Strona 15 z 16 < 1 2 ... 13 14 15 16 >
Opcje tematu
#2035014 - 07/02/2008 23:28 Re: Africa Cup of Nations 2008 Ghana [Re: zxp]
HenkSiracius Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 05/02/2008
Postów: 3444
Skąd: Bytom
hmm, tak szczerze mowiac to dzisiejsze spotkania moga byc prawdziwa loteria..

jestem jednak zdania, ze dzisiaj Ghana pokona Kamerun. od poczatku turnieju druzyna nieposkromionych lwow nie przekonuje mnie do siebie. uwazam ze nie prezentuja oni jakiegos niebotycznego poziomu (ba, uwazam ze ich poziom jest co najwyzej przecietny, ale teza ta jest odwazna, wiec by nie wywolywac fali oburzenia fanow Samuela z katalonii pozostawie moje zdanie o druzynie kamerunu bez dodatkowego komentarza). moim zdaniem druzyna Ghany, niesiona dopingiem kilkudziesieco tysiecznej publicznosci, pokona kameru w stolicy kraju. wielka role moze odegrac rowniez zmeczenie Kamerunczykow, w turniejach tak wysokiej rangi kazdy mecz gra sie do konca i nie ma straconych pilek, a osobiscie sadze ze Kamerunczycy prawdziwy kryzys zaczna przezywac po 60-65 minutach tego spotkania

w drugim dzisiejszym meczu, mimo wszystko, rowniez ciezko wskazac wyraznego faworyta. mecz, ktory bedzie rewanzem za final poprzedniego ACN, moze okazac sie prawdziwa ozdoba tych mistrzostw, a moze rowniez przypominac pilkarskie szachy wytrawnych graczy. pomimo wielu spekulacji na temat WKS, i zachwytu jaki budza swoja gra na calym swiecie, uwazam ze naprawde godnego rywala w tym turnieju maja wlasnie przed soba w meczu dzisiejszym. jakkolwiek ciezko wskazac na zwyciezce meczu, uwazam ze Droga i spolka zwycieza dla swojego kraju, dla swoich mieszkancow (niesamowita motywacja dla nich jest sytuacja polityczna w ojczystym kraju zawodnikow WKS)

Do góry
Bonus: Unibet
#2035032 - 07/02/2008 23:32 Re: Africa Cup of Nations 2008 Ghana [Re: HenkSiracius]
HenkSiracius Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 05/02/2008
Postów: 3444
Skąd: Bytom
moje typy na dzisiaj, raczej tylko dla przyjemniejszego ogladania przed telewizorem (bo jak wiadomo, z kuponem oglada sie lepiej):

Ivery Coast - Egipt (HC 0:1)
Ghana - Kamerun

w pierwszym przypadku uwazam ze po wyrownanym meczu, gdzie jednobramkowa przewaga WKS powinna sie utrzymywac przez wiekszosc spotkania, Wybrzeze wyjdzie na dwubramkowe prowadzenie w koncowce, gdy zespol Egiptu bedzie calym zespolem i ze wszystkich sil dazyl do wyrownania

w drugim meczu zdecydowac powinno zmeczenie Kamerunczykow w koncowej fazie meczu

kuponik za delikatna stawke

Do góry
#2035036 - 07/02/2008 23:34 Re: Africa Cup of Nations 2008 Ghana [Re: HenkSiracius]
HenkSiracius Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 05/02/2008
Postów: 3444
Skąd: Bytom
mozliwe do zagrania rowniez typy:

Ghana - Kamerun (HC 0:1)

Ghana - Kamerun, over 2,5
Ivery Coast - Egipt, D.Drogba strzeli bramke

Do góry
#2035295 - 08/02/2008 01:28 Re: Africa Cup of Nations 2008 Ghana [Re: HenkSiracius]
MARSHALL213 Offline
addict

Meldunek: 04/10/2006
Postów: 675
Skąd: Toruń
Witam, ja sobie, mysle, że dzis Ghana wygrywa 2:1, poniewaz wierze, ze gospodarzom pomoga sciany i pokonaja niemrawa druzyne Kamerunu. W drugim polfinale widze pogrom za poprzedni final w Egipcie i snilo mi sie 3:0 albo 3:1, juz dokladnie nie pamietam, ale zagrane mam WKS (-1,5). Pozdrawiam !

Do góry
#2036025 - 08/02/2008 04:18 Re: Africa Cup of Nations 2008 Ghana [Re: MARSHALL213]
CANTORO Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 16/01/2004
Postów: 3184
Skąd: POZNAŃ
Wks-Egipt 1 6/10

Dzis uwazam ze Drogba zagra na maxa sadze ze wczesniejsze ego mecze grane byly na 60% kazdy widzial ze po strzeleniu kilku bramek trener go zmienial dzis juz tak nie bedzie Egipt gra b.dobra pilke tutaj i uwazam ze bedzie to wyrownany mecz jednak wlasnie taki zawodnik jak Drogba przesadzi o wygraniu tego meczu
licze na niego jak i na jego kolego tzn Kalou
Ps
Gdzie sie podzial pan EricC musialem to napisac wybaczcie ale otoz ten pan pisal ze Kamerun jest cinki i traci tyle bramek i ze pokonuje samych bananowcow wiec tak Ghana to nie banany kamerun dzis nie stracil bramki a swoja taktyka udowodnil ze jest jedna z naj druzyn czarnego ladu pokazal to dzis i moze pokazac w finale mysle ze z wks.Dzis ogladalismy slabe spotkanie malo akcji hana bodajze miala 2 setki w calym meczu co idzie jak na slaba druzyne i obrone to mizeria.Dla mnie jak juz wczesniej pisalem Kamerun sie rozkrecil i oprocz wpadki w pierwszym meczu juz jest w finale.
Dzis w drugim meczu mam nadzieje ze obejrzymy lepsze spotlkanie i bedziemy mogli sie emocjonowac nie tylko taktyka wybrana przez trenerow ale akcjami i geniuszem pilkarskim Drogby i jego spolki

Do góry
#2036283 - 08/02/2008 05:41 Re: Africa Cup of Nations 2008 Ghana [Re: CANTORO]
Domel1984 z L-ca Offline
enthusiast

Meldunek: 30/09/2003
Postów: 286
Skąd: Lubliniec
Pierwszy mecz 1/2 finału beznadziejny... a tu już sie zapowiada lepszy bo Egipt prowadzi 1:0... \:\) aby tyle, będzie fajny mecz :)... Pozdro For All i tak WKS wygra \:\)

Do góry
#2036818 - 08/02/2008 07:50 Re: Africa Cup of Nations 2008 Ghana [Re: Domel1984 z L-ca]
Domel1984 z L-ca Offline
enthusiast

Meldunek: 30/09/2003
Postów: 286
Skąd: Lubliniec
No to powygrywane \:D hehe...

Do góry
#2036861 - 08/02/2008 08:19 Re: Africa Cup of Nations 2008 Ghana [Re: Domel1984 z L-ca]
Piotruś Pan Offline
addict

Meldunek: 15/07/2002
Postów: 654
Skąd: Ostrzeszów
Ładny ten drugi półfinał przynajmniej jednego finalistę udało mi się wytypować WKS znowu nie miał szczęscia w konfrontacji z Egiptem najpierw rykoszet i bramka pózniej niewykorzystane sytuacje fenomenalna postawa bramkarza El Chadari kontuzja własnego bramkarza ten co go zastępował tez najlepiej nie bronił. Egipt wygrał szczęśliwie i jak najbardziej zasłużenie ich bramkarz wybronił 5 setek własciwie gdyby nie to wynik móglby być w drugą stronę. Obrońcy trofeum zasługują na finał jak najbardziej grają swietnie taktycznie, pomysłowo,efektownie przeprowadzaja akcje, każda ich kontra to własciwie w 50 procentach gol, poukładani w każdej formacji grają pewnie lekko i z gracja co by nie mówić gwoździe do trumny WKS wbijali z niezwykłą precyzją podoba mi się ten zespół z tym charyzmatycznym trenerem.
Wybrzeża szkoda mi trochę czego nie moge powiedzieć o Ghanie zawiodła na całej lini brawa dla Kamerunu za powstrzymanie tej drużyny, która pod względem postawy fizycznej przewyższała chyba kazdy zespół. Kamerun zagrał bardzo skutecznie jeśli nie strzelili by bramki z tej jedynej kontry pewnie by polegli w dogrywce najprawdopodobniej, podziwiam ich za to że wytrzymali kondycyjnie bo naprawdę w tych 2 meczach rywale dali im ostro w kość po koncowym gwizdku nie mieli nawet się cieszyć tacy wyczerpani byli odpoczywali mniej i jeszcze dogrywkę musieli rozegrać. W finale spotkają sie dwa zespoły które potrafią stworzyć widowisko strzelać bramki myślę ze bedzie na co popatrzeć. Co powiecie na wynik 2:2 po 90 min 3:3 po dogrywce i rzuty karne na koniec tego wspaniałego turnieju, z tymi zespołami taki scenariusz możliwy.
Faworytem wydaje sie Egipt po dzisiejszym spotkaniu mniej sił chyba włożyli w dojście do finału Kamerun tez będzie sie starał odgryźć za mecz grupowy 4:2 i ten nieszczęsny remis w ost meczu w el do MŚ 2006 bo dzięki Mumiom nie pojechali do Niemiec. Ciekawy finał bedzie, przynajmniej tak sądzę obie drużyny godne tego finału

Do góry
#2037280 - 08/02/2008 15:07 Re: Africa Cup of Nations 2008 Ghana [Re: Piotruś Pan]
HenkSiracius Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 05/02/2008
Postów: 3444
Skąd: Bytom
no tak.. mimo ze Kamerun w ogole mnie nie przekonal do siebie wczorajszym meczem (moze to juz osobista niechec?), to musze przyznac, ze wygrali jak najbardziej zasluzenie. Ghana, wskutek bledow taktycznych i krzyzujacych szyki kontuzji (Essien na srodku obrony, Kingston i Gyan poza boiskiem) nie byla w stanie pokazac niczego kreatywnego, poza bezsensownymi dlugimi pilkami z pominieciem drugiej linii. mimo wszystko, gdyby Agogo wykorzystal dwie sytuacje wszyscy zapomnieliby o mankamentach gospodarzy, gdyz zwyciezcow sie nie osadza (totez Kamerun zostawie sobie na deser, czyli mecz finalowy)

w drugim polfinale wszystko potoczylo sie zgodnie z planem, tylko odwrotnie proporcjonalnie do faworyta. Egipt pokazal naprawde dobra, skuteczna i przede wszystkim madra gra, pokonujac faworyzowanych i grajacych "w gazie" zawodnikow Wybrzeza. mysle ze w finale to Egipcjanie beda zdecydowanym faworytem i jesli wszystko pojdzie z zgodnie z planem, po raz 6 w historii siegna po Puchar.

Do góry
#2037770 - 08/02/2008 20:07 Re: Africa Cup of Nations 2008 Ghana [Re: HenkSiracius]
DJ SOSNA Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/03/2001
Postów: 5220
http://nl.youtube.com/watch?v=lR_rNhP7NVY
wiadomo dlaczego Bikey odepchnął tego gościa z asysty medycznej?! Jak macie jakieś info. to wklejcie. Z góry dzięki.

Do góry
#2037790 - 08/02/2008 20:13 Re: Africa Cup of Nations 2008 Ghana [Re: DJ SOSNA]
krycha84 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 25/11/2006
Postów: 2562
Skąd: Inowroclaw
wez sie sosna przyjrzyj wyraznie ... nawetr na tym filimku widac ze gosciu z asysty medycznej popycha medycznego z Camerunu i Bikey w obornie kolegi odpycha go i dostaje czerwien

Do góry
#2037802 - 08/02/2008 20:16 Re: Africa Cup of Nations 2008 Ghana [Re: krycha84]
DJ SOSNA Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/03/2001
Postów: 5220
faktycznie! nie zauważyłem tego wcześniej, zwłaszcza że Bikey "wystartował" do ataku zanim jeszcze nastąpiło to odepchnięcie kameruńczyka (czerwona koszulka) przez medyka z Ghany. Tak czy inaczej, szkoda Bikey'a że nie zagra w finale ale...charakteru tylko pozazdrościć

Do góry
#2037989 - 08/02/2008 21:27 Re: Africa Cup of Nations 2008 Ghana [Re: DJ SOSNA]
pizdzibój Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/10/2007
Postów: 3070
Kamerun - Egipt 3.00 3.25 2.30
hehe przed pierwszym meczem było odwrotnie

Do góry
#2038384 - 08/02/2008 23:05 Re: Africa Cup of Nations 2008 Ghana [Re: pizdzibój]
Mindman Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/01/2005
Postów: 3911
Skąd: Kielce/Trójmiasto
Originally Posted By: pizdzibój
Kamerun - Egipt 3.00 3.25 2.30
hehe przed pierwszym meczem było odwrotnie


\:\)

Dla mnie finał to typowy, klasyczny NO BET.

Do obejrzenia przy piwku, ale na pewno nie do grania. Ewentualnie jakiś live można złapać, ale i z tym ostrożnie.

Już półfinały pokazały, że na pewnym etapie turnieju ciężko pokusić się o trafny typ z prostego powodu - mobilizacja absolutnie wszystkich zawodników jest wyjątkowa i zdecydować może po prostu dyspozycja dnia. Wszelkie argumenty o przewadze pod względem taktyki, potencjału drużyny, tudzież osłabień osobowych, mają się wówczas nijak do rzeczywistości.

Odpuściłem granie półfinałów i nie żałuję patrząc na wyniki ;\)

To samo polecam również odnośnie finału.

i niech wygra lepszy. Obie ekipy w pewnym sensie na to zasłużyły.

Do góry
#2040408 - 09/02/2008 05:56 Re: Africa Cup of Nations 2008 Ghana [Re: Mindman]
Piotruś Pan Offline
addict

Meldunek: 15/07/2002
Postów: 654
Skąd: Ostrzeszów
Zapowiada sie pasjonujacy finał tegorocznego turnieju też sądzę że można go już tylko oglądac niezależnie kto wygra to albo Kamerun dołączy do Egiptu z 5 wygranymi lub Egipt w Afryce będzie najbardziej ututułowanym zespołem w federacji z tymi 6 tytułami.
Podsumowując w fazie pucharowej najbardziej ciekawy mecz był ten Kamerun - Tunezja bardzo dramatyczne z pasją oba zespoły grały. Ja obstawianie zakończyłem na fazie grupowej ogólnie nie było tak zle największe niespodziamki to wyniki 4 meczy Egipt - Kamerun, Senegal- Angola, Maroko - Gwinea, Namibia Gwinea tutaj mało kto trafił może jeszcze zwycięstwo Gwineii dało sie poprawnie wytypować. Jakby poprawnie wytypować te spotkania to kurs kosmiczny wszystkie ponad 3,10 zł na Gwinee z Marokiem 4,00
Na faworytów kursy czasami były bardzo niskie 1,40 1,30 1,50 i jeszcze dodatkowo grający powodowali ich spadek wartości i z przykroscią muszę przyznać iż coraz mniej można zarobić tylko ryzyko pozostało na takim samym poziomie lub jeszcze bardziej zwiększyło, bo mecze coraz bardziej wyrównane i nawet faworytom trudno odnosić zwycięstwa o jakieś większe pieniądze coraz trudniej lub większą kasą trzeba ryzykować. ale dodatkowe 500 zł po turnieju jest zafunduje sobie nowe okulary ze szkłami refleksyjnymi bo ciągle przed kompikem o wzrok trzeba dbać przydadzą sie poza tym jestem w nich bardziej przystojny obiektywna opinia kobiet zresztą jak się od 20 lat nosi to tak twarz sie przyzwyczaja i pomyślec że kiedyś nie chciałem w nich chodzić do szkoły teraz są tak niezbednym rekwizytem w życiu jak zegarek na ręce.
Wracając do rozważań nad turniejem bardzo dobra piłka slabych spotkań było niewiele mnóstwo bramek i ofensywna gra ładna dla widza poza tym te kolorowe trybuny super to wygląda szkoda że pozostały już tylko 2 mecze dobrze że Eurosport przeprowadza transmisje.

Do góry
#2042123 - 09/02/2008 21:51 Re: Africa Cup of Nations 2008 Ghana [Re: Piotruś Pan]
Domel1984 z L-ca Offline
enthusiast

Meldunek: 30/09/2003
Postów: 286
Skąd: Lubliniec
Dochodze do wniosku, że dziś jedne WKS po dużej porażce odzyska siłe i pokona Osłabionych ostatnio Ghańczyków w ciągu 90 minut po ładnym kursie 2,5... natomiast do dubla daje też... na jutro Egipt... grają nrawde widowiskowo... klepią jak sie patrzy... wielkim niesmakiem będzie jutro dla mnie conajmniej remis Kameruńczyków z Faworytami finału w ciągu 90 minut... Daje na Egipt po 2,35 i jestem usatysfakcjonowany z obu kursów... Pozdro For All... nie po to się ogląda wszystkie spotkania, żeby na tym nie zarobić chociaż troszke \:\)

Do góry
#2044956 - 10/02/2008 08:46 Re: Africa Cup of Nations 2008 Ghana [Re: Domel1984 z L-ca]
Piotruś Pan Offline
addict

Meldunek: 15/07/2002
Postów: 654
Skąd: Ostrzeszów
Mecz o trzecie miejsce na znakomitym poziomie Ghana wyżyła się w końcówce na WKS z 1:2 na 4;2 siła tego zespołu niesamowita przygotowanie motoryczne i fizyczne na wysokim poziomie.
Kamerun awansowal do finału dzięki mądrej taktyce i wyczekiwaniu na własciwą okazję gdyby poszli na wymianę ciosów pewnie by polegli tak jak dziś slonie. Wybrzeże ma klasowych zawodników w każdej formacji jednak nie mają godnego zastępcy dla Barrego,pozostali nie mają takiego doświadczenia i ogrania pewności w grze na polu bramkowym,to słaby punkt tej drużyny co bezlitosnie wykorzystują rywale.
Na takim turnieju pozycja bramkarza jest kluczowa nawet jak ma się solidną obronę zawsze może być sytuacja że obrońca może nie zdążyć za napastnikiem i bramkarz w miarę możliwości musi ratować zespół, w tym elemencie WKS na tym turnieju był najsłabszy chociaż dopóki grali z Beninem, Mali, Gwineą to nie stanowiło takiego jeszcze problemu. Kiedy na ich drodze pojawiły sie silne zespoły i w dodatku stracili najlepszego bramkarza zaczeły się kłopoty.
Jutro może będę kibicował kameruńskim lwom przeczucie mi sygnalizuje że Egipt zdobędzie po raz 6 puchar.

Do góry
#2046326 - 10/02/2008 22:27 Re: Africa Cup of Nations 2008 Ghana [Re: Piotruś Pan]
CANTORO Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 16/01/2004
Postów: 3184
Skąd: POZNAŃ
Dzis wielki final i dwa zespoły ktore zasłuzyly na final.Bo jesli Egipt gral cały turniej naprawde na wysokim poziomie i w połfinale udowodnil ze final zeszlego roku nie byl przypadkiem i ogral Wks (gralem Wks)o tyle Kamerun jest tu dla niektorych zaskoczeniem, ale nie dla mnie jak juz wczesniej duzo osob tu pisalo ze Kamerun jest slaby o tyle ja sie nie zgadzalem i po wpadce w 1 meczu czyt.z Egiptem 2-4 o tyle w kazdym pozostalym meczu pokazal juz i udowadnial swoja wyzszosc oraz taktyke ktora jest obrana na kazdy mecz i pod kazdego przeciwnika.To co pokazali w meczu z Ghana to naprawde wielkie brawa slabo w tym meczu zagral Eto ale co z tego jak i tak najwazniejsza pilke zagral wlasnie on i mial duzy udzial przy bramce A.M. Nkong ale teraz juz do meczu

Dzis uwazam ze Egipt pokaze otwarty futbol z duza iloscia podan uwazam ze ten zespol gra w srodku pola najlepsza pilke na tym turniej kochaja grac pilka krotkie podania i jakze szybkie podania do wspanialego A.H Zakyego(nie mylic z bylym pilkarzem Lecha bo ten akurat to ogorek) ktory rozgrywa chyba turniej zycia.Kamerun gra wciaz na Eto a on po kontuzji jak juz pewnie zobaczyliscie w polfinale jest wykonczony i uwazam ze zabraknie mu sil na ten mecz moge sie mylic bo to geniusz futbolu ale uwazam ze Egipt i jego obroncy glowniena niego beda opierac swoja gre w obronie ale nie takim zawodnikom uciekl juz Eto ale jak mowie po kontuzji musi przyjsc kryzys ktory powoli u Eto wychodzi.W Egipcie martwi mnie to ze nie mieli slabszego meczu nie licze meczu z Zambia bo tam juz mieli awans i rowniez moze on przyjsc ten kryzys w finale,jednak uwazam ze potencjal i pilke jaka prezentuja faraony pozwoli im na to ze zwycieza dzis Kamerun.Tak tez zagralem bedzie uwazam tociekawy mecz w ktorym Egipt bedzie prowadzil gre a Kamerun bedzie schowany i czychal na bledy w obronie jednak dzis sie ich nie doczeka i Egipt podneisie ten puchar rok po roku

Kamerun - Egipt 2 @2.4 5/10
Zaki, A Gol TAK @3 1/10
Eto GOL TAK @2,8 1/10 jakis karny i ogolnie jedyne zagrozenie z przodu jak dla mnie
Kamerun - Egipt over 2,5 @2,05 2/10 duza skutcznosc Egiptu i moze dlatego ta opcja mnie skusila

Pozdrawiam

Do góry
#2047650 - 11/02/2008 01:38 Re: Africa Cup of Nations 2008 Ghana [Re: CANTORO]
thc84 Offline
journeyman

Meldunek: 10/01/2008
Postów: 68
powiem krótko NIEPOSKROMIONE LWY Z KAMERUNU czemu??


czary w footbolu afrykanskim ten fakt odegra role i dzis LWY wygryzają pas mistrza CZARNEGO LĄdu

Do góry
#2048283 - 11/02/2008 03:54 Re: Africa Cup of Nations 2008 Ghana [Re: CANTORO]
CANTORO Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 16/01/2004
Postów: 3184
Skąd: POZNAŃ
Originally Posted By: CANTORO
Dzis wielki final i dwa zespoły ktore zasłuzyly na final.Bo jesli Egipt gral cały turniej naprawde na wysokim poziomie i w połfinale udowodnil ze final zeszlego roku nie byl przypadkiem i ogral Wks (gralem Wks)o tyle Kamerun jest tu dla niektorych zaskoczeniem, ale nie dla mnie jak juz wczesniej duzo osob tu pisalo ze Kamerun jest slaby o tyle ja sie nie zgadzalem i po wpadce w 1 meczu czyt.z Egiptem 2-4 o tyle w kazdym pozostalym meczu pokazal juz i udowadnial swoja wyzszosc oraz taktyke ktora jest obrana na kazdy mecz i pod kazdego przeciwnika.To co pokazali w meczu z Ghana to naprawde wielkie brawa slabo w tym meczu zagral Eto ale co z tego jak i tak najwazniejsza pilke zagral wlasnie on i mial duzy udzial przy bramce A.M. Nkong ale teraz juz do meczu

Dzis uwazam ze Egipt pokaze otwarty futbol z duza iloscia podan uwazam ze ten zespol gra w srodku pola najlepsza pilke na tym turniej kochaja grac pilka krotkie podania i jakze szybkie podania do wspanialego A.H Zakyego(nie mylic z bylym pilkarzem Lecha bo ten akurat to ogorek) ktory rozgrywa chyba turniej zycia.Kamerun gra wciaz na Eto a on po kontuzji jak juz pewnie zobaczyliscie w polfinale jest wykonczony i uwazam ze zabraknie mu sil na ten mecz moge sie mylic bo to geniusz futbolu ale uwazam ze Egipt i jego obroncy glowniena niego beda opierac swoja gre w obronie ale nie takim zawodnikom uciekl juz Eto ale jak mowie po kontuzji musi przyjsc kryzys ktory powoli u Eto wychodzi.W Egipcie martwi mnie to ze nie mieli slabszego meczu nie licze meczu z Zambia bo tam juz mieli awans i rowniez moze on przyjsc ten kryzys w finale,jednak uwazam ze potencjal i pilke jaka prezentuja faraony pozwoli im na to ze zwycieza dzis Kamerun.Tak tez zagralem bedzie uwazam tociekawy mecz w ktorym Egipt bedzie prowadzil gre a Kamerun bedzie schowany i czychal na bledy w obronie jednak dzis sie ich nie doczeka i Egipt podneisie ten puchar rok po roku

Kamerun - Egipt 2 @2.4 5/10
Zaki, A Gol TAK @3 1/10
Eto GOL TAK @2,8 1/10 jakis karny i ogolnie jedyne zagrozenie z przodu jak dla mnie
Kamerun - Egipt over 2,5 @2,05 2/10 duza skutcznosc Egiptu i moze dlatego ta opcja mnie skusila

Pozdrawiam


Egipt mistrzem PNA
mały plusik jest +3j

Do góry
Strona 15 z 16 < 1 2 ... 13 14 15 16 >

Moderator:  Akhu, Biszop 



Kto jest online
6 zarejestrowanych użytkowników (Szuman, igea23, Józef Małolepszy, ANZELMO, ElNinho[mmdea], alfa), 3612 gości oraz 11 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45044 Tematów
5580260 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49