Strona 10 z 20 < 1 2 ... 8 9 10 11 12 ... 19 20 >
Opcje tematu
#1802177 - 23/11/2007 22:47 Re: Dominet Bank Ekstraliga - sezon 2007/2008 [Re: Matias88]
krycha84 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 25/11/2006
Postów: 2562
Skąd: Inowroclaw
Mialem poczatkowo nie grac tego meczu ale...
patrze tak na wyniki Kotwy u siebie z kim oni wygrywali z Walbrzychem po meczarniach srtasznych 3oczkami z Polfarma 5 oka no i w osatniej kolejce rozgromili Czarnych ale czarnych to w tej lidze(ku mojemu zaskoczeniu) gromi kazdy wiec wielka sprawa to nie jest. Na poczatku sezonu oprocz tego porazka z Anwilem. Na wyjazdach przegrali zarowno w Wawie jak i Ostrowie. Slask po odejsciu Urlepa zdecydowanie odzyl i gra zywiolowo i skutecznie.
Kluczowa bedize napewno walka Bigusa z Homanem oraz Snowa z Atkinsem pod koszem chyba porowno ale na obwodzie wiecej plusow trzeba dopisac po stronie Rasheda.
Reasumujac po walce Śląsk:)

Do góry
Bonus: Unibet
#1802179 - 23/11/2007 22:49 Re: Dominet Bank Ekstraliga - sezon 2007/2008 [Re: Matias88]
wer890 Offline
addict

Meldunek: 20/11/2007
Postów: 579
Jestem z Wrocka i jestem Kibicem Slaska , Slask ma o wiele wiecej Atutow niz ktowica
- Atkins , Dewan( ostatnio rozkrecajacy sie ), Hyzy, Homan Torell,
- Kotwica DANIELS i nie widze nikogo inego , Baret nie przy Kiausasie, Snow ? nie przy Atkinsie i Dewanie
Ogolnie Slask jest mocny na obwodzie Atkins Torell Tomczyk Chanas Dewan ( wszyscy ci zawodnicy potrafia ciepnac za 3 choc ten ostatni dopiero teraz powoli sie odblokowuje. Myle Ze daniels w tym meczu nie bedzie mial duzo do powiedzenia pewnie rzuc swoje 15 ++ pkt ale nie widze grcza ktory mogl by go wspomoc bo Bigus napewno z Hoomanem sobie nie poradzi inna klasa tych zawodnikow. Jezeli do obrony przeciwko Danielsowi wejdz Deng Gai ( tak to ten ktory glowow dotyka do obreczy ) to moze miec ciezko bo Daniels zostanie pewnie pare razy pokarany czapa i sie zniecheci.
Moj typ oczywiscie Slask Wroclaw 1.9

Do góry
#1802181 - 23/11/2007 22:50 Re: Dominet Bank Ekstraliga - sezon 2007/2008 [Re: wer890]
wer890 Offline
addict

Meldunek: 20/11/2007
Postów: 579
Do Krycha84 Jaka walka Hoomana z Bigusem , Hooman jest o wiele silniejszy od Rafala i mysle ze ciezko bedzie mu sie przedzec.

Do góry
#1802187 - 23/11/2007 22:57 Re: Dominet Bank Ekstraliga - sezon 2007/2008 [Re: wer890]
shane Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/04/2006
Postów: 19172
Skąd: Bydgoszcz, Polska
vs

ZDARZENIE: Polonia Warszawa - Czarni Słupsk
TYP: Polonia Warszawa
KURS: 1,60
BUKMACHER: Bwin.com
STAWKA: 4/10

Data i godzina rozpoczęcia spotkania: 25.11.2007 (niedziela), godz. 18:00


Pierwszy bet jaki przygotowałem na ten weekend z DBE. Chyba to nic odkrywczego i żadne zaskoczenie dla wszystkich, że stawiam tak a nie inaczej. Nie bawię się w handicapy w tym przypadku, ani w linię under/over. Czysty typ na Polonię - Polonię, która jest w formie, Polonię która na swoich śmieciach radzi sobie całkiem dobrze, a w niedzielę będzie miała dobrą okazję do odprawienia z kwitkiem kolejnego rywala. Kurs bardzo fajny biorąc pod uwagę to jak radzą sobie oba zespoły. Z Czarnych do domu już pojechali Zydrunas Urbonas i Ayinde Ubaka, którzy totalnie nie poradzili sobie na parkietach DBE. Oznacza to, że Czarnych znowu zobaczymy w tym samym, starym składzie do którego nas już przyzwyczaili, z tym samym trenerem na ławce, który już powoli się chyba wypala (?), dokładnie w tym samym czasie jak Urlep. Czarni nie grają absolutnie nic, a ich koszykówka z meczu na mecz przypomina jeszcze gorszy dramat. To co prezentowali w meczu z Górnikiem to antybasket. Nie ma strzelca (co w meczu z Polonią będzie miało olbrzymie znaczenie), nie ma dobrego PG, bo Scott jest jeszcze gorszy niż nawet ubiegłoroczny Davis, Frasunkiewicz jest totalnie bez formy o czym piszę już po raz kolejny, Mantas Cesnauskis ciągle leczy kontuzję, o Saszy, Tarmo i Hughes'e za wiele dobrego napisać nie mogę też, a reszta? No właśnie jaka reszta? Reszty praktycznie nie ma... Tydzień temu dużo osób grało Czarnych bardziej na przełamanie, ale mi się wydaje, że grać trzeba na tych co są w lepszej formie, a Czarni takiej w ogóle nie mają, więc ciężko im będzie poprawił swój bilans z dobrze grającą Polonią i to w Warszawie, gdzie Czarnym zawsze grało się z dużymi problemami.

Jest też wariant pesymistyczny. Wszyscy dają na Polonię, robi się masówka, na dodatek Polonia nic nie trafia i wszyscy wiemy jak to się kończy \:D *

* - odpukać w niemalowane \:\)

Jak dam radę to zawitam na meczu nawet

---

vs

ZDARZENIE: Kotwica Kołobrzeg - Śląsk Wrocław
TYP: Kotwica Kołobrzeg
KURS: 2,20
BUKMACHER: Unibet
STAWKA: 2/10

ZDARZENIE: Kotwica Kołobrzeg - Śląsk Wrocław
TYP: powyżej 157,5 pkt w meczu
KURS: 1,85
BUKMACHER: Expekt
STAWKA: 2/10

Data i godzina rozpoczęcia spotkania: 23.11.2007 (piątek), godz. 18:00


Dobra. Wiem, że szaleniec ze mnie, ale kij ( \:D ) jeden wie jak to spotkanie się potoczy. Niby no bet, ale chyba nie byłbym sobą, gdybym nie zagrał jakiegoś piątkowego meczu, chociaż takowe z różnym skutkiem się dla mnie kończyły ;\) Typy głównie dla emocji (stąd takie stawki), ale jako, że będę kibicować Kotwicy (sam nie wiem czemu) to postawię na ekipę p. Konieckiego. U siebie zawsze groźni, na dodatek rozbili w pył Czarnych, przy bardzo dobrej grze. Śląsk też mocny, widać, że w formie, a po odejściu Urlepa nawet grają fajnie dla oka w ataku \:\) Spotkanie powinno być dość wyrównane, a przy tym według mnie overowe chociaż linia szaaaaaaaaaalenie wysoka jak na mecz z udziałem Śląska. Z tym, że Śląsk nic nie broni i tu szansa dla strzelców Kotwicy. Nie wiem, naprawdę nie chce tu za wiele pisać, bo zdarzyć się może wszystko. Do odważnych Świat należy, więc może się uda ustrzelić dubla w jednym meczu... Zobaczymy.

---

vs

ZDARZENIE: Polpharma Starogard Gdański - Prokom Trefl Sopot
TYP: Prokom Trefl Sopot -8,5
KURS: 1,90
BUKMACHER: Unibet
STAWKA: 5/10

Data i godzina rozpoczęcia spotkania: 24.11.2007 (sobota), godz. 17:00


Oba zespoły bez formy, z tym, że będący nawet bez formy Prokom może bez trudu zmiażdżyć słabiutką Polpharmę. "Aptekarze" o dziwo u siebie grają jeszcze gorzej niż na wyjazdach. Przegrana z Koszalinem była chyba takim gwoździem do trumny, bo jak oni mogli to przegrać to ja nie wiem. W zasadzie tylko Hall i Copeland ciągną ten zespół, bo reszta przypomina tyczki stojące na parkiecie. Przed sezonem wydawało mi się, że jeszcze jakoś ta ich gra będzie wyglądać, że Chudeusz to poskleja do kupy, ale jak widać myliłem się i to bardzo. Polpharma naprawdę jest bardzo słaba, nie wiem co by musiało się stać, by ten zespół poprawił swoje wyniki (Jankowski za Chudeusza?). Zespół ma nóż na gardle co nie sprzyja za bardzo koncentracji, a podobno i sponsor rozważą odejście od finansowania drużyny. Ale może to tylko plotki. Co do Prokomu. Oni też strasznie zawodzą - męczarnie z Koszalinem, POGROM przez duże P od Olympiakosu w Eurolidze. No, ale idol wielu forumowiczów, p. euGENIUSZ K. musi tyłek ratować i mecz z Polpharmą jest do tego idealny. Prokom ma przewagę na niemal każdej pozycji. Nie wiem co by się musiało stać, by ten mecz przegrali, a handicap nie jest wcale aż taki duży biorąc pod uwagę potencjał obydwóch zespołów. Chociaż z "Puzzlami" to różnie bywa ;\)

Ostrożnie mi tu tylko ze stawkami!

Czekam na słowa krytyki

Do góry
#1802196 - 23/11/2007 23:04 Re: Dominet Bank Ekstraliga - sezon 2007/2008 [Re: wer890]
jarko 33 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 25/12/2003
Postów: 20790
Skąd: ostrow wlkp
Originally Posted By: wer890
Do Krycha84 Jaka walka Hoomana z Bigusem , Hooman jest o wiele silniejszy od Rafala i mysle ze ciezko bedzie mu sie przedzec.

w czym silniejszy ?
silowali sie na reke ? czy tez homan bierze wieksza sztange na klatke?
Slak bedzie mial dzis duzo trudniejsze zadanie niz w 2 ostatnich meczach bo pod koszem beda godni przeciwnicy \:\)

Do góry
#1802279 - 24/11/2007 00:17 Re: Dominet Bank Ekstraliga - sezon 2007/2008 [Re: jarko 33]
fart? Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/12/2003
Postów: 12888
Skąd: Zielona Gora
mam pytanko a jak zapatrjecie sie na pare z toto snow - robinson ? zy to czytsa loteria 50/50 \:\) ?

Do góry
#1802297 - 24/11/2007 00:32 Re: Dominet Bank Ekstraliga - sezon 2007/2008 [Re: fart?]
AL_Capone Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 30/11/2005
Postów: 6842
Skąd: Hala Ludowa we Wrocławiu
Fart moim zdaniem o wiele lepsza propozycja jest zagranie na
Alvina , poniewaz jest to gracz o duzej dynamice oraz sklonnosciami do gry indywidualnej , oddaje duzo rzutow.
Robinson to przecietny grajek , typowy jezdziec bez glowy , po
za tym ma wieksza konkurencje na pozycjach 1:2 gdzie Slask
posiada klopoty bogactwa takie jak Atkins , Chanas , Kiausas ,
Jancikin.

Do góry
#1802333 - 24/11/2007 01:03 Re: Dominet Bank Ekstraliga - sezon 2007/2008 [Re: AL_Capone]
wer890 Offline
addict

Meldunek: 20/11/2007
Postów: 579
Kiasusas i Jancikin to gracze na pozycje numer 3 a Torrel to 2 ...

Do góry
#1802696 - 24/11/2007 02:49 Re: Dominet Bank Ekstraliga - sezon 2007/2008 [Re: wer890]
coro Offline
old hand

Meldunek: 05/07/2007
Postów: 739
Polpharma - Prokom

W tym sezonie mecze Prokomu w lidze przedstawiają się następująco

- Polonia - Prokom 91:95
- Prokom - Czarni 62:58
- Prokom - Śląsk 86:51
- Polpak - Prokom 78:68
- Prokom - Kwidzyń 78:68
- Koszalin - Prokom 91:96 (po dogrywce)

6 rozegranych meczów, z czego jedno przekonywujące zwycięstwo, trzy ledwo ledwo wymęczone zwycięstwa, porażka z Polpakiem po katastrofalnej grze, oraz wygrana 10ptk z Kwidzyniem.
Tak właśnie wyglądają statystyki mistrza Polski sezonu 2006/2007.
Nie wypada również nie skomentować ostatniego wyczynu z Olympiacosem - przegrana 40ptk mówi wszystko. Szkoda że nie grał Lynn Greer wtedy by Prokom dostał różnicą 60 ptk.
Odnośnie meczu z Polpharmą
W dotychczasowych meczach w polskiej lidze Prokom zawsze grał na pół gwizdka, zawsze byli oszczędzani zawodnicy aby być w pełni sił na Euroligę, tylko jak pokazuja wyniki takie podejście do sprawy niewiele daje ;\) .
Generalnie to nie chce mi się pisać w kółko tego samego jaki to Prokom słaby, jakie wielkie pieniądze się marnują , jaki baran jest nadal trenerem bo już to wielokrotnie pisałem.
Po prostu wierzę w beznadziejność Prokomu, w to że zawodnicy tego zespołu bedą grali na 30% (bo wiadomo trzeba się oszczędzać ;\) ) , wierzę w "kunszt trenerski EuGeniusza" w jego cudowne zmiany oraz zagrywki taktyczne.
Wierzę również w to że zawodnicy Polpharmy zagrają na 150% swoich możliwości, wiadomo jaka jest motywacja kiedy gra sie z mistrzem szczególnie we własnej hali. Wierzę również w skuteczność Copelanda, który zdobywa w każdym meczu ponad 20ptk dla Polpharmy.
Uważam że w tym meczu idealnym rozwiązaniem jest handicap na Polpharmę który wynosi ok 10ptk.

Do góry
#1803755 - 24/11/2007 07:24 Re: Dominet Bank Ekstraliga - sezon 2007/2008 [Re: coro]
wer890 Offline
addict

Meldunek: 20/11/2007
Postów: 579
Anwil - Basket typ Anwil -11.5

Anwil u siebie w hali jest bardzo mocny , ogolnie na kazdej pozycji przewazaja na kwidzyniem , mysle ze Glownie pod koszem beda to wykorzystywac bo Ansley na 100 % zagra tylko pierwsza kwarte potem juz nie bedzie sie odrywal od parkietu , i z latwoscia bedzie ogrywany przez Duna. Na obwodzie tez Koszarek Pluta Hardenson vs King i kto tam jeszcze ? chyba nikt , w Baskecie jest tylko jeden zawodnik ktroy gra dobrze i regulanie jest to King , Nowy gracz Tulikowic doszedl do zespolu tylko dlatego ze u Karola nie trenuje sie na 100 % , moze on wspomoze Basket ale nie znacznie. Ogolnie nie widze innej opcji jak wygrana Anwilu 15 pkt lub wiecej
Tak samo Turow - 11,5
U siebie na Hali wymiataja szczegolnie w obrnoie ich rywale nie wychodza z 60 , a sami zawodnicy Turowa rzucaja pod 8 dych.
W AZs jest pare graczy ktorzy umieja cos z pilka zrobic Swanson czy Thompson takze maja Jeffa ktory umie ciepnac pare trojek , choc wedlug mnie to za malo na Logana , Kelatiego i spolke.

Do góry
#1804684 - 24/11/2007 22:09 Re: Dominet Bank Ekstraliga - sezon 2007/2008 [Re: wer890]
Vit a Offline
addict

Meldunek: 24/10/2007
Postów: 551
Turow Zgorzelec - AZS Koszalin ( live Polsat SPort godz.17:00 )
typ +15.5 AZS kurs: 1.90

Turów napewno odczuje wkoncu spotkania na krajowych boiskach jak i miedzynarodowych.Spotkania wpucharze ULEB kosztuje sily co jak było widac juz tydzien temu na wyjezdzie mogło spowodowac porazke Turowa.Gra Zgorzelca mimo wzmocnien jakoś mnie nie przekonuje by mogli zwojowac wiecej niz w poprzednim sezonie.No moze jeszcze nie weszli w optymalna formę. Dzis mysle ze niedoceniany przez wielu AZS powalczy i nie przegra 15 pkt.

Do góry
#1804730 - 24/11/2007 22:25 Re: Dominet Bank Ekstraliga - sezon 2007/2008 [Re: Vit a]
skrzypo555 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/10/2006
Postów: 4388
Skąd: Koszalin
Turow Zgorzelec - AZS Koszalin
Typ : over 139.5 kurs: 1.85

Jestem z Koszalina i widze jak oni graja ... Obrony praktycznie nie
ma. W ataku tez slabiutko - albo za 3 pkt, albo indywidualnie.
Turow jest dobra druzyna ktora potrafi duzo wrzucic. Obrona AZS'u
bedzie rozbita. Ostatni mecz AZSu z Prokomem i dogrywka byla
zasluga tylko celnosci za 3 pkt bo innego sposobu na zdobywanie pkt
AZS nie ma.

Do góry
#1807473 - 25/11/2007 20:44 Re: Dominet Bank Ekstraliga - sezon 2007/2008 [Re: skrzypo555]
Vit a Offline
addict

Meldunek: 24/10/2007
Postów: 551
Panowie nie wiem moze jestem w błedzie ale chyba dzis zaryzykuje na Energe. Polonia bliska porażki w ostatnim spotkaniu z Polharmą tez miala byc jednoznacznym faworytem.Wystraczyla jednak dobra gra Copelanda + spolki i warszawiacy mieli nie małę problemy.Czarni hmm kto by się spodziewal ze w tym sezonie Energa bedzie cieniem samych siebie. Chyba raczej nikt.Aktualne miejsce jakie zajmuja budzi groze wsród kibiców jak i dzialaczy.Najgorsze jest to ze atut z jakiego slyneli Czarni, czyli dobra skutecznosc za trzy,w tym sezonie szwankuje przez skutecznosc zawodnikow. Jednak kiedys musza zaczac trafiac wszystko,musi wrocic dobra gra w obronie i boze drogi zbiorki podkoszem bo ostatni mecz to tragizm w tym elemencie.
Takze reasumujac tak z czystej glupoty bez wiekszego przekonania zagram dzis na Czarnych.

@@@ Czarni 2.50

----------------------------------------

Kolejne a zarazem juz ostatnie spotkanie w tej kolejce miedzy druzynami Stali a Polpaku równiez typuje na korzysc przyjezdnych. Stal nie pokonana przegrywa ze Slaskiem prawie 30 pkt. Lecz dzis to nie bedzie mialo znaczenia bo mecz bedzie na cholernym styku. Raz szala wyniku będzie przechylala sie na korzysc jednej a raz drugiej druzyny. Wygra ta która oprocz dobrej skutecznosci bedzię potrafila lepiej obronic decydujace ataki.Dlatego stawiam na Polpak bo uwazam ze mimo porazki z Anwilem w ostatnim spotkaniu dziś zagraja lepiej w obronie i pokonaja Stal która jeszcze nie przegrala u siebie.Kiedys musi .... \:\)

Do góry
#1807480 - 25/11/2007 20:46 Re: Dominet Bank Ekstraliga - sezon 2007/2008 [Re: Vit a]
Vit a Offline
addict

Meldunek: 24/10/2007
Postów: 551
Originally Posted By: Vit a
Panowie nie wiem moze jestem w błedzie ale chyba dzis zaryzykuje na Energe. Polonia bliska porażki w ostatnim spotkaniu z Polharmą tez miala byc jednoznacznym faworytem.Wystraczyla jednak dobra gra Copelanda + spolki i warszawiacy mieli nie małę problemy.Czarni hmm kto by się spodziewal ze w tym sezonie Energa bedzie cieniem samych siebie. Chyba raczej nikt.Aktualne miejsce jakie zajmuja budzi groze wsród kibiców jak i dzialaczy.Najgorsze jest to ze atut z jakiego slyneli Czarni, czyli dobra skutecznosc za trzy,w tym sezonie szwankuje przez skutecznosc zawodnikow. Jednak kiedys musza zaczac trafiac wszystko,musi wrocic dobra gra w obronie i boze drogi zbiorki podkoszem bo ostatni mecz to tragizm w tym elemencie.
Takze reasumujac tak z czystej glupoty bez wiekszego przekonania zagram dzis na Czarnych.

@@@ Czarni 2.50

----------------------------------------

Kolejne a zarazem juz ostatnie spotkanie w tej kolejce miedzy druzynami Stali a Polpaku równiez typuje na korzysc przyjezdnych. Stal nie pokonana przegrywa ze Slaskiem prawie 30 pkt. Lecz dzis to nie bedzie mialo znaczenia bo mecz bedzie na cholernym styku. Raz szala wyniku będzie przechylala sie na korzysc jednej a raz drugiej druzyny. Wygra ta która oprocz dobrej skutecznosci bedzię potrafila lepiej obronic decydujace ataki.Dlatego stawiam na Polpak bo uwazam ze mimo porazki z Anwilem w ostatnim spotkaniu dziś zagraja lepiej w obronie i pokonaja Stal która jeszcze nie przegrala u siebie.Kiedys musi .... \:\)

@@ Polpak 2.50


zapomnailem typu na polpak podac z kursem \:\)

Do góry
#1821609 - 01/12/2007 02:54 Re: Dominet Bank Ekstraliga - sezon 2007/2008 [Re: skrzypo555]
medivall Offline
old hand

Meldunek: 29/12/2004
Postów: 1125
Originally Posted By: skrzypo555


Jestem z Koszalina i widze jak oni graja ... Obrony praktycznie nie
ma. W ataku tez slabiutko - albo za 3 pkt, albo indywidualnie.
Obrona AZS'u bedzie rozbita. Ostatni mecz AZSu z Prokomem i dogrywka byla
zasluga tylko celnosci za 3 pkt bo innego sposobu na zdobywanie pkt
AZS nie ma.

;
skrzypo555-biore sobie ta analize do "serca" .Chodzisz na mecze i wiesz jak jest.Typuje
AZS KOSZALIN-ANWIL WLOCLAWEK H(6-0) typ-2.



Do góry
#1821626 - 01/12/2007 02:57 Re: Dominet Bank Ekstraliga - sezon 2007/2008 [Re: medivall]
AL_Capone Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 30/11/2005
Postów: 6842
Skąd: Hala Ludowa we Wrocławiu
Pieknie rosnie kurs na Prokom , oby tak dalej mam nadzieje
ze przed meczem bedzie jeszcze wiekszy a wtedy zagram \:\)

Do góry
#1821636 - 01/12/2007 03:00 Re: Dominet Bank Ekstraliga - sezon 2007/2008 [Re: medivall]
wer890 Offline
addict

Meldunek: 20/11/2007
Postów: 579
Mnie zaciekawil tylko jeden Typ Polpak - Kotwica typ Kotwica + 7,5
w Zespole z polpaku kontuzjowany jest Hairic i tutaj glownie upatruje przewagi sam Hiks nie jest w stanie rozegrac spotkania na pelnych obrotach pzecwiko Bigusowi oraz Danielsowi , na obwodzie Polpak wyglada troche lepiej Dixon , Dion Haris , a tazke bardzo dobrze Rzucajacy Brkic stanowia o sile Polpaku na obwodzie Kota rowniez ma pare strzelcow na obwodzie Amstrong Snow czy tez Machwoski umia ciepnac za 3 , dobrze tez gra Mrozek. Mysle ze bedzie to zaicete spotkanie i Kotwica nie przegra wieksza roznica niz 8 pkt.

Do góry
#1821644 - 01/12/2007 03:03 Re: Dominet Bank Ekstraliga - sezon 2007/2008 [Re: AL_Capone]
Snajper2 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 22/05/2003
Postów: 5461
Skąd: Włocławek
Originally Posted By: AL_Capone
Pieknie rosnie kurs na Prokom , oby tak dalej mam nadzieje
ze przed meczem bedzie jeszcze wiekszy a wtedy zagram \:\)


a wtedy przegrasz... prokom to co pokazuje to jakaś paranoja nie ma obrony atak to chwilami bicie głową w mur! Turow to wszystko wykorzysta i pojedzie po prokomie! Czas na porażkę w lidze! do tego prokom na 100% bez wagnera i spigelka pod koszem nie będzie już takiej wyraźnej przewagi! po stronie turowa jest jedna ważna rzecz trener! reagujący i podejmujący konkretne i mądre decyzje! 2,60 na turow kilka dni temu na bawie już mam pograne! pozdrawiam i powodzenia! \:\) jutro ok godz 22 poznamy odpowiedz \:\)

Do góry
#1821645 - 01/12/2007 03:03 Re: Dominet Bank Ekstraliga - sezon 2007/2008 [Re: wer890]
jarko 33 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 25/12/2003
Postów: 20790
Skąd: ostrow wlkp
Armstrong w Kotwicy niezagra kontuzja

Do góry
#1821653 - 01/12/2007 03:05 Re: Dominet Bank Ekstraliga - sezon 2007/2008 [Re: jarko 33]
Snajper2 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 22/05/2003
Postów: 5461
Skąd: Włocławek
ups... oczywiście co do prokomu miałem na myśli 2 porażkę w lidze! \:D

Do góry
Strona 10 z 20 < 1 2 ... 8 9 10 11 12 ... 19 20 >

Moderator:  Akhu, rafal08 



Kto jest online
5 zarejestrowanych użytkowników (igea23, ANZELMO, Sensei, Szuman, Irek), 3954 gości oraz 10 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5582113 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49