Strona 2 z 6 < 1 2 3 4 5 6 >
Opcje tematu
#1873451 - 21/12/2007 23:44 Re: Gran Derbi [Re: DJ SOSNA]
Amkwish Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/01/2004
Postów: 29182
Originally Posted By: DJ SOSNA

No proszę! Jeszcze się mecz nie skończył a kibice Barcelony już tłumaczą sobie dlaczego przegrali ;\)

oj amkwish, amkwish


Filip ,gdzie napisałem ,ze przegrali ?

Chcesz byc dziennikarzem ,a wiec OBIEKTYWIZM i FAKTY chłopie ,a nie komentarze jak z "Karuzeli".

Drukarz i oszust sedziuje ten mecz i na 100% bedzie drukował dla Madrytu ,bo tam jest jego buda i micha ,na łańcuchu madryckiego kolegium sędziów szczeka

Takiego samego drukarza dali na wiosnę i Barca w "10" tylko zremisowała.

Do góry
Bonus: Unibet
#1873452 - 21/12/2007 23:45 Re: Gran Derbi [Re: bitnap]
Amkwish Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/01/2004
Postów: 29182
Originally Posted By: bitnap

Real @4 1/10
Real X2 @1.74 7/10



HALLA MADRIT





Po wczorajszej Kopenhadze jeszcze nie masz dosyć ? \:\)

Hala...Gasienicowa.

Do góry
#1873456 - 21/12/2007 23:46 Re: Gran Derbi [Re: Amkwish]
mura Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/02/2006
Postów: 10252

nie wydaje mi się by Barca wyszła takim składem który wkleił DJ

dwoch panów ''G'' /Gudjohnsen, Giovani/ to przynajmniej o jednego za dużo

nie wiem dlaczego ale jakoś wydaje mi się że Holender wszystkich zaskoczy i wyjdzie 11stką którą nie sposób przewidzieć.
zaczynam coraz bardziej wietrzyć szansę na grę Roniego, bo chłop już chyba eksploduje na treningach i w takim meczu moim zdaniem powinien grać

wracając do porównań - bramkarz oczywiście na korzyść gości, ale piłka ma to do siebie że czasem i dobra obrona wystarczy by nie pozwolić rywalowi na oddanie dobrego strzłu. a defensywa i indywidualnie i jako monolit zdecydowanie na korzyść gospodarzy

mój prywatny typ na ten mecz jest również taki że Sneijder się najwyczajnej ''spali''
jakoś o zagrożenie ze strony Baptisty się nie martwię

zgadzam się natomiast że trzeba powstrzymać Robinho

njitap - o Eto sie nie bój :] kto jak kto ale na Real będzie gotowy nawet jakby mial 40st. gorączki \:D

nie grał? widziałem mecz w Valencji, instynkt zabójcy pozostał, nie bardzo widze kto go ma tam powstrzymać, niech tylko dostanie jakąś gałę a kapitulacja Ikera pewna

Do góry
#1873457 - 21/12/2007 23:46 Re: Gran Derbi [Re: Amkwish]
Amkwish Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/01/2004
Postów: 29182
Przepraszam tych ,co nie siedza w temacie ,ale musze troche powkurzać fanów pewnego klubu ,aby temat był goracy :-)

Do góry
#1873464 - 21/12/2007 23:50 Re: Gran Derbi [Re: mura]
Amkwish Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/01/2004
Postów: 29182
Originally Posted By: mura

nie wydaje mi się by Barca wyszła takim składem który wkleił DJ


Wyjdzie takim ,jaki jest w poscie amkwisha \:\)

Gdybym miał jakies najświezsze wieci to przekaże je w niedziele ,wczesnym popołudniem.

Jutro mam dzien szalony ....zakupy ,,,zakupy...prezenty....choinka....polski sklep na Sicilla ,zurek ,ogórki,podwawelska \:D

Do góry
#1873469 - 21/12/2007 23:53 Re: Gran Derbi [Re: mura]
bitnap Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/09/2007
Postów: 40246
Sneijder sie spali ? yhm, 23-latek kupiony za 23 banki z Ajaxu sie spali, bo zagra na Barcelonie ?

litosci, no zrozumialbym jeszcze jakby byla mowa o wychowanku, co 2 dni temu wyskoczyl z Castilli \:D Wesley raczej wie czego sie oczekuje od zawodowca \:\)

Do góry
#1873471 - 21/12/2007 23:59 Re: Gran Derbi [Re: bitnap]
Amkwish Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/01/2004
Postów: 29182
Manuel Enrique Mejuto González (16 de abril de 1965) es un árbitro de fútbol español nacido en La Felguera (Langreo), Principado de Asturias

Asturia i wszystko jasne \:D

Manius w tym sezonie juz gwizdał mecz Barcy ,nie omieszkał oczywiscie pokazać Blaugranie czerwonej kartki.

Sedziował równiez w tej rundzie 1 mecz Realu ,frankisci przegrywali 0:1 ,ale szczęsliwie wygrali

Do góry
#1873480 - 22/12/2007 00:12 Re: Gran Derbi [Re: bitnap]
drfocus Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/03/2006
Postów: 4403
Co do typów to na pierwszy rzut oka to under 2,5 i Eto'o strzeli. Z tym co jest na papierze to się zgodze, że nazwiska są lepsze w tym klubie co na koniec sezony będzie za plecami lokalnego rywala - Atletico \:p . Tylko odkąd pamietam zawsze w Relau byłu gwiazdy i zawsze się mówiło, że teraz jest najlepszy skład od lat a rożnie z tym bywało. Miałem tą przyjemność ogladania meczu Valencia - Barca (przyjemność) i dzień później Real - Osasuna (nudy) . Barca mnie zachwyciła, Real nudził, aż przełączałem na Wojewódzkiego. W meczach wyjazdowych Real potrafil wygrać 5-1 z Valencia i 5-0 z Villarealem i to musi budzić wrażenie, ale w pozostałych meczach Real na wyjazdach kipściutko jak trzeba grac z czymś lepszym biż Getafe czy Bilbao. W LM nie potrafili wygrać meczu poza domem, w lidze ulegli Espanyolowi i Sevilli.
Barca ma naprawdę świetną obrone natomiast, ale brakuje Messiego \:\( under 2,5 jak w masło będzie
Typ: 1-0 \:\)

Do góry
#1873484 - 22/12/2007 00:16 Re: Gran Derbi [Re: DJ SOSNA]
DJ SOSNA Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/03/2001
Postów: 5220
Originally Posted By: DJ SOSNA
Widzę że przy okazji niedzielnego supermeczu zebrało się w tym temacie FKWAFB (forumowe koło wzajemnej adoracji fanów FC Barcelona)

Pozwolicie że jak wielki fan Mistrzów z Madrytu wypowiem się czego możecie się spodziewać po "Królewskich" i dlaczego nie powinniście być w dobrych humorach przed Gran Derbi!

Casillas, Ramos, Pepe, Cannavaro, Marcelo, Diarrà, Sneijder, Baptista, Robinho, Raúl, Van Nistelrooy.

Taki skład Realu na 90% wybiegnie w niedzielę na Camp Nou. Osobiście uważam że jest to drużyna bliska ideałowi bo każda formacja stanowi w niej kolektyw i zaryzykuje nawet stwierdzenie że dawno w Primera Divison nie było tak wyrównanej kadry jaką teraz posiada Real! Jestem zachwycony oglądając efekty pracy trenera Schustera. Cieszę się również widząc wzorową i efektywną współpracę pary holenderskiej Sneijder - RVN, coraz jaśniej błyszczącego geniusza Robniho i wreszcie przeżywającego szczyt formy Raula. Jeśli do tego dodamy "czarnego konia" Julio Babtistę, jednego z najlepszych defensywnych pomocników świata Diarrę (jego słynne "czaki") i bramkarza z najwyższej półki Casillasa to przykro mi to mówić ale FC Barcelona bez Messiego i (mam nadzieję) Ronaldinho nie będzie miała w niedzielę co przeciwstawić ekipie Realu! Sam Eto nie wystarczy, zwłaszcza bez asyst Ronaldinho!

Porównajcie (o obiektywizm nie śmiem prosić,hehe) poniższe składy i powiedzcie w której formacji Barca będzie miała przewagę? Zacznijcie od bramkarza <lol>



Osobiście jako kibic Realu jestem spokojny o wynik niedzielnego meczu. Powiem szczerze że w ostatnich sezonach jeszcze nigdy nie byłem tak pewny swojej drużyny jak przed tymi Gran Derbi. Realu jest w takim składzie i formie jak obecnie po prostu zbyt silny dla Barcelony! Mój typ: Real Madryt @3.90


Casillas, Ramos, Pepe, Cannavaro, Marcelo, Diarrà, Sneijder, Baptista, Robinho, Raúl, Van Nistelrooy.

Skład Realu na niedzielę jest pewny w 90%. Jesli chodzi o Barce to jak sami przyznajecie jest więcej znaków zapytania niż w "Jeden z dziesięciu" na TVP2 i to też chyba świadczy o przygotowaniu obu ekip do Gran Derbi - i niech FKWAFB nie zaprzecza że tak nie jest

Jak już pisałem w poprzednim poście, dawno nie byłem tak spokojny o wynik Gran Derbi jak teraz. Moim zdaniem, Real jest przygotowany do niego idealnie i w 100%, zero problemów, wysoka i stabilna forma więc jestem spokojny o moją drużynę. Co do Barcy to jedyny którego się obawiałem Messi nie zagra. Jeśli okaże się nie wystąpi też Ronaldinho to już w ogóle będę pozbawiony jakichkolwiek lęków. REAL MADRID @3.90


Do góry
#1873487 - 22/12/2007 00:18 Re: Gran Derbi [Re: Amkwish]
Amkwish Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/01/2004
Postów: 29182
Teraz juz całkiem poważnie \:\)

Szanowni dyskutanci !

Mecz miał sie rozstrygnąć na jednej ze STRON boiska,tej samej ,tyle ,ze prawej dla Barcy i lewej dla Realu.

Z jednej strony Messina najcienszego grafka Realu ,niejakiego Marcelo ,z drugiej zaś Robinho na Puyola.

Nieaktualne....przewaga Real.

Bardzo duzo bedzie zależe cod tego czy Carlesowi uda sie uniknąć czerwa ,bo pomimo całej sympatii dla Niego,nie widze mozliwosci ,by cały czas czysto neutralizował poczynania Robinho.

Teraz druga strona.
O Abidala ,asekurowanego przez Toure jestem spokojny.

Natomiast nie wiem ,skąd niektórym biora sie pomysły ,ze zagra Dos Santos.
Musi grac Henry ,na Ramosa ,bo na najlepszego gracza realu trzeba wystawic klasowego gracza ,a nie trampkarzyka.

Obserwuje poczynania Giovanniego i jestem pewien ,ze skończy jak Saviola.
Przyszłościa Barcy jest Bojan ,bo ten chłopak ma jaja i talent ,a nie tylko talent.
Bojan pokazał charakter z Espanyolem i jakby Henry nie mógł grac 90 minut ,to wejdzie Serb ,a nie naturalizowany Hiszpan.

Ciekawa sprawa w srodku ,bo zarówno Marquez ,jak i Pepe są za słabi na RvN czy Eto'o.

Pomoc ?

Moim zdaniem wyrównane siły ze wskazaniem na Barce ,ale zadecyduje dyspozycja dnia,choc Real nie ma tak zdolnego gracza jak Iniesta.

Pozostaja bramkarze.

Sam byłem zdania ,ze Valdes to firana.
Jednak w tym sezonie broni bardzo dobrze ,nie wpuscił zadnego babola ,a Ikerowi sie zdarzyło.

Ławka.....no tu Real zdecydowanie lepszy i nie chodzi bynajmniej o rezerwowych ,bo na drzewie FCB zasiądą Ronni i Deco.

Mam na mysli trenera ,tu Schuster miażdży Ryja i nie pomoga Txiki i Johan.

Ufffffff....typowac wynik ? \:\)

Trodne ,bardzo trudne ,jestem pewien ,ze wygra zespół,który pierwszy strzeli bramkę(na 100% nie przegra) ,bo pasuje mi na niedziele under.

Correct...chciałbym 3:0 ,typuję 2;0 dla Barcy ,kontruje na remis 1:1 \:\)

Do góry
#1873490 - 22/12/2007 00:21 Re: Gran Derbi [Re: bitnap]
Amkwish Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/01/2004
Postów: 29182
Originally Posted By: bitnap
Sneijder sie spali ? yhm, 23-latek kupiony za 23 banki z Ajaxu sie spali, bo zagra na Barcelonie ?


Widziałem juz takich co maja cojones 2 razy wieksze niz Snejder...spalali sie na Camp Nou \:\)

Do góry
#1873491 - 22/12/2007 00:22 Re: Gran Derbi [Re: Amkwish]
Ludwiczek Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 27/08/2007
Postów: 2004
Mam pytanie , amk moze wie , czemu dali mecz o tak dziwnej godzinie czyli o 19 ??

Sobota 22 czy Niedziela 21 to bardziej taka pora na takie mecze. W Niedziele o 21 gra Murcia - bilbao , zastanawiam sie czemu niedali zamiast tego o 21 a ta Murcie chcoiaz na 19 mogli przesunac

Co do tego meczu to stawial bym juz jak ktos wspomnial Over 2.5 , na ostatnie 4 sezony 6 meczy Over 2.5 w tym dwa mecze z iloscia bramek rowna 6. Ostatni remis 0-0 zanotowano w 2002. Wiec bramki padaj dosc czesto jak widac

Na betexplorer zauwazylem taka ciekawostke od 14.02.1999 [barca wygrala 3-0 po srednim kursie u bukow 1.9] kazde nastepne zdarzenie mialo sredni kurs zawsze powzyej 2.00

Do góry
#1873495 - 22/12/2007 00:27 Re: Gran Derbi [Re: Ludwiczek]
drfocus Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/03/2006
Postów: 4403
Originally Posted By: Ludwiczek

Co do tego meczu to stawial bym juz jak ktos wspomnial Over 2.5 , na ostatnie 4 sezony 6 meczy Over 2.5 w tym dwa mecze z iloscia bramek rowna 6. Ostatni remis 0-0 zanotowano w 2002. Wiec bramki padaj dosc czesto jak widac


Taaak, ale na ostatnie 14 meczy było 8 underów, także zależy jaki weźmiesz zakres meczy to podpasuje Ci wynik u/o. Jak dla mnei tu będzie under ale to napisałem już wcześniej, a w sumei do niedzieli sporo się jeszcze moze zmienić \:\)

Do góry
#1873496 - 22/12/2007 00:28 Re: Gran Derbi [Re: Amkwish]
DJ SOSNA Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/03/2001
Postów: 5220
Originally Posted By: amkwish
Schuster miażdży Ryja i nie pomoga Txiki i Johan.



No widzisz amk! Jak chcesz to potrafisz napisać coś za co można Cię lubić ;\) ;\)

PS: Nie mogę się juz doczekać niedzielnego meczu!!!

Do góry
#1873498 - 22/12/2007 00:28 Re: Gran Derbi [Re: Ludwiczek]
bitnap Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/09/2007
Postów: 40246
amk, rozumiem Cie, mieszkasz dwa kroki od Nou Camp, wybaczam ci ta fascynacje ... ale uwierz mi nie ma druzyn nie do pokonania \:\)

odrozniajmy czasem obiektywizm od subiektywizmu \:\)

ps: po tym "chciałbym 3:0 ,typuję 2;0 dla Barcy ,kontruje na remis 1:1" zauwazylem, ze super pewnosci jednak nie masz \:\)

cieszy mnie fakt, iz czujesz respect wobec zespolu, ktory ma 4 pkt. przewagi nad Barca

Do góry
#1873504 - 22/12/2007 00:36 Re: Gran Derbi [Re: rene]
pescar Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/02/2005
Postów: 2742
Skąd: Lublin
Nie ma co się napinać i wymyślać, że w tym meczu decydować będą duchy Franco, sędzia który będzie uznawał każdy strzał nawet nie celny jako bramkę. Real w tamtym sezonie był drużyną słabszą niż dzisiaj a mimo to zdobył w el clasico 4 punkty tracąc zwycięstwo na Camp Nou w pechowy sposób. Więc dlaczego dzisiaj Real miał by przyjechać po najniższy rozmiar kary? Skład jest wyrównany i tacy piłkarze jak Raul, Ruud,Robinho, Sneijder, Ramos, Casilias to gwiazdy futbolu i jedni z najlepszych na swoich pozycjach, więc zagrają bez kompleksów. A ryzykują na pewno mniej. Bo remis/porażka i tak zapewnia pozycję lidera, a wygrywając mogą uzyskać dobrą przewagę 7 punktów. Biorąc pod uwagę, że Real nie ma raczej większych problemów z ogrywaniem słabszych rywali to może być pokaźna zaliczka.
Mam nadzieję, że będzie to świetny mecz na miarę tego z poprzeniego sezonu tylko z dobrym zakończeniem czyli zwycięstwem Realu. Nie ma co wyskakiwać z głupimi tekstami o tym komu Real zawdzięcza swoje tytuły bo wiadomo, że piłkarzom i trenerom. Niech wygra lepszy, a kto nim był okażę się dopiero po 90 minutach meczu.


Do góry
#1873512 - 22/12/2007 00:41 Re: Gran Derbi [Re: bitnap]
Amkwish Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/01/2004
Postów: 29182
[URL=www.fotosik.pl][/URL]

Franiu ,Bayern mi wstyd przynosi ,ty masz lepiej

Po niedzieli zmienisz zdanie ,przyjacielu

Do góry
#1873526 - 22/12/2007 00:50 Re: Gran Derbi [Re: bitnap]
Amkwish Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/01/2004
Postów: 29182
Originally Posted By: bitnap

cieszy mnie fakt, iz czujesz respect wobec zespolu, ktory ma 4 pkt. przewagi nad Barca


Respekt ?
Kazdego przeciwnika trzeba szanować,nawet Real

Człowieku ,toz własnie tu pisałem ,ze Barca nie wygra w Santander ,ze z Villarealem moze przegrać ,etc.

To jest sport i z respektem trzeba traktować równiez mecz a Alcoyano.

Natomiast co innego to typowanie wyniku.

Tu pozwalam sobie grac "jedynkę" i nie słucham zadnych argumentów przeciw \:\)

Ale....dam juz spokój ,bo jak tekst o faworyzowaniu przez faszystowski rzad Realu kosztem Barcy jest głupi ,to ja z takimi "profesorami historii" dyskutowac nie zamierzam.

Kupic bilecik na "Barca Tour",zwiedzic muzeum klubowe ,zapoznac sie z faktami ,polecam.

Do góry
#1873535 - 22/12/2007 00:56 Re: Gran Derbi [Re: Ludwiczek]
Amkwish Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/01/2004
Postów: 29182
Originally Posted By: Ludwiczek
Mam pytanie , amk moze wie , czemu dali mecz o tak dziwnej godzinie czyli o 19 ??


Ludwiczku ,wygrała komercja i kasa ,jak zwykle.

Poczatkowo mecz planowano o 22 w sobotę ,ponieważ tak ustawia sie mecz kolejki i wszystkie takie transmituje publiczna TV6 (La Sexta).

Jednakze okazało sie,ze w umowie jest podpunkt....z wyjatkiem meczu Barca - Real (Real - Barca rewanż).

Tak wiec dzien i godzine dostosowano do wymagan tego ,kto wykupił za bajonską sume prawo do transmisji.
Jest to C+,przy czym zaznaczyc nalezy ,ze posiadanie abonamentu C+ nie oznacza ,ze obejrzy sie mecz.

Obejrzy sie,jak sie dodatkowo zapłaci ,bo mecz idzie w Hiszpanii opcji pay per view.

Do góry
#1873541 - 22/12/2007 01:02 Re: Gran Derbi [Re: rene]
pescar Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/02/2005
Postów: 2742
Skąd: Lublin
Quote:
...dam juz spokój ,bo jak tekst o faworyzowaniu przez faszystowski rzad Realu kosztem Barcy jest głupi ,to ja z takimi "profesorami historii" dyskutowac nie zamierzam.


Cieszy mnie, że dasz sobie z tym spokój. Nie powiedziałem, że Franco nie faworyzował Realu tylko, że w niedzielnym klasyku Franco nie będzie miał żadnego wpływu, więc nie widzę sęsu by poświęcać mu jakokolwiek uwagę. Ale widocznie masz coś z PiSu, który jeżeli nie jest przeciwko nim już żaden układ to go sobie wymyśli wskrzeszając Franco i wiedząc, że sędzia będzie przekupiony. Chętnie obejrze tą czerwoną kartkę, którą dał Barcelonie, więc jak masz linka to bym był wdzięczny. I jeszcze jakie masz wątpliwość co do tego meczu co sędziował Realowi. Bo chyba jedynie wnioskujesz po tym, że go sędziował i Real wyciągnął wynik.

Do góry
Strona 2 z 6 < 1 2 3 4 5 6 >

Moderator:  Akhu, Biszop 



Kto jest online
5 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, pacyfista, alfa, igea23, 11kera11), 3566 gości oraz 6 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5582032 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49