Strona 16 z 18 < 1 2 ... 14 15 16 17 18 >
Opcje tematu
#1810990 - 27/11/2007 03:33 Re: BRITISH CLUB - II EDYCJA, Propozycje, uwagi, zapisy... [Re: konstruktor1]
Killa Boom Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 21/01/2005
Postów: 1711
Skąd: Świdnica
Originally Posted By: konstruktor1
Za

na razie 9-0

Tabele zrobie jutro albo w srode bo dzis jeszcze nocka w pracy.

Mam pytanie. Niestety od stycznia nie bede mogl juz prowadzic konkursu. Kto chcialby przejac ode mnie paleczke? Caly grudzien jeszcze poprowadze bezproblemowo.

Pozdrawiam




Jeśli komuś na tym wybitnie nie zależy to mogę się tego podjąć \:\)

Do góry
#1811484 - 27/11/2007 07:19 Re: BRITISH CLUB - II EDYCJA, Propozycje, uwagi, zapisy... [Re: Killa Boom]
SOUDAL Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 27/12/2002
Postów: 1963
za

ps. zalezy wibitnie wszystkim zapewne , prowadzisz od stycznia zostales wybrany jednoglosnie ;\)

Do góry
#1823526 - 01/12/2007 20:17 Re: BRITISH CLUB - II EDYCJA, Propozycje, uwagi, zapisy... [Re: SOUDAL]
Ignorator Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/10/2005
Postów: 3789
Skąd: .::Destination unknown::.
Wnioskuję o przedłużenie kolejki weekendowej o poniedziałek. W najbliższy właśnie gra Manchester United z Fulham Londyn i naprawdę jest kilka ciekawych zakładów na to spotkanie. Jednak nie mogłem ich podać w Biritish Clubie, bo wiązałoby się to z minus 100 punktami. Z resztą kilka osób już się pomyliło właśnie z tym dniem. Dlatego moim zdaniem dobrym rozwiązaniem byłoby wydłużenie kolejki o ten dzień \:\)

.::Think Twice::. Ignorator.

Do góry
#1823535 - 01/12/2007 20:24 Re: BRITISH CLUB - II EDYCJA, Propozycje, uwagi, zapisy... [Re: Ignorator]
konstruktor1 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/08/2004
Postów: 2760
Skąd: Bray
Ignorator, mozesz ja zagrac w kolejce middle \:\)

Poniedzialek zostal wylaczony poniewaz pierwotnie glosy mialy byc podsumowywane do poniedzialku do polnocy dlatego nie byloby zbyt duzo czasu na zrobienie bilansu. Moim zdaniem lepiej jest tak jak teraz bo przynajmniej we wtorek wszystkie wyniki sa juz podsumowane i mozna zrobic tabele.

Co do kolejki middle, glosowanie skonczylo sie wynikiem 9:0.
Zeby wilk byl syty i owca cala to rozegramy ta kolejke ale nieobecnosci nie zostana zaliczone .

Pozdrawiam

Do góry
#1827741 - 03/12/2007 01:56 Re: BRITISH CLUB - II EDYCJA, Propozycje, uwagi, zapisy... [Re: konstruktor1]
$t$ Offline


Meldunek: 25/08/2006
Postów: 12456
Skąd: Kraków
Ehh i po konkursie \:\(
Szkoda bo dziś zapomniałem o typowaniu a pozostałe absencje to awaria komputera,


Miło bylo pograć, dzięki wszystkim za miłą zabawę, a organizatorom wielkie dzięki za ten konkurs

Do góry
#1829820 - 04/12/2007 02:43 Re: BRITISH CLUB - II EDYCJA, Propozycje, uwagi, zapisy... [Re: $t$]
[T]-error Offline
I see dead people

Meldunek: 04/08/2001
Postów: 20043
Skąd: Elbląg
Wiem, wiem .... żadnych zmian ;\)

... ale, na Wyspach jeśli nie już to na pewno za chwilę, cała masa meczy będzie odwoływana z różnych powodów, najczęściej boiska nie będą nadawały się do gry. O ile jeszcze w Premier, Champions czy L1 takie infa ukazują się szybciej to w tych niższych ligach, zazwyczaj sędzia decyduje na "chwilę" przed meczem czy zagrają czy nie. Nie jestem w stanie uzyskać informacji na tyle wcześnie by ustalić inne mecze do typowania.
Wobec powyższego, czy bylibyście/bylibyśmy skłonni do czasowej zmiany w podawaniu typów, a mianowicie 5 typów + ewentualne dwa zastępcze, też podane w jednym poście. Taką zmianę moglibyśmy wprowadzić [po zaakceptowaniu przez was] już od najbliższej weekendowej kolejki.
Typy zastępcze liczyłyby się tylko w sytuacji odwołania meczu, z powodów złej pogody [deszcz, nasiąknięta murawa itd]

\:\)

Do góry
#1829869 - 04/12/2007 03:03 Re: BRITISH CLUB - II EDYCJA, Propozycje, uwagi, zapisy... [Re: [T]-error]
Szewa Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/09/2004
Postów: 27489
Ja nie mam nic przeciwko \:\)

Do góry
#1831122 - 04/12/2007 18:34 Re: BRITISH CLUB - II EDYCJA, Propozycje, uwagi, zapisy... [Re: konstruktor1]
Ignorator Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/10/2005
Postów: 3789
Skąd: .::Destination unknown::.
Originally Posted By: konstruktor1
Co do kolejki middle, glosowanie skonczylo sie wynikiem 9:0.
Zeby wilk byl syty i owca cala to rozegramy ta kolejke ale nieobecnosci nie zostana zaliczone .

Pozdrawiam


Trzymam za słowo, bo ja odpuszczam tą kolejkę \:\)

Do góry
#1831140 - 04/12/2007 18:56 Re: BRITISH CLUB - II EDYCJA, Propozycje, uwagi, zapisy... [Re: Ignorator]
jinx Offline
old hand

Meldunek: 02/11/2003
Postów: 1051
Skąd: Szombierki
Originally Posted By: Ignorator
Originally Posted By: konstruktor1
Co do kolejki middle, glosowanie skonczylo sie wynikiem 9:0.
Zeby wilk byl syty i owca cala to rozegramy ta kolejke ale nieobecnosci nie zostana zaliczone .

Pozdrawiam


Trzymam za słowo, bo ja odpuszczam tą kolejkę \:\)


Kolejka ciężka do typowania, może moderatorzy zrobią nam prezent mikołajkowy i nie będą zaliczać minusów w tej kolejce ;\)

Do góry
#1831450 - 04/12/2007 23:12 Re: BRITISH CLUB - II EDYCJA, Propozycje, uwagi, zapisy... [Re: jinx]
Piecia Offline
podwórkowy attaché

Meldunek: 23/11/2004
Postów: 17060
tak tylko plus , kto jest za tym wpisywać się minimum 10 głosów na tak musi być , kto zagłosuje na nie ostrzegam mam znajomości u moderatorów więc będą ostrzeżenia

Do góry
#1831494 - 04/12/2007 23:26 Re: BRITISH CLUB - II EDYCJA, Propozycje, uwagi, zapisy... [Re: Piecia]
konstruktor1 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/08/2004
Postów: 2760
Skąd: Bray
Moze i bym optowal za tym prezentem mikolajkowym gdbyby nie fakt, ze czesc zawodnikow juz zaczela grac w stylu kamikaze typujac kurs 15.0 i wyzsze choc to dopiero poczatek grudnia i ponad 5 miesiecy do zakonczenia sezonu. Dlatego byloby to nie fair wobec zawodnikow, ktorzy graja normalnie. Jestem przeciw, jesli ktos nie jest pewien swoich typow moze sobie spokojnie odpoczac i zebrac sily na weekend.

Co do podawania typow zastepczych jestem za. kazdy kto typuje Anglie czy tym bardziej Szkocje dobrze wie jaki to bol jak 70 % spotkan nie odbywa sie z powodu pogody.

Pozdrawiam

Do góry
#1831656 - 05/12/2007 00:43 Re: BRITISH CLUB - II EDYCJA, Propozycje, uwagi, zapisy... [Re: konstruktor1]
[T]-error Offline
I see dead people

Meldunek: 04/08/2001
Postów: 20043
Skąd: Elbląg
Originally Posted By: konstruktor1


Co do podawania typow zastepczych jestem za. kazdy kto typuje Anglie czy tym bardziej Szkocje dobrze wie jaki to bol jak 70 % spotkan nie odbywa sie z powodu pogody.

Pozdrawiam



To jak, to jak .. \:\)

Do góry
#1837392 - 07/12/2007 03:30 Re: BRITISH CLUB - II EDYCJA, Propozycje, uwagi, zapisy... [Re: [T]-error]
konstruktor1 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/08/2004
Postów: 2760
Skąd: Bray
Chcialem podziekowac Killa Boom za chec przejecia prowadzenia konkursu. Sprawa wyglada tak: myslalem, ze bede zmienial prace i nie bede mial wystarczajaco duzo czasu. jednak wyszlo jak wyszlo i zostaje w starym miejscu. Dlatego jestem w stanie prowadzic dalej konkurs.

Druga sprawa, to narastajaca ilosc typerow, ktorzy graja "na pale" typujac wysokie kursy. Rozmawialem o tym z [T]-errorem i doszlismy do wniosku, ze aby nie wypaczyc sensu rywalizacji musimy to zmienic. Dlatego od 1 stycznia najwyzszy kurs jaki bedzie zaliczany to bedzie 5.00 czyli za pojedynczy typ bedzie mozna zarobic +400. Zeby nikt nie poczul sie pokrzywdzony to do konca grudnia mozna typowac nawet kursy 100.0 o ile bedzie to zgodne z regulaminem.

Zmiana ta zostaje wprowadzona aby uniknac sytuacji gdzie w kwietniu bedziemy miec grupe typerow grajacych tylko HT/FT 1/2 lub 2/1 z nadzieja na odrobienie strat jednym czy 2 szczesliwymi typami bo nikt mi nie wmowi, ze ktos takie typy obstawia dzieki analizie. Zalozenie konkursu bylo takie, ze ma to byc konkurs w typowaniu, a nie totolotek. Dlatego m.in. nie mozna grac typow na dokladny wynik. Niestety ( to moja wina) zabraklo mi wyobrazni i zapomnialem o HT/FT i w ten sposob zostala otworzona furtka dla grania wysokich kursow.

Trzecia sprawa, to od najblizszej kolejki mozna podawac 2 typy zastepcze, ktore beda uwzgledniane jesli mecze podane jako typy posdstawowe nie odbeda sie z powodu zlych warunkow atmosferycznych.


Pozdrawiam

Do góry
#1837693 - 07/12/2007 04:11 Re: BRITISH CLUB - II EDYCJA, Propozycje, uwagi, zapisy... [Re: konstruktor1]
Szewa Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/09/2004
Postów: 27489
Rzeczywiście, granie HT/FT w takiej postaci to loteria. W związku z tym myślę, że od przyszłej edycji (mam nadzieję, że się odbędzie \:\) ) powinno się wyeliminować taką możliwość ostatecznie.

Do góry
#1839142 - 07/12/2007 20:04 Re: BRITISH CLUB - II EDYCJA, Propozycje, uwagi, zapisy... [Re: Szewa]
Feel-Tsu Offline
veteran

Meldunek: 04/08/2006
Postów: 1212
Skąd: Starachowice
kurs 15? to chyba o mnie?
czyli juz nie mozna grac HT/Ft? to czemu nie zniesliscie tego po pierwszej kolejce jak bodajze Maxi trafil kurs 26?

a tak w ogole to typy ht/ft tez mozna analizowac i to w moim wykonaniu nie bylo zadne strzelanie na pałę....
moze niedlugo jeszcze Championship nie bedzie mozna grac?

to jest British Club, a wiekszosc uznaje tylko i wylacznie Premiership. Co mnie to interesuje, ze to najwyzsza liga. jakos wtedy nie przeglosowalismy kolejki middle, bo byla przewaga ludzi optujacych za Premiership a nizsze ligi traktuja z obrzydzeniem..
to moze zmienmy konkurs na Premiership Club?

ale dobra respektuje te Wasze zmiany, nie zagram juz Ht/ft bo "wypaczam wynik rywalizacji"

no i jesli Was to zadowoli to nie dopisujcie mi bonusa za tą kolejkę, bo jeszcze bardziej wypacze wynik rywalizacji...

Do góry
#1839260 - 07/12/2007 21:02 Re: BRITISH CLUB - II EDYCJA, Propozycje, uwagi, zapisy... [Re: Feel-Tsu]
konstruktor1 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/08/2004
Postów: 2760
Skąd: Bray
Nie Feel - Tsu, nie chodzi tylko o Ciebie. Chodzi o to, ze juz co najmniej kilka osob zaczelo typowac bardzo wysokie kursy z nadzieja, ze jednym czy dwoma szczesliwymi strzalami nadrobi swoje straty. Jesli uwazasz, ze to fair to Twoja sprawa.

Juz napisalem, ze to byl moj blad z dopuszczeniem HT/FT i od pierwszej kolejki rozmawialismy o tym z [T]-errorem. W tej chwili uwazamy jednak, ze trzeba zareagowac zeby nie skonczylo sie tym, ze za miesiac czy dwa bedziemy miec typerow, ktorych typy beda wygladac nastepujaco:

1. A - B 1/2 28.0
2. C - D 2/1 40.0
3. E - F 1/2 28.0
4. G - H 2/1 40.0
5. I - J 2/X 17.0

Konkurs jest stosunkowo mlody i wciaz sie uczymy, przede wszystkim na wlasnych bledach. HT/FT mozna wciaz grac tak apropo jednak od 1 stycznia beda zaliczane jako kurs 5.00 . Jesli jestes tak przekonany o swoich zdolnosciach do analizowania tego typu zdarzen nie powinno Ci to sprawic specjalnej roznicy.

Jednak Ty idziesz dalej i zarzucasz mi stronniczosc. Jest 07 grudnia, a my wlasnie rozgrywamy 20 kolejke. Czyli raczej bezproblemowo rozegramy ponad 40, a taki byl plan. Dlatego nie rozumie tych obiekcji co do tego, ze to Premiership Club. Mozna bylo grac middle w tym tygodniu i frekwencja wyniosla niewiele ponad 50 %. Jak widzisz duza czesc zawodnikow badz nie ma czasu badz rzeczywiscie typuje tylko Premiership. Czy Twoim zdaniem mamy faworyzowac tych, ktorzy glownie graja nizsze ligi? Wtedy bedzie OK? Jakos nie widze protestow ze strony grajacych Premiership co do nowego punktu, ktory pozwala dawac typy zastepcze. Takich meczow, ktore zostana odwolane w najwyzszej lidze bedzie bardzo niewiele. W kolejce, o ktorej piszesz mozna bylo grac Puchar Ligi wiec wybor nie byl ograniczony tylko do Premiership.

A poza tym juz na koniec: dlaczego musimy znowu sie dzielic na premiershipowcow i innych? Staram sie ten konkurs prowadzic najuczciwiej i najbardziej obiektywnie jak sie da. Przykro mi, ze nie zawsze mozna wszystkim dogodzic.

Pozdrawiam

Do góry
#1839358 - 07/12/2007 22:08 Re: BRITISH CLUB - II EDYCJA, Propozycje, uwagi, zapisy... [Re: konstruktor1]
Feel-Tsu Offline
veteran

Meldunek: 04/08/2006
Postów: 1212
Skąd: Starachowice
to jeszcze jedno pytanie w kwestii formalnej
czyli teraz jakikolwiek wyzszy kurs bedzie zaliczany w przypadku trafienia jako 5.0?
nawet jesli bedzie to typowanie 1 x 2
a wiec jesli w meczu Chelsea - Derby chce zaggrac teraz dwojke, to i tak bede mial zaliczone w przypadku mojego sukcesu tylko 5, choc kurs wynosi chyba ponad 10, nawet nie wiem ile...

to chce wiedziec jeszcze

Do góry
#1839365 - 07/12/2007 22:12 Re: BRITISH CLUB - II EDYCJA, Propozycje, uwagi, zapisy... [Re: Feel-Tsu]
konstruktor1 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/08/2004
Postów: 2760
Skąd: Bray
Do konca grudnia kazdy typ jest zaliczany z takim kursem z jakim zostanie zagrany. Wlasnie dlatego, zeby uniknac zarzutow, ze zmieniamy regulamin z dnia na dzien. Od poczatku stycznia wchodzi zapis o tym, ze kurs wyzszy niz 5.00 zaliczony zostanie jako 5.00.

Zastanawiamy sie jeszcze czy nie zrobic wyjatku dla 1X2 dlatego w tej chwili nie moge odpowiedziec kategorycznie na to pytanie.

Do góry
#1839585 - 08/12/2007 00:28 Re: BRITISH CLUB - II EDYCJA, Propozycje, uwagi, zapisy... [Re: konstruktor1]
[T]-error Offline
I see dead people

Meldunek: 04/08/2001
Postów: 20043
Skąd: Elbląg
Trzeba reagować, niestety konstuktor ma rację. Za chwilę będziemy mieli konkurs wysokich kursów a nie British Clubu.
Niedopatrzenie, że takiego zapisu nie było od początku, w drugiej edycji będą zmiany; m.in maksymalny kurs możliwy do zagrania [ w rankingu piłkarskim jest to chyba 10 ?]

Do góry
#1839609 - 08/12/2007 00:39 Re: BRITISH CLUB - II EDYCJA, Propozycje, uwagi, zapisy... [Re: [T]-error]
Szewa Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/09/2004
Postów: 27489
Ja 1X2 zostawiłbym w takiej formie, w jakiej jest do końca sezonu, czyli zaliczałbym rzeczywisty trafiony kurs. A jeżeli tutaj też ktoś na siłę będzie grał na gości przeciwko MU, Chelsea czy Leeds, to wtedy można pomyśleć o maksymalnym kursie. Takie jest moje zdanie ale oczywiście decyzja należy do Was \:\)

Do góry
Strona 16 z 18 < 1 2 ... 14 15 16 17 18 >




Kto jest online
13 zarejestrowanych użytkowników (Akhu, ANZELMO, rafal08, ElNinho[mmdea], alfa, Ojro, Sensei, pacyfista, akagi, Kretol, kemp, igea23, VVega), 3594 gości oraz 12 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5581745 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49