Strona 2 z 16 < 1 2 3 4 ... 15 16 >
Opcje tematu
#2030934 - 06/02/2008 18:45 Re: Mecze towarzyskie [Re: Szewa]
DJ SOSNA Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/03/2001
Postów: 5220
a ja nawet nie wiem o której jest mecz, w jakich składach wybienie Polska i Czechy i czy TVP łaskawie przeprowadzi z niego transmisje. Generalnie zresztą, mecze towarzyskie Polaków są zazwyczaj nadzwyczaj mało ciekawe i szkoda tracić czas na oglądanie ich a tym bardziej obstawianie \:p

Do góry
Bonus: Unibet
#2030940 - 06/02/2008 18:46 Re: Mecze towarzyskie [Re: DJ SOSNA]
Maxi Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 11/08/2005
Postów: 3034
Skąd: BTM/Cz-wa
Skoro są mało ciekawe to under 2.5 może być dobrym rozwiązaniem.

Do góry
#2030941 - 06/02/2008 18:47 Re: Mecze towarzyskie [Re: DJ SOSNA]
Szewa Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/09/2004
Postów: 27489
Po tym co ostatnio pokazał skład krajowy w meczu z Finami jestem skłonny sądzić, że dzisiaj nie powinno być gorzej \:\)

Do góry
#2030943 - 06/02/2008 18:47 Re: Mecze towarzyskie [Re: DJ SOSNA]
pizdzibój Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/10/2007
Postów: 3070
mecz będzie w TVP Polska w składzie z eliminacji nie wiem jak Czesi

Do góry
#2030954 - 06/02/2008 18:50 Re: Mecze towarzyskie [Re: Szewa]
RealHustla Offline
member

Meldunek: 15/01/2008
Postów: 192
w meczu z Grekami, nie oglądałem tylko śledziłem na live w Bwin, Czesi nie dokonali, tak chyba do 70 minuty, żadnej zmiany, przy czym Grecy zmienili 6 'wypoczętych' zawodników, jak padła bramka dla Greków to w zmianach było bodajże 6-2, szkoda że nigdzie nie mogę znależć dokładnych statystyk, chyba że ktoś ma to tutaj wrzuci , ale wnioskuje z tych zmian że kiepską strategie obrał zmiennik Brueckner'a można zauważyć że nawet się gubi. Myslę że naszemu selekcjonerowi skoczył by gul jakby przegrał mecz z drużyną która nie ma na ławce prawdziwego trenera, chociaż to mecz towarzyski to też może i ostatnia szansa piłkarzy którzy grają na łąwie w swoich klubach, aby udowodnić Leo że drużyna narodowa bez nich nie może grać, albo że najlepiej gra .

Biorę jeszcze Anglików, kurs marny ale Capello w swoim debiucie nie przegra.

Do góry
#2031796 - 07/02/2008 00:16 Re: Mecze towarzyskie [Re: RealHustla]
drfocus Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/03/2006
Postów: 4403
ČR "A2" - Řecko "A2" 0:1 (0:0)
Gól: 80. Salpigidis.
Rozhodčí: Gerasimu - Loutaris, Touros (všichni Kypr). ŽK: Kafes (Řecko). Diváci: 850.

ČR: Blažek (46. Zítka) - Kaufman (46. Kúdela), Rajnoch (46. Kováč), Šimůnek, Kladrubský - Kalouda, Jarolím (75. Matějovský), Holek (82. Baroš), Pudil - Fenin, Kulič (67. Vlček). Trenér: Rada.
Řecko: Chalkias (46. Kocolis) - Vyntra (46. Melissis), Chumas, Papastathopulos (46. Papadopulos), Spyropulos - Kafes, Makos (46. Lakos), Ciolis - Jannakopulos (46. Salpigidis), Lymperopulos, Samaras (63. Christodulopulos). Trenér: Rehhagel.

Jak widac jak padła bramka było w zmianach 6-5, widac także że trener dal pograć młodym zawodnikom, dzisiaj już wystąpią tacy gracze jak np. Czech

Do góry
#2031912 - 07/02/2008 01:28 Re: Mecze towarzyskie [Re: drfocus]
Piotruś Pan Offline
addict

Meldunek: 15/07/2002
Postów: 654
Skąd: Ostrzeszów
Dziś proponuje zagrać mecze na remisy myślę że jest ich sporo w ofercie aż trudno wytypować przy takich wyrównanych parach kto zwycięży.
Moje typy na remis to spokanie
Polska - Czechy X po dobrym spotkaniu kurs 3.05 wynik bramlowy moze być 1:1 lub 2:2 sąsiedzka potyczka i tak wszystkich kart nie odkryją oba zespoły tym bardziej że zagramy z ta drużyną conajmniej 1 raz w tym roku, na Euro też możemy na nich wpaść jak wyjdziemy z grupy w zeszłym roku w tym samym czasie też padł remis tyle że ze Słowacją 2:2 przygotowania do Euro przygotowaniami jednak nie ma tu faworyta zdecydowanego więc solidarnie remis.
Włochy - Portugalia typ X 3,20 mocne zespoły mecz na terenie neutralnym Portugalia w eliminacjach nie zachwycała a Włochy wirtuozami w wygrywaniu meczów towarzyskich nie sa przegrali z Węgrami jednak myślę że na Portugalię się zmobilizują
Izrael - Rumunia typ X 3,15 Izrael jest faworytem na swoim boisku niezależnie od tego z kim grają Rumunia swietnie prezentowała się na wyjazdach w eliminacjach przegrali tylko 1 mecz z Bułgarią jednak oglądałem tamto spotkanie po awansie grali aby dokończyć eliminacje teraz przygotowują sie do Euro i myślę że nie przegrają tego spotkania z drużyną Izraela.
Ewentualnie remis może paść też w meczy Chorwatów lecz oni na swoim boisku są bardzo grozni, Holandia też latwo skóry nie sprzeda poza tym mysle że nie narobią tylu błędów pod bramką co Anglia w meczu eliminacyjnym
Kurs niezły 30 zł X 20zł daje ponad 500 zl w przypadku wygranej oby tylko piłkarze sie spisali na medal

Do góry
#2031962 - 07/02/2008 01:55 Re: Mecze towarzyskie [Re: Piotruś Pan]
$Neverland$ Offline
member

Meldunek: 08/08/2005
Postów: 167
Widze ze 3/4 ludzi jest nastawione na remis w meczu Polski, osobiscie wydaje mi sie ze nie jest to mecz o tzw pietruszke. Zawodnicy którzy dzisiaj sie pokazą bedą mieli wiekszą szanse na wyjazd do austi i szwajcarii. Nie sadze zeby odpuscili mecz i grali na remis. Osoby takie jak Żurawki czy powracający do kadry Wichniarek bedą spragnione goli, Zurawski jak wszyscy wiemy grzał ławe Wichniarkowi udaje sie cos strzelic do czasu do czasu. Po kursie 3.40 (sportingbet) jak dla mnie warte zagrania za stawke 8/10

Do góry
#2032072 - 07/02/2008 02:33 Re: Mecze towarzyskie [Re: $Neverland$]
HenkSiracius Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 05/02/2008
Postów: 3444
Skąd: Bytom
na dzisiejszy wieczor proponowalbym takie typy:

Czechy - Polska
-mysle ze Leo zmobilizuje zawodnikow, ktorzy notabene wiekszej mobilizacji niz walka o miejsce w skladzie na Euro juz chyba nie potrzebuja, i nasi pokaza na co ich stac w meczu, nie ma co sie oszukiwac, slabymi ostatnio sasiadami. kursy ktore proponuja bukmacherzy sa bardzo, bardzo kuszace

Anglia - Szwajcaria
-moim zdaniem jedno z najpewniejszych spotkan w tym tygodniu, Anglicy w pierwszym meczu pod wodza Capello beda niesamowicie zmotywowani. magia wembley rowniez powinna zrobic swoje, a moim zdaniem sam Frei meczu szwajcarom nie uratuje

Do góry
#2032134 - 07/02/2008 02:42 Re: Mecze towarzyskie [Re: HenkSiracius]
seba30 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 22/02/2006
Postów: 4409
Skąd: Gliwice
zaciekawił mnie mecz Słowenia v Dania. Ma ktoś może jakieś info odnośnie składu Duńczyków na ten mecz? Czy Duńczycy wystąpią w składzie podstawowym czy może będą testowani młodzi gracze??

Do góry
#2032147 - 07/02/2008 02:46 Re: Mecze towarzyskie [Re: seba30]
Pablo_NFG Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 23/03/2004
Postów: 5917
Skąd: Katowice
Takie coś znalazłem odnośnie Duńczyków i Słoweńców...


DENMARK:
Goalkeepers:
Stephan Andersen (Brondby), Thomas Sorensen (Aston Villa)

Defence:
Chris Sorensen (OB), Martin Laursen (Aston Villa), Per Kroldrup (Fiorentina), Ulrik Laursen (OB)

Midfield:
Christian Poulsen (Sevilla), Daniel Jensen (Werder Bremen), Kenneth Perez (Ajax), Leon Andreasen (Fulham), Niki Zimling (Esbjerg), Thomas Kahlenberg (Auxerre), William Kvist Jorgensen (Kobenhavn)

Forward:
Dennis Rommedahl (Ajax), Jon Dahl Tomasson (Villareal), Martin Jorgensen (Fiorentina), Nicklas Bendtner (Arsenal).


SLOVENIA:

Goalkeepers:
Sašo Fornezzi (Austria Vienna), Samir Handanovič (Udinese)

Defence:
Mišo Brečko (Hamburger SV), Boštjan Cesar (West Bromwich Albion), Branko Ilič (Betis Sevilla), Aleš Kokot (Wehen), Matej Mavrič (Koblenz), Mitja Mörec (Maccabi Herzliya)

Midfield:
Andraž Kirm (Domžale), Darijan Matič (Interblock), Rene Mihelič (Maribor), Mirnes Šišič (Olympiakos), Goran Šukalo (Koblenz), Luka Žinko (Domžale), Anton Žlogar (Anorthosis Famagusta)

Forward:
Valter Birsa (Sochaux), Amer Jukan (Koper), Klemen Lavrič (Duisburg), Milivoje Novakovič (Köln), Dejan Rusič (Politechnica Temišvar)

Do góry
#2032419 - 07/02/2008 03:32 Re: Mecze towarzyskie [Re: Pablo_NFG]
Maksiarz Offline
member

Meldunek: 05/03/2004
Postów: 116
Skąd: Wrocław
wszyscy widze graja na polske.........
zapominacie ze to towarzysko i ze gdy myśl jest taka ze musimy to z reguly tak nie jest.
dla mnie reprezentacja od wielu lat zawsze była sredniakiem i zawsze grala na tyle na ile jej przeciwnik pozwolil.
Na ile nam pozwolą dzisiaj Czesi??
hehe dla mnie retoryczne pytanie pozdrawiam;)

Do góry
#2032540 - 07/02/2008 03:54 Re: Mecze towarzyskie [Re: Maksiarz]
buszmen Offline


Meldunek: 17/06/2003
Postów: 6411
Skąd: Toruń
Ja właśnie dlatego na spokoju gram dzisiaj Czechów(oczywiście stawka niska, nie może być inna na towarzyski mecz piłki :D). Nie wiem coście uparli się tak na naszych. Czesi są od nas o epokę do przodu i nawet jeżeli to u nas jest lepsza sytuacja kadrowa i większa mobilizacja, to potencjał dalej leży zdecydowanie po południowej stronie globu. 2.10 na Czechów z Polską to według mnie jest ogromne value i grzech nie brać.

Zresztą, nie wiem do końca skąd ten wasz optymizm. Może jedynie w świeżości naszych graczy. Bo Ci z Polski nie grają, bo nie gra liga, a Ci z zagranicy nie grają, bo w ogóle nie grają \:D \:D Jeszcze jak widzę odgrzewany kotlet pt. "Wichniarek w kadrze" to zwyczajnie śmiać mi się chce. Remis w kiepskim stylu to moim zdaniem max co Polska tutaj ugra. Ale to już zależy na ile będzie sie chciało biegać Czechom. U nich też jednak jest rywalizacja o wyjazd na Euro i nie sądzę by tak zwyczajnie nas sobie odpuścili. To dobry, zorganizowany team. Takie na ogół są poza naszym zasięgiem, chyba że nas lekceważą jak portugalskie Hollywood.

Do góry
#2032604 - 07/02/2008 04:05 Re: Mecze towarzyskie [Re: buszmen]
Maksiarz Offline
member

Meldunek: 05/03/2004
Postów: 116
Skąd: Wrocław
hehhe
świetna puenta pod którą też sie podpisuję...

Do góry
#2033303 - 07/02/2008 06:41 Re: Mecze towarzyskie [Re: $Neverland$]
$Neverland$ Offline
member

Meldunek: 08/08/2005
Postów: 167
Originally Posted By: $Neverland$
Widze ze 3/4 ludzi jest nastawione na remis w meczu Polski, osobiscie wydaje mi sie ze nie jest to mecz o tzw pietruszke. Zawodnicy którzy dzisiaj sie pokazą bedą mieli wiekszą szanse na wyjazd do austi i szwajcarii. Nie sadze zeby odpuscili mecz i grali na remis. Osoby takie jak Żurawki czy powracający do kadry Wichniarek bedą spragnione goli, Zurawski jak wszyscy wiemy grzał ławe Wichniarkowi udaje sie cos strzelic do czasu do czasu. Po kursie 3.40 (sportingbet) jak dla mnie warte zagrania za stawke 8/10
Piwko dla mnie prosze a dla nie patriotów z biedronki \:\)

Do góry
#2033505 - 07/02/2008 07:38 Re: Mecze towarzyskie [Re: $Neverland$]
Piotruś Pan Offline
addict

Meldunek: 15/07/2002
Postów: 654
Skąd: Ostrzeszów
Polska sobie spokojnie spacerujacych Czechów zjechała którzy przeszli obok meczu jak nic, Koller do żadnego strzału się nie przyłożył nawet z rzutu karnego. Czechy zawiodły na całej lini w tym spotkaniu przyjechali na wycieczkę nasza kadra w drugiej połowie dostosowała sie do rywala, ogólnie mecz padaka ost kwadransa już nawet nie oglądałem nie wiem czemu ten telewizyjny pizduś sie podniecał poza pierwszymi 25 min nie było wiekszych uniesień, materiał do analiz prawie żaden to mial być mecz z najsilniejszym sparingpartnerem przed Euro mialy wyjść wszystkie mankamenty i błędy zamiast poważnej gry z obu stron mieliśmy pojedynek, w którym na wygranej przynajmniej do połowy zależało Polakom z tego względu by pokonać rywala wyzej w rankingu.
Liczyłem iż Czesi pokażą efektowny futbol by na tle silnego rywala móc zobaczyć swoją gre i nic z tego nie wyszło.
Nie wiem czy to był dobry pomysł może lepiej było zagrać spotkanie z inną reprezentacją może nawet z innego kontynentu ale takiego ktoremu zależałoby na podjęciu walki a nie odbębnieniu meczu. Postawiłem na remis bo liczyłem na zaangażowanie Czech, bo to że Leo naszych zmotywuje byłem pewien rozczarowałem sie postawą naszych południowych sąsiadów szkoda że nie doszło do tego spotkania z Argentyną jakie miało być przynajmniej grała by ta drużyna z zaangażowaniem mam nadzieje że USA poważnie nas potraktują. Jakbym mial po jednym meczu kogoś nie zabrać to Zurawski do odstrzału Wichniarek trudno powiedzieć nie miał zbytnio okazji by się pokazać nabawił się tylko kontuzji, lecz ogólnie mam wrażenie iż ma problemy z orientacją na boisku i współpracą z kolegami, no cóż straciłem 10 zł kolejnego meczu towarzyskiego nie będę ani obstawiał ani oglądał bo niech mnie nie irytują takim beznadziejnym graniem jak w 2 połowie spotkania. Nie powiem różnica między Benhakerem a poprzednimi trenerami jest już spora oni przed ważnymi turniejami prawie wszystkie mecze przegrali a narazie remis i dwa zwycięstwa bez straty bramki nie jest zle tym bardziej że nie wszyscy grali w ligach od grudnia do lutego Pozdrawam.

Do góry
#2033529 - 07/02/2008 07:48 Re: Mecze towarzyskie [Re: Piotruś Pan]
RealHustla Offline
member

Meldunek: 15/01/2008
Postów: 192
Koller to nie jest klasowy zawodnik, masz niezłego skrzydłowego, który okiwa obrońce i idealnie trafi w łysą pałę od której odbije się piłka i trafi do bramki. ---> to jest właśnie Koller (w Czechach mają go tak jak my mamy Rasiaka) nie ma się co rozpisywać bezsensu ... sorry Piotrusiu Panie buehehehehe

Do góry
#2033707 - 07/02/2008 10:18 Re: Mecze towarzyskie [Re: RealHustla]
cafe21 Offline
member

Meldunek: 06/03/2006
Postów: 125
mysle ze Czesi nie grali na stojaca, wrecz przeciwnie , tak ambitnie , ze az za ostro (czeste faule) , inna sprawa ze mi tez nie podobala sie gra Polakow po przerwie i zadne 2-0 nie jest tu do konca usprawiedliwieniem .To czego nie bylo przed przerwa w grze naszych to bezmyslne wykopy na polowe Czechow (czyli brak konsekwencji rozgrywania pilki i proby zoorganizowania akcji ), Czesi wygrywali prawie wszystkie głowki , po takich wykopach i spokojnie konstruowali akcje , no i obraz byl taki ze "przesiadywali " na naszym przepolu karnym przez cala 2 polowe.
Karnego dla naszych rywali nie bylo , sedzia dal sie nabrac cwaniaczkowi MILANOWI B.. To wazne zwyciestwo , mam wrazenie ze bardzo podbuduje psychicznie naszych przed kolejnymi testami

Do góry
#2033711 - 07/02/2008 10:26 Re: Mecze towarzyskie [Re: cafe21]
Vega1 Offline
enthusiast

Meldunek: 24/08/2004
Postów: 382
Skąd: Polska
Cerro Porteno - Cruzeiro Czy ktoś wie dlaczego zawiesili ten mecz na 20 minut przed końcem?

Do góry
#2033859 - 07/02/2008 11:26 Re: Mecze towarzyskie [Re: Vega1]
bcn1899 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/05/2005
Postów: 3939
Originally Posted By: Vega1
Cerro Porteno - Cruzeiro Czy ktoś wie dlaczego zawiesili ten mecz na 20 minut przed końcem?


jasne, ze puta wie, ale nie puta w meczach towarzyskich ;-)

--
pzdr.bcn1899 *...*

Do góry
Strona 2 z 16 < 1 2 3 4 ... 15 16 >

Moderator:  Akhu, Biszop 



Kto jest online
4 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, igea23, VVega, Józef Małolepszy), 3390 gości oraz 6 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45044 Tematów
5580272 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49