Strona 1 z 10 1 2 3 ... 9 10 >
Opcje tematu
#424 - 31/03/2001 19:45 AGASSI-RAFTER
RAFTER Offline
old hand

Meldunek: 24/03/2001
Postów: 939
Skąd: brak
Dzis mecz Agassi-Rafter.W sts za Raftera placa 2.60
Osobiscie juz na niego postawilem (singiel)
uwazam ze Rafter wygra z Agassim ,poniewaz:
1.Jest w 100% formie co sam podkreslal na wywiadzie przed tym pojedynkiem
2.Dla niego ten mecz jest cytuje: "ten mecz jest dla mnie wielkiej wagi zrobie wszystko aby go wygrac,bedzie to dla mnie rowniez rewanz za porazke w australian-open ,gdzie doznalem kontuzji i mecz ten przegralem..."
Mysle ze Rafter wygra ten mecz,oczywiscie nie jest to zaden pewniak i rownie dobrze moze przegrac ale moim zdaniem Rafter w tym meczu jes lekkim faworytem,pozatym Agassi niespisuje sie zbyt dobrze .
Ten mecz dla mnie jest bardzo wiarygodny,pozatym na temat Raftera wiem prawie wszystko i wiem ze jesli on gra na maxa to malo kto go pokonuje takie jest moje zdanie na ten temat.

Do góry
Bonus: Unibet
#425 - 31/03/2001 22:27 Re: AGASSI-RAFTER
Salival Offline
addict

Meldunek: 11/01/2001
Postów: 628
czy ten mecz pokazuje jakaś telewizja satelitarna na żywo (ale nie kodowana telewizja) ?

Do góry
#426 - 01/04/2001 00:15 Re: AGASSI-RAFTER
uQ$ Offline


Meldunek: 23/01/2001
Postów: 3177
Wczoraj Hewitt z Rafterem oddali ćwierćfinałowy mecz deblowy walkowerem ze względu na kontuzję Raftera ("tendinitis in right wrist"). Nie wiem, czy Rafter zrobił to aby lepiej się przygotować do singla, czy rzeczywiście coś mu jest. Ja się jednak nie zdecyduję na ten mecz postawić, choć można za zwycięstwo Raftera dostać 3.0

Do góry
#427 - 01/04/2001 00:57 Re: AGASSI-RAFTER
Pat Offline
journeyman

Meldunek: 04/02/2001
Postów: 86
Skąd: Trzemeszno
Witam,
Dla mnie każdy turniej mógłby kończyć się
finałem Andre-Pat
Szkoda, że Eurosport zrezygnował z pokazywania serii Super-9 tym bardziej, że
u kobiet (szczególnie ostatnio) trochę wieje
nudą.Moim zdaniem Agassi i Rafter mimo, że
prezentują skrajnie różny styl gry są najlepszymi i zdecydowanie najbardziej wyrazistymi postaciam w całym ATP.
Bilans spotkań to 8-4 dla Agassiego z tym, że było już 4-0 (dawne dzieje) dla Amerykanina a ostatnio
wygryawają na przemian (R,R,A,R,A,A,R,A).
Zgadzam się całkowicie z RAFTEREM chociaż
akurat ten mecz interesuje mnie bardzo
z czysto sportowych powodów (ATP Race).
Pozdrawiam
Co do meczu kobiet to nie bez szans wydaje
się być Jennifer
GO ANDRE ! GO PAT !

Do góry
#1889905 - 29/12/2007 23:00 Re: AGASSI-RAFTER [Re: Pat]
majestic Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 30/03/2003
Postów: 3162
Skąd: bytom
Rafter brakuje nam twoich tematów ,
odezwij się w końcu !!!!
jak tam po latach z obstawianiem
napisz na jakim etapie jesteś ?

Do góry
#1890939 - 30/12/2007 03:07 Re: AGASSI-RAFTER [Re: majestic]
RAFTER Offline
old hand

Meldunek: 24/03/2001
Postów: 939
Skąd: brak
czesc majestic.
Ja tu ciagle zagladam,dzieki ze wyciagnales te stare czasy na swiatlo dzienne.Wiesz poczytalem to sobie i zeczywiscie wtedy moja psychika i nastawienie do gry bylo nieco inne niz ma to miejsce teraz.HE czytajac niktore zeczy poprostu poczulem stan jaki wtedy mi towarzyszyl,Bylo dobrze i zle z przewaga miksu.To minelo to byly poczatki a ze czlowiek uczy sie na bledach i od ludzi ...czas poplynal czlowiek zmadzal.Cos ci powiem majestic stawianie kasy to bardziej psychologia ryzyka owszem wiedza jest wazna pozwala je minimalizowac.Majestic pisalem wczesniej ze od 1 stycznia ruszam z tematem.Powiem ci czemu to zrobie.Doszlem do wniosku po glebokiej analizie, ze brakuje mi w moim graniu wlasnie analizy bledow.Nie mialem dotychczas motywacji by prowadzic dziennik mysli.Jednak jest jak to sie okazuje bardzo wazne,moj przyjaciel zawsze ma racje.Wylozyl mi czarno na bialym moj ostatni maly blad .Jak mi to przedstawil czemu i skad to sie wzielo zdebialem.Ok powiedzialem znowu masz racje dzieki wiem ze cie wkurzam tymi telefonami po godzinie 1 w nocy itd ale znowu mi pomogles ok ...Wlasnie moj temat bedzie moim dziennikiem w czasie zeczywistym.Malo tego...zreszta robie to nie tylko dla siebie bo moglbym przeciez zapisywac w zeszycie swoje przemyslenia ,robie to dla nas.Wiec do uslyszenia.SZTAMA PRZYJACIELU.

Do góry
#1891006 - 30/12/2007 03:23 Re: AGASSI-RAFTER [Re: RAFTER]
PioKing Offline
MaSha Lover

Meldunek: 24/03/2005
Postów: 5848
Skąd: Warszawa
Majestic \o/

Do góry
#1891080 - 30/12/2007 03:50 Re: AGASSI-RAFTER [Re: PioKing]
cobra Offline
Luc Nilis

Meldunek: 18/10/2007
Postów: 3103
Skąd: Piekary Śl. / gg:18662865
łezka w oku sie zakreciła

Do góry
#1891224 - 30/12/2007 04:59 Re: AGASSI-RAFTER [Re: cobra]
rapper20 Offline
addict

Meldunek: 12/04/2006
Postów: 653
Rafter: najpierw proponuje nauczyc sie ze takie cos jak "rz" tez istnieje, bo az nie dobrze sie robi jak patrzy sie na to co piszesz..

Do góry
#1891270 - 30/12/2007 05:18 Re: AGASSI-RAFTER [Re: rapper20]
RAFTER Offline
old hand

Meldunek: 24/03/2001
Postów: 939
Skąd: brak
widzisz rapper niezle ze to zauwazyles,...masz racje jestem analfabeta heheh ale widzisz coz mi po ladnej pisowni.Wszkole nie nauczylem sie pisac ortograficznie ale jak pozniej zycie zweryfikowalo ta sprawa nie przydala mi sie w zyciu by robic na tym pieniadze.Wyjasnie ci inna zecz gdybym pisal np do prezydenta polski to jak myslisz czy nie poswiecil bym wiecej czasu na napisanie tego poprawnie?TU na forum pisze szybko i nie zwracam uwagi na drobnostki wazny jest przekaz.Jednak to ze pisze zle ortograficznie nie znaczy ze wykazuje brak szacunku do ludzi.Wiec jak juz tu jestem dzisiaj to tak ci wlasnie odpisalem .

Do góry
#1891310 - 30/12/2007 05:30 Re: AGASSI-RAFTER [Re: RAFTER]
rapper20 Offline
addict

Meldunek: 12/04/2006
Postów: 653
Rafter: ja rozumiem ze mozna pare bledow zrobic bo sam je rowniez robie poniewaz pisze szybko, no ale bez jaj az sie nie dobrze czyta to co piszesz i zeby zgrzytaja.. proponuje poswiecic te 30 sekund wiecej.

Do góry
#1891397 - 30/12/2007 05:58 Re: AGASSI-RAFTER [Re: rapper20]
RAFTER Offline
old hand

Meldunek: 24/03/2001
Postów: 939
Skąd: brak
.niestety musze odmowic bo wiem ze dalej bede pisal tak jak lubie.
Ale dzisiaj mam sporo czasu i postanowilem posiedziec troche na forum.Wroce do ostatniego wydarzenia jakie mnie spotkalo bodajze jakis miesiac temu zawiesilem swoj temat z powodow nazwijmy to zyciowych.Sprawy pozalatwialem i mam taka mala zecz na dobranoc.
Otoz pytanie do was,kiedys tez mi je zadano ,dokladniej mowiac zadal mi je czlowiek ktorego zawsze podziwialem pytanie brzmialo:
Bylo to w jednym z punktow stsu ,dokladnie pamietam ten dzien niedziela,pelno znajomych kolejka jak za prl bo z kosciola wszyscy wracali (niedziela ) a w dodatku malysz za godzine w telewizji mial skakac i byl faworytem.Ludzie dyskutuja o tym kto i jak skoczy ,ktos mnie tam zapytal o jakies typy powiedzialem ok nawet nie patrzac na kupon sa ok andrzej spoko ma to sens.Zaszedl rowniez Don ktory wiecej szpanowal zwitkami pieniedzy niz wygrywal.Z tego faceta zawsze jest smiech bo stawia grubo i zawsze przegrywa te rozpisy.Ale ok w tym chaosie ludzi nastawionych na wygranie za 1zl 5000tys ,zagadnal mnie czlowiek z pytaniem ,najpierw powiedzial wiesz po co tu jestes?Oczywiscie zamorowalo mnie to bo gosc wyskoczyl z pytaniem jak do jakiegos durnia i w dodatku nie znalem go (wtedy) powiedzialem by cos obstawic,dokladnie powiedzial by cos obstawic jak ta reszta popatz na nich jak myslisz kto z nich dzisiaj wygra?Powiedzialem ktos napewno .Odpowiedz byla naprawde ciekawa powiedzial wygra tylko i wylacznie matematyka tzn z tylu ludzi musi ktos wygrac matematyka.Kolejne pytanie bylo takie ze nadalo sens i zmienilo calkowicie moje myslenie i osobowosc .Pytanie;
czy jestes w stanie zarobic 1zl u bukmachera codziennie? powiedzialem tak jestem w stanie.
-To idz narazie do domu i daruj sobie caly ten galimatias.Spytalem go pozniej czemu mnie tak zagadnal,wybral.Otoz bylem typem czlowieka ktory spedzal u bukmacherow naziemnych 7 dni w tygodniu od rana do wieczora i zywo dyskutowalem z kazdym kto choc chwile mial na to ochote.Pozniej sobie uzmyslowilem ze ja z tym kolesiem dyskutowalem dlugo.Jest on teraz kims kogo daze wielkim szacunkiem i bezgraniczny dlug wdziecznosci ma u mnie.
Pokaze w swoim temacie kilka technik mnozenia pieniadza i kilka ciekawostek ale to za pare dni .To by bylo tyle jak narazie.

Do góry
#1891424 - 30/12/2007 06:10 Re: AGASSI-RAFTER [Re: RAFTER]
wichrowe wzgórza Offline
journeyman

Meldunek: 30/11/2007
Postów: 97
Skąd: Gdańsk
U mnie miałbyś RAFTER na 100% zakaz wstepu do punktu ;\)

Do góry
#1891437 - 30/12/2007 06:16 Re: AGASSI-RAFTER [Re: wichrowe wzgórza]
AL_Capone Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 30/11/2005
Postów: 6842
Skąd: Hala Ludowa we Wrocławiu
A ja ciebie lubie Rafter moge nawet powiedziec ze jestes mi
w jakis sposob bliski masz swoj swiat niezrozumialy dla innych
ale to wlasniej na tym polega istota twojej sily i magi.

Do góry
#1891925 - 30/12/2007 10:50 Re: AGASSI-RAFTER [Re: AL_Capone]
majestic Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 30/03/2003
Postów: 3162
Skąd: bytom
nie przejmuj się tymi debilnymi postami

widzisz RAFTER że masz na forum tak jak i w życiu wielkie poparcie

a kilku kretynów którzy nie rozumieją twojej " KONTROLI RYZYKA " niech dalej żyją w nieświadomości ...
ja z twoich tematów czerpię zachłannie wiedzę o bukmacherce
twój ostatni temat z listopada czytałem 4 razy w całości , jestem naprawdę pod wrażeniem
gdyby nie jakieś typy progresywne na piłkę to miałbyś w tym temacie 100 % skuteczność !!!
dwa typy
jeden z NBA i jeden z NFL i weszły !!!!

jesteśmy wszyscy naprawdę pod wrażeniem

czekam na twój nowy temat z niecierpliwością , i jak wtopisz w nim ( co wydaje się po tylu latach przemyśleń i doświadczeń - niemożliwe ) to ja popłynę z TOBĄ ....

gram w ciemno wszystko to co zapodasz na tym forum

miło po latach przytulić znów te zwitki pomnażanych pieniędzy ....

dziękuję CI RAFTER w imieniu wszystkich wdzięcznych i będących pod wrażeniem forumowiczów

proszę o głosy poparcia dla RAFTERA

podpisujcie się pod tym postem

bądźmy wdzięczni RAFTEROWI że powraca w wielkim stylu

Do góry
#1892246 - 30/12/2007 20:14 Re: AGASSI-RAFTER [Re: majestic]
RAFTER Offline
old hand

Meldunek: 24/03/2001
Postów: 939
Skąd: brak
..WITAM.Wlasnie majestic otworzylem oczy i pierwsze co zrobilem to wlasnie przeczytalem twoj post bo oczekiwalem na twoja mysl.Jest ok majestic od jutra bedziesz mogl grac jak ty to mowisz w ciemno .Mysle ze moj temat otworzy ci troszke oczy .
Krytyka majestic jest nawet bardzo tu wskazana i mysle ze staniesz na wysokosci zadania.Ok
Teraz ZYCZE WSZYSTKIM WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO W NOWYM ROKU
a przede wszystkim zmian ktore spowoduja ze worki z pieniedzmi zaczna juz sie niemiescic nawet w piwnicy.
Jade do krakowa .
wiec do uslyszenia niebawem.

Do góry
#1892259 - 30/12/2007 20:20 Re: AGASSI-RAFTER [Re: RAFTER]
artbledo Offline
old hand

Meldunek: 08/03/2003
Postów: 801
Originally Posted By: RAFTER

a przede wszystkim zmian ktore spowoduja ze worki z pieniedzmi zaczna juz sie niemiescic nawet w piwnicy.


\:D \:D

Do góry
#1892389 - 30/12/2007 21:01 Re: AGASSI-RAFTER [Re: RAFTER]
arvid Offline
old hand

Meldunek: 03/08/2004
Postów: 916
[quote=RAFTER
a przede wszystkim zmian ktore spowoduja ze worki z pieniedzmi zaczna juz sie niemiescic nawet w piwnicy.
Jade do krakowa .
[/quote]

Rafter pewnie Wawel kupuje, zeby te worki pomiescić \:\)

Do góry
#1892450 - 30/12/2007 21:15 Re: AGASSI-RAFTER [Re: arvid]
RoccoRunner Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 12/07/2006
Postów: 3909
popieram majestic ;\)

RAFTER to legenda, bez niego to forum wiele traci wracaj Rafter z tematem \:\)

Do góry
#1892822 - 30/12/2007 22:49 Re: AGASSI-RAFTER [Re: RoccoRunner]
SOUDAL Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 27/12/2002
Postów: 1963
...jedno jest pewne bedzie znowu troche zabawniej na forum

Do góry
Strona 1 z 10 1 2 3 ... 9 10 >




Kto jest online
7 zarejestrowanych użytkowników (alfa, Sensei, akagi, Lukasz111, igea23, pacyfista, rymoholik), 3432 gości oraz 6 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45044 Tematów
5581625 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49