Strona 11 z 11 < 1 2 ... 9 10 11
Opcje tematu
#19473 - 01/09/2002 15:08 Re: CZARNA LISTA 2
barabasz Offline
old hand

Meldunek: 17/04/2001
Postów: 820
Skąd: Warszawa
Malejewa przegrała z Frazier która to miała ze 20 podwójnych błędów serwisowych

Do góry
Bonus: Unibet
#19474 - 01/09/2002 19:24 Re: CZARNA LISTA 2
[T]-error Offline
I see dead people

Meldunek: 04/08/2001
Postów: 20043
Skąd: Elbląg
Elołłłł
Reasumując dwa tematy Czarnej Księgi wyszła mi taka oto statystyka.
Piłka nożna - obrzygani i zbluzgani :
II liga belgijska, angielska 1 div, QPR, Tranmere, Milwall, Lazio, AC Milan, Chievo, Atletico Madryt, Galatasaray, Blackburn, Real Madryt, Besiktas, Mainz, cała szkocka div 1,2 i 3, cała hiszpańska,Strassbourg, Alaves, Arminia Bielefeld, Deportivo La Coruna, Broendby, Southoampton, Coventry, RKS Radomsko, Djugarden, Austria Wiedeń, River Plate, Newcastle, Brighton, Petrżalka, Rosendaal, Ruch Chorzów, Celtic Glasgow, MyPa, Lahti, Zagłębie Lubin, Landskrona, Sturm Graz, Ham-Kam, Cafe, DC United, HJK Helsinki, Tampere, Haka Valkeokoski, Skonto Ryga, Brann Bergen, Derry City, LASK Linz, Ol. Lyon, Legia, Nancy, Wisła Kraków, Aston Villa, Barcelona, Genk, St.Liege, Bayern Monachium, Lens, Manchester Utd, Szczakowianka, Rapid Wiedeń, PSG, Basel, Hertha Berlin, Groclin, Asyriska, Lugano, Koaceli, Herenveen, Bayer Leverkusen, Odd Grenland, Wolverhampton, Fenerbahce, Leeds, Ipswich, Cardiff, Wigan, Celtic, Liverpool, National Bukareszt, Chelsea, Livingston, Feyenoord, Spartak Moskwa, West Ham i Kluivert za popisy a`la Bruce Lee. Przy okazji Mistrzostw Świata oberwało się też zespołom Francji, Paragwaju, Korei, Włoch, Kamerunu, Senegalu, Polski, Argentyny, Chorwacji, Hiszpanii, a także sędziom, Edycie Górniak całej FIFA i Blatterowi.

Nie mniejsze obelgi, wymiociny objęły tenisistów i tenisistki:
Coetzer, Dokic, Novak, Chela, Hipfl, Henin, Squilari, Llodra, Kafelnikov, Roddick, Pavel, Pierce, Maleeva, Arthurs, Clement, Dupois, Capriatti, Zabaletta, Lapenti, Nalbaldian, Canas, Pouchtek, Escude, Farina, Canas, Tanasugarn, Schuttler, Enqvist, Ferrero, Sampras, Grazan, Federer, Shaugnessy, Agassi, Davenport, Spadea, Gambill, Ruano Pascal, Kournikova, Dementieva, Hingis, Rafter, Granville, Danilidou.

Z innych aren sportowych przejechano się po : Sebastian Danikowski, NY Knicks, Orlando Magic, Phoenix Suns, Seattle Sonics, Detroit Red Wings, Ellofsonn za rezygnacje w trakcie biegu, Washington Wizzards, Djugarden (hokej), Barichello, L.A. Dogers, St.Louis Cardinals, Chicago Cubs, Wimbledon za całokształt, tenis stołowy, golf, NY Yankees.

Było też kilka perełek takich jak :
czas, profesjonal, klub Underground, szkola, expekt.com, z****na pralka, łóżko, kursy 1,22 i 1,25, 17 dołek, wtorki, Ambroziak, sędzia werder, wczorajszy dzień, dzisiejszy dzień, duchota i upał w Hellasach, "tłumy" na lidze swiatowej w Brazylii, gamebokers.

Wyróżniony zostaje też niejaki HERRON za wspaniały miniesej traktujący o lidze czeskiej i ligach skandynawskich, gorąco polecam.

No i to by było na tyle.......
Pozdrawiam....... iwo:

Do góry
#19475 - 01/09/2002 23:12 Re: CZARNA LISTA 2
Adpal Offline
addict

Meldunek: 25/08/2002
Postów: 474
Skąd: Gliwice
Niezle bluzgi dla Panathinaikosu , przegrac u siebie z Proodeftiki to niezly blamaz . Dobrze ze na nich nie stawialem , ale bardziej to zasluga niskiego kursu na wygrana gospodarzy ( 1,1 ) niz mojego racjonalnego myslenia . Oj prawdziwych pewniakow dzisiaj juz nie ma . Przydałoby sie zeby ktos zalozyl nowa tablice z bluzgami . POZDRAWIAM

Do góry
#19476 - 02/09/2002 01:34 Re: CZARNA LISTA 2
slav007o Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 10/12/2001
Postów: 3640
Skąd: Zielona Góra/Blackburn
[QUOTE]Oryginalnie wysłał Deszcz:
[qb]Jak wtopiliście kase i Wam smutno, przejdźcie na strone.

pozdrowko[/qb][/QUOTE]Ja w tym temacie miałem najpierw dać ZKŻ Zieloną Górę za brak szacunku dla kibiców, ale po obejrzeniu tego co nam zafundowałeś Deszcz, zmieniłem zdanie

SLAV

Do góry
#19477 - 02/09/2002 01:43 Re: CZARNA LISTA 2
hpc Offline


Meldunek: 06/07/2001
Postów: 4739
Skąd: warszawa
znakomita robota terror i znakomita strona Deszcz.
Przydałoby się te stronkę umieścić na pierwszym miejscu "Nowego tematu" bo ten przekroczył 200szt.
pozdrawiam

Do góry
#19478 - 02/09/2002 02:02 Re: CZARNA LISTA 2
Anonymous
Unregistered


uke: mi się chce po skończonym meczu Wisły z Legią. Jak oni mogli to przegrać??? Mam nadizję, że Kasperczak odeśle na ławę tego swojego Francuza z bramki, bo inaczej chyba sam spakuje walizkę

Do góry
Strona 11 z 11 < 1 2 ... 9 10 11




Kto jest online
5 zarejestrowanych użytkowników (akagi, igea23, VVega, alfa, rafal08), 1319 gości oraz 9 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45044 Tematów
5581247 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49