Strona 1 z 2 1 2 >
Opcje tematu
#207903 - 02/06/2003 15:49 7/8.06-typy
hpc Offline


Meldunek: 06/07/2001
Postów: 4739
Skąd: warszawa
witam
Zaczęły sie trudniejsze dni
Trzeba się wziąć mocno do roboty
Czekam na propozycje typów
pozdrawiam
pawel
hpc

Do góry
Bonus: Unibet
#207904 - 04/06/2003 22:00 Re: 7/8.06-typy
Anonymous
Unregistered


Skoro nikt nie zaczyna to ja spróbuje:
1. Dalfros mimo wysokiej wagi powinien się liczyć, na Patince Lica co oznacza, że z pozostałych koni Wróblewskiego liczona jest najbardziej. Z pozostałych Cykung a i Anko też może nie być bez szans. No i jeszcze Secam, który łatwo wygrał Falewicza. Czyli dużo koni, które wydaje mi się, ze mają szanse - może ktoś podpowie kogo można by odpuścić?
2.Fellow, Efendi i może Partenon? Nie wiem co z Moshem - wydaje mi się, że nie da tu rady ale może się mylę?
3.W handicapach Figter pisał, że trzeba się zastanowić kogo przecenił a kogo niedocenił handicaper. Wydaje mi się, że niedocenił Jodana i powinien spokojnie wygrać, a zagrozić mu może Albena, dla Green Mastera pewnie będzie za długo a dla Francji za wysoka waga, chociaż wydaje się, że jest w niezłej formie i może jednak powalczy? Niewiadomo co z Irlandką ale w piewszym starcie nie powinna być groźna.
5. Pod nieobecność Nowogródka, który wydawał mi się 100% faworytem Dandolo pewnie będzie walczył z Cykorią.

Do góry
#207905 - 04/06/2003 23:21 Re: 7/8.06-typy
Anonymous
Unregistered


W pierwszej nie wiem, z kariery w polsce najlepszy jest Cykung, ale różnice są niewielkie. W trzeciej Fellow, przecież dla mnie to derbista, a do niego Perus lub Moshh. Efendi u mnie się nie liczy, zobaczymy czy mam rację. W trzeciej handicaper według mnie przecenił Amantkę, Varię i Francję, tych nie liczę. Nie liczę również Green Mastera, bo ma jeden wyścig dobry, a potem kilka beznadziejnych. Zostają mi Albena z IrlandkA i w trzeciej kolejności Jodan. Nie mam wątpliwości, że Stillus znacznie przewyższa klasą stare konie. Mam natomiast wątpliwości co do jego aktualnej formy oraz jek poradzi sobie po suchym torze, po którym jeszcze nie biegał. Dandolo z Cykorią mają przy tym układzie wag podobne możliwości, ale ogier jest chyba w wyższej formie, chociaż szybkością na krótkim odcinku z pewnością ustępuje klaczy.
Pozdrawiam

Do góry
#207906 - 04/06/2003 23:22 Re: 7/8.06-typy
Anonymous
Unregistered


ale literówek, przepraszam

Do góry
#207907 - 05/06/2003 00:06 Re: 7/8.06-typy
Anonymous
Unregistered


1. Dalfors - Secam - Cykung - Patinka
Dalfors - jesli jest w formie jak przed rokiem we Włoszech ( w co nie wątpie ) to wygra, Secam - bo już biegał, Cykung ( bardzo dobry ale jeszcze w tym sezonie nie biegał ), Patinka - dobrze skacze, ma dobrego ojca (więc dystansu nie powinna sie bać) i ma Z. Licę w siodle
2. Efendi-Fellow-Perus-Fuksja
Efendi-ma już dwie wygrane w tym roku - dlaczego nie miałby mieć trzeciej?, Fellow szybki, Perus - dobry, Fuksja -zmieści się w czwórce, bardzo dobra klaczka?
3. Jodan - Varia - Albena - Irlandka
Jodan-bo syn Nemana, Varia-szybka, jak by było wolno to dlaczego nie miała by być druga, Albena-bo lubię DC, Irlandka-bo tak wychodzi
4. Et Cetera-Dobosz-Wodzisław-Fiskus
Et Cetera-bo T.Kluczyński na synu Laheba już wygrał, Dobosz ma dobre pochodzenie, Wodzisław bo syn Eldona i trenuje go S.Sałagaj, Fiskus - bo tak i koniec, pewnie wmiesza się w czołówkę rosyjski Akbars ale nie znajdzie się w mojej układance
5. NOWOGRÓDEK sam jeden - ale nie biegnie:(
Dandolo-Cykoria-Tim
ale czy dla Dandolo 1400 to jednak nie za krótko?, poprawi Cykoria- wyszła laba u właściciela , szybki Tim zdąrzy się załapać na trzecie?, wyprzedzi Stillusa bo ten jeszcze nie biegał
Pozdrawiam
P.S. Miało być z uzasadnieniem no to jest

Do góry
#207908 - 05/06/2003 00:51 Re: 7/8.06-typy
Anonymous
Unregistered


Niedziela trudna, ale na pierwszy rzut oka z wyszedł mi całkiem ciekawy porządek Drobnostka - Tebut. Ciekawe czy przyjdzie. Pewnie nie, bo Drobnostka ostatnio biegła zaskakująco słabo, a Plona na Tebucie pewnie znów coś wywinie na starcie albo przy wyjściu na prostą. Zauważyłem u niego ciekawą rzecz - on nie umie skręcać, zawsze ma kłopoty z siłą odśrodkową.

Do góry
#207909 - 05/06/2003 03:56 Re: 7/8.06-typy
Anonymous
Unregistered


Jeśli chodzi o Stillusa ,miał pewne problemy z nogą i troche pauzował. Na pewno nie jest on aktualnie w swojej optymalnej formie. Po drugie nie biegał jeszcze w tym roku,po trzecie nie lubi suchego toru. Niedługo zostanie sprawdzony na dłuższy dystans i wtedy zobaczymy co w nim tak naprawde ,,siedzi''

Do góry
#207910 - 06/06/2003 00:40 Re: 7/8.06-typy
Anonymous
Unregistered


cz
"znamy się mało,to ja może kilka słów o sobie ..."
na wyścigi chodzę od kilkunastu lat,pamiętam Omena i Solozzo
"no to tyle o sobie..." teraz typy
1.Dalfros,Secam,Cykung
2.wydarzeniem drugiej gonitwy będzie powitanie na padoku Mirka ,któremu według spikera niosła się klacz w ostatnim niedzielnym wyścigu i w skutek tego zajął aż lub tylko drugie miejsce
zasłużył na kilka ch..i
sama gonitwa b.ciekawa
Moshh,Fellow,Partenon w trójkącie
3.Jodan,Irlandka
5.Tim,Cykoria
6.Don Miguel,Strok,Leonidas w trójkącie
7.do Zahary na dwie kosy Pancerz i Merlin
8.j.w.Candy Cup i do niego San Luis,Modestos
9.Alegoria,Donna Special ale nie za wszystko
niedzela
1.Mieszko,El Seribe,Royal Tribut trójkąt z preferencją Royala
2.Arkan,Toryt,Tebut j.w.z Tebutem
3.Mont Bak,Porfiria Dedur?
4.gonitwa zapowiada się rewelka
Dionizy,Pentagram,Zafir
brak w porządku konia p.Kałubowej będzie dużą niespodzianką
5.1/4 gołe!!!
6.Jasa do tripli
8.Eufemos,Mont Wiek,Med Boy -trójkąt
9.w zależności od tego jak minie weekend ale zawsze z rozwagą,biorąc pod uwagę ,że to ostatnia gonitwa i "pojadą jak zechcą"
moim skromnym zdaniem każdy podany przeze mnie porządek będzie w granicach 6zł,dlatego podawałem "trójkąty"
p.s. zakładam ,że tor będzie l.elastyczny lub lekki a ja wypiję tam legalnie piwo
pozdrawiam zawodowców.....

Do góry
#207911 - 06/06/2003 14:51 Re: 7/8.06-typy
insider Offline
journeyman

Meldunek: 16/04/2003
Postów: 68
cześć, co prawda moje akcje idą w dół, ale myślę, że poniższe konie jeśli nie będą liczone mogą podnieść wynik finansowy
Sobota
II Fuksja (moja Oaksistka)
VIII Księżna Yorku (znakomity ostatni wyścig)
Niedziela
I Ashmin (bardzo wysoka forma)
II Diana Star (skuteczna i zawsze płatna)
VII Gent (zdecydowanie najlepszy młody arab tr. Chrzanowskiego)

pozdr

Do góry
#207912 - 06/06/2003 14:53 Re: 7/8.06-typy
insider Offline
journeyman

Meldunek: 16/04/2003
Postów: 68
i jeszcze nap
Sobota Dalfors
Niedziela Pentagram

Do góry
#207913 - 06/06/2003 15:06 Re: 7/8.06-typy
cereus Offline
journeyman

Meldunek: 10/03/2003
Postów: 83
Skąd: warszawa
z tego co słyszałem to diana star nie będzie biegać
pozdr

Do góry
#207914 - 07/06/2003 16:39 Re: 7/8.06-typy
hpc Offline


Meldunek: 06/07/2001
Postów: 4739
Skąd: warszawa
witam
Fighter, podasłał byś 12 liczb z tego roku, w celu zweryfikowania stanu torów 2003.
Może to wytłumaczyłoby czemu nie liczyś Efendi.
Z czasów wychodzi mi no.1 i właściwie tylko Fellow, który niewątpliwie powinien progresować powinien się z nim poscigać
W I, Dalfors, ale aż 5 koni G.W.W. co daje możliwość wypuszczenia czegoś tam i kontroli Cykunga przez Dalforsa.
Taki scenariusz zapewne się odbedzie. Ja bym tak zrobił
w III, Jodan-Albena, ale niepokoi mnie Amantka (jeśli już konie Walickiego jakoś sie ruszą) a i Francja, choć wydawało sie, ze ostatnio szła ciężko, ma lepszy dla siebie dystans.
W IV, pewnie dwa ostatnie, choć tutaj zupełnie mogę bładzić.
W V, jestem jednak zwolennikiem Cykorii.
Pozdrawiam
hpc

Do góry
#207915 - 08/06/2003 00:45 Re: 7/8.06-typy
Anonymous
Unregistered


Jak widać wszelkie spekulacje i cyferki odnośnie stanu toru są potrzebne jak umarłemu kadzidło. Wystarczy wiedzieć kogo odpuszczą na pierwsze miejsce i kogo doklepią na drugie. Co roku to samo - pierwszy mniesiąc normalny, bo nie mają orientacji w możliwościach i formie koni, a potem jak na sygnał startera zaczynają się rzędowe ustawianki i nikt nie reaguje. Do tego jeszcze doszedł dziś jakiś wspaniały pomysł z brakiem zwrotów i mamy cyrk na kółkach. Wszystkim nowym adptom serdecznie odradzam zaintertesowanie końmi, przynajmniej na razie.
Pozdrawiam

Do góry
#207916 - 08/06/2003 01:16 Re: 7/8.06-typy
hpc Offline


Meldunek: 06/07/2001
Postów: 4739
Skąd: warszawa
witam
http://www.zmdom.com.pl/
"Skadndal na koniec dnia"
Niestety na forum zmdom nie mozna wejść do konkretnego tekstu jednym linkiem.

Fighter poleciał ostro po wyścigach i miał rację.
Dzisiaj przypadek Farah-Basket to identyczny numer.
15,4-37,0-37,9-36,0-32,4
J.Ochocki odpuszczony 6 długości (około 20 metrów) wychodzi na prostą.
Trzeba zupełnie nie mieć wyobraźni, żeby liczyć w takiej sytuacji na zwycięstwo.
Czyli, scigano się o 2-gie.
Tylko komu to służy ???
Sami nie trafili !!!!, komisja i tak nie ma pojęcia o co chodzi więc Oni są bez winy.
Pytanie retoryczne a odpowiedź ogólnie znana.

Nowy regulamin jak te piwo to już jakaś paranoja. Chyba prawdą jest że w komisji sie nie gra bo takiej głupoty gracz by nie wymyślił.
Cóz jednak robić jak się zawarło kontrakt a sprzęt jest do d... Przyznać sie nie wypada, no nie.
Tym niemniej dzień niezły.
Tim-Cykoria 13,00zł
Don Miguel-Strok 10,60zł
Pancerz-Merlin 6,60zł

pozdrawiam
hpc

PS:
Ktoś mądry kiedyś powiedział, że wykonać można wszystko, tylko ktoś musi to wpierw wymyslić jako since fiction.
Leonardo Da Vinci, Verne, Lem, ze przychodza mi do głowy te nazwiska.
Teraz doszedł do tego Julek Machulski, a raczej scenarzysta (Purzycki ???) filmu "Piłkarski poker"
Słynne śmieszne zdanie Opani, ze Buk nie zwraca - ciałem się stało.

Do góry
#207917 - 08/06/2003 01:26 Re: 7/8.06-typy
Anonymous
Unregistered


cz
co mili państwo mają do kliknięcia na temat ostatniej sobotniej gonitwy?
Piotrek liczy kasę -porządek 3/6 szedł na ok.20 zł.Ja grałem oczywiście to co typowałem wcześniej i ten porządek był ok.5 zł.podparłem się jeszcze 3/7 ale trójkąta nie zamykałem bo w/g
ewentualnych wypłat to się nie opłacało.Sama gonitwa bez historii.Przyszło gołe 6/7 a Donna Special szła z góry na ok.3 zł.A teraz deser.......
Od pierwszej gonitwy spiker informuje mnie ,że za konia zdyskwalifikowanego nie będzie zwrotów,
przyjąłem tę informacje "na klatę" i grałem dalej
nie zrobił na mnie wrażenia arabofolblut p.Nieory ,który wygrał Próbną ale w programie było napisane ,że jest nie mierzony rozumiem ,że gdyby podano jego wymiary z góry płacono by jeszcze mniej niż te symboliczne ok.3 zł. z 7 debiutujących koni
następne gonitwy w miarę "wyczute"-w piątej i szóstej bez Dula ,niestety w siódmej też ale niech p.Tomek się za bardzo nie cieszy , w stawce czterokonnej gram porządek za słownie dwa złote ,więc jego ostatnie miejsce specjalnie mnie nie zirytowało
adre
jeśli p.Słobodzian po wygranym łatwo wyścigu nie może się wyważyć na 58 kg. to jego problem ale niestety moje pieniądze .W związku z powyższym tnę koszty i proszę P.T.W.K. o wyrozumiałość ,że nie będę grał trójek,czwórek,a porządki symbolicznie,tor będę odwiedzał jak dotychczas b.regularnie ,ponieważ odnoszę wrażenie ,że znalazł się poważny deweloper ,który jest zainteresowany atrakcyjnym terenem a wyścigi w takiej postaci zmierzają do S A M O Z A G Ł A D Y i niestety to może być jeden z ostatnich sezonów na najładniejszym w międzywojennej Europie torze wyścigowym
pozdrawiam i "na pohybel wszystkim cwaniaczkom..."

Do góry
#207918 - 08/06/2003 01:35 Re: 7/8.06-typy
Anonymous
Unregistered


Pewnie Słobodzian zgubił te ciężarek przypadkowo, ale już niebawem ten czy inny wpadnie na pomysł, że to się po prostu OPŁACA!!!!! Znaczy zgubić, być zdyskwalifikowanym i wziąć kasę bez siebie na faworycie bez narażania się na spieszenie, a tylko na kosmetyczną karę finansową. Po co wysiadać z biegu i narażać się na coś poważniejszego?

Do góry
#207919 - 08/06/2003 01:45 Re: 7/8.06-typy
Anonymous
Unregistered


A może już coś się dziwnego stało - puszczam wodze fantazji. Przecież to ostatnia gonitwa i czasu na przemyślenia było sporo. W sumie dżokej od chwili osiodłania koni traci z nim kontakt do chwili, zanim go dosiądzie na padoku. Może w tym czasie zadziałała jakaś niewidzialna ręka. Kto przy zdrowych zmysłach mógłby założyć, że Donna Special będzie poza czwórką? Zakład ten powinien więc być nietrafiony, no może ktoś przypadkiem... Tymczasem wypłata sugeruje, że trochę trafnych kuponów było. Więc co, sami szaleńcy grają?

Do góry
#207920 - 08/06/2003 04:10 Re: 7/8.06-typy
hpc Offline


Meldunek: 06/07/2001
Postów: 4739
Skąd: warszawa
witam
Czy ma ktoś może przyjazne dla excela wyniki pierwszych 11 dni wyścigowych.
Chcę zmienić nieco sposób opracowywania "Służewca"
pozdrawiam
hpc

Do góry
#207921 - 08/06/2003 05:54 Re: 7/8.06-typy
Anonymous
Unregistered


przed niedzielnymi wyścigami...
mn do Fighter
dziękuję ,że kolega kliknął coś takiego ...
ja pozostanę wierny zasadzie ,że tylko porządki w odpowiednich gonitwach,poza tym ----prohibicja i degrengolada
pa pa

Do góry
#207922 - 08/06/2003 06:10 Re: 7/8.06-typy
Anonymous
Unregistered


do hpc
miły kolego p.J.Machulski nie miał nic wspólnego z filmem "Piłkarski poker",jego ojciec zresztą tez nie,może miałeś na myśli p.Zaorskiego? pa

Do góry
Strona 1 z 2 1 2 >




Kto jest online
1 zarejestrowanych użytkowników (11kera11), 3245 gości oraz 9 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45044 Tematów
5581553 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49