobić
życie gwałci rzyć ;\)

Do góry
#1858628 - 15/12/2007 22:26 Re: 17 kolejka Bundesligi 14.12. - 16.12 [Re: Szczypior]
Koski Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 11/08/2005
Postów: 3988
Skąd: BayArena
Ja dzisiaj/jutro nie wiem, kiedy wrzuce analizy na jutro, bo dzisiaj trzeba coś jednak wypić, bo człowiek nie wielbłąd...

Do góry
#1858638 - 15/12/2007 22:32 Re: 17 kolejka Bundesligi 14.12. - 16.12 [Re: Koski]
Szczypior Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/07/2005
Postów: 8998
Skąd: TomaszówLub/Wrocław
Originally Posted By: Koski
Ja dzisiaj/jutro nie wiem, kiedy wrzuce analizy na jutro, bo dzisiaj trzeba coś jednak wypić, bo człowiek nie wielbłąd...


panowie

bo to się powoli robi nie koło niemczuchowe

ale wzajemnej adoracji alkoholowej

Cószz

Koski
Rene
Werder

cium ;\)

Do góry
#1861289 - 16/12/2007 20:51 Re: 17 kolejka Bundesligi 14.12. - 16.12 [Re: Szczypior]
_zvonimir_ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/04/2007
Postów: 6833
Skąd: Silesia

TSV 1860 - Erzgebirge Aue TSV @1.73 5/10 stanjames

Niezwykle ciekawym spotkaniem na niemieckich boiskach będzie konfrontacja monachijskich Lwów z Erzgebirge Aue. Gospodarze zakończą tą rundę w minorowych nastrojach - to nie tak miało przecież być! Zwiększony budżet i sztucznie napompowane oczekiwania długo oczekiwanego powrotu do Bundesligi okażą się płonne i daremne. Mimo, że strata do czołówki nie jest zbyt duża, bo wynosi tylko 4 punkty to jednak trzeba będzie bardzo dużo szczęścia, by znaleźć się na koniec sezonu na upragionym pudle. By to się w ogóle miało ziścić dzisiejszy mecz trzeba kategorycznie wygrać, bo przy sprzyjającym zbiegu okoliczności rundę TSV może zakończyć nawet na 4 miejscu, w przypadku gdyby Koln i Greuther Furth straciły punkty. Aue czeka ciężka walka o utrzymanie - na chwilę obecną zajmują 15 miejsce z punktem straty do Augsburga. Ale w stolicy Bawarii jeszcze nigdy nie wygrało, ostatnie i jedyne 3 mecze zakończyło dwoma porażkami i jednym remisem. Nie wróżę im dzisiaj zdobyczy punktowej, bo przy fatalnym bilansie gier na wyjazdach 1-0-7 bramki 8:18 ciężko nie stawiać TSV w roli zdecydowanych faworytów. Na 2 ligę gospodarze skład mają wyśmienity, ale jak to często bywa nazwiska nie grają i niezgranie zespołu procentuje w mnóstwie straconych w głupi sposób punktów... Jedynka po tak dobrym kursie jest dla mnie jednym z głównych typów i oby było to pewne i przekonujące zwycięstwo.

Do góry
#1861316 - 16/12/2007 20:59 Re: 17 kolejka Bundesligi 14.12. - 16.12 [Re: _zvonimir_]
vonseb Offline


Meldunek: 17/04/2002
Postów: 8948
Skąd: Kraków
Ten mecz to akurat 2 liga ale nawiazujac do tego meczu to kurs piekny na TSV, ale Monachium dzis mocno oslabione bez: Di Salvo, Goektan, Schroth, Szukala,Bender.

Do góry
#1861362 - 16/12/2007 21:10 Re: 17 kolejka Bundesligi 14.12. - 16.12 [Re: _zvonimir_]
_zvonimir_ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/04/2007
Postów: 6833
Skąd: Silesia
Hansa Rostock - VFL Bochum Hansa DNB @1.66 4/10 bet365

Drugim meczem, który mnie zainteresował z ligi naszych zachodnich sąsiadów jest spotkanie Hansy Rostock z Bochum. Gospodarze są wg ekspertów obok Duisburga pewniakiem do spadku w tym sezonie, ale nie przekreślałbym ich szans tak szybko. Zostało jeszcze 18 meczy, których z pewnością nie oddadzą zbyt łatwo. Dzisiaj czeka ich mecz z przedstawicielem Zagłębia Ruhry - VFL Bochum. Gospodarze przegrali ostatnie 3 spotkania nie strzelając ani jednej bramki - inaczej radzą sobie goście - bramki strzelają, ale punkty zdobywają głównie na swoim stadionie. Ich wyjazdowa postawa 2-0-7 bramki 7:12 nie jest zbyt optymistyczna. W przypadku wygranej gospodarzy opuszczą strefę spadkową i zepchną w nią Norymbergę. Hansa zagra w najsilniejszym składzie i powinnna powalczyć (skutecznie) o piąte w sezonie zwycięstwo. Idealną opcją będzie chyba typ na DNB, bo wynik będzie zdecydowanie na styku i asekuracja może pomóc.

Do góry
#1861367 - 16/12/2007 21:11 Re: 17 kolejka Bundesligi 14.12. - 16.12 [Re: vonseb]
_zvonimir_ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/04/2007
Postów: 6833
Skąd: Silesia
Originally Posted By: vonseb
Ten mecz to akurat 2 liga ale nawiazujac do tego meczu to kurs piekny na TSV, ale Monachium dzis mocno oslabione bez: Di Salvo, Goektan, Schroth, Szukala,Bender.



oczywiście, że 2 liga, ale nie było sensu zakładać dla jednego spotkania nowego tematu ;\)

Do góry
#1862683 - 17/12/2007 01:53 Re: 17 kolejka Bundesligi 14.12. - 16.12 [Re: _zvonimir_]
_zvonimir_ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/04/2007
Postów: 6833
Skąd: Silesia
TSV 5-0 Erzgebirge Aue ;\) po takim kursie taki wynik ;\) miodzio

Do góry
#1862926 - 17/12/2007 02:53 Re: 17 kolejka Bundesligi 14.12. - 16.12 [Re: _zvonimir_]
_zvonimir_ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/04/2007
Postów: 6833
Skąd: Silesia
Hansa Rostock 2-0 VFL Bochum

Do góry
Strona 2 z 2 < 1 2

Moderator:  Akhu, Biszop 



Kto jest online
6 zarejestrowanych użytkowników (Akhu, igea23, alfa, ElNinho[mmdea], Szuman, Irek), 3592 gości oraz 9 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45044 Tematów
5580263 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49