Strona 2 z 2 < 1 2
Opcje tematu
#2096354 - 24/02/2008 21:56 Re: Primera Division - 25 kolejka [23/24 Luty] [Re: HAGIi]
Amkwish Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/01/2004
Postów: 29182
Originally Posted By: HAGIi

A Sosna dobrze pisze, temat pomalu umiera, a kiedys naprawde milo sie go czytalo


Pan Sosna nie lubi amkwisha i robi wszystko ,by co tydzien wrzucić jakis kamyczek do ogródka \:D
Zarzuca ,ze nie ma analiz ,ale za to wkleja bardzo "analityczne" fotki graczy Realu ,bo te oczywiscie bardzo pomagaja w typowaniu.

Chcesz wywoływać prywatne wojenki - jazda !
Na Twoje głupie zaczepki odpowiadać nie bedę.
Mysle,ze zostałem dobrze zrozumiany

Natomiast co sie tyczy tzw. "analiz" .

Czy moderator moze zmusić kogos do pisania ?

Moze mam dawać ostrzezenia tym ,co uczestnicza w konkursie i nie pisza "analiz".
Fakt ,mogliby czasem wkleic cos ze swoich blogów ,ale ....nie chce im sie,leniom

Mam sie uderzyc w piersi ,ze wymysliłem konkurs ?

LOL - mea culpa ,spał teraz nie bede o nocach ,taki winny sie czuję.

Ciekawe ,ze krytycznie wypowiadaja się równiez ci ,którzy nie skrobneli tu ani słowa o meczach.

Reasumujac : temat tworza userzy ,rola moderatora jest utrzymywanie porzadku w temacie.

Od tej roli dzis odstepuje - piszta co chceta ,dziś fiesta ,mozna narzekać, pojekiwać ,wyrażać niezadowolenie ,tylko...moze zamiast tego ci co sa tacy krytyczni ,wniesliby cos pozytywnego do tematu ?

Wasz wybór - zapraszam ,nozyczki w szufladzie \:\)

Do góry
Bonus: Unibet
#2096410 - 24/02/2008 22:09 Re: Primera Division - 25 kolejka [23/24 Luty] [Re: juancarlos]
bitnap Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/09/2007
Postów: 40246
tak gdyby ktos byl zainteresowany \:\)

kadra Osasusny: Ricardo, Elía, Monreal, Javier Flańo, Cruchaga, Josetxo, Azpilicueta, Astudillo, Puńal, Javi García, Héctor Font, Plasil, Vela, Delporte, Juanfran, Pandiani, Kike Sola, Portillo

kadra Atletico: Falcón,Antonio López, Pernía, Cléber Santana, Forlán, Luis García, Maxi Rodríguez, Eller, Abbiati, Zé Castro, Jurado, Reyes, Miguel, Mista, Perea, Valera, Camacho

Do góry
#2096495 - 24/02/2008 22:22 Re: Primera Division - 25 kolejka [23/24 Luty] [Re: Amkwish]
mura Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/02/2006
Postów: 10252
cześć Amk. w naszej prywtnej wojnie na półwyspie wczoraj remis \:p

over Seviji po mojej stronie, Truskawki (z pomoca sędziego czy bez) zagrały dla Ciebie

kto dziś lepszy? \:D

jak najbardziej popieram twój gigantyczny dubel

Barca ma spacerek w LM, za to w lidze szykują się ciężkie mecze. dziś trzeba wygrać i nei wyobrażam sobie by do konca meczu LEvante przegrywało tylko 1 golem i łudziło się że wyjdzie im jakas kontra i zremisują. Levante jest słabe a na Camp Nou żeby cos zdziałać potrzeba cos więcej od ambicji. Rijkard pewnie znów wymyśli dziś jakieś swoje nowoczesne kombinacyjne ustawienia ale R10 mógłby tą swoją opaskę nałożyc nawet na oczy- goście bez szans

Real też wygra. graja dobrze i o ile rzeczywiscie warto zapolowac na jakiegos laya wreszcie na Santiago to dzis jest to mało realne. Getafo jak dla mnie obecnie jest tragiczne więc nei ma tematu. a co do powiązań ludzi biznesu i rzekomym odpuszczeniu meczu przez piłkarzy gosci uwazam to za nonsens. Getafo zabrało Realowi już nie raz punkty

Twój espanyol czy Valladolid dla mnei kalsyczne no bety.
za to Atletico jak pisałem w tygoniu, jak najbardziej popieram choc mi sie podoba typ 2 dnb bo remis może być. Atletico jest za cwane by przegrywać takei mecze

przyjemnie wyglada też over w Bilbao bo oba kluby są waleczne i rzadko odpuszczają a obrony tych klubów z reguły (Bilbao) lub z formy (Villla-) nei sprawują się jakoś rewelacyjnie, mysle ze sobie troche postrzelają

i oczywiscie Santanderki. u siebie graja dobrze, maja juz mniej kłopotów kadrowych w przeciwienstwie do gosci. poza tym te 6meczów bez straty gola to juz naprawde za duzo dla nich \:\)

Do góry
#2096603 - 24/02/2008 22:42 Re: Primera Division - 25 kolejka [23/24 Luty] [Re: mura]
Amkwish Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/01/2004
Postów: 29182
Originally Posted By: mura

kto dziś lepszy? \:D

jak najbardziej popieram twój gigantyczny dubel


\:D

Oby nie było gigantycznej wtopy

Barce wesprę dopingiem z sektoru za bramką północną ,zaś Real dziśnie pozwoli sobie zmniejszyć przewagi ,nastapi to troszke póżniej \:\)

Szukam meczu ,w którym mógłbym postawić cos kontra Tobie ,Mura

I mam !

Srednia stawka ,bo w naszych "pojedynkach" nie szalejemy ,hehe.

Bilbao - Villareal under 2,5

Berety remis wezmąz pocałowaniem reki ,Villareal pewnie zagra przede wszystkim na zero w tyłach ,licząc na jakąś kontre i rozstrzygniecie meczu jedna bramką.
Tak mi sie jakos wydaje ,ze Athletic sie nie odkryje i zagranie opcji "0 o 1 gol" po kursie bliskim 4 to kuszaca sprawa.

Jeszcze o Santander.
Od 2-3 spotkań czekam na porazkę Almerii i wypadałoby przyłożyć grubiej na "Smolarków".
Hmm...jeszcze sie zastanowię.

Mura ,polecam Ci ten zakład na kornery w meczu Barca - Levante.
Boisko suchutkie ,pochmurno ,ale na 100% nie bedzie padać ,16 stopni ciepła ,idealne warunki na "klepanko" \:\)
Smiem twierdzić ,ze linia 9,5 jak najbardziej do wzięcia i sądze ,ze juz w I połowie bedzie 6-7 kornerów

Do góry
#2096744 - 24/02/2008 23:03 Re: Primera Division - 25 kolejka [23/24 Luty] [Re: bitnap]
Kibickr Offline
veteran

Meldunek: 27/06/2007
Postów: 1471
Originally Posted By: bitnap
lol a czy gdzies napisalem, ze nie uczestniczylem w zabawie?

tyle drogi kolego ze procz podawania, tez pisalem analizy \:\)

z reszta kibickr z toba nie mam o czym gadac, bo zachowujesz sie jak 12-latek - i szczerze mowiac, nie dziwie sie, ze jedyne na co cie stac to BLUGANIE I OBRAZANIE na quasi \:\)

bez odbioru


Nie da się nie odpowiedzieć na takie durnoty jakie tu napisałeś. Na nikogo nie bluzgałem i nie bluzgam na quasi, i raczej ty zachowujesz sie jak 10 latek. Sam zaczałes w konkursie obrazac innych wiec wiesz nie mów teraz ze ja to robie i zachowuje sie jak 12 latek. Lepiej już nie pisz tych głupot tylko zajmij sie typowaniem jak jestes expert
adios

Do góry
#2096931 - 24/02/2008 23:40 Re: Primera Division - 25 kolejka [23/24 Luty] [Re: Kibickr]
Mindman Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/01/2005
Postów: 3911
Skąd: Kielce/Trójmiasto

FC Barcelona - UD Levante

Pefffka dnia oczywiście ;\)

Typowanie 1X2 w tym meczu jest dość jasne ;\) i chyba nikt nie ma wątpliwości w jakim kierunku może i powinno iść: Barca z handi czy "tylko" win?

Ja spróbowałem spojrzeć na to spotkanie nieco pod innym kątem. A mianowicie:

http://soccerway.com/match/primera-division/futbol-club-barcelona/levante-unin-deportiva/481070/

W spotkaniach na Camp Nou Barca nie zwykła w lidze tracić bramek. (link). Lepsze ekipy niż Levante miały problem z ustrzeleniem czegokolwiek \:\)

Z kolei goście w meczach wyjazdowych z zespołami z tej nazwijmy ją ogólnie, nieco lepszej półki: (tak dla przykładu)

0:3 z Villareal
0:3 z Saragossą
0:0 z Valencią
0:1 z Espanyolem

Sposób na defensywę gospodarzy Levante znalazło ostatnio w spotkaniach przeciwko: Murcii, Almerii i Getafe \:\)

Barca po krzepiącym ;\) zwycięstwie w Glasgow, nawet jeżeli Ryj da odpocząć troszkę tym najlepszym, powinna spokojnie uporać się z Levante, a przy tym moim zdaniem nie stracić bramki.

Kurs na to zdarzenie może nie powala (1,55), ale w jakimś dublu, czemu nie.

Podsumowując:

Levante nie strzeli , kurs: 1,55 / Expekt

Do góry
#2097076 - 25/02/2008 00:07 Re: Primera Division - 25 kolejka [23/24 Luty] [Re: Mindman]
Amkwish Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/01/2004
Postów: 29182
Originally Posted By: Mindman

Podsumowując:

Levante nie strzeli , kurs: 1,55 / Expekt


Sam sie nad tym zastanawiałem ,ale doszedłem do wniosku ,ze przy wysokim prowadzeniu Barcy i zejsciu z boiska np.Puyola i Toure to goście mogą pokusic sie o honorowego gola.
Tym bardziej ,ze Levante juz nie gra o nic z wyjatkiem honoru lub jego resztek

Ciekawy jestem ,jaka jest wartość karty takiego grajka jak Riga ?

Do Wisły w sam raz ,magazyniera z Myslenić byłoby stać \:\)

Do góry
#2097294 - 25/02/2008 00:41 Re: Primera Division - 25 kolejka [23/24 Luty] [Re: Amkwish]
pescar Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/02/2005
Postów: 2742
Skąd: Lublin
Real Madryt - Getafe
Typ: Real -1,5

Mecz nazywany małymi derbami gdzie zmierzą się drużyny reprezentujące ligę hiszpańskę w europejskich pucharach. Real tradycyjnie mierzy się w Lidze Mistrzów natomiast Getafe próbuje swoich sił w Puchareze UEFA.
Real wydawało się że słapał idelną równowagę między atakiem i obroną ale ostatnio to zaczęło zawodzić zwłaszcza na wyjazdach i z ostatnich 3 podróży przywiezione całe 0 punktów (słownie:zero). Co jest jednak już jakiś problem bo rywale w lidze najsilniejsi nie byli. Porażka z Almerią 0:2 można było uznać za wpadkę. Potem 7:0 zwycięstwo i utwierdziło wszystkich w przekonaniu, że na pewno była to wpadka ale kolejny wyjazd i mecz z Betisem rozczarował. Real prowadził 1:0 i kontrolował mecz a nagle w 4 minuty stracił 2 bramki i już nie potrafił odwrócić losów meczu. Porażkę zaczęto tłumaczyć odprężeniem i meczem wtorkowym w Romą w LM. I nadszedł mecz w Rzymie i znowu dobrze się zaczeło od szybkiego prowadzenia ale po raz kolejny Real nie potrafił tego utrzymać i przegrał 1:2 ale szczególnie nie podłamała ta porażka piłkarzy bo bramka strzelona na wyjeździe stawia Real w dobrej sytuacji i nawet skromne 1:0 daje im awans.
Real dotknął probelm kontuzji i lista kontuzjowanych jest dosyć spora a szczególnie jeżeli chodzi o formację obroną bo Schuster musi trochę pogłówkować jak zmotować ją w każdym meczu tym bardziej, że z Betisem, Almerią i Romą bramki zawalili ewidentnie obrońcy. Lista nieobecnych to Metzelder, Marcelo, Sneijder, Pepe, Robinho, Saviola i Salgado.
Dzisiaj na SB Schuster ma do dyspozycji 4 obrońców, więc nic więcej jak Ramos i Torres po bokach i w środku Cannavaro i Heinze nie będzie w stanie wymyśleć.
W pomocy pewniakiem jest Robben, który w każdym mecz po powrocie do pierwszej "11" pokazuje się z dobrej strony. Po za tym pewnie będzie grał Guti, Gago i Baqtista albo Diarra.
W ataku Raul i Ruud duea napastników, który ostatnio szczególnie Holender najlepszej passy nie ma.
W grze Realu brakuje bramek Ruuda, który w dwóch ostatnich meczach zamiast do siatki trafiał w słupek. Dzisiaj mam nadzieję, że celownik będzie lepiej wycelowany i się przełamie.
Getafe od 3 spotkań nie wygrało ale zanotowało 2 remisy z Valencią i Deportivo. Za to mogą pochwalić się awansem do kolejnej rundy w PU bo pokonali w rewanżu AEK 3:0.
Dzisiaj Laudrup nie będzie mógł skorzystać z dwóch wychowanków Realu na podstawie umowy między klubami czyli De la Reda i Granero. Dla mnie to są jedni z kluczowych zawodników gości i bez nich Getafe będzie miało podcięte skrzydła. Granero swoimi występami prawdopodobnie zapracował na powrót po sezonie do Realu i podjęcie walki o miejsce w składzie.
Getafe miało 2 dni mniej czasu na odpoczynek bo Real grał we wtorek, a oni w czwartek, więc nie wykluczone, że nie będą w stanie stawiać oporu przez pełne 90 minut królewskim. U siebie Real liczbowo prezentuje się świetnie i na pewno każda drużyna, która tu przyjeżdża musi czuć respekt przed Realem grającym na SB. Przewaga nad Barceloną to 5 punktów więc biorąc pod uwagę to że Barca gra u siebie z Lavente nie ma sznas na stratę punktów to Real nie ma prawa tego przegrać i myślę, że wynikiem 1:0 się nie zadowolą tylko będą dązyć do bezpiecznego wyniku a dzięki temu handi-1,5 to dobre rozwiązanie.

Do góry
Strona 2 z 2 < 1 2

Moderator:  Akhu, Biszop 



Kto jest online
4 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, VVega, alfa, poozon), 3379 gości oraz 10 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45047 Tematów
5583168 Postów

Najwięcej online: 4506 @ 14/05/2024 20:07