Opcje tematu
#2010944 - 31/01/2008 08:11 18 kolejka 01-03.02.08
Ojro Offline
Na pełnejjj kurrr...

Meldunek: 02/04/2004
Postów: 29734
Kursy z betexplorer.com


Do góry
Bonus: Unibet
#2011072 - 31/01/2008 09:19 Re: 18 kolejka 01-03.02.08 [Re: Ojro]
Ojro Offline
Na pełnejjj kurrr...

Meldunek: 02/04/2004
Postów: 29734
Hansa Rostock - Bayern München

Bayern [-1 EH] @ 2,1 Sportingbet 6/10

Kurs na zwyciestwo Bawarczykow 1,45 w sam raz do pociagu. Ale ja zagralbym tu powyzszy zaklad zz calkiem fajnym kursem. Kazdy zna marke Bayernu. Ja tylko dodam ze na 99% nie zagra Podolski, ktory ma jakas grype i nie wiadomo czy zagra w nastepnej kolejce. W Pucharze Niemiec, Monachium wygralo na wyjezdzie 5-2 z Wuppertalem, a ich przeciwnik przegral 2-1 z II ligowych Hoffenheim. W chwili obecnej Bayern ma tyle samo punktow co Werder i jesli mysli o tytule to nie powinien tracic punktow z takimi 'ogorkami'. Nie chce mowic, ez Hansa odda punkty, oni walcza o utrzymanie, ale pilkarze Bayernu w kazdej formacji maja lepszych zawodnikow. Jak dla mnie niespodzianki nie bedzie a wynik 0-2.

Do góry
#2018006 - 02/02/2008 04:01 Re: 18 kolejka 01-03.02.08 [Re: Ojro]
Koski Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 11/08/2005
Postów: 3988
Skąd: BayArena
01/02 20:30 Hertha Berlin - Bayern Munchen

Nareszcie!!! Po bardzo długiej dla kibiców Bundesligi przerwie, piłkarze wracają na stadiony, aby wyłonić mistrza sezonu 2007/2008!
Na początku czeka nas ciekawe spotkanie, w którym Hansa Rostock zmierzy się z liderem i głównym faworytem do tegorocznego czempionatu - Bayernem Monachium.
Hansa w tabeli jest na miejscu 15., a w dorobku podopiecznych trenera Pagelsdorfa jest 17 punktów. Pierwszy oficjalny mecz w tym sezonie, zespół z Rostocku zagrał w tym tygodniu zagrał w Pucharze Niemiec, ulegając drużynie 2. Bundesligi Hoffenheim 1:2. Hansa nie była zbyt aktywna na rynku transferowym. Z VfB Stuttgart został sprowadzony Gledson, a drużynę Rostocku opuścił Marcel Schied.
W tym sezonie na własnym boisku Hansa zdobyła 14. punktów, co daje im 11. miejsce w kategorii najwięszej ilości zdobytych punktów na własnym stadionie.

Bayern lideruje w tabeli, a w dorobku podopiecznych Hittzfelda jest 36 punktów. W tym tygodniu w rozgrywkach o Puchar Niemiec, Bawarczycy wygrali w wyjazdowym meczu z Wuppertaler 5:2. W zimowym oknie transferowym został sprowadzony z Sao Paulo – Breno, który kosztował Bawarczyków 12.000.000 Euro.
Bilans wzajemnych spotkań, rozgrywanych w Rostocku, przemawia na korzyść gości z Monachium, którzy legitymują się rezultatem 7-1-3. Ostatni raz Bayern grał na wyjeździe z Hansą w październiku 2004 roku, wówczas to Bawarczycy wygrali 2:0.
W szeregach gospodarzy zabraknie w piątkowym meczu Steffan Beinlich i Kai Bulow. Natomiast w Bayernie niezdolni do gry są: Podolski, Jansen oraz Schweinsteiger.

Faworytem meczu jest Bayern, jednak kurs 1.45 jest moim zdaniem za niski i typowanie spotkania odpuszczam. Po tak długiej przerwie, na początku rozgrywek niespodzianki są bardzo prawdopodobne. Nie mówię, że akurat tutaj musi paść zaskakujący rezultat, ale kurs 1.45 na mecz wyjazdowy po bardzo długiej przerwie to lekkie nieporozumienie. Wolę to spotkanie zobaczyć jako obiektywny kibic i ocenić w jakiej dyspozycji są Bawarczycy.
Typ: NO BET


02/02 15:30 Hamburger SV - Hannover

W jednym z ciekawszych spotkań 18. kolejki będzie potyczka Hamburgera SV z zespołem Hannoveru 96. Gospodarze będą zapewne chcieli rozpocząć wiosnę od mocnego uderzenia, którym byłoby wygranie sobotniego meczu. Sezon, Hamburg rozpoczął już we wtorek, spotkaniem w Pucharze Niemiec z Rot-Weiss Essen (3:0). Wracając do Bundesligi, HSV jest na 3. miejscu, ze stratą 4 punktów do Bayernu.W zimowym oknie transferowym do Hamburga przybyło dwóch zawodników: Vadis Odjidja-Ofoe (RSC Anderlecht) i Anton Putsilo (Dinamo Minsk).
Hannover zimę zakończył na 7 miejscu. Co ciekawe, do HSV, zawodnicy trenera Heckinga tracą zaledwie 5 punktów. Zimą do klubu dołączył Valérien Ismaël.
Bilans wzajemnych spotkań pomiędzy sobotni rywalami to 11-3-5 na korzyść HSV. W poprzednim sezonie padł bezbramkowy remis.
W sobotnim meczu, w zespole Hamburgera zabraknie Sorina, Castelena, Zidana i Atouby. Zabraknie również nowo pozyskanych zawodników. Zespół Hannoveru nieobecnością osłabią Brdaric i Yankov.

Bez wątpienia faworytem meczu są gospodarze. Typując ich zwycięstwo możemy skorzystać z atrakcyjnego kursu 1.70. Jestem wielkim fanem talentu Rafaela van der Vaarta, który spisuje się fenomenalnie. Gdyby ten zawodnik opuścił klub z Hamburga, byłaby to nie tylko strata dla zespołu, ale ucierpiałaby na tym cała Bundesliga. Mam nadzieję, że Guerrero i spółka zaprezentują się bardzo korzystnie w meczu inaugurującym wiosnę na własnym obiekcie.
Typ: 1

02/02 15:30 Energie Cottbus - Leverkusen

Energie Cottbus czeka bardzo ciężkie zadanie, zdobycia choćby jednego punktu w sobotnim meczu. Rywalem gospodarzy ze Stadion der Freundschaft będzie ekipa Bayeru Leverkusen.
Drużyna z Cottbus zajmuje obecnie 17. miejsce i jest jednym z faworytów do opuszczenia grona najlepszych drużyn Niemieckiej Ligi. Zdobycie 15 punktów w 17 meczach to drugi najsłabszy wynik w tej kategorii w Bundeslidze. Zimą do klubu przybyli m.in. Ivan Radeljic (Slaven Belupo Koprivnica), Dusan Vasiljevic (Kaposvári RFC), Branko Jelic (Xiamen Lanshi), Michal Papadopulos (Bayer 04 Leverkusen), Christian Müller (Hertha BSC). Jednak kilku graczy opuściło również szeregi Energetyków: Marco Küntzel (FC Augsburg), Steffen Baumgart (1.FC Magdeburg), Tomasz Bandrowski (KKS Lech Posen), Francis Adissa Kioyo (Maccabi Netanya).
Bayer Leverkusen w tabeli znajduje się na wysokim – 4 miejscu, tracąc do lidera zaledwie 6 punktów. Zespół Michaela Skibbe nie był za aktywny na rynku transferowym, ale też nie miał ku temu dużych powodów. Jeżeli wszystko się układa, drużyna gra skutecznie, brak jest jakichkolwiek, znaczących kontuzji to brak jest rzeczy, które można by było zmienić.
W poprzednim sezonie na stadionie w Cottbus wygrali gospodarze 2:1. Jednak ogólny bilans (2-1-1) jest po stronie zawodników z BayArena. Osłabienia w zespole Energie są dość znaczne. Nie zagrają: Kukiełka, da Silva, Ziebig, Shao i Muller. W zespole z BayArena zabraknie dwóch graczy, którzy reprezentują swoje nacje na Afrika-Cup (Haggui i Sarpei) oraz Sinkiewicza, Ramelowa i Domaschke.

Minimalnie więcej szans dają bukmacherzy gościom. Moim zdaniem również zespołowi z Leverkusen do zwycięstwa będzie dużo bliżej aniżeli Energie. Siła rażenia Bayeru (Gekas, Barnetta, Kießling , Rolfes czy Barbarez) zapewnie będzie często nękać obronę gospodarzy. Bardzo ciekawie wygląda kurs na zwycięstwo Aptekarzy, ale asekurując się popularnym już handicapem azjatyckim 0. Mianowicie bukmacherzy oferują kurs 1.60 i ja na pewno z takiego rozwiązania skorzystam. Bayer jest zespołem dużo lepszym, który w tym sezonie będzie się liczył w walce o najwyższe miejsca w lidze. Energie bronić się będzie przed spadkiem. Drużyny dzieli przepaść i mam nadzieję, że znajdzie to potwierdzenie w sobotnim meczu.
Typ: 2(0)

Do góry
#2018672 - 02/02/2008 09:00 Re: 18 kolejka 01-03.02.08 [Re: Koski]
Szczypior Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/07/2005
Postów: 8998
Skąd: TomaszówLub/Wrocław
ja niestety swoich wklejek nie mogę dać ale popieram w 100 % typ na Koskiego na Aptekarzy. Proponował bym również czyściutko za mniejszą stawkę spróbować.
Nie ma sensu się powtarzać i parafrazować siebie samego, wystarczy że Koski robi dobrą robotę.


Do góry
#2019265 - 02/02/2008 21:59 Re: 18 kolejka 01-03.02.08 [Re: Szczypior]
Maciek_AG Offline
journeyman

Meldunek: 23/07/2007
Postów: 58
Typem dnia zdecydowanie zwycięstwo HSV.
Wyniki sparingów: Vasco da Gama (2-1), reprezentacja Chin (4-0), FC Midtjylland (2-0), SC Egenbütte (12-0, 4 bramki van der Vaarta).
Kilka dni temu kolejny triumf, tym razem w pucharze Niemiec z trzecioligowym RW Essen (3-0), o czym wspominał Koski.

Zawodnicy Huuba Stevensa są w doskonałej formie i jeśli ktoś ma powalczyć z Bayernem o mistrzostwo, będzie to właśnie zespół z Hamburga. Kapitalną pracę wykonał holenderski szkoleniowiec, a na kogo może liczyć? Na swoich rodaków, których w kadrze ma czterech. Mathijsen, de Jong i przede wszystkim van der Vaart, wszyscy są w wyjściowej "11".

Tak naprawdę nic nie wskazuje, aby gospodarze mieli nie wygrać.

Jak widzę pozostałe konfrontacje?
Na pewno nie jest to łatwa kolejka do typowania. Już pomijam to, że drużyny zagrają po długiej przerwie. Niemal wszystkie pojedynki zapowiadają się bardzo wyrównanie i trudno wskazać faworyta.
Osobiście dziś zaufam Borussii Dortmund, która moim zdaniem ma duże szanse na wywiezienie z MSV-Arena kompletu punktów. Zagrali całkiem dobre zawody z Werderem, udało się awansować do ćwierćfinału, a to niewątpliwie będzie miało znaczenie w dzisiejszym meczu. Psychicznie mocni, a z tym bardzo często bywały kłopoty jesienią. Thomas Doll nie będzie mógł skorzystać z Błaszczykowskiego, Weidenfellera i Degena, ale następcy są i pokazali się z dobrej strony w pucharze. Gospodarze bez podstawowego bramkarza, Toma Starke. Jeśli tylko celowniki graczy ofensywnych BVB będą dobrze nastawione, o wynik jestem spokojny. Petric, Valdez, Federico, a na ławce Frei i Klimowicz - siła rażenia ogromna.

Bayer Leverkusen? Mam wątpliwości i to duże. Haggui i Sarpei to podstawowi zawodnicy Aptekarzy jesienią, Sinkiewicz także "trochę" minut spędził na boisku, Ramelow mniej, ale to bardzo charakterystyczna postać. Jednak osłabienia na pewno większe i dużo poważniejsze wśród Energie, o czym wspominaliście, ale ja mimo wszystko bym odpuścił. Podopieczni Bojana Prasnikara mieli sporo czasu na przygotowanie się do rundy wiosennej i myślę, że dobrze wykorzystali tą przerwę. Zwróciłbym szczególną uwagę na Papadopulosa, który tej zimy trafił z Bayeru właśnie do Cottbus. Mało grał, bo i konkurencja była niesamowita. Na pewno będzie miał coś do udowodnienia. Niespodzianka? Niewykluczone.

Do góry
#2034593 - 07/02/2008 21:09 Re: 18 kolejka 01-03.02.08 [Re: Maciek_AG]
Radzio Offline
newbie

Meldunek: 14/12/2007
Postów: 40
Skąd: Olsztyn
Koski,Szczypior powiedzcie mi czy można w internecie znaleść obszerniejsze skróty z spotkań Bundesligi ?

Do góry
#2037083 - 08/02/2008 10:30 Re: 18 kolejka 01-03.02.08 [Re: Radzio]
Koski Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 11/08/2005
Postów: 3988
Skąd: BayArena
Originally Posted By: Radzio
Koski,Szczypior powiedzcie mi czy można w internecie znaleść obszerniejsze skróty z spotkań Bundesligi ?


owszem, polecam program Bundesliga sportschau, który emituje ARD, a można go powszechnie ściągnąć z sieci

Do góry

Moderator:  Akhu, Biszop 



Kto jest online
0 zarejestrowanych użytkowników (), 3323 gości oraz 8 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45044 Tematów
5581630 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49