Strona 3 z 6 < 1 2 3 4 5 6 >
Opcje tematu
#1874100 - 22/12/2007 03:34 Re: Gran Derbi [Re: pescar]
rudyfcb Offline
addict

Meldunek: 19/05/2006
Postów: 458
Skąd: Zopot
El Clasico bez Ronaldinho? To chyba największa zagadka przed pojedynkiem gigantów. Ale porozmawiajmy o faktach. Oglądając mecz Barcy z Valencią po 45 minutach byłbym wyłorzyć w stanie każde pieniądze że pokonają Real, ale w wyniku kontuzji argentyńskiej pchełki jestem mniej pewny:). O obrone sie nie boje Barcelony po gra naprawde pewnie. Carles da z siebie wszystko by zneutralizowac Robinho (jedyny dla mnie kreatywny gracz Realu i niech żadny kibic tego śmiesznego klubu nawet sie ze mną nie kłóci bo gdyby nie on to Real nie zdobyłby tylu punktów w La Liga). Co do kreatywności to moim zdaniem Barca ma lepsza drugą linie i to bedzie podstawa do osiągniecia sukcesu. Fakt gdy ogladałem Gudiego na żywo z Vfb byłem załamany jego zwrotności i bojaznia w grze, ale mecz z Valencia był jednym z najepszych w barwach Blugrany. Kto poprowadzi Barce do zwycięstwa? Numerem 1 dla mnie jest Iniesta (osobiście mój ulubiony zawodnik-gra praktycznie bez straty i nie boji sie nikogo) o Etoo jestem spokojny bo te 2 szarpniecia na Mestalla uskrzydliły go strasznie i najwazniejsze ja mimo wszytsko licze że Ronaldinho wyjdzie od pierwszej minuty. Obserwowałem jego każdy ruch na rozgrzewce przed ostatnim meczem grupowym LM jak również uwarznie sledziłem go podczas meczu:)i moim zdaniem ten chłopak jest w gazie, a to że nie grał z Valencią podziałać na niego może tylko mobilizująco.

Mój typ Fc Barcelona -Real Madryt 3:0

Visca el Barca Visca el Catalunya !!!

Do góry
Bonus: Unibet
#1874412 - 22/12/2007 04:09 Re: Gran Derbi [Re: rudyfcb]
pescar Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/02/2005
Postów: 2742
Skąd: Lublin


Edited by amkwish (22/12/2007 07:20)

Do góry
#1874440 - 22/12/2007 04:16 Re: Gran Derbi [Re: Amkwish]
rene Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 25/01/2006
Postów: 1711
Skąd: Gdansk
Pytają profesora Miodka, czy wyraz "szachuje" to jest poprawnie po polsku
- W zasadzie to tak, ale lepiej powiedzieć "Proszę o spokój Panowie" \:D

Chciałbym zwrócić uwagę, iż założyłem ten temat, by podyskutować i skopać tyłek bukom
A nie po to, by udowadanić wyższość jednych świąt nad drugimi

Jak znajdę wiecej czasu, to jeszcze coś napiszę
Pozdrawiam fanów Barcy i Realu

Do góry
#1874523 - 22/12/2007 05:13 Re: Gran Derbi [Re: rene]
rudyfcb Offline
addict

Meldunek: 19/05/2006
Postów: 458
Skąd: Zopot
Moje osobiste odczucie co do kreatywności byku. Bo jak można mówić o takim klubie, który wydaje tyle pieniędzy na transfery. Normalną rzeczą jest że Robben również posiada podobne cechy, ale na to potrzeba czasu by odnalazł sie w tej lidze. Co do Gutiego to lepiej nie poruszajmy jego tematu bo lekka agresja mnie bierze na myśl o tym zawodniku, a mamy zachowac spokój na forum. Sneijdera atutem jest uderzenie bo nie potrafi on tak grac z piłka jak Andres czy Xavi. Zostaje bezcenny Raul i król pola karnego RVN-gracze, których szanuje ale nie mają tego czegoś. Ja preferuje zawodników, których gra jest przyjemna dla oka efektowna, ale zarazem efektywna i mojego zdania na temat futbolu nie zmieni nikt, a w szczególności kibic Realu. Co do jednego sie zgadzam- taktyki Realu bo wątpie by stłamsili Barce i osiadywali z piłka na jej połowie. Boisko i tak wszystko zweryfikuje,a futbol jest tak przewrotna grą że lepszy nie zawsze wygrywa, a detale zdecyduja o sukcesie.

Do góry
#1874772 - 22/12/2007 07:17 Re: Gran Derbi [Re: pescar]
Amkwish Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/01/2004
Postów: 29182
Originally Posted By: pescar
Następny frustrat.


Jak widze nie umiesz dyskutować bez inwektyw.

Słownik do łapy i zapoznac sie ze znaczeniem słowa "frustrat"

Agresja w dyskusji dowodzi słabosci argumentów ,wyluzuj albo...

Do góry
#1874824 - 22/12/2007 08:07 Re: Gran Derbi [Re: Amkwish]
kajo261 Offline
member

Meldunek: 25/04/2007
Postów: 194
Rozgrywający Realu Madryt Guti naciągnął ścięgno w prawej kostce. Uraz może wykluczyć Gutiego z udziału w niedzielnym meczu z Barceloną na Camp Nou.

Sztab medyczny "Królewskich" przez najbliższych kilka dni będzie na bieżąco śledził stan zdrowia zawodnika. Na razie lekarze nie podejmują decyzji co do występu pomocnika.

Do góry
#1874864 - 22/12/2007 09:06 Re: Gran Derbi [Re: kajo261]
El D1ablo Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 19/02/2007
Postów: 2198
Skąd: Sopot Kamienny Potok
Za grube stawki chyba nie ma co ruszać - przy takich 22 panach biegających za piłką wszystko jest możliwe. Kto regularnie grywa Gran Derby w PESa ósemkę wie o czym mówię \:D Jako fan Barcelony liczę na wyczucie Rijkardaa i występ od pierwszej minuty zarówno Henryka jak i Ronaldinho. Wiem, że młodzi są w formie, ale moim zdaniem nie w takiej, aby wygryźć z jedenastki wytypowanej na Świętą Wojnę futbolowych herosów ostatnich lat, a czas w/w napewno się nie skończył. W środku pola Iniesta, Xavi i Yaya zapanują, bo jest to zestaw idealny do tej części boiska i bardzo sporadycznie daje sobie narzucić styl gry "centrali" przeciwnika. Wiem ,że Barca będzie miała inicjatywę, ale Real ma Robinho i Ruuda V.N i to powoduje mój niepokój. W ostatnich 10 spotkaniach ligowych na Camp Nou tylko 3krotnie zwyciężała Barca. I stąd średnia stawka: Barca win 2,10 5/10

Do góry
#1874886 - 22/12/2007 11:26 Re: Gran Derbi [Re: kajo261]
grucha Offline
addict

Meldunek: 11/01/2005
Postów: 448
Skąd: MK
Jego sytuacja ma sie wyjasnic w ciagu najblizszych czterdziestu osmiu godzin, czyli znajac zycie i fizjoterapeutow w klubach z najwyzszej polki, to Guti najprawdopodobniej zagra. Gdyby stalo sie inaczej bedzie to spora strata dla Realu przede wszystkim i dla widowiska chyba tez. Dla mnie jest jedna z ikon Krolewskich, obok Casillasa i Raula, a dla nich taki mecz jest zawsze wyjatkowy.

Poza tym kontuzji brak. Brak takze racjonalnych argumentow na korzysc ktorejkolwiek druzyn. Z racji avatara sklaniam sie ku wiadomo komu, natomiast zdecyduje dyspozycja dnia, badz to zespolu badz ktorejs z gwiazd. Pozdrawiam.

Do góry
#1874887 - 22/12/2007 11:49 Re: Gran Derbi [Re: rudyfcb]
grucha Offline
addict

Meldunek: 11/01/2005
Postów: 448
Skąd: MK
Originally Posted By: rudyfcb
El Clasico bez Ronaldinho? To chyba największa zagadka przed pojedynkiem gigantów. Ale porozmawiajmy o faktach. Oglądając mecz Barcy z Valencią po 45 minutach byłbym wyłorzyć w stanie każde pieniądze że pokonają Real, ale w wyniku kontuzji argentyńskiej pchełki jestem mniej pewny:). O obrone sie nie boje Barcelony po gra naprawde pewnie. Carles da z siebie wszystko by zneutralizowac Robinho (jedyny dla mnie kreatywny gracz Realu i niech żadny kibic tego śmiesznego klubu nawet sie ze mną nie kłóci bo gdyby nie on to Real nie zdobyłby tylu punktów w La Liga). Co do kreatywności to moim zdaniem Barca ma lepsza drugą linie i to bedzie podstawa do osiągniecia sukcesu. Fakt gdy ogladałem Gudiego na żywo z Vfb byłem załamany jego zwrotności i bojaznia w grze, ale mecz z Valencia był jednym z najepszych w barwach Blugrany. Kto poprowadzi Barce do zwycięstwa? Numerem 1 dla mnie jest Iniesta (osobiście mój ulubiony zawodnik-gra praktycznie bez straty i nie boji sie nikogo) o Etoo jestem spokojny bo te 2 szarpniecia na Mestalla uskrzydliły go strasznie i najwazniejsze ja mimo wszytsko licze że Ronaldinho wyjdzie od pierwszej minuty. Obserwowałem jego każdy ruch na rozgrzewce przed ostatnim meczem grupowym LM jak również uwarznie sledziłem go podczas meczu:)i moim zdaniem ten chłopak jest w gazie, a to że nie grał z Valencią podziałać na niego może tylko mobilizująco.

Mój typ Fc Barcelona -Real Madryt 3:0

Visca el Barca Visca el Catalunya !!!



Przepraszam za dwa posty po sobie, ale wydaje mi sie, ze to mecz, ktorym emocjonuje sie caly swiat pilkarski i nikt tam nie jest smieszny. Takie uwagi sa po prostu nie na miejscu. Sa fora kibicow, gdzie na pewno znajdziesz poklask, tutaj natomiast szukamy mozliwosci wygrania jakichs tam pieniedzy.

Do góry
#1875860 - 23/12/2007 00:24 Re: Gran Derbi *DELETED* [Re: grucha]
Innamorato Offline
newbie

Meldunek: 04/09/2007
Postów: 26
Post deleted by amkwish

Do góry
#1875951 - 23/12/2007 00:44 Re: Gran Derbi [Re: Innamorato]
pescar Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/02/2005
Postów: 2742
Skąd: Lublin
Pełna lista powołanych:
Bramkarze: Casillas i Dudek;
Obrońcy: Pepe, Ramos, Cannavaro, Marcelo, Heinze i Torres;
Pomocnicy: Diarra, Gago, Robinho, Robben, Guti, Baptista i Sneijder;
Napastnicy: Raúl, van Nistelrooy i Saviola.

Kadra Realu na GD, Jak widać wszyscy najważniejsi gotowu. Guti wczoraj na treningu nabawił się urazu ale dzisiaj już pracował normalnie. Ciekawe czy Schuster zdecyduje się na Gutiego od początku meczu.

A wieście z Barcelony nie wesołe bo Ronaldinho otwarcie sobie olał trening zachowując się jak primadona, więc nie wiadomo czy w ogóle dostanie jaką szanse w tym meczu bo od 1 minuty raczej nie powinien zagrać.

Milan jest Mistrzem Europy i Świata ale chyba Hiszpanii już nie? Może normalnie mówić na Real mistrzowie bo są obecnymi mistrzami Hiszpanii.

Do góry
#1877568 - 23/12/2007 09:43 Re: Gran Derbi [Re: Innamorato]
grzesol Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 19/08/2005
Postów: 7541
Ja myślę, że 1x2 nie warto ruszać bo Real jest tak nieobliczalną drużyną, że jest w stanie wygrać. Ja jednak zdecydowanie stawiam tu na LB>2,5. Myślę, że tu nie będziemy meczu w którym gra będzie wyglądała jak szachy czyli zapewne w przypadku derbów Inter-Milan. Tutaj Barca będzie atakować a i Real nie odpuści. Jako, że Real obrony za dobrej nie ma bo często traci bramki to z Barcą bramkę na pewno straci,a wtedy to będą próby ataków Realu i może się skończyć. Real na pewno nie będzie się w tym meczu bronił bo to nie jest taka drużyna. Ja myślę, że obie drużyny po 1 bramce strzelą a dorzucenie do tego jeszcze jednej bęzie formalnością. To nie jest ;liga włoska gdzie przy derbach jest skupianie się przede wszystkim na tym żeby nie stracić. To jest liga hiszpańska i spotykają się 2 najwięcej strzelające drużyny,a więc wniosek nasuwa się tylko 1, duża liczba bramek \:\) Trzeba coś zagrać z tego meczu żeby były większe emocje przy oglądaniu ale i bez grania na pewno ich nie zabraknie.

Do góry
#1877633 - 23/12/2007 12:10 Re: Gran Derbi [Re: grzesol]
Zabielany Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 28/02/2005
Postów: 5727
Skąd: Bytom
Probuje sobie wyobrazic, ze nie jestem kibicem jednej ze stron i realnie ocenic szanse obu zespolow.

Z formacji, czy tez pozycji na boisku... wychhodzi 3-1 dla Realu.

Cała presja jest skondensowana na graczy Blaugrany, co jest uzasadnione. Graja u siebie, to oni musza odrabiac straty. Real przegra jutro na Camp Nou i tak pozostanie liderem, bedzie mial punkt przewagi a w pespektywnie mecz u siebie.

Real ma lepszego trenera.

Warto tez sie zastanowi jaki bylby kurs na Barcelone, gdyby Messi gral ? Z pewnoscia taki sam, byc moze minimalnie mniejszy.

Wszystkie slowa nic nie warte, bo na boisku bedzie sie liczylo, kto jak wytrzyma napiecie, kto popelni mniej bledow, komu bedzie dopisywalo szczescie, jednak dla osoby trzezwo patrzacej na to cale zamieszanie to Real ma wiecej atutów w garsci.

Moim zdaniem kursy powinny sie kszaltowac tak: 2.85 - 2.85 - 2.85

3.90 na zwyciestwo gości jest wartosciowe...

Do góry
#1877651 - 23/12/2007 16:24 Re: Gran Derbi [Re: Zabielany]
kasparov Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 29/01/2007
Postów: 1630
witam , mam pytanko GDZIE MOŻNA OGLĄDNAĆ TEN MECZ !? bo juz sie zamotalem , CANAL + pokaze go czy nie ?

Do góry
#1877666 - 23/12/2007 17:20 Re: Gran Derbi [Re: kasparov]
Eriksson Offline
veteran

Meldunek: 22/08/2007
Postów: 1512
Skąd: Mysłowice
Originally Posted By: kasparov
witam , mam pytanko GDZIE MOŻNA OGLĄDNAĆ TEN MECZ !? bo juz sie zamotalem , CANAL + pokaze go czy nie ?


Chyba na blaugrana.pl jest bardzo dokładny wykaz stacji które pokazują to spotkanie \:\)

Do góry
#1877674 - 23/12/2007 17:33 Re: Gran Derbi [Re: kasparov]
style Offline
old hand

Meldunek: 11/09/2007
Postów: 1046
Skąd: Canarinios/Oranje/Spain
tak oczywiscie mecz pokaze canal plus, juz od 18:15 warto oglądać!!!!

pozdro.
Style

Do góry
#1877689 - 23/12/2007 17:52 Re: Gran Derbi [Re: Zabielany]
rene Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 25/01/2006
Postów: 1711
Skąd: Gdansk
Originally Posted By: Zabielany


Z formacji, czy tez pozycji na boisku... wychhodzi 3-1 dla Realu.

Cała presja jest skondensowana na graczy Blaugrany, co jest uzasadnione. Graja u siebie, to oni musza odrabiac straty. Real przegra jutro na Camp Nou i tak pozostanie liderem, bedzie mial punkt przewagi a w pespektywnie mecz u siebie.

Real ma lepszego trenera.

Warto tez sie zastanowi jaki bylby kurs na Barcelone, gdyby Messi gral ? Z pewnoscia taki sam, byc moze minimalnie mniejszy.

Wszystkie slowa nic nie warte, bo na boisku bedzie sie liczylo, kto jak wytrzyma napiecie, kto popelni mniej bledow, komu bedzie dopisywalo szczescie, jednak dla osoby trzezwo patrzacej na to cale zamieszanie to Real ma wiecej atutów w garsci.

Moim zdaniem kursy powinny sie kszaltowac tak: 2.85 - 2.85 - 2.85

3.90 na zwyciestwo gości jest wartosciowe...


Porównywanie formacji chyba do niczego nie prowadzi
Poza tym jak tu nie widzę 3:1 dla Realu

Bramkarze - lekkie wskazanie na gości, ale naprawdę lekkie, bo Valdez jest silnym punktem Blaugrany i też sporo potrafi wyciagnąć
Obrona - Barca
Pomoc - nie wiem, bo nie znam składów
Sądzę, że Barca wybiegnie w ustawieniu, jakiego mało kto się spodziewa
Atak - nie wiem. Patrząc z osobna para Henry, Eto'o wydaje mi się lepsza. Patrząc na zgranie - jest na odwrót

Nie powiedziałbym, ze cala presja jest na gospodarzach.
To jest mecz szczególny

***************
Kursy

Pamiętać trzeba o jednym - a tego nikt nie napisał
Jeśli mecze jest na Nou Camp to faworytem zawsze będzie Barcelona
I odwrotnie - na Santiago faworytem zawsze będzie Real
Nawet gdyby któraś z drużyn była na 10 miejscu w tabeli

Do góry
#1877708 - 23/12/2007 18:16 Re: Gran Derbi [Re: rene]
Amkwish Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/01/2004
Postów: 29182
Originally Posted By: rene

Pomoc - nie wiem, bo nie znam składów
Sądzę, że Barca wybiegnie w ustawieniu, jakiego mało kto się spodziewa


Valdes
Pujol ,Milito ,Marquez ,Abidal
Xavi ,Iniesta ,Toure ,Gudjohnson (Deco ?)
Eto´o ,Henry (Bojan ?)

Rudy VCB poruszyl sprawe kreatywnosci graczy w obu zespolach.

Zgadzam sie ,ze Barca ma wiecej takich zawodnikow.

W Realu doceniam Robinho ,z tym ,ze ciekawy jestem jak dzis zagra z "plastrem" ,bo nie wyobrazam sobie ,by pozostawiono mu duzo swobody.

Moim zdaniem Barca jeszcze bardziej zwiekszy swoje szanse ,jezeli ograniczy poczynania najlepszego gracza Realu ,czyli Sergio Ramosa.

Tu moze byc klopot ,bo zarowno Iniesta ,jak i Henry sa slabi w destrukcji (kapitalnie zas,jezeli chodzi o napastnikow, radzi sobie z tym Messi ,ale...).
Stad byc moze od poczatku zagra Bojan z zadaniem utrudniania zycia Ramosowi ,kosztem ograniczenia poczynan ofensywnych przez FCB.
Potem ,na ciut podmeczonego ramosa ,wszedlby Heniek.

Dzis widze Barce nastawiona przede wszystkim na uwazna gre w tylach.
Wiosna 2007 i dwie stracone bramki po 12 minutach ...to nie moze sie powtorzyc.
Moim zdaniem Barca bedzie szanowac pilke i nie bedzie angazowac sie duzymi silami w ofensywe.
Jezeli chce wygrac ,moze mecz rozstrzygnac w koncowce ,ale priorytetem ma byc haslo "nie stracic bramki".

Czy Barca ten mecz musi wygrac ?

Absolutnie nie.
4 punkty straty po rundzie jesiennej to zadna przeszkoda ,by w czerwcu swietowac mistrzostwo.
Sezon bardzo wyczerpujacy ,Real ma druzyne starsza ,do tej pory szczesliwie unikali kontuzji ,ale tak nie moze byc przez caly sezon ,przyjdzie i czas na klopoty kadrowe Realu ,zas Barca juz limit pecha w tym sezonie chyba wyczerpala.

Reasumujac ,nie spodziewam sie fajerwerkow ani wielkiego meczu.
W obliczu kontuzji Messiego w Barcelonie spadla presja na zwyciestwo.
Rozsadni Katalonczycy mowia "Maja nie przegrac" i nie bedzie zle.
Ja podzielam ta opinie.
Z kolei madrilenos bez wzgledu na wynik i tak zachowaja fotel lidera.
Wychodziby wiec remis ,gdyby nie to ,ze zadnych ukladow nie bedzie ,ale jak to w sporcie bywa ,wczesniejsze kalkulacje znajduja odbicie w sferze mentalnej.
Real tez zagra ostroznie z mysla by skonczyc na zero w tylach.
Przedswiateczny nastroj nie bedzie bez wplywu na wydarzenia na boisku.
Odegrajmy to ,panowie ,nie polammy sobie kosci i w pelni zdrowia siadajmy do swiatecznego stolu.

Jaki wiec wniosek ?

Remis ?

Under ?

UNDER ! \:\)

Do góry
#1878030 - 23/12/2007 21:14 Re: Gran Derbi [Re: Amkwish]
Dziabor Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 11/08/2005
Postów: 14266
Skąd: Civitas Kielcensis
Nareszcie.... GRAN DERBY!!!! DERBY EUROPY!!!!! DERBY ŚWIATA!!!!!

Dla mnie najwazniejszy mecz w calym sezonie pilkarskim na calym swiecie, jak juz ktos napisal w tym temacie takiego meczu sie nie stawia takie mecze sie oglada i delektuje tym co najpiekniejsze w futbolu, czysta esencja techniki, taktyki, swietnych zagran, mysle ze wlasnie taki mecz dzis zobaczymy, miliardy ludzi na calym swiecie beda ogladali ten mecz zeby zobaczyc cudowna gre, cudowne bramki, wspanialych pilkarzy. Wszystko co do skladu zostalo juz napisane, co do trenerow takze (+ dla Realu). Nie jestem obiektywny akurat w tym meczu ale po glowie chodza mi 2 wyniki: 2:0 i 1:1. Chcialbym zobaczyc w dziejszym meczu R10, i jego geniusz bo nikt nie powie ze go nie ma, wydaje mi sie ze Zebaty odejdzie w zimowym okienku, a swietny wystep w takim meczu dla niego bylby dobrym pozegnaniem, i uhonorowaniem kilku lat w FCB. Szkoda Messiego... ale coz, ogladajac mecz z Valencja jego twarz gdy schodzil z boiska mowila wszystko....

Trudno cokolwiek typowac, za symboliczne 10zl zagralem na Barce zeby sie lepiej ogladalo \:\) wydaje mi sie ze under tez siadzie ale, tak jak juz pisalem i pogrubilem...

takiego meczu sie nie stawia takie mecze sie oglada

VeB

a wklejone zdjecie (bylo juz w tym tamecie) mowi wszystko o moim obiektywizmie gdybym zaczal pisac solidna analize ;\)


Do góry
#1878290 - 23/12/2007 22:33 Re: Gran Derbi [Re: Dziabor]
smolek Offline
member

Meldunek: 16/03/2007
Postów: 109
Fc Barcelona -Real Madryt 5-0 Eto'o trzy,Giovani,Puyol i k******* jadą do domu ;\)


Edited by amkwish (23/12/2007 22:41)

Do góry
Strona 3 z 6 < 1 2 3 4 5 6 >

Moderator:  Akhu, Biszop 



Kto jest online
12 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, VVega, latajaca_holenderka, ANZELMO, wHiTe_StAr, akagi, Akhu, Emilio, igea23, burbon, forty, buko69), 3409 gości oraz 14 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45048 Tematów
5583253 Postów

Najwięcej online: 4506 @ 14/05/2024 20:07