Strona 5 z 5 < 1 2 3 4 5
Opcje tematu
#2174581 - 18/03/2008 14:03 Re: Dyskusja o Ekstrak(l)asie Typerów - Wiosna 2008 [Re: live99]
kfjatek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 01/09/2004
Postów: 23725
Skąd: Poznań
Moim skromnym zdaniem jeśli bramka padła dokładnie w 20:00 - to wg mnie typ też trzeba zaliczyć.

Podsumowanie kolejki mogę też czasem zrobić. Mogę być po forumowiczu live99.

Nad resztą - nie zabieram głosu.

Do góry
Bonus: Unibet
#2174653 - 18/03/2008 16:25 Re: Dyskusja o Ekstrak(l)asie Typerów - Wiosna 2008 [Re: kfjatek]
Ignorator Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/10/2005
Postów: 3789
Skąd: .::Destination unknown::.
Tak tak Dejmien ty teraz kota ogonem odwracasz. Właśnie w tym poście kto zajmie fotel lidera obraziłeś mnie. Dobrze wiedziałeś, że jestem za daleko aby ciebie dogonić i właśnie w ten sposób zrobiłeś z siebie Boga. Ja kończę dyskusje, bo nie będę z kimś dyskutował kto mnie obraża. Mam nadzieję, że w końcu ktoś ciebie dogoni i z tobą wygra \:\) a na koniec dodam, żebyś wziął przykład z live99, bo jesteście pewnie znajomymi a jakże innymi.

Co do kewina i tak sobie już rozliczył na plus. Jeśli tak chce i nikt nie ma nic na przeciwko to może tak zostać. Jeżeli w przyszłości będą podobne kwestie to mnie nie pytać tylko rozliczać. Ja naprawdę nie mam czasu komuś coś tłumaczyć a potem i tak ten ktoś robi jak chce.

.::Think Twice::. Ignorator.

Do góry
#2175461 - 19/03/2008 01:43 Re: Dyskusja o Ekstrak(l)asie Typerów - Wiosna 2008 [Re: Ignorator]
HenkSiracius Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 05/02/2008
Postów: 3444
Skąd: Bytom
Ignotator, twoje zarzuty pod adresem Dejmiena sa troche przesadzone, Dejmien nie mial zamiaru nasmiewac sie z ciebie, a juz na pewno ciebie obrazic. Przeprosil, wydaje mi sie ze szczerze, a tymczasem to ty w kazdym nastepnym poscie atakujesz go. postanowilem nie zabierac glosu w tej sprawie az do teraz (choc uwazalem ze nie masz racji w tej kwesti akurat), ale w ostatnim poscie zrobiles cos co nie moze pozostac bez komentarza:

Quote:
Mam nadzieję, że w końcu ktoś ciebie dogoni i z tobą wygra \:\) a na koniec dodam, żebyś wziął przykład z live99, bo jesteście pewnie znajomymi a jakże innymi.


twoja wypowiedz moglaby obrazic Dejmiena w wiekszym stopniu niz jego zart pod twoim adresem. jest takie powiedzienie, "nie czyn drugiemu co tobie nie mile", tymczasem ty postanowiles dac upust swoim emocjom i dales pokaz cietej riposty, po tym jak dlugotrwale byles urazony zwyklym zartem Dejmienia.

Do góry
#2177781 - 19/03/2008 08:12 Re: Dyskusja o Ekstrak(l)asie Typerów - Wiosna 2008 [Re: HenkSiracius]
Ignorator Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/10/2005
Postów: 3789
Skąd: .::Destination unknown::.
Oczywiście Dejmien jest poszkodowany strasznie. Gdyby nie zaczął i nie zrzucał głupich porównań to do niczego by nie doszło i tyle w tym temacie. A upust emocji oczywiście, że tak, bo ja poświęcam wiele czasu dla tego działu i takich akcji sobie nie życzę.

Warto wspomnieć osiągnięcia Dejmiena w dwóch edycja zabawy. W pierwszej pisał cały czas z małej litery Legia. Po drugiej próbie i zagrożeniu dania ostrzeżenia zmienił zdanie i zaczął pisać normalnie. W myśl regulaminu nie wolno obrażać żadnego klubu, piłkarza czy uczestników forum. W tej edycji jawnie pan Dejmien poczuł żagle i stwierdził, że jest lepszy ode mnie. Pozostaje pytanie czy należy urządzać takie prowokacje?. Niech front obrony obywatela Dejmiena odpowie na to pytanie, bo kiedy słyszę, że to ja jestem winny itd. to nóż mi się w kieszeni otwiera...

A dodam tylko, że każdy następny numer a'la Dejmien będzie odebrany jako obraza moderatora a to kończy się ostrzeżeniem zgodnie z regulaminem mecz.pl.

.::Think Twice::. Ignorator.

Do góry
#2178487 - 19/03/2008 19:50 Re: Dyskusja o Ekstrak(l)asie Typerów - Wiosna 2008 [Re: Ignorator]
mgr Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/09/2003
Postów: 17851
Skąd: Kraków
Ignorator, więcej luzu, proszę Cię :-)

Komunikat do reszty graczy:
Dwa mecze OE zostaną rozegrane już w czwartek więc nie zaspać jeśli ktoś chce obstawiać mecze Sosnowiec-ŁKS, Bełchatów-Lech

Do góry
#2180994 - 20/03/2008 06:28 Re: Dyskusja o Ekstrak(l)asie Typerów - Wiosna 2008 [Re: Ignorator]
Dejmien Offline
addict

Meldunek: 15/04/2006
Postów: 604
Skąd: Ssss...
Originally Posted By: Ignorator
Oczywiście Dejmien jest poszkodowany strasznie. Gdyby nie zaczął i nie zrzucał głupich porównań to do niczego by nie doszło i tyle w tym temacie. A upust emocji oczywiście, że tak, bo ja poświęcam wiele czasu dla tego działu i takich akcji sobie nie życzę.

Warto wspomnieć osiągnięcia Dejmiena w dwóch edycja zabawy. W pierwszej pisał cały czas z małej litery Legia. Po drugiej próbie i zagrożeniu dania ostrzeżenia zmienił zdanie i zaczął pisać normalnie. W myśl regulaminu nie wolno obrażać żadnego klubu, piłkarza czy uczestników forum. W tej edycji jawnie pan Dejmien poczuł żagle i stwierdził, że jest lepszy ode mnie. Pozostaje pytanie czy należy urządzać takie prowokacje?. Niech front obrony obywatela Dejmiena odpowie na to pytanie, bo kiedy słyszę, że to ja jestem winny itd. to nóż mi się w kieszeni otwiera...

A dodam tylko, że każdy następny numer a'la Dejmien będzie odebrany jako obraza moderatora a to kończy się ostrzeżeniem zgodnie z regulaminem mecz.pl.

.::Think Twice::. Ignorator.



Nikt nie jest poszkodowany, ani ja ani Ty!!
Nie mam zadnego frontu obrony, chodzi poprostu o to, że wziales wszystko za bardzo na powaznie, a to byl zwykly zarcik i jak widzisz kazdy to jako tako zalapal, tylko Ty nie, ale masz do tego prawo, mozesz miec inny widok na ta sprawe bo wpisalem Ciebie a nie kogokolwiek innego.

Tak samo nie jestes winny temu zajsciu, bo wszystko zaczelo sie od mojego zartu to jasne, ale to Ty rozpetales cala ta sytuacje, a wystarczylo odpisac w podsumowaniu np. "lykne cie za dwie kolejki ;\) " Zart i zarcik i wszystko byloby luks, a nie niepotrzebnie strzepic klawiature, albo poprostu wyedytowac i napisac PW, bez calej tej niepotrzebnej sytuacji.



A jesli juz postanowilem cos napisac to jeszcze tu sie czepne \:\)

"Mam nadzieję, że w końcu ktoś ciebie dogoni i z tobą wygra.."

Nie dam sie!! \:p

Do góry
#2184576 - 21/03/2008 17:15 Re: Dyskusja o Ekstrak(l)asie Typerów - Wiosna 2008 [Re: Dejmien]
mgr Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/09/2003
Postów: 17851
Skąd: Kraków
Dasz się, dasz :-) niech tylko Pasiaki albo Widzew wygrają w Wielką Sobotę i już Cię mam

Do góry
#2247942 - 11/04/2008 07:20 Re: Dyskusja o Ekstrak(l)asie Typerów - Wiosna 2008 [Re: mgr]
podstawek Offline
wieczny student

Meldunek: 08/12/2006
Postów: 6133
Ignorator wyczyść skrzynkę ;\)


Witam.
Mam prośbę. Jeśli byłaby możliwość to podsumuj moje typy, ponieważ w piątek rano wyjeżdżam i nie będę miał przez tydzień dostępu do kompa

Do góry
Strona 5 z 5 < 1 2 3 4 5

Moderator:  Akhu, Biszop, Ojro 



Kto jest online
5 zarejestrowanych użytkowników (igea23, ANZELMO, Sensei, Szuman, Irek), 3954 gości oraz 10 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5582113 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49