Strona 3 z 16 < 1 2 3 4 5 ... 15 16 >
Opcje tematu
#1979501 - 21/01/2008 23:23 Re: Africa Cup of Nations 2008 Ghana [Re: Domel1984 z L-ca]
Wychowany_Na_Nalewce Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/12/2003
Postów: 3297
Zdecydowalem sie zagrac jednak Mali -0.75. Gram przede wszystkim przeciwko Beninowi, ktory mial zgrupowanie w Brazylii w zasadzie wbrew woli szkoleniowca. Trener narzeka na duze zmeczenie zespolu czasem spedzonym w samolotach oraz zmiana stref czasowych. Dodatkowo z wywiadow z pilkarzami Beninu wynika, iz oni sami nie wierza w wyjscie z grupy.

Do góry
Bonus: Unibet
#1979514 - 21/01/2008 23:34 Re: Africa Cup of Nations 2008 Ghana [Re: Wychowany_Na_Nalewce]
dziura Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/01/2008
Postów: 10040
Skąd: tbg/rzeszów
Originally Posted By: Wychowany_Na_Nalewce
Zdecydowalem sie zagrac jednak Mali -0.75. Gram przede wszystkim przeciwko Beninowi, ktory mial zgrupowanie w Brazylii w zasadzie wbrew woli szkoleniowca. Trener narzeka na duze zmeczenie zespolu czasem spedzonym w samolotach oraz zmiana stref czasowych. Dodatkowo z wywiadow z pilkarzami Beninu wynika, iz oni sami nie wierza w wyjscie z grupy.

Mali - Benin (+1.5) 1
Maroko - Namibia (+1.5) 1 co myslisz o takim dubelku tylko teraz jest on juz mało opłacalny w porównaniu z tym co było tydzień temu myslisz ze wart puscic tego dubla

Do góry
#1980483 - 22/01/2008 04:03 Re: Africa Cup of Nations 2008 Ghana [Re: dziura]
Domel1984 z L-ca Offline
enthusiast

Meldunek: 30/09/2003
Postów: 286
Skąd: Lubliniec
Mecz Nigeria - WKS pokazał moich faworytów tego turnieju WKS w innym świetle szczególnie w pierwszej połowie niż to mieli w zwyczaju grać z tego co pamiętam... grałem tu over i sie zawiodłem bo nie wpadłem na wspaniałomyślny pomysł, że faworyci grupy w pierwszej kolejce bedą grać zachowawczo... no nic jutro trzeba dać na Kamerun singielka... wiadomo, że egipt nie będzie grał tego co u siebie 2 lata temu... no i Mido nie ma i kilku innych piłkarzy... Co sądzicie o graniu jutro Eto i kolegów ?

Do góry
#1980720 - 22/01/2008 04:52 Re: Africa Cup of Nations 2008 Ghana [Re: Domel1984 z L-ca]
Dreju Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 15/03/2007
Postów: 2092
Skąd: Barcelona
Ale chyba wszyscy zgodzą się z tym, że mecz Nigeria - WKS stał na słabym poziomie. Do tego jeszcze ta dziwna, ciężka murawa.

Co do Kamerunu, to wszystko zależy od tego czy stworzą zespół. O formę Eto'o jestem spokojny. Po kontuzji nie ma śladu, a i goli nastrzelał już trochę w Barcelonie.

Do góry
#1981280 - 22/01/2008 07:00 Re: Africa Cup of Nations 2008 Ghana [Re: Dreju]
Ryan20 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 24/04/2005
Postów: 5399
Skąd: TUREK / WROCŁAW
po dwóch dniach można powiedzieć że póki co zdecydowanie najlepszą piłke zagrało Maroko, mimo przewidywanych dzisiejszych zwyciestw zarówno WKS a zwłaszcza Mali zawiodły swoją grą. Drogba 80% piłek tracił, w ogole nie biegał a atak WKS przez 2/3 meczu nie istniał... Kalou cudowną akcją uratował wina ale wczeniej Nigeria miała i poprzeczke i sam na sam. Mali zawiodło mnie. Diarra i Keita nie panowali na środku tak jak sie spodziewałem, Sissoko nie grał, Kanoute kompletnie nie miał wsparcia...

co do jutrzejszych spotkań: w meczu Zambia-Sudan absolutny NO BET bo zdarzyc sie moze wszystko. Natomiast co do Kamerunu to im blizej meczu tym mam wieksze obawy. Egipt ma bardzo solidną 2 linię z Abutriką, Ghalym, Zidanem, Hassanem. Pytanie kto bedzie rzadził w srodku pola Kamerunu czy zdołają to zrobić Makoun czy Epalle. Wiele zalezy tez od partnera Etoo czyli zapewne Idrissou. Za wielkie pieniadze oczywiscie nie ma co grac, zobaczymy co ten Kamerun prezentuje sobą. Za drobne za to OVER (dzis 2x po 1:0 dosyc z tymi underami \:\) )

potwierdza się dziwne (łagodne) sędziowanie - u Namibii powinny być spokojnie 2 czerwone kartki bez dyskusji, u Beninu równiez conajmniej 1. Koszą równo z trawą a to dopiero poczatek turnieju...

Do góry
#1981366 - 22/01/2008 07:41 Re: Africa Cup of Nations 2008 Ghana [Re: Ryan20]
DJ SOSNA Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/03/2001
Postów: 5220
Originally Posted By: Ryan20
po dwóch dniach można powiedzieć że póki co zdecydowanie najlepszą piłke zagrało Maroko,


Fakt, no ale przeciwnika mieli niezbyt wymagającego. Po kilku minutach meczu obawiałem się nawet o dwucyfrówkę - aż mi szkoda się zrobiło chłopaków z Namibii!

Do góry
#1981369 - 22/01/2008 07:43 Re: Africa Cup of Nations 2008 Ghana [Re: DJ SOSNA]
Radek_89 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/01/2006
Postów: 8920
Skąd: Ciechanów/Toruń
Namibia to będzie typowa drużyna do oklepania. W trakcie transmisji na Eurosporcie komentatorzy opowiadali, że tam są jakieś zatargi, protesty, kłótnie - nawet wewnątrz drużyny. Jak dodamy do tego średnie umiejętności piłkarskie, to dobry wynik raczej z tego nie wyjdzie.

Do góry
#1981378 - 22/01/2008 07:47 Re: Africa Cup of Nations 2008 Ghana [Re: Radek_89]
AL_Capone Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 30/11/2005
Postów: 6842
Skąd: Hala Ludowa we Wrocławiu
Tegoroczny turniej jest bardzo ciekawy , zreszta dla mnie jako
wielkiego wielbiciela futbolu z czarnego ladu taki turniej to
balsam dla duszy.

Powiem jasno i glosno ze moim faworytem do wygrania tego
turnieju jest Senegal i tak tez mam zagrane.
Co do dzisiejszych meczow Maroko prezentuje futbol bardzo ulozony
taktycznie , ma tutaj na pewno znaczenie rola trenera Michela.
Mali zagralo bardzo slaby mecz , widoczny bram Sissoko w skladzie, natomiast WKS stac na wiele wiele wiecej.

Do góry
#1981386 - 22/01/2008 07:49 Re: Africa Cup of Nations 2008 Ghana [Re: DJ SOSNA]
AL_Capone Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 30/11/2005
Postów: 6842
Skąd: Hala Ludowa we Wrocławiu
Originally Posted By: DJ SOSNA
Originally Posted By: Ryan20
po dwóch dniach można powiedzieć że póki co zdecydowanie najlepszą piłke zagrało Maroko,


Fakt, no ale przeciwnika mieli niezbyt wymagającego. Po kilku minutach meczu obawiałem się nawet o dwucyfrówkę - aż mi szkoda się zrobiło chłopaków z Namibii!



Czego sie spodziewac po tej druzynie ? sedziowie powinni ich
bardzo szybko utemperowac poniewaz braki w wyszkoleniu staraja
sie nadrabiac brutalna gra.

Do góry
#1981403 - 22/01/2008 07:59 Re: Africa Cup of Nations 2008 Ghana [Re: AL_Capone]
Zabielany Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 28/02/2005
Postów: 5727
Skąd: Bytom
Mecz WKSu dzisiaj faktycznie bardzo slaby. Drogba w dramatycznie slabej dyspozycji... chyba tez zle nastawiony do tego turnieju. Mam wrazenie, ze emanowała z niego taka wyzszosc.. chcial minąć obrońce bez uzycia szybkosci. Te proby zastawiania.. slabizna i bezproduktywność.

Nigeria zagrała taką padake, że szkoda gadac. Powaznie zastanawiam sie nad zagraniem Mali, chociaz Ci rowniez mnie nie zachwycili. Obi Mikel kreowany na lidera 2 linii... he he. Kanu kontuzjoawny, Martins bez formy. Czuje, ze po 3 meczach pozegnamy Nigerie.

Jutro podoba mi sie typ na Kamerun. Troche strzelaniu po ciemku... jednak sklad Egiptu cieniutki. Tak wesolo jak ostatnio juz nie bedzie. Wymienianie Egiptu w roli faworytów moim zdaniem smieszne.

Jezeli Kamerun wygra, to w 2 spotkaniu... chyba warto poszukac pierwszego remisu w turnieju.

Do góry
#1982005 - 22/01/2008 16:40 Re: Africa Cup of Nations 2008 Ghana [Re: Zabielany]
Wychowany_Na_Nalewce Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/12/2003
Postów: 3297
Zenada. Mali czarnym koniem turnieju \:D Chyba wg tych, ktorzy patrza tylko na nazwiska w zespole. Tam od lat nie ma druzyny, a wczorajszy mecz to juz kompromitacja. Jest tam w ogole jakis trener? Bezladna kopanina, wrzutki na afere - zal bylo patrzec. Gdyby nie ten karny to watpie czy cos by wpadlo. Benin, przeciwnie, wcale nie wygladal na zmeczony zespol. Podobala mi sie ich gra (moze troche zbyt bojazliwa), potrafili ladnie zagrac na 1 kontakt i kontre. Ciezko im bedzie o jakies punkty bo przeciwnicy silni, ale jakas bramke moga strzelic.

Druga sprawa Nigeria. Co to mialo byc? Akcje jak w starym kinie, niepokazali zeba, wszystko srodkiem, na szesnastce klepali na jednym metrze przez pol minuty zamiast przypier... Mimo wszystko mecz na remis, ale indywidualny geniusz Kalou przesadzil. Zawiodlem sie srogo.

Do góry
#1982023 - 22/01/2008 17:00 Re: Africa Cup of Nations 2008 Ghana [Re: Wychowany_Na_Nalewce]
pescar Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/02/2005
Postów: 2742
Skąd: Lublin
4 mecze za nami a oprócz tego, że wygrali faworyci jednym przyszło to łatwo innym z wiekszym trudem ale kto grał na faworytów nie jest straty. A po za tym rzuciło mi się w oczy, że oprócz meczu WKS-Nigeria we wszystkich były dyktowane rzuty karne. Nie wiem, który z buków oferuje na rzt karny w meczu ale warto się przyjrzeć temu.

Do góry
#1982064 - 22/01/2008 17:34 Re: Africa Cup of Nations 2008 Ghana [Re: Wychowany_Na_Nalewce]
onda Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/05/2004
Postów: 11946
Skąd: Kalisz
Originally Posted By: Wychowany_Na_Nalewce
Zenada. Mali czarnym koniem turnieju \:D Chyba wg tych, ktorzy patrza tylko na nazwiska w zespole. Tam od lat nie ma druzyny, a wczorajszy mecz to juz kompromitacja. Jest tam w ogole jakis trener? Bezladna kopanina, wrzutki na afere - zal bylo patrzec. Gdyby nie ten karny to watpie czy cos by wpadlo. Benin, przeciwnie, wcale nie wygladal na zmeczony zespol. Podobala mi sie ich gra (moze troche zbyt bojazliwa), potrafili ladnie zagrac na 1 kontakt i kontre. Ciezko im bedzie o jakies punkty bo przeciwnicy silni, ale jakas bramke moga strzelic.

Druga sprawa Nigeria. Co to mialo byc? Akcje jak w starym kinie, niepokazali zeba, wszystko srodkiem, na szesnastce klepali na jednym metrze przez pol minuty zamiast przypier... Mimo wszystko mecz na remis, ale indywidualny geniusz Kalou przesadzil. Zawiodlem sie srogo.


Zgaszam się - trener Mali to musi być zupełny idiota -

natomiast co do trenera Nigerii - ..........ten karakan zasłynął meczami z Wyspami Owczymi ........i tak Szkoci mieli od cholery cierpliwości , żeby takie kalectwo tak długo trzymać .....
Nigeria - zupełny chaos - przykro było patrzeć ....

Do góry
#1982080 - 22/01/2008 17:44 Re: Africa Cup of Nations 2008 Ghana [Re: pescar]
onda Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/05/2004
Postów: 11946
Skąd: Kalisz
Originally Posted By: pescar
4 mecze za nami a oprócz tego, że wygrali faworyci jednym przyszło to łatwo innym z wiekszym trudem ale kto grał na faworytów nie jest straty. A po za tym rzuciło mi się w oczy, że oprócz meczu WKS-Nigeria we wszystkich były dyktowane rzuty karne. Nie wiem, który z buków oferuje na rzt karny w meczu ale warto się przyjrzeć temu.


Słuszna uwaga pescar - trzeba jeszcze wybic sobie raczej z głowy zakłady na czerwoną kartkę . "Elita" sędziowska zachowuje sie tak jakby dostali prikaz z góry , coby pod żadnym pozorem czerwonej kartki nie dać . Mimo ,że obserwujemy wyjątkowo "uzdolnione" pokolenie kosiarzy - to panowie w czerni ( nomen omen ) czerwonych kartek chyba nie dostali ....
Dlatego nie ma mowy , zeby położyć cos na taki event - chyba ,ze zrobią spotkanie z tym matołectwem ( sędziowskim ) i wreszcie im czerwone kartki dadzą - ale mało cos w to wierzę .

Do góry
#1982810 - 22/01/2008 22:51 Re: Africa Cup of Nations 2008 Ghana [Re: onda]
Rivaldinho Offline
+

Meldunek: 29/04/2004
Postów: 19495
Skąd: 比得哥ߠ...
Jak narazie calkiem dochodoa imprezka sie szykuje \:\) Ghana (wymeczone zwyciestwo ale jest - dalo sie zarobic na lajfie \:\)
Mali po nienajlepszej grze takze planowe zwyciestwo.. chociaz gra rozczarowala - nazwiska jednak nie graja, liczy sie druzyna a tako tacy nie zachwycili
Zgadzam sie WKS - Nigeria slaby mecz.. przygotowalem sie na spektakl, a byla szopka


Kamerun - Egipt

Na moje oko mecz o pierwsze miejsce w grupie.. Szykuje sie bardzo wyrownane spotkanie.
Kamerun bardziej ofensywna druzyna - na papierze moze i mocniejsza, ale dla mnie Egipt wcale nie jest na straconej pozycji. W defensywie lepiej zorganizowani i ich sila jest kolektyw. Podział punktow w tym spotkaniu nie skrzywdzi zandej z druzyn i taki zaklad postanowilem zagrac. Drugim betem jest zwyciestwo Kamerunu dokladnie jedna bramka.. bo tak jak wczoraj w meczu WKS z NIgeria moze zaecydowac indywidualna akcja jednego zawodnika - tutaj geniusz Eto'o moze przesadzic o zwyciestwie Kamerunczykow. o wysokie 2-3 bramkowe zwyciestwo wedlug mnie bedzie bardzo trudno.. 0-0, 1-0 lub 1-1
Podsumowujac widze takie 2 opcje na ten mecz:

Kamerun - Egipt (X) 3.25 GB 2/10
Kamerun - Egipt [H 0-1] (X) 3.70 GB 2/10

Do góry
#1982841 - 22/01/2008 23:01 Re: Africa Cup of Nations 2008 Ghana [Re: onda]
Piotruś Pan Offline
addict

Meldunek: 15/07/2002
Postów: 654
Skąd: Ostrzeszów
Dzis kolejne spotkania PNA bardzo ciekawe i wreszcie z kursami zachecającymi do gry. Poziom tego turnieju raczej słaby własciwie w gr A mecz otwarcia jak również mecz Maroka był na dobrym poziomie zywiołowa gra Ghany podobala mi sie bardzo do tego skladne akcje. Maroko tez ladny wynik wykreciło z Namibia która awansowała do tego pucharu chyba przez przypadek.
Mecze gr B przypominały bardziej mecz towarzyski niż mistrzowski 5 akcji na 90 min w wykonaniu WKS - Nigeria to nie promocja futbolu afrykanskiego tylko kompromitacja konstelacji gwiazd poszczególnych zespołów rozczarowanie że tam coś wogóle wpadło to niesamowite atmosfere meczu próbował ratować Borek mimo tego ze z boiska wiało nudą. 2 spotkanie też słabe niby Mali miało przewage przynajmniej do strzelenia bramki jednak nic z tego nie wynikało jakby Kanoute tak kilka razy strzelił parę metrów od bramki w Sevilli to wyladowalby conajmniej na rezerwie ogólnie poziom tych 4 spotkan mozna ocenic na 3- to tyle

Kamerun -Egipt X lub 1X
Kamerun jest zdecydowanym faworytem jednak Egipt jest niewygodnym przeciwnikiem dla tej drużyny co potwierdzają wyniki czy to eliminacji do MS czy PNA we wczesniejszych latach
El do MS 2006
Egipt- Kamerun 3:2
Kamerun -Egipt 1;1
Kamerun stracił szanse na występ na niemickich boiskach będzie próbował się zrewanżować tylko czy to mu się uda podobny skład mieli w eliminacjach i nawet u siebie nie wygrali
Puchar Narodów Afryki
04-02 - 2002
Kamerun -Egipt 1:0
03- 02 -2004
Kamerun -Egipt 0:0
Zwycięstwo Kamerunu jest prawdopodobne, chociaż wyniki nie zawsze przemawiają za faworytem, niby Egipt bez Mido może to jednak niekoniecznie być oslabienie Faraonów
W finale z WKS też nie zagrał a jego koledzy sobie ze Sloniami poradzili w regulaminowym czasie o ile się nie myle
Może paść 1 remis na tym Pucharze
Zambia - Sudan tutaj naprawdę nie wiem mój typ na ryzyko 2 na Sudan, Zambia nie gra już tak rewelacyjnie może będzie równiez remis.

Do góry
#1982860 - 22/01/2008 23:07 Re: Africa Cup of Nations 2008 Ghana [Re: Rivaldinho]
Domel1984 z L-ca Offline
enthusiast

Meldunek: 30/09/2003
Postów: 286
Skąd: Lubliniec
Zambia - Sudan (2) 3.6

Zambia czytałem, że osłabiona brakiem kilku zawodników i to tych co niby stanowią tam jakiś kolektyw... Sudan z kolei jak przeczytałem znowu o nim takie porównanie "Awans z grupy wydaje się wizją równie realną co pustynna fata morgana." hehehe... Gram na nich pomimo to, że nazywani są amatorami i może przez to kursy rosną na Sudan... jednak jak to jeden szkoleniowiec mowił ponoć że Sudan może być czarnym koniem to myśle, że chociaż z Zambią sobie poradzą a kurs wart bo jakoś nie było do tąd niespodzianek :)... a takowej nie widze dziś również w meczu Kamerunu więc tu wychodzi, oba spotkania obejrze z przyjemnością.

Do góry
#1982949 - 22/01/2008 23:55 Re: Africa Cup of Nations 2008 Ghana [Re: Radek_89]
pizdzibój Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/10/2007
Postów: 3070
Originally Posted By: Radek_89
Namibia to będzie typowa drużyna do oklepania. W trakcie transmisji na Eurosporcie komentatorzy opowiadali, że tam są jakieś zatargi, protesty, kłótnie - nawet wewnątrz drużyny. Jak dodamy do tego średnie umiejętności piłkarskie, to dobry wynik raczej z tego nie wyjdzie.

i jak dodamy do tego kompetentnego sędziego nie będą kończyć spotkań w jedenastu
co do meczu Egipt - Kamerun nie szalał bym z overami na pierwszy mecz turnieju i w dodatku między faworytami grupy tak było wczoraj ale może dziś będzie inaczej \:p

Do góry
#1982981 - 23/01/2008 00:11 Re: Africa Cup of Nations 2008 Ghana [Re: pizdzibój]
Happy Birthday Tomasz Frankowski Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 11/07/2004
Postów: 5378
Skąd: Wielkopolska
tak grali w elemonacjach wiec
1. Sudan 5 0 1 13:4 15
2. Tunezja 4 1 1 12:3 13
3. Seszele 1 1 4 3:14 4
4. Mauritis 0 2 4 3:10 2

2 na suadan warta gry

Do góry
#1982988 - 23/01/2008 00:16 Re: Africa Cup of Nations 2008 Ghana [Re: Tomasz Frankowski]
krycha84 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 25/11/2006
Postów: 2562
Skąd: Inowroclaw
Zambia tez wygrala grupe prze RPA i Kongo wiec czy ja wiem czy to jest argument za Sudanem? Tyumabrziej ze Sudan gral osatni mecz z Tunezja ktora tak czy inaczej miala juz zapewniony awans i gho wygral....

Do góry
Strona 3 z 16 < 1 2 3 4 5 ... 15 16 >

Moderator:  Akhu, Biszop 



Kto jest online
12 zarejestrowanych użytkowników (VVega, Akhu, alfa, Józef Małolepszy, ElNinho[mmdea], igea23, Sensei, burbon, ANZELMO, wHiTe_StAr, Kretol, Sony), 2039 gości oraz 7 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45044 Tematów
5581191 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49