Opcje tematu
#207899 - 29/05/2003 04:19 31.05.-1.06.
Anonymous
Unregistered


Zapowiada się nudno.
Sobota
Dominik z Haretem lub Nonetem, Vigo lub Jarvus, Estacada, Major, Surinam, Shanokk (o ile jest zdrowy), Diamir z Daragosem - sami faworyci, może z wyjątkiem Jarvusa
Niedziela
Elnino z Pilionem, ale jest nieobliczalny Folwark, potem trochę trudniej: Doncaster, Deo Gratias, Bella Ballerina, może Jurga, dalej Nerva, potem znów trochę trudniej: Donald, Darab i Turkawka, Cedrus z Grandem, Bonanza z Dakariną, Zsa Zsa z Madziarem lub Wieżą Babel i Freedom
Brak mi ciekawych pomysłów na dwudniówkę.
Pozdrawiam

Do góry
Bonus: Unibet
#207900 - 29/05/2003 15:29 Re: 31.05.-1.06.
Anonymous
Unregistered


w 1 ciekawe czy Plus nie zaplusuje ? w trzeciej czy Zarina z Intelektem nie włączy się do walki? w czwartej czy eregos nie zagrozi Estacadzie, w piątej czy Major nie pobiegnie jak ostatnio? w 7 nie liczysz Ukajali? W 9 może w końcu Dżugano pokaże klasę?

Do góry
#207901 - 29/05/2003 22:20 Re: 31.05.-1.06.
Anonymous
Unregistered


Nawet jak Plus poprawi formę, to ma za mało szybkości na ten tor. W trzeciej sprawa jest bardziej otwarta, ale Zarina zazwyczaj lepiej spisywała się na trochę dłuższym dystansie, bo finiszuje jak inne stają, natomiast Intelekt najlepsze biegi miał po błocie. Estacada wydaje mi się być poza konkurencją, Major także, zakładając że chociaż minimalnie poprawi formę. Ukajali liczę, ale na tej samej zasadzie liczę też Vista Bellę, Światowida i Sandera, a są jeszcze debiut o dobrym pochodzeniu i mocno ostatnio grana Juliet po zmianie jazdy na Zaharieva. Surinam zdecydowanie mi się wyróżnia z dotychczasowych biegów, chociaż konie z tej stajni nie pokazły dotychczas dobrej formy i to mnie nieco studzi. Dżugano ma szansę, jeśli pobiegnie tak jak w debiucie, natomiast drugi bieg był w jego wykonaniu znacznie słabszy, a do tego Pilich siedzi na Diamirze.
Pozdrawiam

Do góry
#207902 - 31/05/2003 15:01 Re: 31.05.-1.06.
hpc Offline


Meldunek: 06/07/2001
Postów: 4739
Skąd: warszawa
witam
Ogólnie trzeba zgodzic sie z przedmówcami, ze dzień wyjątkowo nieciekawy.
Ale to z takich dni najczęściej nie ma kwinty
Wszyscy zagrają to samo a jak to się skończy zweryfikuje samo życie.
W I, Dominik, Haret
Moze nieco wyżej niz się wydaje Sancho i Nonet.
Plusowi nieco brakuje i jazda T. Dula nie powinna tutaj wiele zmienić.
W II, się nie znam więc rzucę Seliger
W III, z bieganych, Vigo, Intelekt i Zarina na mniej więcej równym poziomie, ale wszystkie trzy ogólnie nieciekawe. Może więc któryś z debiutantów
W IV, Estacada, Eregos i na 3-cie Ebro.
W V, Major, Amarant w dowolnej kolejności.
pozdrawiam
pawel
hpc

Do góry




Kto jest online
3 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, alfa, VVega), 3425 gości oraz 7 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5581795 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49