Opcje tematu
#207925 - 10/06/2003 01:26 14/15.06 typy
hpc Offline


Meldunek: 06/07/2001
Postów: 4739
Skąd: warszawa
witam
Nowy tydzień nowe nadzieje

Kwinta wydaje się dość przejrzysta, dlatego proponuje zająć się także Wiosenną.

Wstępnie:
Nobila-Musetta

pozdrawiam
pawel
hpc (gradus)

Do góry
Bonus: Unibet
#207926 - 10/06/2003 22:18 Re: 14/15.06 typy
Anonymous
Unregistered


uważam że nie wygra ani mobila ani musetta nie mniej życzę powodzenia

Do góry
#207927 - 10/06/2003 22:23 Re: 14/15.06 typy
Anonymous
Unregistered


druga gonitwa to jest ........... :rolleyes:

Do góry
#207928 - 12/06/2003 01:38 Re: 14/15.06 typy
Anonymous
Unregistered


cz
sobota
1. Gwaro,a do niego Algor i Elpesso
3.Sojuz z Diamentem i Strudlem
4.Musetta-tylko żeby nie poprowadziła,Nobila ,
Lacrimosa-sprinterskie pochodzenie i J.Ochocki
lepszej rekomendacji nie potrzeba ,i do nich
Turkawka -bo jak Zawgorodni przygotuje konia
to...patrz Traminer
6.Koroner,Dallas,Juzing
7.Avin,Agat porządek dnia będzie ok.5zł
8.Hilary,Dobry Krok,Scorteza w trójkącie
najmniejszy z tych porządków to ok.18zł !
9.Linuron,Terminal
pozdrawiam

Do góry
#207929 - 12/06/2003 16:41 Re: 14/15.06 typy
hpc Offline


Meldunek: 06/07/2001
Postów: 4739
Skąd: warszawa
witam

W dużej częśći trzeba zgodzić się z przedmówcą.
W I, do pary Gwaro-El Pesso, dołozyłbym jednak młodszego Saracena. Algor i ewntualnie Enduro w czwórce lub bardzo blisko czwórki.
W II, sprawa trudna. Najlepiej byłoby obejrzeć sobie koniki. Po wstępnej selekcji, najbardziej skłaniam się do Furiny, Tarlaka i Alembarda.
III, dla mnie niezwykle trudna. Nie wiadomo czy poleci Toryt i Candy Cup. Oba zrobiły w ubiegłą dwódniówkę bardzo obiecujące wyścigi. Dla Sojuza przewiduję już lekką cofkę, choc pewności z tym mieć nie można. Podoba mi się IS, ale do kwinty raczej ściana.
W Wiosennej, Nobila(59,17), Musetta(59,14) a miejsce tej pierwszej z uwagi na drugi start w tym roku. Dalej przepaść ale do typów kolegi "pb" dodałbym jednak Arrabonę. Słaba fizycznie, pochodzenie nie to, ale z mojego handicapu do czwórki wygląda nieźle.
W VI, dodałbym do powyższych Kamarro.
W VII, zgadzam się nawet z wypłatą
VIII i IX jeszcze przede mną, choć w IX, wstępnie Linuron, Zarina i Vigo. Terminala z racji A. Panczew raczej nie zabiorę

pozdrawiam
pawel
hpc

Do góry
#207930 - 12/06/2003 23:40 Re: 14/15.06 typy
Anonymous
Unregistered


I Z ostatnio prezentowanej formy dość równo wychodzą mi El Pesso, Gwaro, Saracen i Gwardzista. Środkowe mają chyba znaczne możliwości progresji.
II Z pochodzenia i wymiarów najbardziej pasuje mi Złocień, ale Furina i Alembrad też mogą wygrać.
III trudna z tego powodu, że nie sposób przewidzieć tempa rozegrania biegu, gdyż Candy Cup raczej nie pobiegnie. Z handicapu wychodzi mi kolejność IS, Diament, Sojuz. Ale zarówno IS jak też Diament są pozbawione szybkości na finiszu, muszą mieć mocne tempo. Trochę lepiej z tym u Sojuza, natomiast najlepiej u Toryta.
IV Jednego jestem pewien - nie postawię grosza na Nobilę i Arrabonę. Sprinterzy do sprintów!!!!
Pierwsza jest po Saphirze, druga po Who Knowsie. Typową sprinterką jest też Księżna Walii i to zarówno ze strony ojca, jak też ojca matki. Tej jednak trochę się boję, bo na krótkim odcinku jest chyba najszybsza, a w klaczach często tempo bywa ślamazarne. Na sprinterkę wygląda mi też Lacrimosa, jednak konie po Special Power potrafiły coś zdziałać na dłużej, a przecież ostatnio wystąpiła tuż po chorobie. Musetta to dziwna klacz. Jeśli nie da się jej poprowadzić w koniach - jest bez szans, ale jeśli się uda, może pomieszać szyki mojej faworytce Nechemii. Ta ma wszystko żeby zwyciężyć - dystansowe pochodzenie, wygląd, a do tego już pokazała, że po przebiegnięciu dłuższego odcinka potrafi jeszcze przyspieszyć. Te same uwagi dotyczą Tiarelli, która od Nechemii wydaje mi się nieco słabsza, lecz mogę się pomylić. Turkawka jest dystansowa, ale raczej bez przyspieszenia w końcówce, a do tego chyba lepsza po błocie, jednak nie bez szans. O'Kary nie traktuję poważnie, więc pozostaje Dżasmina. Pełna zagadka jak spisze się po kontuzji, czy poprzedni start to tylko zapoznanie się na nowo z bieganiem czy wykładnik jej obecnych możliwości oraz czy klacz o tym pochodzeniu będzie trzymała dystans.
V z bieganych Mira, a po dodaniu debiutów chyba ....też Mira.
VI Koroner z Dallasem mają u mnie przewagę nad stawką. Ciekawy koń wychodzi ma na trzecie miejsce - Egida, któa do tego dostała zmianę jazdy na plus, więc będę na nią uważał.
VII bez sensacji - Avin z Agatem, chociaż Madras ma pewne możliwości
VIII Tutaj będzie bardzo ciekawie, a być może wybuchowo. Z handicapu zdecydowanie wychodzi mi Dobry Krok przed Scortezą. Ale DK to sprinter po Tioman Island, który już na 1400 m nie poprawiał w końcówce, a nie wiem kto pojedzie na Scortezie. Miał być Dul, ale podobno właściciel chciał posadzić kogoś bardziej bezstronnego. W tej sytuacji nie zdziwię się jak wygra ktoś w trójki Zarita, Delsona, Tigera, a może nawet Jama. Każda z nich pokazała w zeszłym roku, że ma możliwości, każda ma dystansowe pochodzenie i każda kiepsko zadebiutowała.
Pozdrawiam

Do góry
#207931 - 12/06/2003 23:48 Re: 14/15.06 typy
Anonymous
Unregistered


o, jest jeszcze IX
wychodzi mi Linuron, a potem już nic. Szukam i nie mogę znaleźć konia, który przebiegnie 1600 m w 1'39". Jedynie Holly Night tego dokonała w ub.r., ale niosła 49,5 kg. Teraz pobiegnie z debiutu, jeśli pobiegnie, bo ma zapis za tydzień.

Do góry
#207932 - 15/06/2003 02:47 Re: 14/15.06 typy
Anonymous
Unregistered


zero wyczówki
sorki mam nadzieję ,że nie graliście moich typów za "wszystko" .Ja w gonitwie dzie wycofali Avina zagrałem na "klawo" to co zostało ,czyli 2/5.
Porządek był 3.80 zł -dobre i to .Biorąc pod uwagę ,że miał to być porządek dnia ,i mimo wycofania Avina ,ta gonitwa była przeze mnie tak potraktowana to nie mogę narzekać ,nie przegrałem dużo w sobotę . Z Soliny zapamiętam Nobilę i Tiarellę ,obie będę liczył w Derby. Jutrzejsze typy pozostawię tylko do własnej wiadomości mn dla waszego dobra;)
pozdrawiam bywalców

Do góry




Kto jest online
7 zarejestrowanych użytkowników (Lukasz111, Akhu, Sensei, ANZELMO, burbon, alfa, ElNinho[mmdea]), 3647 gości oraz 6 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45044 Tematów
5581630 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49