Strona 1 z 6 1 2 3 4 5 6 >
Opcje tematu
#1872580 - 21/12/2007 07:47 Gran Derbi
rene Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 25/01/2006
Postów: 1711
Skąd: Gdansk
Niedziela 23 grudnia 19.00 Nou Camp

Barcelona - Real

To coś więcej niż mecz, dlatego pozwoliłem sobie otworzyć osobny temat \:p

Liczę na Amka i newsy z Barcelony
Wobec absencji Messiego i innych "zawirowań" bardzo ważne

Do góry
Bonus: Unibet
#1872611 - 21/12/2007 08:06 Re: Gran Derbi [Re: rene]
Amkwish Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/01/2004
Postów: 29182
Originally Posted By: rene
Niedziela 23 grudnia 19.00 Nou Camp

Barcelona - Real

To coś więcej niż mecz, dlatego pozwoliłem sobie otworzyć osobny temat \:p

Liczę na Amka i newsy z Barcelony
Wobec absencji Messiego i innych "zawirowań" bardzo ważne


Niestety Rene ,nie mogę \:\)

Jutro przyjeżdząja moi bliscy na Święta i im poswiecam cały wolny czas.

Krótko o tym ,co wiem.

Messi- wiadomo ,ze nie zagra.

Henry - bedzie gotowy ,mówi sie,ze nie wyjdzie od pierwszej minuty ,ale ja w to nie wierzę.

Puyol prawdopodobnie na prawej obronie i Eidur od pierwszej minuty.

Wszystkie bilety wyprzedane

Do góry
#1872623 - 21/12/2007 08:13 Re: Gran Derbi [Re: Amkwish]
Zabielany Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 28/02/2005
Postów: 5727
Skąd: Bytom
Originally Posted By: amkwish
Wszystkie bilety wyprzedane

A jeden z nich w Twoim portfelu ? \:\)

Dobrze kojarze, że miales zaszczyt byc na Camp Nou przed rokiem na "Messi show" ?

Zeby nie bylo Offtopicowo.

Boje sie tego spotkania...bo dla Krkica czy Santosa to bedzie prawdziwy test... boje sie, ze mogą nie wytrzymac tego ciśnienia.

Nie wiem dlaczego, ale mam przeczucie, że Rijkard w okolicach piatku odbedzie z Roonim męską rozmowe i zobaczymy R10 od pierwszej minuty w przyzwoitej formie, grajacego z zaangazowaniem ? Ja bym tak zrobil. Maxymalnie go gnoił przez kilka tygodni, na co sobie zasluzyl... a teraz powie.. masz pilke, pokaz na co tak naprawde Cie stac i zamknij paszcze wszystkim tym, ktorzy cie krytykuje. Udowodnij swoją wartość.

Barca jest faworytem, ale @2 na hw, bez Messiego to naprawde mało. Chyba standardowo pozostanie tylko over do gry.

Do góry
#1872648 - 21/12/2007 08:36 Re: Gran Derbi [Re: Amkwish]
bcn1899 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/05/2005
Postów: 3939
Originally Posted By: amkwish
Wszystkie bilety wyprzedane


Gdyby ktoś leciał to za kilka stówek E można jeszcze wejść ;-) W marcu przed samym meczem jakiś typ próbował mi opchnąć za 300.

--
pzdr.bcn1899 *madrid, cabrón, saluda al campeón...*

Do góry
#1872687 - 21/12/2007 09:08 Re: Gran Derbi [Re: bcn1899]
rene Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 25/01/2006
Postów: 1711
Skąd: Gdansk
Najpierw o składach. W jakich ustawieniach wybiegną obie jedenastki - licho wie.

Barca
Pewniaki wg mnie to: Valdes - Puyol, Milito, Marquez, Abidal, Toure, Xavi, Iniesta, Eto'o
Dwa wolne miejsca, a problemów dużo
Obrona w komplecie
Henry pyskować nie umie, jest bardzo ugodowy, więc pewnie zacznie na ławce, choć ja bym tego nie chciał, bo on oprócz umiejętności i doświadczenia stara się

pomagać, grać dla zespołu - tworzy dobrą atmosferę, a z tym najlepiej nie jest
Obawiam się, że Ryjek ustawi drużynę podobnie jak z Valencią, czyli Toure, Gudjohnsen, Xavi, a Iniesta na skrzydle
Z przodu Eto'o i Dos Santos
Ronaldinho, Deco, Henry i Zambrotta na ławce
Za cholerę mi się to ustawienie nie podoba, jest bardzo defensywne. Gudjohnsen w II linii to kiepski pomysł, Eto'o jeszcze trochę potrzebuje czasu, bramki strzelone

Nietoperzom sugerują, że z formą Kameruńczyka jest OK, ale NIE JEST, Santos moze nie udźwignąć ciężaru spotkania
Ronaldinho siedzi na ławie, bo prawdopodobnie odejdzie - ja innego powodu nie widzę
Takich piłkarzy nie sadza się na ławce i nie gnoi się tak, jak w Valencji.
Występ R10 bardzo wątpliwy, w męską rozmowę R-R nie wierzę
Reasumując - jest niedobrze

Real
Pewniaki wg mnie to: Casillas - Cannavaro, Ramos, Robinho, Diarra, Sneijder, Van Nistelrooy, Raul
W środku raczej zagra Guti, bo Baptista wypadł słabo w ostatnim meczu
Mnie - jako kibica Barcy - akurat to cieszy, bo Baptista jest bardziej wszechstronny, lepszy i strzela bramki
Trudno powiedzieć, kto zagra na obronie
Oby Pepe
Ale możliwości jest sporo. Na środku może zagrać też Metzelder, a nawet Heinze. Ten ostatni lub Marcelo zagra na bocznej obronie.

Do góry
#1872689 - 21/12/2007 09:10 Re: Gran Derbi [Re: bcn1899]
Amkwish Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/01/2004
Postów: 29182
Originally Posted By: bcn1899

Gdyby ktoś leciał to za kilka stówek E można jeszcze wejść ;-) W marcu przed samym meczem jakiś typ próbował mi opchnąć za 300.


To była jakas taniocha na tercera graderia

Zaraz za skrzyżowaniem Riera Blanca z Les Corts rozpoczyna sie Avinguda Aristides Mallol,która biegnie wzdłuzCamp Nou.
Idziemy parę kroków dalej i widac "Acces 14/15".
Tam zawsze stoją barcelońskie konie.

Mnie oferowali na trybune głowną za 800 do 1000€ \:D

Dzicz z biletami na Gran Derby polega na tym ,ze nawet mając kartę socio ,nie mozna sobie zabukowac wczesniej biletu ,bo w zadnym zestawie ,czy 3 czy 10 meczów ,tego zdarzenia nie ma.

A cosietyczy samego meczu ,to ciesząmnie wysokie kursy na "jedynkę" \:\)

Do góry
#1872697 - 21/12/2007 09:14 Re: Gran Derbi [Re: Amkwish]
Amkwish Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/01/2004
Postów: 29182
Bedą niezłe jaja ,jak Ryj posadzi Ronniego na drzewie ,Real bedzie prowadził i wtedy wejdzie R10,strzeli bramke z wolnego ,potem wyłoży piłke Eto'o ,Barca wygra 2;1 ,a Ronaldinho znów zostanie bogiem :-)))))

Panowie ,piszcie dalej ,ja juz widze białe samochody

Jutro jeszcze bededostepny po południu i jak czegosciekawego siedowiem ,to oczywiście przekaże.

Visca el Barca !!!


Edited by amkwish (21/12/2007 09:21)

Do góry
#1872733 - 21/12/2007 09:32 Re: Gran Derbi [Re: Amkwish]
rene Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 25/01/2006
Postów: 1711
Skąd: Gdansk
Originally Posted By: amkwish
Bedą niezłe jaja ,jak Ryj posadzi Ronniego na drzewie ,Real bedzie prowadził i wtedy wejdzie R10,strzeli bramke z wolnego ,potem wyłoży piłke Eto'o ,Barca wygra 2;1 ,a Ronaldinho znów zostanie bogiem :-)))))

Taki scenariusz jest prawdopodobny, choć gdyby się ziścił, to Ryj ma wypad z baru \:D
Z tym, że Ikerowi trudno będzie włożyć bramkę z wolnego

Jeśli chodzi o mnie, to mi wysokie kursy na jedynkę dają sporo do myślenia
Prawdę powiedziawszy, to ja tej jedynki za bardzo nie widzę, ale o tym później

Do góry
#1872745 - 21/12/2007 09:38 Re: Gran Derbi [Re: Amkwish]
bcn1899 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/05/2005
Postów: 3939
Originally Posted By: amkwish
To była jakas taniocha


Kluczowa dla ceny jak sądzę była godzina, 20 minut do meczu... A ja musiałem wyglądać na zestresowanego, bo się moi dawcy karnetu spóźniali niemiłosiernie. A w formie anegdoty dodam, że "mój katalończyk" po pierwszej bramce przyjezdnych, zerwał się wrzeszcząć "ja pie***lę!" (był na turniejach tenisowych w PL i tego akurat się nauczył :D)

a ponieważ powyzsze to OT to obiecuje, ze napisze i cos o meczu od siebie. ale to w sobote najwczesniej. jak sie plus minus wyklaruje sytuacja ze skladem i w ogole. na razie widze, ze pierwsze glosy wsrod typerow hiszpanskich sa MOCNO podzielone.



--
pzdr.bcn1899 *madrid, cabrón, saluda al campeón...*

Do góry
#1873123 - 21/12/2007 19:16 Re: Gran Derbi [Re: rene]
Amkwish Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/01/2004
Postów: 29182
Henry od pierwszej minuty na 99%.

Valdes,Puyol,Marquez,Milito,Abidal,Xavi,Toure,Iniesta,Gudjohnsen,Eto,Henry

W takim skladzie winna zaczac Barca.

Skladu przeciwnika nie znam ,ale to mniej istotne,bo w kazdym skladzie przegra na Camp Nou w niedziele \:\)

Jest jednak zla wiadomosc dla Barcy.

Drukuje najwiekszy hiszpanski kretacz i bedzie to 12 gracz Realu.
O kim pisze ,nie musze chyba wyjasniac.

Oby Barca skonczyla ten mecz w pelnym skladzie.

Do góry
#1873130 - 21/12/2007 19:25 Re: Gran Derbi [Re: Amkwish]
mura Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/02/2006
Postów: 10252

wg mnie Barcelonka wygra i to spokojnie.

poza sędzią boję się tylko jakiegoś kartofla Valdesa /boshe kiedy oni będą mieć wreszcie prawdziwego bramkarza, Artur czeka /

trochę mi ten Eidur nie pasuje akurat na Real, reszta świetna

Eto i Henry walną minimum po jednej

szkoda Messiego ale wtedy i kursy na Barce pewnei byłyby niższe

Real? za słaba obrona na Blaugrane. przód za malo dynamiczny moim zdaniem. i nie bez znaczenia będzie fakt, że niektórzy gracze Realu nie wiedzą tak naprawdę co to znaczy grac w TAKIM meczu.

VISCA EL BARCA

Do góry
#1873156 - 21/12/2007 19:49 Re: Gran Derbi [Re: mura]
quiet82 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 17/02/2005
Postów: 2903
Skąd: Dublin
valdes
puyol marquez milito abidal
toure
xavi deco
iniesta roni
eto

tak bedzie wygladal 11 na real
dlaczego?!
zambotta ciagle zamyslony glowa wysoko w chmurach jak dla mnie na barce za slaby
gudi ostatnio naprawde dobrze ale deco bardziej zadziorny i z realem lubi grac
dos santos brak doswiadczenia tylko to powoduje ze nie zagra od poczatku za roniego

teraz albo nigdy bo jak nie to kiedy.roni ma swoja szanse jak ja wykorzysta to zostanie jak zawiedzie to nikt sie nie bedzie przejmowal chodz wszystkiego nie mozna uzalezniac od jednego meczu

czekam z niecierpliowscia ...

VISCA BARCA VISCA CATALUYNA

Do góry
#1873272 - 21/12/2007 21:24 Re: Gran Derbi [Re: mura]
rene Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 25/01/2006
Postów: 1711
Skąd: Gdansk
Originally Posted By: mura

wg mnie Barcelonka wygra i to spokojnie.

poza sędzią boję się tylko jakiegoś kartofla Valdesa /boshe kiedy oni będą mieć wreszcie prawdziwego bramkarza, Artur czeka /

trochę mi ten Eidur nie pasuje akurat na Real, reszta świetna

Eto i Henry walną minimum po jednej


No widzę, że fani Blaugrany w dobrych nastrojach
Choć typy z gatunku pobożnych życzeń, no ale wiadomo - święta \:D

O Valdeza jestem spokojny, bo to silny punkt zespołu
To, że puszcza kartofle to już tylko utarty slogan
A Boruc jak chce przyjść do Barcy "na drzewo", to niech przychodzi
Amk czasem zajęty, więc jakiś bloger by się przydał \:D

Nie zgodzę się też z tym, co napisał Szanowny Katalończyk
"Skladu przeciwnika nie znam ,ale to mniej istotne,bo w kazdym skladzie przegra na Camp Nou"

Wroga trzeba podpatrywać i ja mam taka własne CBA, które śledzi Królewskich

Nałożyłem sobie obie drużyny i doszedłem do wnisku, że bitwa rozegra się na flankach i dużo będzie zależało od tego, jak zagrają Robinho i Sneijder
Robinho papiery na granie ma, choś jest jeszcze trochę naiwny i mało cwany, ale jak będzie miał swój dzień, to będzie niezwykle trudny do zatrzymana. Z tyłu będzie miał do pomocy Marcelo, bo nie sądzę, by Schuster wystawił Heinze. Przy absencji Messiego ja z tej flanki większego zagrożenia dla Realu nie widzę.
W Barcelonie po tej stronie - z tyłu Puyol, w środku (?)Gudjohnsen (?) z przodu Santos albo nikt

Na drugiej flance wyglada
Barca - Abidal, Iniesta ( bądź cofnięty Henry )
Zakładam, że R10 na ławce
Real - Ramos, Sneijder
Tu siły są bardzo wyrównane, ale Barcelonie trudno będzie się tędy przedrzeć, bo Ramos to jeden z najlepszych bocznych obrońców na świecie
Tu aż się prosi o R10

Siła Barcy był REM oraz gra II linii
REM się posypał, Eto'o i Henry po kontuzjach a na domiar złego nie grali jeszcze ze sobą, chyba że w treningowe gierki

II linia też mocno zmieniona, i obawiam się, czy bedzie w stanie trzymać i kontrolować grę
Jak Iniesta pójdzie na skrzydło, to Xavi z Yaya i Gudkiem moim zdaniem nie za bardzo
Poza tym Real nie będzie wdawać się w walkę w środku, tylko wiekszość piłek będzie rzucać na skrzydła

Do góry
#1873319 - 21/12/2007 21:56 Re: Gran Derbi [Re: rene]
DJ SOSNA Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/03/2001
Postów: 5220
Widzę że przy okazji niedzielnego supermeczu zebrało się w tym temacie FKWAFB (forumowe koło wzajemnej adoracji fanów FC Barcelona)

Pozwolicie że jak wielki fan Mistrzów z Madrytu wypowiem się czego możecie się spodziewać po "Królewskich" i dlaczego nie powinniście być w dobrych humorach przed Gran Derbi!

Casillas, Ramos, Pepe, Cannavaro, Marcelo, Diarrà, Sneijder, Baptista, Robinho, Raúl, Van Nistelrooy.

Taki skład Realu na 90% wybiegnie w niedzielę na Camp Nou. Osobiście uważam że jest to drużyna bliska ideałowi bo każda formacja stanowi w niej kolektyw i zaryzykuje nawet stwierdzenie że dawno w Primera Divison nie było tak wyrównanej kadry jaką teraz posiada Real! Jestem zachwycony oglądając efekty pracy trenera Schustera. Cieszę się również widząc wzorową i efektywną współpracę pary holenderskiej Sneijder - RVN, coraz jaśniej błyszczącego geniusza Robniho i wreszcie przeżywającego szczyt formy Raula. Jeśli do tego dodamy "czarnego konia" Julio Babtistę, jednego z najlepszych defensywnych pomocników świata Diarrę (jego słynne "czaki") i bramkarza z najwyższej półki Casillasa to przykro mi to mówić ale FC Barcelona bez Messiego i (mam nadzieję) Ronaldinho nie będzie miała w niedzielę co przeciwstawić ekipie Realu! Sam Eto nie wystarczy, zwłaszcza bez asyst Ronaldinho!

Porównajcie (o obiektywizm nie śmiem prosić,hehe) poniższe składy i powiedzcie w której formacji Barca będzie miała przewagę? Zacznijcie od bramkarza <lol>



Osobiście jako kibic Realu jestem spokojny o wynik niedzielnego meczu. Powiem szczerze że w ostatnich sezonach jeszcze nigdy nie byłem tak pewny swojej drużyny jak przed tymi Gran Derbi. Realu jest w takim składzie i formie jak obecnie po prostu zbyt silny dla Barcelony! Mój typ: Real Madryt @3.90

Do góry
#1873330 - 21/12/2007 22:06 Re: Gran Derbi [Re: Amkwish]
DJ SOSNA Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/03/2001
Postów: 5220
Originally Posted By: amkwish
Jest jednak zla wiadomosc dla Barcy.

Drukuje najwiekszy hiszpanski kretacz i bedzie to 12 gracz Realu.
O kim pisze ,nie musze chyba wyjasniac.

Oby Barca skonczyla ten mecz w pelnym skladzie.


No proszę! Jeszcze się mecz nie skończył a kibice Barcelony już tłumaczą sobie dlaczego przegrali ;\)

oj amkwish, amkwish

Do góry
#1873347 - 21/12/2007 22:14 Re: Gran Derbi [Re: DJ SOSNA]
Maxi Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 11/08/2005
Postów: 3034
Skąd: BTM/Cz-wa
Originally Posted By: DJ SOSNA


Porównajcie (o obiektywizm nie śmiem prosić,hehe) poniższe składy i powiedzcie w której formacji Barca będzie miała przewagę? Zacznijcie od bramkarza <lol>



Pomijając bramkarza to jak dla mnie nieco silniejsza (pewniejsza) jest obrona. Marcalo i Pepe to zbyt wiele z obrońcami wspólnego nie mają. Ale to tylko moje takie osobiste zdanie i nikt nie musi go podzielać. A u mnie z obiektywizmem przed tym meczem jest jak najbardziej dobrze bo i za jednymi i drugimi nie przepadam.

Do góry
#1873360 - 21/12/2007 22:31 Re: Gran Derbi [Re: Maxi]
Zabielany Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 28/02/2005
Postów: 5727
Skąd: Bytom
Originally Posted By: Maxi

Pomijając bramkarza to jak dla mnie nieco silniejsza (pewniejsza) jest obrona. Marcalo i Pepe to zbyt wiele z obrońcami wspólnego nie mają. Ale to tylko moje takie osobiste zdanie i nikt nie musi go podzielać.


Ja z tych nieobiektywnch, ale zgadzam sie w pelni. \:\)

Na Pepe kazdy patrzy przez pryzmat tego, co wyprawial w spotkaniach z Sevilla... i teraz bedzie musial grac na 120%, zeby udowonic, ze nie odstaje.

Marcelo zbyt malo udziela sie w ofensywie..ale, jak sie ma Robinho na stronie to nie musi być to od niego wymagane. Bylby tylko kolejnym przeciwnikiem, do okiwana dla Robinho, i zajmowal niepotrzebnie teren.

Sergio Ramos to faktycznie jeden z najlepszych obroncow na swiecie, a Cannavaro wszystko co najlepsze, ma juz za sobą.

Abidal obok Evry jest dominatorem na swojej pozycji. O klasie Puyola chyba zadnego obiektywnego kibica nie trzeba przekonywac. Milito i Marquez to ściana, w ktorej naprawde bardzo trudno znalesc jakas luke. Solidni rzemieślnicy.

Jesli chodzi o drugą linie... to żeby wyszlo na remis, biorąc pod uwage Guddiego w skladzie...zamiast Diarry musialby zagrać 11 letni syn Jerzego Dudka.

Do góry
#1873435 - 21/12/2007 23:32 Re: Gran Derbi [Re: Zabielany]
bitnap Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/09/2007
Postów: 40246
heh nie to, zebym was nie lubil, ale niektore teskty mnie zabijaja i sprawiaja, ze zastanawiam sie czy jeszcze siedze, czy juz spadlem z krzesla \:D

Po przeczytaniu calego tematu mam wrazenie, ze na Nou Camp wpada lekko wzmocnione Levante \:D

Rozumiem, ze Real ma Pepe(on czasami potrafi zagrac dobry mecz ) \:D no ale bez przesady, ma takze Ramosa w zyciowej formie, ma na bramce Ikera, ktory potrafi wyciagac niesamowite pilki.W ataku jest Ruud, moze juz nie ten mega Ruud, ale to wciaz sprytny lisek pola karnego, ma Raula, ktory wciaz pokazuje, ze wie co to strzelanie bramek. Mam szczera nadzieje, ze Bestia zagra od poczatku, bo jego brak w "11" bedzie wielkim bledem Schustera.Jest szybki, ma instynkt strzelecki, no i potrafi z "niczego" zrobic "cos".Robinho jesli nie wstanie lewa noga, moze okazac sie takze wielka bronia Krolewskich w tym meczu. Ponadto jest Sneijder, Diarra, Robben w obwodzie.O Cannavaro nie bede pisal, bo 70% jego interwencji to kalectwo, a Marcelo jeszcze troszke sie musi nauczyc.

No ale fakt, to nic w porownaniu z tym, ze Eto'o pauzowal 3 miesiace, zabraknie Messiego, R10 jest bez formy a Eidur zagral w tym sezonie jedno pelne 90-minutowe spotkanie[z Nietoperzami] \:D

Pozdrawiam obiektywnych fanow Barcelony \:\)

Real @4 1/10
Real X2 @1.74 7/10



HALLA MADRIT




przyjrzycie sie dobrze, te chlopaczki pozra, przezuja a na koncu wypluja Valdesa

Do góry
#1873441 - 21/12/2007 23:36 Re: Gran Derbi [Re: quiet82]
Amkwish Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/01/2004
Postów: 29182
Originally Posted By: quiet82
valdes
puyol marquez milito abidal
toure
xavi deco
iniesta roni
eto

tak bedzie wygladal 11 na real
dlaczego?!


Nie dopisałes ,ze to wg Ciebie ma byc taki skład ,nochyba ,ze opieraz sie na jakimś źródle.
Jeżeli to "Marca" to cisnij do kosza \:\)

Do góry
#1873447 - 21/12/2007 23:40 Re: Gran Derbi [Re: DJ SOSNA]
Amkwish Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/01/2004
Postów: 29182
Originally Posted By: DJ SOSNA
Widzę że przy okazji niedzielnego supermeczu zebrało się w tym temacie FKWAFB (forumowe koło wzajemnej adoracji fanów FC Barcelona)

Pozwolicie że jak wielki fan Mistrzów z Madrytu ...


Dajze spokój z tymi "miszczami".

Gdyby nie rezim Franco ,którego Real był pupilem ,to tych trofeów byłoby o 80% mniej.

Jak widzisz wiekszośc jest za Barcą ,bo to ten własnie KLUB utozsamia to ,co w zyciu kazdego jest bardzo ważne ,nie musze chyba pisac ,co to jest.

Do góry
Strona 1 z 6 1 2 3 4 5 6 >

Moderator:  Akhu, Biszop 



Kto jest online
5 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, igea23, Igor, wHiTe_StAr, 11kera11), 3399 gości oraz 13 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45047 Tematów
5582922 Postów

Najwięcej online: 4506 @ 14/05/2024 20:07