Strona 6 z 16 < 1 2 ... 4 5 6 7 8 ... 15 16 >
Opcje tematu
#1992910 - 26/01/2008 01:05 Re: Africa Cup of Nations 2008 Ghana [Re: konrad1123]
kemot80 Offline
newbie

Meldunek: 25/09/2005
Postów: 43
Skąd: Irlandia
Ja chce zagrac grubiej dubel Senegal+Kamerun,za mniejsza stawke do tej dwojki dorzuce Nigerie pozdro

Do góry
Bonus: Unibet
#1992957 - 26/01/2008 01:29 Re: Africa Cup of Nations 2008 Ghana [Re: kemot80]
konrad1123 Offline
member

Meldunek: 25/01/2008
Postów: 136
Ja dzisiaj stawiam wszystko na Nigerie i Bastie : ) \:\) :):)

Do góry
#1992975 - 26/01/2008 01:37 Re: Africa Cup of Nations 2008 Ghana [Re: konrad1123]
grzesol Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 19/08/2005
Postów: 7541
No ja nie wiem czy Nigeria taki pewniak, przecież w meczu z WKS-em praktycznie nie istnieli bardzo mało sytuacji podbramkowych, Mali w meczu z Beninem też nie zachwyciło mimo, że mieli ogromną przewagę w posdiadaniu piłki. Według mnie mecz 60-40 dlatego warto zaryzykować na Mali. Mali ma w swoich szeregach nazwiska ale jakoś ciągle czegoś tej drużynie brakuje i podobnie w Nigerii ale Nigeria już od jakiegoś czasu nie osiąga większych sukcesów. Jak tu się dziwić jak w ataku gra 32 letni Kanu, który najlepsze czasy ma już za sobą.

WKS - Benin -1,5
Co do tego typu mam zdecydowanie większe przekonanie. Obie drużyny dzieli różnica klas i myślę, że gwiazdeczki WKS-u w tym meczu urządzą sobie strzelanie. Jeżeli potrafili wygrać z Nigerią 1:0 to co będzie w meczu ze słabiutkim Beninem 4,5:0. Pytanie tylko czy im się bęzie chciało, bo wczoraj Ghana tez miała wysoko wygrać z Namibią,a skończyło się na 1:0. Dzisiaj jednak inny mecz i inned drużyny i tutaj myślę, ż ebędzie pogrom !!

Do góry
#1992992 - 26/01/2008 01:44 Re: Africa Cup of Nations 2008 Ghana [Re: grzesol]
muine bheag Offline
journeyman

Meldunek: 12/12/2007
Postów: 62
Widzialem obszerny skrot z meczu Nigeria-Kosci sloniowe .Wg mnie to Superorly byly druzyna lepsza,stwarzajaca wiecej sytuacji podbramkowych(m.in.poprzeczka i niewykorzystana setka 1/1...)Przegrali,dzieki blyskowi geniuszu jednego z pilkarzy druzyny przeciwnej,niemniej jednak obrona rowniez zaspala w tej sytuacji.

Mali,w meczu z Beninem nie pokazalo absolutnie nic,ba ,gdyby nie karny z kapelusza skonczyloby sie na 0-0.

Mnie to wystarczy,jade z dubelkiem dzis za 50 euro Nigeria+Carlisle

Do góry
#1993025 - 26/01/2008 02:00 Re: Africa Cup of Nations 2008 Ghana [Re: muine bheag]
Szewa Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/09/2004
Postów: 27489
Podzielam zdanie muine_bheag. Nigeria nie zagrała źle z WKS, miała kilka sytuacji do strzelenia bramki, zawiodła skuteczność. Mali to jednak klasa niżej od WKS i Superorły powinny sobie poradzić.

W meczu WKS zagrałem typ - Benin nie strzeli @ 1.69 w expekcie. Benin nie ma argumentów z przodu, a WKS to drużyna z solidną defensywą.

Do góry
#1993748 - 26/01/2008 06:35 Re: Africa Cup of Nations 2008 Ghana [Re: Szewa]
Domel1984 z L-ca Offline
enthusiast

Meldunek: 30/09/2003
Postów: 286
Skąd: Lubliniec
Ja dziś się pomyliłem co do overow \:\) ale to co pokazała Nigeria to dno Dno DNO !!!... takie ich strzały to moj pies (suczka) chyba mocniej potrafi poturlać piłke... nie wiem czemu Taiwo ze swoim kopem nie przywali eh... kompletnie beznadziejny mecz na 0:0 zakończony i wszystko w tym temacie... Oby Benin dokopał Nigerii Słabiutkiej jak nigdy ich chyba nie widziałem taką... smutne ale prawdziwe... bo kto mi powie, jakieś +sy Nigerii ??? Pozdro For ALL... JUTRO CAMERUN(mam nadzieje, że mnie nie zawiedzie) no i Faraony... bez niespodzianek przewiduje(mam nadziejeże się spełni).

Do góry
#1993749 - 26/01/2008 06:35 Re: Africa Cup of Nations 2008 Ghana [Re: Szewa]
Domel1984 z L-ca Offline
enthusiast

Meldunek: 30/09/2003
Postów: 286
Skąd: Lubliniec
Ja dziś się pomyliłem co do overow \:\) ale to co pokazała Nigeria to dno Dno DNO !!!... takie ich strzały to moj pies (suczka) chyba mocniej potrafi poturlać piłke... nie wiem czemu Taiwo ze swoim kopem nie przywali eh... kompletnie beznadziejny mecz na 0:0 zakończony i wszystko w tym temacie... Oby Benin dokopał Nigerii Słabiutkiej jak nigdy ich chyba nie widziałem taką... smutne ale prawdziwe... bo kto mi powie, jakieś +sy Nigerii ??? Pozdro For ALL... JUTRO CAMERUN(mam nadzieje, że mnie nie zawiedzie) no i Faraony... bez niespodzianek przewiduje(mam nadziejeże się spełni).

Do góry
#1993769 - 26/01/2008 06:48 Re: Africa Cup of Nations 2008 Ghana [Re: Domel1984 z L-ca]
Ryan20 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 24/04/2005
Postów: 5399
Skąd: TUREK / WROCŁAW
ta... grubo na Nigerie? no comment, przez najblizsze 2 dni bede poza światem bukmacherskim wiec rzuce tylko nieskromnie moje podane typy dotychczas

WKS - Nigeria 1 za 2,30.
Mali - Benin 1
Kamerun-Egipt: OVER
Senegal-Tunezja: X za 3,00
RPA-Angola: X za 3,10
WKS-Benin 1 z handi za 1,60
Nigeria-Mali: X za 3,10


Ghana - Gwinea x2.
Mali - Benin 1 (-1 z Handi)


I love PNA \:\)

Ps. Pamietajcie panowie że póki co na tym turnieju nie zdarzyła sie zadna wielka niespodzianka. Cały turniej bez surprise'u? nie sądze. Bukmacherska praktyka nakazuje być czujnym gdyż jak jakis turniej/puchar idzie gładko, to wkrótce bedzie spory zonk. Czy Kamerun? Czy moze Tunezja? Zgodnie ze swoim przekonaniem stawiam że Tunezja NIE WYJDZIE z grupy. Kibicuje młodzieniaszkom z Południowej Afryki oraz rodakom Manucho by dokopali bezbarwnie i szczesliwie póki co grającym Maghrebowcom.

--jeszcze jedna rzecz.... bramek mnóstwo... a póki co ani jednej samobójczej. Zwróciliscie na to uwage? Kurs na taki gol to 30.00 na livie... warto pomyslec i ryzykować drobnymi mozna.

powodzenia w weekendowych zmaganiach z bukami

Do góry
#1993774 - 26/01/2008 06:51 Re: Africa Cup of Nations 2008 Ghana [Re: Ryan20]
Ryan20 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 24/04/2005
Postów: 5399
Skąd: TUREK / WROCŁAW
ah jeszcze na czerwono powinno byc Nigeria-Mali OVER. Dopiero teraz zauwazylem sorki za 2 posty, jesli by sie ktos przyczepil to pisze, jesli nie mozna deletowac.

Do góry
#1993806 - 26/01/2008 07:07 Re: Africa Cup of Nations 2008 Ghana [Re: Domel1984 z L-ca]
DJ SOSNA Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/03/2001
Postów: 5220
Originally Posted By: Domel1984 z L-ca
moj pies (suczka) chyba mocniej potrafi poturlać piłke...




Jutro graj Kamerun (1.65) + Egipt (1.20) i po @2.00 sobie odrobisz. Zambia i Sudan to nie Mali, nie zdobętą z faworytami nawet 1pkt. Dla przypomnienia wklejam stawkę drużyn z kursami sprzed turnieju jeszcze:


Ghana 4.00
Kamerun 5.00
WKS 5.00
Nigeria 7.00
Egipt 11.00
Senegal 11.00
Maroko 11.00
RPA 15.00
Tunezja 17.00
Mali 19.00
Gwinea 23.00
Angola 34.00
Zambia 51.00
Namibia 67.00
Sudan 101.00
Benin 101.00

Do góry
#1993852 - 26/01/2008 07:36 Re: Africa Cup of Nations 2008 Ghana [Re: DJ SOSNA]
Piotruś Pan Offline
addict

Meldunek: 15/07/2002
Postów: 654
Skąd: Ostrzeszów
Po Nigerii i jej dobrej postawie z minionych lat pozostało już tylko wspomnienie nie mają już takich indywidualności jak kiedyś i Afryka nie musi ich sie tak bardzo bać myślę ze tym remisem pogrzebali swoje szanse na awans z całym szacunkiem dla tych super orłów nie należy im sie awans po takiej indolencji strzeleckiej jak w tym meczu. Brawa dla Mali za dyscyplinę taktyczną umiejętne rozbikanie ataków Nigerii, dojrzałość taktyczną w grze determinował ich wynik mają swietny blok defensywny złożony z europejskich wyjadaczy realizuja plan 2 remisów jak przewidywałem z WKS też z pewnościa cel osiągnął tym bardziej że Słonie nie będą zbytnio forsowały tempa remis starcza obu reprezentacjom,nie sądzę by Mali zależało na zwycięstwie, zadowolą sie remisem.
Ten mecz pokazał że następuje zmiana sił w afrykańskim futbolu do faworytów typu Kamerun, WKS, Nigeria Ghana dołączaja następne dobre ekipy jak Mali, Senegal, Gwinea, Egipt, jednak zgarzam sie z przedmówcami mistrzem świata z pewnością w nasepnym 25 leciu nie zostanie nikt z Afryki najbliżej tego celu jest Wybrzeże Kosci Sloniowej może Ghana lecz tez nic wielkiego w ost spotkaniach nie pokazała.
Jutro spróbuje zrealizować swój kupon bo nie wysłałem go dziś wycofałem sie kiedy przeczytałem wskazówki forumowiczów którzy podnosili kwestię remisu muszę przyznać im rację Mali jest solidną drużyną i nie zaryzykowałem 60 zł uratowałem czasami dobrze jest odpuscić kiedy ma sie wątpliwości dzięki

Do góry
#1994339 - 26/01/2008 19:49 Re: Africa Cup of Nations 2008 Ghana [Re: Piotruś Pan]
Ignorator Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/10/2005
Postów: 3789
Skąd: .::Destination unknown::.

Kamerun
VS
Zambia

Typ: Kamerun

Będzie to ostatnia szansa dla reprezentacji Kamerunu aby wyjść z grupy eliminacyjnej i uczestniczyć dalej w turnieju.

Choć pierwszy mecz w grupie dla nich zakończył się tragicznie. Przegrana (2:4) z Egiptem jednak ujmy nie przynosi. Dlatego, że ta reprezentacja jest obrońcą tytułu z 2006 roku. Wówczas na własnych boiskach "Faraonowie" sięgnęli po tytuł najlepszej reprezentacji Czarnego Lądu.

Kamerun oczywiście w pierwszym meczu zawiódł. Jednak już dzisiaj nie mogą sobie pozwolić na kolejną "wpadkę". Zespół naszpikowany gwiazdami powinien obudzić się i wygrać z Zambią.

Oczywiście zaraz spytacie dlaczego?. Skoro Zambia w pierwszym meczu grupowym rozbiła w pył Sudan, aż (0:3). Jednak po tym meczu doszło do konfliktu w reprezentacji. Piłkarze mieli umówione sumy bonusowe za wygrane mecze podczas trwania turnieju. Jednak zaraz po efektownym zwycięstwie drużyna otrzymała mniejszą kwotę niż ta, która miała być przyznana. Doszło do tego, że piłkarze zastrajkowali i nie wzięli udziału w czwartkowym treningu. Grożą nawet, że nie wyjdą na plac gry i nie zagrają kolejnych dwóch grupowych spotkań.

Podobne sytuację z którą mam do czynienia teraz aktualnie w Zambii zdarzały się już na wielkich imprezach. Co ciekawe również reprezentacja tego kraju była z "Czarnego Lądu". Mam tutaj na myśli oczywiście Togo, które podczas Mistrzostw Świata w Niemczech kłóciło się z własną narodową federacją piłkarską o premię meczowe. Efekt był opłakany...Togo przegrało swoje trzy mecze i nie wyszło z grupy.

Tak jak widać takie kłótnie o finanse na dużych imprezach są problemem. Myślę, że Zambia będzie miała taki. Skoro piłkarze myślą o pieniądzach to będzie im ciężko coś zdziałać z zdeterminowanym Kamerunem.

.::Think Twice::. Ignorator.

Do góry
#1994361 - 26/01/2008 20:05 Re: Africa Cup of Nations 2008 Ghana [Re: Ignorator]
mura Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/02/2006
Postów: 10252

podpisuję się pod typami na Kamerun dziś.
właściwie nic nowego nie napiszę, mecz został dobrze przedstawiony. choć fakt faktem że Kamerun musi się trochę obudzić bo sama porażka z Egiptem wstydu nie przynosi, ale styl - owszem. niemniej liczę że dziś doświadczenie będzie górą i Kamerun będzie napieral na bramkę rywala aż wreszcie ukąsi, a potem będzie już łatwiej \:\)

miałem napomnkąć o sprawch finansowych o których wspomniał @Ignorator, ale jedynie jako ciekawostkę. nie sądzę by to rzutowało na ich grę aż tak bardzo. należy rozdzielić to o co walczą (i premię i awans), bo przygotowywali się do turnieju sumiennie jak każdy, a dla każdego Afrykanera udział w meczu PNA to piekielnie ważne wydarzenie. sądzę ze groźba bojkotu meczów jest jedynie silną kartą przetargową w walce o swoje (tu nie chodzi o pieniądze ale o zasady)
a co do Togo: owszem wtopili wtedy wszystko i nie wyszli, ale przynajmniej u mnie pozostawili pozytywne wrażenie. Korea męczyla sie z nimi niemiłosiernie (1:2), Europejczycy byli już trudniejszymi rywalami (0:2 z Helvetami i Francją) ale w tamtych meczach wcale z Togo latwo nie mieli.

reasumując: nie spodziewam sie by to miało wpływ na ich grę i nie wyolbrzymiam problemu, ale dziś przede wszystkim liczę na Kamerun który i musi i powienien \:\) sądzę ze będa prowadzic grę a ze mają dużo wiecej doswiaczonych zawodników i wiecej indywidualnosci to myśle że wygrają

Do góry
#1995591 - 27/01/2008 01:48 Re: Africa Cup of Nations 2008 Ghana [Re: mura]
AL_Capone Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 30/11/2005
Postów: 6842
Skąd: Hala Ludowa we Wrocławiu

Do góry
#1996343 - 27/01/2008 04:38 Re: Africa Cup of Nations 2008 Ghana [Re: AL_Capone]
Domel1984 z L-ca Offline
enthusiast

Meldunek: 30/09/2003
Postów: 286
Skąd: Lubliniec
Zambia... to co robili dziś w obronie to w sumie jakby powiedzieć... na poziomie piaskownicy :)... Kamerun dostawał prezenty i całe szczęście... Eto jakoś mnie dalej nie przekonuje do Siebie na tym turnieju... ale ważne, że wygrali i jestem troszke spokojniejszy już o ich wyjście z grupy... Pozdro For ALL...

Do góry
#1996693 - 27/01/2008 06:39 Re: Africa Cup of Nations 2008 Ghana [Re: Domel1984 z L-ca]
Domel1984 z L-ca Offline
enthusiast

Meldunek: 30/09/2003
Postów: 286
Skąd: Lubliniec
Egipt - Sudan

Podoba mi się gra Egiptu... zaskakujące, że po zmienionym składzie tak dobrze sobie radzą... wiem, że sudan to "żaden" przeciwnik no ale sama gra w sobie mi się im podoba... zasłużone zwycięstwo wysokie dość...

Jutro natomiast bardzo łatwo wyglądaja oba spotkania... po tych wszystkich meczach jakie widziałem a nei ominołem ani jednego to warte kursy na Senegal i Tunezje :)... będzie chyba trzeba odwiedzić bankomat na dubelka zapodać... Pozdro For all \:\)

Do góry
#1996990 - 27/01/2008 08:47 Re: Africa Cup of Nations 2008 Ghana [Re: Domel1984 z L-ca]
Piotruś Pan Offline
addict

Meldunek: 15/07/2002
Postów: 654
Skąd: Ostrzeszów
Radosna ta afrykanska piłka w obydwu dzisiejszych meczach, fajnie Egipt w drugiej połowie rzut rożny wykonał z jednego konca boiska w aut po przeciwnej stronie,realizacja taktyki też fajna w pewnym momencie Egipcjanie dostosowali się do Sudanu i biegali razem z nimi lub za nimi od jednego pola karnego do drugiego pola karnego. Po 2 golu dla Egiptu obrona faraonów zgubiła koncentrację meczową i grali jak na wakacjach nawet pozwalali sobie na dawanie sasiadowi prezentów w postaci rzutów rożnych, ktorych w zaden sposób Sudan nie potrafił odpowiednio wykończyć.
Najlepszy był ten Sudanczyk w koncówce spotkania który odważnie ruszył srodkowym korytarzem na wprost bramki, obroncy nie mieli ochoty by przyciąć go równo z trawą, poza tym ostro grali niektóre faule mogły zakończyć się poważnymi kontuzjami jeśli sędziował by Merk lub Lubos Michel ze Slowacji on lubi kolorowe spotkania to z pewnością składy obu drużyn by sie zdekompletowały po prostu Afryka, tam nawet chyba toczy się rywalizacja kto brutalniej i efektowniej sfaułuje swojego przeciwnika gracze niejednej afrykanskiej drużyny mieliby sie czym wykazać odnośnie jutrzejszych meczy podzielam zdanie forumowiczów Senegal i Tunezja powinny wygrać spotkania kto z tej dwójki potknie sie na RPA i Angoli zajmnie 2 miejsce zakładam, że żadna drużyna sie nie potknie przynajmniej jutro wtedy zadecyduje bilans spotkań z tymi rywalami.
2 zespół zagra z Egiptem moim zdaniem bo on zajmnie 1 miejsce w swojej grupie wystarczy im remis z Zambią, wiec fajne byłyby cwiecfinały Egipt -Tunezja Senegal- Kamerun oraz Maroko/Gwinea - WKS Ghana- Mali/ Nigeria

Do góry
#2000083 - 28/01/2008 05:24 Re: Africa Cup of Nations 2008 Ghana [Re: Piotruś Pan]
Domel1984 z L-ca Offline
enthusiast

Meldunek: 30/09/2003
Postów: 286
Skąd: Lubliniec
Współczuje " Kasprowi " tego Senegalu, ale to gwiazdorstwo zrobiło swoje eh... beznadzieja jeszcze kasy umoczyłem i to nie symbolicznej looool... a Tunezja tak gładko wchodzi a widać duble to też nie najlepszy sposób na gre hehe no nic tylko sie wkurzyć (delikatnie pisząc)... ale ponoć pieniądze szczęścia nie dają tylko sama gra... hehe... Mam nadzieje, żę tylko ja sie dziś tak sfrajerzyłem na Senegalu(chociaż niestety w to wątpie :|)... Pozdro For All...

Do góry
#2000671 - 28/01/2008 08:04 Re: Africa Cup of Nations 2008 Ghana [Re: Domel1984 z L-ca]
Piotruś Pan Offline
addict

Meldunek: 15/07/2002
Postów: 654
Skąd: Ostrzeszów
No i mój czarny kon turnieju własnie zdechł, Senegal miał skład złożony z piłkarzy silnych klubów europejskich, co okazało sie bez znaczenia bo popełniali takie błędy w obronie że nie mogli wyciągnąć wyniku. Drużyny afrykańskie grają tak nierówno że nie można nic przewidzieć Senegal zagrał z Tunezją bardzo dobre spotkanie że oglądając męczarnie Angoli z RPA było niemozliwe do przewidzenia ze bedą mieli szansę jakiekolwiek z drużyną Kasperczaka. Ten turniej pokazuje że własciwie nie ma znaczenia gdzie poszczególni zawodnicy grają na codzien chociażby był to Arsenal Real Barcelona czy Chelsea jeśli nie są w dobrej dyspozycji w dniu meczu lub próbują grać na pół gwizdka to za huja nie wygrają nawet z krajowym składem Angoli lub Egiptu jak w przypadku Kamerunu po prostu to jest moim zdaniem sensacja tego turnieju większą mogłobyc tylko odpadnieciem Ghany czy WKS.
W futbolu reprezentacyjnym przynależność klubowa ma drugorzędne znaczenie jak nie ma realizacji taktyki odpowiedniej motywacji to nawet gwiazdy Brazylii są w stanie przegrać z Hondurasem i nie można mieć pretensji
Angola pozbawiła mnie 200 zł ktore miałem odebrać jutro bo zagrałem na faworytów Kamerun Tunezję Egipt i Senegal i wszystko na nic jednak wygrała zasłużenie byli skuteczniejsi bardziej zmotywowani i potrafili wykorzystać błędy i słabośc Senegalu ktory grał gorzej niż z silniejszym przeciwnikiem jakim jest z pewnościa Tunezja.

Do góry
#2000911 - 28/01/2008 17:10 Re: Africa Cup of Nations 2008 Ghana [Re: Piotruś Pan]
Mr_Andrew Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 12/03/2006
Postów: 3082

Do góry
Strona 6 z 16 < 1 2 ... 4 5 6 7 8 ... 15 16 >

Moderator:  Akhu, Biszop 



Kto jest online
2 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, igea23), 3335 gości oraz 6 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45044 Tematów
5580274 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49