Strona 13 z 16 < 1 2 ... 11 12 13 14 15 16 >
Opcje tematu
#2014092 - 01/02/2008 04:46 Re: Africa Cup of Nations 2008 Ghana [Re: Giertyszek]
Piotruś Pan Offline
addict

Meldunek: 15/07/2002
Postów: 654
Skąd: Ostrzeszów
Dzisiejsze mecze w gr D to po prostu antyfutbol ciekawe jaki materiał do analiz zebrał trener Kamerunu Otto Pfister, takiej sieczki nudnej to już dawno nie widziałem w pierwszej połowie zdażyłem choinkę rozebrać z ozdób i bombek piłkarze wszystkich 4 reprezentacji sie chyba solidarnie umówili by tak grać.
Senegal to już całkiem sobie odpuscił i poszedł w balety po nocnych klubach w wyniku przegranej z Angolą taka postawa piłkarzy to tylko w Afryce. Teraz sie nie dziwię że Kasperczak zwinął żagle stracił kontrolę nad tą drużyną pewnie gwiazdy senegalskiej piłki pewnie wszczeły bunt pomimo że gówno grali. Nie wiem po co te zamieszki w Dakarze i innych miastach Senegalu jak oni nie maja drużyny, rózne rzeczy w futbolu były jednak takiej postawy i luzu na turnieju finałowym jaki zafundowali sobie Diouf z kolegami to tylko w Afryce.
Senegal od MŚ w 2002r ciagnie tylko w dół w 2004 grali jeszcze chyba w półfinale w 2006 odpadli w ćwiercfinale, a w 2008 nie wyszli z grupy której byli faworytem nawet nie wygrali jednego spotkania to teraz w 2010 wogóle może nie pojadą na MŚ i PNA. Ogólnie jestem zadowolony kolejny jeden z wariantów się sprawdził w 3 kolejce grupowej całkiem nieżle ro wyszło, zobaczymy jak będzie przebiegać faza pucharowa myślę że pary zapowiadają się interesująco szczególnie te trzy pary
Ghana - Nigeria, Tunezja - Kamerun i Egipt - Angola nie ma tutaj zdecydowanych faworytów i każde rozwiązanie możliwe.
Ostatnia para chyba mniej ciekawa WKS - Gwinea faworyta nie trzeba wskazywać WKS powinien uporać sie z Gwineą w 90 min reszta bedzie musiała ostro walczyć w ćwiercfinałach nie lekceważyłbym Angoli to strasznie niewygodny przeciwnik nie grają efektownie jednak bardzo efektywnie osiągając korzystne wyniki pozdrowionka i do rozpoczęcia ćwierćfinałów miłej realizacji zysków z dzisiejszych spotkań nic tak nie cieszy jak zarobione pieniądze na które cięzko pracują wszyscy na tym forum.

Do góry
Bonus: Unibet
#2015191 - 01/02/2008 07:19 Re: Africa Cup of Nations 2008 Ghana [Re: Piotruś Pan]
Domel1984 z L-ca Offline
enthusiast

Meldunek: 30/09/2003
Postów: 286
Skąd: Lubliniec
Ja moge jedynie podziękować dziś Bramkarzowi Senegalu, bo to dzięki niemu nie przegrali w sumie no i dzięki jednej bramce... ale to co dziś robił to jestem w szoku dobry i gibki do tego instynktowny :d... na szczęscie dałem na długoterminowym kuponie, że Senegal zakończy grupe przed RPA a nie, że z niej wyjdzie uf :)... Pozdro For all...

Do góry
#2015956 - 01/02/2008 19:41 Re: Africa Cup of Nations 2008 Ghana [Re: Giertyszek]
TEKSANSKI Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/01/2003
Postów: 2716
Skąd: Chrzanów
Panowie sypie glowe popiolem...
Co prawda mecz nie wygladal na ustawiony przynajmniej w pierwszej polowie gdzie niewiele braklo a gole by padly jednak to co bylo w drugiej to juz inna bajka.
O ile Angola cos probowala o tyle Tunezja grala na 0:0 a od drugiej polowy od 60 minuty zal bylo na to patrzec.Tunezyjczycy a szczegolnie ten napastnik z 17 co mogl to symulowal ciezki uraz a gdy tylko z szedl z boiska odrazu wracal w cudowy sposob wyleczony.Zrazilem sie do Tunezji bardzo!
Gratuluje tym co grali X wygrania kasiorki!
Racja byla po waszej stronie!

Do góry
#2021993 - 03/02/2008 21:42 Re: Africa Cup of Nations 2008 Ghana [Re: TEKSANSKI]
Piotruś Pan Offline
addict

Meldunek: 15/07/2002
Postów: 654
Skąd: Ostrzeszów
Witam forumowiczów z słoneczna niedzielę zapowiadają się dwa ciekawe spotkania w ćwierćfinale Pucharu Narodów
WKS - Gwinea każdy inny wynik niż zwycięstwo Słoni będzie sensacją kurs w Toto - mix bardzo niski 1,40 sądziłem że chociaż 1,50 będzie sknerusy,jak ktoś ma ochotę to zagrać to zapraszam osobiście odpuszczę mało rentowny sie wydaje,lecz w miarę pewny.
Ghana - Nigeria w tej parze faworytem jest Ghana z racji gospodarza jednak sądze iż Nigeria jest w stanie powalczyć o półfinał i po słabej postawie w fazie grupowej oraz szczęsliwym awansie do ćwiercfinału powinni zagrać dobry mecz.
Drużyna Vogtsa nie stoi na straconej pozycji i tak sobie myślę że pod wodzą tego szkoleniowca zagrają po niemiecku niby nic pieknego nie grają jednak mogą awansować jeśli po 90 min nie będzie rozstrzygnięcia.
Dla Ghany to praktycznie poważny test która wygrała grupę jednak też mecze na róznym poziomie były dwa na dobrym poziomie ten z Namibią słaby późniejsi przeciwnicy mogą byc jeszcze bardziej wymagający. Mecz może zakończyć sie zarówno po 90 min jak również rzutami karnymi więc sklaniałbym się ku remisowi w tym meczu. Można obstawić też zdecydowanie 1 na Ghanę jednak kurs poniżej 2 zł 1.90 też wydaje mi się że wyższy powinien być ok 2.20 jednak czy Ghana rozstrzygnie sprawę na swoja korzyść już w regulaminowym czasie trudno przewidzieć

Do góry
#2022070 - 03/02/2008 21:59 Re: Africa Cup of Nations 2008 Ghana [Re: Piotruś Pan]
Fatina Offline
enthusiast

Meldunek: 02/02/2008
Postów: 302
Dokladnie w meczu Ghany moze byc 1 x oraz 2 ciezko naprawde typowac bo dopiero dzisiaj w meczu z Nigeria zobaczymy co sa warci gospodarze w tym turnieju.Jedyna sluszna w miare opcja jak dla mnie jest zagrac under 2,5.
To bedzie pierwszy mecz na tym etapie w tym turnieju i pewnie obie jedenastki beda miec spory respekt dla siebie tak ze nie spodziewam sie zadnej kanonady strzeleckiej tylko pytanie czy kurs 1.55 jest sens brac na under?

Co do WKSu to jak dla mnie sa zdecydowanym faworytem i tutaj smialo polecam grac 1

Do góry
#2022616 - 03/02/2008 23:14 Re: Africa Cup of Nations 2008 Ghana [Re: Fatina]
Zabielany Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 28/02/2005
Postów: 5727
Skąd: Bytom
#2 Ghana - Nigeria X @3.30 betfair 3/10

#3 Ghana - Nigera dw 1-1 @7.20 betfair 1/10


Ghana poki co nie gra rewelacyjnie, jednak w grupie ograla kazdego. Na Essienie i kolegach jest spora presja i nie jestem pewny czy sobie z nią poradzą. O Nigeryjczykach moznaby napisac cała rozprawke. Zaczeli od katasrofalnego spotkania z Wksem. Meczu z Mali nie widzialem, jednak nie slyszalem o tym, zeby mieli zdecydowana przewage, a bezbramkowy remis byl dla nich krzywdzacy. Kiedy wiekszosc ludzi myslala, ze Nigerii juz na turnieju nie ma, im fortuna sprzyjala. WKS zagrał jak na profesjonalistow przystalo, a Nigeria obudzila sie i po meczu, w ktorym mieli zdecydowana przewage ograli Benin i kuchennymi drzwiami awansowali dalej. Czesto na wielkich imprezach sukcesy odnosza zespoly, ktore zaczynaly slabo i z kazdym kolejnym spotkaniem gralo lepiej. Moim zdaniem jest spora szansa na to, ze wlasnie w przypadku Nigeryjczykow tak bedzie. Jestem przekonany o tym, ze mecz przeciwko Ghanie bedzie najlepszym ich meczem na tym turnieju. Potencjal oba zespoly jak na Afryke maja naprawde spory i w RPA powinni byc naprawde grozny. Mecze ćwierćfinalowe nijak nie da sie porownac do spotkan grupowych, dlatego spacerku dla Ghany nie przewiduje, a oczekuje równego, pelnego walki meczu. Widze spore szanse na remis, dogrywke i rzuty karne. 1-1 to optymalny rezultat. Myslalem tez o 1/X i 2/X... ale ostatecznie odpuscilem.

Do góry
#2022924 - 03/02/2008 23:57 Re: Africa Cup of Nations 2008 Ghana [Re: Zabielany]
Domel1984 z L-ca Offline
enthusiast

Meldunek: 30/09/2003
Postów: 286
Skąd: Lubliniec
Witam... ja tam zagrałem grubo na WKS i GHANE... Nigeria nic lepiej nie zagra ściany pomoga jeszcze Ghanie i po 90 minutach 1:0 dla Ghany conajmniej :)... WKS za to wysoko ... Pozdro for all...

Do góry
#2023352 - 04/02/2008 01:39 Re: Africa Cup of Nations 2008 Ghana [Re: Domel1984 z L-ca]
Fatina Offline
enthusiast

Meldunek: 02/02/2008
Postów: 302
Dodam ze dzisiaj Gwinea bez swojego kapitana zagra.

Do góry
#2023899 - 04/02/2008 03:58 Re: Africa Cup of Nations 2008 Ghana [Re: Fatina]
Domel1984 z L-ca Offline
enthusiast

Meldunek: 30/09/2003
Postów: 286
Skąd: Lubliniec
Ghana niesamowity mecz... brawo !!! Ja radze im wyjść na następny mecz bez jednego zawodnika... poprostu już jak dostali czerwień "troche" (hehe) straciłem nadzieje... ale Oni zagrali w 10ke mistrzostwo... mówiłem, że nigeria słaba... Jescze raz brawa !!! Swoją drogą ja nie wiem jak J. Agogo z taką masą tak dobrze sobie na boisku radzi (niezły gość) \:\) Pozdro For ALL...

Do góry
#2023933 - 04/02/2008 04:07 Re: Africa Cup of Nations 2008 Ghana [Re: Domel1984 z L-ca]
Radek_89 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/01/2006
Postów: 8920
Skąd: Ciechanów/Toruń
Originally Posted By: Domel1984 z L-ca
Ghana niesamowity mecz... brawo !!! Ja radze im wyjść na następny mecz bez jednego zawodnika... poprostu już jak dostali czerwień "troche" (hehe) straciłem nadzieje... ale Oni zagrali w 10ke mistrzostwo... mówiłem, że nigeria słaba... Jescze raz brawa !!! Swoją drogą ja nie wiem jak J. Agogo z taką masą tak dobrze sobie na boisku radzi (niezły gość) \:\) Pozdro For ALL...
Chłopie, o jakiej masie Ty mówisz? Junior Agogo jest tzw. "grubej kości", ale widziałeś go bez koszulki po strzeleniu bramki? Pięknie wyrzeźbiona sylwetka i praktycznie ani jednego zbędnego kilograma - jego szybkość i przebojowość to nie jest przypadek.

Dodatkowo wielkie brawa dla Essiena, który gra jak profesor - czy to w środku pola, czy, tak jak dziś, w linii defensywnej.

Do góry
#2024133 - 04/02/2008 04:43 Re: Africa Cup of Nations 2008 Ghana [Re: Radek_89]
gremlin Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 21/11/2004
Postów: 7963
Naprawde nie wiem co Wam sie w tym meczu podobalo? wg. mnie kopanina, bieganina Ghana beznadziejna w obronie przestoje w grze niczym nie uzasadnione , przerwy na "kawe" wykorzystywane na pogawedki z trenerami- dno i tyle no ale to afryka i na bank przez nastepne 2000 lat nie bedzie z tego kontynentu mistrza swiata!!

Do góry
#2024310 - 04/02/2008 05:03 Re: Africa Cup of Nations 2008 Ghana [Re: gremlin]
Radek_89 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/01/2006
Postów: 8920
Skąd: Ciechanów/Toruń
Gremlin, każdy lubi co innego. Mi się podobają mecz z dramaturgią. A tutaj taka była: ataki Ghany, gol dla Nigerii, Essien i 1:1 - wydawało się, że Ghana pójdzie za ciosem, czerwona dla Mensaha i na koniec gol Juniora Agogo. Jak dla mnie mecz fajny, takie lubię - szczególnie, że skończył się dla mnie zyskiem \:\)

Do góry
#2024347 - 04/02/2008 05:10 Re: Africa Cup of Nations 2008 Ghana [Re: Radek_89]
Domel1984 z L-ca Offline
enthusiast

Meldunek: 30/09/2003
Postów: 286
Skąd: Lubliniec
Radek 89 w skład masy wchodzą równiez kości ;)... nie napisałem, że ma coś za dużo albo ze jest gruby czy coś... Chłopie chyba mnie źle zrozumiałeś \:\) Pozdro.

Do góry
#2024686 - 04/02/2008 07:02 Re: Africa Cup of Nations 2008 Ghana [Re: Domel1984 z L-ca]
grzesol Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 19/08/2005
Postów: 7541
Dzisiaj faworyci nie zawiedli i przeszli dlatego jutro przewiduję jedną niespodziankę w przejściu do półfinałów albo Angoli albo Tunezji. Dlatego gram awans Angoli i Kamerunu i Egiptu i Tunezji. Myślę, że to ma duże szansę na wejście i jutro tak bęzie AKO w granicach 3,a więc jeszcze coś dodajemy i mamy duży zysk.

Do góry
#2024734 - 04/02/2008 07:28 Re: Africa Cup of Nations 2008 Ghana [Re: grzesol]
Domel1984 z L-ca Offline
enthusiast

Meldunek: 30/09/2003
Postów: 286
Skąd: Lubliniec
Ja jutro widze w 90 minutach remisy... Myśle że jednak awansują Tunezja i Egipt... moje uzasadnienie to oglądniecie w sumie wszystkich dotychczasowych spotkań... Jutro moim zdaniem jeden mecz zakończy się poprzez dogrywke a inny przez karne \:\)

Do góry
#2024782 - 04/02/2008 07:50 Re: Africa Cup of Nations 2008 Ghana [Re: Radek_89]
Piotruś Pan Offline
addict

Meldunek: 15/07/2002
Postów: 654
Skąd: Ostrzeszów
Nie zgadzam sie Nigeria wcale nie była słaba po prostu przyjeła złą taktykę,miała swoje sytuacje kiedy Ghana straciła zawodnika jednak nie udało jej się ich wykorzystać. Pierwsza połowa kosztowala ich sporo sił, więc stwierdzili że jeśli grają w pełnym składzie przeciwko osłabionej Ghanie to w dogrywce pozbawią szans na awans podmęczonego przeciwnika wyraźnie grali do końcowego gwizdka na remis, bo wiedzieli że czas jest ich sprzymierzeńcem,to ich zgubiło niepotrzebnie oddali inicjatywę trzeba szczerze powiedzieć, że Ghana też miala w końcówce odrobinę szczęscia bo zanim strzelili gola mogli też stracić. Najlepszy mecz Nigerii w tym turnieju wspaniałe widowisko w wykonaniu obydwu drużyn, mimo wszystko dla tego turnieju chyba dobrze że awansowali gospodarze. Agogo strzelił bramkę bo pozostał bez asekuracji obrońcy Nigerii gdyby nie to skończylo by się dogrywką i karnymi.
Wybrzeze idzie na mistrza zdemolowało Gwineę i jeśli do półfinału nie awansuje Egipt to słonie zdemolują podobnie Angolę w drodze do finału. Egipt jeszcze może z drużyną Drogby powalczyć o korzystny rezultat, jeśli tego nie zrobią to jedynie w finale Ghana bedzie mogła się postarać o sprawienie niespodzianki. Egipt może jeszcze namieszać w tym turnieju ponieważ nie był wskazywany w roli faworyta co najwyżej do tego by oddał wywalczony na wlasnych smieciach puchar pozdrowionka i dobrej nocki

Do góry
#2025854 - 05/02/2008 01:34 Re: Africa Cup of Nations 2008 Ghana [Re: Piotruś Pan]
EricC Offline
stranger

Meldunek: 05/02/2008
Postów: 9
Witam! To mój pierwszy post na tym forum oby był dobry. Dodam że uwielbiam PNA. Na obecnym zarobiłem już ok.400j. Wczoraj wygrałem duże pieniądze na WKS - Gwinea(+1,5) po kursie 2,3. Kursy ustawiane przez rodzimych bukmacherów zachęcają do grania:)
Dziś zagrałem oba mecze:
Egipt-Angola 1
Analiza składów jest na 1 stronie świetnie przedstawiona, dlatego nie będę rozwodził się nad przewagą kadrową Egiptu. Z rozbawieniem czytałem posty z początku, w których wyczytałem że Egipt wygrał poprzednio tylko dzięki temu iż grał u siebie. Poza tym zwracano uwage na klimat równikowy, który podobno "faraonom" nie lezy. Zapomniano jednak że Egipt to najbardziej utytułowana drużyna Afryki. Zapomniano, iż nie tylko zawodnicy grający w Europie prezentują wysokie progi(patrz: Senegal:) i jeszcze ze swietnym trenerem odpadli) Druzyna Al alhy jest jedną z najlepszych drużyn globu. Świadczą o tym mecze w mistrzostwach klubowych. Cala reprezentacja Egiptu prezentuje na wszystkich turniejach wysoki równy poziom. Ich gra przeciwko Kamerunowi w I polowie po prostu zachwycała. Potrafią grac niesamowitą piłkę. Angola natomiast,oprócz braku doświadczenia(I raz w fazie pucharowej) nie grała z silnym rywalem, bo za przeproszeniem senegal to śmiech na sali:) kolowialnie mówiąc. Jestem przekonany o zwycięstwie Egiptu i doradzam stawianie tego meczu. DOdam tylko że jestem pod wrażeniem gry Egipskiego bramkarza jak i ich napastnika Zidan'a.Mój typ- pewne zwycięstwo Egiptu. Udało mi się złapać dobry kurs 1,95 na toto mixie świetny kurs moim skromnym zdaniem

Do góry
#2025883 - 05/02/2008 01:43 Re: Africa Cup of Nations 2008 Ghana [Re: EricC]
EricC Offline
stranger

Meldunek: 05/02/2008
Postów: 9
Drugi mecz to:
Kamerun- Tunezja 1 2,15
Znów złapałem dobry kurs ale tu sprawa nie jest tak klarowna jak w pierwszym typowanym przeze mnie meczu. Dla mnie to totalne nieporozumienie, że te 2 zespoły są w cwercfinale, a na przykład ładnie grające Mali nie. No ale tu widać jakie szczęscie mieli przy losowaniu. Kamerun grał z kelnerami, a w jedynym meczu z druzyna z czołówki zostali zmiażdżeni przez FARAONOW. Siła ofensywna Kamerunu moze jeszcze postraszyc ale obrona popełnia szkolne błędy. Tunezja natomiast to pomyłka wszech czasów. Pod wodza francuskiego szkoleniowca graja fatalnie, a awans zasługują szczesciu(remis z senegalem w koncowce. W calym meczu mieli 2-3 strzaly)no i fatalnej postawy Senegalu. Obie drużyny prezentują poziom nie najwyższych lotów ale mimo wszystko Kamerun jest drużyną lepiej grającą no i ma DUZY ATUT- Eto'o

Podsumowując za te 2 mecze mamy AKO- 3,77(po odliczeniu 10% grałem w Toto Mixie). Postawiłem to za dużą stawkę. post późno ale wszesniej nie mogłem może jeszcze ktoś skorzysta:) Kupon ogólnie wygląda dobrze radzę stawiać za ok 50j co daje niezły zysk. Zobaczymy czy miałem racje za 5 godzin:D

Do góry
#2025921 - 05/02/2008 01:59 Re: Africa Cup of Nations 2008 Ghana [Re: EricC]
CANTORO Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 16/01/2004
Postów: 3184
Skąd: POZNAŃ
hehe nie wytrzymalem ze smiechu ladnie grajace Mali czy ty kolego ogladales wogole jakis ich mecz??Wedlug wielu ludzi Mali to najwieksze nieporozumienie jakie gralo na tych mistrzostwach jako faworyci.Totalne dno Kamerun oprocz pierwszego meczu w kolejnych meczach pokazal klase nie wazne ze ze slabszym przeciwniekiem ale w jakich rozmiarach pokonali tych niby kelnerow a jesli Egipt gral tak pieknie pokonujac Kamerun ok??ale pozniej czym sie podniecac jak ogral rowniez twoim zdaniem kelnerow...bo jesli piszesz ze Kamerun ogral kelnerow to Egipt rowniez wiec badz sprawiedliwy co jednak trzeba przyznac ze w meczu z Kamerunem Egipt zagral pieknie..

Nie jest tutaj niczym skromnym pisac ze dzis prawie kazdy gra Kamerun i Egipt dla mniej odwaznych awansem oba mecze.

Pozdro

Do góry
#2025950 - 05/02/2008 02:07 Re: Africa Cup of Nations 2008 Ghana [Re: CANTORO]
Valverde Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/11/2005
Postów: 15207
Skąd: Allenstein
Kamerun - Tunezja
Typ: 1
Kurs: 2.10
Buk: Betfair
Stawka: 6/10

Kamerun, jak dotąd w Pucharze Narodów Afryki nie oczarował, jednak nie zrobiła tego również Tunezja. Rozbici wewnętrznymi problemami podopieczni Rogera Lemerra choć wygrali swoją grupę to jednak dalecy są od poziomu, który uprawniałby ich do awansu do półfinału Mistrzostw Afryki. Z kolei "Nieposkromione Lwy" po zimnym prysznicu w starciu z Egiptem z pewnością żadnego rywala już nie zlekceważą, a mając w ataku takiego supersnajpera jak Samuel Eto'o w moich oczach skazani są dzisiaj na zwycięstwo.

Do góry
Strona 13 z 16 < 1 2 ... 11 12 13 14 15 16 >

Moderator:  Akhu, Biszop 



Kto jest online
6 zarejestrowanych użytkowników (Sony, igea23, rafal08, ElNinho[mmdea], _Lider, Szuman), 3539 gości oraz 15 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45044 Tematów
5580260 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49