Strona 2 z 2 < 1 2
Opcje tematu
#2204572 - 28/03/2008 03:19 Re: World rally Championship - sezon 2008 [Re: drfocus]
drfocus Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/03/2006
Postów: 4403
Speewayfanatic mam coś dla Ciebie co mnie tez przekonało do zagrania na Toniego.

Info po shakedownie.

Silny wiatr i burze nękają kierowców i spowodowały kłopoty u Suzuki. Zerwany został namiot serwisowy i spadł na SX4 P-G Anderssona. Uszkodzony został dach oraz przednia szyby, PG zaczął jeździ godzinę później - i dopadły go kłopoty z hydrauliką.

Ze stawką nie ma co grać na maxa bo Suzuki się posypią ale po tym info licze że P.G. szybciej.

Gardemaister - P.G. Andersson 1 1.80 Gamebookers 7/10

Do góry
#2291261 - 24/04/2008 23:00 Re: World rally Championship - sezon 2008 [Re: drfocus]
drfocus Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/03/2006
Postów: 4403
Witam, już jutro rano 5 runda WRC

Strona rajdu

Tym razem kierowcy przenoszą się do Jordani, gdzie będą jeździli w okolicach morza Martwego poniżej poziomu morza, a co za tym idzie samochody po górzystych oesach Argentyny i Maksyku będą pokazywały swoją prawdziwą moc. Trasy także są specjalne przygotowanie i tak równe, ze wprost przypominają asfalt.
Ale przejdźmy do typów.

Ja poraz kolejny licze, że coś pokaże D. Sordo, który jako jeden z niewielu kierowców rok temu był tu na rekonesansie. Także widać po czasach na shakedownie że podobają mu się nawierzchnie (byl piwerwszy). Co więcej C4 to chyba zdecydowanie najlepsza rajdówka. Pogoda także nie będzie płatala figlów jak w Meksyku.

Moje typy
D. Sordo (top 3) kurs 2.50 Jatbull 8/10
D. Sordo (zwycięzca) kurs 15.00 Gamebookers 0,5/10

Można także spróbować pare J.M. Latvall - M. Hirvonen. Dwa identyczne auta a za kierowcami 2 finów. Przed sezonem możnaby śmiało stawiać na Mikko, jednak jak pokazały rajdy zdecydowanie szybszy jest Jari-Matti. Co prawda to Hirvonen jest dalej tym pierwszym kierowcą, ale wydaje mi się że szanse obaj mają podobne. Zarówno Latvall jak i Hirvonen są poraz pierwszy w Jordani. Kursy buczki wystawili troszke inaczej.

Mój Typ;
J.M. Latvalla - M. Hirvonen 1 kurs 2.25 Sportingbet 5/10

Ostatnia para to także gran na Sordo, a przeciw P. Solbergowi, który ten sezon ma bardzo słaby. Były mistrz świata praktycznie zawsze przegrywa ze swoim kolegą ze stajni Subaru Ch. Atkinsonem. Subaru ciągle czeka na wersje na rok 2008 i mimo, że Petter jest o wiele lepszym kierowcą na szutrach to sympatyczny Norweg prezentuje się coraz gorzej. Subaru wysoko w górach jak co roku prezentowało się bardzo dobrze, czy tak samo będzie w Jordani gdzie jeździ się poniżej poziomu morza??

P. Solberg - D. Sordo 2 kurs 1.80 Sportingbet 7/10

Do góry
Strona 2 z 2 < 1 2




Kto jest online
3 zarejestrowanych użytkowników (igea23, alfa, Sensei), 3541 gości oraz 2 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45044 Tematów
5581630 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49